Új privát üzeneted érkezett!

[quote="felsoa"]C írta:felsoasöppke,
jobbulást!!! Sikerült mára időpontot kérned?

Kisfruzsi,
sajna ebben nem tudok segíteni.

Andi


Jó reggelt!

felsoa, igen, mert gyulladt szemnél nem kell időpont, 'azonnal' fogadnak. Mondjuk ez az azonnal, két óra várakozást jelentett a folyosón, rajtam Lőrinc kendőben, jól bírta :)
De majdhogynem felesleges volt elmennem, mert azt mondta hogy tökéletes az a kence amivel kenem...

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Jaj mennyi szépséges babakép!

Zsuzsófi, de ügyes Liza! Nemsemmi erő van benne:)

Konditerem: én is mennék, mert hiányzik a mozgás, de a tej miatt nem merem kockáztatni...

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Én is hoztam képeket:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 

 
 

zsuzsófi! Nagyon ügyes a kiscsaj! Tök jó hogy így meg tudtad örökíteni!

csöppke! Nagyon hasonlít Lóci és Dominó!
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon szépek a babák, ritkán tudok írni is és olvasni is, de sokszor átlapozom az oldalakat a képek miatt, tegyetek fel minél többet hogy gyönyörködjek.
Különösen irigylem a lányos mamikat mert olyan cuki ruhákat tudtok ráadni a bébikre hogy zabálni valóak.

Szösszenet: szerintem ne aggódj Alíz miatt minden babának más a ritmusa, Ruben sem tudja kinyomni magát, sőt egyszer sem láttam hogy megfordult volna, pedig ő csak hason alszik, és már pár hetesen olyan szépen és egyenesen tartotta magát és mégis lemaradt a társaitól, néha engem is elfog a pánik hogy miért de aztán megmagyarázom magamnak hogy ettől még majd lehet ügyes baba.

Zsuzsófi: a te lányod valami csoda, nagyon ügyes!!!!

Csöppke: nagyon szép Batyubaba és Dominó!!!! azok a szemek!!!!

Kép
geni
 
 


Kép [/img]

Kép
geni
 
 


Csöppke,
nagyon helyesek a fiúk!!! :D
Használt vmit a kence, jobb már a szemed?
Én akkor is jártam konditerembe, mikor Lizit szoptattam. Megvan, hogy mit lehet és mit nem és persze csakis addig csinálom, ameddig jól esik. És azt vettem észre, ha vmi nehezebbel próbálkozom rögtön jelez a szervezetem. Mondjuk én edzővel (barátnőm) csinálom a gyakorlatokat. Főleg hasra, fenékre és combra, sokszor nem is gépeken csináljuk.

Geni,
jó, hogy jelentkeztél, nagyon édi Ruben!

Andi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


Lanyok!

MEg ezt meg kell mutiznom!

KATICA
Kép

Igy mar Katicanak is lesz valto furdoruci.

Magi
Vendég
 


Magi,
Tünemény! :D :D :D

Andi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


Magi,
tengerpartra mentek?

Andi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


Magi,
nagyon édes ez a fürdőruci Katicán.

Csöppke,
Szépséges baba Lóci. Dominóról meg inkább nem mondok semmit. Még mindig gyönyörű. Lesz gondja a csajokkal, ha nagy lesz, az tuti.

Geni,
Ruben is nagyon szép baba. Nagyon jól áll neki ez a satyesz :)

Zsuzsó,
Liza baba is gyönyörű és még ügyes is. Tényleg eléggé sárga volt :)

Kép
emi29
 
 


Magi
nagyon szép a ruci de szebb aki benne van:)

meg minden baba nagyon szép.

képzeljétek mentünk maUhra és csak csipő uht csináltak mert állitolag a koponya és hasi Uht megcsinálták a kórházba.
a csipő uh eredménye 1/A-ezt tudja valaki mit jelent mert az Uh-s csaj nagyon tapir volt.
Vendég
 


Lekri,

pontosan nem tudom én sem, de nekünk is az volt és azt mondta az uhus, hogy minden ok.

KépKép
kisfruzsi
 
 


Sziasztok!

Köszi az évfordulós gratulációkat!

De szépek és ügyesek ezek az áprilisi-májusi babák!!!

Bocs, hogy név szerint nem reagálok, ma még semmit nem tudtam csinálni, Emma alig aludt, itt járt a védőnő, pont mikor elaludt volna :evil:

Előtte megjártuk az ortopédiát.
Lekri! Nekünk is I/A-t írtak uh-n a leletre, azt mondta az ortopédus ma, hogy rendben, folytassuk a tortnát, szeptemberben kontroll.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Lanyok!

Koszonom a dicsereteket.

Igen tengerpartra megyunk.
Ho-ba.

Jaj mar nagyon varom, bar Zoli most lett beteg.

Magi
Vendég
 


Kisfruzsi
köszike akkor jó.

Atizka

nekünk nem mondták,hogy tornáztassuk,bár azért szoktam.sima csipő vizsgálaton még nem is voltunk.csak julius 29re kaptunk időpontot.nem tudom miért nem lehet egyszerre a 2öt csinálni.
Vendég
 


Andi: köszönöm, hogy írtál a keresztelő-ruciról.

Zsu: nagyon ügyes a kiscsaj! Azta! Csak úgy magától elkezdte próbálgatni aztán sikerült vagy "tornáztál" vmit vele? Vagyis próbáltad megmutatni neki hogyan is lehet átfordulni (csak elsőre nem tudtam megfogalmazni)? Csak azért mert én meg azon parázok, hogy egyszer csak átfordul nálunk is a bébi és sokszor a kanapé szélén fekszik... De még nem is próbálkozik.

Atizka: mi is hasonlóan jártunk, csak nekünk menni kellett a dokihoz persze Lau pont el tudott volna aludni ami ritka csoda nála így délután... :evil:

Lekri: jó Levi vonalzója, ez a mondás találó :lol: én is ismerem -sokszor rendet rakok hogy férjem legalább lépni tudjon a szobában d emire hazaér már nem is látszik :shock: :x :roll: :lol:

Írtam már, hogy találtunk csomitartóba beférő babakocsit?
Persze olyan amit itthon nem is forgalmaznak, még jó, hogy van aki vett és hazsnáltan árulta tőlünk nem is messze -olyan deja vu érzésem van ezt tuti írtam már, bocsi :oops:

Kép Kép
celesztina
 
 


Kép kocsink Kép tesók :D egyre jobban hasonlítanak

Kép Kép
celesztina
 
 


és ma voltunk dokinál -elvileg szurira, de inkább jövé héten oltják, mert méh nem töltötte be a 8 hetet, és megint hízott (több mint) 1 kgt :shock: :D :D :D azt mondták, két babát is kitesz :lol: örülök, hogy minden rendben pedig a nagy melegbne fogyott picit, d eúgy tű ik, sikerült behoznia :wink:

Kép Kép
celesztina
 
 


Sziasztok Lányok!

Mostanság sajna még olvasóban sincs időm irni...:( Máté többemberes baba igy ha van pár percem akkor akad dolog bőven..
De minden rendben nálunk.

A babaképekre szokott lenni időm max .) nagyon szépen cseperednek a kicsikék :D

Pumpi: nem írtál privit mostanába nekem meg sajna nem volt időm..:( remélem minden rendben otthon..hiányollak ám

Téjé: Remélem nálatok is minden oks..:) sajnálom hogy arra se nincs időm hogy irjak de majd bepotólom csak Máté kicsit hagyja el a egész napi hisztincset :)

Nagyon fontos kérdésem lenne hozzátok:
Akinek olyan babakocsija van ami nagyon könnyü és hordozó illeszthető csak rá (nem tudom mi a neve) az kérem irjon linket vagy nevet nekem mert nagyon sürgősen kéne nekem egy ilyen darab....
a babakocsink túl nehéz és elég sokat utazunk mostanság és a hordozó a kezemnek nagyon nehéz...
Légyszi segítsetek csajok..mert a neten asse tudom mit keressek :(


és nagyon hiányoztok ám....tényleg remélem hogy miharabb lesz elég erőm és energiám hogy jöjjek...addig is puszi a babáknak és mamáknak....
Vendég
 


Felsoa : Látom hiányoltál :) köszi szépen a köszöntést :)
hát sajna nincs időm..Máté most is itt ordít mellettem..:(
kicsit levagyok merülve igy a netet nagyon kerülöm... de remélem Ti jól vagytok..irigyellek amiért neked 3 gyerkőc melett jut időd néha a géphez...én sajna mostanában nehezen bírom pedig már a 6. hetet is elhagytuk...


ja de ujra van iwiwem azon vannak szép képek Mátéról...
Gregusné T. Lilla aki keresne :D
Vendég
 


Lituka!

NAnia vagy ossian
Vendég
 


Köszi Magika..ezt a típust nem találom egy bababoltban sem ! ! ! ! csak használt van belőle az is csak egy van eladó az pedig nem túl szép..Osann Nania Pico Easy hordozó..ez amit találtam..
de azért köszönöm..
másnak vmi jó tipp??
vagy esetleg vki hogy ezt hol lehet megrendelni?
Vendég
 


na franyesz...nem forgalmazza egy Mo.-i üzlet sem ezt a Naniát :(
Vendég
 


lituka!

Hivj fel egy par db auchant, mert ott lehet kapni.

De vigyazz, mert ket fele nania van.
Va a kerekes hordozo, aminel a hordozonak vannak muanyag kerekes vaza es van ami babakocsi es ahoz lehet a hordozot tenni.

Kép

Magi
Vendég
 


Litu!
De jóóó, hogy jelentkeztél! Sajnálom, hogy ilyen nehéz Mátéval, de abszolút megértem, mert Dani is ilyen többemberes, nagyon sírós baba volt.
Nálunk viszonylag jó a helyzet, Beni nagyon jó baba. Hálás minden percért, amit vele tudok tölteni. A két nagy meg már önálló és nagyon sokat segítenek. Nem mondom, hogy nincs veszekedés, de azért elég jól elvannak.
Plussz nekem sok segítségem is van, anyum nyugdíjas, férjem szülei pedig nyáron szabadok. 15 percre laknak tőlünk. És néha azért nagyon jól jön a segítség.
Peg Perego Aria Completo, ami nagyon könnyű és a Perego hordozót rá lehet tenni. De csak azt. Nézd meg használtan, mert újan elég húzós az ára.
Ha javul nálatok a helyzet, akkor össszehozhatnánk egy mini-talit.

Celesztina,
örülök, hogy végre találtál kocsit. Ezt már most tudod használni, úgy értem vizszintesre dönthető?
Édesek a csajok, nem semmi hurkák! :D

Magi,
Jobbulást Zolinak!

Lekri,
Nálunk is nagyon tahó volt az UHs dokinő. Nem is tudom hogy az ilyenek miért dolgoznak kórházban.

Andi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


Sziasztok csajok!

Ma hazajöttünk, mert holnap védőnéni jön, meg figyelt pár csekk a postaládában amit be kellene fizetni...

Nem tudom hogy visszaolvasni mennyire tudok majd , de a babafotók tündériek! Magika az a fürdőruha nagyon komoly 8)

Nono, én is magamat hibáztattam eleinte Mazsi bajáért, úgyhogy maximálisan megértelek, de hidd el, nem te vagy a hibás. SAjnos ezekre a dolgokra még a dokik sem nagyon tudnak magyarázatot adni. Én is szedtem végig a Gravidát, és látod, mégis (bár állítólag a szájpadhasadék az 5. terhességi héten alakul ki, na én akkor tudtam meg hogy terhes vagyok...)

Egyébként a homeos bogyikról csak annyit szeretnék írni, pont ma meséltem Szösszenetnek, hogy millire pontosan annyi tejem van most hogy nem szedem, mint amikor szedtem....

Kép Kép
szõlõ
 
 


Lituka, itt nálunk lehet kapni a Játékszigetben. Nem tudom melyik hálózat boltja. Megkérdezzem mennyi? Meg hogy van-e más színben is, mert rszín van kiállítva :)

A másik a zapp+ maxi-cosi hordozó, de az sokkal drágább, igaz az később is jó...

A gratulákat köszönjük szépen :) Mondjuk moszgásban minden gyerekem hamar fejlődött, Bence is, Kata is 10 hónaposan indult el... de egyik se forgott ilyen hamar. De szerintem azért mert Lizocs hosszú és vékony baba. Kata tömör gyönyör volt, Bence hosszú, de sokkal (asszem egy kilóval) nehezebb.

Celesztina! Azta, nagyon jól néz ki ez a kocsi!!! Mijez? Írsz róla részletesen? Nagyon kafa :)

Forgás: Nem, nem tanítgattam, csak volt egy párszor olyan érzésem (még a hátrafordulásnál) hogy mintha én hason hagytam volna a gyereket :) Most eljátszotta velem fordítva is többször, már mindenkit meggyanusítottam hogy megfordította, de egyszer az orrom előtt fordult meg... Azaz 3x azért tudtam fotózni.

Ma voltunk méreckedni, így hogy időnként pótolgatok, így 20 dkg-ot hízott 1 hét alatt. Azt mondta a dokinő, hogy ne adjak neki tápszert, hanem adjak barackot, meg almát

:shock: :shock: :shock:

Szerintetek???

(mondjuk Bence is, Kata is 3 hósan kezdte a ht-t, de Lizával vhogy aggódóbb vagyok...)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


megírtam, elszállt... :evil:
majd holnap

lolka_zs
 
 


Sziasztok :)

szőlő, nem tudtunk lemenni, pedig úgy megcsodáltam volna Mazsilányt :( Hogy vagytok?

zsúzsófi, én egy 2 hós 3 hetes babának nem adnék gyümölcsöt. :shock: Neki még anyatej való, és tápszer... Szerintem.
Az még oké, ha egy anyukában merül fel, hogy esetleg hozzá kéne táplálni iyen korán, de hogy egy védőnő javasolja...hát elszomorító. :( És sokan gondolkozás nélkül meg is teszik. Te legalább elfilózol rajta. Aztán majd úgy döntessz, ahogy jónaklátod. ;)

celesztina, nagyon vagány a járgány! Milyen típus?
Tesók meg édesek! Van ám toka, jajj imádom az ilyen husis babákat :wink:

magika, nagyon jófej a kis Katicád :wink:

felsoa köszi már szinte teljesen megjavult a szemem! :)

Geni, nagyon vagány Ruben! Tényleg, hogy becézitek Őt?

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Tegnap voltam kendős tanfolyamon, mostmár tudom Lócit helyesen cipelni a hátamon is :)

Ma meg csecsemőmassztanfolyamra megyek, ez is a világvégén van :? , dehát nem volt közelebb, és nagyon érdekel a téma:) :

Lócim:

Kép

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Andi: a bkocsit tudjuk már most is használni, bár vízszintesig nem fektethető, de közel addig. Így viszont kicsit kilát, amit nagyon élvez, eddig utálta a bkocsit, alig maradt meg benne, de most ezt meg szereti (pedig pont azért gondoltam, hogy nem baj, h nem vízszintes mert úgysem lesz benne sokáig) Kényelmes neki és nem csuklik le a feje, jobban ki is tud "nyúlni" egyenesre mint az autós hordozójában szerencsére. Majd lefotózom, ha nem felejtem el.

Zsu: Jó, hogy írtál a forgásról, kicsim is dundi (mint látszik) így nem csoda, ha még nem megy neki :lol: Meg, hogy aggódósabb vagy Lizánál -én is így másodjára, ezen mindenki csodálkozik, pedig egy vagy több gyerek után tudja jobban az ember, mennyi minden történhet amit azelőtt el se tudott volna képzelni, nem? Szerintem nem rossz ötlet a hozzátáplálás, azt olvastam sok helyen, hogy pláne ha tápszeres a baba (akár részben) akkor előbb ehet mást. De ha még nem áll rá készen akkor valszeg el sem fogja fogadni a gyümiket sztem. (Hú, hogy várom már a 3 hós kort, meg a 4-et meg 6-ot h ha gond lenne a tejjel így lehessen megoldani...nekem még a tej-melegítés se megy mindig, hát még ha tápszert kellene csinálnom... :roll:)

Csöppke: azta, ennyi idősen is lehet már háton is vinni? Majd lefotóztatod vkivel, úgy érdekel! Tegnap a reggeli műsorban is volt szó a hordkendőkről és egyfélét be is mutattak (mármint kötözést) -az alapján jól csináltam, de vhogy nekünk egyik gyereknek se jött be igazán -azt hiszem ők nézelődősebbek. -bocsi, elnéztem a blogodra és látom ott vannak fotók. Nagyon édsek vagytok :) Mnnyire látszik Lócin, hogy bejön neki a hordozás, azta! :) És milyen ügyes a forgással!

Hú, annyian írjátok, hogy forog a kicsi, hogy most már tényleg aggódom, nehogy egyszercsak Julinka is elkezdje és esetleg pont leessen :roll: persze ő dundi és nem próbálta még, de ki tudja... Asszem átrendezem a kanapé környékét, hogy biztonságosabb legyen... (anno Launál vigyáztunk nagyon mégis leesett és rohanhattunk vele ügyeletre, persze semmi baja sem lett, egy pukli sem, de nagyon megijedtünk most meg eleve kevesebb időm és figyelmem jut a kicsire)

Bkocsiról: Mutsy Spider a neve, holland, hordozót is lehet rátenni (mint a zappra), kb 9 kg, ez a honlapja, itt demo is van, nagyon jópofa : http://www.mutsy.nl/products/spider/colors

Kép Kép
celesztina
 
 


Jó reggelt!

Látom az első babakocsival többen is küszködnek.
Nekünk is sikerült anno egy nagy batárt venni, alig mertem vele elindulni, mert még egy patka is komoly akadálynak bizonyult. Már korábban mondogattam a férjemnek, hogy nem jó vásárt csináltunk. A hétvégén benéztünk egy bababoltba, és rátaláltunk erre:
Kép

Bár nem ezért mentünk, de megvettük. Ez sem dönthető vízszintesig, de majdnem, nem vészes így sem. Viszont baromi jól lehet vele közlekedni, és könnyű is.

Zsú: Én még nem adnék gyümit, majd csak 4 hónapos korától. Védőnő is ezt mondta. Meg, hogy addig is tegyek a fagyasztóba idény jellegű gyümölcsöt, pl. meggy.

na, megyek, Emma felébredt, pedig még akartam írni... :(

KépKép
KépKép
atizka
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.02 21:10-kor.
Vendég
 


Pumpóka, szerintem ha már eldöntöttem hgoy eszik, akkor mindegy melyikkel kezdjük, csak ne egyszerre a két fajtát nem? :) Legalábbis én an agyokkal csak arra figyeltem, hogy először gyümik, majd zöldség, majd husi, és később gabona, tej... Hogy épp mivel ekzdtem nem is tudom... Engem is a kora aggaszt inkább, hogy az emésztőrendszere nincs még megérve erre.
Szerintem még napolom a témát, főleg hgoy kaptunk anyatejet Krittától, így nem kell tápszert adnom egyenlőre.

Megpróbálom kapott anyatejjel, + szopival kihúzni 4 hónapos koráig...


Pumpó, én M betűs vagyok, és még júniusban (asszem 26.-án) megjött Lizára a csp, és most már 3-ra kaptam.
Tényleg érdekel még a forgó, vagy nem? Tartom szívesen, de ha meggondoltad magad, akkor meghirdetném, ne álljon itt...


Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Csöppke, nem a védőnő, a doktornő javasolta. Egyébként én maximálisan meg vagyok vele elégedve, modern felfogású, ha beteg a gyerek, megkérdezi hogy egyetértek-e a kezeléssel, óvatos, mindenhova küldi kivizsgálásra a gyereket. Ő is vallja a 6 hónapos korig csak anyatej témát, de ha nincs, ő jobbnak tartja a természetes ételeket, mint a műkaját. Ezt is el tudom fogadni, főleg hogy úúúúgy utálom a tápszert mint szerintem senki :) De most van anyatej, így tuti napolval esz a dolog...

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Csöppke, sajnálom hogy nem jöttök, én is megcsodáltam volna a szépséges legénykéket, Uramnak már említettem Dominót mint esetleges jövőbeli vejünket :lol: :lol: A számom megvan, ha egyszer mégis arrafelé járnátok a nyáron, csörögj rám! :wink:

Köszi a kérdést, nagyon jól vagyunk, Mazsi rengeteget dumál meg vigyorog, hihetetlen édes. :D Forgás neki nem megy még, csak a kiságyat járja be éjszakánként hosszában-széltében, meg fekvőtámaszozik vadul.

A hozzátáplálást nekem is 4 hós kortól mondta a védőnő, először almát, utána ha az OK akkor őszibarackot.

CSP-t én rendesen kapom, bár májusra nem értem miért nem kaptam, állítólag már arra a hónapra is járna... Majd felhívom a nőt megkérdezem.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Köszönöm a segítséget lányok!

Zsu köszi de Celesztinának hála már találtam a neten ahol lehet kapni :) nagyon boldog vagyok...

Nekünk is nagy batár van és szeretem meg télen marha franyesz lesz de mivel mindig sír igy már pár hete csak a teraszon levegőzik.
a kocsiban elalszik 5 perc alatt ha megyünk vhová...és elég sokszor viszem magammal a hordoző meg kegyetlen nehéz..:( a bátyám hozza viszi a kezében mindig...én már el sem bírom :( :( (jójó tudom tápos vagyok :) )

szóval a férjem nem nagyon örül a kiadásnak dehát istenem...nagyon szeretném ezt a hasznos kis kütyüt..igy Árkádozni is tud velem jönni ha nagybevásárolok XXL-es ruhákból :)

Kisfruzsi: nem tudom pontosan miről volt szó de Mátémnak kötött a csípője...mi Komáromban voltunk csípővizsgálaton magánortopédusnál...5000 ft volt de nagyon alapos volt és nem bunkó mint ahogy Felsoa is irta a győri dokinőt...alapos is volt igy kiderült.Tornásztatnom kell és vettem 800 ftért terpesztő pelenkát..6 hétig kell használnom.

Pumpi: várom a leveled...

Hétvégén Alföldön voltunk Zoli apujáéknál és Máté ott egész nap csak evett meg aludt..sőt a 3 őrás uton is :) ennyit tesz a más levegő :)

ja Fruzsi asszem a kiütéseket a kezeden azt te irtad...az lehet a terhességtől??? mert mióta megszültem egy kiütés a kezem belül (belső oldalon) és állandóan viszket..már nagyon csúnya :( :( :(

a babaképek még mindig édesek..némelyik babinak mekkora haja van már :D

ja és a kínos fogyás: csajok én 5 hete folyamatosan állok a mérlegre és a plusz 14 kgomból egy deka nem akar lemenni :( :( :( én nem értem..pedig odafigyelek mit eszem...tornázni pedig még egyenlőre nincs időm de Mátéval egész nap járkálok szóval azért mozgok is...

Klarka: ment le már vmi a hastánctól?? hasznosnak érzed??
Vendég
 


Hozzátáplálás:
Közben voltunk tnácsadáson, és a doktornő most azt mondta, hogy a 2 hónapos oltás után kezdjek el gyümit adni :shock: . Igaz, nekünk a nehéz kakilás miatt kellene, de szerintem még akkor is korai. Most tápszert váltunk, eddig Humana volt, most Beba Ha start aktív. (esetleg van valakinek erről tapasztalata?) Bízom benne, hogy ez jobb lesz, kaksi is gyakrabban lesz, és várhatunk még a többivel.

Lituka! Örülök, hogy találtál "kütyüt".

Szőlő! Májusra én sem kaptam csp-t, pedig a határozatban, amit megküldtek az van, hoyg máj. 1-től ját. (Bár akkor mi még örüljünk, szegény Pumi meg még a többit se kapta meg.)

Csöppke! Lóci nagyon helyes, már ő is forog? (Bocs,ha írtad, akkor erről lemaradtam.) Tök jó képeket teszel fel mindig. Te fotózól?

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Lányok, muszáj megosztanom veletek az örömöm :)

Alíz nagyon ügyesen behozni látszik a lemaradását hason.
Július 4-e óta tornázunk .. minden két evés között hasra fordítottam .. egyre tovább bírta, és egyre ügyesebben.

Július 6-ai állapot :)

Kép

És mai (július 9-ei) állapot :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Annyira boldog vagyok, mert szinte a nulláról kezdtük .. és egyik képen még egy mosolyt is elkaptam (csak kicsit homályos ..)
Szóval aki ilyen gonddal küszködik, annak üzenem --- Érdemes kicsit megkeményíteni a szívet .. mert pár nap, és pár percig még élvezi is a hason levést :)

Kép
szösszenet
 
 


(Tudom, más már a forgásnál tart .. de nekem ez most óriási boldogság az én dumagép kiscsajomtól aki eddig nem volt hajlandó megmaradni hason :))

Kép
szösszenet
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.02 21:11-kor.
Vendég
 


Én sem kaptam áprilisra csp-t .. pedig 2-ai Alíz ..

Kép
szösszenet
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy belekotyogok, de a családit utólag kapjuk, tehát májusban az áprilisit, júniusban a májusit stb. Előre nem fizetnek. Amit majd most fogunk kapni, az a júniusi lesz.

Pumpóka,
Nekem március első hetében lett beadva az igénylés, és még csak most kaptam meg a pénzt 1 hete :? Mi is rengeteg telefonáltunk miatta, nyúzni kell őket.
Vendég
 


Szöszke! Aliz tényleg nagyon ügyes. Nem semmi, hogy pár nap alatt mennyit erősödött. Látod, nem kell aggódni, nemsokára biztos forogni is fog.

Pumi! Köszi, remélem nekünk is beválik a Beba, és nem csak 3 naponta kerül a pelusba kaksi.

Nici???? Nyaraltok? Voltál már a diabetológián? Én még a vérvételre se jutottam el.

Panda! Köszi, ezek szerint a csp is úgy megy, mint a fizetés: utólag adják.

Már csak két kép, az egyik egy éve készült, a másik most. Egy év alatt igazi család lettünk!!! Olyan jó!!!
Kép
Kép

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Pandácska én most megnéztem, júniusban úgy kaptam CSP-t hogy "CST ellátás 06 hó" tehát az a júniusi ezek szerint. Csavar: ebben a hónapban pedig ismét úgy kaptam hogy "CST ellátás 06 hó". Na így legyek okos. De én meg pont úgy tudtam hogy a CSP nem utólag jár hanem hó elején az adott havit kapjuk meg.

Atizka, mi is Beba HA start aktív, koppkoppkopp nekünk sincs baj, van napi egy kaksi, van hogy 2 is, akkor 2 kisebb, ha egy van akkor ihajj :lol: :lol: Pocak nem fáj tőle és nem is bukik többet mint előtte.

Szössz, Alíz nagyon ügyes!!!!! :) És ezt a pöttyöset imádom, nekünk is van ilyen. :wink:

Volt a védőnéni, hétfőn kapunk oltást. Megint dícsérte Mazsit ezerrel, plusz kiderült hogy elfelejtette mondani hogy adjam neki a D vitamint, már rég kellene... Mindegy, mostantól adom.

Kép Kép
szõlõ
 
 


[quote="szőlő"]D írta:szőlőe én meg pont úgy tudtam hogy a CSP nem utólag jár hanem hó elején az adott havit kapjuk meg.

Én is így tudom .. :roll:

[quote="szőlő"]S írta:szőlőzössz, Alíz nagyon ügyes!!!!! :) És ezt a pöttyöset imádom, nekünk is van ilyen. :wink:

Köszi :)

Örülök, hogy Mazsit is megdícsérték .. :)
Most kap először d vitamint? A vigantol olajat? Alíz azt már 1 (vagy 2?? :roll:) hetes kora óta kapja ...
De Mazsi szépen fejlődik .. akkor olyan túl sok jelentősége lehet nincs is .. :roll:

Kép
szösszenet
 
 


Én se kaptam februári hónapra, pedig 3-án született a kislányom, és amikor felhívtuk őket, ezt mondták :roll:
Vendég
 


A D vitamint mi is 2. héttől kapjuk..

Na megvan a Nania kerekes babahordozónk...
péntekre leszállítják :)
annyi hogy kék nincs pedig azt rendeltek helyette piros van ami nem kelett volna de 6 hetet sem kell várnom mert van szürke fekete bordó és nagyon vagány :)
ugyh megvagyok nyugodva..
a régit pedig meghirdettem...9000ért odaadom 16 helyett...jóformán még új.

nem mondjátok hogy a születési hónapra nem jár csp????
közröhej az országunk...:(
Vendég
 


A D vitamint mi is 2. héttől kapjuk..

Na megvan a Nania kerekes babahordozónk...
péntekre leszállítják :)
annyi hogy kék nincs pedig azt rendeltek helyette piros van ami nem kelett volna de 6 hetet sem kell várnom mert van szürke fekete bordó és nagyon vagány :)
ugyh megvagyok nyugodva..
a régit pedig meghirdettem...9000ért odaadom 16 helyett...jóformán még új.

nem mondjátok hogy a születési hónapra nem jár csp????
közröhej az országunk...:(
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?