Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Timi! Köszi a hiányolást, jól esett! Olvaslak mindig benneteket, de se időm ,se szabad kezem nincs írni...

Nem egyszerű a két gyerekkel. Szerencsére Lili már elfogadta Alízt, elmúlt a féltékenység, sőt talán mondhatom azt is, hogy szereti már a hugit :)

Viszont Alíz rettenetesen hasfájós, sírós baba :(

Rengeteget eszik és szerintem ez terheli meg a kis gyomrát, mert én nagyon odafigyelek rá, hogy mit eszek.

3200 grammal születetett és már 4,5 kg :shock:

Már mindent kipróbáltam, az infacol és az espumisan nem jött be, most a gripe watert kapja és szélcsövezem, ha kell. Szegénykém soakt szenved, csak reménykedem, hogy hamarosan kinövi ezt...

És mindennek a tetjébe páromat is baleset érte, leesett a tetőről munka közben, a kezét átfúrta az acélkerítés, a lábát is nagyon megütötte, szóval még őt is ápolgatom, de szerencsére már jobban van!

Mindenki babája gyönyörű, a talis képek nagyon jók, biztos jól éreztétetk magatokat!

Pumpóka, sajnálom ami Veled történt, fel a fejjel, remélem hamarosan rendeződnek a dolgaid!

Majd rakok fel képeket, most mennem kell!

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


kerekes zsuzsa,
köszi Dani nevében is. mi ma voltunk oltáson. nálunk a vén banya most is mondta, hogy amikor hazamegyünk akkor, meg lefekvés előtt is nyomjunk egy kúpot. remélem így semmi láz, cicire-fintorgás, stb. nem lesz (a múltkor nem volt). bár most szegény nagyon bágyadt. ja, születési súlyunkat megdupláztuk :lol: :lol: :lol: :lol: (igaz Dani 2,8-cal született csak).
emi, a spanyoloknak szurkoltam végig...

Én is boldog hófordulót kívánok! Öregszenek a csemeték!

Kép
1bambi
 
 


Kép Kép ébredezem... Kép különbség: 2 év 8 hónap Kép Kép tappancsok Kép munkamegosztás :)

KépKép

KépKép
gabcika
 
 

 
 

na most betöltöttem az oldalt :oops:

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


sziasztok!

Gabcika, örülök hogy jelentkeztél! Nagyon szép Lili és Alíz egyaránt. Sajnálom a hasfájást, mi is végig próbáltunk minden hasfájás elleni szert, de nem igazán volt eredménye...Nálunk csak az idő segített, amit akkor nehéz volt elfogadni. Most már szinte nem is tudjuk mi az a hasfájás :) Nálatok is bizti így lesz, csak ki kell bírni addig...

Kerekes, Neked is nagyon örülök, h írtál!

Téjé, Lekri, Klarka nagyon jók a fotók a csemetékről!

Zorróné, nagyon szép helyen voltatok, jók a képek nagyon

Én is minden 3. hónapot töltő babáknak és anyukájuknak gratulálok!

Milyen jó lehet Szőlőéknek Gárdonyban..

Kezdek én is kicsit aggódni "tej-ügyben". 2 napja már elég kevés van, már 2 mellből kell szoptatnom és az sem töménytelen mennyiség...Pedig iszok fitolacot, kecskeruta füvet és ma rántott levest is bevetettem. Remélem javulni fog a helyzet

Kép
tim27
 
 


köszönöm, nagyon aranyosak vagytok :D
nagyon jól esett, hogy ennyi kedves hozzászólást és bíztatást kaptam :D
most már jobb a kedvem :D

Klarka: köszönöm a web-cím infot, jól néz ki a bkocsi amit írtál és mást is láttam ami talán jó :D

Benettke: köszönöm a címeket, utánuknézek :D Ezeket nem ismerem (minimanóról hallottam meg annyira nincs messze elvileg de még nem voltam ott)

Gabcika: jók a fotók :D mi is ilyen ágyta vettünk Launak, nálatok szereti -Lili ott alszik? Nagyon jó lett a tesós kép :D és a tappancsok is csodaszépek :D Drukkolok, hogy hasfájás mielőbb jobbuljon, nálunk is volt, de már jobb a helyzet szerencsére (mi nem adtunk semmit rá és elmúlt, pici még van néha de egyáltalán nem vészes)

Tim: drukkolok, hogy javuljon a helyzet, ilyen melegben talán nem csoda, ha nehezebb termelődnie szerintem, nálam is "pangás" van meg duplacicibőletetés, de szerintem nem lesz gond egyik nap amikor hűvösebb volt több lett :)

Kép Kép
celesztina
 
 


SziasztoK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EZT LÁTNOTOK KELL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


www.hudebaba.hu

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


pláne a kiegészítőket ,cumik stb.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

haláli édessek!

KépKép
KépKép
nicci
 
 


Hello,

nicci, ismertem ezt az oldalt, tényleg nagyon állat:) Má gondoltam is hogy rendelek, a zsiráfos kezeslábas a kedvenc, de aztán mindig elmarad:) Annyi gönce van a gyereknek :)

celesztina, én is a minimanót tudom mondani, mi ott vettük a hordozót és a gyerekülést is, nagyon korrektül elmondanak, megmutatnak mindent.

gabcika nagyon édesek a csajok :) Hasfájást sajnálom, átérzem a helyzeted. :(
Párod balesete. :shock: Jó, hogy nem lett nagyobb baj!

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


[quote="tim27"]K írta:tim27ezdek én is kicsit aggódni "tej-ügyben". 2 napja már elég kevés van, már 2 mellből kell szoptatnom és az sem töménytelen mennyiség...Pedig iszok fitolacot, kecskeruta füvet és ma rántott levest is bevetettem. Remélem javulni fog a helyzet



Tim, 3 hó körül is van egy növekedési ugrás, nem lehet hogy Bálint is épp benne van? :) Reméljük pár nap alatt rendeződik a dolog. :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Köszi Csajok!

Celesztina! Lili nagyon szereti az ágyát! Ő tavaly ősszel kapta, azóta abban alszik, napközben is többször belefekszik játékból.

Csöppke! Dominó hogy bírja, ha Lóci sír? Éjjel nem ébreszti fel?
Nálunk Lili apával a tetőtérben van, mi meg lent Alízzal, de Lili így is van hogy felébred éjjel, ha Alíz nagyon rázendít... :? Olyankor ő is sír :(

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


TÉJÉ
BOLDOG HÓFORDULÓT NEKTEK!!!

MAGI
NEKTEK IS BOLDOG HÓFORDULÓT!!

Emi
Nektek meg jól elfelejtettem mondani!!
Nektek is boldog hófordulót!!

Pumpi
Köszi a tel.számot, holnap hívni fogom őket, hacsak reggel nem csippan a teló, h itt a pénz!!!

Képek nagyon édik! Most megint csak így ömlesztve!

Könnycsatorna: Többen kérdeztétek!
NEkünk dokinénink mondta, h érdemes most elmenni még, mert később a csatorna eltömődését okozó vmi. el fog porcosodni, és nehezebb akkor már átmosni!
Meg később jobban kapáloznak meg jobban megmarad a rossz érzés!

Viszon nekünk ma megint válladékozott, meg könnyezett is, szóval nem tom most mi van!

Röviden ennyi, nincs ma jó napom, az itthonülős depi van rajtam!

Jó éjt nektek!

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Sziasztok lanyok!

Kisscica, Emi!
Koszonom a hofordulot.

Konnycsatorna. Tenyleg rosszul hangzik, a nagy tu a konnycsatornaban. Jaj a hideg kiraz tole.
Nem akarom elkiabalni, de nekunk talan javul a helyzet.

Elkeszult Katica keresztelorucija tegnap, ma csinaltam kepeket, ugy hogy raadtam.
Majd holnap kicsinyitek es teszek fel egy parat.

Jo ejt mindenkinek

Magi
Vendég
 


Celesztina! Még gyorsan reagálok a vérzésedre. Nekem két hete jött meg, pedig csak szopizunk. Nem akart elmúlni. Beszéltem a szülésznővel és a dokimmal is. Azt mondták, hogy ilyenkor szülés után még a 7-10 nap belefér. Na nekem a 10. napon múlt el. Fura volt, hogy megjött, mivel az előző szüléseim után nekem is csak fél év után jött meg. Kiváncsi vagyok mi lesz ebben a hónapban.

Szó volt a fogamzásgátlási módszerekről is az elmúlt pár napban. Én ezt találtam, és nekem elég hasznos volt, ahogy leírja az egyes módszerek lényegét. Én egynelőre maradok a tablettánál, az előzőekben is ezt szedtem szopi alatt.
http://216.239.59.104/search?q=cache:wF ... lr=lang_hu

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Sziasztok,

Celesztina, ha a Minimanóba jössz kocsit nézni, akkor találkozhatunk is. Marjan és én arrafelé lakom. :) És a Minimanóban tényleg kedvesek. nem is meséltük, hogy Marjannal első sétánk alkalmával elszabadult Marjan kocsijának a kereke. És a Minimanóba tartottunk éppen. Ha már ott voltunk meg is kértük az eladót, hogy segítsen rajtunk. Fél órát szerelte akocsit, nagyon segítőkész volt.

Boldog hófordulót a babáknak.

bocs, hogy nem reagálok mindenkire. De egyszerűen elfáradtam. totál nyügis napunk volt. És holnap jön az oltás.
Szerintetek vihetem kendőben oltatni? eddig nem nagyon használtuk a kendőt, de ma nagyon bejött. fájt a poci és csak az segített.vagy inkább babakocsiban jobb oltása után neki?

lolka_zs
 
 


Magi, Nici!
Itt vagytok a közelemben teljesen és csak most szereztem róla tudomást. Miért titkoltátok eddig? :) Valamint Szösz is mindig átutazik ezek szerint itt. Babytevéék pedig ideköltöztek. Mannogabról pedig ne is beszéljünk.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


[quote="gabcika"]K írta:gabcikaöszi Csajok!

Celesztina! Lili nagyon szereti az ágyát! Ő tavaly ősszel kapta, azóta abban alszik, napközben is többször belefekszik játékból.

Csöppke! Dominó hogy bírja, ha Lóci sír? Éjjel nem ébreszti fel?
Nálunk Lili apával a tetőtérben van, mi meg lent Alízzal, de Lili így is van hogy felébred éjjel, ha Alíz nagyon rázendít... :? Olyankor ő is sír :(


Jó reggelt:)

gabcika, nálunk még nem alszanak a fiúk egy szobában, mert Lóci 2-3 óránként tuti ébred éjjel, és azért még vannak elég hasfájós brtuál éjszakák is. Szóval mellettünk van bölcsőben, ami elég távol esik Domka szobájából, így csak tompán hallja, absz. nem zavarja.
A múltkor jöttünk haza a Balcsiról, mindkét fiú elaludt, aztán Lóci felsírt, de úgy visítva, hangosan... és Domka szeme se' rebbent, aludt tovább:)
Szóval immunis lett rá. :lol:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


lolka, szerintem a legjobb helye kendőben van oltás után. ;) Annál megnyugtatóbb hely nemigen van. :)

magika, várjuk a keresztelőrucis képeket:)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Én is hoztam képeket:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Dominó hordoz :lol:

Kép


Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


sziasztok

Csöppke nagyon hasonlitanak egymásra a fiuk,nagyon szép mind kettö:)

tanácsot kérnék

Kristóf 2hete éjjel 2óránként kel. mitöl lehet?elötte éjjel 3-4-5órákat is aludt 1huzamban.nappal is 2-2,5óránként eszik.a tejcsivel nincs gond mert szépen hizik meg látom is hogy van.én már nagyon fáradt vagyok mert hát ugye nappal nem pihenhetek mert Levi is itt van.ma 4óta fent vagyok mert Levi megébredt és az Istennek se birtam vissza fektetni.
Kiki meg igy ébredt:
23.10kor
01.10kor
04.00kor
06.00kor

most probálkozom hogy nappal nem adok neki csak ha letellik a 3óra hátha akkor éjjel is jobb lesz kicsit.
valami tanács hogy jobbak legyenek az éjszakák?köszi ha valaki ir.
Vendég
 


Sziasztok lanyok!

Babakepek nagyon szepek!

Csoppke!
Tenyleg nagyon hasonlitanak egymasra.
:lol: :lol: :lol:

lerki!
en nem tudok segiteni sajnos.

Itt van ket kep, de csak titokban, mert a ruci meglepi.

Magi

Kép

Kép
Vendég
 


Lekri: Sajnálom az éjszakákat, mi is hasonlóan fel-felkelünk így éjjel, sőt, szinte ugyanígy: elalszik: este 11, kelések: 1-2 óra között, 4-5 óra között, aztán 6-7 óra között. És nappal is két óránként ébred, ha egyáltalán alszik, este meg nem is alszik 8-tól 11-ig. :( Tanácsot én is szívesen fogadnék...

Csöppke: Nagyon szépek a fiúk, Lóci haja is göndör? Nagyon jó az a kép, ahol Domino is hordoz! :lol: Szerinted még megéri venni nekem is egy hordozót, mert ugye már nemsokára 2 hónapos és majdnem 6 kg a csöppség. Imád ölben lenni... :roll:

Magika: Kíváncsi vagyok a keresztelőruhára!

Gabcika: Nagyon édesek a lányaid!

Téjé, Magika, Emi, Lolka, Bambi: Boldog hófordulót a babáknak!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Magika: Hú, nagyon szép ruhája van Katalinnak (és Zolika is aranyos)! Jó hosszú! Édes az a fejkötő!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Jó reggelt mindenkinek és szép napot!

csöppke, be kell valljam, hogy el vagyok ájulva a blogodtól teljesen. Egyszerűen profi. Látszik milyen összeszedett kis anyuci vagy. Lenne egy kérdésem. Szombattól 9 napra lemegyünk Balcsira nyaralni. Nincs valami listád nyaralásra? Mit kell vinni, miből mennyit kb?

Előre is köszi

Marjan

Kép
marjan78
 
 


Lolka!

Boldog 2. hófordulót:)

Szerintem kendőbe vidd oltásra, ügyik lesztek.

Kép
marjan78
 
 


magika, álomszép ez a ruha! :)

Úgy varrattátok?

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


jó reggelt!

Csöppke, a hordozós képtől el vagyok ájulva.
A blogoddal kapcsolatban maximálisan egyetértek Marjannal. én imádom. És a lista nekem is jól jönne. Minta lett volna ilyesmi a blogodon, csak több részletben (gygyszerekről, ilyesmikről)
Akartam írni, hogy köszi a hordozós fórumon a választ, a siófoki képeidet látva buzdultam fel újra, hogy talán nem ölöm meg a gyereket kendőben ilyen időben. és imádja. de hogy mi lesz az utódja...te miért a dydit nézted ki?mennyibe kerül?mei tai-n vagy min nem gondolkodtál?bocs, hogy itt, de itt tuti látom a választ.

Marjan, i is megyünk csak jövő héten és kiszámoltam 16 napig leszünk távol. és nekem sincs fogalmam miből mennyit kéne vinni.

Bolygó, köszi, nagyon figyelmes vagy! :) én is mindenkinek kívánok boldog hófordulót, akinek te plusz Szössz Alízának is:) remélem más nem maradt ki.

lolka_zs
 
 


Marjan neked is köszi:)

lolka_zs
 
 


Sziazstok!

Nem voltam, mert új netszolgáltatóra váltottunk, és 1 napig nem volt net....hogy bírja vki hetekig nélküle??? ::):):):):)

Liza semmit nem hízott 1 hét alatt, szóval most kicsit én is aggódom, hogy nem elég a tej :( 1 hét múlva kell vinni újra mérni. A legszebb az egészben, hogy továbbra sem eszi meg a pótlást, már cumit is cseréltünk, próbálkoztunk anatejjel is, meg tápszerrel is. Nem eszi meg.

Ha jövő hétre sem hízik, akkor mindenképp szereznem kell nagyobb mennyiségű anyatejet, és egy SNS készüléket...

Viszont két hete mértük, 2 hónaposan, akkor 58cm volt, tegnap pedig 62. Nagyon remélem hogy csak a hossznövekedés miatt nem hízott...

Drukkolatok hogy jövő hétre minél többet hízzon :)

Jah tegnap reggel kapta meg az oltást, egész nap nyűgös volt, alig evett, és nagyon fájt a lába. Beborogattam utána jobb lett, de addig ha hozzáértem, iszonyatosan üvöltött, majdnem sikított szegény. Jah lázas is lett...

Még jó hogy ennek az oltásnak nincs elvileg semmi ilyesmi tünete. A régivel semmi bajuk nem volt a nagyokkal....

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


lolka, marjan, jaj köszönöm a blog-dícséretet :oops: :oops:

Itt az én nyaralós listám:)

http://dilidomino.freeblog.hu/archives/ ... aralashoz/

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


[quote="bolygó"]C írta:bolygósöppke: Nagyon szépek a fiúk, Lóci haja is göndör? Nagyon jó az a kép, ahol Domino is hordoz! :lol: Szerinted még megéri venni nekem is egy hordozót, mert ugye már nemsokára 2 hónapos és majdnem 6 kg a csöppség. Imád ölben lenni... :roll:


bolygó, persze hogy megéri :) Hordozni 2-3-4 éves korig is simán lehet!
A rugalmas kendők tényleg csak 6-8 kilóig jók, mert utána megnyúlnak a súlytól, szóval olyat már nem érdemes venned, de pl egy Nandus kendő teljesen jó lehetne. Az árban sem olyan túl vészes.

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


lolka, azért a didymost néztem ki, mert állatira tetszik :) , és szuper jókat olvastam róla. Nagyon tetszik a szövése, hogy nem utólag festett, hanem színes szálakból szövik. állítólag mosásról mosásra szebb lesz, és élénkebb, puhább..
Az ára nagyon húzós, főleg hogy csak külföldről lehet beszerezni. Kezdő babakocsi áron mozognak..
www.didymos.de
It nézelődhetsz. :)

Most a mei tai-okra is rákattantam :lol: Abból is van két féle ami tetszik, a Bamberoo, és a Kozy, de még kutatom a különbségeket. :lol:
Meg gyűjtögetek szorgalmasn, aztán majd elválik..de lassan be kellene szereznem, bár a rugalmasom még tart jól, most 5,5 kiló körül van Lőrinc. :lol:


Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


köszi csöppke:)

a kendőlelőhelyek majd engem is érdekelnek, de mi vasgyúrók vagyunk a 6100 grammunkal.

Kép
marjan78
 
 


Gabcika: nálunk is gond, ugyan egy szobában alszunk, de a reggeli ébredésekor a kicsit gyorsan le kell hoznom a nappaliba mert Lau felébredne rá. ez mostanában gáz, mert 5-1/2 6-kor kel a kicsi :shock: :?

Csöppke: jók a fotók :D

Lekri: nem lehet nálatok is a fejlődési ugrás? Ha jól nézem a vonalzód akkor elvileg lehet + meleg is van :roll:

Lolka: bocsi, mivel nem tőlem kérdezted, de mei tai-on én is gondolkodtam, csak Nuska mondta meg aztán olvastam is a honlapon hogy ilyen kicsi babáknak még nem való. Nekünk most erszényünk van -nem kell kötni- és nagyon bejött! www.babakozelben.hu nagyon ajánlom.

Súlygyarapodás: van vki akinek a kicsije hízik most is rendesen? Csak mert sokunk írja hogy nem és gondolom a nagy melegnek sok köze van hozzá -remélem legalábbis

Oltás: használt (adott) vki a babának homeos szert szuri után? Van ugye olyasmi ami pont oltás utánra van.

Kép Kép
celesztina
 
 


valahol ki lehet próbálgatni a kendőket szerintetek?

Kép
marjan78
 
 


köszi Csöppke, tegnap ezzel töltöttem a fél éjjelemet. nagyon rákattantam. De nem fogok ilyen sok pénzt adni egy kendőért. meg nem is vagyok benne biztos, hogy kötözgetni fogok.
szóval most a mei tai anyerő. azt mikortól lehet? a kozy és a bamberoo is horror ár, nem? ezeket honann lehet beszerezni?
én néztem ezeket is: szerinted? www.kangu.hu és a liliputit.


Celesztina,a rugalmasom kitart még, Marci 4300 g körül van, utána vennék mei tait. erszényt én visszaküldtem tudod. majd olyat veszek a bohém mamáról.
csak nem tudom télen hogy lehet hordozni? mit adsz a gyerekre?

lolka_zs
 
 


az enyémet kipróbálhatod Marjan, de az rugalmas

lolka_zs
 
 


Magika tényleg gyönyörü a ruha:)

Bolygó
Kristóf fürdés után eszik és elalszik ez kb 8óra.éjjel is simán csak enni kell és alszik tovább.de látom akkor Bogi is hasonló.

Celesztina
én is erre gondoltam de már 2hete?lehet ennyire megszokta volna?
a súlygyarapodáshoz csak annyit hogy Kristóf 2hét alatt 520got hizott.pénteken mértük.
Vendég
 


és van egy hordozókendő tanfolyam, ahol ki lehet próbálni mindet.
Csöppke biztos tudja ezt.

lolka_zs
 
 


[quote="celesztina"][ írta:celesztinacolor=magenta]Gabcika: nálunk is gond, ugyan egy szobában alszunk, de a reggeli ébredésekor a kicsit gyorsan le kell hoznom a nappaliba mert Lau felébredne rá. ez mostanában gáz, mert 5-1/2 6-kor kel a kicsi :shock: :?


Éjjel nem ébreszti fel? Vagy Julinka éjjel nem sír?

Alíz ma éjjel megint alakított.... 11-1ig, majd 3-negyed 6ig virrasztottunk :( hulla vagyok. most persze szunyál az ölemben :) 8)

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


szerencsére Lilit elvitték a mamáék strandra!

irigylem is őket!

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


kendő témához: nekem van egy nandum, amit nem használok, nem jön be a kötözgetés sajna...asszem eladom

vettem egy karikást a babaközelben-ről, Alíz szereti de nekem nem kényelmes... :?

én is a mei tai-on filózok, mert Alíz csak függőleges testhelyzetet szereti, és nagyon tetszik, de nem tudom, nem-e pici még hozzá???!!!

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Lolka: jaj, ne haragudj, persze, emlékszem :roll: :oops:

Lekri: 2 hét -> 520g -azta :shock: mi 100-at fogytunk :(
és 2 hete tart? akkor nem tudom sajna

Gabcika: éjjel nme szokott sírni, 2-4 körül kel enni de akkor csendben van. Reggel sem sír mindig de akkor hangosabb és az is zavarja a nagyot. Az első időben síírt éjjel is és akkor Lau is sírt -külön aludtunk akkor és egyik gyerek itt másik ott sírt, gondolom, ismerős akkor Neked. Nem tudom, mi lehet az oka, hogy virraszt a kicsi Alíz de drukkolok hogy átszokjon az éjjeli alvásokra!

Kép Kép
celesztina
 
 


Csöppke, annyira édesek a fiaid!!! :wink:

és csatlakozom a blogod rajongói táborához! :D :wink: csodállak az energiádért, én még főzni sem vagyok képes... :oops:

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Gabcika: itt azt írják a mei tai 3 hós kortól "kiváló" előtte némelyik jó

Kép Kép
celesztina
 
 


Celesztina

igen:)
junius 13án volt 4250g.utánna kezdte nappal a 2óránkénti evést akkor még az éjjelek elég jók voltak.ugy voltam elviszem leméretem mert lehet kevés a tejcsi.junius 27.én 4770got mértünk védőnőnél.csak lestem én is.
az éjszakázás meg már 2hete tart.most probálkozom hogy 3órán belül nem kap cicit,hátha segit valamit .
mert szegény apa már 1hete tésztán él.minden nap valami gyors tészta féleség van :roll: :lol:
Vendég
 


írtam a liliputi boltnak, hogy ki lehet_e próbálni a mei tai-t

ezt válaszolták:
Szia Mariann!

Nekünk nincs "fizikai" boltunk, de épp ezért van olyan lehetőség, hogy 8 napon belül ha nem kerül használatba (egy kipróbálás nem használat), visszavásároljuk a terméket. (Ez nem vonatkozik persze a szállítási költségre).

Bízom benne, hogy így elfogadható,
Üdv,

Farnadi Péter

www.liliputi.hu
T:20/4668425

Kép
marjan78
 
 


[quote="marjan78"]v írta:marjan78alahol ki lehet próbálgatni a kendőket szerintetek?


Van hordozó klub, Budaörsön, ott többféle kendőt ki lehet próbálni :)
Simán boltokban nem hiszem. :(

De amúgy ha a netről rendelsz, akkor visszacserélik 8 napon belül asszem, szóval kipróbálhatod ;)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Ja, látom marjan is pont ezt írta:)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


[quote="lolka_zs"] írta:lolka_zss van egy hordozókendő tanfolyam, ahol ki lehet próbálni mindet.
Csöppke biztos tudja ezt.


a tanfolyamon nem tudom hogy lehet e próbálgatni, ott egy féle kendő van csak asszem. ott a kül kötéseket tanulod meg a sima kendőn.

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Amúgy mei taiban asszem én is maradok az olcsóbb verziónál egyelőre, lehet hogy be sem jön. A kozy meg bamberoo hisztén már egy jóval magasabb árkategória.. :?

Majd megkérdezem a hordozós topicban hogy van e valakinek ilyen liliputis mei tai-ja, mert abból a piros csíkos állatira bejön :)
A babaközbelben.hu-n is vanak meitai-ok, de azoknak annyira nem jön be az anyagszínük.

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?