Új privát üzeneted érkezett!

Hát sziasztok!
Itt vagyok újra :lol: :lol: :lol: :lol: A múlt héten végig leltároztam. Most igyekszem gyorsan elolvasni, hogy mit termeltetek....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzska!

Jól vagy? Ebben az esős, hideg időben??
:roll:
picimami
 
 


Na egy darabot már sikerült elolvasnom :lol: :lol: :lol:

Cat!

Milyen a kerti bútor???
Jó a hőd.

Nócika sajna nem tud jönni, bekrepált a gépük. Mihelyt megjavul, jönni fog!!!

Asiye!
Sajna csak 163 cm vagyok. Úgyhogy a 84 kiló elég sok hozzá. De ez van. Most nagyon jól érzem magam a bőrömben.
Tetszik a babakocsi, amit kinéztél!!

Picimami!
NE aggódj, még Nócikának sem és nekem sincs gyerekünk, szóval abszolúte nem lógsz ki a sorból.
A Forma 1-et én is szeretem. Apácskával együtt szoktuk mindig megnézni.

Andy!

Vizsga hogy sikerült?? Most olvasom, hogy ól. Gratulálok hozzá!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Szia Picimami!
Hát a munahelyemen még mindig 30 fok van, úgyhogy majd megsülün. Még szerencse, hogy van ventillátor :roll: 8)
Te hogy viseled?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Én is jöttem újből eddig a ház elvette az időmet. Igyekszek vissza olvasni kivel mi van. Lett e kismami azóta köztünk.

Kép
csucsu05
 
 


Szia Csucsu!
Hogy haladtok a házzal? Belaktátok már :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Egy mérnök, egy könyvelő, egy patikus, egy informatikus és egy köztisztviselő el akarja dönteni, hogy melyikük kutyája bír a legkülönlegesebb képességekkel.


Elsőként a mérnök hívja magához a kutyáját: "Derékszög, mutasd be, mit tudsz!"
A kutya elkocog egy fekete táblához, gyorsan felrajzol egy négyzetet, egy kört és egy háromszöget.


Ezután a könyvelő is odaszólítja a kutyáját: "Aktívpasszív, na mutasd csak be te is, amit tudsz!"
A kutya kimegy a konyhába, visszajön tizenkét sütivel, majd elrendezi azokat négyesével 3 oszlopba.

A patikus erre azt állítja, hogy az ő kutyája még ennél is jobbat tud:
"Hőmérő, add elő a számod!"
A kutya kinyitja a hűtőt, kivesz egy liter tejet, elővesz egy 10 cl-es poharat és beleönt pontosan 8 cl tejet úgy, hogy egy csepp sem megy mellé.

Az informatikus szerint ez semmi, az ő kutyája ezt simán lepipálja.
"Keménylemez, nyűgözz le minket!"
A kutya leül a számítógép elé, bekapcsolja, lefuttat egy anti-vírus programot, elküld egy e-mail-t, letölt egy új játékot.


A négy ember a köztisztviselő felé fordul és megkérdezi: "Na és a te kutyád mire képes?"
"Kávészünet, mutasd csak meg nekünk a köztisztviselők képességeit!"
A kutya feltápászkodik, megeszi a sütiket, megissza a tejet, mindent letöröl a számítógépről, megdugja a mérnök kutyáját, azt mondja, hogy közben megsérült a háta, kiállít egy jegyzőkönyvet a munkabalesetről és elmegy hat hónap betegszabadságra.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna: Igen és úgy érzem itt jó helyünk lesz:) :)
Már minden kész van hál istennek:) Talán a kistesó is jöhet már:)

Kép
csucsu05
 
 


Hát akkor tényleg minden ideális most már a tesókához :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Afrikai küldöttség látogat Oroszországba.

A vendéglátók megmutatják az orosz rulettet: valaki a halántékához tart egy forgótáras pisztolyt és elsüti.
- És mi ebben a rulett? -kérdezik az afrikaiak.
- A hat golyó közül az egyik igazi.
Nem sokkal késôbb az oroszok mennek vendégségbe.
- Nekünk is van ám rulettünk! - dicsekszenek az afrikaiak.
- Tényleg? És milyen az?
Erre behívnak hat csinos, teljesen meztelen színesbôru nôt és
letérdepeltetik ôket körben.
- Uraim, parancsoljanak! A hölgyek franciásan, furulyázva szeretik..
- Rendben, ez nekünk jó, de mi ebben a rulett?
- Hogy az egyikük kannibál...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!

Jó, hogy végre ránk is van idöd. :)
A kert bútort a Kikában vettük és eukaliptuszból van. Nagyon nagy kinyitható asztal, és 6 szék öt fokozatban dönthető háttámlával. Nagyon jó. Vagy legalábbis lenne, ha lenn egy kis időnk lekenni faápolóval és végre használhatnánk. 8)

Csucsu!

Neked is örülök ám! :)
Ha tesó érzi, hogy minden készen van, akkor úgyis jön! Én szorítok nektek!

Én úgy döntöttem, hogy nem bírom tovább, és holnap reggel csinálok egy tesztet. Sikerült ugyanis vennem Qupidot. Ha másnak nem is, ennek ki kell mutatnia már most is. 10mlU/ml az érzékenysége!
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Nincs jó hírem. :( Ismét egy negatív teszttel lettem gazdagabb. :(
És a józan ész szerint ez azt jelenti, hogy most sincs baba. Hiszen ez a teszt már egy nappal a beágyazódás után kimutatja a HCG-t. Annak pedig meg kellett volna már történnie. Így még várok két napot pirire, és két-három hetet a következő pére.

De hozzátok tuti odaérnek azok a gólyák! :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok jó reggelt mindenkinek!!!

Cat, nagyon sajnálom :( :cry: :cry: , fel a fejjel legalább így lehet egyszerre leszünk kismamik :lol: :lol: :lol: (remélhetőleg) :!: :!: :!:

Zsuzska!

Örülök :P , hogy itt vagy megint már nagyon hiányoltalak. :P

Csucsu!

Neked is örülök :P és gratula a házhoz :P , mostmár jöhet a kistesóóóóóóóóóóó!!!! :P :P :P

Picimami,
köszi a biztatást akkor majd veszek és neked bizti ott a bébi (remélem :P :P :P )

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Catherine: Ami a tesztekre van irva, hogy a beágyazódástól számitva 1nappal kimutatja az badarság. A doki azt mondta az enyém, hogy ez mindenkinél változó. Van akinek csak későn mutattja ki. Várjunk még hátha..... vannak még csodák.
Akkor szabad feladni a hónapot ha megjött. Bár van barátnőm aki mensizett 3hónapig miközben babás volt.
Csak pozítívan!

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Nem tudom mi a jobb ebben a helyzetben... Még minig hinni, hogy van baba, pedig a teszt az ellenkezőjét mutatja, vagy bizakodni és sokkal nagyobbat csalódni pár nap múlva? :roll:

Bár a lelkem mélyén még mindig azt hiszem, hogy most van baba. És van émelygés is... :shock: Ezt pedig nem csak hiszem. De a görbém is nagyon hasonlít a múlt havihoz, amikor végül megjött piri. :(

Szóval nem is tudom.................

Majd kiderül, hiszen úgy még sohasem volt, hogy sehogy sem lett volna... 8)
Vendég
 


Vatherine: Igy igaz:) nyugi a gólyák jönnek ám már elindultak. ha nem most akkor a következő hónapban:)

Kép
csucsu05
 
 


Szép reggelt Mindenkinek!
Zsuzska, köszi a kedvességet!
Jó hogy ti is itt vagytok újra.
8)
Jól viselem a meleget. Klíma alatt vagyok egész nap. :oops:
És imádom a meleget.

Gabi!
Nagyon kedves vagy! Úgy legyen. Ahogy írod.Drága vagy.
Csak javaslat, hogy próbáld ki. Mindenki maga tudja, de nekem bevált. Kell idő amíg rájössz a rejtelmére. De én láttam a páfrányokat. :shock: :D

Cat!
Mélységesen sajnálom, hogy negatív a teszted.
De még ne add föl!!!
Hátha.
Ha mégsem, akkor a következő hónap, biztos a tiéd lesz.


Én is félek nagyon...
Mi lesz.

puszi mindenkinek és szép napot
picimami
 
 


Sziasztok!

Cat!
Sajnálom a negatív tesztet, de én is azt mondom, hogy ne add fel! Gondol bele, még engem is bíztattatok, a nega teszt után, pedig nekem a hőm sem támasztja alá a babát! Amíg piri nem jelentkezik ne tessék feladni! Nem kell beleélni magad abba hogy ott a baba, csak egyszerűen gondolj arra, hogy ebből még bármi lehet!!!!

Még nálam sincs piri, és semmi jele sem mensinek sem más egyébbnek. Nem is tudom mit tegyek. ma megyek megint DM-be, talán veszek egy újabb tesztet és holnap reggel (hiszen már 1 hete késik) megcsinálom. Aztán irány a doki, ha negatív azért, ha nem azért.....

Picimami!
8.-a mindjárt itt van!!! Küldtem feléd néhány gólyát (mert errefelé is most elég sok repked - hiába)!
Mikroszkópom nekem is van, és én is szoktam figyelgetni. Úgy tudom, hogy a PÉ után, ha minden nap páfrányos, akkor babás az ember lánya! :wink: :lol:

Kép
oriandy
 
 


Oh!!!
Drága Andi!
Miket tud meg az ember.
Majd jól meg is nézem. :shock: :shock: :roll: :oops:
Köszi az infót.
És jól esik, hogy szorítasz nekem.

És hidd el, én is neked. Nagyon is.
Sokat gondolok rátok.

Rossz nagyon ez a bizonytalanság.

Én naponta látok gólyákat.
Van egy gólya család tőlünk nem messze.

Már kicsi keresztfiam is, mondta, gólya volt a házatok felett, biztos baba van a pocakodban.

Bár úgy lenne. :D
picimami
 
 


Köszi mindenkinek a biztatást! :)

Azért megmutatom a hőmet, hogy lássátok miért gondolom úgy, hogy pár nap múlva piri jön. Szerintem hasonlít a ciklusom a múltkori végéhez:
http://www.fertilityfriend.com/home/2079f9
Vendég
 


Cat!
Még ne add fel! :roll:
picimami
 
 


Nem adom fel, mert tegnap este olyan hányinger-émelygés tört rám, ami nem megszokott. Bár már ezt sem állíthatom biztosan, hiszen az utóbbi pár hónapban előfordult már piri előtt.
Szerintem magamnak csinálom a tüneteket annyira szeretném már a babát.

De Apa olyan aranyos volt, ahogy reggel nem indult el amikor szokott, hanem várta a teszt eredményét. :D
Vendég
 


Cat!


Én is félek ám nagyon.
Még izgulhatok...

Én is vágyom már nagyon.
Apa mondta is, kicsim túl görcsösen akarod. Pedig ez nem igaz.
Csak odafigyelek dolgokra. :cry:

Aranyos a párod, figyel rád.

Mi jót csinálsz ma?
Beni hogy van?
Égése? :oops:
picimami
 
 


Picimami!

Beni kint játszik az udvaron a szomszéd kislánnyal. :) Egy nagy földrakást próbálnak ellapátolni. Én pedig a nappali hűvöséből szemmel tartom őket. :D
De mosnom is kellene már, csak ahhoz meg nincs kedvem. :oops:

Beni égése Apa szerint szépen gyógyul. (Azt hiszi, hogy a dr. a neve előőtt orvosra utal, pedig nem is... :D ) Én csak azt látom, hogy sötétebb lett mint tegnap. Kenegetem First-tel.
Vendég
 


Picimami!

Ne izgulj! Azzal nem lesz jobb!
Mondom én...

Olyan könnyű tanácsokat adni, de megfogadni... :roll:
Vendég
 


cat: azért ne add fel mert lehet még nem termelődött annyi hcg hogy kimutatódjon amig nincs piri reménykedhetsz :) drukkolunk :)+++++++++++++szerintem meg mégcsak hasonló sem a görbéd a múlt havihoz :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Catherine!
Teljesen igazad van! Könnyű tanácsot adni és nehéz megfogadni!
Meg az is érdekes dolog, ha valaki azt mondja, ne akard annyira görcsösen a babát. Kérdezem én, kinek mi a görcsösen?? Ezt is ugye nehéz gefogalmazni. Mert mi már 8 hónapja póbálkozunk sikertelenül, és ekkor már az ember nem tud nem arra gondolni. Igaz!? Persze a hőmérőzés, a gyógyszer szedés, tea ivás és az ovu tesztelés nem engedi, hogy egyáltalán ne gondoljak rá, de igazán csak akkor "görcsölök", ha itt az ideje pirinek és természetesen azt várom, hogy egy jó darabig ne jöjjön. És szerintem ezzel sokan vannak így, tehát az igazi izgalom és rágörcsölés a mensi elött napokban van. Az meg már nem hiszem hogy valamit is befolyásolna a baba jöttébe!
Szóval szerintem ha 1-1 sikertelen hónap végén az ember lánya kicsit kiborul, bőven belefér és megérthető!

Vélemények?

Kép
oriandy
 
 


jaja: én is teljesen ki voltam borulva Gergő elött mikor megjött:) párom mindig mondta hogy ne akarjam annyira görcsösen :) elmentem egy tanfolyamra februárban és áprilisban összejött Gergő de én ugyanúgy gondoltam rá meg hogy középidőben legyünk együtt apával szóval tudja fene mi az a görcsölés :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Cat! Andi! Mónika!

Igen, mi is a görcsölés?
Ha figyelem a pé-t, a hőt, stb. akkor elég sokat kell gondoljak rá, ha akarom, ha nem.
És ha már késik a piri, akkor reménykedik az ember.
:oops:
De fél a csalódástól.
Hisz miért pont akkor késik, amikor babások szeretnénk lenni. :roll:
És pár nappal később megjönn. :oops:
picimami
 
 


MIért van az, hogy aki védekezik, becsúszik a bébi. Pedig nem szeretné. Egy pillanat alatt sikerül.
És, ha már eldöntöd, akarod, és figyelsz magadra, teszel érte, egészséges vagy. És mégsem jön össze.

Egy orvos szerint nem lehet csak úgy, ahogy az ember lánya akarja.
És majd jön magától
picimami
 
 


Lányok!
Szívesen csinálnék egy táblázatot magunkról (ha mindenki benne van és megadja az adatait!), hogy lássuk, ki hogy áll a dolgokkal.
Na????
Az adatokat priviben is megírhatjátok!
Ezek kellenének:
felhasználói név, kor, lakhely, babagyártás kezdete, cilus hossza, ciklusnap vagy aki már babás, annak a terhességi hét, és megjegyzés rovatba beírnám, akinek van már gyerkőce, név és születési dátum.

Aki vevő rá. az írjon!
Köszi!

Kép
oriandy
 
 


Andi!

Én már meg is írtam az adataimat! Kiegészítettem még a keresztnevemmel is, bár ez az én esetemben elég egyértelmű. :)

Én most kifejezettem örültem annak, hogy hőmérőztem, mert nem izgultam agyon magam, hogy már több mint egy hete késik, és még mindig negatív a teszt. Tudom, hogy így csak 11 nappal később aktuális a piri.
Így még bizkodom...
Bár én kezdem azt gondolni, hogy kicsit görcsösebb vagyok, mint Beninél. Akkor hagytam csak, hogy történjenek a dolgok. Most pedig minden jelre figyelek, és szerintem kitünő hipohonderként produkálom is maganak a jeleket. Erre már gyerekkoromban is képes voltam. Ha nem akartam suliba menni, képes voltam szinte bármilyen betegség tüneteit produkálni, úgy hogy még az orvos is kiírt. :wink: :oops: :D

Tehát én most várok még 3 napot, ha nem jön piri, akkor újabb teszt. Két nap múlva nincs értelme ismételni, mert csak 25-ös érzékenységű van itthon, és ha ma a 10-es sem mutatta ki, akkor annak esélye sincs.
Vendég
 


Nika!

Azért gondoltam, hogy hasonló, mert ott is leesett a hőm 3 nappal mensi előtt, aztán újra fel, és piri első napján ment le megint.
Vendég
 


Cat!
Kicsit én is szomorú lettem...
Már nem merek én sem jóra gondolni.
:?
picimami
 
 


nekem nem titkos beírom ide :wink: :wink:
nika70 (Mónika),38 éves vagyok,Salgótarján,2008.január óta próbálkozunk,hát a cilus hossza nekem változó 24-37 nap között van ,Gergő 2007.01.21.

ha kell még valami adat szólj :):):)

Cat: viszont baromira egy csíkban volt magasan nem úgy mint a multkor:):):):):) de várjunk 3 napot:):)vagy én várnék mondjuk vasárnapig ha van türelmed mert ha megjön akkor megjön ha meg nem akkor jobban kimutatja már akkor a teszt:)

nika70
Salgótarján
 
 


na ne legyetek letörve nem szabad :) csíííííííííííííííííííííííííííííízzzzzzzzzzzzzzz:):):):):)):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Na jó Mónika!
Igyekszem...
Nekem kimaradt a mai hőm. De a tegnapi íme...
De még van hátra 7 cn

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/d ... 70400_.png
picimami
 
 


Picimami!

Fel a fejjel! Szerintem nagyon jól fenn van a hőd. Sokkal fentebb, mint bárkinek akinek eddig láttam! :D

Nika!

Vsárnap????????????? Honnan lenne nekem annyi türelmem? Csütörtökig talán kibírom. Ha akkor is negatív és nem jön meg, akkor talán szombat, de nem merném megígérni, hogy a pénteket kihagyom... :oops: Bocsi, de én mrá csak ilyen vagyok.
Persze
Apával lesz egy kis harc, hogy miért nem vagyok türelmesebb, de talán megérti.

Azt nem is írtam még, hogy mintha nőttek volna a melleim. :shock: Mondjuk lehet, hogy csak azért, mert híztam is. :oops:
Vendég
 


Ja, és "bánatomban" befaltam egy fél sárgadinnyét. Nagyon finom volt! Most mehetek délután újra venni, mert Beninek nem maradt. :oops: De nem baj, úgyis kell görögdinnye is. :D Inkább ezek, mint az édesség.
Vendég
 


Sziasztok!

Atyám, már megint mennyit írtatok :?: :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!

Megpróbáljuk elütni valamivel az időt amíg a pozitív tesztre várunk. :D :D :D

Azt említettem már, hogy úgy érzem érzékenyebbek a mellbimbóim? :shock:
Lassan kezdem azt hinni, hogy pozitív tesztet is fogok produkálni, függetlenül attól, hogy van-e baba a pocimban vagy nincs... :oops:

Egyébként a szomszéd kislány is megkérdezte ma, hogy baba van-e a pocimban? Én pedig csak annyit mondtam, hogy talán... Nem olyan jó az angol nyelvtudásom, hogy elmagyarázzam egy két éves kislánynak, hogy amit ő babának lát, az csak egy-két zsírpárna. :oops:
Ráadásul, mivel neki decemberben születik majd kistesója, így mindenkitől ezt kérdezi. :)
Vendég
 


Cat!
Csucsunak igaza van. Az egyik topicban Gabinak 8 hetesen lett először pozitív a tesztje :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Andy!
Teljesen igazad van a kiborulásról..... én attól bőgtem fél óráig, hogy a barátnőm 15 hetes terhes. Pedig nagyon szeretem és nagyon drukkoltam, hogy összejöjjön nekik. De hát mégsem az enyém és ezt is végig nézni közelről (egy emelettel alattunk laknak).

Adataim: kuzsanna, 31 év, Budapest, 2006 óta, 25-28 nap a ciklusom hossza, ma vagyok a 20. napon, nincs gyerkőc.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Cat!
Ez de rossz. Pedig szegény kislány csak azt szeretné, hogy mivel neki most kistesója lesz, másnak is legyen babája :roll: Pedig hogy tud ez fájni nekünk :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Picimami
!
Szerintem szép a hőd. És jól elkaptátok a pé-t is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ebből még bármi lehet :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


NA megyek vissza ablakot mosni.... már csak a nagy szoba van hátra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Cat!
Érzékeny mellbimbó :?: :?: :?: :?: :?: Hú, az bármi lehet még :wink: :wink: :wink: :wink:
Nekem meg fáj a hasam, mintha most akarna megjönni. Pedig legalább 5 napja még lenne :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!

Én úgy hallottam, hogy ha nem mutatja ki a teszt, akkor nem termelődik elég HCG hormon, és az nem jó a babának, és valószínűleg vetélés lesz a vége. Ezért aggódom csak egy kicsit.
Különben én Benivel nem is teszteltem a 7. hét előtt, így nem tudom mi lett volna a legkorábbi időpont amikor kimutatja.

Az "irígység" pedig szerintem egy teljesen természetes emberi tulajdonság. Ha nem párosul rosszindulattal, akkor szerintem semmi baj vele. Természetes, hogy egy picit irígykedsz, hiszen ti is olyan régen szeretnétek már ezt a babát. És igen, rosszul esik az embernek, ha valamit nagyon szeretne és nem kaphatja meg, míg más igen. Ráadásul úgy, hogy nincs is rá magyarázat, neki miért nem lehet...
Fel a fejjel! A Te időd is hamarosan eljön! És akkor nagyon boldogok lesztek! :D :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok! Üdv mindenkinek, bár látom nem nagyon hiányoltatok! Otthon a gépem bekapott valami fránya virust igy nem tudom mikor lesz otthon ujra gépem! :? De most vagyok! Velem semmi kül nincs! Dokibácsi szabin szal még nem voltam kontrollon! Majd jövöhéten mert most itt van Mikike! Mindenkinek további szép napot kívánok! Pucca!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Zsuzska!

Nekem már egy hete úgy fáj a hasam, mintha meg akarna jönni...
De ez nem jelent semmit, múlt hónapban is így volt pé után. :?

Szomszéd kislány egyébként nem is fáj annyira. Olyan aranyos olyankor amikor ilyeneket kérdez. :D És az is lehet, hogy legközelebb már azt válaszolhatom neki, hogy IGEN!
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Cat!
Egészségede a sárgadinnye. Nekem is csomalgolt ma apa, reggelire :D
Nekem is viszket.. és fáj, de nagyon. Eddig csak piri előtt két nappal fájt.

Köszi lányok a biztatást. Aranyosak vagytok. És sokkal jobb, hogy megint ilyen sokat írunk. :wink:
picimami
 
 


Nócika!

Ne legyél igazságtalan!

Többször is hiányoltunk! Olvasd csak el figyelmesen! :D :D :D

Doki bácsi visszajöhetne, hogy megtudjuk mi van! Piri pedig jól jegyezze meg, hova nem kell mennie még egy ideig ezután!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?