Új privát üzeneted érkezett!

Bakker laptető... :shock: :shock: :oops: :lol: Pedig még nem tervezünk tesót... 8)

Kép
szilcsi
 
 


Cocamama! Nagyon szép pocakod van :)

Kati! Tessék pihizni :)

Boni! Jó pihit

Baba! mizujs?

Ma megyek vissza kontrollra a sebfagyi miatt.
Remélem minden ok lesz!
sonjus
 
 


Sonjus, mi volt a dokinál?
Köszi jól, csak mindig barnázok és ez az agyamra megy.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Megállapítom, hogy már megint veszélyeztetett fajok lettünk. A kihalás szélén állunk!
Mentsük meg magunkat! Help!

Szilcsi! pucér Főnök nagyon helyes pasi! :lol: Milyen volt a laptetős éjszaka?;)

Sonjus? Doki?

Bababarna hess!

Boni! Jó anyázást!

Én ma henye itthon, lalán varrok egy kicsit, meg esetleg főzök dinnyét. Többre nem vagyok hitelesítve.
Apa és a rabszolgái a fürdőszobát verik éppen szét, mármint az felújítandó házban. Nem irigykedem most rájuk.

Kép
zölddisznó
 
 


Hahóóó! Van itt Valaki???? Kép

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Szerintem már csak a Green Peace, aki a kihaló fajok megmentésén dolgozik.

Kutass közvéleményt, hogy a 12. helyett melyik hétvége legyen! (Bár Boni nem tuti, hogy olvassa)
Nekem mindegyik oké!

Kép
zölddisznó
 
 


Coca, a laptetős éjszaka xar volt. Apa meccsnézés címén aludt a tévé előtt, Lalinak pedig vírusos torokgyulladása van. :( 4 órát sikerült aludnom, a lépcsőházban 3. napja fúrnak, valami internetkábelt szerelnek be. A szomszéd lakásba véletlenül be is fúrtak, a bácsi most ment reklamálni. :evil:

Kép
szilcsi
 
 


Sziasztok!

Azt hittem azért többet kell ám visszaolvasni! :?

Katica! Örülök a jó hírnek, annak is, hogy jól viselted és annak is, hogy nem találtak semmit! :lol:

Boni! Kellemes utazást, bár rohadt meleg van és jó pihit!

Snufi! Hétvége? Buli? Vagy most gyengébb eresztés lesz? :lol:

Zöldi! Honnan loptál fényképezőt? :lol: :lol: Tök kafa nudli lak! :lol: Dinnye! Hm! Én is ennyire vagyok hajlandó! :lol:

Babim! És a doki szerint ez meddig tarthat, vagy ez így ok? :roll:

Szilcsi! Kispiskóta! Hát tündi bündi mindkét srác! :lol: (jaj de jó lesz Boninak és nekem is!) :oops:
Lalinkónak gyors jobbulást!

Sonjus? Minden ok lett?

Kép
bettike
Eger
 
 


Mi holnap megyünk és megnézzük az Elizabeth musical-t!

Ma végre megvolt a tanévzáró értekezlet! :lol: Még kb. 2 hét, míg befejezem az évet és leadom a papírokat és aztán NINCS TÖBBET SULI! :lol: El sem hiszem! :lol:

Egyébként tök jól vagyunk, a meleg ellenére is! Pocak Máté isteni eső előrejelző! :lol: (Bár ez hajnal 1-től 3-ig nem is volt vicces!)

Hétfőn megyek cukorterheléses vizsgálatra! :)

Kép
bettike
Eger
 
 


Itt vagyok és mesélek!

Sebfagyi miatti kontrolon minden ok :) Mondta a doki, hogy gyönyörű a méhszájam :oops: tökéletesen behámosodott. Kérdezte, hogy használtam-e a kúpot amit felírt, de én hősiesen bevallottam, hogy inkább homoktövis magolajat "iszogattam" helyette :) A lényeg, hogy minden ok! Kértem UH-t, bal oldalon semmi, jobb oldalon 1 db 16-17 mm domináns. Na erre az egykére spontánkodunk majd, de csak vasárnap lehet, mert a cérnabeültetésen mondták, hogy 2 napig no sex! :shock:
Annyi mindent mondtak ott még, és olyan dolgok történtek ott, amire előre nem tudtam felkészülni, hogy lehet inkább nyitok egy ilyen topikot és elmesélem ott, hátha más is járt már ilyen helyen, vagy éppen még sosem. Mivel itt a b.neten nem találtam semmit erről a beavatkozásról, bevállalom a kísérleti nyuszi szerepét :) Remélem a végeredmény pozitív lesz és tudok majd segíteni azoknak, akik szívesen kipróbálják a cél érdekében.
sonjus
 
 


Sonjus! Jajj, de jó!
A vasárnap szerintem pont jó lesz, addigra szépen meghízik az a tüsző.
Ha nyitsz új topikot, jelezd, mert engem is érdekel - már olvastam róla elég sokat!

Szépséges hétvégét mindenkinek!

Elő az elveszettekkel!

Kép
zölddisznó
 
 


Nyitottam :)
Cérna-beültetés néven fut
sonjus
 
 


Hol vagytóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóók?

Kép
zölddisznó
 
 


Kihaltunk. Kész. Végünk van. :cry:

Kép
zölddisznó
 
 


Halihó!

Én nem haltam ki :-D

Sonjus: elolvastam az új topikodat, elég komolynak tűnik ez a dolog. Szerintem bejön :wink:

Coca: még nem is mondtam, mennyire szuper a pocid :lol: jól elkerekedett a szemem, mikor megláttam hogy mekkora :lol:

A héten voltunk Tapolcán, meglettek az eredmények, minden szuper. Kicsit izgultam, mert jó magas lett a TSH-m, de elmentem itt egy pajzsmirigyes dokihoz, és mivel 1 hónapja még teljesen jó volt az érték, azt mondta, rosszul mérték. :shock: meg ilyen durva fokú pajzsmirigy alulműködés tünetek nélkül nem alakul ki csak úgy :shock:

Nálam ennyi volt a héten a történés :lol: Ja, és tegnap 1.cn. De már nem érdekel.

Jó éjt!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Egyetlen fajtársam! Ezek aztán a jó hírek!
Hogyan tovább?

Kép
zölddisznó
 
 


visszaolvasni nincs időm..gyorsan bejelentkezetm..a sok mászkától bedagadta lábim,de majd otthon fexem...és nincs meleg sem...

Lalinkó gyönyörű

nem jó a 12.e? csak zöldi olvasásából látom... :cry:

puszi nektek szezsó sajnálom a mensit...
Vendég
 


Boni!
Nem jó a 12., úgyhogy kérünk új időpontot!
Hol vagy te, az Antarktiszol? Mi az, hogy nincs meleg?

Kép
zölddisznó
 
 


Coca! Kaptam egy papírt a pajzsmirigyes dokitól, hogy kutya bajom. Különben mondta, hogy pár ember már járt nála előttem, ugyanúgy Tapolcáról küldték őket, és a szhelyi labor nekik sem igazolta a pajzsmirigy alulműködést.
Amúgy augusztusban megyünk vissza pár vizsgálatot ismételni a lombikhoz, mert lejárnak, és akkor megbeszéljük a hogyan továbbot.

Boni, itt sem volt tegnap az a durva meleg, inkább olyan friss, nem kellett megdögleni :D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Látom mindenki kivette éves jól megérdemelt szabadságát! :lol:

Tegnapi színház kafa volt! Pocaklakó meg úgy elvolt, hogy nem is éreztem egész délután! Szerintem jót szunyált az előadáson! Látszik! Pasi! :lol:

Szezso! Egész jó hírek!

Boni! Lábakat fel! :wink:

Terhességi amnéziám kiújult! :oops:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike! Mész még dolgozóba?
Mikor érzem már én is Bucinudlit? Idegbeteg kismalac lettem. Nemváróóóóóóók! :twisted:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!!!

Megjöttünk Anyóstól, Manó 1 hétig nyaralt ott (de 4 nap ióután elsírta magát, hogy hazajönne) - tegnap hazahoztam :D

Coca,
vígasztalódj: ez még így is a legaktívabb topic!!! :lol: És "kellemetes" felújítást Apának!!!

Sonjus,
hajrá!!! (Szurkolok, hogy bejöjjön a cérnás dolog! Nálunk sajna ez nem vált be...)

Szilcsi,
gyógyulást a Picurnak!!!


/A többi fórumon már írogattam: nekem most épp az okoz fejtörést, hogy miért van tejem még 7 évvel a szülés után is!!! Utánaérdeklődtem: és prolactin túltermelődés csinál ilyet! Egyenes út a babátlanság felé!!! És túl vagyunk már 4 inszem 2 lombikon, de eddig egyik leletnél sem derült volna ki? Ez hogy lehet??? :roll: Júli végén konzi, majd felvetem a témát a dokinak.../

tillidian
 
 


Zöldi!
A 16. héttől bármikor!!! Akár holnap!!! :wink: (A kolléganőm is épp ezen síránkozott - egyidős babások vagytok - megnyugtattam, másnap vigyorogva jött, hogy hajnalban Gergelyke "bejelentkezett"...Úgyhogy bármikor!!!)

tillidian
 
 


Till!
A +"hőskorban" volt, hogy 3 oldalt is írtunk egy nap!
Hormonjaid rendben? Mikor nézték utoljára?

...oké, akkor váróóóók! :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Coci,
a Kaális páros topic is kihalt... :(
Hormonjaim? Hmmm...hááát...januárban vizslatták utsólag, akkor nem szólt KP doki, hogy csiszolni kéne vmelyiken...Pedig sztem kéne... :roll:

Szólj, ha Őkisasszonysága bejelentkezett, várjuk a hírt!!! :lol:
(írok privit is)

(megyek IKEA-ba péz-kőteni :lol: )

tillidian
 
 


Helló!


Nem tüntem el, csak megint sűrű volt a 7végénk. Pénteken csajbuli, tegnap meg esküvő,... :lol: Ezzel válaszoltam is Bettike kérdésére. :wink:

Coca: most már tényleg bármikor megérezheted!

Boni: én írtam, hogy nem jó a 12.-e, mert csakádi muri lesz.
Várom az új dátum javaslatokat!

Sonjus: elolvastam én is a másik topicot, érdekes nagyon. Kiváncsian várom az eredményét!

Till: prolaktinod szintjét nézesd meg!

Bettike: irigy-irigy,.... a musicalre!

Szezso: haladtok,..... szuper!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Nem az ANtarktisz, Szezsó szomszédjában vagyok :wink: :wink: sőt aszem Zsuék is..

ma meleg van, de szerencsére délután lehűl az idő, esténként esik az eső így jó friss a levegő...csak a családlátogatás miatt mászkálok... nem lehet kihagyni senkit....meg rendezvények vannak..pont jókor jöttünk..

de holnap reggel megyünk vissza... oszt csicsika
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Elveszettke jelentkezik. :oops: Néha-néha olvasgattam a topikot de majd talán késő ősztől tudok jönni sűrűbben. Ez az építkezés padlóra tesz teljesen. :twisted: Akkorra viszont már szinte mindenki babázni fog, de remélem azért benéztek. :lol: :lol: :lol:

Coca!
Aranyos pocid van! :lol: Nyugi most már biztos éreni fogod Kis Cocát :wink: Lehet, hogy már érzed is csak nem olyan erősen. Van már nevetek?

Bettike! Boni!
Hogy bírjátok ezt a nagy meleget? :shock:

Snufi!
Zsúfolt hétvégét volt Neked is úgy látom. Most pihenned kell pár hónapot vagy spontánkodtok?

Till!
Üdv itt nálunk! :lol:

Szezso!
Hajrá lombik! Örülök, hogy nincs probléma! :lol:

Sonjus!
Bízom benne, hogy sikerülni fog! Addig is hajrá!

Szilcsi!
Gyönyörű baba Lalinkó! :lol:

Velem nem történt semmi különös. Építkezünk..... Egy kicsit most a baba háttérbe került, de karácsonyra szeretnénk beköltözni és nyugodtabb napjaink lesznek. :wink: :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Boni! És jegesmacik nem sétálgatnak az utcán estefelé? Én tegnap este 9-11-ig sétáltam (fagyiztam, mekiztem) barátnőmmel és egész elviselhető volt.

Hellllóóóóó Lillllliiiii! Apa is nyögi a felújítást, de én csak hírből tudom :wink: Köszi pocakdícséretet. Néha furcsán mozog a belem, de nem tudom, az az-e?! Úgy néz ki (13. heti UHU szerint) sunnásunk lesz, azaz Hanna. (Ha mégis kinő a kukikája, akkor Benedek)
Ha lesz lélegzetvételnyi időd, kérünk képeket!

Kép
zölddisznó
 
 


Az már nem a beled! :wink: :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Ja! Esetleg segítség?

Holnap megyek a cukorterheléses izére! És hülye kérdéseim lennének! Ma meddig és mit ehetek még? :oops:

És ha megittam a löttyöt és ugye lesz 2 órám szabadon, akkor mehetek-e ügyet intézni? Vagy üljek ott a seggemen! :?

Kép
bettike
Eger
 
 


Vendégségbe indulás előtt még lett egy kis időm így:

- Zöldi: jaj még megyek kb. 3 hét! :? Év végi jegyzőkönyvek, köttetés, irattározás stb. Aztán meg még át is kell adnom a nem létező utódnak a dolgokat! :lol:

- Lili: jééé! Te itt? Hihetetlen! Jó hogy benéztél! :lol: Kitartást az építkezéshez!

- Csajok! Tegnap milyen rendezvény volt Pesten? Le volt zárva minden a Hősök tere környékén, mi meg kocsival ott bénáztunk! :?

- Snufi! Gondoltam, hogy nem fogsz lazsálni! :lol: Van még a környezetedben, aki még nem ment férjhez? Hisz lagziról lagzira jártok! :lol:

- Till! Mi jót vettél az nagy IKEA-ban?

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike!
Köszi, akkor figyelem a "nemabelem".

Ma éjfélig ehetsz, utána asszem még inni sem szabad - nekem nem szabadott. Vesznek egy vért lötyi előtt, aztán ivás, és nyugi. Engem nem engedtek nagyon mozgolódni, sem inni, mert akkor nem pontos az eredmény. És csináltak egy óra múlva is, aztán meg kettő.

Hihi! Kapcsolat koncert volt, Santana zenélt nekünk.

Kép
zölddisznó
 
 


Jaj de kösziiiii az infot! Akkor már falom is a ribizlit! :lol: És viszem az újság hegyeket! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


sziasztok!

szilcsi: nagyon édes lali baba :wink:

bettiek: drukk a cukorterheléshez!

sonjus: örülök, hogy minden oké. beleolvastam a másik topicba, érdekes :shock:

szezso: mikor lesz a lombik?

boni: jó pihit!

till: menj el prolaktinellenőrzésre!

lili: kitartást az építkezéshez!

rólam: pénteken megvolt a vérvétel kecskeméten, sok kémcső vértől lettem megszabadítva. majd egy hónap múlva kell telefonálnom, hogy kész-e az eredmény.


kati
katica30
 
 


Lili,
halihó! :P Kitartást Nektek, remélem, hamar tető alá kerültök! :D

Katica,
ok, július végén lesz 3. lombik-előkészítő konzi, ezzel fogok nyitni! :)
Nektek szurok a jó eredményekhez!!!

Bettike,
kifosztottuk teljesen, már ne is menjetek, mert üres! :lol:
(Manó a játszóházat dúlta fel, Körösztannyával közben leszanáltuk az árukészletet :lol: - gyerekszobai tárolókat vettünk, mert a sok játék immáron kifolyik...meg sógoromék babáznak júli végén - irígy-irígy (hogy Snufit idézzem :lol: ) - és odaígértük Manóm bababútorait, amiben most még játékok csücsülnek...)
Hol terhelteted a cukrodat?

tillidian
 
 


sziasztok, jó régen jártam erre, de most hoztam valamt mutiba, szurkoljatok nekem, sorozatban nem sikerül megtartani a babát :(
jövök most már sűrübben :) Kép Kép

Veramama
veramami4
 
 


Veramama! Szurok, szurok, szurok, szurok!!!!

Szezso! Eredményeknek örülök :)

Boni! Ne ficánkolj annyit, pihizz :)

Bettike! Cukorvizsgálat?

Till! Hű, tej még mindig :shock:

Snufi! Nagyon elfoglalt vagy :)

Szilcsi! Nektek jobbulást

Lili! Hajrá építkezés!

Kati! Mire vettek le ennyi vért?

Coca! Hogy áll a nem beled mozgása?

Baba?

És akinek nem írtam, az is írjon, hogy mi van vele!!!

Mindenkit ölelek!
sonjus
 
 


Sziasztok!
Újra itt vagyok :lol: :lol:
Bocsi az eltűnésért, de egész héten leltároztam :roll: :roll: :roll:
Remélem, mindenki jól van, igyekszem vissza olvasni.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Veraaaaaaaa! Jeeeeeeeeeee!

[quote]C írta:oca! Hogy áll a nem beled mozgása?
Nem tudom. Túl vastag a háj!

Zsuzsi! Fúj leltár!
Hinnye, de szép a görbéd!

Kép
zölddisznó
 
 


Vera: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


sziasztok!

till: köszi, és drukk neked.

vera: nem vizsgálták ki, hogy mi okozza, hogy nem sikerül megtartani? de most sikerülni fog, drukk+++++

sonjus: hematológián voltam. tudod, keressük az okot. :wink:

zsuzsi: jó görbe :wink:

kati
katica30
 
 


Zöldi, Katica!
Tetszik? Nekem olyan fura ez a sok pé utáni cikk cakk :shock: :shock: :shock:
Köszi görbém dícséretét :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsú!
Tündéri Marci baba!!

Boni!
Mennyi gólya!!!!!!

Kati!
Nagyon örülök a jó eredménynek!!!!

Zöldi!
Micsoda foltos pocifotó

Szilcsi!
Tünemény Lalinkó
Jobbulást neki!!!!

Veramami!

Gratula a tesztekhez!!!!!!
Szurkolok, hogy minden rendben legyen!!!!! ++++++++++++++++++++++++++++

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szerintetek lehet, hogy megint pé-m van :?: :?: :?: :?:
Hullámokban nyilallik a bal petefészkem, amitől zsibbad a medencém egészen le a térdemig :shock: :shock: :shock:
Mitől lehez ez valyon :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzsi! Azért foltos, mert az injekció helye mindig véraláfut! Nem az uram ver! :wink:

Vera! Hányadik napon tartasz?

Boni! Tessék hazatalálni!

Kép
zölddisznó
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


köszönöm lányok nagyon :)
13. dpo n vagyok, de annyira félek, hogy csak keresztreakció...
most ezen agyalok

Cocám: hogy vagy ?

Többieknek is sok puszi, próbálok jönni este.

ja, ezt most délután csináltam, keresztreakció lehet ilyen erős ???

Kép

Veramama
veramami4
 
 


Egy mérnök, egy könyvelő, egy patikus, egy informatikus és egy köztisztviselő el akarja dönteni, hogy melyikük kutyája bír a legkülönlegesebb képességekkel.


Elsőként a mérnök hívja magához a kutyáját: "Derékszög, mutasd be, mit tudsz!"
A kutya elkocog egy fekete táblához, gyorsan felrajzol egy négyzetet, egy kört és egy háromszöget.


Ezután a könyvelő is odaszólítja a kutyáját: "Aktívpasszív, na mutasd csak be te is, amit tudsz!"
A kutya kimegy a konyhába, visszajön tizenkét sütivel, majd elrendezi azokat négyesével 3 oszlopba.

A patikus erre azt állítja, hogy az ő kutyája még ennél is jobbat tud:
"Hőmérő, add elő a számod!"
A kutya kinyitja a hűtőt, kivesz egy liter tejet, elővesz egy 10 cl-es poharat és beleönt pontosan 8 cl tejet úgy, hogy egy csepp sem megy mellé.

Az informatikus szerint ez semmi, az ő kutyája ezt simán lepipálja.
"Keménylemez, nyűgözz le minket!"
A kutya leül a számítógép elé, bekapcsolja, lefuttat egy anti-vírus programot, elküld egy e-mail-t, letölt egy új játékot.


A négy ember a köztisztviselő felé fordul és megkérdezi: "Na és a te kutyád mire képes?"
"Kávészünet, mutasd csak meg nekünk a köztisztviselők képességeit!"
A kutya feltápászkodik, megeszi a sütiket, megissza a tejet, mindent letöröl a számítógépről, megdugja a mérnök kutyáját, azt mondja, hogy közben megsérült a háta, kiállít egy jegyzőkönyvet a munkabalesetről és elmegy hat hónap betegszabadságra.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Afrikai küldöttség látogat Oroszországba.

A vendéglátók megmutatják az orosz rulettet: valaki a halántékához tart egy forgótáras pisztolyt és elsüti.
- És mi ebben a rulett? -kérdezik az afrikaiak.
- A hat golyó közül az egyik igazi.
Nem sokkal késôbb az oroszok mennek vendégségbe.
- Nekünk is van ám rulettünk! - dicsekszenek az afrikaiak.
- Tényleg? És milyen az?
Erre behívnak hat csinos, teljesen meztelen színesbôru nôt és
letérdepeltetik ôket körben.
- Uraim, parancsoljanak! A hölgyek franciásan, furulyázva szeretik..
- Rendben, ez nekünk jó, de mi ebben a rulett?
- Hogy az egyikük kannibál...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?