Új privát üzeneted érkezett!

franc a laptetőbe :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ha nem jön közbe semmi, akkor mennénk a talira.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


ez Nektek privi? :twisted: :roll: :lol:
Vendég
 

 
 

Szezsó te nem jöüssz? alhatsz nálunk :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!
Vendég
 


Boni, gondoltam, ha nem privit írok, akkor más is látja és kedvet kap :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


reméljük :wink: csak ha mondjuk nem olvasom..és átsiklok felette a rengeteg hozzászóls miatt akkor kimaradsz a listából hihi :mrgreen:
Vendég
 


Én is megyek vazze! Ne sikolj át! :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


már felirtalak vazze :wink: protekcióssal bezséltél?
Vendég
 


Az meg ki a szösz?

Kép
zölddisznó
 
 


tesód :wink:
Vendég
 


Boni, én más Snufinak is jeleztem, hogy megyek!!Bi-biiii, csak nem tudom a tegnap előjelzett vizsgálatok mennyiben húzzák ezt keresztül, ill. a család de ÉN MENNI AKAJJJOK!!! Ha átsíklasz:megharaplak!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hahó Lányok!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Jó topictalizást! :) (legközelebb tényleg betársulok, ha szabad! :P )

Megyek csomagolni, reggel utazunk! 7-kor megy a gép :shock: :?
Csóközön, mindenki vigyázzon magára! :P Hétfőn jövök (remélem)...

Till

tillidian
 
 


Hahó puszedli!hogy avgy?

Babim feletted átsiklani? már benne vagy a táblában, majd Snufionak is továbítom :lol: :lol:
Vendég
 


tilli jó utat!
Vendég
 


sziasztok!

kata: hajrá augusztus!

szilcsi: édes lali baba :wink:

zsuzsa: sajnálom a mensit :(

till: jó utat!

szezso: nem tudom, vagy július, vagy augusztus.

boni: tetszik a blogod.

baba: hajrá viszgálatok!

kati
katica30
 
 


Sziasztok!

Tilli!
Doki ügyben majd 20-a után tudok mondani bármit is, mert barátosnémék elutaztak.
Jó utat nektek!!!

Kati!
Ez van, na de majd most nézd meg :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Párom ma elment árutszállítani, és akárki kérdezte tőle mi lesz a neve a kicsinek lehülyézték hogy miért ez a név?



Párom azóta azon vacilál, hogy biztos jól döntünk e? nem e fogja utálni a nevét? nem lesz e hátránya ebből? :o (

most már nem tudom mi legyen...
Vendég
 


Boniko: a választott nevetek igenis aranyos és nem az a fontos,hogy másnak mi tetszik hanem,hogy nektek mi! Megbánjátok ha megváltoztatjátok,hiszen ez tetszik nektek! Max adhattok neki 3.nevet! (és akkor be van fogva minden útálatos szája) Pusza:Misszi
misszike
 
 


Boni!
Végre elolvastam a blogodat.... annyira megható volt, hogy elbőgtem magamat rajta... még mindig szipogok.....

Ami a nevet illeti.... ha nektek a Zsigmond István tetszik, akkor más le van ejtve!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


hdehe azért a 3 név már túlzás.. én a 2. nevet is tiszetletből csatolom, de nem fogjuk használni.. hacsak gyerekem nem dönt úgy, hogy ő inkább azt használja.... :lol:
Vendég
 


majd eldönti, ha nagyfiú lesz, melyik tetszik neki :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Boniko: azért írtam a két nevet,mert nem tudtam,hogy István is lesz,csak Zsigi!
misszike
 
 


Sziasztok!

Én vagyok az a leányzó, aki Puszival tesztet rendelt.Gondoltam átkukucskálok, és -nahát mennyi ismerős! :D

Lényeg a lényeg, teszteket ma postáztam, írtam pü-t a részletekről.

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Viktu Leányzó: cupp! :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Azt a rendetlen bandát! :twisted: Hát nem kellett sokat olvasnom! :twisted: Boninak igaza van! Tényleg névsor olvasás kell! :twisted:


Csak gyorsan írok és valamelyik nap majd megírom a szép kis beszámolót a 3 napról, amit bent töltöttem! Voltak érdekes sztorik! :shock:

A lényeg! Mivel már pont egy hete csinálom a diétát és a kórházban is betartottam szépen, így az összes vérvételem jó lett! :lol: :D :lol:
Összesen 8-szor nézték különböző időpontokban kaja után, előtt stb. a cukorszintet! A legmagasabb értékem az ebéd utáni 6,6 lett! :lol: Így simán jöhettem ma haza! Bár papíron péntekig bent vagyok, csak eltávozást kaptam! :lol:
Annyi a feladatom, hogy ezek után oda figyelek szépen, hogy mikor mennyit eszem és kész! :lol:

Minden nap hallhattam kb. 2-szer Pocak Mátét is!
És megnéztem a szülőszobát, bébiellátó helységet, az újszülötteket! (Hétfőn éjszaka -biztos a vihar miatt - 9 szülés volt, meg még délelőtt is lett 4 baba!) Nem is emlékeztek a nővérek, hogy mikor volt ennyi szülés! :lol:

Azt nem mondom, hogy élveztem a 3 napot, de egész sok pozitív élményem lett! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Boni: ezel az ismerősök monnnnyanak le! :twisted:

Bettike: ügyes csajszi vagy!

Zsuzska: hogy vagy?

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


ezel=ezek :oops:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


bettike örülök hpgy jó az eredményt.

9? a múltkor a Sotén 24 volt :wink: kb

Puszedli ezek tényleg csak párom ismerősei

Misszi 3.nevet irtál :lol:

Szijja Viktu
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.07.10 07:01-kor.
Vendég
 


Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!

Puszedli!
Köszönöm kérdésed, nagyon jól vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nincs meleg, alig van piri, már nem fáj a hasam, ma kezdem a következő adag Clostymat és tudom, hogy augusztusban + teszttel fogok jönni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bettike, jó hogy hazajöttél.

Tali:csajok, totál kivagyok. Nem lehetne másik időpont?Menni akarok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim minél tovább húzzuk, annál kevesebb az esély arra hogy én is eljussak...

:oops: :cry: de ha a többieknek jó a másik, főleg a helyszin adójának ....majd rákérdek.. csak így meg én nem biztos, hogy eljutok nagy pocakkal!

kuzsanna így legyen!

Párocska megnyugodva névprobléma nincs :wink: :lol:
Vendég
 


A mostani hétvége nem jó?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


A mostani sajnos Snufiéknak nem volt jó, azért lett kitolva egy héttel :cry:
Vendég
 


Jó reggelt! :lol:

Zsuzska: ezigeeeen! Örülök válaszodnak és természetesen nagyon +++++++++++++++++++++++++++++++++!!!

Baba: :(

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Boni!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Röff! Hát nem felkeltem? :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Röfi, örülök!Szép napot nektek!Hannasimi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hannasimi átadva! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi: lenne egy kérdésem! 3*1 Utro a napi adagom,8 napja csinálom! Miért van az,hogy ma egy nagyon pici rózsaszínes váladékot láttam az újjamon! Már bocsi a megfogalmazásért! Normális ez szerinted vagy irány a doki?
Köszike!
misszike
 
 


sziasztok!

viktu: szia itt is! :wink:

zsuzsa: hajrá!

boni: szerintem, most már ne változtassatok nevet.

bettike: örülök, hogy jó az érték.

coca: hétalvó! puszi hannának.

rólam: jövőhét hétfőn megyünk pestre az urammal egy dokihoz. majd jövőhét csütörtökön megyek a kaáliba megbeszélni a továbbiakat.

kati
katica30
 
 


Kati nem változtatunk :lol:

Misszike az utró irritálhatja a méhnyáékahártyát.. attól van..Nekem is volt ilyen :lol:
Vendég
 


Boniko: köszi,megnyugodtam! Pusza!
misszike
 
 


Misszike! Nekem az elejétől kezdve a 10. hétig végig volt rózsaszí6barna trutyi 3*2 progi mellett is. Hívd fel a dokidat, ilyenkor emelni szokták az adagot. Ha dugod az Utrót, jöhet a hüvelyből is, de jobb megnézetni, mert ha van esetleg haematóma, akkor feküdni kell!

[quote]c írta:oca: hétalvó!

...nyolc! Köszi a puszit!

Kép
zölddisznó
 
 


Hol vagytok Lányok? :shock:

Én holnap bnőmmel lemegyek a Balcsira, de szombaton már jövünk is vissza, a családi murira, vasárnap meg koncertre megyünk. Kicsit sűrű a program, de nem bánom! :lol: :wink:

Addig is puszi, jót ne halljak! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi Én sztrájkolok :wink:

Érezd jól magad! Puszi :lol: :lol:
Vendég
 


Zöldi HAnnapusssz :lol:
Vendég
 


Hali!

Coca, szép neve lesz a lánykádnak! Én is ezt a nevet szerettem volna, de már van a családban!

Puszedli, jó "balcsizást"!

Szezso, köszi a kaális infót. Az pont jó nekem h 25-én nyit, mert nekem elvileg 24-én kell megjönnie, utánnanéztem. Szimpi Tapolca?

Kép
kata05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?