Új privát üzeneted érkezett!

Fanni! Már csak 1 nap. Nagyon várjuk a hírt!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Fanni,
gyönyörű az uccsó pocikép :) és holnap már kibújnak a Drágáitok, nagyon drukkolok Nektek :P puszi

Véda,
remélem gyönyörű szülésben lesz ismét részed, üdv Csabika a való világban :)

Coca,
Bucinudlilak szupi :)

Viri,
szorítok, hogy minden rendben legyen Dorka babával, de bizti, hogy így lesz

KépKép
tobi
 
 


Pamut takaró ZSiginek!jó nagy nem bébiméret Kép

hazajövős ruci 2 :lol:

Kép

még vasalás elött :wink:
Vendég
 

 
 

Boni! Itt is nagyon király Zsigi cucca. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Véda,
Már lehet, hogy babázol is, de azért drukk!!!

Viri,
Nektek is drukkolok, hogy minden rendben legyen.

Cocika pocika nagyon formás és szép, tessék sokat mutogatni!! Olyan csajos pocakod van :wink:
Vendég
 


Még nem kaptam sms-t Védától!amint megjön, egyből üzenek :lol:

Hajrá Csaba!
Vendég
 


Sziasztok,

Fanni,
sokat gondolok rátok, hát az utolsó pocikép nem semmi:)

Viri,
Remélem minden rendben lesz, nagyon szorítok a kiscsajszinak.

Véda,
Hajrá Csabika, nagyon várjuk a híreket!

Coca,
Nagyon szépséges pocikád van már!
Vendég
 


Viri!
Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!

Véda!
Drukk hegyek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Coca!
Szép pocak! :P

Kép

Kép
donika
 
 


Véda sms!

Ma 7.45kor megérkezett "Csaba királyfi csillagösvényen"4380g 59 cm. Háborítatlan szülés volt.Sok puszit küldünk Dóri, Csabi


Kép [size=24]
[/size]
Vendég
 


DRÁGA VÉDA! HATALMAS GARTULÁŰCIÓ! NAGYON ÜGYESEK VOLTATOK!
Vendég
 


Véda,
GRATULÁLOK NEKTEK ÉS KÍVÁNOK SOK BOLDOGSÁGOT, EGÉSZSÉGET AZ EGÉSZ CSALÁDNAK!!!!

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok

Fanni
De jó hogy holnap már láthatod őket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gyönyörű a pocakfotód, itt is és az iwiw-en is!!!!!!!

Zöldi
nagyon szép poci!!!!!!!!!!!!!!!!

Viri
Tuti nem lessz semmi gond!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Boniko
ki a te kedvenc nővérkéd a pathológián????????????

Véda
Hajrá!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika egy Zita nevű nagyon kedves és segítőkész..illetve van még másik két fiatal is, az ő nevüket nem tudom, de ők is ugyanilyen kedvesek voltak és segítőkészek.. legalábbis szerintünk...
Vendég
 


Véda,
Gratulálok és minden jót kívánok nektek!
Csabi királyfi szép méretekkel jött a világra.
Vendég
 


Véda! Gratulálok! Pici Csabi üdv itt!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Véda
Hatalmas gratula nektek :D Szép nagy lett Csabi, nagyon ügyes voltál!!!
Vendég
 


Véda,
Gratulálunk a lurkóhoz!

Fanni,
Tegnap még akartam írni, de már nem jött össze, pocak óriási és mi is várjuk a hírt.

Zöldes-kékes,
szépen növesztgeted a lakot, hajrá.

Engem július 22-én műtenek, úgy gondolom ez lesz egy időre az utolsó gyerekkel kapcsolatos műtétem - másról meg hallani sem akarok - operatív hystero-lapar. Bízom benne, hogy siekrül megnyitni a petevezetőket és 1-2 gyors inszemmel bevarrjuk kölyköket. Ami bíztató, hogy 6. ciklusnapon van 1db 15mm tüsző, endonak nyoma sincs tehát az Arwen torna, IR diéta, mozgás működik.
Továbbra is maradnék olvasóban ha megengeditek és időnként beszámolok ha lehet.

Giga-mega drukkok Mindannyiotoknak.

Farkasok J
farkasok
 
 


sziasztok!

véda: gratulálok :lol: :lol: :lol: sok boldogságot kívánok nektek!

fanni: drukk holnapra+++++

rakok táblát.

kati
katica30
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

babavárók: lehet küldeni adatokat, akinél hiányzik vmi. köszi szépen.

Kép

kati
katica30
 
 


Véda!!!

Hatalmas gratula!!!! Nagyon ügyesek voltatok, szép nagy királyfitok lett!!!

Viri!
Biztos nemlesz semmi baj Dorkával!

Zöldi!
Szépen kerekedsz! :lol:

Fanni!
Célnál vagytok!

És persze drukk mindenkinek!
vovanda
 
 


Lányok! Hanna örült, hogy megdícsértétek tágas otthonát! Büszke az anyukájára!

Védaaaaaaaaaa! Gratulálóóóóóóóóóóók! Nagyon ügyes volt Csabi, hogy ilyen gyorsan kibújt!

Viri! Minden jót nektek, remélem, sikerült azóta megnyugodni.

Boni! Zsigi hányszor jön haza? :lol: :wink:

Zöldes-kékes,
Farkarengeteg! Ez jó! :lol:
Melyik kórházban néznek meg belülről? Nagyon szurkolok!

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi :lol: egyszer, csak nem tom milyen idő lesz, így 2 változat van! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Véda: szívből gratulálok Nektek!!!!!

Viri: ++++++++++++++++++++++

Coca: jujj de szép a pocid!!!!!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Véda!

GRATULÁLOK!!!!!!!!!
Nagyon ügyes vagy,Csabika hatalmas baba lett!

Fanni drága!
Tudom,hogy már nem olvasol,azért leírom,hogy annyira örülök,hogy holnap láthatod pici fiaidat,akik nem is lesznek picik!
Olyan boldog vagyok,hogy ennyi év szenvedés után végre Te is ÉDESANYA leszel!Húú,olyan izgalmasak az utolsó órák,visszapörgettem az eseményeket,olyan,mintha 2 hete lett volna!
Hatalmas ölelés holnapra!

Andi
Kép
aanda
 
 


Veda :lol:
Isten hozta Csabikat!Nagyon sok boldogsagot jo egeszseget es
persze sok finom tejcsit kivanok!

Kép
petitpois
 
 


Véda!

Hatalmas Gratuláció!Nagyon szép nagy baba,de egy királyfi nem is lehet picike!

egyszer csak mesélj el mindent,de most pihengess,és élvezd ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐt.

Kép
csiperke
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi hogy már rég jelentkeztem de közbejött mostanába egy két dolog na meg mióta bejött a jó idő keveset vagyok gépnél. Krisztián imád kint lenni.

Véda:
Hatalmas gratula Csabikának. Hatalmas baby. Sok tejcsit és sok boldogságot kívánunk nektek.

Viri:
Gratulálok neked is Nelli és Dorka babához. Jó egészséget és sok tejcsit kívánok és hogy mielőbb hazamehessetek. nagyon cukik a lányok.

Kisfóka:
Kicsit megkésve de nagyon sok boldogságot kívánok a kis Grétához és hatalmas gratula nektek. Nagyon édi Grétike a fotón.

Csipi:
Köszi hogy hiányoltál!! nagyon jólesett
Irtam neked privit és küldtem képet is de nem válaszoltál!!!!! Megkaptad?

Hunci:
Gratula a kis fogacskához. Nagyon ügyik vagytok. Nagyon szupi ez a vízalatti kép. Ügyi baba. Sajnos kéthete már nincs tejcsim de miután eddig is kapot pótlást nem zavarta meg. Imádja a banánt meg az őszibarackot . Nagyon jó kredélyü mosolyog mindenkire. sokat hempereg. 7kg 68cm volt 1-én 4 hónaposan.

Most mennem kell majd később megpróbálok visszaolvasni. Addig is drukk mindenkinek.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Véda,
Igazán királyi méretek! Gratulálok, nagyon ügyesek voltatok! Várom a beszámolódat, biztos nagyon szép lesz!

Viri,
+++++++++++ ++++++++++++++++++++++
Remélem, mindent rendben találtak a kórházban és megnyugodtatok!

Fanni,
Már mindjárt HOLNAP van!!! Doki bácsi ügyes lesz, tuti!

Kép
bandika
 
 


Véda!
GRATULÁLOK, nagyon ügyes csaj vagy, szép nagy baba Csabi! Jó egészséget, és sok tejcsit kívánok! :D :D :D
Várunk amoda! :wink:

Nyuszi!
De jó, hogy előkerültél! Örülök, hogy jól vagytok, gyere gyakrabban! :P

Kép

Kép
donika
 
 


Hú Lányok, nagyon felgyorsultak itt az események!! :D

Véda,
HATALMAS GRATULÁCIÓ A HATALMAS FIACSKÁDHOZ!!! :D

Fanni,
most olvastam csak mennyire nehéz már.. :oops:
Drukkolok hogy minden a legnagyobb rendben menjen!!

Coca,
nagyon szép Hanna-lak!! :D

Kép
fendike
 
 


Véda
Gratulálok Nektek a pici fiú születéséhez!!!

Fanniről hozok híreket!
Holnap nem fér már be a műtéti rendbe, így csak pénteken lesz meg a császármetszés.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Véda!

Hatalmas gratula a nagyfiúhoz! Nagyon sok boldogságot kívánok nektek! Csabika, boldog szülinapot!

Zöldi!

Nagyon csinos a pocakod!

Viri!

A hideg kirázott a hírektől... Nagyon átérzem az ijedelmeteket :( Biztos minden rendben lesz Dorka babával, és mielőbb hazamehettek!

Fanninak akkor péntekre mennek a drukkok!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Véda! Gratulálok!:D Szép nagy baba Csaba!Sok boldogságot!

Viri!Remélem Dorkával minden rendben!

Coca!Szép babaház :D

Fanni!Hajrá péntek!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Véda :P
Itt is gratulálok!

Orsi :P
Köszi, hogy megírtad. Közben mégis hazajöhettem 8)

Dióhéjban a mai történet:
Felvettek, aranyos szobatársak, 3 ágyas, aztán jött a dokim, hogy megpróbál besúvasztani, de túl sok a császár holnapra. Aztán jött a vizit, ott már konkrétan mondták, hogy császár péntek. Nagyon elkeseredtem, mert kipróbáltam az ágyat és ha itthon is 3-4 órát alszom szerencsés esetben, arra kapásból adhattam egy nagy 0-t, amit mondjuk 1 éjszaka még csak-csak kibír az ember, de 2 éjszaka? :shock:
A bejelentés után CTG-ztek, annyira nem lett jó, mert túl szabályos volt (áll. az a jó, ha olykor begyorsul), de aztán a végére mégis gyorsult/lassult. Leküldtek UH-ra. Na az érdekesnek ígérkezett, ugyanis nem tudok a hátamon feküdni 10 másodpercnél tovább, oldalamon egyáltalán nem, csak ugyebár sok-sok-sok párnával, rövid ideig... ezért nem alszom... úgyhogy mondtam az UH-s orvosnak, hogy ez a helyzet. Szerencsére addigra visszaért a férjem, így ülő UH volt úgy, hogy közben ő tartotta és húzta felfelé a 17 kilós hasamat, a doki meg mintha szülnék, középről alulról UH-zott. Közben röhögtünk mindannyian :lol: A végén azt mondta, hogy ne haragudjak, de ő soha az életben még egyszer nem szeretne engem UH-zni :lol: :lol: :lol: (Asszem Boni dokija. S amúgy egy tündér volt!)
Egyébként minden tökéletes lett az UH-n, az áramlás is rendben volt mindkettőnél.
Ezután beszéltünk az én dokimmal és megértette, hogy nem tudok bent aludni, így hazaengedett. Holnap reggel 7-re visszamegyek, de úgy néz ki, hogy holnap is hazajöhetek aludni és itthonról megyünk szülni...
Kicsit úgy érzem magam, mint az első szülő anya -nna eddig stimmel is-, aki a jósló fájásokkal bement a kórházba és hazaküldték... 8)

Hanna :P Tobi :P Bella :P Erika :P Judit :P Kati :P Vanda :P Bandika :P Fendike :P Évi :P Viktu :P
Köszönjük a drukkokat, eltesszük péntekre! 8)

Andi :P
Mégiscsak jól időzítettél, mert még olvasom :wink: Köszönöm, nagyon szépet írtál!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Hú Fanni! Nem adják olcsón magukat a fiuk! :lol: Az összes álommanót küldöm neked péntekig!

Kép
zölddisznó
 
 


Coca :P
Köszönöm 8)

Az oldalszalagjaim nyúlásának az oka is kiderült... nemcsak a nagy poci... hanem a gyerekek totál oldalfekvésben vannak, egységesen fejük bal, lábuk jobb oldalon, tehát mind a kb. 50 centijükkel az én amúgy sem széles oldalméreteimet próbálják tágítgatni... Ezek után meg már ugye tudja a bánat, melyik a Márk és melyik a Milán :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni, na látom, csak sikerült hazakuncsorognod magad! :lol: Drukkolok ezerrel!!

Coca, olvastam, hogy odaát hiányoltál, nos vagyok, de csak max.olvasó üzemmódban.SZép Hannaházikód van. :lol: Grt.

Véda drága!Szívből gratulálok! Sokat gondoltam rád és nagyon szorítottam. Mindig cska bekukkantgattam, ha tehettem, hogy Téged és Fannit meglessem! Jó egészséget és sok fini tejecskét kívánok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Véda!
Csatlakozom az előttem szóló sokasághoz :shock: :P és én is sok szeretettel gratulálok! Isten hozott Csaba-királyfi!

Fanni
sajnálom hogy pont Ti nem fértetek bele a holnapba,de a 4.-e talán még szebb mint a 3! Drukkolok nagyon!!!!+++++++++ (jó kis uh. :D )

Coca
nagyon szép kerek a pocakod! :lol: Tényleg csajos, ahogy így elnézem akkor az enyém meg tényleg inkább pasis!!

Boni
csinos lesz Zsigi! :D

Viri
biztos nagy volt az ijedtség, de a lényeg h. jó kezekben vagytok.+++++++++++++++

Farkasok
drukk 22.-ére, majd gyere és tudósíts!! Hajrá inszemes babyk!! :wink:

Kép
katica_75
 
 


Fanni,
Akkor péntekre mennek a drukkok, kár, hogy nem holnapra :? Addig meg kitartást!!!
Vendég
 


Fanni!
Akkor még kettőt kell kibírnod. Ezek a fiúk mégis igazi Királyfik ha valakinek lett volna efelől kétsége hisz ennyit csak a királyokra kell várni. :):):)
De egészen biztos vagyok benne ha kint lesznek minenért kárpótolnak. :)

Kitartás már nincs sok hátra. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Fanni!
Jaj, állandó lázban tartod a topikot! :lol: Az Uh-on jót nevettem.Nagyon drukkolok péntekre, meg hogy még addig sikerüljön egyet aludnod! :P :P

Kép

Kép
donika
 
 


FAnni drága kitartás.. jó hogy hazaengedtek..

dokibácsim ilyent mondott? :wink: én csak 2 hét múlva megyek hozzá...akkor lesz a megzati szivhang vizgsálat

lányok szombattól én leszek az első a sorban! meg Zsigi! :shock:
Vendég
 


Fanni!

kitartás!!!! Akkor péntekre megy a drukk!
pocakod hatalmas!

katyerina
 
 


Jó reggelt!

FAnni kitartás mára :lol:
Vendég
 


Fanni,
drukk a pénteki nagy eseményhez :) UH-s történeted: :P remélem tudtál vmit aludni

KépKép
tobi
 
 


Fanni,
Akkor továbbra is drukkolunk neked!:)
Vendég
 


Fanni!

Akkor holnap!Jó fej a dokid,hogy hazaenged aludni!
Péntekre lehűlést és esőt jósoltak,legalább nem lesz kánikula!
Várom az sms-t,kitartás az utolsó órákra!
Holnaptól végre Te is állandó 24 órás szolgálatban leszel!!!
Puszi!

Andi
Kép
aanda
 
 


Véda!
Szeretettel gratulálok a családnak, Csabika nagyon nagy baba! Jó egészséget Nektek!

Viri!
Gyors gyógyulást, mihamarabbi otthonlétet kívánunk!

Fanni!
Értetek izgul az egész topic, a Szöcske-családnál is sokat gondolunk rátok!

Katica!
Ha teszel táblát, beírnád hozzám, hogy jan.10. a szülés várható időpontja? Köszike

Puszilok mindenkit, 12+5 vagyunk, megvan kezünk, lábunk, és már anyának is múlnak a rosszullétei, egészen új erőre kapott. Süt, főz, takarít.
szöcske
 
 


Lányok!

Mindenkinek nagyon köszönöm a drukkoT, a biztatást!
Röviden:
Hétfő este fürcsi és hatalmas kajcsi után elaludtak a lányok. Kb egy óra múlva Dorkánk légzsfigyelője riasztott. Bevallom, azt hittem , téves riasztás :oops: De mikor ránéztem dorkára és kivettem a kiságyból, már tudtam, hogy nem az! At én kicsi drágám lógott a kezemben, mint egy rongybaba és a kis szemei fennakadtak! Megráztam és szó szerint üvöltöttem Apának, hogy hívjon mentőt! A rázásra kicsit magához tért, vette gy kortynyi levegőt, de utánna újra visszazuhant ebbe a állapotba. Aztán csak rázogattuk és így vett már levegőt. Kb egy perc múlva, vagy lehet rövidebb volt csak nekem tűnt egy örökkévalóságnak, felébredt a drága és olyan boldog mosolygós volt, mintha mi sem történt volna. Addigra ideért a mentő és a koraszülött mentő is. Mindkét orvos megvizsgálta, semmit nem találtak, de be kellett mennünk a kórházba. Természetesen Nellit is vittük magunkkal.Ott aztán , szerencsére minden vizsgálatnál mindent rendben találtak. Beutaltak a Madarász kórházba alváslaborjába. júli 13-án megyünk.
Nagyon megviselte a lányokat a kórház. Teljesen felborult az a pici rendszer is ami eddig kialakult. remélem vissza tudjuk állítani a napirendet valahogyan. Én iscsak 3 órát aludtam a két nap alatt :cry:

Fanni

Nem semmi apocid! Mekkorák lehetnek vajon a fiúk? Már annyira vároma holnapi napot! Persze nem jobban , mint ti :lol:

Véda,

Húúúha! Mekkora hatalmas lett Csabi királyfi! GRATULÁLUNK!SOK TEJCSIT!
Nagyon ügyi vagy, ha minden simán ment! Majd írd meg, hogyan lehet természetesen úton egy ekkora babát kitolni :wink: Lilu nagyon izgult? Vag yvégigaludta az eseményeket?

Zöldi,


Milyen csini kismami vagy! Ezt rejtegetted eddig? Hát nem kellett volna! Egy csöpp felesleg sincs rajtad!

Kép
viri8
 
 


Szöcske,

nagyon szépen haladtok! Hol a vonalzód? Így elvesztem a fonalat! Csak óvatosan azzal a házimunkával! Pihenni is tessék!

Évi,

Még nem is gratuláltam az ikrekhez! Azért nem semmi második terhességre ikreket várni! Izgi lesz!

Farkasok,

Szorítok júliusra, hogy átjárható légy!

Kép
viri8
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: