Új privát üzeneted érkezett!

Rendben Cat!

te már egy tapasztalt anyuka vagy.
Míg én egy éretlen...

Igazad van.
csak oly rég vágyok rá.
És most végra, hogy mindketten akarjuk...
Izgulok, hogy miért nem sikerül...

Nem szomorkodom.
Már csak ma... :oops: :D
picimami
 
 


Azon gondolkodtam, hogy ha ebben a hónapban összejön a baba és a megfelelő időpontban, akkor elméletileg április 10-én kellene megszületnie. De Beni is három héttel előbb jött, így valószínűleg a kistesó sem húzza márciusnál tovább. Így ő is bekerül a nagy családi márciusi ünnepségsorozatba. :)
Vendég
 


Az nagyon jó.
Én is örülnék áprilisnak is!
A kedvenc hónapom.

És lehetne már sétálni a szép időben a picurral
picimami
 
 

 
 

Picimami!

Megértelek!
Én kb 15 éves korom óta szerenék babát, csak tisztában voltam azzal is, hogy először a feltételeknek kell teljesülni hozzá. Ezek közül az volt a legfontosabb, hogy megtaláljam azt a férfit aki tökéletes Apa lesz és egy életen át számíthatunk rá. A többi már csak részletkérdés.
Őt vszont csak 25 évesen találtam meg, és kellet pár év hozzá, hogy meggyőzzem arról, amit én már az elejétől kezdve tudok. Mégpedig, hogy egy baba tesz majd igazán boldoggá minket és tőle lesz teljes az életünk. Nemhogy kimaradna valami az életünkből miatta, hanem így lesz tökéletes.
Ezt végül akkor értette meg, amikor először a kezébe fogta a fiunkat. :D
De amikor beadta a derekát, és belement, hogy próbálkozzunk a babával, én kevésbé akartam görcsösen mint most. Talán ezért is nem voltam minden hónapban elkeseredve amikor nem sikerült, és ezért jött össze előbb mint most.
De tudodm, hogy most is vár valahol egy baba, hogy beköltözzön a pocakomba, csak valami miatt még nem jött el az Ő ideje. De hamarosan, már nem kell sokat várni!
Vendég
 


Picimami!

Nézd a pozitív oldalát a dolgoknak!

Egészséges vagy. :D
Van egy párod, aki szintén szeretne babát. :D
Olyan anyagi körülmények között éltek, hogy ezt meg is engedhetitek magatoknak. :D
Van peteérésed és normális ciklusod! :D
Megvan minden esélyed a természetes úton történő fogantatásra. :D

Stb, stb, stb...

Soroljam még?
Vendég
 


Cat!
Igen értem.
Ez így a helyes.
Nálunk is így volt.
S boldog vagyok, mert látom párom is nagyon akarja, és tesz is érte.

S lehet én vagyok nagyon görcsös.

És jönni fog majd.

Ezért is hagyom ki a hőmérőzést, és mindent.
Kicsit lazítok most..
És kihasználom hogy nő vagyok... 8) 8)

És ha pár hónap múltán sem sikerül. elmegyek szakemberhez.
picimami
 
 


Cat!

Igazad van.
Nagyon aranyos vagy.

Olyan jó lenne veletek találkozni.
Beszélgetni.

Nagyjából már tudom a testem reakcióit.
Ebben az egy hónapban sok fontos dolgot tanultam tőletek.

Amiket eddig soha nem figyeltem. És nem godnoltam volna.

Köszönettel tartozom nektek.
Mert senki nem lenne ilyen türelmes és kedves velem, ezekkel a témákkal kapcsolatban.
picimami
 
 


Picimami!

Lazíts! Ez a legjobb amit tehetsz.

És lehet, hogy a nyaralásra vár az a bébi, és akkor fog a pocidba költözni. :D Sok ilyenről lehet hallani.

Ne aggódj, leszel te pocakos hamarosan! :D
Vendég
 


Cat!

Igen, lehet arra vár.

Majd jönni fog. Érzem.
S várjuk őt nagyon.

Én megtettem mindent, és meg is fogok érte. :D
picimami
 
 


Picimami!

:oops: :) :wink:
Vendég
 


Elkezdett fájni a fejem. :(
Csak nem vihar lesz megint?
Vendég
 


De sajna készülődik.
Pihenj te is, ha tudsz
picimami
 
 


Én lassan indulok haza.

és habos fürdő, és lusti...

Szép délutánt neked.
nektek.

Estefelé benézek hozzátok 8)
picimami
 
 


Mi hamarosan megyünk fodrászhoz!

Beni ismét kopasz lesz. :D
Már napok óta emlegeti, hogy menjünk el. Olyan édes.

Andi!

Már akartam írni, hogy nekem is laknak Sárváron ismerőseim, és most néztem iwiwen, hogy Te is ismered. :D
Vendég
 


nekem azt mondta pesten a doki mikor rákszűrésen voltam hogy két évig nem szabad aggódni. ugye azt tudjuk hogy a petesejt 24 órát életképes és azt el is kell találni illetve meg kell termékenyülnie illetve meg kell kapaszkodni annyi mindent kell csinálni addig amíg azt mondhatod hogy babás vagy hogy csak na szóval ne aggódj. Nekünk másfél év volt úgy hogy nem foglalkoztunk vele csak nem védekeztünk de igazából hogy odafigyeltünk az kb fél év volt mire összehoztuk Gergőt igaz én már 38 múltam :)de a doki is azt mondta hogy két évig nem is foglalkozik velem majd ha addig sem sikerül akkor menjek vissza hozzá de amikor azt mondtam a rákszűrésen hogy babát szeretnénk azt mondta hogy a következő rákszűrésre már babásan jön hozzám igaz közben elköltöztünk de pont egy évre rá tudtam meg hogy babás vagyok :):):):)

Én magam vágom a pasijaim haját :):):) nem vagyok fodrász csak géppel a gyerekét könnyű amig kicsi úgyis csak 3 mm-re vágom míg nyár van aztán majd kicsit hagyom nőni. páromét meg ollóval meg géppel azért büszke vagyok hogy hagyja nekem levágni mert annó mindig azt mondta hogy csak egy fodrászhoz hajlandó menni ha az nincs akkor nő a haja :) most már lassan fél éve én vágom neki :):):) annyira jó hogy így megbízik bennem :)

nika70
Salgótarján
 
 


picimami: fel a fejjel most csak a piri depi beszél belőled. pihend ki magad lés lehet tényleg a nyaralásra összejön a babó és nyugodtan kérdezz tudod ha tudunk válaszolunk ha nem utánanézünk :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Köszi lányok!
Ti angyalok vagytok.
Most legszívesebben átölelnélek titeket. :D :D
:oops:

Beni bizos édes lesz.Kérek majd képet róla.
Lehet? :oops:

Mónika!
Köszi, hogy leírtad nekem a te esetedet, megnyugtató számomra, 28 éves vagyok.Igaz elég stresszes életet élünk mindketten. És majd jönni fog az én kis picurkám is. :wink: :roll:
És már jobban vagyok.De azért pihenek. És alszom egyett.

Én nem mernék hajat vágni... biztos elcseszném.

De sminkelni, bárkit... :lol: :lol: 8)
És öltöztetni is.
picimami
 
 


:D:D:D:D

nika70
Salgótarján
 
 


HBO-n hamarosan kezdődik egy jó film...
Már letusoltam... és indul a lusti.
Apa pedig hoz majd vacsit... Jó kis Mc'Donald s kaját... 8) 8)
picimami
 
 


Nika!
Nézegettem a képeidet.
Gege nagyon édes kis manócska.

Nagyon szép ő is. :oops: :wink:
picimami
 
 


lányok! amíg telcsin beszéltem abarinőmmel,akissebbik fiamleszedte a laptop billentyűzetéről a betük 90%-át!nagyját vissza raktam. Látjátokmilyen nehéz 2 gyerekkel??????? :lol: :wink:
közben a nagy szerzett egy kiflit és apró csipetkéket csinált belőlle és szét szórta minden felé!
Pedig csak a barátnőmmel szeretttemvolnabeszélni 5 percet!!!!!!!!!! :cry:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


ahyogy látoma szóközt nem raktamfelrendesen :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


pici
jófilm?

kaja?
lusti?
nekemmamégannyi butál dolgomvan hogy szerintem 11nélelőbb nem végzek! :lol:

cat!neked sosem válaszolok! :oops: ne hari!
Az esküvő zsidó esküvővővolta vendégek 95%anemismert, csaknézett hogy egy csapatmuszlimis van ott! :lol:
hihetetlen szép volt egy Budai szálló tetőteraszán,aztán a vacsi az aulában egy hatalmas rózsákkal teleszórt medence körül! :roll: :roll:
élő zene,nagy hepaj!(a hepajmilyen LY? J?) :oops: :lol:
menyasszony meseszép,kaja kóser! :lol:

a férjem este jöttaztánment a szomszédba segíteni pakolni, hogy ne ázzanak szét a bútorok! :wink: :?
aztánmegjelent egy barátja hogy playstation-ozzanak! :lol: :lol:
A gyerekek éjfélig játszottak
a férjem mintha 10éves lett volna! :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Asiye!

Jó, hogy vagy már te is.

Nekem párom öntöte le tintával a laptop billenytűjét.
16 ezer ft volt a csere.
Pedig nem gyerek.
csak úgy viselkedik.

És csodálkozik, hogy a csatjaimat kiveszem a kezéből.

Igen. Jó a film.. :)
Ha lekötne :lol:
picimami
 
 


Nő már a pocid?
A picurka jól van??
picimami
 
 


mami: köszike:):):) én is mindig megcsodáloma régebbi képeket is :):):) annyira jó nézni hogy miből lett a cserebogár :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!
Én is megnéztem aképeket!
tényleg nagyon aranyos és szép Gege! Büszke vagy rá mi??????? :lol: :lol:

Pici!

Szerintem akkora a hasam mint eddig, csakmás aformája, és már fáj ha ráfekszem! :shock: :cry: ez gáz mertelvileg hason alszom! :cry:
a kicsiről holnaphoz egy héptre derülnek ki a dolgok! :lol: Jövő szerdán megyek 4d-suhra!Márvárom!
Tegnapláttam a hugomdvd-jét amit csináltak neki, tényleg látszik, hogy kislány!
Remélem az egyém is! :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Szisztok!

Már megint mennyit kellett olvasnom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Rámjött a csokievés :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
MEg a főtt kukorica.... most főzöm :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Asiye!

Majd kérünk képet, ha lehet.
:-)
Ó szegényke.
Én szerencsére nem tudok hason.
De nekem még nem is nő jelen pillanatban.
Én gubózva, embrió pózban alszom...

Zsuzska!

Nekem most már nincs étvágyam..
Ilyenkor nekem elmegy.
De a kukorica lehet jól esne.

Te jól vagy?? 8)
picimami
 
 


Nika!

Én is szoktam húgom, és öcsém képeit is.
Olyan édesek voltak.
Olyan jó lenne néha mégegyszer átöleni őket, babaként.

Öcsémnek tavaly volt egy súlyos balesete.
Én mentem hozzá, én hívtam a mentőket...
Azt hittem belehalok.

5 hét bizonytalanság..

Azóta betegesen rettegek hogy elveszítem, az én egyetlen imádott öcsémet...
picimami
 
 


Pici!
Köszi,jól vagyok, csak így a csoki után hányingerem lett..... nekem :!: :!: :!: :!: :!: :!: Még ilyet :?: :?: :?: :?:

Azt hiszem, megfürdöm és bebújok ágyikóba filmet nézni..... eteszek valami aranyos mesét és kész :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Picikém!
Hát nem irigyellek a bizonytalanságért :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Az én kisebbik öcsém úgy négy évvel ezelőtt rákattant a drogra. Nem erősen, de kellőképpen annyira, hogy egy nap elindult Szolnokról Pestre melóba és nem ért oda. Aztán anyumék egy hét múlva hívtak fel, hogy esetleg nem tudok-e valamit öcsémről, mert már rendőrséggel kerestetik. Hát énolyan rosszul lettem, hogy valami baja lehet..... hívtuk mentőket, kórházakat. És aznap este elmentünk a szállására is beszélni a többiekkel, hogy nem tudnak-e róla valéamit, és az én kisöcsém ott sétált halál fehéren az utcán. Azt mesélte hogy a vonaton rosszul lett és Gyulán kötött ki, ahol kórházba került. Szerintem olyan nincs, hogy rokonokkal nem veszik fel a kapcsolatot, vagy nem :?: :?: :?: :?: Hát azóta sem derült ki, hogy holis volt egy teljes hétig?????
De szerencsére nem lett baja.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!

Pihenj te is. Nehéz, izgulós napk vannak mögöttünk.

Neked, és szüleidnek is nehéz lehetett.
De szerencsére megkerült.
Remélem azóta már jól van??

Az én öcsém felépült. Azóta nem motorozik. és tele van vasakkal, csavarokkal a medence csontja.
picimami
 
 


Akkor meg szerencsésen megúszta tesód a balesetet.

Az enyém jól van, azóta boldog férj, pont ma van a 24. szülinapja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na. Ez szép.
Örülök neki.
És Boldog Születésnapot.

Az enyém még csak 20 éves...
picimami
 
 


De fiatal.... bele gondolok,hogy én11 éve voltam 20....hááááááááááááát.... de régen volt :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


hát nem semmi történetek én nem vagyok beszélőviszonyba az öcsémmel.kicsit megenyhült mikor kiderűlt hogy nem az ővé a fia akit másfél éve nevelt kiöntötte lelkét de azóta megint semmi . ő már csak ilyen kis sértödött amiatt sértődött meg hogy otthagytam anyuékat elköltöztem 34 évesen otthonról és szreinte szarban hagytam anyuékat. de hát ez van majd az idő talán megoldja apu próbálja összetartani a családot de mióta anyu nincs köztönk ez nem nagyon sikerűl senkinek sem .

nika70
Salgótarján
 
 


hátlányok ezek a sztokrik!

Zsuzska!boldog szülinapot öcsidnek!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pici!
Átérzemmilyen borzasztó lehetett,nekünk az egyik szomszédunk fia került elő 16 évesen a kispesti erdőből holtan. Akkor láttam mitt szenved egy anya egy család, ha elveszít egy szeretett hozzátartozót! :cry: :cry: :cry:

Nika!
Nemlehetne megoldani!???????
Annyira vigyázni kell a családra,és szerintem nincs olyan probléma amit testvérekne tudnának megoldani, ha szeretik egymást!

Tudomkétember kell hozzá és te hiába akarod, ha ő sértődékenyés makacs........... :?

Hát én megint ki akarok lógni a sorból :lol: :lol:
Nekemis fiatalok a tesóim:
hugi24, öcsi 18, hugi2 12, öcsi2 9évesek! :lol: :lol:
És apukám felesége 36,egyhéttellennenállammost idősebb kismama,a 12hétben járna,de elkell vetetniük 3 hete mertnemtudtákmeg időben hogy terhes és nagyon erős gyógyszereket és antibiotikumokat kapott. :cry:
Apámnak egyszerre született volna gyereke és unokája! :lol: :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


hátlányok ezek a sztokrik!

Zsuzska!boldog szülinapot öcsidnek!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pici!
Átérzemmilyen borzasztó lehetett,nekünk az egyik szomszédunk fia került elő 16 évesen a kispesti erdőből holtan. Akkor láttam mitt szenved egy anya egy család, ha elveszít egy szeretett hozzátartozót! :cry: :cry: :cry:

Nika!
Nemlehetne megoldani!???????
Annyira vigyázni kell a családra,és szerintem nincs olyan probléma amit testvérekne tudnának megoldani, ha szeretik egymást!

Tudomkétember kell hozzá és te hiába akarod, ha ő sértődékenyés makacs........... :?

Hát én megint ki akarok lógni a sorból :lol: :lol:
Nekemis fiatalok a tesóim:
hugi24, öcsi 18, hugi2 12, öcsi2 9évesek! :lol: :lol:
És apukám felesége 36,egyhéttellennenállammost idősebb kismama,a 12hétben járna,de elkell vetetniük 3 hete mertnemtudtákmeg időben hogy terhes és nagyon erős gyógyszereket és antibiotikumokat kapott. :cry:
Apámnak egyszerre született volna gyereke és unokája! :lol: :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


hátlányok ezek a sztokrik!

Zsuzska!boldog szülinapot öcsidnek!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pici!
Átérzemmilyen borzasztó lehetett,nekünk az egyik szomszédunk fia került elő 16 évesen a kispesti erdőből holtan. Akkor láttam mitt szenved egy anya egy család, ha elveszít egy szeretett hozzátartozót! :cry: :cry: :cry:

Nika!
Nemlehetne megoldani!???????
Annyira vigyázni kell a családra,és szerintem nincs olyan probléma amit testvérekne tudnának megoldani, ha szeretik egymást!

Tudomkétember kell hozzá és te hiába akarod, ha ő sértődékenyés makacs........... :?

Hát én megint ki akarok lógni a sorból :lol: :lol:
Nekemis fiatalok a tesóim:
hugi24, öcsi 18, hugi2 12, öcsi2 9évesek! :lol: :lol:
És apukám felesége 36,egyhéttellennenállammost idősebb kismama,a 12hétben járna,de elkell vetetniük 3 hete mertnemtudtákmeg időben hogy terhes és nagyon erős gyógyszereket és antibiotikumokat kapott. :cry:
Apámnak egyszerre született volna gyereke és unokája! :lol: :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


nem direkt ment 3szor,ésbocsi hogy nem megy a szóköz rendesen :oops: :oops: :oops:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


hát asiye én már nagyon sokat tettem meg az első lépést de nagyon makacs én már belefáradtam hogy mindig én legyek aki enged világéletemben öcsike volt a kissebb és szegény még kicsi ez igy meg úgy hát én belefáradtam az olyan ember aki nem hagyja magát hogy segítsenek neki meg olyan stílust vett fel hogy a bicska forog a zsebemben minden barátja elpártolt már szinte mellőle na ezt nem akarom tovább ragozni belefáradtam. ha akar valamit én nem vagyok semmi jónak elrontója de most már neki kell lépnie. Nincs már neki senkije csak apu meg én kétszer nősült kétszer vált a gyerek akiről azt hitte az ővé az nem az ővé pedig én megmondtam mikor kiderűlt hogy a csajszi terhes hogy öcsi fiogyelj oda nem biztos hogy a te gyereked akkor mindenki szó szerinte mindenki a családból nekem ugrott tessék most itt van neki isten nem ver bottal nem kívánom én senkinek sem hogy így járjon de én szóltam előre hogy nem lesz jó vége nem hallgattak rám (boszorkány vérem) első feleségével együtt éltek 9 éve mikor elvette feleségűl ott is már balhé volt én mondtam a barátnőimnek hogy fél év és válni fognak majdnem pontosan napra fél év múlva beadták a válópert és nem én kívántam nekik csak ismerem az öcsémet milyen meg úgy általában az embereket:9

Na jól kipanaszkodtam magamat :):):

párom két nagy tányérral evett a levesből azt mondta nagyon finom lett most bűszke vagyok magamra hogy anyu receptje alapján ilyen jól sikerült :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Lányok!

Ti aztán írtatok rendesen! :D
És miket... :o :shock:

Asiye!

Ti is sokan vagytok testvérek! :D Az olyan jó lehet. Sajnálom apukádékat. Biztosan nagyon rossz lehet nekik most.

Zsuzska!

Öcséd teljesen leszokott? Remélem soha nem nyúl hozzá többet drogokhoz! Szörnyű lehetett nektek.

Picimami!

Mi történt pontosan az öcséddel? Hol?

Ha az embernek a testvérével történik valami, az is nagyon szörnyű. Én már akkor is kikészültem amikor most kiderült, hogy a hugomék babájának a szívét műteni kell. És nem csak a baba miatt, hanem hogy a hugom hogyan fogja viselni.
De ennél valóban sokkal rosszabb, ha a saját gyerekünkkel történik valami.
Már írtam egyszer, hogy 15 évesen voltam először szerelmes. Olyan igazi első szerelem volt, óriási érzelmekkel. Amit csak 15 évesen élhet át az ember. Minr Rómeő és Júlia... És sajnos azzal lett vége, hogy a fiú meghalt. Én ott voltam mellette és fogtam a kezét. Soha nem fogom tudni elfelejteni az utoló perceket. De azt sem, ahogy az anyukája átélte a következő hónapokat. Teljeen összeomlott. Szerintem az az élet rendje, hogy a szüleinket és ne a gyerekeinket temessük el. ennél rosszabbat elképzelni sem tudok.

Jól feldobtam a társalgást... :oops:
Vendég
 


Nika!

Büszke lehetsz magadra! :)
1. A főzőtudományodért
2. A fodrászatért
3. A boszorkányságért
4. stb.

Én inkább fodrászhoz hordom Benit. És nagyon szereti.
Mindjárt teszek fel képeket is.
Vendég
 


Szóval a képek:

Ilyen volt: Kép Ilyen lett: Kép


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


Jó reggelt lányok.

Cat!
Beni nagyon édes lett!
Micsoda pózokat tud.
Ő is lehetne modell.

Öcsém motorral szállt el. Tavaly májusban. Egy nagy kanyarban, megdobta a padka és 3 ároknyit repült.
Engem hívott. Én rohantam őt menteni.
Medence csont törése lett több helyen, és zúzódások. 6 hét kórház. Műtétek, katéter, infúzió. Tolószék, járókeret, mankó...
Majd elhagyta a barátnője... nehéz időszak volt.

De már jól van. és szerelmes
picimami
 
 


Ami iwiw-en van róla kép. Ott még mankózott.

Asiye!
Sajnálom édesapádékat.
Már biztos hogy nem tarthatják meg?
Húgom így született.
Pajzsmirigy hormon, és kemény fogamzásgátló mellett fogant meg.
Anyu 3 hónapos terhesen tudta meg.

És egészséges lett Gina baba.
picimami
 
 


Aki már 13 és fél éves.
És utólérte a nővérét...
Erősebb masszívabb lány, mint én voltam, vagyok.


Mónika!

Sajnálom az öcsédet. Nem tudja mit veszít, hogy nem engedi, hogy szeressétek. Hogy nem becsüli, ilyen csodálatos nővére van, mint Te! :D

És Gegét is ismerje, úgy igazából... Biztos imádná őt.
picimami
 
 


De jó nektek..
Még biztosan lustiztok.

:oops: :roll:
picimami
 
 


hát végülis csak egyszer találkoztak de akkor még csak 3 hónapos volt Gergő anyu temetésén:( de nem baj majd rájön ő csak kicsit lassabban megy neki. apu próbálta rávenni hogy hozza el hozzánk kocsival de nem ment bele unokanővéremékhez sem jár fel pedig velük nagyon jóban volt ez van ezt dobta a gép :):):):):) tudjátok elég széles a hátam nagyon sokat elbír már megszoktam :):):):)):

én fél hétkor keltem vagyis ekkor keltett a trónörökös :)

Beninek jó lett a frizkója én nem szoktam ennyire levágni:):):) most kb akkora a haja mint vágás előtt Beninek :)

nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?