Új privát üzeneted érkezett!

Szia Katerina!

Most én is egy kicsit jobban megismertelek. Ez számomra hihetetlen, hogy ennyire leromlott az eredmény. Nálunk is még valamiről indultunk, de utóbbi néhány alkalommal szinte alig találtak kiskatonát.

Doki szerint a gyógyszerek
- Ezt hogy érted? :?: :?: Mit szedett a párod? Mivel gyógyították, ha ez lett a vége? :x :?: :?: :?: :?: :?:
tea77
 
 


LAPTETŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ!!!!!!!!!! :D :lol: :D :lol: :wink:
tea77
 
 


Katerina!
Most hol tartatok? A cinket nem szedi már a párod? Vitaminok? Egyéb???
tea77
 
 

 
 

Tea!
Igen, most cinket nem szed. A doki a tesztoszteron szurit adta neki, meg azt a proviron bogyót. A gombás fertőzésre nem jut eszembe, majd megnézem. Aztán annyit mondott, ad még egy szurit, ha gondoljuk, meg hogy párom szedje a proviron saját belátása szerint. Mi úgy döntöttünk egyenlőre gyógyszerrel szünet. Most szed macat meg E vitamint, a 400mg-osat.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Ja és ő rengeteg zöldséget eszik. szerencsére imádja. :)

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


....és az elmúlt két-három hónapban fogyott majd 10 kilót, hátha az is baj. Annyiban pozitiívum ez az egész, hogy próbál egészségesebben étkezni, nem csak a sok hús hússal. :) És még mozgásra is rávettem, amiről eddig hallani sem akart. :) ennek nagyon örülök, mert nagyon stresszes és magas a vérnyomása, a mozgás mindenképp jót tesz. Így is úgy is.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


A proviron bogyóról még nem hallottam.... :roll: . Az mire van és mit tartalmaz?
A doki szerint "ezek a gyógyszerek" tették az eredményt rosszá? :shock: :shock: :shock: :shock: dehát ezek nem is gyógyszerek, hanem vitaminok! :shock: :shock: :shock:
tea77
 
 


Hú csajok, most aztán elgondolkodtam. Lehet, hogy a vitaminok sem jók? Most vegyek, vagy ne vegyek? Lehet előbb meg kéne várnunk az összegzést, mit mond a doki. Mi a véleményetek?
Tegnap telefonáltam a meddóségibe. Pénteken megyünk vérvételre, meg kattincsleadásra. De nem mondják meg az eredményét azonnal, mint múltkor. Csak az összegzésen. Most addig izgulhatunk.

Ezt találtam a provironról:
Terméketlenség.

A Proviron alkalmazásával a spermiumok száma és minősége, valamint az ejakulátum fruktóz koncentrációja is jelentősen javulhat, illetve normalizálódhat, aminek következtében a megtermékenyítés lehetősége is megnövekszik.

Kép
p__lilla
 
 


Tea!
Majd megnézem mi van a bogyóban, arra emlékszem, hogy férfigondokra való. Az urológus doki nem mondott semmit, hogy a gyógyszer lehetett-e a bűnös, de mi azért gyanakszunk, mert a dobozon rajta van, meg a gyógyszertárban is mondták, hogy napi egyet szabad szedni és macikám egy időben kettőt aztán már hármat szedett belőle az urológus utasítása szerint. Szóval bennünk van, hogy talán a doki cseszte el a dolgokat. persze nem szándékosan. Szóval semmit nem mondott, mitől lehet, csak annyit, hogy csináljunk amit akarunk, próbáljunk ki mindent. Jó mi? Ja és párom mondta, hogy a doki úgy adta elő a dolgot, hogy a gyógyszerekkel sikerült nulláról javítani az eredményeken, de úgy látszott eddig tartott a dolog. És amikor párom kijavította, hogy nem nulláról ( többször is hangsúlyozva) akkor nem reagált semmit a doki. szóval úgy tűnik ő mossa kezeit. Szóval ez gyógyszer volt. Ezért próbálkozunk most mással. Remélem nem későn.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Köszi Lilla a részleteket a provironról! Ez olyan lehet mint a Fer14. Nem hiszem hogy ez rontott volna. Abbahagyásuk viszont visszaesést eredményezhet, ezzel egyet tudok érteni.

Lilla, én a helyedben megvenném azokat a vitaminokat. Még olyanról nem hallottam hogy a vitaminoktól romlott volna a spermakép. Katerináéknál lehet hogy betett egy virus vagy baci vagy gombafertőzés, de mindig újra lehet kezdeni!!!! :wink: :wink: :wink:

Katerina! - Esetleg egy másik dokival újrakezdeni???? :roll: :roll: :roll: Ha ennél többet nem tud tenni, próbálkozzatok másnál. Lehet hogy annak lenne több ötlete... :roll:
tea77
 
 


Sziasztok!

Nem lesz lapar. Azt mondta doki, hogy mivel rossz a párom spermaképe, így valószínű, hogy amiatt nem sikerültek az inszemek. Mégha én átjárható is lennék, akkor se lenne sok esély, így ő nem javasolja, hogy folytassuk az inszemeket, így nem is műtene meg feleslegesen. Inkább egy méhtükrözést javasolt, augusztus 6-ára kaptam időpontot.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szia Bumi!

[/quote]Mégha én átjárható is lennék, akkor se lenne sok esély,

Nem hiszek a fülemnek. De akkor minek csináltak eddig inszemet, ha nincs esély?! :x :x :x Ha nem vagy átjárható, akkor elhiszem hogy nincs esély. Na, de nem tudjuk!!!!!Én komolyan mondom, nem értem ezeket a dokikat! :!: :!: :!: :!: Mik ezek a kijelentések??? Valószinű, valószinű, valószinű... :x Szóval nem tudja!!!! Akkor miért nehéz felderíteni! Nem az a dolga? Azt mi is tudjuk hogy valószínű!!!!!!!!!! Fúúúúúúúúúúj!!!

Legalább adott valamit! Egy méhtükrözés is felderítheti a bibit!
Hát Bumi, sok szerencsét....Az lenne a legjobb, ha titeket is lombikra küldenének! Csak mire az emberfia odáig eljut.... :? :? :? :?
tea77
 
 


Na, most összezutyultam mindent.... :oops: :lol: 8) 8) 8)

Jött a párocskám...hozott nekem napraforgót a vázába... :D
tea77
 
 


Lombikra küldött. De azt ugye a Kaáliba csinálják, ahova október 14-étre van időpontom. És pont azért nem akar megműteni, mert a lombikhoz nem kell átjárható petevezető, akkor meg miért tenném ki magam egy műtétnek. Ennyi. Nekem ez logikusnak tűnik.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szóval, lombikra küldött. Így igen. Nekem sem kell átjárhatósági, mert biztos a lombik. Jobb ez így, meglátod! Sikerülni fog!
Akkor gatyaszárat felgyűrni!!! De jó lenne ha együtt indulnánk...bár augusztusig nem hiszem hogy mi sorrakerülünk. Majd igyekszünk...
tea77
 
 


Sziasztk!

Kaptam egy korábbi időpontot a Kaáliba! Augusztus 6-án megyünk. :)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Nekem szeptemberre van előirányozva a 4. lombik és nekem is lesz előtte egy hisztero. Arra még nem kértem időpontot. Egyébként meg nem tudom lesz -e egyáltalán akció, mert párocskámnak ha nincs kiskatonája, akkor hiába. Hátha addig történik valami. Mire kaptál időpontot egyébként?

Visszetérve a mit miért nem vizsgálnak dolgokra, nekünk a 3. lombik után mondták,(csak nem a Kaaliban )hogy talán próbálhatnánk az inszemet is, akkor mentem el a HSG-re és hát tényleg szörnyű volt. Nekem legalábbis. De így tudom, hogy átjárható vagyok. Csak aztán utána lett nullás párom eredménye. Úgyhogy most nem tom igazán mi vár ránk.

Egy biztos, szerintem amíg van esély addig próbálkozni kell az inszemmel, még akkor is ha telik az idő. A lombiknál a petefészek stimuláció az egy veszélyes eljárás, bár nagy szerencsére keveset hallani, hogy valami baj történik. Bármennyire is vágyunk kisbabára, azért jusson eszünkbe, hogy azért ne essen bajunk a próbálkozások közepette.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina!

Az első megbeszélésre megyünk augusztusban. Igazság szerint nem nagyon félek a stimutól, viszont az inszemek előtt féltem, hogy hogy reagálok. Most már azért van némi tapasztalat ez ügyben. Én még próbálkoznék az inszemekkel, de a dokim egyértelműen a lombikot javasolta. És végül is nem is szívesen dobnék már ki pénzt feleslegesen.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Persze, megértelek. Mi már rengeteg pénzt kidobtunl, majd egymilliónál tartunk. :( Be kell vallanom azért fektettünk bele ennyi pénzt, mert úgy tűnt biztosra megyünk. És ha van eredmény, akkor ki bánja, mi mennyibe kerül. Csak akkor rossz, ha nincs.

Egyébként most teljesen lelkes vagyok, este rábeszélem párom vigyen be egy mintát a kiskatonákról. Hátha van már valami fejlemény. Ha van, akkor azért ideje lenne felhívnom a dokimat, ha meg nincs akkor azért. hisz mindjárt itt a szeptember. Csak még annyi mindent nem tudunk. a Ceizelhez is vissza kéne mennünk, mert ugye még nem okosodtunk ki, hogy akkor most mi is van a genetikával.

Egyébként én sem félek a stimulációtól, ha kétszer jól ment, miért ne menne harmadszor is, csak utólag fogtam fel, hogy ez nem egy egyszerű beavatkozás, még ha nem is viseli meg az embert. Akkor majd szurkolok neked, hogy mihamarabb legyen időpontotok lombikra. :)

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Remélem, hogy utána rögtön mehet a dolog. Igyekszem már a konzultációra vinni minden papírt, amit kell.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Na csajok, bevásároltam vitaminokból. Ezeket vettem:
Natural vitamin E 200 mg 60 db-os
Active panax ginseng 350 mg 30 db-os
Q10 koenzim 10 mg 60 db-os
Vitamin C 1000 mg csipkebogyóval 100 db-os
Jó sokba került, de cinket és szelént nem kaptam.
Hol lehet azokat beszerezni? Külön sehol sem láttam, csak 2 in 1. De kevés a hatóanyag bennük.
Úgyhogy mától meglesz a férjem vacsorája. :lol:

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok Csajok!
Hát elkeltem :lol: Immáron férjes asszony vagyok :D

...érdekes témákat feszegettetek amíg én a táncot roptam :wink:
Sajna mint tudjátok én az ellenpólus vagyok. Sem a rogyásig szedett vitaminokban sem a lombikban nem hiszek...talán mert egyikkel sem volt jó tapasztalatom :( De ezzel együtt nagyon szeretnék már sikereket hallani! :)
Emellett viszont azt gondolom, mindenki csak aszerint tegyen minden amiben 100%-ig hisz. Sajna az is nagyon kell hozzá!
Ha a lombikban tudtok hinni, egy percet se várjatok. Mindent de mindent meg kell próbálni!! :D persze körültekintően...

Megyünk a Balcsira! :) Puszi!
T
tapedli
 
 


Szia Tapedli!

Gratulálok az esküvőhöz! Sok boldogságot kívánok!

Most egy kicsit sikerült letörnöd, hogy nem hiszel semmiben. Akkor hogyan lesz babátok, ha nem hiszel benne? (Bár nem tudok rólad semmit)
Akkor a vitaminok nem sokat érnek, ugye? Pedig ebben kerestem a vigaszt a kiskatonák feljavítására. Van ebben a topicban olyan valaki, aki párjának javultak az eredményei vitaminok hatására?

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Tapedli... - Gratula mégegyszer!

Bumi! - 8) 8) 8) Jaj, de jó! Ez az időpont már tényleg közel van! Nagyon szurkolok.

Katerina! - Neked is mennek a drukkok hogy mihamarabb idnuljon a "felkészitő"!!!

Tapi! - Gratula mégegyszer az esküvőtökre...! ár lehet, hogy én is Akkor tulajdonképpen ti mostanság a spontánra bízzátok a babaügyet? - Kellenek ilyen időszakok, de pillanatnyilag én ezt most nem tudom lelkileg megtenni. És nagyon egyetértek veled, hogy csak akkor tegyünk valamit, ha abban 100%-ig bízunk és hiszünk. Ha azok a vitaminok, akkor azt. Ha torna, akupunktúra, homeos szerek, sámánok, természetgyógyászok....mindegy. Én valahol úgy gondolom, hogy mindenért az emberi elme a felelős... nem akarnék belebonyolódni - de gondolom értitek...csak sajnos nem olyan könnyű befolyásolni és irányítani, mint ahogyan az eseményeket sem.

Lilla! - A vitaminok jók amiket megvásároltál. Mindegyik a termékenységet növeli és az esélyt a megfogantatásra. Egészséget juttat a szervezetbe és ebből kifolyólag tisztább, egészségesebb az "alapanyag" is. Csodáról még nem hallottam ( hogy valakinek a nullából hetven millát csinált volna és néhány hónapon belül spontán megfogant a bébi...) ez egy álom amire vágyunk. De a valóság sajnos nem igy alakul...a tudománynak ez az ága még mindig fejlődik. Sajnos még nem találtak egyértelmű gyógyszert a gyógyulásra. Vannak sikerek, de sosem tudják pontosan minek köszönhetően. CSAK a vitaminoknak? CSAK a lombiknak? CSAK az akupunktúrának? - Nem tudja senki...A párok annyi mindent kipróbálnak és annyira szervezettől függő az egész, hogy utólag csak találgatni lehet. Van aki erre esküszik, van aki másra. Pl. A barátnőm férje abban az időben amikor megfogant a babájuk, egy másik betegségből kifolyólag naponta egy liter Aloa- verát ivott. Ők erre esküsznek és váltig azt hangoztatják, hogy ez a siker titka.
Van aki vitaminok nélkül, van aki vitaminokkal....
Gondolom, ezért mondta Tapi is, hogy a lényeg a HIT! Ha szedi a vitaminokat, akkor TUDJA és HIGYJE el hogy segít. Lehet hogy csak ennyi a titok...

Én hiszem azt hogy a vitaminok fontosak a szervezet kiválló működéséhez és nem tehetnek meddővé. Ennyi elég és bízom abban, hogy ha a lombikra is kerül sor, a vitaminok segíthetnek akár abban hogy több egészséges kiskatona legyen, vagy ami lesz az kiválló minőségű lesz, segíthet a megtermékenyítésben, a megtapadásban, akár később a baba növekedésében. Valahol, amikor majd szükség lesz rájuk, kifejtik jótékony hatásukat.... - Én ebben 100%-ig hiszek.
tea77
 
 


Sziasztok lányok!
Napról napra változik a hangulat ezen a topikon. Vannak napok amikor szinte lüktet az új energiától, máskor meg a padlón vagyunk mindannyian. Keserves egy hullámvasút ez.
Teganap a Budapest tv-én volt egy műsor a meddőségről. Állítólag hétfőn meg fogják ismételni. Főleg a Gynevac oltóanyagról volt szó és a meddőség lelki nehézségeiről. Volt nagyon sok igazság alapja. Én személy szerint eddig nem igen hallottam erről az oltóanyagról és arról, hogy mire is való. A doktornő szerint a pár mindkét tagjának be kellene adni, 10 naponta 5 alkalommal. Rendbe teszi a dolgokat odabenn, mert szerinte krónikus méhnyálkahártya gyulladása van sokunknak amiről nem is tudunk és ez miatt a lombikoknál sikertelenek a beültetések. Mivel minden ilyen jellegű problémánál egyszerre kell kezelni a nőt és a férfit, ezért nem elég beadni csak az egyik félnek, hanem mindkettőnek. Két sikertelen lombik után megüttötte ez a fülemet és utána fogok nézni, hol tudnám ezt beszerezni. Beleolvastam a Gynevac topikba is és sok pozitív visszajezés volt olvasható. Nektek van ezzel valami tapasztalatotok? A vitaminok szerintem is sokat érnek, de nagy csodát sajnos nem tesznek. Én azt vallom, hogy törekedni kell a helyes és egészséges életvitelre. A tiszta vérkép az alapja mindennek. Oda kell figyelni a táplálkozásra, mozgásra, stresszre, lelki egyensúlyra. Kutya nehéz betartani sokszor a dolgokat, a párom meg is jegyezte, hogy minden ami finom az egészségtelen és minden ami rossz a az a jó. Itthon már hegyekben állnak a könyvek, folyóiratok a táplálkozással való öngyógyításról.Már minden magot, füvet, zöldséget kipróbáltunk és próbálunk a mai napig. Ami valahogy elromlott azt valahogy helyre is "lehet" (nagyon remélem) állítani. Hol vannak már azok a pörköltek?..... Már lelkiismeretfulladásom van egy doboz tejföl miatt is, hogy mennyi zsírt is tartalmaz.


Szép napot mindenikek!

remeny
bnandi
 
 


Szia Andi... :D

Mi is ügyelünk a táplálkozásra, de mindenevők vagyunk. Ami nem csúszik le az a zsíros kaja. Mi már így is nőttünk fel. Páromba pedig igyekszem minél több zöldet és gyümit belefacsarni. Ő nagyon húsevő és ellene csak hússal is. Úgy szoktam csalni, hogy zöldségleves, húsból van hogy csak egy-egy szeletet készítek ( hogy ne legyen alkalma tüntetni :wink: ) és ezt szépen körítem még mindenféle zöldel. Így azt hiszi, húst evett... :wink: :lol: :lol: Még az a jó, hogy megeszik mindent amit a tánnyérjára kiszedek.
A gyümire úgy csalom rá, hogy megmosom, meghámozom, kimagvazom, feldarabolom és a számítógépe mellé teszem. Így észre sem veszi és már üres a tálacska. Vagy készítek belőle gyümi-salit, jó sok tejszínnel....azt szereti.
Arra ügyelek hogy az étrend változatos legyen. Szerintem ez a legfontosabb. Minden jó valamire.

Gynevacról sokat hallottam én is, bár inkább a női gondokra javasolják. Én még nem voltam alaposabb kivizsgáláson, de eddigi eredményeim jók. Figyelem a jó hireket vele kapcsolatban és sokan dícsérik.
Úgy tudom, Bumi már érdeklődött a Gynevac felől, csak nem vagyok biztos abban, hogy meg is kapták a szurit. Majd megmondja ha itt lesz biztos.
tea77
 
 


Egy kis kedvcsináló.... :wink:

Kép
tea77
 
 


Cuki ez a baba. Ha nembaj, felhasználtam. Csak le kellett kicsinyítenem, és így nem kacsintgat. :cry:

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Csak bekukkantottam....indulunk rostélyozni a társasággal :D

Lilla - Nem baj hogy felhasználtad cukorka babát - hamar kívánok neked egy ilyent élőben is... :wink:

Többiek? Gröni mami? Bumi?

Szép vasárnapot mindenkinek!
Kép
tea77
 
 


Sziasztok!

Ismét benéztem Hozzátok,látom,újak is vannak köztünk.
Remélem,mindenki előbb utóbb eltakarodik innen valamelyik várandós topikba. :lol:

Tapedli,sok boldogságot!Babát!!!!

Nálunk most telt le 3 hónap a herevisszérműtét után,a férjem szedi a Fer14-t,amit a doki javasolt,még kb.2 heti adag van vissza.
Eddig oyan jó volt kicsit kevésbé foglalkozni a témával,merthogy úgysincs esély,de most letelt 3 hó,1 sejtgeneráció érési ideje,megint reménykedünk...alig várom az október elejét,akkor lesz kontroll.
HHH....hhhh...mély sóhajok....
Vendég
 


Csajszik! Először is minden gratulációért egy puszit küldök cserébe! :D Köszönjük szépen!

Aztán talán egy pár mondat magyarázatul arra amit írtam, hiszen vannak köztünk újak, akik nem tudnak az "előéletemről! :? 3 évvel ezelőtt kezdtünk próbálkozni, egy év után kivizsgálásra mentünk. Kiderült, hogy a páromnak kevesebb (de nagyon jó minőségű) sejtje van. 9 milla volt és mivel túl idősnek minősítettek, (akkor voltam 32 éves :!: ) azonnal lombikra küldtek minket. Én teljes mellszéelsséggel álltam elébe, azt mondta a doki, mivel nálam nincs baj, grantált a siker. A pozitív hcg teszt után mégis jött a bánat. Ekkor a dokim azt mondta, nem fogad kontrollra mert ő nem szokott ilyenkor kontrollt tartani. Úgy éreztem az egész világ magamra hagyott és 3 hónappal a lombik után dpressziós lettem. Nem tudtam dolgozni sem. Az a doki, akihez korábban jártam azt mondta, hogy a hormonkezelés miatt lettem lelkibeteg, mert beleszóltak a hormonháztartásom működésébe. 1 év után mertem azt mondani, hogy egy természetgyógyász segítségével meggyógyultam. A lombik két éve volt, így most kb 8-10 hónapja próbálkozunk megint. Spontán :) A vitaminokkal kapcsolatban a természetgyógyász mondott már pár okosat. Pl. azt, hogy ezek személyre szabott mennyiségben érik el a megfelelő eredményt. Azok, amiket előre összeállított dózisban kapni, nem felelhetnek meg mindenki számára. Ez nekem elég logikus :D
Járok egy tornára arwentorna a neve, amit egy olyan nő tart, aki több lombikon is átesett. Sajnos egyik sem sikerült :( Ezért döntött amellett, hogy alternatív módszerekkel fog teherbe esni. Két gyerkőcöt szült :lol: Éredemes a honlapján olvasni a lombik mellékhatásairól...elgondolkodtató: www.arwentorna.tk

Kérlek ne haragudjatok, ha bárkit is megbántottam azzal amiről írtam. Sajnos ez bennem valószínű már így marad, túl mély nyomot hagyott ez az egész. De úgy gondolom, egy örökbefogadás ugyanolyan teljessé teszi az életünket, ha úgy alakul a sorsunk. :wink:

Pusszantás! :)
tapedli
 
 


Tagedli és kedves mindenki!
Én is nagyon szeretném ha mégis spontán babánk lenne, bár tudom kevés az esély.
A lombik hormonkezelésnek tutira van lelki hatása erre én is tanu vagyok. De azt hittem egyedül. Én nem lettem éppen depressziór, de nem igazán voltam önmagam. Legalábbis párom azt mondja, teljesen megváltoztatott. Én már csak utólag látom ezt. Olyan dolgokat csináltam, amit előtte soha, és egyáltalában nem az a "kedves kislány" voltam, aki általában. Teljesen elfordultam páromtól, mondhatni bezárküztam. Rengeteget sírtam és úgy egyáltalában el akartam menekülni innen, valahová messzire, ahol senki nem ismer. :( vagy talán ez is depresszió? Hát nem tudom de a lényeg a lényeg, pár hónap elteltével ( gondolom enni kellett ahhoz, hogy helyreálljon a rend) minden ugyanolyan lett, mint annak előtte. Mint mikor elkezdtük az első lombikot. Persze nálam lehet, hogy az is baj volt, hogy öt hónapon belül volt a két stimu. De ezt már nem lehet tudni.
Mindennek ellenére bízom benne hogy az a 4. lombik sikeres lesz. Ez most olyan lesz, mintha ez lenne az első. Mert most volt időmk rápihenni. Csak azért izgulhatok, hogy egyáltalában neki tudjunk futni. Lehet, hogy csúszni fog ez a szeptember, de úgy vagyunk vele, hogy nem baj, csak már sikerülne. Türelem kisbabát terem :) Remélem mindnyájunknak.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Majd elfelejtettem. Párom pénteken visz be tölténytárat. szorítsatok, hogy legyen értékelhető eredmény. Nagyon aggódom. :?

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina,
nagyon drukkolok!Jelentkezni nem fogok,szerdán indulunk 10 napra nyaralni,de utána... :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Hú, tikkasztó meleg van....most ebédeltem, indulok hajókázni.. :D :D :D :D

mmzsó! - De jó felőled is hallani! Fogom a csipiszt apának és az októberi "népszámlálásra" - de remélem addig még jössz...
Kellemes nyaralást :wink: !

Tapi - Amibel bízol, az valósul meg. Remélem közel vagy a célhoz. Cupp!

Katerina - Nagyon, nagyon, nagyon, nagyon szorítok a párocskádnak. Nemhogy csak kiértékelhető legyen, hanem millák-és millák tegyenek boldogá titeket!!!

Kép Kép Kép Kép Kép
tea77
 
 


:D Ezer köszönet.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!


Bumi!

Nagyon sajnálom, hogy ilyen rövid idő alatt ide kellett jutnotok, de bízni kell benne, hogy sikerülni fog a lombik, utólag meg mindegy, hogy lett baba! Emlékszel még talán én is annyira idegenkedtem tőle, oszt csak becsúszott spontán! Hátha nektek is! :wink: Nagyon megtudlak érteni, nehéz átállni és ez egy nagy lépés, tele korlátokkal, hisz nem egy spontán ciklusról van szó, hogy ha esetleg nem sikerül, jön a következő hónap! Olvastam az inszemesben, hogy 20M/ml van párodnak, én azt hittem, hogy 5! :oops: Nem értem miért nem sikerül ennyivel! Én továbbra is nagyon bízom, hogy nektek spontán is sikerülni fog, hisz apjuknak is alig több....

Tea!

Biztos vagyok benne, hogy sokat számít, hogy ki miben hisz. Én mindig hittem, hogy spontán is összehozzuk a bébit és apjukot is sikeresen szugráltam! :wink:

Tapi!

Utólag is sok boldogságot kívánok! Most higgy abban, hogy a babátok csak erre várt, hogy férjes anyukája legyen! :wink: Képeket kapunk vagy iwiwen van fent? Biztos nagyon szépek voltatok! :wink:

Kép

Kép
gröni
 
 


Sziasztok Lányok!

Jó hogy mindenki itt jár. Sajna én elég ritkán, ugyanis mostanában el vagyok havazva.
Katerina nagyon szorítok nektek
Mi csütörtökön megyünk katonavizitre, remélem sokan fognak felsorakozni :roll:
mmzsó jó nyaralást, és kívánom, hogy hazafelé 3-an gyertek!
Mindenkinek szép napot!

Kép
kissedi
 
 


Az előbb gyorsan elküldtem, mert nagyon vibrált a villany, nehogy elmenjen, mielött elküldöm! Szóval.....

Zsó!

Azért elég hamar eltelt ez a 3 hónap, nem? Nekem életem legnyugisabb időszaka volt, míg apjuk "lábadozott"! Jót tett e lelkemnek, apjukénak is, hogy háttérbe került a babatéma! A következő is hamar elfog telni, de itt már lesz egy kis stressz is, hogy mi lesz 3 hónap múlva.... Nagyon szorítok nektek!

Katerina!

Nektek is nagyon szorítok! Csak nyugi... Nálunk nagyon bejött, hogy kerültük egymást, még véletlenül sem érintkeztünk, puszi és már álltunk is tovább! Ennek annyi oka volt, hogy az előző katonavizsgáltnál sokat összebújtunk, állt a zászló is, lehet emiatt volt annyira rossz az eredmény! Abban a hónapban összehoztunk spontán egy babát, tehát nem lehetett annyira rossz! Szóval vigyázni kell a szeretgetéssel! Ki tudja min múlik! :roll:

Lilla!

Cinket mi is csak multivitaminnal tudtunk beszerezni! 1X1 multivitamin cinkkel névre hallgat, 300pár forint és napi egy kell belőle! Apjuk csak ezt és e vitamint szedett!

Kissedi!

Előre is boldog házassági évfordulót kívánok! Ki tudja mikor jövök legközelebb, nehogy lemaradjak róla! Ti most hol tartotok? Csak ezt az oldalt futottam végig! :oops:

Kép

Kép
gröni
 
 


Szia Gröni!

Már jó régen nem írtál, hogy vagytok? :wink: :D
Vendég
 


Ditke, Gröni!
Titeket meg itt kell nyakoncsípni???????? :roll: :lol: :lol: :?
susy75
 
 


Susy

Bocsánat, de most írtam csak, azelőtt sehová!!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Ditke!
Tudom! :wink:
susy75
 
 


Szijja Ditke, Susy! :D

Akartam oda is, de most lusta vagyok visszaolvasni :oops: , felületesen meg nem akartam! Holnapra terveztem, hátha tudok feltenni uhuképet is! Azért látom nem jó dolgok történnek ott! :cry: Mi jól vagyunk, mióta szedem a Pipolphent szinte egész nap alszok! Soha ilyen nyugis babaváró időszakom nem volt! Most tényleg élvezem a terhességet!

Ditke!

Veled mizu? Látom finishben vagy! :wink:

Susy!

Szép formás pocid van, szerintem nem kicsi, olyan első babás, hájtalan! 8)

Kép

Kép
gröni
 
 


Ja, és én sem voltam már vagy két hete, csak ma! :oops:

Kép

Kép
gröni
 
 


Köszönöm a drukkokat!

Én is nagyon szorítok mindenkinek!

Gröni,
minden rendben?Azért olvasgattam ám néha :oops: tudom,hogy megműtöttek...minden ok????
igen,elég jól elment ez a 3 hónap.Nyugis volt,tudtuk,hogy úgysincs esély...de most izgulunk,elvileg már lehet valami,vagy rosszul gondolom?akartalak is kérdezni erről... :roll:

Tea,persze,nyaralás után jövök!
Addig is mindenkinek sok kiskatonát kívánok!

Bumi,hajrá!20milla,az jó,nem?
Vendég
 


Zsó!

Elvileg most kezdenek érni a kiskatonák, esély pedig mindig van! Mi nem nagyon bíztunk, de próbálkoztunk! :oops: Nem sok sikerrel, bár velem is voltak gondok! Mi az eredményhirdetés után adtunk bele apait, anyait! :oops: Velünk most minden rendben, de nem szeretném elkiabálni! De úgy érzem a nehezén túl vagyunk! kopp-kopp! Jó nyaralást és bízzatok a sikerben! :wink:

Kép

Kép
gröni
 
 


Csajok!

Gröni

Holnap lesz UH? :wink: :D Akkor holnap majd még benézek! :wink:

Én sem voltam túl jó passzban mostanában (elmúlt két hétben), csupa xar dolgok történtek, de talán kezdek a gödör mélyéről kikecmeregni. A finish még messze van, mert 100 % hogy megjön, már piri a kapuban! 8) :?

Babadolgot most nem forszírozom egyenlőre, lesz ami lesz! :wink: :D Viszont ha 1 év múlva sem jön a baba, feladom! :roll: 8) Szeretném már élvezni az életet és nem azon agyalni állandóan, hogy mit eszem, mit iszom, ez vagy az jót tesz-e a gyereknek, aki be sem költözik a pocimba! :? Lehet nekem más van odafönt megírva! :wink: Hiába kapálódzom, majd lesz ami lesz! :wink: :D

Susy

Mindenkit puszilok, add át légyszi és nagyon drukkolok továbbra is! :wink: :D
Vendég
 


Sziasztok!

Hétvégén édesanyáméknál voltunk, ahol nincs net, tegnap meg elkezdtük a szobát előkészíteni a festéshez, így most otthon sincs net.
Ma viszont dolgozom, de munka után festünk.


Gynevac: mi beadattuk mindketten, az utolsó szurit a 3. inszem után 3 nappal kaptam. Egyelőre nincs eredmény. Mondjuk nekem korábban sem volt semmilyen fertőzésem, de biztos ami biztos alapon azért beadattuk. Hátha a lombiknál segít.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Gröni!

Örülök, hogy jól vagy, és látom, hogy lassan a kritikus időszakodon is túl vagy! Innen már tényleg csak a szép dolgok jönnek!

Egyébként nálunk a kiskatonák mozgásával van a fő gond, de pl. legutóbb az inszemkor a mennyiség is rossz lett, mert akkor csak 12 M/ml volt. De azért nagyon remélem, hogy nem ez a lesz a tendencia, mert korábban azért a 20 M/ml mindig megvolt. ja és sok a deformált spermium.Jövő hét hétfőn megyünk megint urológushoz, majd akkor kiderül, hogy mizu van.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: