Új privát üzeneted érkezett!

Jól tetted cukker a baba! :wink:

nekem általában jó kedvem van, mi lesz ha végre beköltözik a baba a pocakomban, egész nap táncolok, meg énekelgetek majd? :shock: Legalább a környékemen nem lesz egy kolléga sem! :lol:

dita75
 
 


nem akarok laptetőt, nem és nem és nem!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

dita75
 
 


Dita,
drukk a holnapi vérvételhez. Én majd péntek reggel megyek a műtét miatt.

Csajok, amióta tegnap este tudom, hogy július 15, én már teljesen be vagyok rezelve. Többször rámjön a sírhatnék. Ha tudnám, hogy tutira felébredek, és lenne rá garancia, tán jobban viselném, de így nagyon félek. Ott van Lili, én meg félek, hogy kockáztatok. Tudom, rutinbeavatkozás, meg az altatásból is fel szoktak ébredni, de akkor is.

Nemoka,
nagyon aranyos a kis zsákocska :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

 
 

Sziasztok,

eddig apa uralta a laptopot...

Linácska,


nyugodj meg, biztos, hogy fel fogsz ébredni, csak arra gondolj, hogy ezután jön a kistesó és akkor mindent ki fogsz bírni. :wink:
A lombiknál a punkciót is altatásban csinálták, de egy percig sem jutott olyan eszembe, hogy mi lesz ha nem ébredek fel, egyszerűen örültem annak, hogy nemsokára édesanya lehetek.
Amúgy a 15-e nekem az első uh dátuma, úgyhogy biztos szerencsés nap lesz :wink:

Nemone,

nagyon szép a pici babátok, nekem még olyan soká lesz ilyen fotóm...
És igen, már kibékültünk, úgyhogy minden rendben.

Kata,

nagyon örülök, hogy végre jobb a kedved :wink:

Dita,

jöjjön meg rendesen és hajrá inszem!
És hajrá holnapi vv!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Némóci!

Nagyon cuki a kis kópé :) Olyan jó, mehet ez a kép is a kis fotóalbumába :)

Zsuzska!

Én is kifejezetten kívánom az alkoholmentes sört :) Drukk péntekre!

Monic!

Pont az előbb jutott eszembe, hogy ugye milyen jó fej pirit küldtem neked? Mondtam, hogy csak egy ciklust marad, aztán szedi a sátorfáját, és nem látod többet :)
Kibékültetek már apácskával?

Denika!

Micsoda kép :) Olyan jó nézegetni, de én is csak messziről szeretem a havat :)
Szerencse, hogy jól sült el a kulcsos sztori :roll:

Lina!

Tök jó, hogy nem kell sokat várnod a laparra!

Ancsi!

Nálunk bejött a három év utáni spontán baba. Mindjárt kettő :) És nem vagy telhetetlen!

Boni!

Jó vasalgatást :) Megmutatod miben megy haza Zsigi a kórházból?

Dita!

Drukk a vérvételhez!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi,

nekem már sokszor eszembe jutott, hogy a piri amit küldtél nagyon érti a dolgát. Én Marának küldtem tovább, remélem nála is csak egy ciklust marad majd :wink:
Már sokszor akartam kérdezni tőled, hogy a talin mondtad, hogy megkérdezted az orvosodat, hogy terhesen lehet-e lakkozni a körmöt. A választ sajnos a zúgó ventillátor miatt nem hallottam, de nagyon érdekelne, hogy lehet-e.
Nekem most semmi nincs a körmömön, a műkörömtől megszabadultam a punkció előtt mert ott mondták, hogy lehetőleg ne műkörömmel feküdjek fel a műtőasztalra, és, most nagyon furcsák a csupasz körmeim, úgyhogy ha lehet kennék rá valamit.
Elég hülye vagyok, hogy ez foglalkoztat ugye? De ennél nagyon gondom sose legyen :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bekukk, és majd később visszaolvasok.
Nem lesz lapar. Azt mondta doki, hogy mivel rossz a párom spermaképe, így valószínű, hogy amiatt nem sikerültek az inszemek. Mégha én átjárható is lennék, akkor se lenne sok esély, így ő nem javasolja, hogy folytassuk az inszemeket, így nem is műtene meg feleslegesen. Inkább egy méhtükrözést javasolt, augusztus 6-ára kaptam időpontot.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Monic!

Nekem azt mondta, hogy jól szellőző helyen lakkozhatok. Viszont úgy döntöttem, hogy inkább mégsem. Szerintem a körömlakk lemosó is problémás lehet, úgyhogy inkább kihagyom. Tényleg sose legyen ennél nagyobb problémánk, de én is nagyon parás vagyok. Most duplán is.

Bumi!

Akkor csapjatok a lecsóba, most nagyon sikeresek az első lombikok!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Egész nap szinte senki, most meg mi ez a dömping kérem?!

dita75
 
 


Az a baj, hogy csak október 14-re van időpontom a Kaáliba, szóval az még nem most lesz.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi
Nem bántásképpen tudod távol álljon tőlem, de én a helyedben már rég túl lennék a lombikon. Oda bőven elég lesz a párod mennyisége, még sok is. Mire vártok még?

Linácska
Ne csináld már te is. Lehet, hogy hülye vagyok, vagy mazoista, de én meg nagyon vártam a lapart, hogy végre megcsinálják, még a nyaralást is majdnem visszamondtam, pedig az volt életem első tengerparti nyaralása, gondolhatod.
Nem lesz semmi gond, egy mellékhatása lesz nálad, hogy hamar bebabásodsz tőle. Mit mondjak még, hogy megnyugtassalak????

dita75
 
 


Bumi
Előbb válaszoltál mint ahogy elment volna az üzenetem, viszont még egyet azért nem értek, mivel amikor elkezdtem itt nálatok a pályafutásomat, már akkor felajánlották nektek a lombiklehetőséget, nem? Rosszul emlékszem? Én tuti elfogadtam volna, sőt ha lehetne az inszemek kihagyásával egyből arra mennék. Ezek után meg főleg..... (Némó, Moncsi) :wink: :lol:

dita75
 
 


Ditus!

Mi nagyon bíztunk az inszemben. ezért is vágtunk bele előbb abba. Így közebn egy csomó vizsgálatot meg tudtunk csináltatni, kederült az IR, stb.
Jobb ez így, mint mondjuk ugyanezt 3 sikertelen lombik után végigcsinálni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ditus!

Az andrológus rögtön oda küldött volna. De nekem akkor kicsit soknak tűnt ez az egész, és nem értettem, hogy miért nem inszem. Nem bántam meg, hogy így történt. Mert akár össze is jöhetett volna. A lombik viszont az utolsó lehetőség, nem akartuk rögtön ellőni azt. És tényleg tök jó, hogy van akinek elsőre sikerül, de én egy csomó olyan embert ismerek, akinek a 2. 3. sem. Na azt nehezen tudnám feldolgozni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
milyen szokott lenni a párod spermaképe? Eddig mindig csak azt írtad, hogy rossz, de számokat nem. Megírod priviben, vagy itt? Tudod, az én páromnak is gyengus :cry:

Monic, Évi,
szerintem nyugodtan lakkozzátok a körmötöket,és legfeljebb acetonmentes lemosót használjatok, ha már ráuntatok a színre.

Némóka,
nagyon édes az új avatarod:-) Már át is javítottam a táblában.

Kismamik,
aztán ha van megérzésetek, hogy kisfiú, vagy kislány, esetleg Évi mindkettő, akkor írjátok ám meg! Kíváncsi vagyok mit éreztek.
Lassan Csibi is megtudja Mákszemke nemét, nem?

i.kata
 
 


Ja megint lesz egy NAGY NAP?
15-e???? LEhet hogy csatlakozom az első inszemmel???
Marhára kiváncsi vok, hogy a merionallal mennyi és mekkora tüszőim lesznek! :roll:

dita75
 
 


Kata!

Szerintem már írtam. Átlagosan 20M/ml szokott lenni, és kb 20% ami jól mozog.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Dita,
a spermaképnél is van egy mennyiségi, minőségi határ amin felül megcsinálják az inszemet. És az inszem pont jó kellenne hogy legyen a rossz spermaképnél. Ha annyira rossz, akkor már inszemet sem csinálnak vele. Én is végigcsináltam volna Bumiék helyében az inszemeket, mert ha a lombik nem sikerül csak többedszerre, akkor gondolj bele mekkora mennyiségű hormont kapna minden kezelés előtt.

i.kata
 
 


Bumi,
köszi, akkor hasonló, mint a miénk. De 20millió összesen, vagy milliliterenként? Na nem mintha számítana...

i.kata
 
 


Mililiterenként.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Én még most is ragaszkodnék az inszemhez, de ha az eszemre hallgatok, akkor valóban nincs értelme, és csak a pénzünket pazarolnám. Még ha milliomosok lennénk, esetleg. De most inkább a lombikra gyűjtjük a pénzt.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Hát ismét kiderült, hogy az emberek nem egyformák!

Ettől függetlenül teljes mértékben megértelek.
Én ennél sokkal türelmetlenebb vagyok, és amikor januárba elmentem a meddőségibe akkor is azt gondoltam, hogy rögtönk kezdhetjük az inszemeket, mert végülis minden leletem megvolt már egy-két vv-n kívül, meg az apavizsgálaton kívül, erre amikor kijelentette, hogy néhány hónap még én hazáig bőgtem.
Sajnos mindennel így vagyok, azonnal vagy rögtön kell, más lehetőség nincs. :lol:

dita75
 
 


Azért kell ez a fokozatosság szerintem. Mondjuk biztos van olyan, akit kapásból lombikra küldenek, de nem irigylem őket. Monicnak pl. nem is volt (lombikhoz képest) sok a szurija, viszont Némókának... :roll:

Tényleg, Némóka, gondolkodtatok azon, mi lesz a fagyikkal? Ők lesznek a kistesó-jelöltek? :lol:
Valahol láttam egy tudományos műsort, ami a lombikos tesókról szólt. A petéket még egyszerre szívták le, de pl. megszületett 1 baba, és 3 év múlva visszamentek a fagyikért és abból is lett 1 baba. Na most a műsorban azt mondták (amibe én bele sem gondoltam), hogy a 2 testvér ikertestvér, csak 4 év korkülönbséggel.

i.kata
 
 


Jó csacsogást! Én lassan indulok, mert úszni viszem a pótgyerekem :lol:
Olyan édes volt hétfőn is. Azt mondja nekem, úgy szereti, ha én megyek érte és viszem úszni. Kérdeztem, hogy miért? Azt mondta, mert nagyon szeret :lol: Olyan cukker volt, majd megzabáltam.

i.kata
 
 


Kata,

Ebbe az ikertesó dologba bele sem gondoltam... :roll:
Amúgy a pukció előtt kaptunk vagy 10 oldalt, amit át kellett olvasni, és volt benne nyilatkozat is, hogy hogyan rendelkezünk a lefagyasztott embriókról. Mi azt választottuk, hogy fagyasszák későbbi felhasználásig. Aztán volt egy olyan nyilatkozat is, hogy mit csináljanak az embriókkal, ha mi elválunk, vagy esetleg meghalunk. Halálunk esetére felajánlottuk gyermektelen pároknak, mert a másik lehetőség a megsemmisítés lett volna. Ha már mi nem élünk, akkor legalább valakit boldoggá teszünk! Valószínűleg én is örülnék egy ilyen lehetőségnek, ha nekünk sem lenne más esélyünk a babára.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Kata

en szeretek biztosra menni.
hat inszem az ujabb hat honap..... :roll:
persze megcsinalom, mert nincs kizarva, hogy sikerul, de az tuti, hogy mar elore bejelentkezem a lombikra, min. a 3. sikertelen utan.
Persze ilyen nem lesz.

Nemoka
Gondolom azert megerte ez a sok szuri, meg hormon.... :?: :wink:
csodaszep a kismanocska. :lol:

nem tudom hogy alítottam el a billentyut, de nincsenek ekezetek, baromi idegesito.

dita75
 
 


Sziasztok Lányok!


Sikerült végigolvasni Titeket. Megmondom nektek öszintén már rettegek a péntektől. Mit fog mondani a doki. Annyira bennem él még a négy évvel ezelőtti kudarc hogy talán még most sem tudtam kiheverni. És rettenetesen félek a csalódástól. Igazából semmit nem érzek azon kivül hogy vasárnap délután és este volt néhány erősebb petefészek nyilalásom. Ennyi. A terhes tünetek megvannak, állandó pisi, mellfeszülés, fáradtság, álmosság, nyugalom, kivánósság. Még is nagyon félek. A férjemmel is csek vergődök, nem tudom mi lesz velünk. Vagyis tudom a Jó Isten ott fent elrendezi nekem meg majd, el kell fogadnom bármit is hoz az élet. Csajok pénteken leszek hat hetes pontosan. Ha minden oké akkor mit fog látni a doktor bácsi??? Ilyenkor még nincs szívhang ugye?


Évi, lehet azért kivánjuk annyira az alkoholmentes sört mert lehet nekem is ikrek lesznek :D :D :D :D



Na megyek örlődöm tovább,


szép napot mindenkinek


Zsuzska
pgsuska
 
 


Zsuzska

Evinel mar volt szivhang, de inkabb 8 hetesen szokott lenni....
Minden rendben lesz emiatt ne tiprodj. :wink:

dita75
 
 


http://www.youtube.com/watch?v=qhrZj2Ru ... re=related

itt megnezheted, hogy most hogyan nez ki a manocskad :wink:

dita75
 
 


Dita


Köszi szépen a youtubos dolgot , nagyon teccett. :D
pgsuska
 
 


Dita,

én már a második inszem után bejelentkeztem a Kaáliba, és amíg sorra kerültünk ott csináltattam még kettőt.
Jó lenne, ha neked is a 15-e lenne a nagy napod :wink:

Zsuzska,

próbálj megnyugodni, megértem az aggodalmad, de biztos minden rendben lesz.

Évi,

a körömlakkdolgot még átgondolom.

Kata,

én már annyira izgulok érted, pedig még csak szerda van :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Boni: Nagyon ügyi vagy, hogy ilyen melegben vasaltál! Csak kímélően! :)

Dita, Kata: Már kezdem szégyellni magam a szégyenlősségem miatt. :) A kövi találka előtt majd küldök egy képet Nektek, hogy megismerjetek. :)

Dita: Én általában 10. napon mentem UH-ra az inszemekkor, ha hétvégére esett, akkor 11. vagy 12. napon. Drukk a holnapi vérvételhez! Csak nyugi, semmi idegeskedés! :wink:

Nemone: Egyszerűen gyönyörű a pöttyöcskéd! :) Én látok valamit a zsákocskában. :wink: A telet és a hideget én se szeretem, síelni se szoktam menni, de nyáron hóban mászkálni nagyon szuper volt. :)

Bumi: Remélem, a lombik nálatok is meghozza majd a várva várt babócát. Nálunk ugyan nem volt probléma a párommal, ezért végig kellett csinálnunk a 6 inszemet. Közben sokat gondolkodtam azon, hogy mi lenne, ha felajánlaná a doki a lombikot hamarabb. Az 5. után meg is kérdezte, hogy mit szeretnék, amire azt válaszoltam, hogy gyereket :roll: , pedig ő arra gondolt, hogy inszemet, vagy lombikot. Inszem lett belőle, mert a doki látott még esélyt rá, de sajna nem sikerült. Nagyon tartottam a lombiktól, azaz a sikertelen lombiktól, ezért is hagytam ki néhány hónapot az inszemek után. Mostmár nem félek a sikertelenségtől, úgy érzem képes vagyok azt is elfogadni. A méhtükrözésen mit néznek amúgy?

Zsuzska: Drukkolok, hogy odafönt belássák, hogy a pocaklakódnak két szülőre van szüksége! Muszáj kibékülnötök.. egy életre! :wink: És ne aggódj, mert árthat a babócának! :!:


Ma voltam a BMC-ben a receptekért. 6 receptet kaptam, de tüszőrepi nincs közötte. Jövő hét kedden kell kezdenem a decapeptylt, 21-én vérvétel, vizeletvizsgálat, UH, és ha akkor minden ok, akkor indul a stimu Gonal-F-fel és Merionallal.
Természetesen elfelejtettem megkérdezni valamit a dokitól. Reménykedem.. hátha Ti tudtok valami okosat válaszolni. :roll: Mi van akkor, ha nem reped meg a tüszőm jövő hét keddig, a Deca mellett meg nem fog megrepedni, mert az megakadályozza :?: Ciszta lesz belőle? Nekem előfordul, hogy stimu nélkül 20. nap után van tüszőrepim. Nemone? Neked is long protokoll volt.
denika
 
 


Zsuzska,
ne idegeskedj, minden rendben lesz. Csak nyugi!

Monic,
ne izgulj miattam, most magatokkal kell törődnöd. Persze nagyon jól esik, hogy gondolsz rám :wink:

Dita,
amúgy tök bírom, hogy nekünk majdnem mindenről más a véleményünk :lol: :wink:

i.kata
 
 


Kata
Az ellentetek vonzzak egymast :wink:
ha mindenki egy velemenyen lenne sztem baromi uncsi lenne ez a topic. :roll:

Denika
orulok, h. megbekeltel a lombik gondolataval.
tuti sikerulni fog.
gondolom igy is egy kisebb vagyont hagytal ott a gyogyszertarban :!: :?:
a babaert mindent. ma en is kisirdogaltam apatol egy huszast, mert holnap valtom ki a merionalt. mar fenemod izgulok, tobb minden miatt is..... de ha nem all vissza a billentyum akkor kidobom a laptopot mint a macskat...... :twisted:

dita75
 
 


VAN ÉKEZETEM, DE CSODÁS!!!!!

apró örömök az életben! :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Zsuzska,

Biztos minden rendben lesz pénteken! Amúgy mi is pont pénteken leszünk 6 hetesek! :wink:

Denika,

Igen, nekem is long protokolom volt, de nekem a 15-16. napon magától is szokott lenni tüszőrepedésem. Sajnos, azt nem tudom, hogy ha nem reped meg addig, akkor mi lesz belőle. :roll: Nem tudod felhívni a dokidat?
Te miért kaptál Gonal-F-et is? Én csak Merionalt kaptam végig...

Dita,

Igen, nagyon megérte ezt a sok herce-hurcát, hogy végre ott van a baba a pocakomban! :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóka!
Meghiszem azt, hogy megérte!
:wink:

Tényleg eddig kinek mondtátok el? Gondolom mindenki tudja már, és az egész család boldog! :wink:

dita75
 
 


Dita: Hát jó sok pénzt (42e) hagytam a patikában, de mivel kártyával fizettem nem éreztem annyira a súlyát (ugyanúgy írtam be a pin kódot, mintha csak 500 ft-ot fizettem volna). :) Még kb. duplaennyi értékű receptem maradt.. azokat majd később váltom ki. Mi minden miatt izgulsz? Nem osztod meg velünk? Hátha akkor kicsit lenyugodsz. :wink:

Nemone: Felhívni még sohasem próbáltam a dokit. Azt agyaltam ki közben, hogy majd jövő hét kedden elmegyek a délutáni lombikos tájékoztatóra, és ott megkérdezem. Az még nem lesz késő, mert aznap reggel kell kezdeni, 1 szuritól meg úgyse lesz baj, max. még később lesz pé-m, ha még nem volt előtte. :) A Gonal-F-et a stimulációhoz kaptam, nem tudom miért kell ez is a Merionál mellé, de majdcsak a deca kúra utáni vérvétel és UH után tervezem kiváltani (hátha mégse kell).
denika
 
 


Denika, Nemone,

azt, hogy valaki Gonal F-et kap vagy Merionalt a hormonszint határozza meg. Én például csak a Gonal F-et kaptam, mert a hormonjaim szerint csak arra volt szükségem. Nemone csak Merionalt kapott, úgyhogy Denika tuti befutó, hogyha te mind a kettőből kapsz.
A doki biztos tudja, hogy mit csinál, úgyhogy szerintem ezen nem kell agyalni.
Ilyenkor jut eszembe az Évi-féle 10 parancsolat. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Holnap délelőtt nem leszek mert megyek a testvéremmel a nőgyógyihoz, végül mégis meg kell műteni szegénykét, és holnap beszélik meg, és az altatáshoz is holnap kell csináltatni a vizsgálatokat.
Én is bekéretőzök a dokihoz és megkérem, hogy 15-én csinálja meg az első ultrahangomat, így végre ez is el lesz rendezve.

Jó éjt mindenkinek!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt!

Ma megy a drukk Ditának a vv-hez, és persze Monic tesójának is a dokihoz!

Tegnap elmentünk barátokkal megünnepelni az évzárást, és a barátnőmnek ott volt a húga is. Hát, majdnem elsírtam magam, amikor rájöttem, hogy ő az, meg sem ismertem először. Bulémiás, és csont és bőr. 19 éves, de mintha 50 lenne. Szegénynél már évek óta húzódnak ezek az evési problémák, az elején még azt hiszem anorexiás volt, de most mint egy pálcika ember. :cry:

i.kata
 
 


Kép

Lecsapoltak, egy hét múlva eredmény!

dita75
 
 


Dita,
már megint 1 hét? Mindig olyan sokat kell várnod az eredményekre :roll:

Ma délelőtt megyek macskázni az egyik barátosnémhoz. 1 hónapja vettek egy szimái cicát és már nagyon kíváncsi vagyok rá :lol:

i.kata
 
 


Kata!
Az hagyján, a múltkor mentem egy hét múlva, nem volt még meg, aztán rá pár napra, és még akkor sem! :twisted:
Viszont most muszály vinnem a 9. napi uhu-ra ami péntekre fog esni, úgyhogy csüt délután megyek a leletért, és gyilkolok ha nem lesz meg :twisted: :twisted: :twisted:

dita75
 
 


Ja az előbb akartam írni neked, hogy azért én inkább vagyok ilyen husi mint egy csontváz! :wink:

Kép

........bár az én régi ismerőseim is elsírják magukat, ha meglátnak, hogy mekkora Helénke lettem! :shock: :?

dita75
 
 


Sziasztok!

Dita,

Nem tervezem elmondani senkinek a 12. hétig, bár a főnököm már tud róla, meg a tesóm, és a barátnőim. A szülőkkel viszont várunk még, mert ők erről az egészről nem is tudtak.
Drukk, hogy rendben legyen a vérképed!

Denika,

Én is így csináltam. Először csak a decat váltottam ki, és amikor már biztos volt, hogy nem lett spontán babánk, akkor váltottam ki a többit.

Monic,

Drukk a testvérednek!++++++++++++++++++++++++

Kata,

Jó macskázást! :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóka!
Hogy-hogy nem tudtak a szülők erről? :shock:

Kata!
Beírod a táblicsekbe, hogy ma 1 cn! Köszike!

dita75
 
 


Sziasztok!

Módosítottam a profilomat. :wink:
denika
 
 


DEnika
... és hol van?????????????? ............ :roll:

dita75
 
 


Dita: Csak egy aprócska változás van. Nézz meg jobban! :wink:
denika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: