Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gabi :)
Szegény gyerkőcök! :cry: Remélem, most már minden rendben van velük!

Tali :)
Jövő hét nekünk sem jó! DE Tarjánban valami jó kis gyerekbarát hely? Hát én ilyet nem ismerek, ebben a tarjániak tudnának valamit mondani!

Ha tudok később még jövök!

Kép

Na pá!!!!!

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉSSSSSSSSSSSSSSSSS! Megint a lap tetje!

:twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted: :lol:

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


hát én nem nagyon tudok gyerekbarát helyet de lehet hogy a könyvtárban lehetne talizni :) ott van egy gyereksarok :)

nika70
Salgótarján
 
 

 
 

sziasztok

hogy bírjátok a kánikulát?
mondjuk a gyermekeimet nem zavarja :roll: :roll:

Én nem bánnám ha holnap nem lenne ilyen meleg, mert ugye megyünk vissza a fül-orr-gégészetre :wink: utána meg ajándékot kéne vennem

na megyek feküdni jó éjszakát!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk! :)

Ma újra kezdtem a 90 napost! Biztatást kérek tőletek is! :mrgreen: :wink: :wink:

Irtóra döglesztő ez a meleg nem? :x :shock:

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


Sziasztok!

Én is elég nehezen birom ezt a hőséget, de Szilárdot nem nagyon izgatja. Ugyanúgy kinn szeretne lenni szinte egész nap.
Reggel továbbra is elég korán kel, így akkor voltunk motorozni, aztán délelőtt a ház előtt még árnyékos volt ma, meg kicsit hüvösebb is mint ahová oda süt a nap, így egy kis teknőbe tettem vizet, abban pancsizott. Jól kifáradt, és ebéd előtt elaludt a tv-t nézve. 4 órát alcsizott, utánna kb 5-kor ebédeltünk.
Utánna egy kis homokozás hátul, akkor már nem sütött oda a nap. Aztán este 7-kor megint kimentünk az útra motorozni, akkor már elviuselhető volt a hőség.
Már kenem picit 40-es faktorú napkrémmel, sapit is adtam rá, meg napszemüveget is. Próbálom védeni ettől az erős uv sugárzástól.
Benn tartani viszont nem tudom.
A szörnyű az, hogy éjszaka is elég meleg van, nem igazán lehet pihenni. Én már napközben becsukom az ablakokat, redőnyöket leengedem, s csak este nyitok mindent ki, hogy bejöjjön a friss levegő. Így kicsit jobb.

Szombaton megvolt az osztály találkozónk. 36-ból 16-an jöttek el. Nagyon meglepődtem, meg furcsállottam, hogy ennyien nem kíváncsiak a másikra.
Különben egész jól éreztem magam.

Tegnap a keresztfiaméknál voltunk köszönteni. Most tartottuk meg a két lurkó szülinapját. Ott is jó volt. Kár, hogy nem lehetett több napot együtt lenni. De majd nyaralni együtt megyünk, így akkor kicsit lehet többet dumcsizni, szórakozni.

Na jó éjt mindenkinek!

Kép
szuzy
 
 


Sziasztok!

Hát nem édes????

Kép


Meg tudnám zabálni! Ma voltunk mázsálni, és kereken 12 kg, és 88 cm!
Megcsinálom a táblázatát, és majd bemásolom, hogy hogyan alakult az elmúlt időszakban, (márha valakit érdekel)! :wink:

Na pussza!

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


sziasztok!

hát ma inkább nem kívánnék verőfényes jó reggelt :lol: :lol: inkább egy kis esőt szeretnék :wink: :wink:

Tegnap voltunk fül-orr gégészeten kontrollon, teljesen helyrejött az orrnyálkahártya, meg tudta nézi a doki az orrmandulát, az mondta semmi nem indokolja a műtétet :wink: :wink: egyenlőre semmiképp. Azt mondja ő még kicsi, és sokat fog vááltozni-úgy legyen :wink: :wink:
Ha kezdődne megint a dolog, rögtön Nasyvin és ha beindul a váladék+Sterimar és szívás :wink:

Nem tudom ismeritek-e a Nasyvinnek a spré változatát :roll: :roll: szerintem nem régóta lehet, vagy nem lehet népszerű, mert mondta a doki, hogy azt próbáljuk ki, ha kapok az ő korához illőt.
Kaptunk, és szupi, nincs nyifogás a fekvés-lefogás miatt. Menet közben fújunk :lol: :lol: :lol:
Jó ára van :evil: :evil: :evil: de sajnos minek nem :roll:

Dina
nagyon édes ez a kis legény.
Diétához kitartás!!!
Súly, hát persze, hogy érdekel.
Mi holnap megyünk, mérekezni és megkapjuk a szurit is :? :?

Szuzy
mi is mindíg mennénk. Végre a nagyok eljutottak odáig, hogy ha mondom, hogy most meleg van, nem mennek, csak a teraszra, az meg egész késő délutánig árnyékos :wink: :wink: Így a kicsi sem megy, szóval.....
Csütörtökön végülis jöttök a Ligába? :wink: :wink:

Mi készülünk a piacra, lassan költöm a nagyokat, Eszterke már felvan :wink: :wink: jó lenne a nagy meleg előtt hazérni

Timcsi, Vera, Thimó, Mónika ti már rég voltatok, ha tudtok gyertek!!!

Thimó
neked a fiúk járnak még oviba?
Nagyfiad elballagott?

szép napot!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


[quote="nika70"]h írta:nika70át én nem nagyon tudok gyerekbarát helyet de lehet hogy a könyvtárban lehetne talizni :) ott van egy gyereksarok :)


én nem ismerem a starjáni könyvtárat, de szerintem valami szabadtéri jobb lenne, nem?de mindenképp olyan árnyékos :roll: :roll:
Esetleg valakinek valami más ötlet :?: :?: :?:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, elkezdtem írni, visszalapoztam... eltünt az iromány... :twisted: Olyan rég írtam, elfelejtettem fórumozni :oops: :evil: :lol:

Remélem, nem haragszotok az eltünésért.
:wink:
Nem nagyon tudtam vissza olvasni, így nem tudom, hogy mi a beszélgetés fonala. Viszont a képeket megnéztem. Minden gyermek gyönyörű! :D Csúcs, hogy milyen nagyok!
Repül az idő... :wink: Örülök, hogy mindenki jól van!

Kánikulát (látom téma- miért is? :lol: )mi viszonylag jól bírjuk. Csatlakozom azon megállapításhoz, hogy a gyerekeket nem zavarja annyira a hőség, mint minket felnőtteket. :wink:
Visszaemlékezve, gyerekként engem sem izgatott a hőmérséklet...
Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de az én emlékeim szerint nem volt ilyen forró a nyár..., valahogy nem égetett ennyire a nap... Szörnyű, hogy parázni kell, annyira káros a szervezetre a napsütés... :cry:
Nálunk is szobafogság van, ha itthon vannak a srácok. Érdekes módon viszont az oviban egész nap kinnt vannak. Egyedül a déli melegben tartanak egy kis csendes pihenőt a csoportban.

Beni elballagott. :( :D Még a héten járhat oviba, aztán ő már csak szeptemberben kezd a suliban. Dávid még elvileg július 31-ig mehet, utána lesz takarítási szünet. Majd még meglátom, viszem e, vagy itthon marad ő is... No meg ugye a fiatalúr véleménye is számít.

Gabi, mennyibe kerül kb. az iskolakezdés? Könyvek, füzetek, felszerelés stb... Mit érdemes és mit nem megvenni? Ha van kedved, időd szívesen meghallgatnám (olvasnám) a tapasztalataidat iskola témában.

Nasivin spray: Képzeld, mi egyszer használtunk már és tényleg sokkal jobb, mint a csepp, erre másodszorra kérem a gyógyszertárban (egy másikban) azt mondták, olyan nem is létezik. :shock: Mondtam, hogy de, mert használtuk már... :D

Dina!
Tudom, hogy nem az én véleményem számít elsősorban, de szerintem nagyon csinos vagy! A férjem unokanővére ilyen testalkatú, mint Te és annyira aranyos, mosolygós, jó kedélyű tündéri csaj, hogy csak na. Szóval, nem a kilók számítanak... :D
Mindenesetre a fogyókúrához sok sikert kívánok!

Ildi!
A vizsgákhoz és a munkahelyhez gratulálok! :D A részletes beszámolóval még tartozol... :D

Még biztos akartam mást is, de most nem jut az eszembe. :oops: :D

Vigyázzatok magatokra és a gyerkőkre!

Sziasztok!

Timi

Kép

Kép
thimó
 
 


Voltunk ovis kiránduláson május végén:
Kép

Kép

Kép
thimó
 
 


Tarisznyával, elbúcsúztak az óvodától :D Kép

Kép

Kép
thimó
 
 


Sziasztok!

Rég jártam Nálatok.

Képek Petrácskáról és Petikéről:


Kép


Kép


Kép


Kép



Kép



Kép




Aliz.
Vendég
 


Alíz: istenem Petrácska milyen tündéri kiscsajszi :):):):) meg persze Petike is meg a többi kép is nagyon jó.
Mi most medencéztünk az erkélyen már visszaszokott a fürdés sem problémás hála istennek :):): ismét nagyon élvezi.

engem meg csipked valami de nem szunyog nem tudom mi az de akkor csípések hogy csak na kipórszívóztam az ágyat is meg mindent kitakarítpottam de még mindig sokszor nem is éjszaka hanem nappal létezik hogy esetleg mégiscsak szunyog de valami másfajta? már vettünk elektromos szunyogrisztót is de két napja csak így nem tudom hogy jól tettük e:)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Timi! Aranyosak a fiaid, és már milyen nagyok?!
Petra! Neked is ugyanezt tudom mondani, Petike már nagyfiú nagyon. Na és a kishölgy? Egy cukorfalat.
Nika! Mi kisfiús anyukák ráizgulunk egy ilyen szép kislányra . Igaz?
Elfogadnám így készen.

Kép
szuzy
 
 


szaisztok!

na megkaptuk a szurit. Volt ordítás, mondjuk alapjáratban is haragudott, lefelé elaludt és ugye költeni kellett.
Méreteink 10720g és 86 cm
Megjegyezték, hogy abszolúte nem babaformájú, olyan jó hosszú kiscsaj, hiába volt kire ütni :wink: :wink: :wink:

Alíz
nagyon szépek a gyerekek :D :D
Petrácska már kész hölgy. Szopizik még? :wink: Nyáron elkezdtek gyümölcsözni, vagy vársz még vele?

Szuzy
nem voltatok:cry: :cry: nem baj azért nyáron összehozunk egy játszóterezést :wink: :wink:

Timi
de jó, hogy jöttél.
Milyen nagyot nőttek a fiúk, és nekem teljesen mások, természetre is?
Suli, hát összeget nem tudok mondani, érdemes Tesco v. valami nagy bevásárló központba beszerezni a dolgokat, mert hatalmas különbségek vannak.
Pl. én itt helyben 50 ft.-ért veszek füzetet, Tescoba 20 ft körül
:shock: :shock:
Ugye az iskolatáska sokat nyom a latba. Mi olyan közép-árkategóriásokat szoktunk venni.
Tolltartó sajnos általában 1 év megforgatja, mindegy milyen. Nekünk a Herlitz is tönkrement hamar :roll: :roll:

1-2 bevált dolog, ami jó, érdemes olyant nézni. Színes ceruza a Herlitz nagyon jó, én azt szoktam venni háromszögletűt :wink: jó faragni, nem törik a hegye. A rugalmassal az a baj, hogy nem fog olyan erősen és faragót (asztalit) taccsra vágja, azt csak olcsó pici faragóval érdemes faragni :wink:
Grafit szintén Herlitz olcsóbbak közül a sky is elég jól fog, bár némelyiket sz@r hegyezni :wink:
Vízfesték Süni(kohinor) termék nálunk ezt javasolták.

Kész csomagok tele apróságokkal, ehhez érdemes tudni mindent fognak e használni. Nekem nem lett volna érdemes megvenni, mert sok fölösleg lett volna benne :roll: :roll:

Ami még érdekel kérdezz, válaszolok :wink: :wink: :wink:

na legyen jó éjszakátok!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


szuzy: ne is mond bevállalnám annyira szép kis hölgy :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Most már javában adom a kislánynak a gyümölcsöt, meg már kap bébiételt is + még anyatej megy naponta többször. Rengeteg tejem van.
Vendég
 


líz: tök jó hogy ennyi tejcsid van csak így tovább :):):):)de miért kezdted el hozzátáplálni ha van bőven anyatejcsid?6+ hónapig bőven elég az anyatejcsi én nem adtam gegének 6 hónapig semmi pluszt este kapott egyszer tápot de azt is azért mert nem volt elég neki a tejem :) így is olyan nagy baba volt mindig is :) most is már két évesnek nézik azt még egy hónap múlva lesz csak másfél :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Kép

mindenkinek kellemes vasárnapot!

Alíz
tényleg szupi ha sok tejcsid van.
Még is is sokat szopizunk :wink: :wink: :wink: de nem is bánom, olyan jó érzés, kivéve ha harap :twisted: :twisted:

Mi tegnap kimentünk Tarra, busszal :wink: :wink: úgy élvezték a gyerekek, igaz vissza kocsival hoztak, mert Eszteremnek elkezdett menni a hasa. Fogzik megint, már 3 rágófoga is kinn van :lol: :lol: alul elől továbbra is csak 2 fog virít :roll:

Nika
nekünk is azt mondták, hogy semmi babaformánk, azt már kinőttük, olyan nyurga Eszterke.

Tegnap megnéztem melyik gyerek mekkora volt 15 hónaposan, hát Adri született legkisebbnek, de mint hosszban mint súlyban ő az első :lol: :lol: :lol:

na szép napot!!!

írjatok Ti is Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Kép

merre vagytok elveszve ebben a szupi időben???? :wink: :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Én szombaton Gyöngyösön voltam, barátnőzni. Mióta megszületett Szilárd még nem voltam így a két fiú nélkül kiruccanni. Nagyon jó volt kicsit semmivel sem törődni.
Vasárnap az egész család (nővéremék és anyumék is) Egerben voltunk a strandon. Gyerkőc nagyon élvezte. Aludni sem akart, aztán egszer a vízben az úszógumijában elringatózott és elaludt. Alig engedte magát onnan kivenni. Nagyon édes volt.

Ma vásárolni voltunk reggelről, mert már pelus alig volt itthon, aztán mostam, pakoltam.

De örömmel vettem tudomásul, hogy végre van élet a topicban, és van mit olvasni.

Na jó éjt mindenkinek!

Kép
szuzy
 
 


szuzy: édes lehetett Szilárd ahogyan alszik az uszógumiban :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Kép

Majd még jövök!

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


Gabi :) Szuzy :)

Tudjátok-e véletlenül, hogy a pásztói strand milyen éllapotban van? MErt most olvastam az újságban hogy felújították, és úgy gondoltuk a párommal, hogy mivel Benedekkel még nem voltunk strandon, így valami közeli helyre kellene menni, hogy nem tudjuk, hogyan bírná a napot!

Szuzy:)
Szilárd hogyan viselkedik ilyen napokon? Hogy és hol altatod? Nyaralni végül is mentek?

Pusza

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


sziasztok!

Dina
én jó rég voltam a pásztói strandon.
Úgy tudom a gyerekmedence klasszul meg van csinálva csúszda is van benne, ahogy Adrikám mesélte :wink: :wink:
A nagymedencét meg kettéválasztották középen úgy tudom :twisted: :twisted: így jött ki a 3 medence. Na, de hátha Szuzy naprakészebb ezügyben :lol: :lol: :lol:

Semmi érdemleges nem történt velünk az elmúlt napokban, pörögnek a napok, ennyi :roll: :roll: :roll:

Szuzy
Szilárd édes lehetett nagyon.
Nekem Adri tudott olyan képtelen helyeken és helyzetekben elaludni :lol: :lol: :lol:

Többiek mi újság?????

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Dina!
Én ezer éve nem jártam itt a strandon. A párom szokott lejárni úszni, nem mondott semmi rosszat róla az biztos.
Tavaly emlékszem mondta, hogy sokkal jobb lett mint volt. Én úgy emlékszem már tavaly felújjították.
A szomszéd családok viszont majd mindennap járnak gyerkőcökkel, őgy hogy nem lehet rossz.

Szilárd ilyenkor mindig mindent föl akar fedezni. Mindendt megnéz, megvizsgál, etetni szinte lehetetlen, mert annyi más minden leköti a figyelmét.
Néha hisztizik kicsit, de itt azért nem jellemző. Élvezi a dolgot. Nagyon kifárad és este már ezért kezelhetetlenül nyűgös.
Az utazász viseli nehezen, mert utálja a gyerekülést, ha tovább nem birjuk akkor kiveszem belőle, de ugye akkor sincs egy helyben....

Dina! Férjed megy Bpestre?

Na pá

Kép
szuzy
 
 


Gabi :) Szuzy :)

Köszi a válaszokat! Majd akkor lehet hogy kezdésnek kipróbáljuk Pásztót! És ha ott jól viseli a napot, akkor következőre mehetünk egy kicsit messzebb, talán Bükkszékre! Egert nem ajánlják az ismerős anyukák, mert azt mondják, hogy kisgyerekes medence nincs, vagyis nem lehet bemenni az anyukáknak, apukáknak! Egyedül meg a gyerkőcöt csak nem engedi be az ember a vízbe? Nem?

Ti hová szoktatok járni?

Szuzy:(
Igen sajnos megy Pestre! De hát ez van!


Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


Hali!
Nap: 50-es faktorú vízálló naptejet vettem, azzal kentem Szilárdot, meg magunkat is. Napszemüveget is vettünk neki egy-két hónapja, rendeset, amiben nem romlik a szeme, meg fejkendőt, hogy nehogy napszúrást kapjon. Így nem égett meg. (hófehérke mint az anyja) Szóval vigyázni kell nagyon!

Mi vasárnap Egerben voltunk és mi bevittük a gyereket a meleg vízbe úszógumistól, meg a legelső hűvösebb úszó jellegű vízbe is. Ott szabad volt pancsizni, ugrálni, stb....
Inkább az volt a baj, hogy egyik víz túl meleg volt,a másikot meg picurnak hidegelltem.

Mi tavaly Jászárokszálláson voltunk sokat. Ott a hétközben totál nyugi van, csak hétvégén zsúfolt a strand, és a medence vize is kellemes. Bogácson is jártunk egyszer, az a strand is szép nagyon, és volt ott is jó víz.
Pénztárcánknak Jászárok volt a legkedvezőbb. Olcsó strandbelépő, és megfizethető kaják.

Erről jut eszembe Pásztóra hozzatok kaját, mert szerintem nem igen van nagy választék belőle.

Nyaraléni egyébként megyünk Siófokra július 23-29-ig. Remélem jó idő lesz majd akkor, mert a Balcsi csak kánikulában jó. Főleg picurnak.

Sajnos az én férjem is megy...

Gyerekmedencébe sehol sem mehet be a szülő, ezért mi soha nem abba visszük picurt, mert ugye ahhoz még kicsi, hogy egyedül lófráljon a vízbe, még ha kicsi is a víz. Mi mindig abba a medencébe visszük ahol mi is vagyunk. Úszógumi olyan van amiből csak a lába lóg ki, így kiesni nem nagyon tud, de vigyázni kell, hogy ki ne billenjen.
Na jó hosszúra sikeredtem.

Jó éjt!

Kép
szuzy
 
 


Hali!
Nap: 50-es faktorú vízálló naptejet vettem, azzal kentem Szilárdot, meg magunkat is. Napszemüveget is vettünk neki egy-két hónapja, rendeset, amiben nem romlik a szeme, meg fejkendőt, hogy nehogy napszúrást kapjon. Így nem égett meg. (hófehérke mint az anyja) Szóval vigyázni kell nagyon!

Mi vasárnap Egerben voltunk és mi bevittük a gyereket a meleg vízbe úszógumistól, meg a legelső hűvösebb úszó jellegű vízbe is. Ott szabad volt pancsizni, ugrálni, stb....
Inkább az volt a baj, hogy egyik víz túl meleg volt,a másikot meg picurnak hidegelltem.

Mi tavaly Jászárokszálláson voltunk sokat. Ott a hétközben totál nyugi van, csak hétvégén zsúfolt a strand, és a medence vize is kellemes. Bogácson is jártunk egyszer, az a strand is szép nagyon, és volt ott is jó víz.
Pénztárcánknak Jászárok volt a legkedvezőbb. Olcsó strandbelépő, és megfizethető kaják.

Erről jut eszembe Pásztóra hozzatok kaját, mert szerintem nem igen van nagy választék belőle.

Nyaraléni egyébként megyünk Siófokra július 23-29-ig. Remélem jó idő lesz majd akkor, mert a Balcsi csak kánikulában jó. Főleg picurnak.

Sajnos az én férjem is megy...

Gyerekmedencébe sehol sem mehet be a szülő, ezért mi soha nem abba visszük picurt, mert ugye ahhoz még kicsi, hogy egyedül lófráljon a vízbe, még ha kicsi is a víz. Mi mindig abba a medencébe visszük ahol mi is vagyunk. Úszógumi olyan van amiből csak a lába lóg ki, így kiesni nem nagyon tud, de vigyázni kell, hogy ki ne billenjen.
Na jó hosszúra sikeredtem.

Jó éjt!

Kép
szuzy
 
 


lesz valami rendezvény hogy menniük kell a férjeteknek pestre?

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Hát, már tényleg jó régen voltam. Azóta tudjuk már h kislányunk lesz, aminek nagyon örülünk!!! Viszont mennünk kell genetikai vizsgálatra a jövő héten, mert a szív pitvar bal kamrájában látott a doki egy picuri fehér pöttyöt. Valami papilláris izom vagy mi. Azt mondta semmi baj nincsen, de kötelessége elküldeni. Azért egy kicsit izgulok h minden rendben legyen.
Lányok, az én férjem is megy Pestre. Meleg felvonulás lesz, azt hiszem ezért kell menniük.
Hétfőn meg mennénk a Balcsira, de rossz időt mondd, így lehet tolnunk kell. Pedig már nagyon beleélem magam, kicsit ki is buktam ma amikor megláttam az előrejelzést.
Röviden ennyi. majd még jövök este olvasgatni.
Üdv Mindenkinek!!!

Kép
illestincsi
 
 


ja tényleg a melegfelvonulás:):)

tincsi gratula a lánykához és a genetikai uh miatt ne aggódj velem nagyon rendesek voltak csak készülj fel egy napi hideg élelemmel mert sokan lesznek pedig időpontra hívnak be :)biztosan nem lesz semmi gond nekem vizesnek látták szülés előtt a babámat azt semmi baja nem volt :) ne aggódj

nika70
Salgótarján
 
 


Kép

bár kicsit korán van kávézni :twisted: :twisted: :twisted:

Tincsi
gratulálok a pici lányhoz Kép
hová fogsz menni genetikára?
Én az 1. számú női klinikára jártam, és voltam elég sokszor :wink: :wink:
Szívuh.-ra be fogsz njutni időben, arra nincsennek annyira, nagyon aranyos a dr. nő aki ezeket csinálja.
Bár a babát nem is figyelte nekem :wink: :wink: én Krisztiánommal voltam gy szívuh-on :wink: :wink:

Gyerekmedence: sehol nem engednek már be. Na de ez olyan butaság, ilyen pici gyerekekre ki figyel oda? ha sok a ygerek senik, fellökik, Te meg a partról sóhajtozzál, ja persze :evil: :evil: :evil:
oké, ne ott áztassák ott magukat a szülők, azt én is aláírom

Jászárokszállásra hétfőtől csütörtökig érdemes menni. Hétvégén ne!!!
Nekem Krisztián olyan gyulladást szedett ott össze. Lennt voltunk pár napot és vasárnap az utolsó nap :evil: :evil: jól begyulladt a fütyije gombás valami fertőzést szedett össze :evil: :evil:

mi idén nem nyaralunk, csak anyuéknál.
Olyan idegesek lettünk ebben a hónapban alig megy apa dolgozni, de előreláthatólag ilyen lesz az augusztus is. Nincs munka, áll az autó-készítés-
Álltólag nyáron ez van :roll: :roll: :roll:
Pedig nem hiányzik 25-30 ezer ft-os kiesés :roll: :roll: :roll:

na cuncikám idejött, ha engedi kicsinyítek képeket :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Kép ti tudtok gy aludni? :twisted: :twisted:
Kép Dorothy

Kép itt ül egy kis korárban :lol: :lol:

Kép kukoricázunk

Kép kis-medencében
Kép virágok között

visszaolvastam, bocsánat a sok hibáért de még korán van

Kép

legyen szép napotok!!!!
Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Köszi a gratulációkat!
Én is az I. sz. Női klinikára megyek, Hajdú doktornőhöz. Csütörtökre van időpontom. Ha te már sokszor voltál, megkérdezhetném h a férjemet szerinted beengedik-e? Szeretném ha már ő is látná a picit:) Mert ha nem engedik be, akkor utána bejelentkezek Tarjánba 4D-s ultrahangra.
Arról tud vki infót?
Pussssssz mindenkinek! Szép napot!

Kép
illestincsi
 
 


[quote="illestincsi"]K írta:illestincsiöszi a gratulációkat!
Én is az I. sz. Női klinikára megyek, Hajdú doktornőhöz. Csütörtökre van időpontom. Ha te már sokszor voltál, megkérdezhetném h a férjemet szerinted beengedik-e? Szeretném ha már ő is látná a picit:) Mert ha nem engedik be, akkor utána bejelentkezek Tarjánba 4D-s ultrahangra.


Ott nem mehet senki be veled :cry: :cry: csak ha a genetikushoz is be kell menned, de ott meg ugye csak beszélgetés van :roll: :roll: :roll:
Na ez a Hajdú dr. nagyon jó, és mint ahogy írtam ő nem fogja a picit megnézni, csak a szívét, így a párod nem is nagyon látna semmit

amúgy ott a személyi számod ismerete is kell, az utolsó 4 számjegye legalábbis, az lesz az azonosítód :wink: :wink:

Starjáni 4D-ről én nem tudok semmit :roll: :roll:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Hajdú dr. nő, ez lemaradt :oops: :oops:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Tincsi! :)
Gratula a kishölgyhöz! :) De jó nektek!

Nekem is kell egy gyönyörű kislány, ez mellé a rosszcsont Benedek mellé! :twisted:

Teszek fel én is egy pár túrkevei képet!

A segítség itt is elkélt! :) Kép

Ideiglenes pelenkázó :) Kép

Az én kis csókos szájúm! :) Kép

Hát nem ügyes? Kép

Kis vigyori! :) Kép

Anya és Bebe :) Kép

Apa, innen fentről jobban látni mindent! Kép

Ez már itthon készült! Hát eléggé kimelegedett a sok munkában, nem? Kép


Teszek még fel gyereknapi képeket is!

Addig is Pusza nektek!

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


Akkor jöhetnek a gyereknapos képek! Ebből is léesz egy pár! :twisted:


Unokaöcsém táncol, és élvezi! :) Kép

Ugráló várban! Kép

Teteszett a műsor! :) Kép

Lufis meglepetés felengedése előtt .... Kép

... közben... Kép

... után .... Kép

... és a látványban csodálkozva! Kép

És a nap egyik fénypontja volt, mikor sógoromék kán-kán-oztak! :lol: :lol: :lol: Kép

Hát ennyi remélem, hogy tetszettek!

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


Szia Dina!
Tök jók a képeid! Nagyon kis aranyos és dolgos kisfiatok van:)

Kép
illestincsi
 
 


Szuzy :) Tincsi:)

Férjek? Izgultok? Én már beszéltem Kriszitánnal, és most egy kicsit megnyugodtam, de nem teljesen, nem vagyok nyugodt, mikor nincs itthon!

Na pusza!


Kép

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


Hali!
Hál Istennek a párom most hívott h már Pásztón vannak, hamarosan jön haza. Aztán irány vásárolni pár dolgot a nyaralásra!!!
sziasztok!!!

Kép
illestincsi
 
 


Sziasztok!
Tincsi! Gratulálok a kislányhoz!
Mi a II. Klinikán voltunk genetikai uh-n. (én ott is szültem) ott a féjem is bejöhetett velem. A dokik még azt is látják, hogy hány ér fut a szívbe!!!!!!!!!!!!!!Ezen én teljesen meglepődtem. (akkor, hogy születhettek végtag nélküli babák, amiket időben nem vettek észre???????) Nálunk nem csak a szivet nézték, hanem az egész bébit. Igaz nekem uh-n semmi rosszat nem láttak, hanem az AFP-m volt kissé magas. És sikerült megnyugtatniuk, hogy nincs semmi baj a babával. Neked az AFP-d jó lett?
Remélem nálatok is minden rendben lesz!
Jó nyaralást és persze jó időt kívánok Nektek!

Én is izgultam tegnap este, de többször is beszéltem párommal, így kicsit nyugodtabb voltam.

Gabi! Dina! Nagyon édesek a gyerkőcök! Igazi öröm ezeket a fotókat nézni!

Egyébként ezeken a fotókon annyira látszik, hogy születésük óta rengeteket változnak a gyerkőcök. Már a kisbabáknak nyoma veszett, helyettük kaptunk "nagyfiúkat" és nagylányt!

Na puszi mindenkinek!
Nika! Nálatok poci ügyben van valami fejlemény? Én is kezdek ráhangolódni a kistesó gondolatára. Igaz én egy évet dolgozni szeretnék mindenképp előtte. Meg azért megvárom, hogy Szilárd ovis legyen.

Kép
szuzy
 
 


hát rajta vagyunk az ügyön de még semmit sem tudok majd két hét múlva kiderűl vagy beborúl :):):):)

Jaja annyira eltünt a babaságuk a gyerkőcöknek :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Kép

Dina
nagyon édes a fiad :wink: :wink: :wink: úgy rá tudnak még csodálkozni a világra, hozzáteszem még az én nagy gyerekeim is néha :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Nika
továbbra is mennek a drukkok :wink: :wink: :wink:
Kép meg egy kicsi gólya, hátha végre "tanyát üt" nálatok

Szuzy
kistesó :wink: :wink: :wink: kell is, én bíztatlak csak. És látva az 5 év és a 3 év különbségeket, 5 évnél az eleje könnyebb,m mert a nagy értelmesebb már, viszont a 3 év szerencsésebb abból a szempontból, hogy jobban tudnak együtt játszani :wink: :wink: :wink:

Én tegnap egész délelőtt a dokinál ültem. Én elég könnyen fel tudok fázni, azelőtt mindíg petefészek-gyulladásom volt.
Most a változatosság kedvéért húgyhólyaggyulladás :cry: :cry: :cry: Mondom a dokinak olyan gyógyszert adjon amit szoptatás alatt szedhetek, erre ő olyan nincs, minden átmegy a tejbe.
Szóltam, hogy én mellgyulladásra kaptam már gyógyszert Augmentint, na azt írt fel, de mondta, hogy adjak tápszert a gyereknek-ja, persze :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: nem fog leszokni a ciciről a kezelés végéig :lol: :lol: hát ez tuti :wink: :wink: :wink:

úgy néz kis a jövő héten megyünk le anyuékhoz :wink: :wink:

Tincsi
jó nyaralást, és pihenést nektek!!

sziasztok, szép napot mindnekinek!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Hali!

Gabi! Ha minden terveim szerint alakul akkor 4 év lesz a két gyerkőc között. Bízom benne, hogy ez az a kor amikor már eljátszanak együtt és picit ezzel segít is majd nekem lurkócskám.
Addig semmiképp nem szeretnék amíg Szilárd itthon van, mert 2 gyerekkel tutira nem birnék el, főleg ha a 2. is ilyen lesz mint Szili.
Meg dolgozni is szeretnék egy évet, egyrészt mert már unom az itthonlét monotinitását, vágyom emberek közé. Másrészt pénz szempontjából is jobban jönnénk ki.

Nika! Nektek drukkolok ezerrel. És remélem nem veszed tolakodásnak a kérdést!!!!!!!!!!!! Hőmérőzöl? Próbáld ki nekünk kétszer is bejött. Na és persze keményen "dolgozni" az ügyön!

Tincsi! Elmentetek végül nyaralni? Sajnos tényleg nincs valami fényes idő, de azért annyira nem rossz. Az eső itt csak éjszaka esik, napközben lehet kirándulni és strandolni is. Ha nem is a Balcsiban meleg vizes strandon tutira. A barátnőm azt mondta, hogy Siófokon van egy hatalmas élményfürdő, így ha úgy alakulna, akkor a Balcsi helyett majd ott pancsizunk.

Gabi! Sajnos én is nagyon könnyen felfázok. Régebben állandóan a vesémnél éreztem, hogy fáj. Még nyáron is hordtam trikót, igaz, hogy lerohadt rólam, de ha nem volt rajtam akkor egyből felfázott, főleg éjszaka. Mióta megszültem nem vagyok annyira érzékeny, de most én is érzek némi fájdalmat a derekamnál.

Na jó éjt mindenkinek!

Kép
szuzy
 
 


Szuzy: nem vagy tolakodó:):):) nem hőmérözöm tudom mikor van pé-m anélkül is :):):) most sikerült nagyon jól elkapni remélem lesz eredménye is :)Remélem összejön nektek is úgy ahogyan szeretnéd :) nem rossz a 4 év korkülönbség bár az öcsém és köztem is annyi van néha jobb lett volna ha nincs ennyi különbség de mondjuk én voltam az idősebb nálatok meg fiúcska az első szóval ha lányka lesz a tesó akkor lesz egy vigyázó báttyóka én mindig jobban szerettem volna ha inkább báttyám van mint öcsém :):):):)

nekem van egy barátnőm aki nagyon sokat fázott fel most meg küszködik a teherbeeséssel igaz volt már kétszer babás de elvetette most meg szeretne de nem nagyon akar összejönni neki.

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nika! Ha lányt szeretnétek a peteérés előtti napokban kellene "rákapcsolni"!!!
Az én nővérem, meg köztem 3,5 év van. Nekünk ideális a kapcsolatunk. Lehet, hogy jobb ha egyneműek a gyerekek?
Persze mikor kicsik voltunk időnkét megtéptük egymást. De gondolom ezzel minden tesó így volt.

Abortusz: hát igen szerintem ez a nemkívánt mellékhatás. És szerintem baromira felelőtlen volt a barátnőd. Az első semmiképp nem vetetném el, pontosan amiatt, hogy lehet, hogy később nem jön össze. (igaz én később sem vetetném el, persze lahat, hogy ha olyan helyzetben lennék másképp gondolkodnék) De, hogymásodszor is elkövette ezt a hibát? Gondolom most meg magát okolja szegény.
Felfázás is lehet oka a meddőségnek. Mert a petevezetékben összenövések alakulhatnak ki. Ilyenkor szokták talán átfújni a petevezetéket. Volt olyan ismerősöm akinek utánna azonnal összejött a baba.

Hol vagytok lányok?

Kép
szuzy
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?