Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt mindenkinek!

Hát rólunk csak annyit, hogy marha rosszul vagyok! Naponta 4-5x hányok!!!! A pocim is kicsit fájdogál, szurkál, görcsölget! Na nem nagyon, csak épp hogy! Csütörtökön megyünk a kaáliba, és kiderül, hogy hányan vagyunk! Mert ha három baba van, akkor egyet elvesznek! Félek!!!!!! Majd meglátjuk!

Üdv mindenkinek!
kjaja
 
 


Árnika!
Hajrá!!!

Ani!
Én is folyton aludnék....

Kjaja!
Remélem, minden rendben lesz, majd jelentkezz a hírekkel. Hátha csak ketten vannak.
Hányás: valami szénhidrát sem oldja? Keksz, kifli stb. Meg nekem bejött a hideg narancsos Apenta is.
vovanda
 
 


Kjaja!
Miért vesznek el egyet ha hárman vannak?Te nem szeretnéd,vagy ezt tanácsolták??

Kép
ani0227
 
 

 
 

ani: Nekem is bevérzett tüszőm van. Hát akkor most egy kicsit tanácstalan vagyok. Mert ha nem tudnak vele mit kezdeni. Értelme nincs Debrecenbe járni szabik miatt. Viszont Miskolcon meg tuti kifizettetik velem az uhákat, mert ők nem fogják figyelembe venni hogy már a lombikban vagyok. Így elgondolkodtam azon hogy inkább magándokihoz megyek, olyanhoz akinél nem kell fizetni.

Kjaja: Remélem minden oks lesz. nem lehet kellemes naponta 5ször hányni. Bárcsk már én is ott tartanék.
szmet
 
 


helloka mindenkinek!

arnika! hajra! bizti ugyi voltal ma is mint mindig

vanda! jo hogy rendben vanak a picurik, nagyon orulok, kitartas tovabra is

ani! koszi a dicsit, de meleted egy balna vagyok :lol: de a fontos az hogy jol legyenek a babucik

kincs! koszike, a ferjem rengeteg kepet csinal a pocakomnak, mert azt mondja hogy maskor ugysem lesz, ebben igaza van, mocorognak a babak, de en szeretem erezni oket, olyan jo erzes, arra nem jovok ra hogy melyk mozok mert osze vanak bujva, a vasarlasal le vagyok alva, mert ruhacskakat tobben igertek, meg varok, most ha be fejezuk a festest ami meg hatra van el megyunk agyikat venni, meg veszuk mindketot, bar az elejen egy agyikoba fogom tartani oket, ja meg egy pelenkaztatot kel venni okvetlenul, majd be szamolok mikor veszek valamit

kjaja! remelem 3 az 1-ben vagytok es nem kel hozad nyulni, nekem be valt amit vanda ajanlot a hanyingerre (keksz, kifli stb), pont tegnap olvastam hogy aki hanyik amint fel kel egyen egy par kekszet meg az agyban mielot labra al

szmet! remelem lasan rendbe jon nalad is minden

puszika

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Szmet!Nehogy feladd!Ha így is bele lehet fogni akkor induljatok el!Nekem még közre játszott az is,hogy egy petefészkem van.És még ezért is félt B.,hogy ha elkezdjük a stimut,a ciszta miatt nem férnének el a tüszők.De neked kettő van!Azt is be kell valjam,hogy én is elmentem itthoni orvoshoz,mert vizsgaidőszakban nem tudtam menni Debrecenbe.De ő sem tudott mit kezdeni velem(Duphaston,Norculut).

Néhány kép:
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
ani0227
 
 


sziasztok!
néma üzemmódban vagyogatok csak meg néha bekukkantok hozzátok a felhők közül:-)))))

árnika drukk a vizsgához, a többieknek meg minden máshoz....megint másoknak meg sok kitartást.... mindenki válogassa ki, hogy mire van szüksége :-)

ani: nagyon édik a kicsi babucik:-))))

szmet: bocs, de nem hinném, hogy olyan magándokit tanlálsz, akinél nem kell fizetni.....

a jövő nyári topiktalikon jó sok baba lesz:-)))))))
1szálpasi
 
 


Ani!
Nem nagyon hagynak meghárom babót. Kész életveszély anyának is, babáknak is. Ritkán engedik, és én megmondom őszintén, a magam részéről nem is vállalnám a hármasikreket. Azért nem negedtem 3 embriót visszatenni.
A manók viszont tök édesek, Jázmin nagyon tudományosan néz. :lol:
vovanda
 
 


Kjaja
Drukkolok, hogy a természet megoldja a dolgot... és ne kelljen egy nehéz döntést meghoznod...

(egy másik fórumon több lány is van, akinél megcsinálták a redukciót)

Hányinger: nekem a kóla vált be... meg a B6-vitamin...

Vanda
Hogy vagytok?

Móni
Nagyon szép kismama vagy
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tenger... irigy vagyok :oops:

Ani
Nagyon szépek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mi ma voltunk 6 hetes kontrollon... doktorral megegyeztünk, hogy egy év múlva a következő lombik előtti kivizsgálásra megyünk :wink:
Vendég
 


Sziasztok

Megjöttem, köszönöm szépen a drukkolást :) rám fért, már csak jövőhéten a szóbeli és vége! most agyilag nagyon zokni lettem

Kjaja kergesd el rókáékat, próbáld ki amiket a lányok javasolnak.
Remélem úgy lesz, ahogy Te szeretnéd, és várlak csütörtökön a hírekkel. Veled vagyunk!!!! :)
Dolgozol??

Kincs Én a met mozit megnéztem, és mondanom se kell hogy nagyon szép lett, és megsirattam rendesen :oops: :) láttalak benne :)
Nem viszed el kisfiad megmutatni dokinőnek, biztos örülne nektek, olyan aranyos. Te most nem szedsz metet?? Meddig??
Készülök Bacskóhoz a lapar miatt.

Ani úúúúúúúúúgy bele tudok feledkezni azokba a gyönyörű szemekbe :lol: olyan nagyon jó nézegetni Őket. Az apukájuk szemét örökölték ugye??
Szabi tisztára Te vagy, Jázmin pedig a Papája :lol:

Vanda jobban vagy, Manó enged pihizni???
Pasi neked mostanában semmi sütizés :lol: :lol: :lol: nagyobb lakásra kell gyűjteni :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: és helikópáterre!!!!!

Móni nem is vagy még!!!!! bálna :lol:
Én azt hittem hogy megtudod különböztetni Őket ahogy mozognak :roll:

Mazsi fogadtál orvost???Ha igen akkor esetleg priviben hogy kit

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok!

Árnika, örülök, hogy a dokinő javulást tapasztalt és bíztatott.
Azon az utolsó vizsgán már sitty-sutty túl leszel. Drukk hozzá! :wink:
Küldök privit.

Timi, ügyi vagy a fogyással.

Kjaja, hűűű... nem semmi. Lehet három babó? Uh után jelentkezz!

Móni, én 7,5 kilónál tartok. Ne foglalkozz a súlyoddal, a te magasságodhoz és hogy ikrekkel vagy terhes, ez tök normális. Nagyon csini kismami vagy, szuperek a képek! :D

Vanda, a pirinyók szépen nőnek :)

Ani, nagyon jó a kép doki bával! A babák nagyon édesek, olyan jó nézni őket :D

Gigi, jövőre készültök a tesó(k)ért?

Nálam semmi különös, a héten megyek terheléses vércukor vizsgálatra. Kissé nyugtalan vagyok, babó egy-egy nap nagyon aktív, de vannak olyan napjaink is, mikor alig érzek mozgást :roll: Ez normális?
Még nem vettünk semmit. Annyi, hogy apa a saját két kezével csinált fenyőfából pelenkázót. Nagyon jó lett, pedig csak hobbi szinten barkácsol. A héten pedig bele szeretnénk kezdeni a festésbe.

Dobok képet a pelenkázóról: Kép

Kép
mazsi02
 
 


Mazsi
Nagyon szupi a pelenkázó!

Gigi
Mi sem állunk meg 3-ig! :wink: De azért én egy kicsit később szeretném!

Én lehet nem engedtem volna,hogy elvegyék a harmadikat.Nem tudom....Ezt is a Kaáli végzi?

örülök,hogy tetszenek mindenkinek a törpék! :D

Kép
ani0227
 
 


Mazsi
Nagyon szép lett a pelenkázó!
Jaja... szeretnénk még tesó(ka)t :lol:
Még lehetőségünk is van (a mostani finanszírozás szerint még 3 próbálkozásunkat támogatja a TB), és vannak fagyikáink is...

Én se vállaltam volna be 3-as ikreket...több tragédiáról tudok, mint happy end-ről...

Redukció: egy pesti doktornőről tudok...
Vendég
 


Pasi: De igen is van Miskolcon olyan doki aki egy háziorvosi rendelő intézetben keddenként rendel és nem kell nála fizetni. Vannak még csodák. :D
szmet
 
 


Mazsi nagyon ügyi a párod :D :D
szmet
 
 


ani! csak nezni lehet ezt a ket gyerkocot, ha 20 kepet tenel fel egyszere nem lenne sok, nagyon edik es hogy mar 3 honaposok ,menyire elrepult az ido :wink: es hogy meg van energiad egy harmadikra gondolni... le a kalappal :lol:

gigi! azert te sem vagy semmi hogy tervezed az ujabb kistesot, szerintem egy kislanyt kene oszehozni :wink: koszi a dicsit

mazsi! nagyon ugyes a ferjed, sokkal job mint amit itt fogok venni, ezek itt nem olyan szelesek es felek is nehogy le gordulyenek a babak, nem irigyelek a festes miatt, de meg nekem is van egy darab harta, a te kiloid ok, mert te elobre vagy mint en 2 hetel, de holnaptol megyek terhes uszodaba 2/heten hogy legyen egy kis mozgas nalam mivel nem dolgozok elege lusti vagyok ujaban

hat en is be letem volna tojva ha 3 iker let volna, en is retegtem ha lombikra kel menni hogy ne hogy 3 legyen hanem 2, sajnos nem olyan jo a babaknak, mar az ikreknel 4.5-szor nagyobak az eseljek problemakra, nem tudom 3-nal de biztos sokkal nagyob

vanda! kjaja! titeket nem irnak haza telyesen tapenzre az ikrekel? vagy csak en voltam masab? :roll:

arnika! akor mar szinte kesz vagy, megy egy le megy is hajra dieta 8)

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok

Mi ez a pangás itt??? :roll: :roll: :roll:
Mindenki elment nyaralni, csak szegény Én görnyedek a könyveim felett :lol: :lol:

Kjaja várlak hírekkel??

Vanda miért tüntél el?? Remélem minden ok!

Timi eredmény???

Emesó bakákok a pociban??

Mindenki más tessék jelentkezni :evil:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 



"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Én vagyok rengeteg a melóm sok statisztika meg egyebek ami ilyenkor egy iskolában van.
Amúgy velem semmi nem tőrténik tegnap görcsölgettem a 21. napon vagyok, így már lassan jón a mensi és persze 10-én megyek uhra.
szmet
 
 


arnika! ne tanuly anyit, meg meg art!

en ma voltam terhes usziban es nagyon jo volt, remelem te is mentek minnel hamarab
:lol: :lol: :lol:

puszika

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Vagyunk mi is... csak Petivel szobatisztaságon dolgozunk... (nagyon jól haladunk...), beszédfejlesztés van... és közben Tomi meg bárányhimlős lett.... :cry:
Vendég
 


Itt vagyok, nem vesztem el. Csak elég sokat émelygek meg egy 3 éves ugrál a fejem tetején, nem nagyon van energiám írogatni. Manó nagyon jól érzi, hogy kevesebb erőm van küzdeni vele, ki is használja alaposan. Így nem könnyű...
vovanda
 
 


sziasztok!

leírom a vérvétel eredményét:

tsh: 1,80 uIU/ml ref:0,35-4,94
szabad T4 :0,98 ng/dl ref:0,70-1,48
anti-Thyroglobulin: <1,0 IU/ml ref:<4,11
anti-TPO:1,0 IU/ml ref:<5,60
prolactin: 15,09 ng/ml ref:5,18-26,53
Luteinizálo hormon: 3,6 mIU/ml ref :nincs a papíron
Follik.stim.hormon:5,2 mIU/ml ref :-nincs a papíron
Progeszteron :0,9 nmol/l ref:nincs a papíron
estradiol :26,0 pg/ml ref:nincs a papíron
tesztoszteron :,20 nmol/l ref:0,45-3,75

csillag sehol sem volt,akkor gondolom jó,de én nem értek hozzá.segítsetek!szerintetek milyen?kincs?árnika? :?:

Kép
timé&tati
 
 


ja ez a vérvétel a menses 3. napján volt.

gigi!sajnálom a kis Tomit.Petivel hajrá!ügyes fiú ő.szobatiszta lesz egy-kettőre :wink:

vanda!pihengess!úgy látom lestrapál téged ez a terhesség.de megéri!tessék mondani pasinak,hogy kényeztessen! :wink:

móni!örülök,hogy jól érezted magad az úszáson.az csak jót tesz.neked is és a babáknak is. :wink:

mazsi!nagyon szupi a pellenkázó!ügyes a párod nagyon. :wink:

ani!egyenesen gyönyörűek a kicsik! :D

árnika!gratulálok a vizsgáidhoz!ügyi csaj vagy! :D mennyire emelte a dokinő a metet?a lényeg,hogy baj nincs. :wink: írj!szerinted milyen a véreredményem?

pusszancs mindenkinek.

Kép
timé&tati
 
 


Sziasztok

Timi szerintem minden értéked jó!!! :) Egyedül a tesztoszteronod nem értem, de azt ha jól sejtem elírtad???? :roll:
A női hormonokra a VESZ laborjában kicsit többet kell várni.
Most 3*850 szedek, de úgy érzem így jobb.

Gigi már ilyen picikén himlős szegénykém :( Peti vitte haza neki, vagy Ő még nem is jár/járt oviba??

Móni kicsi bálnám, víz marad a medencében?? :wink: :wink: :lol:
Én nem tudok annyit tanulni ezzel a pirinyóval, hogy az ártalmas legyen :lol:

Vanda így jár az akinek okos és ravasz a gyermeke :)

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


sziasztok!
de régen írtam nektek:-(

árnika: én most nagyobb lakásra és helikopáterre gyűjtök, nem engedhetem meg magamnak a sütit, pedig nagyon szeretem, főleg, ha s. k. készítik......persze ha valaki sütne és megkínálna....ja, és tanulj sokat:D

mazsi papa nagyon ügyes, a kétbalkezes pasi csak irigykedni tud a kézügyessége miatt.....

gigi: vanda kérdezi (csak szarul van, nem tud a gép elé ülni), hogy ha napi 4x2 magne b6-ot szed, ehet-e még mellé hányinger ellen b6-ot külön? mi is a szobatisztasággal küzdünk.....valami jó ötlet? :-)

móni: ikrekkel nálunk is automatikusan veszélyeztetett terhesnek vesznek és hazaparancsolnak.

szmet: ez esetben te nyertél, én nem hittem volna:-)

timi: kényeztetném én, de mihelyt hozzákezdek, elzavar.....hiába, a terhes nő az külön "állatfaj":P
1szálpasi
 
 


Pasi
Eheti Vanda szükség esetén még a B6 vitamint... viszont ennyi magnézium mellé calciumot is szedjen... (ideális, ha a calcium:magnézium arány 2:1)

Laborleletekhez
www.kbmpi.hu
Diagnosztika...vizsgálatok... referenciahatárok

Árnika
Nem Peti hozta haza a barit... (Peti 9,5 hónaposan volt barikás)... voltunk több helyen... Bárányhimlő könnyen fertőz... főleg egy nem kialakult immunrendszerű kisbabát... üvegbúra alá nem tehetem a gyerekeimet :wink:
Peti még kicsi az ovihoz... majd 2009 szeptemberétől fog járni... :lol:
Vendég
 


Gigi!

Köszi. Kálciumot milyen formában érdemes szedni? Pezsgőtabletta jó? Bocs, hogyí Pais küldtem, de tegnap este a lelkemet is kihánytam. Remélem, elmúlik...

Szobatisztaság: mázli, hogy jól haladtok. Mi nagyon sokat küzdünk. manó huncut, kényelmesebb a pelus, nem kell rá figyelni...
vovanda
 
 


Vanda
Én pezsgőtabliztam...
(nem szedtem magne-b6-ot... külön szedtem magnéziumot, calciumot, b6-ot... amikor nem felejtettem el...)

Manó nem megy oviba? Ott nem követelmény a szobatisztaság?
Vendég
 


szisztok!

vanda! en is pezsgo tabletta calciumot kaptam, de csak most nem reg, mert a picik el eszik a fogaimat :lol: de te ha hamarab szeded csak jot tehet, sajnalom hogy a sok problema melett meg rokazol is :cry: a kis csibesz pedig persze hogy fog az alkalmon hogy ki dombolja magat

pasi! akor nem megy tobbet vanda dolgozni, ugye???

arnika! a pancsi nagyon jo volt, valami visz maradt utanam, de a kimaszasal volt egy kis gond, mert pont a medence masik oldalan volt a lepcso es mivel a pocakom elore husz tenyleg olyan voltam mint egy eltevedt balna a tenger partyan :lol: :lol: :lol:

gigi! az a szegeny pinduri pont most a melegben kapta el a himlot, nagyon sajnalom a dragat :cry: es ugyik vagytok Petivel is, ismerek babakat hogy nem akarnak sehogy le mondani a pelusrol

timi! gratula az eredmenyekhez, szerintem is a tesztoszteron el van irva, de nagyon ugyes vagy, hajra torna, dieta es babuci 8)

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Gigi!

Ovi szeptembertől, addigra fog ez menni. Manó szerintem már leginkább csak huncut és tudná, ha akarná. Csak hát a pelus kényelmesebb. Most, hogy itthon vagyunk, kb. 2 óránként ráülünk a bilire, néha van eredmény, néha nincs. Majd alakul.
A kicsi Manónak gyógyulást.

Móni!
Nem dolgozom, itthon vagyok. Ja, és még valami: nem "szedi ki" a gyerkőc a már beépült kálciumot se a fogadból, se a csontokból. Állítólag valami más oka van annak, hogy terhesen van, akinekromlik a foga. Jelzem, könnyen dumálok: még tömött fogam sincs.
vovanda
 
 


Vanda!
Én CALCIVID-et szedtem a terheség alatt.500 mg calcium+D vit.Nekem a kezelőorvosom ajánlotta,és még most is szedem.

Nekünk nagyon nyűgös napunk volt. :(

Kép
ani0227
 
 


sziasztok!

igen sajna elírtam a tesztoszteron az 2,20 :roll:

ani! sajnálom a nyűgös napot,de ilyen napoknak is lenniük kell.... :roll: a lényeg,hogy nagyon gyönyörűek a babák,és EGÉSZSÉGESEK!(ez a legfontosabb)

remélem mindenki jól van.?
írjatok!(ilyenkor hétvégén mindig pangás van a topikon)

Kép
timé&tati
 
 


Sziasztok

Timi gondoltam :)

Vanda remélem rókáékat elkergetted, tetszik vonalzód, ideje volt :lol:


Gigi bocsi elnéztem, nem akartam Petit öregíteni :wink: :lol:

Kincs??? :roll:

Mazsi megkaptad a választ??

Emesó nagyon eltüntél??

Pasi nem SÜTÖK!!!!! punktum

Lányok a monitorom bal oldalán a reklám olyan szinten idegesít :evil: normál esetben is 30 % az esély, de odaírja hogy náluk 50%,!!! és az a szomorú hogy van aki ezt el is hiszi.
No ha Én lettem volna ott tuti hogy rontom a statisztikájukat :wink: B.B.-nél is volt olyan amikor voltam, hogy 3-ból kettőnek sikerült!! -akkor az 66% :lol:
Azt hiszem ebben az esetben is az erősebb kutya b...ik elv fog érvényesülni, nem a szakmai hozzáértés!!
Majd akkor kellene ilyen reklámot közzétennie ha nem mütene meg elkeseredett Nőket a pénzért, és annyi éven -és annyi meddő párt kezelt volna minta a Kaáli! :evil: no megyek mert jól fel spiráztam magam

jók legyetek, szép hétvégét mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok

Timi gondoltam :)

Vanda remélem rókáékat elkergetted, tetszik vonalzód, ideje volt :lol:


Gigi bocsi elnéztem, nem akartam Petit öregíteni :wink: :lol:

Kincs??? :roll:

Mazsi megkaptad a választ??

Emesó nagyon eltüntél??

Pasi nem SÜTÖK!!!!! punktum

Lányok a monitorom bal oldalán a reklám olyan szinten idegesít :evil: normál esetben is 30 % az esély, de odaírja hogy náluk 50%,!!! és az a szomorú hogy van aki ezt el is hiszi.
No ha Én lettem volna ott tuti hogy rontom a statisztikájukat :wink: B.B.-nél is volt olyan amikor voltam, hogy 3-ból kettőnek sikerült!! -akkor az 66% :lol:
Azt hiszem ebben az esetben is az erősebb kutya b...ik elv fog érvényesülni, nem a szakmai hozzáértés!!
Majd akkor kellene ilyen reklámot közzétennie ha nem mütene meg elkeseredett Nőket a pénzért, és annyi éven -és annyi meddő párt kezelt volna minta a Kaáli! :evil: no megyek mert jól fel spiráztam magam

jók legyetek, szép hétvégét mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok

Timi gondoltam :)

Vanda remélem rókáékat elkergetted, tetszik vonalzód, ideje volt :lol:


Gigi bocsi elnéztem, nem akartam Petit öregíteni :wink: :lol:

Kincs??? :roll:

Mazsi megkaptad a választ??

Emesó nagyon eltüntél??

Pasi nem SÜTÖK!!!!! punktum

Lányok a monitorom bal oldalán a reklám olyan szinten idegesít :evil: normál esetben is 30 % az esély, de odaírja hogy náluk 50%,!!! és az a szomorú hogy van aki ezt el is hiszi.
No ha Én lettem volna ott tuti hogy rontom a statisztikájukat :wink: B.B.-nél is volt olyan amikor voltam, hogy 3-ból kettőnek sikerült!! -akkor az 66% :lol:
Azt hiszem ebben az esetben is az erősebb kutya b...ik elv fog érvényesülni, nem a szakmai hozzáértés!!
Majd akkor kellene ilyen reklámot közzétennie ha nem mütene meg elkeseredett Nőket a pénzért, és annyi éven -és annyi meddő párt kezelt volna minta a Kaáli! :evil: no megyek mert jól fel spiráztam magam

jók legyetek, szép hétvégét mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika
Nálam 100% :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


vanda! nagyon mazlis vagy, hogy meg tomot fogad sincs :lol: picit irigyelek en a szamukat sem tudom, tenyleg jo hogy tettel fel vonalzot

ani! csak el birom kepzelni a nyugos napokat, de lehet mesze van az igazsagtol, ram is ez var, de azert szeretnek mar babazni

nalunk ma kezdodik megint a festes es a ferjem valami nagyon nehez mazgalast akar csinalni a nappaliban, ugy hogy nem tudom hany napig fogja szegeny csinalni, plane hogy csak 1/2 6-kor er haza a melobol es nem lesz sok ideje hoza estenkent, remelem sikereulni fog minnel hamarab, tehat egy darabig nem leszek erre fele mert le lesz takarva a gep

puszi mindenkinek

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok!

Vagyok köszi a hiányolást :)
De olyan gyorsan telik egy nap, délelőtt főzök, délután séta..közben szopi büfi altatás pelenkázás gagyogás a rendszeres programom :)
Kiskincs puszil mindenkit!

Árnika még tanulsz? Mennyi vizsga lesz?

Gigi meggyógyultatok?

Móni jó munkát!

Ani hogy vagytok?

Kismamik??
Vendég
 


sziasztok!
itt vagyunk megint....volt itt minden hétvégén....Vanda kórházban, megint vérzés, windows-összeomlás, gép újratelepítés, talán most már majd működik minden....szerencsére babócák megvannak, "csak" két 7 mm-es vérömleny.....de nagyon ügyes babák, minden veszélyt elkerülnek...ebben inkább az anyjukra ütnek :-))))))
1szálpasi
 
 


Vandáéknak minden jót!

Mi még pöttyösök vagyunk... doktor néni szerint nagyon csúnya Tomi... :cry:
Vendég
 


Sziasztok

Az előbb már írtam , de elszállt :evil:

vagyok, vége, SIKERÜLT :lol: :lol: nagyon boldog vagyok, és nagyon fáradt



Mindenkinek puszi, jók legyetek, majd jövök

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok!

Árnika!GRATULÁLOK!!!!

Vanda!Elfelejtettelek visszahívni,de holnap bepótolom,még csak most ugrott be,hogy megigértem.Mindig rohanni kell valahova.
Remélem jól vagytok,és minél hamarabb véget ér ez a rémálom a vérömlennyel.

Mi jól vagyunk.Küzdünk az evéssel Szabival.A többiek nem tudják,de nem akarja elfogadni a tápszert,csak az anyatejet.Az pedig már nem sok van. :(

Kincs!Te hogy állsz a tejcsivel?Mennyit esztek egy evésre?

Kép
ani0227
 
 


köszi mindenkinek:-)
vanda kicsit jobban volt tegnap, de nagyon hamar fárad....
most kicsit megint nem leszünk, én ma vanda táppénzes papírjai után szaladgálok, délután megyünk a nőgyógyászához nyíregyre.
közben beadom számtech boltba a gép vinyóját, hátha legalább a fényképek megmenekülhetnének....amint megint lesz gép, jelentkezünk :? :evil:

árnika: grat....tudtam, hogy előbb-utóbb sikerülni fog:D akkor ennek örömére sütsz valami finomat?:D
1szálpasi
 
 


és a barnázás se akar szűnni:-(
1szálpasi
 
 


Szióó

Van pár percem kiskincs a zenélő napocskával beszélget..

Vanda és pasi :cry:
sajnálom,hogy ennyit szenvedtek, hála Istennek hogy a babók jól vannak és ők nem érzik! Puszi és drukk!!
A gépnél mi is jártunk így pár értékes dolgunk elveszett..nagyon bosszantó..

Árnika Gratulálok, nagyon ügyes vagy!!!!
Pihizz kicsit!

Szia Ani!
Neked sem piskóta egy nap :? Szabinak bizti finomabb a tejcsi, nagyon kevés neki? Mert akkor úgy is elfogadja..vagy nem? :roll: Esetleg tejcsidet növelni?olyan nehéz okosnak lenni, suliban miért nem tanítanak ilyeneket?
Mi szopizunk, szeretném ha sokáig így lenne, 90-180 között eszik (most méregetem) 6.40kg és 63cm néha ha mondom védőnéninek,hogy eszik e eleget azt mondja nézzek rá...tuti,hogy nem éhezik :lol:

Puszi!
Vendég
 


Sziasztok!

Hát a lényeg az, hogy nem kellett csütörtökig várni, mivel kedden elkezdtem vérezni (júli 1.), és azonnal mentünk a kaáliba! Ott mondták, hogy 3 baba van :shock: , és ha tovább vérzek, akkor be kell feküdnöm a klinikára!!! :( De szerencsére elmúlt a vérzés, bár ez inkább csak vérezgetés volt! De én azon is gondolkodom, hogy lehet bekavart a hormonrendszerem, és mivel ekkor lett volna a menstruációm, lehet ez játszott be! Na nem tom! Mára már kicsit jobban vagyok, de még mindig félek! Ja és van egy hematómám, tudom nem így kell leírni, de van! Azzal vajon mi lesz? És megkérdeztem a dokit a baba elvételről, és azt mondta, hogy 3 hónapos korig várni kell, mert addig felszívódhat! Úgyhogy még mindig félek!!!!!!!!!!!!!

További szép napot nektek!

Üdv.!
kjaja
 
 


Sziasztok!

Elnézést a betolakodásért, Vanda miatt néztem be a pesti Kaális topicból. Nagyon drukkolok!!!!

Kjaja! Neked is nagy drukk!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Árnika, nagy gratula, ügyes lány vagy, bár ezt eddig is tudtuk :wink:

Ani, tápszert is megpróbálsz bevetni?

Vanda, Pasi, kitartás és drukk, hogy továbbra is minden rendben legyen a babókkal!

Kjaja, neked is drukk!!! Vérezgetés és 3 baba?! Nem csoda, hogy izgulsz... De biztos minden rendben lesz!!!!

Kép
mazsi02
 
 


Holnap uh. Drukkoljatok hogy csökkentjen a ciszta mérete
szmet
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?