Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!
Ez is ---------------------------------------------------. :cry:

i.kata
 
 


Vicky,
beírtalak a táblába :lol: Cserébe kérek szépen egy nevet priviben, hogy bejelölhesselek iwiw-en :wink:

Kép
Kép

i.kata
 
 


Bocsánat, a felső részben javítottam Évinél egy kicsit, így felteszem azt a részt még1x :lol:
Kép

i.kata
 
 

 
 

KAta nagyon sajnálom! :cry:
Vendég
 


Boni,
köszi, de nagyon éreztem már a tegnapi előtt is, hogy nem sikerült. Persze csalódott voltam, de ezt most klasszisokkal jobban viseltem, mint az előző hónapban.

i.kata
 
 


Sziasztok!

Jól eltűntem az elmúlt napokban, de begyorsultak az események. :) Pénteken UH-n voltam, ahol (számomra teljesen váratlanul) kiderült,, hogy van egy 22 mm-es tüszőm és tegnap meg is csinálták az inszeminációt. :) A 12. napon! Lényegesen jobban viseltem, mint az elsőt, nem görcsöltem be utána, úgyhogy mehetett a rádolgozás... :wink:

Kata!

Sajnálom a negatív tesztet! :cry:

Czinki!

Örülök, hogy újra köztünk. Gondolom, Te annyira azért nem.... :D
akszinya
 
 


Akszinya hajrá tapadás!+++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Jó reggelt!

Itt ma is szakadt reggel az eső, úgyhogy ki se teszem a lában itthonról. :)

Beutalóval kapcsolatban ma azt olvastam a neten, hogy eltörölték az érvényességi határidőt... azért próbálom felhívni a dokimat.

Kata: :( Nem vársz még vagy két napot mielőtt abbahagyod az utrót?

Akszinya: megy a drukk ezerrel!

hofeherke
 
 


Mara,
fölösleges várnom, mert az inszem napján voltunk együtt és utána jó pár napig nem, így már ki kellett volna mutatnia a tesztnek. Ma abbahagytam, majd szerintem felhívom a dokimat.

Akszinya,
szuper, lényegesen jobban alakult ezek szerint ez az inszem, mint az előző. Remélem sikeresebb is lesz! :wink:

i.kata
 
 


Sziasztok!

Kata!
Sajnálom a tesztet.


Hétvégén édesanyáméknál voltunk, tegnap meg elkezdtünk pakolászni a lakásban, így nem voltam netközelben. ma már dolgozom. Most akarom elintézni az ANTSZ-es vv-ket.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

KATA
Kép

dita75
 
 


Sziasztok Lányok,

Kata: :cry: :cry: :cry:
táblában Évinél a ,,megjegyzés,, nagyon aranyos, nagyon ügyi vagy!!

Dituli: kitartást a kissráchoz, ha így folytatja, kiesz a vagyonotokból :shock:
marionalt pociba, v popsiba kapod? ha pociba , ne aggódj! simán megtudod csinálni! én a mai napig nem birom nézni senki (se saját, se más) vv-t, v a filmben, h a narkós belövi magát..... az első puregon szurinál én is nagyon izgultam, vagy 3 percig bűvöltem a tűt, de már a második szúrást úgy csináltam mint egy vérbeli narkós! :wink: :lol: nem nagy kunszt, menni fog neked is!! :wink:

Boni: aug végéig tervezem a munkát. bár most 2 hete rendszeresen bekeményedik a pocim (hajnalban keltem fel, h olyan, mintha egy kemény labda lenne benne, de reggelre rendbejött) , de tegnap szinte egész du kemény volt. este hazamentem, vacsi , zuhi és alvás. pedig 3*3 magneb6-t szedek. most már kezdek kicsit izgulni miatta.

Némóka: visszaolvastam ahol voltak a nagy bejelentések, és vhol beszéltétek Moniccal a lombik utáni szexet. én is utánanéztem még régebben, mert szegény párom aggódott, h nehogy bajt csináljunk (nekem a dokim nem mondott erről semmit, én meg nem is kérdeztem!).
azt olvastam, h amikor a nőnek orgazmusa van, akkor a méhe összehúzódik többször is, de akár még a mell izgatása is kiválthat kisebb ilyen reakciókat. veszélyeztetett kismamiknak (többszöri vetélés, nyitott méhszáj , ....a többire nem emlékszem) nem lehet egyáltalán szexelni a 9hó alatt.
a dokid valószínű elővigyázatosságból mondta, h ne legyetek együtt, h jól megtapadjon a baba, és ne legyen semmi rizikó.
most már valószínű, h majd már együtt lehettek, csak valóban nem úgy , mint a vad tini szerelmesek. csüt kérdezz rá!
egyébként azt is olvastam vhol, h a babának jó amikor a méh finoman összehúzódik, és ha a mamának jó, akkor a babának is!
meg ki kell használni az időt, amikor még nincs hatalmas pocak és még hozzánk lehet bújni! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Úgy látom ma nem érdemes öt percewnként frissítenem az oldalt.... :shock:
Ha már itthon maradtam végignyalom a lakást, úgy alaposabban... közben azért figyelek!

Czinke: Én is akarok akkora pocit, hogy már ne lehessen hozzámbújni. :cry:

hofeherke
 
 


Mara: lesz, ne aggódj!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke: Csak legyen igazad! :roll:

hofeherke
 
 


Sziasztok!

Dita,

Aztaaa, én 3 nap alatt nem tudok ennyit enni! :shock: Nem lesz ennek jó vége...
Én úgy adtam be magamnak a merionalt, hogy nagyon óvatosan, lassan szúrtam befelé a tűt, és így nem fájt.

Akszinya,

Drukkolok, hogy meglegyen a nagy találkozás!+++++++++++

Kata,

Nagyon sajnálom! :cry: :cry: :cry: Látom már Te is a 6.-ra készülsz... Miért kell nekünk ennyire megszenvednünk a babáért?

Czinke,

Köszi, de azóta voltunk már együtt, persze óvatosan, és nem volt semmi probléma. Ha csütörtökön nem veszi el az eszemet megint az UH látványa, akkor azért rákérdezek a biztonság kedvéért.

Ma voltam pajzsmirigy vérvételen, és jövő héten megyek az endokrinológushoz is, remélem nem kell nagyon megemelni az adagomat. Illetve kiderült, hogy mivel a gravidában van jód, ezért nem kell külön kiegészítést szednem.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Zsuzska,

A 330. oldalon láthatod az UH képet. :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Hú mennyit csacsogtok, én meg dolgozom ezerrel.... annyi munkám van, hogy még jövő hétre sem végzek, még azt is csinálhatom amit a kolléganőmnek adtak ki, mert fingja nincs hogy mit hogyan kell. Szépen felirogatta, és dugdossa ide elém, hogy ez is rám vár! :twisted:
Még ez is! Kezd nagyon tele lenni a tököm mindennel.
Korán reggel ha már rosszul indul a napom akkor az egész már el van cseszve. Megbeszélte a gyerek, hogy reggel jön érte a papa, hogy ne kelljen buszozgatni. Minden reggel kikészítem neki a ruháját (11 éves! megj.) 6.50-kor még csak egy alsó volt rajta amiben aludt, közben nyomta a számítógépet. Én zuhanyoztam a papa ezerrel nyomta a csengőt, csuromvizesen magamra kaptam egy köntöst, nézek be a szobájába, hogy mi a fenét csinál, mint aki nem is ebben a világban él. Megy a gép, hiába csöngetnek, füle botját sem mozgatja. Mintha legalábbis értem jöttek volna, nem érte. Nagy nehezen csigamozdulatokkal nekiállt AKKOR összepakolni, hogy milyen játékokat akar vinni, felöltözve még mindig semmi. A papa kint örjöng, rólam csurog a szappanos víz, és torkom szakadtából üvöltök. :twisted: :twisted: :twisted:
Hol van még az augusztus!!!!! :?
Persze itt is mindenki idióta bent. Tudom csak én vagyok az okos, de most tényleg..... ez nem az én napom.
Ha végre lerendeztem mindenkit és mindent akkor jövök és reagálok a kérdésekre, hozzászólásokra!
Kiosztok néhány kék-zöld foltot, és csak utána! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Cinke ne aggódj.. a szervezeted jelzése ez, hogy azért ha teheted pihenj is.

Dita toll a fülébe ennek a gyereknek!

Nálam most volt a védőnéni
Vendég
 


Megjöttem az ÁNTSZből, a vv-ről. Remélem jó lesz mindkettőn eredménye, ugyanis most tudtam meg, hogy pl a Hepatitis kizáró ok a lombikból. F@sza. Mert ha spontán esel teherbeb, akkor nem gond.Bezzeg a lombikot nem csinálják meg. Fel vagyok háborodva. :evil:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
miért vagy felháborodva? Gyanúsak vagytok hepatitisre?

i.kata
 
 


Monic,
te merre vagy? Csak nem alszol még? :wink:

i.kata
 
 


Az a baj, hogy édesanyámról januárnba derült ki, hogy hepatitis b fertőzésen esett át. Pedig gondolhatod, hogy nem srogozik, meg nem is az a félrelépős fajta. Ja, és rendszeres véradó. Ez is a véradáson derült ki. Na azóta be vagyok sz@rva.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


srogozik= drogozik

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi: Biztos nem lesz baj! Ne idegeskedj miatta előre!

hofeherke
 
 


Boni: felhívtam a dokit. mondtam, h kb 1,5 hete hajnalban kemény labda van a pocimban, ami reggelre eltűnik, arra azt mondta, h ok. de amikor mondtam, h tegnap szinte egész du kemény volt, behívott. holnap megyek szt istván kórházba ügyeleten van, megnéz.

Ditulika: nyugodj meg!! a gyerekek ilyenek, ha számítógép előtt ülnek se nem látnak, se nem hallanak.
de te meg ne őrülj miatta!!!

Bumi: nyugodj meg, biztos jó lesz a vv eredmény, és meglesz a lombik!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Amúgy képzeljétek, hozzám mostanra ért el a fáradság, eddig nem nagyon voltam fáradtabb, mint máskor. Tegnap pl. elaludtam még a híradó alatt, és arra ébredtem fel, hogy olyan hangokat hallok, mintha valaki zörgetné a kukákat, szentcségeltem is egy jót miatta, hogy nem hagynak aludni. Erre kiderült, hogy csak az ég dörgött folyamatosan. Szóval, sajnos csak kb. 15-20 percet aludhattam, az égiek nem hagytak. :roll:
És most is mindjárt lefordulok a székről, annyira álmos lettem egy szempillantás alatt, pedig ma későn érünk haza. :?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Hírek: Vikiék jól vannak. Megbeszélte Lackóval, hogy még egy hetet bírjon ki, mert most szabin van az orvosa. Utána már jöhet. :)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi
Ne idegeskedj.... mondom én.......... egész nap tiszta ideg vagyok..... na akkor már ketten vagyunk...... na de tényleg....
törvényszerű, hogy anyukádtól elkapd?

Csibi
Drukk a dokihoz. ++++++++++++++++
Köszi a nyugtatást, úgy tervezem, hogy az inszemig jól kitombolom magam, itt meg otthon is, aztán már beveszem a leszarom tablettát, és nem fog érdekelni semmi!

Akszinya
Hát hová ez a rohanás? Te itt csak úgy titokban inszemezgetsz, he?! Ettől függetlenül mennek a drukkjaim! ++++++++++++++++
Mikor voltál uhun? 11. napon?
Merionalt kaptál, mint én?

Boniko
A reggeli beszólásaidon kifeküdtem! :wink: :lol: :lol: :lol:
Mitől vagy ilyen vicces hangulatban? :wink:

dita75
 
 


Némóci
Csodálkoztam is hogy ennyire fitt vagy. Azért az a rengeteg szurka-piszka gyogyi miegymás..... pihengess amennyit csak tudsz.

Nálunk is nagy vihar volt, reggel kimentem leszedtem a járdáról a fóliát, fel is mostam a szép új járólapozást.
És akkor ért a kellemetlen meglepetés, hogy az egyik édi kertitörpicsekem dirib-darabban volt. Fránya vihar. :twisted:
Reggel egyébként már fent voltam 5-kor, mert a szemét légyfamilia már megint rajtam csinálta az udódokat. De most adtam a testüknek, mielőtt elindultam otthonról, befújtam a lakás mindegy egyes részébe vagy fél flakon RAID-et. Mire hazamegyek sztem mindnek annyi. Légytömeg-gyilkos lettem. A hétszázát a legyeknek!!!!!! :roll: :twisted: :twisted: :twisted:

dita75
 
 


Hjah!!!!!!
Vikuci! Cupp neked és Lackónak!
Kép

dita75
 
 


Bumi:
Szóval thanks a híreket! :oops: (ez lemaradt a képem mellől!)

dita75
 
 


Szia Dita!

Látod, én csak így sunyiban! :) Clostit szedtem és a 9. napon mentem UH-ra. Vártam, hogy sehol semmi és jöhetnek a szurik, ehelyett ott egy 20 mm-es tüsző! Mai napig nem értem: 9. cn-en hogy lehetett 20mm-es tüszőm??? :)

Ahogy látom, azért Te is haladsz! A héten meglesznek az eredményeid.... :wink:
akszinya
 
 


Akszinya
Ezzel most megnyugtattál, mert nekem is pont a 9. napon kell mennem az uhu-ra remélem nekem is lesz valamirevaló tüszőm már aznap, hogy ne kelljen visszamennem hétfőn, vagy kedden még egy hu-ra. Eddig a 14. napon mentem uhu-kra és akkor voltak normál méretű töszőim. Sőt a múltkor volt 7 db tüszőm is a 15. napon de 14 mm volt a legnagyobb. :shock:
csütörtökön megpróbálom a leleteimet beszerezni amik még hiányoztak, remélem minden okés lesz, nem szeretnék megint lecsúszni vmi miatt, mert már annyira beleéltem magam, így fél év várakozás után.
A tüsződ úgy gondolta, hogy behozza a múltkori lustálkodást, és szépen megnő! :lol: Nagyon bízom benne, hogy mivel szép fiatalka volt a petécskéd van kedve randizni a férjed katonáival. :wink: :lol:

dita75
 
 


Sziasztok!

Élek ám én is :-D Csak el vagyok havazva…

Kata: nagyon sajnálom! :-( Őszintén kívánom, hogy a hatodikkal sikeresek legyetek!

Monic: mindjárt mehetsz UH-ra, már nincs sok hátra! :wink: Én is nagyon kíváncsi vagyok, hányan vannak odabent…

Czinke: drukk a holnapi kórházturnédhoz!

Mara: erre én is kíváncsi vagyok, hogy mennyi ideig érvényesek a beutalók. Szerintem elég sokáig, mert van pár olyan szakrendelés, ahova csak több hónap múlva lehet bejutni…

Bumi: remélem ez a hepatitis dolog nem kavar be…mintha olvastam volna, hogy sikerült korábbra konzultáció időpontot kapnod…Szuper!

Dita: mindig kifekszem a szövegeidtől :-D Te Légyzsilkos! (Ahogy a Rózsaszín párducban mondaná Sztív Martin) :-D Minden oké lesz a tüsződdel! Ez tuti!!!

Vikiéknek cuppantás! :-D Már a finisben vannak!!!!!

Akszinya: ezt az inszemet gyorsan lezavarátok ! :-D Gondolom jól meglepődtél az UH-n és már pörögtek is tovább az események...

Nemoka: megnéztem a 330. oldalt, helyes a kis Buborékotok! :-D

Boni: szép a pocakod, szerintem pont akkora, amekkorának lennie kell :wink:

Évi: remélem jól vagy :-)

Zsuzska: ne dolgozz túl sokat…

Vicuska: drukk csütörtökre!!! (Majd beszámoló jöhet…) 8)

Rólam: semmi extrém :-D Megvolt a pé-m, és lehet, hogy hülyék vagyunk, de nagyon bízunk benne, hogy lombik előtt babás leszek :wink:

Kérdés: Tapolcán Apában Enterococcus faec.-t találtak, már túlvan a gyógyszerkúrán, szóval ki van irtva. Ez szerintetek növeli az esélyeinket? Igazából nem tudom, mi ez a baci, és hogyan hat? :roll:

Remélem nem hagytam ki senkit, ha mégis, annak puszi!!!!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Dita!

Fél év után most már tényleg itt az ideje, hogy meginszemináljanak! :D És meglátod, hogy a türelmed meghozza gyümölcsét. :)
akszinya
 
 


Bumi: köszönjük Vikiről a híreket!

Vikinek meg jó pihit, Lackónak még egy kis türelmet!!!

Szezso: bizzatok is!! csak így lehet!! hajrá poz hozzáállás!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Szezsókám!
A legnagyobb mókamiki te maradsz azé' ám! :lol:

Volt rá példa, hogy a lombik előtt vki. babás lett, és remélem te is ezt a példát fogod követni, annyira örélnék neki. Én mindenki szerencséjének, vagy hogy is mondjam úgy örülök, mintha velem történne. Persze a kisördög bennem van, mert természetesen hogy irigykedem, de ti ezt tudjátok, mert gondolom ismeritek az érzést, de ez tényleg nem rosszindulatú! :roll:

Na szóval tudjátok!
Most nem tudok annyira fogalmazni, mert még nem végeztem a melóval, sietek vele mert egy perccel sem szeretnék tovább maradni mint fél 4.

Akszinya!
Hááááááááááát be kéne váltani anyucim álmát legalábbis félig-meddig. :roll:

dita75
 
 


Csajok!
Mondott vmit Monic, hogy ma nem lesz?

Hétvégén csak egy szösszenetet láttam az alábbi műsorból, most bepótoltam. Szerencsére nem késtünk még le 67 évesen szült tavaly egy asszony. :shock:
No, azért addig nem szeretnék várni! :roll:

http://www.rtlhirek.hu/dock/videogallery/41:10551

dita75
 
 


Szezso,
simán összejöhet lombik előtt spontán a baba, nyugodtan legyetek bizakodóak! :wink:

Akszinya, Dita,
most az utolsónál én is 9. napon voltam uh-on és 25mm volt az az egy szem tüsző, amiből most nem lett baba. Ezért mondtam Dita, hogy nyugodtan menjél 9. napon dokihoz, mert simán lehet, hogy ettől a gyógyszertől már akkor szép nagy tüszőid lesznek :lol:

Írt sms-t Monic, és nincs otthon net, majd később lehet benéz anyujáéktól.

Némóka,
párnázd magad körbe, ha lefordulsz a székről legalább puhán landolj :wink:

Vikinek és Lackónak még kellemes 2in1 hetet/heteket kívánok :lol:

i.kata
 
 


Kata
Akkor megnyugodtam! Köszi az infot.
Biztos a vihar letépett valami kábelt.

Azért aggódom, mert
ad 1. én csak kétnaponta szúrok,
ad 2. minden miatt aggódom!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Jó nem nyavalygom tovább, majd pénteken kiderül, legfeljebb megyek még egy uhu-ra ha még semmi, és szúrkálódom tovább.
Apa tegnap ilyet szól, mikor megyünk inszeminálódni? Két hét múlva??? Majdnem agyhúgykövet kaptam. Még ő is húzná nekem itt az időt. Há minggyá meghülyülök! :shock:
:lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita,
én még most 5 inszem után is nehezen számítom ki mikor lesz kb. inszem, mert eddig volt már 19.cn, 11. 12. 13. 14.cn-en is. :roll:

i.kata
 
 


ezek szombaton készültek, pont 17.hét (,,hajnali ,, 7kor készült reggeli előtt, kicsit még fáradt voltam :lol: )
Kép

Kép

és egy vicces vmikor a 2 hét alatt, bár itt nem látszik annyira a pocak
Kép

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Ditus!

legalább nem kell izgulnod a túlstimu miatt. szerintem az is közrejátszhatott, hogy legutóbb magadtól is több kis tüsződ volt. Nem akart a dokker 19-re lapot húzni. Hidd el jobb ez így, mintsem túlstimu miatt ugorjon az inszem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kata!

Megnyugtattál! Már arra gondoltam, hogy ennyi idő alatt nem nőhetett ekkora tüszőm és biztosan ott maradt az előző hónapból... :)

Dita!

A fiúktól nem várhatjuk el, hogy annyira képben legyenek, mint mi. :wink: Én is hiába magyaráztam meg már ezerszer, mi hogyan, mikor zajlik, szegény párom továbbra is folyamatosan hülyeségeket kérdez. :D
akszinya
 
 


Czinki!

Nagyon csini vagy! Már alakul az a pocak! :)
akszinya
 
 


Bumi!
Az biztos! Ti is ennyire gyogyósok voltatok az első előtt?
:roll:
Sorry senkit nem akarok ám lefárasztani a hülyeségemmel! :oops:
Ha akkor még január-február megcsinálják nem lettem volna ilyen, de most, hgoy ennyit kellett várnom, izgulnom, mangómizéria, apabaci, jajj mi minden. Pedig ez még semmi másokhoz képest, akik mondjuk már a 7. lombikon is átestek.
Lehet, hogy már csak azért sem fog sikerülni, mert már előre szétizgulom az agyam. :oops: :roll:

Csibi
Hát te gömbölyödsz aranyanyám! :lol: :wink:

dita75
 
 


Csibi,
szépen kerekedik a pocid :lol:

i.kata
 
 


Csibi!
Szép pocak!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ditus!
Én egy kicsit paráztam a túlstimu lehetősége miatt. Aztán azon, hogy miért vérzek még 2 nappal az inszem után is. Ekkor keveredtem ide hozzátok. és mindig csak kérdeztem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: