Új privát üzeneted érkezett!

Fanni :lol:


Hatalmas gratula nektek,vegre megismerheted a ket pocaklakot :lol: Sok boldogsagot jo egeszeget es sok tejcsit a piciknek :lol:

Kép
petitpois
 
 


Fanni :lol:


Hatalmas gratula nektek,vegre megismerheted a ket pocaklakot :lol: Sok boldogsagot jo egeszeget es sok tejcsit a piciknek :lol:

Kép
petitpois
 
 


Fanni :lol:
dupla boldogsag dupla gratulacio :lol: es mindez lapteton :lol:

Kép
petitpois
 
 

 
 

Drága FAnni és kis családja! gratulálunk Nektek ehhez a fantaszztikus naphoz!
Kívánjuk, hogy legyen sok sok tejecske és anyának és apának néha pihi is!
Kép
Vendég
 


Fanni, szívből gratulálok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fannikám,

Hihetetlen érzés lehet találkozni a két királyfival!
Sok boldogságot kívánunk Anyának Apának és Fiúknak!
Farkasok családja
farkasok
 
 


Fanni: gratulálok és sok-sok boldogságot kívánok a két kisfiúhoz!

ennek örömére mindjárt felrakom a javított táblát.

kati
katica30
 
 


Éljeeeeeeeen!!!!!!! :D
Drága Fanni és Apa!

Kimondhatatlan, amit érzünk: ennyi nehézség és várakozás után nincsenek szavak rá, hogy mennyire megérdemlitek a gyönyörű babáitokat!!!!
Szívből kívánjuk a legjobbakat!!!
Üdv: Till és családja :)

tillidian
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép


Kép

kati
katica30
 
 


Fanni! Nagyon örülök, hogy végre célba értetek....!
Legyetek nagyon boldogok, és szerezzetek sok örömöt egymásnak!
Puszilunk Benneteket!

Kép
zölddisznó
 
 


Fanni,

nagyon örülök, hogy végre együtt a kis családotok, és mindenki jól van!
A legjobbakat kívánom Nektek!

Éden
Éden
 
 


Fanni!

HATALMAS GRATULÁCIÓ!!!!!!
HIHETETLEN :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
csiperke
 
 


Drága Fanni! Szeretettel gratulálok Nektek, sok erőt, energiát, egészséget és tejcsit kívánok!

dkata
 
 


Fanni,
Hatalmas gratula nektek!! Kívánok jó egészséget, és sok tejcsit :D Boldog születésnapot fiúk :lol: !!!
Vendég
 


FanniAnyuci!
Gratulálok! Végre személyesen találkozhattatok a Ti pici babáitokkal, sok boldogságot kívánok Nektek!

Kép
bandika
 
 


Fanni-család gratulálok a két szép szál legényhez!!!!!!!!!!!!Sok boldogságot nektek a fiúknak meg jó egészséget!!!
Vendég
 


Fanni!!!!!!!
GRAULÁLOK, NAGYON ÖRÜLÖK, JÓ EGÉSZSÉGET, SOK TEJCSIT KÍVÁNOK!!!! :P :P :P :P :P

Kép

Kép
donika
 
 


Drága Fanni!
Sok szeretettel gratulálok a két délceg kispasitokhoz! Nagyon örülök én is veletek.

Kép
katica_75
 
 


Fanni!

Szívből gratulálok a kispasikhoz! Csodálatos nappalokat, nyugodt éjszakákat és sok-sok tejecskét kívánok!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Fanni!

Szívből örülök! Üdvözlöm a két minipasit itt a kinti világban! Gratulálok! Jó egészséget, sok boldogságot kívánok a két babának, a Mamának és a Papának is!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Sziasztok!

Fanni és családjának
mi is nagyon nagyon sok boldogságot kívánunk + rengeteg tejcsikét!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Fanni!

Hatalmas gratula nektek!!!! Sok türelmet, kitartást, sok tejet kívánunk!!!

Viri!
Jól tetted, hogy megírtad. Kicsit inogtam légzésfigyelő ügyben (Manónak csakk kb. 2 hónapig volt, biztos, ami biztos alapon, mert hason aludt), szóval bizonytalan voltam, hogy kell -e ez nekünk, de most már tuti, hogy lesz.
vovanda
 
 


Fanni drága!

Köszi az sms-t!!!!!!!!!!!!!

TISZTA SZÍVBŐL GRATULÁLOK NEKTEK!

Andi
Kép
aanda
 
 


Hunci! Köszi! Este beszélünk. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Fanni :P
Üdv M&M-nek a kinti világban! :P :P
Soksok boldogságot a kis családnak! :D
angel37
 
 


Fanni,
gratulálok Márk és Milán világrajöttéhez! Kívánok nektek jó egészséget és sok tejecskét a két kis királyfinak, nőjjenek szép nagyra!
allegrobarbaro
 
 


Fanni,
kívánunk Nektek sok boldogságot, örömet, a fiúknak nagyon jó egészséget!

Szöcskéék
szöcske
 
 


Fanni Drága Anyuka!

Gratulálunk nektek itt is!!!!!Szép nagyok a fiúk! Nagyon sok boldogságot nektek! Várjuk a képeket!

Viri

Kép
viri8
 
 


Kép

Hát .. kedves Fanny barátok.. itt vannak, megjöttek: Jöttek, még csak keveset pislogtak és legyőztek mindekit..legalábbis azokkal kis lila ujjacskákkal mindenképp, amivel este 7 kor Fannianyukát cirokamarkolászgatták. A hajnali izgalmak után végül is, másfél órát sikeredett a szülöszobán eltölteni, aztán egyszercsak ajtónyitás, ágyrahelyezés.... műtő... és a spinál egyből sikeredett, fanni elheveredett... Szike a kézben. Atyaég ... szemem becsuk, nagy levegő... négy neonatologus nyugtatott hogy nem lesz baj. Nem is lett.... Pontosan 2 perc mulva hoztak egy véresnyákosoázó hasonmásomat, ugyhogy a fényképezőgépet szorgalmasan kattogtattam a felső zsebemben mert ugy ledermedtem hogy elfeledtem kivenni! A második 57 másodpercre rá érkezett, de ekkorra már rámszoltak hogy naakkortessékmánfotóznimernemlesztöbbilyenalkalom... ugyhogy sikeredett az első pár egyenlőre cenzurázott kép. Az egyik gyerek orditott, a másik csöndben nyáladzott, mignem megtisztultak a mamának is meg lettek mutatva és 5 perccel később a folyosón találtuk magunkat karomban az egyikkel - a másik a szülésznővel - haladtuk valamerre - nem nagyon emlékszem, egyfajta valószínűtlen filmforgatásra emlékeztettek a rohanó események - s egy ujabb szobában ujabb tisztítószondázóleszívó-seregek érkezése után megtisztulva bepólyázva látható a fenti végeredmény.... Fannianyuka ma este megszemlélhette őket.. Fáradt, fájdalmai vannak, de szerintem még egyfajta transzállapotban ismerkedik a tudattal, hogy mától nem csak leveleket olvas az anyukáktól hanem a sok kisérlet után végre maga is azzá válva adhat majd erőt azoknak akik még e csoda előtt álltok!!!
Köszönet a szorításért, a drukkolásért, és Hála nektek a meghallgattatott imákért...
Fanníapuka

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni Apu! Édesek a fiúk! Gratula a Családnak!
Én csak sírni tudok.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Fanniapuka
köszönjük a képet, nagyon édesek a fiúk.Mielőbbi felépülést Fannianyunak!

Kép
katica_75
 
 


FanniApuka!

Köszönjük a beszámolót, én is megkönnyeztem. :oops:
Gratulálok még1x!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Fanniapuka és anyuka!A bébik édesek!Gratulálok még1x!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Fannianyuka és Fanniapuka!!!!

Szívből gratulálok nektek és nagyon sok boldogságot kívánok!!!
beu9
 
 


Fanniapuka,
köszönjük a képet, nagyon édesek a fiúk! :P :P
Tetszett a beszámolód!
Puszi Fannianyunak!
angel37
 
 


Fanniapuka!
Megható soraid nehéz volt olvasni, mert a szemebe tóduló könny azt megnehezítette. Neked is szívből gratulálok ahhoz, hogy végre Apuka lehettél! Kívánom, hogy nagyon sok örömetek legyen a gyönyörű kisfiatokba. Fanninak mond meg, hogy jobbulást kívánok és puszilom és ha kellek, csak dobjon egy üzit és már rohanok is.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


FanniApuka és FanniAnyuka :lol: !

Hát eléggé bőgősre sikeredett nálam ez az élménybeszámoló... :roll:
Szívből gratulálok a két kis lurkóhoz, tündéri édesek a kis "lilakezüek" :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
 
 


Sziasztok!


Véda és kedves családja!
Gratulálunk Nektek Csabihoz! Sok egészséget és rengeteg tejcsit kívánunk! :D

Fanni és Fanni apu!
Gratulálunk Márkhoz és Milánhoz, nagyon aranyosak! :D Sok tejcsit és egészaéget kívánunk Nektek!

Viri!
Szörnyű lehetett, ami Dorkával történt, de Hál Istennek nem lett komoly baj! Biztos minden rendben lesz az alváslaborban is, és szerintem jó, hogy Nellit is megnézik!
Egyébként jó lányok? Van már valami napirendetek?

Boni!
Elérkezett az az idő, hogy TE vagy az első a táblában! :wink: Persze, azért még legalább 4 hétig tessék egyben maradni!

Zöldi!
Nagyon szép Hanna lak! Gratulálok az uh-hoz, hogy minden rendben! :D

Hanna!
Gratulálok a 10. héthez! hogy rohan az idő! Mindjárt elérkezel az első trimeszter végéhez! 8)

Vovanda!
Tudtam, hogy minden rendben lesz az uh-n! :wink: Kisfiad mit szól a tesókhoz?

Katica!
Hova mentek nyaralni? Biztos csinik a ruhák! Nekem is el kellene pakolni a terhes cuccaimat, persze nem rakom túl mélyre, remélem még szükségem lesz rájuk! :)

Évi!
Hogy vagy? Uh mikor lesz legközelebb? Kicsi lányod tudja már a kistesókat? Örül?

Rólunk egy kicsit:
Holnap megyünk szüleimhez és ha minden igaz ott is alszunk 1 estét! Kíváncsi leszek Gréta hogy fog reagálni az új környezetre, de nagyon remélem, hogy minden rendben lesz!
Gréta szépen fejlődik, szerdán már 3690 gr volt, 3030-cal jöttünk ki a kórházból. Sokat nőtt is!Van amelyik rugi már kicsit szűkös, pedig 56-os! :?

Mindenkire nagyon sokat gondolok, amennyire tudom követem az eseményeket, de még nagyon össze- vissza napjaink vannak! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Fannianyuka és apuka!
Teljes szivemböl gratulálok a két kis gyönyörüséghez!!!
Meg is könnyeztem az irásod....!
Jo egészséget sok tejecskét és sok boldogságot kivánok nektek!!
Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Fanniszülők!!!
ÓRIÁSI GRATULÁCIÓ NEKTEK, AZT HISZEM ENNYI JÓKIVÁNSÁG EDDIG MÉG NEM VOLT, AMI NEM VÉLETLEN... :D
A BESZÁMOLÓ CSODÁS, NAGYON SOK ÖRÖMÖT KÍVÁNOK NEKTEK!!!!

Kép
fendike
 
 


Fanniapa! Óóóóóóóó, hüpp-hüpp! De gyönyörűek! Hú a mindenit! Nem térek magamhoz!
GRATULÁLOK!
...és köszönjük a beszámolót!
Asszonykának cupp, fiuknak simogatás!

Kép
zölddisznó
 
 


Csajok! Elköszönök hétfőig, megyel Lellére villanyszerelést tervezni, családozni, lábatlógatni bele a vízbe, pecázni, barátnőzni, fröccsözni és grillezni!

Kép
zölddisznó
 
 


Fanni, FanniApa!

Nagyon-nagyon gratulálok Márkhoz és Milánhoz!
Gyönyörűek és nagyon szép súllyal születtek!
izgultam nagyon... :D
várunk benneteket a babásban is! :D

katyerina
 
 


Drága FAnniapu! NAgyon nagy szeretettel gratulálunk a kis családodhoz! megható amit leírtál...vigyázz magatokra és puszilgasd meg helyettünk is a fiúkat és FAnnit!
A fiúk egyszerűen leírhatatlanul édesek.....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


mi most értünk haza , megnéztük az Abigélt! Zsigi nagy dózisban kapta a kúltúrát.. de jól elvolt a pociban, kibírtam a szünetig pisi nélkül..most bezzeg rúgkapál ezerrel a drága
:lol:
Vendég
 


Ohh, Véda feletettek meg majdnem elsiklottam :oops:

Isten hozta Csaba királyfit, és sok-sok örömet kívánok a négy tagúra bővült kis családnak!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
 
 


Fanniapu!Gratulálunk Nektek,gyönyörűek a fiúk :) A szüléstörténet-beszámoló pedig...nagyon édes,ahogy leírtad...tényleg hüpp-hüpp.
Köszönjük a képeket!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Fanni :D :D
Én is kívánok neketek nagyon sok örömet a két kis lurkóban, sok kitartást és erőt. Érdemes volt szenvedni értük ennyit, tapasztalatból mondom :wink: :P
Puszi
lili

KépKép
lili73
 
 


Fanniapu!
Hős vagy!!! A fiúk pedig gyönyörűek!

Kisfóka!
Mondtuk neki, hogy anya pocakjában baba van, de szerintem igazából még nem fogta fel. Nem nyilatkozik, emészti a hallottakat. Most még amúgy is az az elsődleges, hogy a párom kislányával elfogadják egymást, merthogy mostanában találkoztak először. Próbáljuk féltékenységi botrány minimalizálásával megoldani. A többi még várhat.
vovanda
 
 


FanniAnya, FanniApa, Márk baba és Milán baba
Gyönyörűek a pici hasonmásmanók!!! :P szülés történet pedig tényleg örömkönnycsalogató!!! Sok-sok örömöt kívánok Nektek egymáshoz! :lol: Fanninak pedig virtuális fájadlomcsillapítót küldök és kívánok mihamarabbi felépülést!!!! Ha szükség van segítségre egy üzi és már megyek is! :wink: hatalmas ölelés és puszi Nektek :lol:

KépKép
tobi
 
 


Szépséges jó reggelt! :lol:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: