Új privát üzeneted érkezett!

Arikon,
kösz a kérdésed, Niki nem az a kimondott hasfájós baba szerencsére, de ha néha fáj a pocija, akkor van itthon mindig hasfájás elleni szer babáknak, abból kap, utána büfizik vagy kakil, és azután nyugi van. A képek pedig nagyon jók, tényleg csodaszép helyen voltatok! :D

Gyabi,
nekem tetszik a pólya, nagyon ügyes anyukád!

Bibi,
érdekes ez a pofi, nagyon aranyos vérbeli kiscsaj! :lol: És te is nagyon jól nézel ki!

Chris,
kösz jól vagyunk, egyre jobban elvan Niki baba is, ma vettünk neki olyan játszószőnyeget vagy minek hivják, aminek a teteje olyan iglusátor féle és lógnak rajta a játékok, nagyon tetszik neki, gügyög, és egyre aranyosabb... :)

Mirci,
nyugi, tudni fogsz mit csinálni még két hónapig, azután meg főleg! :wink: Gratula a jó cukoreredményhez! :)

Nálunk az van, hogy szopi után ha más veszi fel Nikit, akkor nincs semmi gond, de ha én, akkor üvölt, visit, hogy hogy mertem elvenni tőleg a cicit, pedig már tudom, hogy jól lakott, csak szeretne még cumizni. A védőnő szerint érzi rajtam a tejszagot, de szerintem ez olyan érdekes, hát nem is tudom mit gondoljak?! Egyenlőre még sokat itt van anyu, meg apa is szabadságon van még a jövő héten, de utána mi lesz, ha ketten maradunk itthon? :roll: Valakinek erről valami tapasztalat?
sirkici
 
 


Gyabi: Izgi...Nem tom, az alsó érték számítana, az mög nem látszik. :wink: Lehagytad, anyuka....Hú, jó aktív gyerek, szaladgálhatsz majd utána.... :P

Sirki: Hááát....több elmélet van. Én - ha tuti, hogy jóllakott - nem adnék neki sokáig cicit, csak hogy cuclizzon rajta. Oké, kicsit nyugodjon meg rajta, élvezkedjen, de ne szokjon hozzá, hogy rajta csünghet 24 órában. De ezt csendben mondom, mert sok elmélet van...SZóval akármit csinálsz, valamelyiknek meg fogsz felelni.

Jó éjt!
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Csak itt, csak most, csak nektek :wink: Kép egy reggeli friss pocifótó

Kép
Kép
mirci74
 
 

 
 

Sziasztok!

Csak itt, csak most, csak nektek :wink: Kép egy reggeli friss pocifótó

Kép
Kép
mirci74
 
 


sz*r a böngészőm azért nyomta 2x................

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci, nagyon szép vagy!!!

Gyabi:az alsó diagram is érdekes, sőt!, az mutassa a méhtev.-et...az milyen lett?

Köszi szépen a válaszokat!Jaimee mami, Te egy kincs vagy nekünk! :lol:

A matracot a Mini-manóban vettem, 3890 volt...megyünk is élvezkedni vele, szenvedőzés van megen...

Kép
Vendég
 


Mircikém,
milyen csinos, szép kismama vagy!!! Ahogy elnézem egy grammot sem híztál, csak a "pocakodra".... :)
Vendég
 


Jaimee,
igaza van Bibinek, egyetértek vele, hogy egy igazi kincs van nekünk! :D
Kösz a tanácsot, én sem akarom, hogy cumizzon, kicsit szoktam hagyni én is, hogy lenyugodjon, de utána leveszem a ciciről, ezért is szokott rám megharagudni (kis étkes a drágám :) ), de majdcsak kialakul!

Mirci,
nagyon jól nézel ki, nem semmi milyen ügyes vagy, hogy nem hizol sokat! :D

Betsy,
merre vagy? Nem értetek még vissza a nyaralásból? Nem emlékszem a dátumra, hogy mikor értek vissza?!

És akkor egy pár kép Nikiről:

Kép Kép Kép Kép
sirkici
 
 


Halihó!

Előszőr is a válaszok:

Mirci : szép poci, csini kismami!!!!!!! :lol:

Sirki: nagyon édi Niki baba, az utcsó kép a kedvencem!!!!

Jaimeeanyu, Bíbianyu: a helyzet az, hogy egy kummmmmaa alsó görbém sincs. Gondoltam lefotózom, de üres zöld négyzetrácsos papírt láttatok volna, na meg a doki szignóját. ENYNI!!!!!!!
Miért nincs aésó görbém??? Rajtam spórolnak??? Megyek az "Ómbudszzzzzzzzzzmanhoz"!!!!!!!!!!!!

A következő kép története:

ki halott már német lomosról????-mondjam hogy kezeket fel????
Na ezt ott vettük, kemény 4eFt-ért, fonott mózes+paldahin+kerekek, így tudom tologatni házon belül éppen a leghűvösebb helyre vagy akár a szomszédba a párom szüleihez!!! Nem sokmindent használhatták, a huzat és a fonás is teljesen új!

Tetszési index????????????

Kép Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Hali!

Mán megint sülünk.

Ah, kincs vagyok, persze.... :oops: :oops: :oops: Kincs, ami nincs. :lol: :lol:

Bíbi: Csodacsiribébi halacska is egyben? Szeret pancsolni ezek szerint. :D Mi is fürdünk, ha már nagyon kínlódik a lyány...

Gyabi: :shock: :shock: Figyi, két korongot tettek a hasadra? :shock: Nem néztek volna méhtevékenységet? :shock: :shock: Ott a 60-80-as sávban mi ugrál? Akartam kérdezni. Mert ha az a méhtevékenység, akkor minjárt szülsz. :lol: :lol: :lol: De azt csak mondtál volna....Na körbejártam az ügyedet. :D :D

Német lom? :shock: Én csak a szemétbálákról hallottam, de ez bizti nem onnan való. :lol: Csini a mózes.

Babszi: Akkor jövő héten HSG? De szíp tiszta vezetékeid lesznek. Örül majd a petécskéd, könnyebb lesz randizni neki. :wink:

Judy: ???? No? Az jutott még eszembe, hogy a hőd mennyi? Mondjuk, ha nincs piri, lehet hogy ez nem mérvadó. :roll: :roll:

Heeeeeniiiiiiiiiiiiiiiii!

Betsy: ??? Nyaraltok még?

Mirci: Nagyon csinos vagy!!!! Na többet nem mondhatja a dokid, hogy sokat híztál. Ha mégis, csapd le valamivel. :wink: Én azt tenném. :wink: :wink:

Sirki: Egyre szebb ez a Niki lyány! Nagyobb haja van, mint RÉkának volt.

Babás csajok babafotókat kérünk sokat!

Cupp mindenkinek!
jaimee1
 
 


Na, hogy ne mondjátok hogy nem dobok fotót: Kép

Kép
jaimee1
 
 


Ha nagyon figyel valamire, bekancsalít. Lehet, hogy hamarosan szemüveges lesz a drágám. :(
jaimee1
 
 


Jaimee: 1 azaz egy korong volt, megpróbálom felrakni az egész papppppppert.

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Jó estét!

Totál hulla vagyok..

Jaimee mami: a Prevenar-ból a 7. hónaptól 2-t kell kapnia! Mi is így adattuk be, pontosabban még a 2. hátravan... Képzeld a Neisvac C-re allergiás, most rohangáltam vele a bőrgyógyikhoz....KI kell deríteni az emlékeztetők előtt, hogy milyen ható vagy vivőanyag váltotta ki...Nem örülök...Vérvétel kell, de mondjuk még van időnk...

Még mindig nem vettük meg az autósülést...Pedig már nagyon kellene...

Judy: nagyon izgulok érted!!

Megyek aludni, mert szétrobban a fejem...

Pusza mindenkinek:

Kép

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


JAIMEE: Boldog szülinapot!!!

Kép
Vendég
 


Jaimee:a blogban már írtam, de azért itt is:

Kép
Vendég
 


Jaimeemamiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Az előző nem mozog: :( :( :( :( :(

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Isten éltessen sokáig Jaimee mami!!!
Vendég
 


Jaimee!

Boldog születésnapot!
Kép

Kívánom, h olyan ajándékot kapj, ami mindennél fontosabb: sok-sok boldogságot és egészséget!
Kép

babszika
 
 


Babszi: HSG pontosan mikor lesz??????? Elfelejtettem... :cry:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi:ha jól emlékszem júl 3.-án 10 óra.
Babszikám:hogy vagy?Mi újság feléd?
Vendég
 


Sziasztok!

Igen, jól eméxik Nóri, mert 3-án 10 óra a pontos dátum.

Köszönöm, jól vagyok, bár úgy érzem, h még hullább vagyok mint az előző munkahelyemen.
Néha már magam sem tudom, h én vagyok hülye vagy a tükör görbe. :? :shock:
De már találtam barátot és vannak nagyon jó kollégák. Van akivel nagyon jó együtt dolgozni, mert jó a hangulat.

De van olyan, akit most az egész csapat úgy döntött, h eltávolíttat, mert nem bírunk vele dolgozni. Senki! Képzeljétek! Nincs egy ember sem, aki együtt tudna vele működni.
Ugyanolyan helyettes mint én, de lazán utasítgat engem is. Hát még a "sima" beosztottakat! (pedig itt nem igazán van főnök-beosztott viszony)

babszika
 
 


,
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT kívánok!! Kívánok sok szépet és jót, d a legfontosabb; egészséget, boldogságot. Pusz-pusz :)

Judy,
mi újság??? Izgulok (izgulunk) ám érteted?

Babszi,
sok-sok drukk így előre is a hsg-hez!

Gyabi,
ez a fonott "babaágy" nagyon tetszik, állati praktikus!

Heni,
gyönyörű Alexi baba! Ezek a szemek...váááóóó!! A csajok epekedni fognak utána :wink:
Vendég
 


A jókívánság Jamiee-kém neked ment! :wink: De gondolom rájöttél! :D
Vendég
 


Babszi:örülök, hogy azért vannak jó fej kollegák is, ez rengeteget számít!Az az egy meg menyjen a p....ba, küldd ide egy nagy pofonért! :wink:
Nagyon drukkolok neked és fogok rád gondolni! :roll: :wink:

Jaimee:volt ünneplés, móka meg kacagás?Mesélj!
Vendég
 


Sziasztok!

