Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Vanda! Király, hogy minden ok. :)

Véda! Hajrá Csabiiiiiii

Fanni! Remélem, tudsz egy kicsit pihenni!

Boni! Hazataláltatok?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna :P
Köszi, bízom benne nagyon... különben zombi leszek szülésig...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!Nagyon drukkolok, hogy azért pihenjél addig!
Én átvettem Zölditől az alvást. :) Nem bírok ébren maradni.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

 
 

Hanna :P
Köszönöm.
Ez nagyon jó hír. Végre elfáradt a szervezeted. Olvastam a blogod... és az egyedüllét miatt nagyon együttérzek... Feküdni, kiszolgáltatottnak lenni és még egyedül is lenni... De az alagút vége az 1. trimeszter vége lesz, s az egyre közeledik, még ha úgy is érzed, csigalassúsággal...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! Édes vagy! Az alagút vége a 36. hét lesz nálam ezek után.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok! itthon .. eléggé be van dagadva a lábam, így fexem....doktorbácsi tud róla.. :wink:

hát korai volt az örörmöm babakocsit illetően, mert hétvégén telefonáltak, hogy mégsem tudnak hozni..

így ma Zöldi hathatós segítségét követően elmentünk és vettünk egyet.. nekünk tetstzik és nem is volt drága.. remélem nem bánjuk meg..
a második sorban a zöld

http://www.bergon.hu/index.php?oldal=te ... ar=&maxar=

Véda várom sms-t
:lol:

FAnni kitartást! doki biztos babák érdekeit is nézi.. gondolom nincs most szabin és azért ellenőriz is...
Vendég
 


HAnna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Boni! Király babakocsi! :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna! Aludj csak, úgy gyorsabban telik az idő!

Boni! Megtisztelő, hogy zöld(i) babakocsit vettetek. :lol: :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok,

Fanni, Véda
???

Boni,
vigyázz magatokra

Hanna, Zöldi
szép álmokat, álomkór országban:)))
Vendég
 


Lányok :?
A ma éjszaka lemásolta az előzőt... bár tegnap hajnalban nem vettem be fájdalomcsillapítót, ma viszont már 3-kor muszáj volt. Így 6-ig tudtam aludni. 1 óra múlva felhívom a dokimat és megkérdezem, mit gondol erről...

Véda :P
Remélem Rólad jó hírek jönnek hamarosan...?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni Drága,
úgy sajnálom, hogy ennyire fájsz :( de a babók 6 nap múlva kibújnak :P , addig is minden napra küldök virtuális fájdalomcsillapítót :wink:

Véda,
kiskirályfi helyzet?

Hanna,
az álommanók álomport szórnak a szemedre, hogy jó sokat pihenj :wink: :)

Boni,
babakocsi szupi :)

KépKép
tobi
 
 


Fanni :P
6 nap... Tudom, még hosszúnak tűnik, de fogy, fogy, fogy+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Hanna :P
Jó alvást, drága! Addig sem gondolkodsz :wink:

Boni :P
Ha minden jól alakul, akkor nem csak a végeredménnyel jelentkezem a szülőszobáról, hanem már előbb is küldök majd helyzetjelentést induláskor, vagy ahogy a lehetőségeim engedik.

Lányok :P
Nem állnak le a keményedések, de nem is erősödnek. Sőt, a tegnapi 5 percesek visszaváltottak 10 percesre :? Viszont holnap megyek a dokimhoz. Remélem, mond valami bíztatót, pl. hogy szépen kinyílt a méhszáj, vagy legalább felpuhult, stb... Tervben van egyébként, hogy bábakoktélt iszom majd holnap du., ha addig nem történik semmi.
(A bábakoktél egy olyan kis itóka, ami a 40. hetet betöltött kismamáknak beindíthatja a szülését, ha a baba érett, és a méh is készen áll. 2 cl ricinusolaj, 2 cl pálinka, 2 dl sárgabarcklé kell hozzá. Jó kis hasmenést, és ezáltal alahasi görcsöket csinál, ami méhösszehúzódásokat indukál/hat. Szerintem beöntéshez hasonló a hatása. Meglátjuk :roll:

Véda
Vendég
 


Jó reggelt!

Fanni! Beszéltél a dokiddal?

Véda! Ma lesz Csabi nagy napja? :wink:

Tobi! Bella! Köszi Csajok!

(Rólam 2 napja már megint nem marad meg semmi bennem. Lehet bármilyen napszak. Persze jön mellé egy őrült fejfájás) :cry:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Lányok :P
Holnap reggel befekszem, csütörtökön, vagyis 07.03-án császározunk 8)
Én nagyon megnyugodtam, mert már éjszaka is majdnem bementünk a kórházba, csak nem volt jártányi erőm...
S most így új tickerem is van... és kezdek megnyugodni, no meg persze izgulni is...
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! 2 nap és babázol! :) Csodálatos!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Fanni :P
Mi volt éjszaka???

Véda
Vendég
 


Fanni,
Ez nagyon jó hír, akkor hajrá csütörtök! Várjuk majd apától a fényképeket ám és a híreket is!
Gondolom így azért sokkal könnyebb, hogy most már biztosan látod a végét!
Vendég
 


Fanni,
szuper!!!! 07.03 gyönyürű nap lesz Számotokra :P

KépKép
tobi
 
 


fanni: hajrá csütörtök! drukk+++++ várjuk a híreket!

véda: drukk nektek is+++++

kati
katica30
 
 


Fanni,
egy uccsó pocikép :P

KépKép
tobi
 
 


Jó reggelt!

úúúúúúúúúúúgy várom már véda smseidet! :lol:

köszi babakocsi dicsit :lol:

FAnnihurrá.. minnyá itt van :lol:
Vendég
 


Véda :P
Este 10-től éjjel 2-ig visítás és nyögés a fájdalomtól. (Tegnap is így volt...) Na nem fájás, bár őszintén szólva elképzelhető, hogy volt benne az is, hanem az oldalszalagjaim nyúlnának, de már nem tudnak, a gyerekek pedig oldalfekvésben ugyebár még rátesznek, szóval sem aludni, sem moccanni nem tudtam. Felkelni sem. Apa velem virrasztott, majd 2-kor szólt, hogy most már fájdalomcsillapító, vagy kórház. Előbbit választottam. Aztán 6-kor keltem, közben 3x voltam kint... vettem kenetet magamtól strepto ellenőrzésre. Akkor úgy éreztem, hogy nem fáj, gondoltam visszafekszem, de ugyanúgy visítottam... s akkor döntöttem úgy, hogy felhívom a dokimat, mert nem bírom ezt így tovább. Mondtam neki, hogy ha a gyerekeimnek jót teszek azzal, hogy még kibírom ezt a fájdalmat 6 napig, s közben gyógyszert szedek és úgy alszom 3 órákat, akkor csinálom, de ha ártok vele, akkor inkább találjunk ki valamit...
Részemről nagyon feldobódtam, iszonyatosan fáradt vagyok...

Hanna :P Bella :P Tobi :P Kati :P Boni :P
Köszönöm!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Hmmmm Véda, ez a bábakoktél ricinus nélkül teccik! :wink:

Hanna! Rókamentességet!

Fanni! De jóóóóóóóóó! Megadta magát dokikánk? Mikor szúrsz így utoljára?

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Csak bekukkantok, most egész tűrhetően vagyok.

Fanni!
Tarts ki, nem tudok mást mondani. Küldöm a virtuális fájdalomcsillapítót!

Véda? Mi újság? Nem semmi pasi a gyerkőcöd, így megváratni a szülőket. :D Ja, nekem a málnalevél teát mondták, hogy segíthet tágulni.
vovanda
 
 


Fanni :P
Te jó ég! Ez szörnyű lehetett!!! Teljesen megértelek, és nagyon nagy izgalommal várom a július 3-át!!! Már csak 2 nap, és találkozhatsz a fiaiddal! De jó!!!
(És irígykedem is, mert én egyáltalán nem biztos, hogy akkor már babázok :roll: )

Vanda :P
Igen, iszom a málnalevélteát a 35. héttől, és szedek még homeos tágulás-segítőt a 37. héttől. Persze ezek csak a beindult vajúdáskor segítik a méhszáj nyílását, a szülés beindítása nem tartozik a hatásaik közé. (Bár a homeos állítólag beállítja, hogy 2-3 nap plusz-mínusszal szülj a kiírthoz képest...)
Én Lilunál is alkalmaztam ezeket, és könnyen is szültem!

Lányok :P
Újabb tünet: leszakad a derekam, és egész nap mensisen fáj a pocim. Hogy ebből mi lesz?
Csabika gyere ki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Véda
Vendég
 


Fanni,
Dóri is 3-án született :wink: Ez egy szép nap :lol: Nagyon drukkolunk nektek!!!

Véda,
Te még itt? Na nyomás szülni, meg ne lássalak itt most 5 napig :lol: Én ezt a bábakoktélt nem próbáltam ki, nem akartam a wc-n tölteni az utolsó pillanatokat :) Meg amúgy is ment a hasam... Egy másik lány viszont miután megitta, megszült :D Drukk!!
Vendég
 


Véda,
Szerintem Te már ma babázol! :wink: :wink:

Fanni,
Örülök, hogy lerövidíthetted a vonalzódat! Még két hosszú éjszaka és kinyújtózhatnak a kispasik!:D Drukkolok nagyon!

Andi

Kép
bandika
 
 


Véda! Chaulophyllumot szedsz? Ha igen, milyen higításút és mennyit? (Barátnőm ma kezdi szedni, és érdekelne majd az eredmény)

Csbi-biga gyere ki! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi,
Caulophyllum 5CH. Én is ezt szedtem. nekem 15 órás volt az egész, de nem a tágulással volt probléma, az szerintem gyorsan ment. Málnalevelet is ittam, meg másik homeost is szedtem.
Vendég
 


Fanni!n
Tudom a te esetdben ez hülyén hangzik de mégis azt írom élvezd ki ezt a két napot amit még együtt töltötök mert ilyen közel már soha nem leszenk hozzád a srácok.

Kívánom hogy minden okés legyen a csásárral és utána mielőbb tudjál babázni. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Köszi Orsi!

Kép
zölddisznó
 
 


Fanni! :D Már csak 2 nap, de jóóó!Kitartás addig!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Coca :P
Elfelejtettem megkérdezni :oops:
De a holnap estét már a kórházban töltöm, utolsó nap már biztos, hogy nem kell szúrni, ma meg kis óvatosan még egy felet beszúrunk. Na csak azért, nehogy lila folt nélkül szüljek. Már hiányozna :lol:

Vanda :P
Köszi, most már menni fog...

Véda :P
Szerintem együtt szülünk :wink:

Pandus :P Bandika :P Zsebi :P Viktu :P
Köszönjük szépen!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Zöldi :P
Igen, Caulophyllum, és nekem C15-ös, napi 1X5 golyócska, ill. vajúdás közben is lehet alkalmazni a tágulástól függően!

Köszi, lányok, mindenkinek! Bandika :P A próféta szóljon belőled!!!

Fanni :P
Már csütörtököt se bánnám! Hú, de jó lenne :D :D :D Szülésznőm péntek-szombaton nem lesz, és akkor semmiképp nem lenne jó szülni. de ezt még lebeszélem vele, hátha átad egy hasonlóan "jó" kolléganőjének :roll:

Húúú, most már nagyon fáj a derekam. De jóóóóóóóóóóóóó :D :D :D Fájdalmat akarok még, ide a pocimba is!!!!!!!!!!!!!!!!

Véda
Vendég
 


Szerintem ma még egész is mehet. Én úgy tudom, 24 órra szünet elég.

Kép
zölddisznó
 
 


Fanni, Véda!!!
100000-rel drukk, Veletek vagyunk!!! Szuper ügyik lesztek, nem is kérdéses!!! :D

tillidian
 
 


Till :P
Köszi!
Én spec. abban bízom, hogy a dokim szuper ügyi lesz :wink:

Véda :P
Azért drukkolok Neked, hátha inkább már ma, vagy holnap... de ha nem, akkor csütörtökön mindenképp!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Ma már nem jövök! Csak szólok, hogy ne aggódjatok, ne keressetek! Holnap doki előtt még bejelentkezem :wink:

Mindenkinek ölelés!!!

Véda
Vendég
 


Véda vájruk a jelentkezést vagy az sms-! :wink:
Vendég
 


Lányok :P
Már én sem jelentkezem, csak ha hazajöttünk a kórházból!
Orsinak írom meg a pontos adatokat, s fotókat ha sikerül, Apa fog feltenni!
S egy búcsúkép 3 in 1:
Kép
37+1
poci: 122 cm :shock: (most mértem!)
+17 kg
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! A legjobbakat! Közben ha ráért, kérünk infot az SMS-összekötődön keresztül!
Cupppppppppp!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Fanni! Véda! Nagy drukk! Hajrá kispasik!
Várjuk az sms-t.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Drága Fanni!

Már nem olvasol,de nagyon szorítok neked,és egy csodálatos élményben lesz részed,és mindjárt ott lesz két babó a bezedben.Hihetetlen.
Olyan jó olvasnom amikor azt írod:Gyermekeim......
Nagyon fognak rád és a fiúkra vigyázni,nem lesz semmi baj.
És vége egy útnak,mely hosszú volt,de gyönyörű szerintem,mégha most a vége fájdalmas is.
Nagyon fogok rátok gondolni,és izgatottan várjuk a híreket.Millió puszika nektek.


Véda!Remélem elindult a dolog,és már a szülőszobán vagytok.
Neked is nagyon szorítok,és mindjárt mondhatod te is:Gyermekeim.


Nekem ez annyira tetszik,akarok én is még!!!!!!!!!!!!!!

Cocika!Hanna?Apa?Te?

Hanna édes?Hogy vagy ma?
Megy privi!

Kép
csiperke
 
 


Cocika részlet:

Kép

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt!

Csipi! Kitalálunk valamit. :wink:

Zöldi! Csodaszép kismami vagy! Gyönyörű Hanna lakja! :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Lányok!

2 sms miatt is muszáj vagyok még belépni:

Viri küldte tegnap este 8-kor:
Dorkánk elfelejtett levegő venni tegnap este a Jánosban vagyunk. Eddigi minden lelete jó. Holnap még uh és neurológus. Ha minden OK, mehetünk haza. Apa velünk lehet egész nap.

Véda ma 4.34-kor:
Magzatvíz elfolyt, fájások jönnek 5-10 percenként. Indulunk szülni!

Mindkettőtöknek nagyon drukkolok!!!!!!!!!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Viri nem lesz semmi baj! gondolok rátok...Dorka babának nagy ölelés és nektek is az ijedelemre!

Véda sms-t én is kaptam... de Fanni megelőzött :wink:

Hanna mé nem alszol?

Fanni drága ölellek tégedet is... reméelm erre az egy napra is jó szobatársaid lesznek és a kedvenc nővérkém lesz a dolgozóban...holnap pedig sokat fogok gondolni rátok!
Vendég
 


Zöldi drága hungarocell lapok megvannak...azé mire ZSigi kibújik elszállítjuk, mert az ő kis birodalmában avn :wink:

egyre szebb a poci :lol:
Vendég
 


Viri! Minden rendben lesz! Nyugi!

Véda! Hajrá! Ügyesek vagytok Csabival!

Boni! Mert nem tudok aludniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: