Új privát üzeneted érkezett!

szasztok,

én is restellem magam de csak röviden tudok írni megint :oops:

Mary: oltástól aluszékonyabb lesz/lehet.

rucit mi majd a börzén nézünk szept végén remlem addig kihuzzuk max pár vételével. akkor majd vásárolunk télre is ha jól megy.

no, ha akartam is mást írni elfelejtettem :oops: bocsi

Kép Kép
celesztina
 
 


Fruzsi!
Nálunk nem volt semmi gond az oltással, csak annyi, hogy üvöltött, mikor megkapta. Nem lázasodott be, nem pirosodott be a helye. 1-2 napig aluszékonyabb volt, ennyi.

Benettke! Semmi baj, hogy ritkán jössz, sokszor én is csak olvasok és nem reagálok. Gratula a forgolódáshoz! Nálunk még csak oldalra próbál fordulni, végre meg tudja tartani a fejét hanyatt fekve , és hason szépen kitámasztja a fejét, meg emelgeti a popóját és a lábát minden irányba. Gondolom, majd előbb utóbb meg is fordul. Nálunk úgy tűnik, babó még mindig hájra gyúr.

Forralt babavizet ebben a melegben én is adok néha, de csak 1-2 kiskanállal.
Vendég
 


megvan -kérdezni akartam:
menzi: akinek megjött 6 hét után annak menniyre tartott hosszan? nekem több mint 1 hete tart és msot erősödött dokim meg szabin nem zavarnám mert nem gáz csak érdekelne mire számíthatok...
celesztina
 
 

 
 

Nekem eddig 2x jott meg egy napra es eleg volt hozza tisztasagibetet. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nekem még nem jött meg. Őszintén szólva nem hiányzik.
Vendég
 


Nekem már megjött kétszer. Egyszer júni 8-13ig. aztán két nap semmi és aztán egy nap pici vérzés. Mennyisége több volt, mint eddig.
Aztán megjött tegnap és megint elég sok van... :(
hű de utálom...
Egyébként ilyenkor nem lehet még tampont használni???

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Csajok!

Aki tud gyorsan válaszoljon légyszi !!!!
Holnap kéne mennem 6 hetes kontrollra de megjött a havim...akkor is menjek?? pénteken is rendel a doki addigra mulna vmicskét..sztetek?? Anyum szerint akkor is menjek de én nem szívesen mennék igy..
Vendég
 


Csajok!

Aki tud gyorsan válaszoljon légyszi !!!!
Holnap kéne mennem 6 hetes kontrollra de megjött a havim...akkor is menjek?? pénteken is rendel a doki addigra mulna vmicskét..sztetek?? Anyum szerint akkor is menjek de én nem szívesen mennék igy..
Vendég
 


Csajok!

Aki tud gyorsan válaszoljon légyszi !!!!
Holnap kéne mennem 6 hetes kontrollra de megjött a havim...akkor is menjek?? pénteken is rendel a doki addigra mulna vmicskét..sztetek?? Anyum szerint akkor is menjek de én nem szívesen mennék igy..
Vendég
 


Kép

Kép

csak2kép

Kép
téjé
 
 


Litu pár napon nem múlik semmi. De ha akkor is meglesz még, akkor ne halogasd! Talán én így tennék.

Kép
téjé
 
 


Lituka!

Én úgy tudom, hogy akkor "lehet" menni dokihoz, ha nem vérzel...sztem hívd fel, ha tudod! (nekem még nem jött meg...remélem egy darabig még nem is fog...bár ahogy olvasom, hogy már sokaknak igen :shock: ...)


Magika!

És képzeld, még rosszban sem vagyunk :? Mikor terhes voltam meglátogatott és azt mondta szülés után majd jön...azóta nem jött...kérdeztem többször is, hogy na, akkor mikor...aztán mindig mondott valamit: nem ér rá, most meleg van, most nem érzi jól magát, stb....most meg már nem is kérdezem ha beszélünk... Valahogy nincs olyan szoros anya-lánya kapcsolatunk...apukám halála óta meg pláne...nincs semmi különösebb oka, csak így alakult 8) .

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Lituka!

Én 8 hét után mentem. Amikor a 6 hét letelt nem értem rá és amikor a 7. héten akartam menni nekem is megjött. úgyhogy amikor elmúlt akkor mentem a "6 hetes" kontrollra. szóval szerintem várd meg amig elmúlik. Nem kell pont 6 hét múlva visszamenni. egyik barátnőm 5 hónap múlva ment vissza. na ez elég sok, de a doki nem szólt semmit. ha nincs panaszod, akkor ráérsz.
hű jó hosszú lettem...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

Most értünk haza... Wellness hétvégén voltunk Zalaegerszegen, menet meg jövet a Balcsira is beugrottunk! Nagyon klassz volt, csak ma délben eléggé viharos lett az idő Bogláron, így korán hazaindultunk! :(
Jó sokat írtatok, jól lemaradtam!

Mi nagyon jól éreztük magunkat, Beni állatira imádta a szálloda wellness részlegét, órákig csónakázott az élménymedencékben meg a jacuzziban! :D :D :D Aztán meg úszott is! :D :D :D

Képek: Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Zorronmé,

jaj de irigyellek Benneteket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szuper képek!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Zorróné nagyon szuperek a képek! Főleg ami fentről lett fotótva. Mennyit utaztok! Jól bírja a hosszú utat? Alszik végig? Légkondis a kocsitok?

Kép
téjé
 
 


Zorróné!

Jók a képek! :D
Mi valószinű csak augusztusban megyünk vizközelbe...csak nem tudom, hogy merjem-e magam reklámozni fürdő ruciban... :oops:
A zebra kutya füle hozzám képest... :(

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Kisfruzsi: köszi! :D

Ja, és így úsztunk!
Kép
Kép

Egyben akkor Mary kérdésére is válaszolva a strandolással kapcsolatban: először úgy voltunk vele, hogy Beni csak csónakázni fog, nem fürdik, de aztán mivel teljesen tiszta volt a víz és vasárnap reggeltől gyakorlatilag egyedül voltunk a szállodában és a medencéket is csak mi használtuk így úgy döntöttünk, bevisszük!
A Balcsiban viszont csak "taxizott", meg egy picit belelógatta a lábát! :D

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Judit: Beni nagyon jól elvan a kocsiban, szerencsére! Már 2 hetesen vittük Sopronba! Mivel a szüleim ott laknak, így sokat utazunk! Légkondi nélkül nem vállaltuk volna a 30 fokokat, így még májusban megjavíttattuk a klímát, mert volt ugyan a kocsinkban de tavaly óta rossz volt!
Ja és igen, 90%-ban alszik útközben! Csak a dugót viseli nehezen, de ezzel nincs egyedül... :D

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Zorróné!

köszönöm a Balcsis választ! :lol:
akkor beszerzünk egy kis csónakot neki.
És a naptól hogyan védtétek? Gondolom sapek? És még?

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Bennettke: de örülök, hogy írtál és annak is, hogy Zéti ilyen jó baba! :D Azért az számomra is fura, vagyis elképzelhetetlen, hogy anyukád még nem látta az unokáját! Mi asszem az ellenpélda vagyunk: szüleim ott voltak a szülőszobában, amikor Beni a hasamon volt még úgy, hogy a köldökzsinór még nem volt elvágva és a méhlepény is bennem volt! 220 km-t autóztak ide Pestre ezért a pillanatért éjszaka a viharban és aztán 220-at haza!

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Mary: 50 faktoros babanaptej, sapka, és pelussal volt betakarva; pontosabban lett volna, de amikor a vízben voltunk, pont nem sütött a nap... :D :D :D

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Zorróné!
köszi. semmiképpen nem ajánlatos bevinni a vizbe? pl. Balaton?

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mary: nem tudom igazából mikortól ajánlatos... :roll: Azt tudom, hogy mi július végén megyünk Horvátországba és tengerbe be fogjuk vinni! A Bailcsitól kicsit tartok, de ahogy Nono is írta, most elég tiszta!
A babaúszások meg 3 hónapos kortól vannak, szóval lehet, hogy onnantól ajánlatos... :roll:

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Zorróné,
hű, de klassz helyen voltatok :) :)

Benettke,
végre te is benéztél. Örülök, hogy minden rendben nálatok és Zéti ilyen jó fiú :)

Mary,
hááát én a Balcsiba tuti nem vinném be még Lilit, viszont tengerbe simán.

Judit,
Nagyon édes Rini. Egyre helyesebb :)

Kép
emi29
 
 


Mary! Ne vidd be Bogit Balcsiba. A tengerbe azért szabad mert az sós és ez elpusztítja azokat a bacikat amik nagyon komoly betegséget okoznak. Pl ha v.ki beletermelt a tengerbe nem lesztek betegek mert a sós víz megöli a calici és hasonló bacikat. DE! A balcsi nem tiszta. Engem a nődoki nem is engedett még medencébe sem és fürdeni sem terhesen. Egyedül a tengerbe mehettem be. Szval Bogit sztem ne vidd be a Balcsiba, lehet h tiszta nekünk felnőtteknek de egy babának nem. Nem beszélve róla h mikor voltunk pl egy kutyus is fürdött....no comment. Én nem vinném be semmiképp, ha nagyon akarod max a kis lábát belelógathatod de én ezt sem tenném. A babaúszást 2-3 hós kortól ajánlják amúgy. Nem tudod mennyi idő a csíkok elhalványulása? Nekem is sajna. Szerencsére nem sok de akad. Én veszettül lebarnultam a Balcsin meg előtte a szoliban és így nem olyan gáz de így is nagyon zavar.

lituka! ha megjött ne menj dokihoz mert belső vizsgálat van. Én is 8 hetesen jutottam el. Ma voltam csak.....imádom a dokim amúgy4 Ma mondta h muilyen jól áll nekem h egy kicsit meghíztam!....hát szerintem nem....persze ezt ő komolyan mondta...csak én nem érzem így jól magam...

zorróné! mi a hotel neve? nagyon klasszak a képek! :) Ha nem lesznek sokan én is beviszem a medencébe derékig majd Márkot mert mi is megyünk wellnesezni vele majd nemsokára. A fejecskéjét én nem mert ha vizes lesz az arca tuti lenyalogatja.
Vendég
 


Nono!

Köszi a válaszodat a Balcsis kérdésemre.
Hát hogy a csikok mikor fognak elhalványulni....??? Nem tudom. attól tartok én már igy maradok... :(
Párom ki van akadva, hogy nem akarok levetkőzni fürdőrucira, de olyan égő hájas, csikosnak lenni... :cry: :oops:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mary! hájas csíkos! ez nagyon találó...rám illik..... :? én is ilyen vagyok. Persze fényképen nem látszik ha ruhában vagyok mert jól titkolom a rucikkal, de a fürdőruha engem is kiakasztott a hétvégén. ez az egy dolog árnyékolta be a Balcsit... :cry: Mivel nem akarok több babót így én tuti plasztikáztatom ha meglesz rá a keret. Nem akarok 26 évesen így kinézni és lelélni ezekkel a zebra mintákkal az életem. Kicsit sok ez a lelkemnek...tornázni nincs időm fogyizok egy ideje de nem moccan a mérleg.....lassan 2 és fél hete diétázom de egy gr nem ment le....nem tom miért..... :cry: a hasam olyan pudingos még mindig..és kimondottan nagy lesz estére...mint a terhességem elején, reggel nem látszik estére meg megnőtt a pocak...aztán reggelre megint kisebb lett.....
Vendég
 


Nono!

Akkor egy cipőben járunk....vagyis az én helyzetem rosszabb, mert ruhában se érzem magam túl jól..igaz, hogy a plussz 17 kg-ból már csak 5 van rajtam, de amúgy is jelentős túlsúllyal indultam. :cry:
Kéne tornázni...evéssel nincs gond, mert nagyon keveset eszek.
Párom nem akarja, hogy lefogyjak...de engem meg zavar... :cry:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mary! Én ezt a diétát fogom most kipróbálni. 10 napos kúra és igazából nem fogyokúra de aki kipróbálta annak bevált és sokat fogyott vele, kb 4 kg-t. Megnézem hátha bejön nekem is és 10 napot kibírok hisz ez nem olyanmint egy fogyókúra hogy addig küzdesz míg le nem megy mondjuk 10 kg. Ez időhöz kötött és nekem tetszik h tudom már csak 8 nap van hátra aztán már csak 4 stb. Szval van cél ameddig ki kell bírni. Aki csinálta azt mondta csak az első nap volt nehéz de utána már nem mert ezt az ital elvette teljesen az éhségérzetet. Hátha...ha nem akkor nem tudom mihez kezdjek. A 90 napos diéta nagyon macerás mert Szonja miatt nem főzhetek akármit annyi időm meg nincs hogy magamnak külön főzzek....

http://www.neera.hu/neera.php
Vendég
 


naaaaagyon nyügi Dávid az oltás miatt:(((((
sír sír......

Kép
marjan78
 
 


Benettke, igen, át szoktam lesni Marcira! Tüneményes kiskölök!

Lakihegyre költöztünk, ikerházba, ahol a szomszédnak 4 hónapos fiú-lány ikerpárja van, plusz egy 12 éves lánya...Jól összejöttünk...(ők csak egy hónap múlva jönnek, de már taliztunk).

6 hetes kontroll: én még nem voltam, pedig szombaton voltunk 10 hetesek :oops: de egyszerűen nem tudom leszervezni...csak délután lenne jó, mert a keresztanyám jönne szittelni, és Ő csak meló után tud, és olyan napon, amikor a párom sem dolgozik, mert akkor elvisz kocsival..BKV-val kb. 4-5 óra lenne oda-vissza :roll: Azért talán hamarabb eljutok, mint 5 hónap :oops:

Zorroné, klasszak a képek! :D

Oltás: Mirát oltották először, ciciről ment, 3-at nyikkant, aztán kapta a tápot, Gergő akkor ébredt, Ő egyet nyikkant és utána kapta a cicit. Délelőtt 11-kor oltották háznál, még hőemelkedésük sem volt, be sem pirosodott. Este már a pöttyöt sem találtam...Remélem, a többit is ilyen jól viselik! :D

Kép
babyteve2
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.02 21:26-kor.
Vendég
 


Pumpó, nem hiszem, hogy terhes lennél...az már triplacsavar lenne.. :shock:

Hogy viseled a helyzetet? Urad jelentkezett?

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Babyteve: kezetfoghatunk....én még szintén nem voltam kontrollon, pedig most lesz 3 hónapos Attila... :roll: , de én már a szülés délutánján teljesen regenerálódtam és két nap múlva műár nem is emlékeztem semmire, annyira elfoglalt a picimmel való törődés...

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Megyek, mert húsgombócot gyártok paradicsomszósszal.....nyami...csak készülne már el.....

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


pumpóka! Én 2 hétig szoptattam. Ennek már 6 hete....és nem jött meg! DE!!!!! A gyermekágy alatt is lehetsz terhes. Mikor voltatok együtt? Ha van már 3 hete akkor a teszt megmutatjA ELVILEG. vAN A dm-BEN EGY ZÖLD EZÜRT FELIRATÚ TESZT. nEKEM MEGMUTITA 3 HETES TERHESEN, ...hülye caps lock...azé sem írom le még1x sorry
Vendég
 


sziasztok

gondoltam bejelentkezem én is bár ............ :)
Kristóf 6hetesen volt 4770g.1,5hete éjjel nappal 1,5-2-2,5óránként kéri a cicit ami kicsit fárasztó.mármint az éjszaka.tegnap kicsit bekeményitettem csak 3óránként adtam.talán sikerül neki vissza állni.nem a tejcsivel van gond mert az van,2hét alatt 520got hizott.ugyhogy a melegre fogtam.hasról hátra már régota forog most probálkozik vissza de az még nem megy. :lol: :lol:

sok szép babát láttam mert olvasni mindig olvaslak titeket :) meg gratula atalihoz is hogy össze jött és hogy jol éreztétek magatok

.teszek pár képet a fiukról.hétvégén volt 1kis buli.Levi és apa(Laci) névnapját tartottuk:)

Pumpoka nekem Levi 5hétig szopizott a mensim meg akkor jött meg mikor 3hónapos volt.szerintem ne izgulj. kitartást most a nehéz napokhoz.

na a képeket nem engedi majd megprobálom este még vagy holnap.
Vendég
 


Nekem sem jött még meg, mondjuk én még szoptatok is...
Ha jól emlékszem Szandinál is 4-6 hónapos kora körül jött meg először... asszem :roll:

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Sziasztok,

én sem voltam mmég kontrollon, mondjuk nekem múlthéten csütörtökön járt le a 6 hét.. annyira nem is érdekelene, mert semmi bajom, se vágás se semmi nem volt, de ugye már jól esne egy nagyot fürdeni pl a Balcsiban, és ahhoz jó lett volna ha lát, hogy minden visszahúzódott odabent-lent. :) Ma hívtam pont a dokim, de már csak a jövőhétre kaptam időpontot..úgyhogy nem érdekel, bemegyek fürdeni a hétvégén:)

pumpóka, szerintem baromi kicsi az esélye hogy terhes vagy... ilyenkor még összevissza tombolnak a hormonok, van akinek megjön, aztán több hónapg megint nem... nyugi :) És inkább örülj neki, hogy még nem jött meg. Annyival kevesebb gond ;) Mondjuk, ha már nem szoptatsz, akkor valszeg hamarosan meg fog.

babyteve, édesek a lukrók:) Milyen mázli hogy pont ikresekkel költöztök IKER_házba :wink: :lol: :lol:
Biztos jól ellesznek, főleg, hogy ilyen kicsi a korkülönbség.

Babák egytől egyik szépségesek, és milyen nagyok már:)

Megint kurtára sikeredett az írás, de éhes vagyok. :lol:
Szép estét!

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Zorrone!

Balaton Hotel Semira Day Spa-ban voltatok?
Most mentek ma oda anyukamek.
Holnap lesz a 40. hazassagi evfordulojuk.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Milyen volt?

Benettke!
En el sem tudnam kepzelni, hogy majd ne latogassam meg a fiam vagy a lanyom gyereket.
Akar milyen viszonyban is leszunk, akar hogy is lesz.
De mondjuk anyosom itt lakik a szomszedban 5 percre es jo ha 4x latta Katicat.

Magi
Vendég
 


csöppke! milyenek az éjszakáitok? Bevált a pihenőszék? (úgy rémlik te vettél egy zöld FP széket)
Vendég
 


Magika: igen ott! :D :D :D
Azt hiszem anyukádéknak sem kell osztozniuk senkivel a wellness részlegen, mert ma miután hazajöttünk, teljesen kiürült a szálloda! :D :D :D Egyébként maga a szálloda rész annyira nem nagy szám, de a reggeli+vacsora bőséges és nagyon finom; a wellness meg csúcsszuper!

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Zorrone!
Mondtak, hogy nincs is svedasztal, hanem menuvalasztas van, mert annyira nincsenek vendegek.
Holnap masszazsra is mennek.

Akkor azert volt olcso.

Itt 6 nap volt annyi, mint mashol 3 nap.

Magi
Vendég
 


[quote="magika"]Z írta:magikaorrone!
Mondtak, hogy nincs is svedasztal, hanem menuvalasztas van, mert annyira nincsenek vendegek.
Holnap masszazsra is mennek.

Akkor azert volt olcso.

Itt 6 nap volt annyi, mint mashol 3 nap.

Magi


Mi szombattól hétfőig voltunk és szombat este még svédasztal volt, mert akkor viszonylag "sokan" voltak, vasárnap viszont menüválasztás! De a reggeli az mindig svédasztalos! :D :D :D
Mivel on-line utazásközvetítő családi cégünk van, így mi is elég olcsón mentünk! De amúgy eddig az árakkal eléggé "el volt szállva" ez a szálloda, most viszont egész jó akcióik vannak!

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Sziasztok,

képek gyönyörűek, mint mindig:)

Zorróné el vagyok ájulva ettől a helytől. baromi jók a képek.hogyhogy nincsenek vendégek? akármikor megyünk nincsenek, mert akkor megyünk:)

Pumpóka mi ahelyzet veled és az uraddal? sztem sem vagy terhes.

nekem sem jött meg még, de én is szoptatok.

Marjan, jobbulást a kis Dávidnak, hívtalak ma. mi szerdán megyünk oltásra. ki a dokitok?

én gyerekem már 2 napja ordít a fürdéstől, gondolom, mert béna vagyok. az apja szokta.sztem tegnap hideg volt a víz, ma forró. szegény. vettem neki úszópelust. hétvégén kipróbáljuk a saját medencében. Nem hideg neki 30 fok?

Babyteve, de jó, hogy ikresek költöznek.
na ennyi, a többit mindig elfelejtem.

hol van mindenki? Szössz?

lolka_zs
 
 


Zorrone!

Ertem!
En kozvetlen foglaltam szombaton nekik.

Magi
Vendég
 


Sziasztok!

Nekem Andrisnál a 6. hónapban jött meg.
Jelentem: 3 napja hastáncolok esténként....nagyon megdolgoztat, próbáljátok ki....

Dobok egy képet:
Kép Kép

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.02 21:19-kor.
Vendég
 


Jó reggelt, sziasztok!

Lolka: fürdés kicsim sem szereti, de ő 35 fokos vízben fürdik mióta meleg van előtte még melegebben (de ő elég fázós) Azért próbáld ki melegebb vízben hátha bejön Marcinak.

Klarka: jó a hastánc, én is próbálkozom torna-dvd-vel most egy norbis 25 percessel -gondoltam ennek legalább egy része belefér. Bár általában úgy megy, hogy plüssállatokat adogat Laura közben hogy fogjam meg kerülgethetem mikor a szobában motorozik és rohangál, de a legviccesebb amikor limbó-hintózunk úgy hogy az ölemben van (már előre tudja mikor jön ez a rész a dvd-n és jön, hogy vegyem fel) :lol:

Tényleg, ismeri/megvette vki a Béres féle Változz visszát amikor Détárral tornázik? :?:

hú, itt jó nagy köd van -másmerre is?
és drukkoljatok, lehet, ma nézünk másik szekeret (akciós a brendonban) remlem összejön és befér a kocsiba mert szerdán egyedül kell mennem a kicsikkel az örsig és szekér nélkül elég húzós lenne...

Kép Kép
celesztina
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?