Új privát üzeneted érkezett!

amióta olvaslak bennetek azóta meg még fél oldal nem semmi :):):):):

nika70
Salgótarján
 
 


laptetőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!

Tiéd lett a laptető!

Iwiw vacakol! Nekem sem az igazi.

Mennem kell berakni egy adag ruhát a mosógépbe.
Vendég
 

 
 

Mire megjöttem mindenki eltűnt.
Így szokott ez lenni... Na szép...
Vendég
 


Cat!
Én már itt vagyok.
:lol:
picimami
 
 


Fáj még a fejed?
Küldenék én neked Szamost!
csak ne lennénk oly messze
picimami
 
 


Sziasztok én is vagyok egy ici-picit :lol: :lol:

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Na jól eltüntettem a képek :cry:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Gabi!
Mi a baj?

Én is vagyok, Kb hatig nincs apa..
De utána már nem lehetek...
picimami
 
 


Picimami :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Már semmi csak új képet akartam felrakni na sikerült :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Szuper!
Nagyon ügyes vagy.
Szép vagy nagyon a képen. :wink:
picimami
 
 


Na mellékelek még egy két képet az én ici-pici lányomról meg a "másikról" Sissy hercegnőről akik éppen alszanak együtt. Kép Kép

Kép
Kép
minimano74
 
 


Na jó majdnem :lol: ,mivel a vacak a vakura felébredt :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Köszi a bókot, na mentem majd jövök reggel korán.

Pusza mindenkinek

Gabi :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Nagyon jó képek.
Kis édes a lányod, és Sissy hercegnő is.
picimami
 
 


Jó pihenést.
Megyek én is fürdöm egy jót, egyedül... a hatalmas kádban. 8) :lol:
picimami
 
 


Cat!
Én siettem vissza. És mégsem vagy. :cry:
picimami
 
 


Én is vagyok!!!!!!
Megújult a lakásunk!!!!
Na, jó, nem.... Csak végre végeztem a takarítással!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
oriandy
 
 


andy: tök jó jöhet az édes semmittevés :):):)

én is vagyok csk lementünk egy kicsit a gyerekkel motorozni :):):)teszek képet :):)
Kép Kép Kép

gabi nagyon édes a kiskutyusod :) és a lányod is

nika70
Salgótarján
 
 


picimami: visszaigazoltalak :):):) tényleg milyen kis törékeny vagy :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Móni!
Nagyon édes a kisfiad!!!

Gabi!
Neked is szép a lánykád, és az a kutyus....
Én is-én is-én is!!!!!!

Na, akkor én is dobok fel 1-2 képet a kis drágámról:

Kép Kép Kép Így köszöntötte a férjem testvérét! (mms-ben) :-)))

Kép
oriandy
 
 


Most szomorú vagyok! :cry: :cry: :cry:
Az előbb hívott a férjem, hogy még legalább egy fél órát bent kell lennie a melóhelyén. Most, hogy végeztem és élvezhetnénk együtt az édes semmitevést.....
KépKépKépKép

Kép
oriandy
 
 


Sziasztok!

Voltunk bevásárolni és már meg is vacsiztunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Sárga és görögdinnye volt a vacsi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Nika!
Én is bejelöltelek téged :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
És rögtön laptető :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hozzon kistesót Gegének :!: :!: :!: :!: :!: :!:
De helyes Gege a mozdonyon!!!!

Gabi!

Jó az új képed :!: :!: :!: :!: :!: Édesek a lánykáid így együtt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Andy!
De édes Dani fagyimaszatosan és a lappal a kezében :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Apa lassan otthon lesz Veled :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


köszike :) zsu visszaigazoltalak :)

nika70
Salgótarján
 
 


egész nap csacsogtatok most meg nincs itt senki :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Jó reggelt mindenkinek.
Bocsi, hazaért apa. És vele voltam elfoglalva.

Mónika köszi, hogy visszaigazoltál.
Aranyos vagy.

Puszi
Szép napot mindenkinek
picimami
 
 


Andy!
Mónika!
Nagyon édesek a gyermekeitek.
:lol:
picimami
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt mindenkinek! :D
Remélem ez segít! Itt ugyanis elkezdet esni az eső amint felébredtem.
Ráadásul, mivel a hőm ma reggel még mindig 36,9°C, még mindig csak barnázok, nem érkezett meg piri rendesen, gondoltam csinálok még egy tesztet, ha már van itthon. Találjátok ki mi lett az eredmény! Negatív.
És mindezek ellenére nem vagyok letörve. 8) Sőt, talán még jobban is érzem magam, mint pár napja. Talán mert nincs már az a bizonytalanság.
És a változatosság kedvéért azt érzem, hogy ebben a hónapban sikerülni fog! :D :D :D
Vendég
 


Szia Cat!
Én is arra ébredtem, 5 előtt, hogy szakad az eső, és dörög az ég.
De én most nagyon örültem neki.
Ilyen a kedvem is. És jó, hogy lehűlt a levegő. 8)

Sajnálom, azt a hülye pirit.
Remélem is, hogy sikerülni fog a következő hónapban.

Nekem ma kicsit föntebb ment a hőm.
De este, nagyon fájt a hasam.

Szerintem nekem sem lesz sikeres a hónapom.
Úgy érzem nagyon.

Csajok. Horoszkóp jöhet?
Érdekel valakit?

Ki milyen övbe tartozik?
picimami
 
 


Andi, Nika, Gabi!

Gyerkőcök tündériek, édesek és csodaszépek!
Nem csodálom, hogy szeretnétek még legalább egy ilyet. :D :D :D

Gabi!

Kutyusra irígy vagyok! Én is ilyet szerettem volna évekig!
Akkor még egy budai lakásban laktunk. Mire sikerült Apát is meggyőznöm, hogy milyen jó lenne nekünk... :?
Egyszer csak azt mondta, hogy szülinapomra kapok egyet ajándékba. Kimentünk egy kutyakiállításra, beszélgettünk tenyésztőkkel, és a végén felelősségteljesen kezdtünk gondolkodni. Nem vettünk. Nagyon keveset voltunk otthon akkoriban a munka miatt, nem volt autónk még, és gyakran jártunk hétvégekre vidékre. Mindezek miatt úgy döntöttünk, hogy jobb lesz a kutyusnak egy olyan gazdival, aki többet tud rá figyelni. :) :wink:
Vendég
 


Picimami!

Voltam tegnap délután is egy kicsit, de mire Te, illetve Ti visszaértetek, addigra Beni is felébredt.
Utána pedig irány az udvar. Apa is hazaért. Összeszereltük az asztalt a kerti bútorhoz, lemostuk, lekentük teakfa olajjal... Mire ezekkel végeztünk megint fél tíz volt. Utána még Benit is lefekteteni. Nagyon fáradt voltam a végére. :roll:

Feljebb ment a hőd? Mutatsz egy görbét?

Egyébként nekem skorpió...
Vendég
 


Andy!

Remélem azért Apa hazaért még időben és tudtatok egy kicsit kettesben lenni!

Mikor csinálod azt a tesztet?

Zsuzska!

Tegnap mi is görögdinnyét vacsiztunk. A sárgadinnyét szerintem ma esszük meg.
Vendég
 


Cat!
Íme:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/1 ... 29600_.png

Semmi baj, megértem hogy nem voltál már.
Skorpió





Szerelem: Nagyon jó hetek következnek, tombol benned a szenvedély, szinte bárkit leveszel a lábáról, csak arra vigyázz, hogy senkit ne sérts meg. Szerelem terén most garantáltan babérokat arathatsz, csak icipicit kell megerőltetned magad. Ha párkapcsolatban élsz, vadászösztöneidet titkold el párod elől, különben nagy az esély a konfrontációra.

Munka, anyagiak: A hónap első fele sokkal intenzívebbnek ígérkezik, a második felét töltsd aktív pihenéssel, rád fér! Jó ötletek foganhatnak meg a fejedben, de a megvalósítást halaszd augusztusra!

Egészség, lelkiség: Nagyszerű hónap vár rád, a bolygók segítenek abban, hogy semmi se zavarja meg nyugalmadat, békédet, kiegyensúlyozottságodat.
Én ikrek vagyok
picimami
 
 


Én ma kaptam megint sárgadinnyét, felkockázva, csomagolva. Még este készítette ki a párom..
picimami
 
 


Picimami!

Párodra még mindig irígy vagyok. :roll:

A hőd nagyon ígéretesnek tűnik! :D :D :D
Vendég
 


Cat!
Aranyos vagy!
Köszike.

Hát remélem így marad. Majd meglátjuk...
Nem bízok igazán benne. :shock:

Puszika
Szép napot. :D
picimami
 
 


Beni felébredt.
Majd jövök, ha tudok.
Vendég
 


Szép napot mindenkinek!

Én is nagyon örülök, hogy hűvösebb van, itt reggel egy 10 percig esett, de olyan jó lett a levegő. Sokkal jobban viselem ezt, mint a meleget :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cat!
Hajr, hajrá!!!

Pici!
Én rák vagyok :idea:

Rólam: egyre jobban barna-pirosozom. Viszont még mindig fent van a hőm :shock: :shock: :shock: :shock: NAgyonszeretném már, ha megjönne végre :!: Legalább tudnám, mi a helyzet, vagy múlna el teljesen :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Catherine: Sajnálom pirit. De ha úgy érzed a következő hónap sikeres lesz akkro az jó jel. És biztos sikeres is lesz valóban:)
Újhónap új remény:)

Picimami: Mérleg vagyok és jöhet a horoszkóp.


Lányok 2-3 napja volt PÉ-m. És képzeljétek érzem alul a hasam. Már nem is tudom mi lehet ez. Kicsit izgulok. Nem csak bebeszélem hiszen érzem. Nem azt mondom, hogy fáj hanem feszitő valami olyan érzés mintha valami történne. Nagyon félek. Ha baba akkor csak jó helyen legyen. Ja és azt nem irtam. Abal oldalamat érzem. na most a jobbot nem érezhetem mert a jobb petevezetőmet kivették. Na ezért parázok hisz véletlenül sem a jobb oldalt érzem.
Na nem húzok le senkit. Eldugultam.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!
Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen :!: :!: :!: :!: :!:
+++++++++++++++++++++++++
Mikor kellene kezdődjön a ciklusod??? Tesztelsz majd????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!
Nem tesztelsz??
Szorítok nagyon.
Rák



Szerelem: A Nap a te jegyedben jár, így ha még keresed az igazit, nagy az esély, hogy meg is érkezzen július folyamán. Ebben segít a jegyedben járó Vénusz is, mert romantikussá, érzelmessé és fogékonnyá varázsol. A párban élőknek sem lesz okuk a panaszra, hisz az érzelmek tovább mélyülnek, házasságok köttethetnek, az összetartozás erősödik.

Munka, anyagiak: Július hava nagyon kedvezőnek és eredményesnek ígérkezik, különösen pénzügyek terén, mert váratlan lehetőség hullhat az öledbe. Használj ki minden lehetőséget, amely fejlődésedet segítheti!

Egészség, lelkiség: A fizikai panaszok elkerülnek, jól viseled a meleget, de ha tanulni lenne kedved, azt se halogasd!
picimami
 
 


Zsuzska: Ne tesztlej mert a barnázás és a vértől lehet egy teszt pozitív. Várd ki a végét!!
És van még 10napom a ciklus végéig.

Kép
csucsu05
 
 


Pici, köszike!!!

Nem tesztelek, mert tuti, hogy pár napon belül mensi lesz.... meg ha már vér is van, akkor a tesztet is pozitívvá teszi....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csucsu!
Neked is szorítok.
Mikor kell pirinek nem meg jönni?
Én is így voltam, pé után. Éreztem a hasamat, és szurkált egyik oldalon, valamint a mellem nagyobb lett, és azóta fáj :oops:


Mérleg





Szerelem: Úgy tűnhet, kicsit bonyolulttá válnak mindennapjaid, különösen ami a szívügyeidet érinti. Meglévő Mérleg-párkapcsolatokban felütheti a fejét némi bizonytalanság, bizalmatlanság, féltékenykedés, pedig erre valójában nem sok ok van. A párkereső Mérlegek viszont plátói szerelembe bonyolódhatnak, viszonzást nem találva…

Munka, anyagiak: Már az előző hónap végén is érezhetted, hogy folyamatosan váratlan gátak nehezítik a mindennapokat, s ez július közepéig fokozódik. Ezeket a korlátokat most tényleg nehéz legyőzni. De augusztushoz közeledve javul a helyzet.

Egészség, lelkiség: Ne félj váltani, változtatni, lemondani a régi dolgokról, ha úgy érzed, a berögzöttségek akadályoznak, hát módosíts körülményeiden!
picimami
 
 


Csucsu: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Okés. Értem csajok. Köszike
picimami
 
 


Csajok!
Szégyen, ha reggelire rántott mellett eszem, savanyú uborkával?
Muszáj volt.
Éhen halok 8) :lol:
picimami
 
 


Sziasztok, Jó reggelt mindenkinek!!

Köszi a szép szavakat, jól esett. :lol: :lol:

Móni, Andy nagyon édik a pici fiaitok :P :!: :!:

És képzeld Andy van egy ici-pici ismerősőm az iwiw-en :P :lol: :P , tudod kire gondolok :!: :!: Naná hogy a fiacskádra :lol: :!: :!:

Hát lányok ha kellene ilyen kiskutya esetleg beszélhetünk róla mert lehet hogy lesz pároztatva, de csak akkor ha elég jelentkező lesz :lol: (és nem pénzért csak úgy, azaz az oltást jó lenne ha kifizetnék de csak ennyi). Ha nincs jelentkező akkor inkább nem és megműtetem :lol:

GAbi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Picimami

egyél nyugodtan, nem ciki :lol: én is megeném ha lenne :lol: ,de nekem egy vajaskiflivel kellett beérnem :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?