Új privát üzeneted érkezett!

Picimami, az nagyon jó :!:
Hát akkor szökjetek egy kis kikapcsolódás mindenkinek jár :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Na életem első laptetőjemit szóltok hozzá :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Gabi!!

Igen, azt szerenénk. Jövő héten. Pár napot csak, de pihenni.
picimami
 
 

 
 

Amúgy most a Clostilbegytet szedem, ez peteset érést segítő bogyó + iszok mellé majd egy úgynevezett "fogamzás teakeveréket", és szedem majd a barátcserjét. Remélem ezeknek így együtt meglesz a hatásuk.... :wink:

Nyaralás? IGEN!!!!
Mi augusztus 7-8-9-én megyünk Ausztriába (épp most készül Dani útlevele), utána megyünk 4 napra a Balcsira - Balatongyöröki Kastély Hotel, majd levezetésnek pár nap anyóséknál és pár nap anyuéknál. Így érünk majd haza aug. 23.-án. Szóval jó nagy csavargást rendezünk így családostul... :roll: :lol:

Kép
oriandy
 
 


Gratulálok hozzá...
:lol: :lol: :!: :!: :!: :!: :!:
picimami
 
 


Barátcserje kapszulát én is szerettem volna venni.
De sehol nem kapok.

teázgatás nekem nem megy...
Elfelejtem.

Szép kis nyaralás lesz a tiétek!!
Jó hosszú. De nagyon tetszik

Az én párom, nagyon maximalista, annyi időre nem hagyná a céget. :cry: :cry: :cry:
picimami
 
 


Így néz ki kis Tökmagom első hivatalos irata :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
oriandy
 
 


Picimami!

Herbáriában nézted a barátcserjét?? Nálunk van, de csak holnap nyit a bolt!
Ez amúgy ZAFÍR termékcsalád és kb. 1800 Ft.
Ha gondolod veszek neked is, te meg elutalod a pénzt.....
Na?

Kép
oriandy
 
 


Andy!

Nagyon cukor...
Úgy megpuszilgatnám...
picimami
 
 


Aranyos vagy Andy!
Ma Miskolcra megyünk délután.
És megnézem.
Ha nem kapok akkor élek a lehetőséggel.

Még nem késő elkezdenem?
picimami
 
 


Szerintem semmit sem lehet későn elkezdeni, vagyis ezt úgy értem, hogy még ha nem az első napon is kezded, csak a szanodra válhat. Legalábbis én így gondolom....

Kép
oriandy
 
 


nem tudok írni :oops: :oops: :oops:
szanodra = hasznodra

Kép
oriandy
 
 


Értem én. :lol: :lol:

Köszike
picimami
 
 


Andy: nem semmi történet nem is szabad visszanézni:)
nekem volt egy párkapcsolatom amit én annak hittem és szerelmes voltam mint állat stb azt hittem szeret meg majd mindent elhagy a kedvemért de be kellett látnom hogy csak a szex volt neki nagyon jó velem mert bárkivel is volt együtt érdekes mindig visszajött hozzám szexelni. sajnos ezt én rontottam el mert rózsaszín szemüveg volt rajtam és már rég kialakíthattam volna normális párkapcsolatot ha nem élek benne ebben a fiúban de most már hogy kijózanodtam nem is tudom mi tettszett ebben a srácban. nem tisztelt stb. mondjuk a szex jó volt vele de nem annyira mint a mostani párommal.Mindenki mondta körülöttem hogy ne foglalkozzam vele stb a szívem mindig visszahúzott pedig az eszem tudta hogy nem jó amit teszek :) de mondjuk azóta nincs is neki normális kapcsolata teng leng csapódik öszze vissza van egy fia na az is érdekes volt 5 hónapos terhes volt az anyuka mikor elmondta állítólag ő is csak akkor tuta meg és nem elhetett elvetettni na ezt nekem nem tudták volna beadni. erre elvette feleségül és azóta már el is váltak.
Na a G. egy új pasi teljesen nem a gyerek apja:)de ez is hasonlít öcsémre vagyis a gyerek apjára mert ugye az volt az első és egyetlen szerelem K. számára és utána jött az öcsém mint megtudtuk azzal a pasival már volt kaladja és miatta jött fel pestre aztán összejött az öcsémmel de nem tudta elfelejteni a két szék közül a padlóra esete az volt hogy mikor kiderűlt az egész öcsém kitette K.t hogy menj ahová akarsz és a pasinak nem kellett a saját gyerekével együtt K. sem. neki csak a szórakozás kellett volna.ezért mondta amit mondott. ja és igen csináltattak dns vizsgálatott én mondtam öcsémnek hogy ha lehet ne ringassa magát a bizonytalanságban hogy azért még lehet hogy az ővé a gyerek hanem tegyenek pontot az i-re.
Milyen cuki az első utlevele a prüntyinek .

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!
Értem már....

Ez még nem a végleges útlevél, csak egy papír, a hivatalos okmánya kb 2 hét múlva érkezik. Na, majd azt is lefotózom és felteszem. :lol:

HÚÚÚ
Bevágtam 2 cső főtt kukoricát. Nagyon jól esett!!! IMÁDOM!!!

Piri is egyre erősebb, de még mindig nem az igazi...

Kép
oriandy
 
 


Andy

ez tényleg elég hosszú nyarlás, biztos tuti lesz :lol: :lol:
Nagyon édi a képen, nekünk kb. 2 hét alatt jött meg a lányom útlevele.

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Na lányok búcsúzom lassan megyek haza ha tudok jeletkezek még, ha nem akkor majd nyaralás után. 8)

Vigyázzatok magatokra és mindenkinek hajrá a bébihez.
:lol:
Puszi :lol: 8) :lol:

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Már megint elég volt végigolvasni.
Én is ennék már kunkorit, de még nem vettem. Inkább dinnye és barackszezon van most.

Mi hétfőn megyünk Balatonra, addigra már elmulik, mindjárt megnézem mikor lesz pém, és hátha balcsis kölök lenne.
encike 2
 
 


Na, nekem lassan el kell indulnom, megyek Manómért a bölcsibe.
Ha hazaértünk és őnagysága nem óhajt az udvaron játszani, akkor nemsokára jövök. Ha nem jönnék, akkor lent maradtuk. Ez esetben majd este folyt. köv.

Picimami!
Nem vagy regisztrálva a teszveszen?? Ott is árul most eg ycsajszi barátcserjét, mindössze 1000 Ft-ért! Esteleg???

Kép
oriandy
 
 


Gabi!
Ha nem talákoznánk addig, akkor jó nyaralást!!!!!

Encike!
Ha vennem kellene a kukorit, valószínű még én sem ettem volna. De szerencsére anyóséknál van, ők termesztik. Finom édes, ropogós...
Na jó, nem csigázlak tovább!!! :wink: :lol:

Kép
oriandy
 
 


Andy!
nem vagyok regisztrálva.
Ha ma nem kapok, akkor megnézem
Nagyon rendes vagy
Köszi
picimami
 
 


Gabi!
Jó nyaralást nektek.

Írj majd, ha tudsz.

Puszillak
picimami
 
 


Az jó, ha erősebb a piri...
Nagyobb a remény, a babásodásra minnél előbb.

Ugye??
picimami
 
 


Igen, picimami.
Most milyen sokunknak van meg egyszerre, nem????
encike 2
 
 


Encike!
De igen.
Így egyszerre kellene babásodnunk is. :!: :!:

Ugye? :!: :!:
picimami
 
 


Sziasztok!

Gabi!

Jó nyaralást!

Beni alig akart elaludni.
Én pedig a nyomtatót telepítettem újra a laptopra, mert nem akart scannelni. De most már sikerült. :)
Így Ti is láthatjátok Beni első útlevelét, ami 2 napja járt le:
Kép
Vendég
 


Encike!

Mennyi időre mentek a Balatonhoz és hova?
egyébként szerintem a nyaralás a megfelő időpon a babához. Vagy utána itthon kipihenten. :D
Vendég
 


Sziasztok!
Meg volt a mai storyis! :cry:
Szóval a viszerem, ami a mádsodik terhességem alatt jött ki, reggelre golflabda nagyságura dagadt, aztánmár lábra sem bírtam állni a fájdalomtól!
Anyukám ,öcsémés férjem együtt jöttek haza, ők vigyáztak a gyerekekre, aférjem meg bevitt a dokihoz. Ránézett a doki:MŰTÉT,EZ TROMBÓZIS!
:cry: :cry: :cry:
De csak terhesség után lehet.mi leszz addig. ? Most kjeresünkmagán érsebészt és beszélünk vele! :? :? Félek,mert egy műtét sem most, sem 3 gyerekkel nem jön jól!
És ráadfásul a trombózis veszélyes! Nagyon! :cry:
Mindegy!

Nagyon jók az útlevélfotók! :lol: :lol: :lol:
Nekünk mostkészül az Alper második útlevele hétfőn kapjuk meg! :lol:

A Hamzának is már amásodik van, ha tudom majd én is felteszem,neki is az első 2 hónapos korában készült!
És 3 hónaposan ültelőszőr repcsin!

Na megyekmert anyukám is kifárad ám a gyerekekkel! :lol:

Bocsi mégmindig rossz a szóközgomb, csak kalappáccsallehet leütni!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Csajok, mennyit írtatok mán megint :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


asiye: jobbulást csak megoldódik mindenesetre ne terheld nagyon a lábadat amennyire lehet pihentesd fásli?

nika70
Salgótarján
 
 


Cat!
Nagyon édes volt Beni azon a fotón is. :D

Asiye!
Nagyon sajnállak.
Hogy jobbulást neked.
Próbálj pihenni is.

Sok puszi

És várunk, ha lesz időd ránk is
picimami
 
 


Asiye!

A helyedben én is keresnék egy olyan érsebészt aki most megcsinálja. Biztosan lehet úgy is, hogy ne ártson a babának.

Nem irígyellek! Tudsz legalább egy kicsit pihenni?
Vendég
 


Zsuzska!
Sok a munkád?

Nika?
Hogy vagy ma?
Gege alszik most?
picimami
 
 


Most nekem is vannak vicceim:

- Doktor úr visszafelé folyik a vérem!
- Miből gondolja?
- Régebben, ha a feleségem megsimogatta a hajam, felállt a farkam,
Most meg, ha megsimogatja a farkam, égnek áll a hajam!


A férfi este odaáll az asszony elé! Mutogatja az izmait.
- Nyolcvan kiló dinamit!
Az asszony nevetni kezd:
- De mit érek vele, ha a gyújtózsinor csak négy centi?
Vendég
 


:lol: :lol:
Cat!

Nagyon jók.... :!: :!: :!:
picimami
 
 


Van Tesco gazdaságos óvszer, csak előbb ki kell enni belőle a
kempingsajtot.

Látod, imádni ugyanaz, mint szeretni, de mégsem ugyanaz imádkozni, mint szeretkezni...

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk!

Most nem tudom, hogy az élet azért szar, mert rövid, vagy azért
rövid mert szar?

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, és hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát úgyis az időjárás határozza meg!

Kerüld a csokoládét! Összemegy tőle a ruhád!

Te vagy a megtestesült költészet. Az ajkad Weöres, a szíved Arany, az agyad Tompa...

Ha a Boci csokiban tej van, mi van a Tibi csokiban?

A férfiak megnézik a nők fenekét, és azt gondolják: húúú, micsoda
segg!! A nők is ugyanezt gondolják, de közben a pasi arcába
néznek...

Sohasem gondoltam volna, hogy a bank egy vidám munkahely.
Először csak kedvesen mosolyogtak, aztán, amikor meghallották,
mennyi hitelt
szeretnék felvenni, kitört a röhögés...

A szex olyan, mint a paprikás krumpli. Kolbász nélkül is jó, de
kolbásszal az igazi!

Egyik feleségemmel sem volt szerencsém. Az 1. elhagyott, a 2. nem...

Amíg a körömlakk meg nem szárad, a nő gyakorlatilag védtelen...

Az erkölcsösség nem más, mint az alkalom hiánya!

A szél a levegő azon része, amelyik siet...

Tegnap este Lajoséknál voltunk. Egy ideig nyomott volt a hangulat,
de aztán jött egy távirat, hogy meghalt az anyósa...

Nagybátyám abbahagyta a dohányzást, leszokott az alkoholról, a
nehéz, fűszeres ételekről és az éjszakázásról. Egészséges volt
egészen
az öngyilkosságáig...

Csak az a nő foglalt, akin fekszenek!

Ha a 3. napon lett teremtve a Nap, Hold, és a csillagok, akkor
hogyan
mérték az első két napot???

Isten alkotá a földet, majd megpihent. Isten alkotá az embert, majd
megpihent. Isten alkotá a nőt, és azóta se Istennek, se embernek
nincs pihenése!

Én már nem hiszek semmiben. A múltkor is bementem egy ajtón,
amire az volt írva, hogy NŐK, de csak budi volt...
Vendég
 


:lol: :lol: :lol:
picimami
 
 


NA mostanra végeztem az olvasással!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szép délutánt nektek.
Mára végeztem.
és ma már nem is tudok jönni.
Apával, és öcsémmékkel, megyünk kikapcsolódni...

Puszi nektek.
Holnap jövök. 8) :D
picimami
 
 


Na akkor így írom, szövegszerkesztőben, mert íííííííííírtóra sokat írtatok ám!!!!!

Asiye!
Nócikáéknál rossz otthon a gép. Amint meggyógyul, majd jön ő is. Addig is puszil mindenkit!!
Tündéri Hamza!!
Vigyázz lábadra és pihenj jó sokat, amikor csak tudsz!!! Nemjáték a trombózis!!!!

Gabi!
El is hiszem, hogy lánykád élvezte a dolgot
Ki nem élvezné?????
Aztán majd kérjük ám a sztárfotókat!!!!
Mindjárt itt a péntek!!!!!!!
Úgy sajnálom, hogy mindkét fiúcska elment!!!!
Mi aug. 4-8-ig megyünk Szovátára és szept. 2. hetében Horvátba!
Gratu laptetőhöz!!!!


Andy!
Mindenképpen várd meg a holnapot, meg még az este messze van!!!!
Nem semmi nyaralás lesz nektek!!!!!

Encike!
Egyszer mondták a tévében, hogy ha mindennap együtt vagytok a pároddal, az felér egy fogamzásgátlással!!!!
A két napi együttlét az egészséges, hogy a kiskatonák magukhoz térjenek!!

Pici!Én is a Fertyt ajánlom neked, mert a ciklus.hu ugyan magyar, de az nem veszi számításba a nyálkát, meg semmi mást, csak a hőt.

Cat!
Nagyon jók a viccek!!! Jó nagyokat rötyögtem ám rajtuk, de csak magamban!!

Lányok!
Nagyon jók az útlevélképek!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pici!
Jó kikapcsolódást nektek!!!!

Gabi!
Jó utat és érezzétek jól magatokat!!! Aztán kérjük a képeket!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Picimami!

Jó szórakozást estére! :)
Vendég
 


hahó csajok!

nekem a gyerekeim már egy óráj alszanak,anyu nagy segítség volt de haza kellett mennie. A férjemnekTöröko.-bólvendége jött. Üzletipartner, őt viszi vacsizni, aztán jön. Én meg ritka , de fekszem! :lol: lábam brutál fáj, vettünk fáslit....najó abbahagyom

mi van veletek?
,mINDENKI ELMENT pICIÉKKEL BULIZNI???????? :lol: :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Halihó!

Én vagyok!
Igen bírom a fiamat! Leraktuk aludni, majd kb. 5 perc múlva kiabál, hogy: ANYA! Bementem hozzá erre közli, hogy: ANYA! ÉN FELÉBREDTEM!!
De nem bánom, mert így nyáron amúgy sem nagyon akarom 9 elött lerakni, hiszen még világos van, és van hogy csak 8 körül jövünk fel az udvarról....
Majd 9 körül beviszem megint, de akkor már nem engedek neki!!
Bölcsi után voltunk a Rába parton, dobáltunk kavicsokat a vízbe, meg nézegettük a kacsákat, és a hídon átmenő buszokat, kamionokat. Csak épp az eső hajtott haza minket. Persze, mire hazaértünk elállt, így maradtunk lent az udvaron. Aztán újra megeredt és feljöttünk, de ezek szerint nem fáradt le túlságosan, ha még most is itt rohangál.

Asiye!
Pihenj sokat! Tudom, hogy 2 lurkó mellett ez nehéz, de használd ki az olyan helyzeteket, mint pl. a ma este és pihizz, pócold fel a lábad!! Vigyázz magadra! A trombózis veszélyes dolog!!

Catherine!
Beni? Alszik már???

Picimami!
Hogy sikerült a kikapcsolódás??? Sikerült venned Barátcserjét??


Többiek? Merre vagytok, mit csináltok??
Szép estét mindenkinek!!
Andy

Kép
oriandy
 
 


én is vagyok :)gyerek alszik már 8 óta :):) apa vacsizott nézi a v-t én meg netezek :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Apa most altatja Benit!

Az utóbbi hetekben rászokott, hogy csak fél tíz, vagy inkább tíz körül alszik el. Függetlenül attól, hogy mikor tesszük le. Így már nem is próbálkozunk előbb.

Igaz, ma azért került ágyba ennél is később, mert vásárolni voltunk.

Holnap reggel megyünk 4 napra a Balatonhoz. :D :D :D :D
De azért viszek gépet is, és majd megpróbálok benézni néha.
Lehet, hogy elvállalom én az esti gyerekfelügyletet és akkor a többiek nyugodtan tudnak menni bulizni. Úgysem találtam semmi olyat ami szimpatikus lenne a Balaton Sound fesztiválon. Nemhogy még napi 9 ezret ki is fizessek érte... :shock:

Asiye!

Használd ki az alkalmat és pihenj!

Találtatok orvost?

Andy!

Dani aranyos lehetett.
Vendég
 


itt tartottam fél órával ezelőtt, amikor Apa berontott, hogy menjek, mert Beni összehányta az ágyat. :shock:
És nem csak az ágyat, előtte a szőnyeget is teljesen beborította. :shock:
Fogalmam sincs mitől lehetett. Még soha nem hányt. utána mutatta, hogy fájt a pocija, de semmi baja nem volt. Segített feltakarítani, áthúzni az ágyneműt. Remélem most már nyugi lesz reggelig! :roll:
Vendég
 


Szép jó reggelt.
Jövök majd.. csak fel kell ébrednem. :? :shock:
KOS 03.21. - 04.20.
Az első negyedben járó növő Hold segítő erejével véghez viheti folyamatban lévő ügyeit. Fogalmazzon meg félreérthetetlen terveket, és ne hagyja, hogy mások elbizonytalanítsák.

BIKA 04.21. - 05.20.
A Hold egyre növekszik, és Ön sem elégszik meg azzal, hogy látszateredményeket érjen el, hanem mindennek a mélyebb értelmét keresi. Értékrendjét felül kell vizsgálnia, és újakat állítani helyette.

IKREK 05.21. - 06.21.
A lelkében bekövetkező változásokkal a környezetében élőket ugyancsak meglepi. Akadnak, akik megpróbálják Önt más irányba befolyásolni. Ne hallgasson senkire, tegye azt, amit a szíve diktál. Aki igazán szereti Önt, az mindent megért.

RÁK 06.22. - 07.22.
Uralkodó bolygója, a Hold a Szűz csillagképben jár. Úgy tűnik, végre révbe ért. Ha eddig még nem törvényesítette a kapcsolatát, most a házasság gondolata is megfordul a fejében.

OROSZLÁN 07.23. - 08.23.
Míg mások a körülményeket okolják, úgy tűnik, Ön szélsőséges helyzetekben tudja leginkább kibontakoztatni a képességeit. Nemcsak jól teljesít a munkájában, de kedvét is leli benne.

SZŰZ 08.24. - 09.23.
A nyugtalanul töltött éjszaka után el kell végre döntenie, hogy mi a fontosabb, a magánélete vagy az előmenetele! Teherbírását úgy érizheti meg, ha szabadidejében eleget pihen.

MÉRLEG 09.24. - 10.23.
Első negyedben a Hold, és az Ön gyermeke olyan ötlettel áll elő, amitől felszökik a vérnyomása. Higgadjon le, mert a váratlan kaland tiszavirág életű lesz.

SKORPIÓ 10.24. - 11.22.
Munkahelyén szaporodnak az összeütközések, otthon alacsonyan repülnek a tányérok. Harmóniát és békét keres a természetben.

NYILAS 11.23. - 12.21.
Annak ellenére, hogy ismeri szakmájának csínját-bínját, most mégis úgy érzi, folyamatosan akadályokba ütközik. Humora sok nehézségen segíti át.

BAK 12.22. - 01.20.
A növő Hold hatására megpróbálják eltéríteni eredeti tervétől, ezért válaszút elé kerül, hogy hagyja-e magát vagy sem. Maradjon következetes! Vigyázzon arra, amit már sikerült megszereznie, ne kockáztasson!

VÍZÖNTŐ 01.21. - 02.19.
Egészen biztos, hogy nem elégszik meg ma a rutinfeladatokkal, mert a növekvő Holdtól biztatást kap. Keresi a kihívásokat, még ha azzal járnak is, hogy a korábbinál nagyobb felelősséget kell vállalnia.

HALAK 02.20. - 03.20.
Most, a növekvő Hold idején is élvezi a bolygók jótékony hatását. Sokkal könnyebben megy például a kommunikáció, mint máskor. Rábeszélő képességét a magánéletében és üzleti téren is kamatoztathatja.
picimami
 
 


Cat!
Remélem Beni már jobban van.


Asiye!
Ugye már te is jól vagy?


Jól sikerült az este. Jól éreztük magunkat nagyon.



Andy!
sajnos elfelejtettem a barátcserjét.
De majd ma. :D

Köszi azért.
Aranyos vagy.
picimami
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Beni még alszik, én pakolok. Hamarosan indulunk a Balcsihoz. :D
Nem tudom mikor tudok legközelebb jönni.
Ne aggódjatok miattam!
Legkésőbb vasárnap este jelentkezem.

Mindenkinek jó hétvégét kívánok!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?