GABI: Gratulálok Lackó mocorgásához! Sokat rugdos?
MIRCI: Nagyon szép a pocakod! Hova mentek nyaralni? Vissza Siófokra?
GYABLONKA: Csini pocakod van, jó a pocakfotó-összeállítás! Már csak 20 nap.. Kíváncsi vagyok, mekkora lesz Benedek, ha lehet hinni az UH-nak, akkor jó nagy baba lesz. Nagyon szép a pólya, ügyes az anyukád! A mózes is praktikus. Hogy vagy? Fájások esetleg?
BIBI: Nagyon édes Bibi! Ahogy sütteti magát a napon, és az a narancssárga szerelés.. Zabálnivaló!
SIRKICI: Nagyon jók a képek! Milyen kis vidám baba Niki! A havi 800gramm gyarapodás nagyon jó. Heti 150gramm az „előírás”. A hosszát nálunk is össze-vissza mérik. Volt olyan baba, aki 1 hónap alatt „összement” szerintük.
NIKI: Gratu a az 5 foghoz! Képet kérünk róla! Nem semmi aktív Domi, hogy egész nap meg sem áll!
CHRISSYY: Nagyon kis huncut fiú Martin. Legalábbis a képek alapján gondolom! Csini volt a keresztelőruhája. Súlyban, hosszban mekkora volt 8 hónaposan? Pár hónap, és már az első szülinapot ünnepelhetitek!
HENI: Olyan nagyfiú már Alexi. Tényleg egyre jobban hasonlít rád! Sajnálom, hogy a Neisvac miatt vérvétel kell.. Nekünk Concorde autósülésünk van, dönthető támlás, 9-36kg-ig.
OMNIA: Merre vagy? Képek Dóriról? Hogy vagytok?
JAIMEE: Hogy telt a tegnap? Már itthon vagyunk pár napja, csak nem volt időm írni. A kancsítás miatt ne aggódj. Peti is bekancsított néha kb. ennyi idősen, de kínőtte.
OLIK: Örülök, hogy jól vagytok. Biztos gyorsan megszokja Tündi a masszázst. Meddig kell járnotok? Friss képeket, majd ha lesz időd, teszel fel? Mindjárt fél éves lesz Tündi is.
JUDY: Nagyon szép kislány Barbi. Sokat nőlt, változott, mióta nem láttam. Teszteltél azóta? Csini az új vonalzód!
CHRISTELL: Vannak friss képek? Házikó hogy áll?
BAMBIKA: Boldog 5. szülinapot Bencének! Sajnálom a vesetágulatot Gergőnél. Nagyon kis formás baba!
NÓRI: Gyönyörű szép a csokor, amit feltettél! És illik a cipőhöz!
ARIKON: Sajnálom pirit, jó hosszú volt a ciklusod. A nyaralás biztos kárpótolt, nagyon szép helyen voltatok.
BABSZIKA: Drukk a HSG-hez!
Vendég
 


Sziasztok!

Csak egy sorra: Betsy, Petinek nagyon boldog névnapot!!!!

Kép

Ja és a köszöntéseket nagyon nagyon:

Kép
jaimee1
 
 


JAIMEE: Köszi :)
Vendég
 


Jaimee: KÖSZI!!!!!!!!!!!


Betsy: hát én is kíváncsi leszek a méretekre, bár én mondtam, hogy egy 3000gr-al is megelégszem bőven, csak minden rendben legyen. Fájások még nincsennek, de már a párom sem alszik napok óta...

Petinek pedig:



Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


GYABI:Köszi :) NST-re mikor mész legközelebb?
Vendég
 


Hétfőn megyek magánrendelésre, áramlás-méhlepény vizsgálat, majd csütörtök-péntek környékén NST, a kórházban. Mondjuk a doki már a hétfői vizsgálatot is neccesnek mondta, azt mondta nem biztos hogy elérek addig...de már vasárnap van! :wink:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sziasztok!

Kedves Jaimee mami!!:: Nagyon boldog és hatalmas tortás szülinapot kívánok! Legyen sok szép ajándékod és teljesüljön valamennyi kívánságod!

Betsy: köszi! Tegnap nehezen, de megvettük az autósülést...Römer lett, 9-18kg-ig.

Arikon: nagyon köszi....Igen, már most kezdi a csajozást:)

Gyabi: kitartást!!! Olyan izgi, nagyon várom a híreket!:

Puszi mindenkinekt:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Gyabi,
nekem tetszik a mózes, és nagyon praktikus az biztos! :D Érdekes, hogy nem néztek méhtevékenységet...

Jaimee,
nagyon cuki Réka, annyira aranyos és szép kislány! :D És ne félj, nem fog kelleni neki szemüveg, elvileg minden baba bandzsalit, de kinövik. Niki is bandzsalit, ez normális náluk azt mondják, ha közelről néznek valamit!
ÉS MÉG KIVÁNOK IGY UTÓLAG IS NAGYON-NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!!!!!

Betsy,
igen, elég vidám, nem nagyon lehet rá panaszkodni, többet jó baba, mint rossz! :) Akkor ezek szerint nem csak nálunk méricskélnek össze-vissza. :?
PETINEK NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KIVÁNUNK!
Milyen volt a nyaralás?

Judy,
teszt???????????????????
sirkici
 
 


Morgen!

Betsy: Hű, magatokról jó sokat írtál. :)

Judy: ????

Heni: Alexi továbbra is csodahelyes! Jó döntés! :wink: (ülés) Mi még nem vettünk, nézgelődünk.

Gyabi anyuka: ??

Bíbi: Jó a vonalzód!

Nóri, Arikon, Babszi, hogy vagytok?

Jól telt a szülinap, köszönöm. Tavaly dinnyét ettem kétpofára, most csokitortát. :oops: :oops: :lol: Nagyon szép hétvégénk volt. :D
jaimee1
 
 


Gyabi anyuka jelen!!!!

Semmi extra, bár ma reggel néha fájdogál a hasam, ilyen mensis görcsre emlékeztető, de nagyon haloványka, vagy mintha csikarná valami a hasam. Ez mi szerintetek????

Örülök, hogy jó volt a szülinapod Jaimee!!!!! :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi: Háj! Ez jó jel is lehet. De inkább jósló még. Az "igazi" szülési fájások rendszeresek, nem múlnak el, erősödnek. Egyébként ha már hascsikarás, a hasmenés is a szülés egyik előjele, akár napokkal szülés előtt is jelentkezhet.

Sirki: Hát nem tudom, remélem, kinövi, én már vinném szemorvoshoz holnap, de még kivárunk....

Popimnak kemény tegnapi napja volt. Megismerkedett a hintaággyal. :lol:

Kép
jaimee1
 
 


Jaimee: utólag is boldog születésnapot kívánok!

Gyabi: jópofa a kiságy. Ennyiért mindenképp megérte megvenni. Izgalmas ez az időszak. Kérünk mindíg helyzetjelentést! Kivel üzensz ha esemény van?

Heni: bébikéd egy az egyben rád hasonlít. Gyönyörű kisfiú!

Betsy: Csopakra megyünk nyaralni. Nem nagyon bírom ezt a nagy meleget, úgyhogy szerintem majd meghúzom magam egy nagy fa árnyékában. Veletek mi újság?

Bíbi: megyek is megvenni a csodamatracot.

Sirki. nekem a kis csupasz lábat égnek emelős kép tetszik a legjobban!

Babszi: kitartást a HSG hez. Én azért örülök, hogy megúsztam. Szorítok majd neked!

Nóri, Arikon: hogy telt a hétvége?

Kép
Kép
mirci74
 
 


Szép napot Mindenkinek! :)

Jamiee,
köszönöm jól vagyok, bár azért mégsem teljesen... :roll:
Szóval bocsi előre is, h. "ilyen" történéseket osztok meg veletek, de elbizonytalanodtam és kicsit aggódom is. Szóval tegnap együtt voltunk és az elején eléggé fájt az alhasam, de ez nem tartott sokáig. A "végén" azonban picit véreztem (rózsaszín). Szóval eléggé fura mert ilyenem még egyáltalán nem volt, és aggódom is hogy nem-e valami gond van, mert ugye az utolsó ciklusom is eléggé hosszú volt. :? Próbáltam a dokimat felhívni, de egész júliusban szabin lesz, és holnap meg pénteken rendel utoljára, ekkor viszont már teltházzal... Ugyan meg van a mobilja, de nem merem felhívni. Szerintetek mit tegyek??

Betsy
írhatnál magadról. Mi újság, hogy vagytok? Utólag is nagyon boldog névnapot Petinek!

Judy,
????
Vendég
 


Mirci,
sziiiiaaaa! :D
A hétvége nagyon szépen telt. Anyumék jöttek szombaton ebédre. Finom Réka-specialitást csináltam. Mustáros-fűszeres, baconba tekert csirkemellek-combok, petrezselymes burg., görög sali. Desszert dinnye, fagyi, de ezeket már csak én bírtam megenni. :D Fényképeket nézegettünk és nyaralós felvételeket vetítettem Anyuéknak. Vasárnap pici takarítás, megint főzöcske, és sok napozás. Persze szigorúan 3 után. :wink:

Neked hogy telt a hétvége?
Vendég
 


Arikon: szerintem nyugodtan hívd fel a dokidat ha nagyon aggaszt a dolog. Nekem is volt, hogy fájt az alhasam együttlétkor (viszont nem véreztem). Úgy tudom, hogy ez lehet a méhszáj is mivel a ciklus folyamán a helyzete és az "állaga" is változik, és bizony ettől vérezhet is kicsit. De nem vagyok orvos, inkább őt kérdezd meg.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci: ígérem jelentek, a "postás" pedig: Jaimee mami!!!!!!! :lol: :lol:


Jaimee: majd meglátjuk mi lesz...

Kép
Kép
gyablonka
 
 


CHRISTELL: Boldog szülinapot!!!!!!!!
ARIKON, SIRKICI: Köszönjük a névnapi köszöntést!
GYABI: Mi volt ma a dokinál? Méhlepény hogy áll?
RÓLUNK: A nyaralás jól sikerült, mindannyian remekül éreztük magunkat! Az idő szuper volt, a víz meleg. Peti rengeteget pancsolt, homokozott, várat épített a vízben (kifejezetten gyermekeknek kialakított homokos részen voltunk). Bence is belógatta a lábát a Balatonba, de amúgy árnyékban volt végig. Nagyon élvezte, csak úgy csillogott a szeme a víz láttán. A nyaralás alatt kijött egy foga, miután hazajöttünk még egy. Már négykézlábra tud állni, de még nem mászik, csak hintázik előre-hátra. Peti névnapi buliját kint tartottuk a kertben, grilleztünk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.13 12:43-kor.
Vendég
 


Betsy: este megyünk, majd megírom mi volt...

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Betsy!
Nagyon köszönöm! Szuperek a képek a gyerkőcökről. Nagyon nagyot nőttek. Ennivalóan aranyosak. Boldog névnapot Petinek így utólag is.
Alakul a házunk. Már csak belső nyílászárók, burkolás, festés hiányzik, no meg a bútorok. Remélem ősszel költözhetünk.

Jaimee!
Boldog szülinapot! Így utólag.. Nem lesz légkondi, de vastagok a falak az új kégliben, nagyon jó hűvös van. :)

Bocsi!
Rohannom kell... Klárika felébredt...

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Chris: Kép
jaimee1
 
 


Chris: Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Betsy,
milyen szépek ezek a gyerkőcök! Peti milyen komolyan, és ámulva csodálja a tüzijátékot! Annyira szépek! :)

Christell,
Boldog szülinapot kívánok!!
Biztos nagyon jó lesz már beköltözni az új házacskátokba...gondolom nagyon várjátok már!

Nos, megtettem és felhívtam a dokimat. Kicsit (NAGYON) paráztam, mert az utolsó (szeptemberi) beszélgetésünkkor egy cseppet kioktatott és nem volt túl sok kedvem újra beszélni vele, max. amikor már pocakosan kell mennem hozzá. De hát a sors közbeszólt és júliusban úgyis aktuális lenne a rákszűrés. A lényeg a lényeg, kaptam jövőhét keddre este 20.45-re (!!!) időpontot a magánrendelőjébe. Uram fog elvinni mert kinn van a világ végén.
Vendég
 


Képek:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Halacska!
Kép Kép

Bocsika, kicsit sok lett, de nem tudtam választani.
Vendég
 


Jamiee, Christell! Utólag sok boldog születésnapot kívánunk mi is.

Betsy! Petinek pedig sok boldog névnapot! Martin 8 hónaposan volt 7540gramm és 70 cm. Nagyon jók a képek a srácokról, Bence is és Peti is aranyos.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?