Új privát üzeneted érkezett!

Monic,
szerintem semmit nem barnultam... :cry:

i.kata
 
 


Némóka,
ti nem lehettek együtt a transzfer óta???

i.kata
 
 


Monic,
igen, megjött rendesen. Sőt nagyon rendesen. Folyamatosan cserélgetem a tampont, és így is folyik ki mellette. Ennyi nem szokott lenni, nem értem mi ez. Ha nem lenne elzáródva a petevezetőm, mondanám, hogy a következő hónapban jön a tesó. Lili előtt is 21 napos ciklusom volt.
De így legalább nem a nyaralás alatt jön meg, ill. a lapar is meglehet rögtön a nyaralás után, mert akkor a 18. napon leszek, az pont jó, nem?

Na Lili fagyit kér, adok neki, aztán még írok. Meg vonalzót cserélek...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

 
 

Némoka,
örülök, hogy jó volt a nyaralásotok, ugye nem rágtad magad sokat, hogy mi lehet a pocaklakó(k)val. Kedden újabb vérvétel lesz?

Dita,
még azért ne keseredj el, a hőd magas!!! Nekem Lili a 36. napon lett csak pozitív, pedig a 14. napon voltunk együtt, akörül foganhatott.

Szerintetek ha rögtön nyaralás után megcsináják a lapart, a következő nyaralásomig még lesz olyan 4,5 hét. Ennyit otthon lehet maradni táppénzen? Akkor az egész nyarat itthon tölthetném, olyan jó lenne. Nem akarok dög melegben napi 3-4 órát autózgatni...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!
Most jöttünk meg, jó volt csak hosszú és meleg, felforrt az agyvizem! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép

dita75
 
 


Dita,

ez a ti autótok, vagy ott láttatok ilyet?

Linácska,

akkor így még jobban is jártál, és hamarabb kerülhet a kistesó a pocidba. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kép

ezért másfél-két órát álltam sorban!!!!! :roll: :twisted: :twisted: :twisted:

Kissé díjbírkózó karom van de most nem azt kell nézni ! :wink: :lol: :roll:

dita75
 
 


A gyerek szarrá quadozta és motorozta magát, itt épp egy labdát készül kapura rúgni! Vagy már rúgta? Mindegy!

Kép

Monic
Sajnos nem a miénk, az tűzpiros!

dita75
 
 


Gyorsan visszaolvasok aztán alszom! Ki vok tikkadva teljesen! :roll:

dita75
 
 


bocsika de annyit csacsogtatok, és rendesen szeretnék mindenre válaszolni, nem csak úgy kutyafuttában.... de most képtelen vagyok, apa is letette a fejét és már alszik is! Sztem követem a példát!
Holnap úgyis én leszek az első és reagálok az írásaitokra!

Kép

dita75
 
 


Szép jó reggelt!

Hogy milyen csodálatos hírekre jövök! :)

Monic, Nemone: Óriási gratula Nektek! :) Valahol éreztem, hogy a sok sikertelen inszem után a lombik meghozza a sikert. Nagyon örülök a szép HCG szinteteknek! Mindkettőtökét szívesen elfogadnám én is az augusztus 20-i tüzijáték környékén. :)

Kjaja: Neked is gratulálok! :) Ne aggódj az ikrek miatt, főként addig ne, amíg ki sem derült pontosan, hogy hányan vagytok. :wink:

Zsuzska: Gratula Neked is a babához! :) Remélem, a házasságod is rendbejön!

Dita: Te meg ne vedd komolyan azt a nega tesztet! Amíg a nemkívánatos nem jön, addig még lehet reménykedni, hogy nem lesz szükség a várva várt inszemre. :wink:

Kata: Mennek a drukkjaim, hogy ez az inszem meghozza végre hozzátok a várva várt babát! :wink:

Nekünk nagyon csodálatos nyaralásunk volt. Olvasom, hogy Ti egész héten döglődtetek a melegtől. Mi volt olyan nap, hogy 5-10 fokos hidegben sétálgattunk 2 méteres havon a tiroli hegyekben. Sokat kirándultunk, nagyon sok szép helyet láttunk, havas hegyeket, szép völgyeket, patakokat, vízeséseket, kastélyokat, stb. stb. :)

Kismamik vigyázzatok magatokra! A többieknek meg küldöm a drukkokat, hogy mielőbb kismamaként köszönthessünk itt mindenkit! :wink:
denika
 
 


Jó reggelt! :)

Jaj, Monic! Én tudtam... :) Gratulálok!

Annyira nyugodt voltál, kiegyensúlyozott és nem voltál türelmetlen. :) Látszott, hogy elhatároztad, hogy most aztán igen! :lol:
akszinya
 
 


Jó reggelt!

Denika,
örülök, hogy jól sikerült a nyaralásotok és irigyellek, hogy olyan hideg volt ott. Ki nem állhatom a 30 fokot. :?

Dita,
nagyon állat az a hennás tetkó a karodon :wink: Hennás egyáltalán?

Monic, Némóka,
ha jönnek sorra a terhes tünetek, akkor tessék beszámolni :lol: Mondjuk szegény Némókát már kerülgetni szokta a róka.:wink:

i.kata
 
 


Jó regglet mindenkinek!

Denika,

annyira jó hallani felőled. Nagyon csodálatos nyaralásotok lehetett! Nem semmi nyár közepén a hóban sétálni.
Biztos vagyok benne, hogy augusztus közepén te is beállsz a sikeres lombikosok közé.
:wink:

Kata,

én továbbra sem tudok semmi terhes tünetről beszámolni a cicifájáson kívül, de az viszont annyira fűj, hogy nem tudok hason aludni.
Izgulok, mert nekem igazából a mensiig még van 3 napom,úgyhogy elmaradt mensiről nem tudok még beszámolni. De a héten itthon vagyok, pihenek, úgyhogy semmi gond nem lesz velem.
Hasgörcsöm nem volt, azt vettem észre, hogy akkor jelentkezik amikor egész nap talpon vagyok (mindkétszer előtte egész nap Szegeden voltunk), tegnap pihentem és láss csodát, nem is görcsöltem éjszaka.
Te hogy érzed magad? Bár hülye kérdés mert én sem éreztem soha semmit, akkor sem ha nem voltam terhes és most sem :?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Akszinya,

köszi a gratulációt, most még a drukk is rámfér, majd az első uh után leszek teljesen nyugodt. :wink:
Te már kapod a stimukat a következő inszemre ugye?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
velem nincs semmi, mostsem érzek semmi különöset. Puffadok, de az szerintem az utró hatása, meg néha fájdogál, de az is mindig szokott.
Ne aggódj, még lehetnek tüneteid, de ha nem lesznek, az sem baj:-)
A mensire meg ne is gondolj, nálad az már nem lesz jó pár hónapig :lol:

Tegnap kicsit hideg volt a víz, és ahogy kiszálltam a medencéből baromira fájt a bokám, és este már megint alig tudtam menni. továbbra is be van dagadva, kezdek aggódni, miért tart ez a hülyeség már 1 hónapja?

i.kata
 
 


Sziasztok!

Monic,

Nekem kifejezetten nem mondta a dokim a tilalmat, de a BMC-s fórumon mondták a lányok, hogy a vv-ig nem lehet, és a vv-kor meg annyira meglepődtem, hogy elfelejtettem rákérdezni, ezért továbbra sem voltunk együtt. Pedig már nehezen bírom, 2-án lehettünk utoljára együtt. :oops: :?

Kata,

Az a róka szinte egész nap velem van már. :wink:

Denika,

Örülök, hogy jól sikerült a nyaralásotok! Egész más itthon kipihenten, nem?

Linácska,

Sajnálom, hogy megjött. Én a hsg másnapján elutaztam 5 napra, és rendes városnézős út volt, de enyhe mensiszerű fájdalman kívül nem éreztem semmit. Szóval, annyi pihenés bőven elég lesz a következő nyaralásig.
Igen kedden megint lesz vv, és lesz UH is!

Dita,

Szép tetkó, és nagyon jól néznek ki azok az autók is!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Kata,

Ja, a cicifájást azt elfelejtettem mondani, mert az már annyira természetes. Én sem tudok ráfeküdni, mint Monic, mindig magam alá kell húznom a párnát, hogy ne érezzem. Pedig a talin láthattátok, hogy nekem nincs is túl sok amivel büszkélkedhetnék, de ennek ellenére most teltebbek lettek, és nagyon érzékenyek. Nem baj, én minden tünetnek nagyon-nagyon örülök! :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóka,
meg tudlak érteni, hogy minden tünetet boldogan fogadsz. Azt hiszem én is így lennék vele:-)
Szerintem sok kismama elátkozza az ilyen tüneteket, mi meg szinte azért imádkozunk, mikor jönnek már :roll:

i.kata
 
 


Sziasztok!

Jó gyorsan eltelt a hétvége. Szombaton dolgoztam, a vasárnap meg már pikk-pakk elszállt.
Azt hittem , hogy megint jól keresztbe teszek magamnak, ugyanis tegnap reggel hirtelen megugrott a hőm, és betojtam, hogy lesz egy korai peteérésem. Na akkor ugrott volna a laparom egy jó időre. De ma már megint csak 36, 5 volt. Kezdek megnyugodni. :)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Linácska4

Lapart csak a ciklus első felében csinálnak!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Némóka, Monic!
Még egy szer hatalmas gratula!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kép

Némóka
Szupi hogy itt vagy, hiányoztál!
Örülök, hogy jól sikerült a nyaralás!
A horvátoknál az alagutak miatt van fennakadás, no meg egyszerre van váltás, és oda- meg haza is együtt megy a sok ember. Mi kifelé és hazafelé is éjjel mentünk. Igy is kellett várni, egy-egy alagútnál. De nem volt meleg, sőt hideg volt. 14-16 fokok, aztán az utolsó alagút után már 26 volt, sütött a nap, és megláttuk a tengert. Ennyit számított a tengeri klíma!
Addig halálra aggódtuk magunkat, hogy mit fogunk csinálni 15 fokokba! Ahogy mentünk egyre délre már 33 fokok voltak, Makarskán is végig annyi volt.
Én bizti ideges leszek, ha nagyobb lesz a mellem mert már ez a méret is idegesít, és ha nem tudok hasrafeküdni azt nem tudom hogy bírom ki, de majd valahogy. Tegnap a tetkóm miatt csak az egyik oldalamon feküdtem, hogy ne dörzsöljem le, és annyira rosszul aludtam, pedig hulla fáradt voltam.
Drukk holnapra! Biztos minden rendben lesz! :wink:

Kata
A Hungaroringen végig sütött bezzeg. Azt hittem napszúrást kapok. Pólóbarna lettem. Nagyon csúf! :roll:

Monic
Micsoda sexcsatorna volt itt tegnap????????? :shock: :lol:
Nem biztos, hogy lesznek tüneteid. Én még cickófájásra sem emlékszem annak idején.... :roll: :shock:

Helyzetjelentésem:
hőm 36,8 (ma korábban mértem egy kicsit, mivel dolgozni kellett jönni :twisted: )
piri, barna sehol, pedig ma vagy holnap kéne jelentkeznie
kicsit fáj a cicim, de csak akkor ha hozzáérek, és fel vok puffadva, de ez sztem a sok vízivászat miatt van, mert nem vok hozzászokva ehhez a vedeléshez!
Sztem később volt a pém, ez tuti, de hogy mikor??????????
Roppant idegesít, úgyhogy amig nincs jele a pirkónak addig két naponta teszt, és hőmérés. Ha a hét végén is nega akkor mehetek gyogyiért, a fenébe tudtam, hogy most fog szórakozni velem a piri, mikor minél hamarabb szeretnék már az inszemen túllenni, annyira megéreztem! :twisted:

dita75
 
 


Ja Denika!
Küldhettél volna egy kis havat! :wink:
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat, és a felső szekcióba te is felkerülsz még a nyáron! :wink:

dita75
 
 


Ditus!
Mivel fogalmad sincs , mikor volt pé, no para. Lesz az a teszt még pozi.

Mell: állítólag a ngymellű nőknek nem feltétlenül duzzad meg, de szerintem te se bánnád, ha a baba miatt mégis nőnének. :wink:

Cicifájás: ez a progi-ösztrogén szint egyensúlyától függ. Én azt vettem észre, hogy néhány hónapos gyógytea fogyasztás után feszültek a cickók minden ciklusban. Inszemekkor nem ittam teát, el is múlt a cickófájás. Most megint iszom vagy 2 ciklus óta, kivi leszek mikor jelentkezik megint.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi
Remélem nem lesz sokkal nagyobb. A páromnak mondtam tegnap, hogy fotózza le a karomon a tetkót, erre lefotózott úgy, hogy nem csak a karom volt benne.
Egy tejcsárda látszott meg egy sörhas!
Kénytelen voltam a gyereket megkérni nyomatékosan közöltem vele, hogy csak a tetkómat kérem, a dudáimra és a nagy hasamra nem vok kiváncsi! :twisted:

Természetesen mindent bevállalok egy baba érdekében!
Ha óriás duda, hát akkor az! :roll: :lol:

dita75
 
 


Bumi
Remélem nem lesz sokkal nagyobb. A páromnak mondtam tegnap, hogy fotózza le a karomon a tetkót, erre lefotózott úgy, hogy nem csak a karom volt benne.
Egy tejcsárda látszott meg egy sörhas!
Kénytelen voltam a gyereket megkérni nyomatékosan közöltem vele, hogy csak a tetkómat kérem, a dudáimra és a nagy hasamra nem vok kiváncsi! :twisted:

Természetesen mindent bevállalok egy baba érdekében!
Ha óriás duda, hát akkor az! :roll: :lol:

dita75
 
 


Véleményeket kérek: klímát akarunk venni a szobába. Milyet érdemes? Túl drágát nem akarunk, de a nonémektől is félek.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kép

dita75
 
 


Bumi,
ne keseríts el teljesen, akkor két hónapot várhatok rá. És akkor már alig marad esélyem, hogy december 20-ig babás legyek.
Miért nem jó nekik a 18. nap??????????????
Ha most július közepén nincs meg, akkor augusztusban nincs a doki, na meg ne nyaralás előtt csinálják már közvetlenül, és ha csak szeptemberben lehet, akkor frászt kapok. Én nem bírom ki, ha júliusban dolgoznom kell.
Mindegy, holnap du. kiderül.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska!
Nem tudom pontosan, hogy miért így van. Az biztos, hogy peteérés környékén nagyon érzékennyé válnak a petefészkek, és akkor azért nem lehet. Gondolom a ciklus vége meg azért nem jó, nehogy véletlen babás legyél. De nálunk tuti csak a ciklus elején csinálnak, és én mástól is így hallottam.
Ezért nem egyszerű az én laparom sem, mert most a ciklusom elején a doki volt szabin, aköv. ciklus elején meg én. De nem találgatok, holnap v. holnapután megkérdezem a dokitól.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Linacska
Én is úgy tudom, hogy pé előtt csinálják, nekem is ezért kellett elhalasztani egy kicsit, mert pont nyaralni mentünk!
Nem akartalak elkeseríteni, de úgyis a dokid mondja meg, hogy mikor csinálja! :roll:

dita75
 
 


Nemone,

holnap kérdezd meg a dokit, hogy lehet-e házaséletet élni. Erre amúgy én is kíváncsi vagyok.
Amúgy én vagyok rá az élő példa, hogy a vérvétel előtt is lehet szexelni, csak óvatosan.

Dita,

nagyon jó a tetkód, és ne aggódj a cicik miatt, az enyémek nem nőttek csak egy kicsit teltebbek lettek. A fájás nem azért van mert megnő hanem mert érzékeny lesz.

Kata,

a bokasérülést sajnos sokáig érezni fogod, de szerintem pár hónap és el is felejted, hogy valaha volt gond a bokáddal.
:wink:

Linácska,

a laparhoz nem tudok hozzászólni, mert nekem nem volt :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic!

Természetesen az ultrahangig mennek a drukkok. :) Én elkezdtem szedni a Clostit a következő inszemhez, pénteken megyek UH-ra.

Kata, Dita!

A héten rajtatok a világ szeme! :wink:

Én meg csinálok új vonalzót. :)
akszinya
 
 


Akszinya,

drukk a pénteki uh-hoz, remélem a tüszőid jobban szót fogadnak mint a múlt ciklusban :wink: ++++++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Akszinya!
Köszi!
Neked meg a jövő hónapban! :wink:
Drukkot már most küldök ++++++++++++++++++++++++

dita75
 
 


Ditus!
Mikor mész dokkerhez?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
3. napon megyek vv-re, prolactin miatt.
Aznap el kéne kezdenem a szurikat is, és a 9. napra beszéltük meg az uhu-t. Előtte nem tervezem!
Feltéve ha............. :roll:

dita75
 
 


Mikor tesztelsz? ma nem teszteltél?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Ma nem, én kibírom!!!!!!!!!!! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Linácska,

Most nézem, hogy Neked lapar lesz nem hsg... Miért hittem azt, hogy csak hsg-d lesz? :roll: Bocsi, hogy így elnéztem!
Nekem is a ciklus első felében csinálták, illetve a lapar ha jól emlékszem pont pé-kor volt. Na, az után viszont tényleg nem árt pár hetet pihenni!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóka! Elég pár nap is! Nekem szerdán csinálták, hétfőn már mentem dolgozni! Otthon is csináltam mindent, csak hajolgatni nem tudtam, ha leesett valami, (murphy törénye szerint ilyenkor több minden is leesik, mint általában) akkor rogyaszt és úgy vettem fel, vagy valami tárgy segítségével. :roll:

dita75
 
 


Persze első nap semmit nem vettem fel. Kipakoltam a kórházi tatyómat, és leesett egy szatyor, egy pizsamanaci meg a fogkefém, egy újság. Aztán még napközben el-el repült valami a kezemből. Apa este úgy lépegetett be hozzám a szobába, mintha elaknásítottam volna a nappalit, meg a konyhát! :lol:

dita75
 
 


Dita,

Igen, én is így voltam vele, hogy a következő hétfőn már mentem dolgozni, de azért kellemetlen volt még egy darabig. Csak azért gondoltam, hogy Linácska ráfoghatja, hogy azért van táppénzen ilyen sokáig, mert fáj neki, de a nyaralás az mindenképpen mehet már.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóka!
Még kellemetlen volt egy darabig az tény.
Táppénzre meg ki lehet írni sokáig az tuti, ha olyan az orvos, a főnökeinek gondolom fogggalmuk sincs, hogy mivel jár ez a műtét!

A dokim azt mondta inkább nyaralás után csináljuk, még azt is megkérdezte hová megyünk, mert ha tenger akkkor a sebet marhatja a sós víz! Nem bánom, hogy utána csinálta!

dita75
 
 


Nemone és Monic!!!!!!!!!!!!! :P :P :P

millió gratula a babásodásotokhoz :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kép

Hamikázok egyet! Itt a finom pizza! :D

dita75
 
 


Vicus!
De jó hogy itt vagy!
Most látom a vonalzód, hú hamarosan te is követed a lányokat! :wink:

dita75
 
 


Vicus!

Kép 1000 % hgoy sikerülni fog! :wink:

dita75
 
 


Dita! :lol:

köszi :P én is bízom benne nagyon 8) olyan édi ikreket akarok, mint Évinek vannak :lol:
neked meg drukk az inszemhez!!!!!!!!!!!!! :wink:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: