Új privát üzeneted érkezett!

a kontkrétumokra már nem emlékszem de pár oldalalelőrébb le van írva!de ha jön leírja mégegyszer szerintem! :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Encike:Először is egy óvatlan felállás közben lendületből elkaptam a nyitott ablak sarkát,amitől a fél hátam lila lett,azután a másik fele meg ekcémás lett miután belementem a permetes uborkába,amire kaptam egy rakás gyógyszert meg kenőcsöt meg ilyeneket....hát ennyi a lényege.....de nálunk ez most családi vonás,mert anyukám is elbotlott tegnap és leszakadt a fél körme,a másik felét a balesetin vették le neki...ez van,de remélem jön majd már egy kis jó is nekünk hamarosan....
Szóval ne így vigyázzatok magatokra...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Mára elköszönök tőletek,megyek még összepkaolom a cuccokat holnapra!
Irány a Balcsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pusza! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Nitácska irigyellek,mikor jösz vissza közénk?

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Vernike!
Tényleg igy beugrott. Gyogyulgassatok anyuddal együtt.
Ekcémára mit kaptál, a lányom is az, hátha uj krémet kaptál, amit mi nem használtunk még.
A kisebbik lányomnak is le kellett szedni a lába ujjárol a körmöt, kapott rá kenőcsöt, de már nagyon szép neki.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Ma szülinapoztunk, nagyon jól sikerült! :D
Most pakolunk, mert holnap elutazunk 1 hétre!

Sok pozitív tesztet kérek, mire visszajövök, és légyszi drukkoljatok, h nekem se jöjjön meg!

Pusz

Zsu
svs
 
 


Hogy mindenki utazik!!!!
ÉN IS, ÉN IS!!!!!
encike 2
 
 


Encike:igyekszünk gyógyulgatni,de mindíg közbejön valami :D
Én sima fenistilt kaptam csak rá eredetileg,de aztán a sógornőm odaadta a kislánya kenőcsét,ő tejérzékeny és a bőre attól ekcémás.Neki ilyen gyógyszertári kikevert van,pontosan nem tudom mi van benne,de jó nagyon.Ha szeretnéd megkérdezem majd tőle...Meg kalcimusc-ot meg supra...nem tudom mit kaptam még.De már sokat javult.
Irigylek minden utazót,tessék lehetőség szerint babásan hazajönni...mi majd ittholról szurkolunk!!
Jó éjt mindenkinek!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Sziasztok!

Ma reggel, ahogy azt ígértem is, teszteltem egyet. Negatív.. :(
Most elszontyolodtam egy kicsit, bár tudom, még lehet korai volt a teszt..
Hát ez van.. Még egy halványka második csík sem volt...pedig gúvadt a szemem, hogy lássam.. de nem, nincs ott... a legnagyobb jóindulattal sincs.
Encike neked megy a drukk ezerrel, hogy pozitív legyen a teszted holnap(ha megcsinálod)!!
Én majd köv hétvégén tesztelek újra, ha addig nem jön meg.
A többieknek is szurkolok!! Legyen sok-sok 2csíkos teszt a kezetekben/kezünkben!!!

Pussz
abeatrix
 
 


Bea!
Sajnálom, de még lehet korai volt, probálkozz később.
De lehet holnap én is igy járok, hogy még 1 csikos.
De a mai hő is fenn, 36,9

Mi 14.-én megyünk nyaralni.
encike 2
 
 


Sziasztok lányok!

Bea azért nagyon ne keseregj, hátha majd a jövő héten meg lesz az a két csík.
Encike nagyon drukkolok neked holnapra!!!
Jaj, én már alig várom, hogy én is itt tartsak. Lassú lesz ez a három hét.
Most megyünk a nagyszülőkhöz, már nagyon várják az unokát.
Holnap jövök, addig is mindenkinek szép napot és jó pihit.

Kép
nyanya77
 
 


Mi is délre megyünk ebédre mamihoz. A gyerekek átmentek a szomszédba játszani.
encike 2
 
 


Bea!Ez még nem jelent semmit,lehet,hogy korai volt még,és egyébként az én keresztfiam is 2 negatív tesztből született!!
Encike,holnap rögtön írj,ha megvan az eredmény!!!Megy a drukkkkk!!!
Nyanya!Az a 3 hét semmi,hamar el fog telni...
Szép vasárnapot mindenkinek,mi ma ünneplünk,páromnak névnapja van,bátyámnak meg holnap szülinapja!!!!Akkora gyümölcstortát fogunk enni délután........hmm

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Sziasztok!

Csajok! olyan aranyosak vagytok!! jól esnek a kedves szavaitok.. A kis szontyolodás után már jobban vagyok, és tudom, igazából ez a "-" teszt semmit nem jelent. A férjem nagyon édes volt! Reggel felébredt, és még nem is látott, de már kérdezte, hogy na?! miújság?. Mondtam, hogy 1 csík van csak. Kissé lebiggyesztette a száját, majd mondta, biztos még korai volt a teszt, ne aggódj! Egyszerűen imádom!

Mi augusztus 1. hetében megyünk a tengerre. Már nagyon várom!!! Finom napsütés, kellemes szellő, hűs vizecske símogatja a lábam... mmmm... na fel kellene ébredni.. Dehát kevesebb, mint 4 hét van hátra!!!!! :D

Akik nyaralnak, azoknak nagyon kellemes időt kívánok!! Az itthonmaradottaknak pedig kitartást! Mi is eljutunk nyaralni!!! :wink:

Bea
abeatrix
 
 


A du-i pihiből takaritás lett. Tesoméknak segitettem. Jo volt az ebéd, tudtam volna aludni.

Szép álmokat!
encike 2
 
 


Sziasztok Lányok!

Üdvözlet az újonnan csatlakozóknak, reméljük mielőbb jó hírekkel jöttök! :D

A nyaralóknak jó időt, kellemes pihenést kívánok, húúúúú, de jó nekik!!! :)

Bea! Ismételt meg máskor, lehet, hogy tényleg korai volt a tesztelés!

Nyanya, mi kb. egyszerre kezdjük a "tendert" úgy olvastam a soaridból... ez nagyon izgi :) Sőt azt hiszem, Verniék is akkortájt kezdik... Nekünk a július 28-val kezdődő hét lesz alkalmas... aztán csak úgy fogynak a tesztek a drogériákból... :shock: :shock: Húú de várom!!! :roll:

Encike nagy drukk!! Jelentkezz, hogy mi újság!

Szép napot mindenkinek, kitartást a dolgozóknak vagy az itthon maradóknak! :D

Kép
judi79
 
 


sziasztok!
tök jó volt a balcsi!Kicsit le is pirúltam pedig be voltam kenve!
A Máté is BEJÖTT a vízbe,igaz csak a sekélybe de bejött és ez a lényeg!
:lol:
Encike te szerintem babás vagy,már napok ota ilyen magas a hőd! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Haliho!
Meg volt atesztelés, ami tuti egy csikos lett, de még lehet korai volt. Sebaj, előttünk az élet!!!
encike 2
 
 


encike nagyon jol mondod!hajrá! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszike
encike 2
 
 


Encike tök jó, hogy ilyen pozitív vagy! :D
Remélem én is ilyen leszek...
Judi úgy néz ki nekem is az a hét lesz a nyerő, bár attól függ mikor jön meg a mensim. Ha Verniék is akkor kezdik, akkor meg még izgibb lesz a dolog :lol:
Én annó eltettem emlékbe mind a két pozitív tesztemet. Akkora örömöt okoztak nekem, hogy egyszerűen nem volt szívem megválni tőlük.
nyanya77
 
 


Nekem is meg van, mind a három pozi tesztem. Lehetne már 4. is!
encike 2
 
 


én nem tartottam meg azokat a pozi teszteket ahol a babák elmenttek!
De a januári baab uh-képe és a kskönyve el van rakva,de a párom rakta el,hogy én ne is lássam,mert csak bőgnék akkor! :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Meg volt anagy zivatar!
De olyan fülledt meleg van!
encike 2
 
 


Encike: sajnálom, pedig nagyon drukkoltam!! Lehet tényleg korán volt még a teszthez.. No majd hétvégén! Ha nem jön meg addig. Nekem is fent van még a hőm, 37.1 volt reggel. Nálad mi újság?

Valaki közületek megpróbálta már napközben is mérni a hőjét? Nekem ugyanazt mutatja, mint a reggeli mérés... Valami tapasztalat?
Mivel én eddig nem mértem, nem tudom, hogy mensi előtt mennyivel szokott leesni a hő. Gondolom ez némileg egyénfüggő, de kb? 1-2nap, vagy csak aznap?

Bea
abeatrix
 
 


Vezesd a hőd a ciklus.hu-n. Reggeli nyelv alatt ébredés előtt a jo. Van aki a hüvelybe méri.

Nincs még piri, de a cickoba olyan bizsergés érzés van. Még bizom benne.

Bea!
Amugy köszi a drukkot!
encike 2
 
 


itt nálunk nagy vihar van esik az eső fuj a szél,dörög-villámlik!
encike még van remény!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mindenkinek Jó Reggelt!

37.1 :) még van esély!!!:)

Tegnap is meg ma is hihetetlenül álmos vagyok... legszívesebben átaludnám a napot... Gondolom az idő teszi..

Mindenkinek kellemes napot!

Bea
abeatrix
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Encike,még mindig drukk Neked! A tesztek is tévedhetnek...
Bea, hátha Neked is sikerül! Szorítooooook! :) :) :)
Ez a tegnap esti zuhé borzasztó volt, mindenhol bokáig ért a víz... :x
Bea, napközben még sosem mértem a hőmet, reggelente szoktam nézni 6 körül a tájékozódás kedvéért, mondjuk nekem ebben a hónapban furcsaságokat mutat, mert nincs benne nagy kiugrás, inkább ilyen cikk-cakkos az eredmény, egyik nap 36,3 másnap 36,5, aztán megint 36,3, majd 36,5... és így tovább. Remélem hónap végére mutat némi kiugrást, mert akkor fontos lesz... :)

Kép
judi79
 
 


sziasztok!
Encike jelentkezz,miujság? :lol:


abeatrix szerintem te babás vagy,a hőd is szép magas na és az álmosság is!
az előző terhességemnél én is egésznap álmos voltam,állva el tudtam aludni!
Lassan szerezz be egy tesztet és ha nem jön meg tesztelj!
szorítok!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajszik, mi újság, mindenki elment nyaralni??? :shock: :shock: :roll: :roll:
Szöszke Te merre jársz? Rég hallottunk Felőled!

Kép
judi79
 
 


Sziasztok!

Álmosság még mindig megvan, a hőm is fent volt reggel, mint ahogy írtam is,viszont most vérezgetek kicsit... :( nem úgy,mint szoktam, és 2 nappal korábban is van... nem értem... :roll:
Napközben émelyegtem is..azaz..olyan fura volt.. gombóc volt a torkomban, és szinte mindig büfiznem kellett (bocs)... nem volt jó... :(
Szerintetek mi lehet ez?? Talán babóca?? :oops: Nem merek még tesztelni.. meg ha meg is jön, akkor felesleges is... Mit csináljak??? Utálok várni!!!!!!! :?

Bea
abeatrix
 
 


hja! a hasam is fáj, de nem úgy, mint szokott.. azaz így szokott, csak ennél jobban.. Most épphogy érzem..
abeatrix
 
 


most szerintem várd meg hogy megjön e,aztán ha nem akkor tesztelj!
mert ha most tesztelsz lehet kerűl bere kevéske vér és az pozitív eredményt mutathat! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bea!
Nitának igaza van, addig mig pötty van, ne tesztelj, mert tévedhet.
Jaj, de jo lenne egyszerre babásodni!

Nita!
Nincs még piri, ma is aludtam d.u.

Ma is fenn a hőm.
encike 2
 
 


nagyon drukkolok neked!!!! Pihenj sokat, vigyázz magadra!!!!

Hallgatok rátok, várok még a teszttel.. amúgy is hétvégére terveztem. Remélem ez csak vaklárma...
abeatrix
 
 


Én is 7végén tesztelek, persze, ha addig nem jön.
encike 2
 
 


biztos nem fog ;) miért jönne? :)
abeatrix
 
 


Mondom ugy fáj a hasmalja, mintha keményedne. De tényleg, hogy itt ülök szinte fáj.

Szép álmokat!
encike 2
 
 


szép álmokat!

Holnap jelentkezz, hogy mi újság veled!!!
abeatrix
 
 


Oksa, de te is!!!
encike 2
 
 


úgylesz! :wink:
abeatrix
 
 


Mostmár tényleg megyek alukálni.
Holnap talizunk!
encike 2
 
 


encike szerintem te kismami vagy!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

37.1 még mindig :D
Iszonyatos éjszakám volt... :( felébredtem hajnalban, hogy valami nagyon kényelmetlen... gondoltam hasra fordulok, mert úgy tudok a legjobban aludni. Hát most nem.. olyan volt, mintha valaki betuszkolt volna egy patisszont a hasam alá.. Kézzel meg is nyomkodtam kicsit a hasamat, de nem volt kemény... Lehet megint képzelődök... :roll:
A tegnapi kis vérzésem barnázásba ment át, és azt hiszem/remélem múlóban van..
A hőm miatt kezdek egyre jobban mosolyogni, de azért nem akarok semmit elkiabálni.. holnap (nem) kellene megjönnie.. Meglátjuk..

Encike te tényleg nagyon gyanús vagy!!! :wink:
abeatrix
 
 


Hát csajok amilyen jokedvem volt, most annyira szomoru lettem.
Reggelre beköszöntött piri.
De MIÉRT??????
encike 2
 
 


Bea és Encike!!!

Nagy-nagy drukk Nektek! Remélem sikerül!!! :) :) :)

Kép
judi79
 
 


Encike, pont egyszerre írtunk, azt hittem jó hírrel jössz majd.... de ne szomorodj el, a legközelebbi hónapban sikerülnie kell!!! :)

Kép
judi79
 
 


Judi!
Már irtam, hogy reggelre megjött!!!!
encike 2
 
 


abeatrix csak nem baba van a dologba?piri jelentkezett? :roll:
encike sikerűlni fog a baba,tudod csak pozitívan és mindíg csak előre nézz!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?