Új privát üzeneted érkezett!

Viri! Ezt akartam írni, hogy én tuti elvinném a Madarász alváslaborjába (Nellit is vidd!!!), de látom, beutalták, nagyon jó. Annak idején Bálintnak is riasztott sokat a légzésfigyelő, de nála nem volt olyan, amit írtál, alighogy felvettem, vagy mozdítottam, vette a levegőt. Lehet, hogy sokan az mondják, hülyeség kiadni a sok pénzt a légzésfigyelőre - hát szerintem nem az!

Véda! Gretulálok Csabikához! Majdnem Bálintméretekkel született, szép nagy baba! Sok tejcsit Nektek!

Fanni! Holnap... szorítok!!!! :lol:

Zöldi! GYÖNYÖRŰ a pocakod!

dkata
 
 


Kata,

Mi is így gondoltuk, hogy visszük Nellit is. Mindenképp jön velünk, szopi máshogyan nem megoldható. Próbálom hívni a labort, hogy megbeszélje velük, eredménytelenül....Remélem sikerül. Ami légzésfigyelőt illeti, mi is örülünk, hogy beszereztük!

Kép
viri8
 
 


Viri jaj de rossz lehetett! :cry:
ölelés!
Vendég
 

 
 

Szöcske! Jeeeeeee!

Viri! Hála a Jóistennek! Huh!
Köszönöm a bókot hasamnak! Ügyesen leplezem a mázsámat, mi? :lol: :wink:

Kata! Cupp!

Voltam ma 18. heti UH-n. Minden oké, most már tuti, hogy sunnája van, korának megfelelő méretű (mármint a gyerek ) de a combcsontjai másfél héttel idősebb korúnak felek meg. Nem is tudom, miért?

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldes-kékes,
A végén Kékes csúcsnak foglak hívni, de maradhatnák a Zöldfoki szigeteknél is?
A néhai Nyírő meddőségi centrumban mostani nevén Róbert Károly Klinikán csinálják, az eddigi TB-s műtétet fizetősben, mert hát a drága magyar államnak jobban megéri a női lakosságot hormonokkal kezeltetni mint ezzel a mikrosebészeti eljárással oldani az elzáródásokat, és segíteni a spontán babásodást.
Szóval 2006. februában volt már ilyenem, megnyitották a jobboldali petevezetőt, és sikerült is teherbeesnem májusban, de addigra annyira összeszűkült újra , hogy csak apa tudott felmenni de párosan már nem tudtak lejönni( ja tegyük hozzá, hozzá hogy a baloldalon érett a tüszi, és a jobboldali csápoló vezeték kapta el).
Most nagy bizakodással vagyok megint, mert már a kézi vizsgálaton kiderült, hogy a korábbi endonak nyoma sincs vagy úgy tűnik nem jött vissza ( hüvely és popólyuk közötti részen nem tapintható - pedig ez a fő megjelenés). Szóval így állunk most az Úr színe előtt, 22-én elválik minden aztán meglátjuk, de hogy tutira lesz inszem az biztos, mert hát átjárható leszek újra.
Éljen az IR diéta, mozgás és a Meforal. A pozitív gondolkodásról már nem is beszélek.

Köszi mindenkinek a drukkot amint tudok valamit jelentkezek.

Viri,
Ügyesek voltatok, biztosan nem lesz semmi baj, úgy tűnik a kiscsaj is csak poénra vette a dolgot. Fő az elővigyázatosság.

Pá Farkasok J
farkasok
 
 


Viri!
Nagyon ijesztő lehetett, de szerencsére 8úgy tűnik) nincs baj. Anno Manó légzésfigyelője is jelzett párszor, gyerekorvos sógorom nyugtatott, hogy általában semmi baj, a babák néha egyszerűen elfelejtenek levegőt venni, de ha megmozdítod/megrázod, akkor észbe kapnak. Dorkánál ennél többről volt szó, de ha ilyen jól átvészelte, akkor nem lehet nagy baj.
vovanda
 
 


Viri :?
Hátamon futkosott a hideg. De jó, hogy gyorsan odaértek a mentők, még ha már értelme sem volt... nyilván jobban megnyugodtál úgy egyből. Az is jó, hogy mindketten otthon voltatok... Üzenem a csajoknak, ne riogassák a szüleiket 8) , s most már remélem, tényleg minden rendben lesz!

Lányok :P
Köszönöm a további drukkokat... remélem, holnap tényleg meg lesz a császár. Elvileg 1. vagyok, az altatóorvossal is sikerült beszélni, s úgy néz ki spinál lesz, de ha nem tud megszúrni (azt mondta, 2-nél többször nem próbálkozik), akkor inkább altat... meglátjuk. A II-es nőin most dömbing van, ezért ha a spontánosok beelőznek, még mindig csúszhatok... de azért reménykedem, mert már mindenki nagyon indokoltnak tartja a császárom...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Viri,
Atya ég, örülök, hogy minden rendben van. Ez egy rémtörténet, legalábbis az eleje.

Fanni,
Gondolok rád.
Vendég
 


Fanni, nagyon drukkolok! Hánykor kell nagyon koncentrálni rátok?puszi

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Fanni! Nagy drukk!!!! Várjuk a hírt!!!

Zöldi! Gratula az egészséges csajszihoz. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


FAnni mikor nincs dömping? :roll: drukkolok, hogy ne várassanak meg.. és lélekben veletek vagyunk....
Vendég
 


Zöldi extraméretek.. :wink: és sunnás is :lol:
Vendég
 


Köszi, köszi, köszi!

Fanni! Utolsó estétek kettesben! De izgi!

Kép
zölddisznó
 
 


Fanni hajrá!

Szia Csabi!!!!!!!!!!!!Sok tejcit neked!

Zöldi szép poci!

Viri nem lesz semmi baj!!!

Hanna :lol: nektek is örülök, lassan hátra dőlhetnél és arra gondolj hogy végre itt van ZSebi és milyen jó ez!

Farkasok drukk!Hajrá spontán baba, simán összejön majd a mútét után és a meforallal!

Nyuszi, nem csodálom hogy imádja a gyümiket!Finik is azok!
Vendég
 


Hunci! Itthon vagytok már?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Fanni+++++++++++++++++++++ nagyon!
Viri
kemény helyzet lehetett,kb.minden anya rémálma,de lényeg hogy minden ok. :wink:
Zöldi
gratula a sexi hosszú combikhoz! :wink:

Olyan happy vagyok!- beszereztük végre néhány kismama rucit, csini szoknyák a nyaralásra! :D
(már megint belassult a vonalzóm 1 napot!-ma vagyok 22. nektek is szokott ilyet?)

Kép
katica_75
 
 


Lányok :P
Köszi-köszi-köszi.
Elvileg első műtét... kb. 9-től...
Ma még "csak" egy pocakos feleség vagyok, s felfoghatatlan, hogy holnap Anyuci leszek...
Jó éjt, Lányok!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jó reggelt!

Fanni! Pár óra és édesanya leszel! Nagyon várjuk a híreket!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna :P
Remélem igazad lesz, ideért a hidegfront :? aminek amúgy örülök... csak a műtétem ne csússzon...
Remélem, a korai kelésekért cserében egész nap alszol! :wink:
Szép napot mindenkinek!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!
Remélem, olyan lesz minden ahogy szeretnéd!
Nagyon-nagyon drukkolunk!

Puszi

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


FAnni! jaj de izgi! ma már tuti láthatod a két gyönyörű fiacskádat! a karodba veheted őket, érezheted a babaillatot! :lol:

és holnaptól elsk vagyunk!
Vendég
 


Ma este viszem Zsebi Zsigit az Abigél című musicalre! :lol: :lol:
Vendég
 


Drága Fanni,
most már csak tényleg néhány óra és Édesanya leszel :P kívánom, hogy minden tökéletes legyen!!!! puszi

Boni,
hajrá elsők :D jó szórakozást az estére!

KépKép
tobi
 
 


Drága Fannikám!
Sokat gondolok rád. 2 órán belül Te leszel a világon a legboldogabb édesanya és igazán meg is érdemled! Kívánom, hogy minden úgy alakuljon, ahogy Ti szeretnétek! Szorítok nektek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Tobi köszönöm :lol:
Vendég
 


Fanni! Boldog Anyuci-napot! Szorítok, hogy minden úgy menjen, ahogy szeretnéd! :D

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Fanni!!
Mindjárt Anya leszel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szorítok!
Apa is ott van remélem.


Viri!De rossz élmény lehetett...........


Hanna!Nagyon korán keltél fel,aludjatok még!


Coca!1:nagyon aranyos a pocikád,tényleg csajos.
2:Szép méretei vannak a lánynak

Hunci!Otthon vagytok már?Én most megyek haza egy hétre,már nem leszel?Talizhattunk volna!

Boni!Akkor most már te következel?

Véda hogy lehet?

Nyuszika!megnézem az üzit,lehet elsuhantam fölötte!

Én most nem leszek egy hétig,hazautazom,és nincs net.
Puszi mindenkinek,ÉS MINDEN BABA OTT MARAD AHOL A HELYE!!!!!!!!!!!!!!!!(Hanna) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
csiperke
 
 


Drága Véda,
szívből grautla, sok boldogságot és kiváló egészséget Nektek!!! (Most megtudod, mi az "igazi szerelem" :lol: )

Viri,
nagyölelés Nektek!!! Ezek azok a pillanatok, amire egy életen keresztül emlékszik az ember! :shock: :cry: (nekünk is volt...)
Hál' Isten, hogy jókor voltál jó helyen!!!!!!!

Fannimamiiiiiiiii!!!!!! :D
Itt a hidegfront, várjuk a híreket!!! :D (jujjdeszurkolok!!!!!!!)

tillidian
 
 


Dkata,
igazad van, tényleg nagy segítség a légzésfigyelő!
(Nekünk anno még nem volt, így én voltam Manó "mobil légzésfigyelője", mint valami zizzent, folyton álltam a kiságynál - sőt, oda is költöztem - és hallgattam, hogy szuszog-e. Ebben aztán úgy kimerültem, hogy nem ragoznám...(még mai napig meghallom a másik szobából is, ha csak másképp szusszant...pedig már csajozik :lol: )
Ha újra babásak leszünk (remélem, októberben beköszönt a gólya :wink: ), biztos veszek ilyen kütyüt!

tillidian
 
 


Fanni!

Ha minden igaz, mostanában már a műtőben vagy! Gondolunk rád!!!
vovanda
 
 


Csipi! Értettük! Remélem, így marad.

Fanni! Drukk!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Nagyon remélem hogy betartották a sort és nem előzött be senki!

Én totál izgulok, szóval írjátok meg egyből, ha tudtok valamit!

Farkasok
farkasok
 
 


Fanni,
Mi is nagyon izgulunk, vendégeink vannak, de mindig jövök kukucskálni!
Drukk!!
Vendég
 


Egy kukucsra én is benéztem, de látom, még nincsenek hírek,.... Várom nagyon! Hajrá Fanni! :wink:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Remélem Fanni már találkozott a kis hercegekkel. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Lányok,

Till, Katica, Bella, Vanda, Farkasok, Boni, Zöldi, Csipi,

Köszi mindenkinek! Talán jobb lett volna, ha nem írom meg, mi történt pontosan, nem akartam senkiben nagyon rossz érzéseket kelteni. Lehet, hogy magától is észhez tért volna a kis manónk.......Ne aggódjatok!
Végül szerdán megyünk alváslaborba, mindkét csajszit megfigyelik.

Csipi,

Jó pihit otthon! Használd ki a segítséget!

Boni,

Hűűűű, de jó Neked! Biztosan nagyon jó lesz Abigél. Majd számolj be róla!

Kép
viri8
 
 


Fanni drága,

Szorítok nagyon, várom az sms-t!ma már valóban anyukává válsz! Isteni érzés! Főleg ikrekkel :lol: !
puszi!

Viri

Kép
viri8
 
 


De jó lenne már valami hír Fanniról!!+++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


FAnni remélem már babázol....
Vendég
 


Fanni!

Remélem pihengetsz,és gyönyörködsz a csemetéidben,Apa meg olvadozik tőletek,és potyognak a könnyei!

Valaki dobjon üzit,ha kap.Miattuk kukucskálok......

Kép
csiperke
 
 


Fanni anya leszel!!!!!!!!!!! vagy már vagy?????????

Hanna 10 hetes vagy :lol:

Csipi, hazajöttünk már :cry: , hátha majd legközelebb
Vendég
 


Fannnnnnnniiiiiiiiiiiii!

Kép
zölddisznó
 
 


Kukucskálok én is...nagyon izgi :)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Én is úgy izgulok!!!!!!!!!!Ha valaki tudja, írjon már!Türelmetlenül várom a Fanni-híreket!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 




Megszülettek Fanni babái

Márk és Milán 2770 gr. 47 és 49 cm-esek. mindhárman jól vannak.

Kép
zsuzsi73
 
 


Gratula Fanninak és Fanni Apunak a 2 tüneményes fiúhoz!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Fanni: Gratulálok!!!!! Egészséget, boldogságot és sok tejcit kívánok!!! Kép

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Fanni!
Garulálok. Nagyon nagyon sok boldogságot kívánok a kisfiaidhoz. A hideg kiráz mert tudom milyen fantasztikus élmény annyi küzelem és várás után világrahozni két gyönyörűséget. Végre TE is Édesanya lehetsz.
Kívánok nagyon sok türelmet, energiát és csendes éjszakákat, mert ezekből kell bőven hogy az ember mindig újult erővel nézen a holnapra. :)

Szeretettel

Zsebi

ja és nagyon várjuk a képeket

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Fanni!Gratulálok! :D[/img]

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Fanni,
Szívből gratulálok Nektek, most már igazi CSalád vagytok!!!!
Kívánok Nektek sok-sok boldogságot, egészséget, örömöt!

KépKép
tobi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: