Új privát üzeneted érkezett!

természetesen nem gárgony hanem gárdony :))

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Csöppke, a szabadstrand eléggé sz.r, gány, de a Sport Beach jó szerintem. Ha hét közben jöttök, csörgess meg és ugorjatok be hozzánk :) (Hétvégén azért nem mondom, mert ott az egész család :D )

Bocsi csajok, nincs időm most képet feltenni mert megyünk de itt a webalbum, akinek van türelme hozzá :oops: :D

http://picasaweb.google.com/lilla.szoke/Mazsi

Kép Kép
szõlõ
 
 


csöppke! a tágulatra azt mondta h nagyon kicsi szerencsére és kinőhető, de mivel mostanában erős szagú a pisje és a vesében apró kristályokat látott ami bacilusra utalhat ezért pisi mintát kell vennünk és leadni a laborba. Hogy mekkora pontosan a tágulat azt nem tom mert Szo alszik és a szobájában a lelet. A pisi visszafolyást abból gondolom h refluxot emlegetett a hólyagnál. utána néztem és ez jelen esetben visszafolyást jelent. Nem tudom h honnan tudja megmondnai h visszafolyik e vagy sem mert nem vagyok doki. Mi a gyerekklinikán voltunk egy professzornál és nagyon érti a dolgát állítólag így hiszek neki. Havonta kell ellenőrizni a vizeletet és ha bacis akkor jön az antibió.
Más:
Anyósom gyerekorvos és megkérdeztem az állandó hőemelkedésről. Mesélte h a lányának is volt (sógornőm) és nem találtak nála sem semmit és mikor több dokit megkérdezett mi legyen vele azt mondták ne mérje. Majd elmúlik. Így is lett.
Vendég
 

 
 

két órája mereven üvölt Dádi:(

a derekam leszakad, nem tudok vele tovább sétálni:(

Kép
marjan78
 
 


Nono: sajnálom, hogy ilyemsiket találtak Márknál -de amit írsz az alapján úgy értem, hogy annyira nem súlyos, igaz? Drukkolok, hogy ne legyen baci a pisijében!!!

Szőlő: megnézegettem a fotókat az albumban, irtó jók! (Bár nemtom vissza tudod-e majd olvasni ezt...)

Fotók tőlünk is, viszonylag régen tettem fel, most pótolok, mert úgysem tudtam választani ezek közül (meg ha kicsiről rakok fotót Lau se maradjon ki) Kép Mosoly -végre sikerült lekapni Kép Kacsintós Kép Laura unatkozott :roll: :wink: :lol:

Bocsi a nagy képekért, így sikerült le"kicsinyítenem"

Kép Kép
celesztina
 
 


Atizka, Mannogab, Zsuzsa, Lolka, Marjan, Celesztina,
nagyon édesek a babák.

Celesztina?
te mivel eteted ezt a kis vasgyúrót? :lol: :lol:

Szőlő,
Melinda is nagyon cuki?

Nono,
Sajnálom! Ennyi rossz hírt egy napra :( Szorítok nektek!

Mezsóékról tud valaki valamit? Remélem jól van Blanka!
És Gitka is nagyon el van tűnve...

Vasalás,
hát én mindent kivasalok. A 40 fokos víz nem fertőtleníti ki a ruhácskákat meg a pelust, úgyhogy hetente kétszer van vasalás. Mostanában Lili is segít, mert van, hogy beteszem a kenguba, amíg vasalok.

Most megyek és megsütöm Zorróné joghurtos sütijét. Remélem fincsi lesz!

Kép
emi29
 
 


Marjan: sajnálom, semmi sem segít a cipelésen kívül? Ha leülsz vele és ringatod? Vagy vmi nyugtató zene? Vagy hasra fektetés? Nem szomjas/éhes?
Hát, gondolom ezeket már végiggondoltad/próbáltad, de hátha mégsem és segít vmelyik...
celesztina
 
 


Emi: ugye, hogy hurkás nagyon? Lau 3 hós ruhái jók már rá :shock: Igaz, Lau mindig is nyurga volt, amúgy a legutóbbi házi-mérés szerint 57 cm és 5200 g szóval nemtom lehet rosszul mértem
celesztina
 
 


köszi a bíztatást celesztina

Kép
marjan78
 
 


Nono,
sajnálom nagyon a vesetágulatot. Lehet, hogy emiatt sír sokat? Remélem hamar rendbe jön! Szorítok!

Lolka, Celesztina, Szőlő, Marjan, Zsuzsa, Mannogab
Nagyon édik a bébik, egytől egyig! :D

Marjan,
remélem minél előbb sikerül megvigasztalnod Dádit!

Vasalás,
én is mindent vasalok. Nem tudom Ti hogy csináljátok, de én hiába próbálom szépen kiteregetni, akkor is gyűrött marad.

Kérdés,
Beninek egyik ujjacskáján be van gyulladva a körme mellett. Nagyon piros neki. Dokinénit nem érem el. Tud vki vmi gyógymódot?

Emi,
sok sikert a sütihez!

Andi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


Atizka,
Emma is cukorfalat! Bocsi, hogy az előbb kihagytam.

Andi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


sziasztok!

Jól vagyunk.
Rakok fel nektek egy baba mama képet.
Kép

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Én is mindent vasalok. Szó szerint mindent, még a lányok zokniját is, ami olyan anyagú. Na mire én végzek a mi hatunk ruháival :wink: lemegy a nap.

Andi! Próbáld meg bekenni neki nogranormonnal vagy sudocremmel. Ez nyugtató és gyulladáscsökkentő hatású.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Szerintem még mindig a miénk a legszebb babás topic. :D

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Celesztina,
Igen, szép hurkás baba :) És vidám is!!

Zorróné,
megcsináltam a joghurtos sütit. Tök jó lett. Köszi a receptet.

Andi,
szegény Beni. Én passzolom a kérdést :(

Mary,
szépek vagytok! Gratula :)

Marjan,
Remélem, sikerült lenyugtatni Dádit.

Kép
emi29
 
 


Zsuzsa,
köszi, kipróbálom.

Emi,
Ügyi vagy! átküldenéd nekem priviben a receptet?

Mary,
jó ez a kép rólatok.

Holnap kersztelő! :D
Úgyhogy lépek is, mert még rengeteg dolgom van.

Szép hétvégét mindenkinek!

Andi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


Andi (Felsoa): hú, de izgi, hogy keresztelő lesz holnap -minden jót és szép időt akkor :D körömágymelletigyuszira körömvirág krémet kennék (az is gyuszicsökkentő) vagy borogatni próbálnám (bár baba révén biztos lejönne hamar) kamillateás kötéssel, vagy van az a régi "recept" hogy paradicsomot kell rárakni (no ezt párom nagyijától hallotta de bevallom amikor nekem votl hasonló gyuszim nem vitt rá a lélek hogy kipróbáljam)
celesztina
 
 


SZiasztok!

Vagyok én is csak szenvedünk a tejcsivel :( Mindig kevés neki mostmár :( Nem tudom, lehet a 3 hós ugrást hozta előre? Ráadásul alig van a fagyóban és hétvége van :( És a tápszert is kidobtam :(

Nagyon édesek a babák....

Vasalás: Én eddig semmit se vasaltam senkinek, csak ha ing/blúz kellett valahova, akkor azt. Lizával meg teljesen rákattantam, és msotmár mindenki ruháit vasalom. Most kaptam új vasalódeszkát, és vasalót is :) Azt mondta a férjem, hogy akkor visz a pszichológushoz, ha észreveszi hogy az alsói is élire vannak vasalva :):):):):)

Nálunk holnap van a nagy családi összeröffenés Bence szülinapjára, szóval ezer a dolgom, még meg kell csinálnom a tortát is, csak várom hogy elaludjon...

Csak amíg vacsiztam, addig kukkantottam ide :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsuzsófi,

a tejcsi visszatérés nálam úgy tűnik eddig tartott....szerda-csütörtök óta megint egyre kevesebb. Ma már szinte nem is volt délutánra és estére. A du-i szopi után még nagyon éhes volt, de mind a két cicit kiszippantotta (nem tudom mennyit mert a mérleget ma reggel vissza kellett vinni). Csináltam neki 60ml tápszert, mert nem volt kiolvasztva anyatej és azt is megette + még 30-t...szóval 2 cici után még 90 ml tápszert...teljesen le vagyok törve......
Este csak az egyikből evett, de nagyon álmi volt és elaludt. A másikhoz nem nyúlt próbáltam fejni belőle de 000000000000 volt benne : :cry: . Elővettem a mélyhűtőből egy tasak tejcsit, hátha éjjel sem lesz a cicikben. MA vettem fitolacot és urticat is homeos bogyót, hátha. Effis is ittam szopis teát, de másmilyeneket.
Jó volt az a 2 nap tele cicikkel....remélem visszajön még....

KépKép
kisfruzsi
 
 


Éjszaka először 3 órát alszik már napok óta, de utána szinte óránként felkel. Mindig megszoptatom, szóval éri elég inger a cicit, de így sincs tejcsim.
Na jó nem nyavajgok....Jó éjt Lányok

KépKép
kisfruzsi
 
 


Sziasztok!

Ezer bocsika, hogy eddig nem jelentkeztem, de sajna a gépünk egy szinttel lejjebb költözött és nem akarom a kiscsajt egyedül hagyni... :(

Jázminom 23-án volt 4650 gr. és 58 cm.
Próbálkozik a forgolódásokkal, fejét ezerrel tartja, néha ki is nyomja magát. :)
Éjszaka alukál 9-től, 5 körül szokott enni, de utána alvás van.
Danim még mindig imádja, sőt már őt szereti a legjobban (egyik szemem sír a másik meg nevet) :wink:
Tejcsi, hát néha szenvedünk és a pótlunk, máskor meg elég. Ki érti ezt?!
Próbáltam pár oldalt visszaolvasni.
Szuperek a képek csinik a babák.
Most nem a saját gépünkről netezek így nem tudok képet feltenni, de igérem pótolom. :oops:

Lassan mennem kell mert nemsokára reggel lesz.

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Emma most evett, gondoltam gyorsan olvasok-írok, aztán még én is visszafekszem.

Bolygó, Csöppke, Celesztina, Emi, Felsőa! Nagyon köszönjük a képdicséretet!

Lolka! Nagyon aranyos a két fiú így együtt (is). Hát nem semmi a főnököd, hogy egy pici baba mellett ennyit vár el tőled...

Celesztina! Julinka mosolya nagyon édes. Lau pedig milyen kis kreatív... vonalzó... csak, hogy ne legyen a cumizás olyan uncsi :lol:

Felsőa, én sem tudok szépe teregetni, pláne, hogy kicsi a szárító, így alapból minden egy kicsit még gyűröttebb is. Így aztán vasalok, de szeretem is (legjobban a házimunkák közül), csak kissé időigényes.
Remélem Beni körme javult, mást én sem tudok, csak amit már előttem írtak a lányok.

Ollem! Nagyon jó ez a baba-mama kép, szépek vagytok!

Kisfruzsi! Sajnálom a tejet, és ügyes vagy, hogy nem adod fel, remélem ismét szaporodni fog.

Xsara! Jó, hogy írtál, kíváncsi vagyok a képekre is.

Mi ma felkerekedünk, egy csomó dolgot kell elintézni, és Emmána kellene pár ruha, mert amik most jók rá, azok mind elég vastagok. Remélem a Tecsóban még akciósak a ruhák, és nemcsak a téliek...

Mindenkinek szép hétvégét!

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Jó reggelt!

Zsuzsófi, KisFruzsi. sjanálom, hogy kevesebb a tej :( azért drukkolok, hátha lesz még jobb is...

Atizka: köszönjük :D azta, jó korán keltél :shock: ugyan én is előbb ébredtem -már egy ideje fent vagyok- de olyan hulla-álmos voltam hogy netezésre alkalmatlan lettem volna :roll:

Kicsi most nemcsak a hajnali 1szeri evést produkálta a szokott időben (3-kor) hanem utána fél 5-kor is kelt és aztán 6-kor kb. Álmos vagyok. Tudom sokaknak ennyi alvás sem jut, de az mindig rejtély nekem hogy bírjátok így :?: nagyon kómás avgyok még most is.

Kép Kép
celesztina
 
 


celesztina! hogy bírjuk? muszáj, ez van és kész. Te is bírnád ha muszáj lenne.
Vendég
 


apa elment Szonjával, Márk meg sír...kb egy órája és semmi nem jó, ha sétálok vele, ha ringatom ha játszanék vele, sem hason sem háton...sehogy... :cry: az éjszakánk aránylag jó volt...de ma reggel bepótolja....
Vendég
 


sziasztok!

Látom, most üres a fórum, bizti mindenki kihasználja a hétvégét. A Párom elment anyósommal a temetőbe, oda nem kísértük el.

Zsuzsófi, most tartjátok Bence szülinapját? Isten éltesse nagyon sokáig! Nem irigyellek a készülődés miatt..

Zsuzsófi, Kisfruzsi
sajnálom h nem elég a tej...Kitartás, hátha alakul még a dolog! Nálam pár napja volt ilyen (írtam is) és csöppke szerintem jól mondta, hogy a 3 hós ugrás miatt volt, mert úgy néz ki most megint helyre jöttünk. Én is a padlón voltam, ráadásul még a tápszer is lejárt (ilyen hülyeséget, hogy 3 hetente dobhatom ki, ha már megkezdtem! Ráadásul az a vicc az egészben, hogy 3-szor volt rá példa, hogy elkészítettem, de nem kellett végül odaadnom) Mindig vegyek újat?

Szőlő, jók a képek Mazsiról! Nekem a "kancsali" tettszett talán a legjobban (pedig nem is kancsali!!) de mindegyik jó. Levégattad a hajad?
Ja, nekünk is picasa-s webalbumunk van Bálintról. Tök jó szerintem.

Nono, sajnálom a történteket.. Még az állandó sírás is..Totál megértelek, az első időkben néha nekem is az idegeimmel játszott Bálint a kitartó és hosszú sírásaival..Most viszont annyira sokat mosolyog!!
Szinte állandóan mosolyog, ha beszélek hozzá! Ja, és annyit gagyorászik már! Olyan vicces, mert olyan hangos!
Anyósod gy.orvos? Nem semmi!

Celesztina, aranyosak a képek!

Bolygó, sajnálom a hasfájást...Azért az tök jó, hogy ennek ellenére sokat mosolyog! Ahogy írtam Bálint is rengeteget teszi! Olyan jót tesz a lelkemnek!

Bambikám, Kiscica hogy álltok "hangulat"-ügyileg? Bambi, nem semmi csokrot kaptál az uradtól!

Vasalás: Gyereknek mindent, magunkra semmit... :)

Teszek fel képet Bálintról,mert már rég tettem:



Kép Kép

Kép
tim27
 
 


Zsuzsó, Fruzsi,
nálam is szenvedés van tejügyileg. Lili mostanában kb. két percig szopizik, aztán sírni kezd :( :( Úgyhogy most tápszerezünk :cry: :cry: Ettől függetlenül nem adom fel.
Remélem, megoldódik a probléma nálunk is és nálatok is.

Zsuzsófi,
jó bulizást és boldog szülinapot a fiadnak!

Timi,
nagyon édes Bálint baba!!

Xsara,
Szépen fejőlödik Jázmin. Kérünk képeket!

Nonokám,
Remélem, most már minden rendben van! Kitartás!

Kép
emi29
 
 


köszi lányok a bíztatást. Kissé le vagyok hangolva a sokféle betegség miatt. Azon agyalok folyamatosan (mióta kiderült a kis szíve), hogy biztosan én rontottam el, meg hogy várnom kellett volna míg egy kicsit helyre jön a szervezetem az államvizsgák után. Az államvizsgákkal ugyanis nagyon leamortizáltam magam (nonstop kávék és redbull, cola...stb...) De mostmár ugye mindegy.

No egy kicsit kellemesebb téma: nemrég jöttünk meg az Arena Plázából és van ott egy bababolt az emeleten, v.mi francia és olyan menő holmik vannak, de drága alapból, viszont most 50% ra le voltak értékelve és nem tudtam ellenállni. Nagyon nehéz ilyen menő rucikat találni kisfiúknak és micimacisba meg ilyesmibe nem szívesn öltöztetem mert annyira nagy baba és olyan stramm kis fickó hogy valahogy nem illik rá. Múltkor ráadtam egy Micimacisat és halálra röhögtem magamat.... :oops:

Rég tettetek fel rucikról képeket. Mikor még terhesek voltunk akkor egy rakás volt fennt de mostmár nincsenek, úhogy én pótolom ezt a hiányt. Jah és egy kép ahogy emeli magát. Ez is ritkaság h így megemelje a kis tesét és egy másik kép is, ahol mosolyog. Akkor mosolyog ha a tokáját simizem. haláli! :D Kép Kép Kép
Vendég
 


EMI, BOLDOG NÉVNAPOT KIVÁNOK!!!!

Bambi

Kép
1bambi
 
 


Timi,
hangulat???hullámzó, sajnos. most éppen lent vagyok. már kezdem unni magamat. pár nap jókedv-hullámtető, aztán zuhanás a mélybe...
de köszi az érdeklődést.
Nagyon jók a Bálintos képek, édi-baba!

Kép
1bambi
 
 


bambi! depi? vagy valami rossz dolog történt és nem tudtad magad túltenni rajta? csak nem figyeltem?
Vendég
 


Nono,
Szerencsére nem történt semmi.
Talán depi...ÁÁÁ, kicsit összetett. Mindeféle hülye érzelmek, gondolatok, érzések kavarognak bennem. Ráadásul a munkahelyemről (már most) nyomás nehezedik rám. Nem vagyok magammal elégedett, irigykedek a "szabad" emberekre, a párommal néha pokróc vagyok (amikor ő elmegy kicsit sportolni vagy csak a munkahelyére emberek közé), meg ilyenek. De remélem most már kilábalok. (Bár jövő csüt-ön szerintem megint kattanni fogok.)
A gyermek édes továbbra is. Igaz, 2 napja sírós, és "ölbenjani". Csak úgy jó neki. Nem tudom hagyni bömbölni, de a hátam szétszakad...Remélem nem most "romlik" el. A sírás okát nem tudom. A kaja elég neki, a nyála ömlik, a kezét zabálja, vízszintes helyzetben elsírja magát (pelenkázóra rakáskor), a nagy kád láttán üvölt (eddig imádta). Rafkós: ha vállon van: nyugodt, de csak akkor ha állsz vagy menetelsz. Leülni nem ér, mert bömbölés van...Szóval bízom benne, hogy ez csak pl. a hülye szélnek tudható be...
na jól kiöntöttem a szívem, noha nem akartam...

Kép
1bambi
 
 


Sziasztok,

Elkezdtem a homeos bogyókat szedni kúrában. A kérdésem az, hogy ha végigszedtem (3x5, 2x5, 1x5), akkor mennyi időt kell kihagyni és kezdhetem el újra?? Ha visszajönne a tej, akkor is lehet szedni közben? Mintha javulna egy kicsit a helyzet. De nem akarom elkiabálni. Nem igazán értem hogy van ez egyszer van egyszer nincs?!

Depi,
hát lehet, hogy nálam is ez a helyzet...sokat vagyok egyedül, a párom rengeteget utazik a munkája révén. Tudom, hogy muszáj neki és amikor csak tud itthon van, de hát az nem sok...szegénykémet sokszor nagyon megbántom, pedig imádom és nem érdemli meg...a lakás szalad, ha Alma sírósabb (ami elég gyakori), és éjjel nem alszik sokat, na akkor marhára ki tudok borulni és akkor érzi Ő is és még sírósabb lesz...na akkor van ált. hogy elmegy a tejem is. Na szóval se jó feleségnek (mert bántom és úgy nézek ki, mint egy kisboci) nem érzem magam és nagyon bánt a tejkérdés is...
Nekem nem az itthonléttel van bajom, azt imádom egyenlőre, hanem ezek a dolgok bántanak. Tudom, hogy nem kellene ilyeneken rágódjak, mert csak rosszabb, dehát mit csináljak?!
Jövőhétvégén megyünk lakodalomba, felpróbáltam a ruhát is, amit fel akarok venni és képzeljétek rámjött!!!!!!!!!!!!! Nem mertem több, mint egy hétig felpróbálni :oops: nem vagyok normális.. :roll:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Azért nem ilyen borús minden! Ma is voltunk hármasban sétálni szuper volt!
Kép Kép Kép

KépKép
kisfruzsi
 
 


Bambi, ez nagyon tetszett, könnyesre röhögtem magam "ölbenjanidon". Ha ez megnyugtat, nálunk is szoktak ilyen periódusok lenni, bár szerencsére pár óránál nem több. Egyszer mikor anyósom itt volt (én éppen hullafáradt voltam, ő meg segített), ő még a forgófotelt a számítógép előtt is kipróbálta, de az sem volt jó neki. Kizárólag állva, de inkább sétálgatva és úgy karban lenni. Azért ajánlok egy forgófotelt, hátha nektek bejön :D

Nono! Nagyon édes Márk baba, és nagyon szépen kitámaszt. Sajnálom, hogy ennyi gond derült ki az uh-n. Remélem, azért lesz rá megoldás. A lyuk a szívén még benőhet, nem? Az nálunk is van.

Tim! Bálint is tündérien mosolyog. Ugye milyen jók a baba új hangjai? Én mostanában úgy meglepődtem, hirtelen mennyit bővült a szókincse, és olyan, mintha élvezné is a saját hangját.

Zsuzsófi, Kisfruzsi, sajnálom a tejgondokat.

Most Trudi sem hízik megint 5 napja egy dekát sem. Nem értem(jó, végülis nem kell kiselefántnak lennie). Pedig van tej (a mellgyulladás óta fejegetek egy kicsit minden nap), most este is kijött abból a ciciből amelyikből evett még 20 ml. De ő most nem eszik többet egyszerűen. Pedig nagyon szeretném, ha tudná követni a tejem majd a 3 hós ugrást is.

Holnap majd én is teszek kitámasztós képet, csak még rossz a gépünk, a laptopon meg nem tudom, hogyan kell...
Vendég
 


Kisfruzsi, nagyon szépek vagytok együtt. és itt most éppen nagyon jókedvében van Alma, ha jól látom.
Vendég
 


Virág,
köszi. Igen ma tényleg jó volt a kedve

KépKép
kisfruzsi
 
 


bambi! Fruzsi! Eddig úgy láttam, hogy az emberek nem mondják el ha valami bajuk van, illetve ha a babával van valami azt igen de a saját szülés utáni dolgokról nem beszélnek. Tény, én is csak 1-2 embernek mondtam el és azt is priviben tettem, de íme a nagy alkalom, én sem vagyok a "verihappymamy". Imádom a a manóimat és szeretem az itthon létet is és nem is akarok dolgozni. De, mert naná hogy nekem is van de, az alakom nagyon nagyon zavar. És ami a legjobban bánt, hogy azért van ennyi baja Márknak mert elrontottam valamit...sokmindent...nem vártam meg az államvizsgák után h regenerálódjak és túllegyek a maradék vizsgáimon...nem szedtem vitamint (több okból sem, de így utólag hiba volt azt hiszem)...stb. És most miattam van ennyi baja a babának....nem is sorolom mert azt hiszem másnak sokkal rosszabb és nem illik panaszkodni, de néha olyan jó elmondani. Amolyan nem tudom elmondani senkinek hát elmondom mindenkinek. Nem is tudom ki fogalmazta ezt meg ilyen szépen de nagyon találó.
Alma nagyon szép!

bambi! ha csak 2 napja ölbenjani akkor szerencséd van. enyémgyerek ponty ma 2 hónapja űzi ezt mesterfokon. Bár van némi javulás! Azt utálom a legjobban mikor cumizik (tom, sokan mondják h minek adtam neki, de végső elkeseredésemben több órás üvöltés után már nem gondoltam a részletekre) szval utálom mikor csak azzal nyugszik meg és tartanom kell a kezemmel amíg elkapja a ritmust és rendesen cumizik. Nem egyszerű. Arról foggalmam sincs hogy miért vísit Márk is ha leülök. Az még okés ha állok és nem sétálok de ha le merek ülni akkor kivágja a biztosítékot nála és kezdhetem elölről a nyugtatást. pedig nem változik semmi, u.úgy fogom. Egyszerűen radarja van hozzá hogyha talajt fog a hátsóm felébredjen. De ez is javuló tendenciát mutat szerencsére. Még 2 év és 10 hónap és tutira átalussza az éjszakát. Szonja is 3 éves lett mire átaludta. Kb 2 hete nem kel fel éjjel kajáért. :wink:
Vendég
 


virág! mekkora a babád lyukacskája a szívén?
Vendég
 


virág! és kell antibiotikumot szednie a babának ha beteg lesz a szíve miatt? Nekem azt mondat nem muszáj. De akkor mikor muszáj? Neked mit mondtak erre?
Vendég
 


Jó reggelt!

nono, héééééé!
Felejtsd el, hogy miattad van baja Márknak!

Én mindkét fiammal szedtem vitamint, Lőrinc-pocakosságom teljes nyugalomban telt itthon, amikor Domkát vártam, akkor sem dolgotam már a 16. héttől, igaz, hogy vizsgázni jártam, de olyan 'lezsarom' alapon, ha sikerül jó, ha nem, hát nem.
És látod, Dominó pitvari sövényhiánnyal született, Lócim vesemedencetágulattal.
Az élet már csak ilyen g*ci. De erről nem Te tehetsz!

Nálatok mekkora a lyuk a szívén? Elfelejtettem, pedig már írtad. :oops:

Egyébként pedig minden rendben lesz a kisfiaddal! :wink:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Nono,

Az az egy tuti, hogy nem miattad van baja Márknak. Ha cigiztél, ittál volna, akkor talán jogos lenne az érzés, de azért mert nem szedtél vitamint....áááááááááááá ez biztos hülyeség!
Ma egy új mosolygós reggel van, süt a nap, minden ok lesz!!! 8)
Az éjszakánk kicsit hektikusra sikeredett illetve a hajnal (5-7ig nyügi), de most alszik tovább :shock:
Én meg megyek vasalni, HURRÁ :lol: :lol:

KépKép
kisfruzsi
 
 


hát igen, látom páran hasonló cipőben járunk. de tényleg, mi lehet a bajuk? vagy annyira jó "járó-anya-monstrum-vállon" héderezni? (a forgószék sem jött be, azt is próbáltam már...) ma reggel is túl vagyunk már egy sor bömbölésen, szóval a mai nap is hasonló lesz az előzőekhez.
na, de én nem panaszkodom, mert vannak itt nagyobb problémák. sajnálom a kicsiket, hogy már az életük eleje meg van nehezítve. remélem ezek mind jól orvosolhatóak lesznek és persze fájdalom nélkül.
nono! nehogy ám magadat merd hibáztatni! nem tehetsz róla!

ja, akiknek még nem fordul a babájuk!
élvezzétek ki minden nyugodt percét! nálunk folyamatosan hasra akar fordulni, persze a kezét nem tudja mindig kiszabadítani, így ezért is van bőgés.
na meg eddig éjjel az volt a cselünk, hogy háton aludt, majd amikor kb. fél3 felé kicsit ébredezett, akkor hasra raktuk és sokáig aludt még. most már fordul magátol hasra (érdekes éjjel hangtalanul kihúzza maga alól a kezét), de sajnos nem alszik addig, mint eddig. és a fekve szopi is néha nehézségbe ütközik: mert közben is hasra akar fordulni :shock: :shock: :shock:

szép szélmentes napot mindenkinek!

Kép
1bambi
 
 


köszi csajok! csak az agyam kattog, hogy mit kellett volna másképp csinálnom, de persze ez már mindegy....

csöppke! 2mm es a lyukacska, nem vészes doki szerint csak felügyeletet igényel. Azt mondta 1,5 éves korára tuti összenő csak figyeljek oda ha lázas beteg . Bár nem mondta h szednie kéne antibiot ha beteg de sztem nem ártana, bár alapvetően nagyon antibio ellense vagyok.

mezsóról van v.kinek híre? Nagyon szorítok a kis Blankáért! Sokszor eszembe jutnak.
Vendég
 


Szerintem minden baba szereti, ha kézben lehet. Lilivel is tök sokszor kell sétálni és ilyenkor bizony én sem ülhetek le. Még szerencse, hogy megkedvelte a kengurut, így közben azért el tudok végezni kisebb házimunkákat (pl. vasalás) is miközben a kenguban van.

Fruzsi,
igazán szépek vagytok.

Bambi,
köszi a névnapi köszöntést :)
Kitartás! Nálunk is ugyanez a helyzet. Én nagyon nehezen bírom a bezártságot. Idén nyaralni sem megyünk, nem merem megkockáztatni Lilivel.
Nagyon rossz, hogy nem tudok beszélgetni senkivel. Elég sűrűn jut eszembe a munkahelyem, emiatt pedig még lelkiismeret furdalásom is van. Persze, ha ránézek a mosolygós lányomra, minden bajom egy csapásra elmúlik :wink:

Kép
emi29
 
 


Nono! 5 mm-es pitvari sövényhiány van. Nekem semmilyen antibiót nem említett az orvos (a Rókus kórházban nézték egyébként). Augusztus-szeptember körül kell vinnem kontrollra, és nagyon biztatott, hogy addig már esetleg be is nőhet - konkrétan azt mondta, hogy ez 99%-ban nem szokott okozni semmilyen gondot. Ha meg mégsem nő be, majd akkor megbeszéljük. őszintén szólva én nem is gondoltam bele, hogy ez olyan óriási probléma lehet, mert ennyire biztatott a doki(remélem, igaza lesz). Nektek másfél évet mondtak? és most milyen gondot okozhat?
És ne okold magad Márk problémái miatt. Ez lehet, hogy akkor is így lenne, ha vitamint szedtél volna, vagy akár fejreállsz - én is sokáig gyötrődtem azon, miért lett Trudi koraszülött, miért nyílt ki a méhszájam, mikor semmi olyan műtétem nem volt, szerintem jól táplálkoztam, vitamint is szedtem, annyira feküdtem, hogy már csak wc-re meg enni keltem föl. Akkor meg persze ez a fránya stressz még előtte, mert én is meg akartam csinálni a vizsgáimat az egyetemen (az első félévet még sikerült is). és akkor még örüljek, hogy ennek ellenére csak ez a szív probléma van (legalábbis jelenleg úgy tűnik).



Akkor jövök pár kitámasztós képpel:

Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Nono: Egyáltalán ne hibáztasd magad! Ez butaság, ne haragudj! Én is lyukas szívvel születtem, és semmi bajom! Szépen kinőttem gyerekkoromban (nem tudom pontosan, hogy mikor). Nagyon szép baba Márk!

Szőlő: Köszi, hogy közzétetted a képeket! Aranyos nagyon Mazsi! Neked meg jól áll a szőke. :)

Marjan: Sajnálom a tegnapi napot.

Bambi, Kisfruzsi: Én is sokszor vagyok depis, egyedül érzem magam, hiányzik a mozgás-jövés-menés. Jó lenne kicsit kikapcsolódni, nyaralni, stb... :(

Celesztina: tündéri kis duci baba Julinka. Szép súlya van.

Emi: Így utólag is: Boldog névnapot!!! :)

Tej: Nekem is van úgy, hogy tök üres a cicim esténként, de Bogi ennek ellenére szívogatja, nem is tudom, jön-e belőle olyankor, már rég nem mérem. De az én lányom nem akad ki azon, hogy nincsen benne, addig szívogatja azt a pár cseppet, míg el nem alszik unalmában. Napközben viszont elég van, mert szépen gyarapszik...

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Virág: Trudi baba tényleg szépen tartja magát. Bogi is kitámasztja magát már, de csak rövid ideig.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


SZiasztok!

Tejcsi: tegnap szinte minden kajánál pótolnom kellett, de előtte éjjel jó ha 3 órát aludtam. (világosodott, mire kész lettünk a tortával :))
Ma még 1x sem kellett pótolni, és már csak 1 kaja van. De kialudtam magam :) De eljutottam én is odáig, hogy ha van, van, ha nincs, nincs és kész :) Így is sokkal tovább sikerült, mint az első kettővel. És nekem ez számít a legjobban (na persze azután, hogy neki ez a legjobb...)

Szülinap: Nagyon jól sikerült, minden ajándék olyan telitalálat volt, hogy semmi nincs amivel ne játszana azóta is :)

Itt van pár kép:

Kép

Málnatorta volt:

Kép

A szülinapos a mi ajándékunkkal:

(amiről azt hittem, nem ér ide, ugyanis némi anyagi megfontolás után amerikából rendeltük :) (26e itthon, 9e volt pk-val együtt)

Kép

Bulizás a buborékok alatt :) (buborékfújó gép, a'la tesco, 1800 Ft Liza vagy fél óráig nézte, csak ezért megérte :))

Kép

Kép

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!


Kedden délután megyek anyámékhoz Pilisbe, mert elutaznak és én vigyázok péntekig a nagykutyára Marcival. Néha Zoli is kijön, csak ő dolgozik és onnan nagyon szar bejárni. ott kimosok, kivasalok mindent a nyaralásra, könyebben is szárad a kertben, remélem Marci meg nagyokat alszik majd a levegőn és nekem lesz időm medencézni.

tegnap voltunk Gödön, ma jöttünk haza. ott lakik több barátunk is, voltunk páran. 2 gyerek is. nagyon szuper volt. Maki egész nap nyüszi volt, ott a stégen egy perc alatt elaludt. elringatta.majd egy kocsmahajóval elmentünk a homokszigetre.(úgy néz, ki, mintha Frédié és-bénié lenne. van rajta egy pici négyszögletű ülőke, mintha kanapé lenne. elfér rajta 4-5 ember kb. nagy hűtöberendezés, sörcsap és egy fogorvosi székben ül a kormányos-tulaj Gyurma)onnan meg a haverunk motoroscsónakjával jöttünk vissza. és kipróbáltam közben egy isetni motoroshajót. 70-el mentünk. annyira jó volt. Marci ezalatt a parton aludt.Majd egész este ezt tette éjfélig kb. akkor elmentünk a haverunkhoz, ott aludtunk. egész éjjel jó kisfiú volt.itthon megint nyüsszögősebb.

Nono ne hibáztasd magad. sajnálom, hogyennyi baja van Márknak, bízzunk benne, hogy kinövi.

Virág, nagyon szépen tartja magát Trudi.

Emi, utólag is boldog névnapot!

Zsu, szuper ez a torta. most én lehet, hogy hülye vagyok, de mi az a sárga cucc Bence kezében?

Bolygó, Zsu...nekem tegnap iszonyat sok tejem volt. És ez mindössze 2 pohár sörnek volt köszönhető. amit nem egyszerre ittam, hanem eltelt közben jó pár óra. nem alkoholmentes volt bevallom, de mondtam is zolinak, hogy vegyünk alkoholmenteset, mert hátha ez megoldás lesz mindenre:) mégsem piálhatok nonstop alkoholosat.

lolka_zs
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?