Új privát üzeneted érkezett!

Na annyit írtunk, hogy új lapot kezdtünk :lol:

Anita, én sem tudom eldönteni, hogy most jó nekem vagy sem :roll: :oops: :P

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Na a pakolás miatt én sem irigykedek ( én mindig paráztam, hogy itthon felejtek valamit, most, hogy kicsit nagyobbak, valamivel könnyebb)...de milyen jó lesz Nektek nemsoká :D

Anita
putyu
 
 


én nem bánnám, ha jönne egy kis hűvös... holnap este indulunk, jobb lenne nem 30 C-ban autókázni...
Marci is végre elaludt, de előtte még megtréfált: a héten harmadszorra fordult elő, hogy lefeküdtem vele együtt, de 20-30 perc után elkezdett nyüszögni, mint aki éhes, és most azonnal felkel enni. Én feltápászkodtam, elkezdtem előkészülni a szoptatáshoz, erre a kiscsávó újra elaludt. Szóval ezért ülök most itt :lol: Elvégre bármikor felébredhet, akkor addig minek kezdjek bele bármibe is??? :lol:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 

 
 

Látom-látom :lol: :lol: :lol:
Borzasztóan lassú a Babanet :evil:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Nektek is csiga a babanet? Vagy csak mindig engem tüntet ki?

Anita
putyu
 
 


Kata, ismerős a helyzet, én is azért tudok most ennyit pötyögni :lol:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Kata, most fog órákat aludni.... :lol:

Anita
putyu
 
 


Az időjós szerint ma du.-este jön egy kisebb lehülés. Na azért fázni most sem fogunk :roll:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


de ha lefeküdnék újra, tuti, hogy felébredne... :P

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


nekem már a 25 C is felüdülés lenne... a nappaliban már napok óta 28,5 C van, ááááááááá

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Az tuti...

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó, esőt is jósoltak? Jó lenne éjszaka, legalább nem, kellene locsolnom, két kertet is...

Anita
putyu
 
 


Én is kiegyeznék olyan hővel. Nálunk van ugyan légkondi, de Maja miatt nem merem folyamatosan üzemeltetni. Bár Judit szerint paraanya vagyok :roll: :wink:

Ildi tényleg elment pakolni?

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Én már ha lejövök az emeletről jól érzem magam, 31-32 fok van, éjjel sem hűl vissza max. 27-re, ehhez képest egész éjjel alszanak a gyerekek :D

Anita
putyu
 
 


Igen, esőt is mondanak. De éjjel is esett. Aztán mégsem lett hűvösebb :?

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Na én tuti megkukulnék olyan melegben. Ezelőtt panelban laktunk, és még ott sem volt ilyen meleg.
Maja egész jól tűri a meleget. Hálózsákban alszik és végig alussza az éjszakát :P

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok csajok! Megunták a játékot a szobában :arrow: megyünk medencézni :)
Jó pakolást! :D

Anita
putyu
 
 


Na ébredezik Maja, megyek.
Jó pakolást, aztán jó utat és végül jó pihenést!

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Te jóég, hogy lehet ennyit írni egy fél nap alatt???

Anikó,

Én nem mondtam ilyet, hogy paraanyu vagy. Csak letérdeltem a légkondi alá, hogy megnézzem mit érez a gyerek, ha netán fél másodpercig alatta áll és azt mondtam, hogy szerintem nem gáz:))
Majával nem tudom mi bajod van. Örülj neki, hogy gondoskodik a libikókájáról, hogy le ne égjen:)

Zorka 2 órát aludt déltől, aztán ebédelt, játszottunk, majd egyszercsak el kezdett hisztizni, mert nem engedtem, hogy dobálja a gyűrűmet és azóta semmi sem jó, mindenen hisztizik. Az előbb bezártam a szobájába, 5 perc után csend lett. Bementem megnézni, az ágyában feküdt az alvós-kutyáival és szerintem arra ébredt fel, hogy kinyitottam az ajtaját. Kiosontam, megint csend van, úgyhogy szerintem újra alszik. Hogy bírnak ezek a porontyok ilyen melegben ennyit aludni????
Vendég
 


Ildi!!

Én is szeretnék kérni First-öt! Köszönöm!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


oké Gyöngyi felirtalak.
Utólagos engedelmeddel átküldtem Katának a doksit az Aloéről.
ilgya1
 
 


csajok,ha tudom,hogy itt parti van maradtam volna :lol: :lol: :lol:
Anita én átmentem volna egy kávéra,hamarabb is szólhattál volna. :lol: arra mindig vevő vagyok! :lol:


Ancsi hogy van?
ilgya1
 
 


Kata,mindent bepakoltál már? :D
és a többi nyaraló????Ti hogy álltok? Mikor indultok?
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Rakok fel képeket a legutóbbi buliról, ami nálunk volt.

Ezeket Szandra fotózta :P
Kép Kép
Ez a kedvencem:
Kép Kép Kép


Na jó, a többit holnap, mert utál a Babanet :evil: Megőszülök, olyan lassú :evil:

Jó éjszakát Mindenkinek!
A nyaralóknak meg jó pihenést!
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok,

Délután aludtam egy kicsit, gondoltam jövök mesélek egy picit.

Anikó, Judit,
jót szórakoztam a kenőcés sztorikon.

Szóval ugye egész hétvégén lázas volt a kiscsaj, aztán hétfőn kihívtam a dokinénit, akkor már egyébként jobban volt, csak olyan bágyadtka volt. De nem volt láza. A dokinéni mondta, hogy ha megint belázasodna, akkor azonnali lázcsillapítás, ne hagyjuk lázasan (ehhez 24 órás tervet adott: 3 óránként kellett beadni a cuccokat Ancsinak, először Germicid+Panadol, majd 3 óra elteltével nurofen. Éjjelre germicid c-vel kombinálva). Na, délutánra felszökött a láza, úgyhogy kezdtük a lázcsillapítást. Estére jött az első hasmenés, de az éjjel nyugodt volt (valószínűleg a germicid c-nek köszönhetően), bár 1 éjjel órán keresztül 10 percenként mentem át hozzá itatni, altatni. Viszonylag korán kelt, ezt írtam, hogy egy bazi nagy fosiból kellett kiszednem a gyereket. Ráadásul kóválygott, elesett a saját lábában és nem evett, nem ivott. Csak aludt volna. Úgyhogy megint hívtam a dokinénit, aki jött is, de előtte még adott pár tippet, hogy mit csináljunk a gyerekkel (ezúton is hatalmas köszi Ibolyának a gyors gyógyszertári segélyért!!!!). De mivel nem sikerült ivásra bírni Ancsit és egyre jobban aluszékony és dülöngélő lett, a dokinéni jött és megpróbált bekötni neki infúziót (hiszen láztalan volt, a hasmenés sem volt gázos, csak hát, annyira ki volt már tikkadva, hogy jó lett volna valamit belenyomni), jó lett volna elkerülni a kórházat. De nem sikerült bekötni, Ancsi nagyon tiltakozott, nem tudtuk lefogni annyi időre, hogy Magdi megtalálja a vénát. Úgyhogy menni kellett. Az út jó volt, szerencsére nem volt dugó, hamar felvették Ancsit és nagyon hamar már ment az infúzió is. Kedden nagyon bágyadt volt még Ancsi, csak feküdt és zihált, nagyon meleg volt, az infúzió persze zavarta, nem tudott kedvére forgolódni. A dokik-nővérkék aranyosak voltak, bár látszott némelyiken, hogy nagyon elege van. Ancsitól pisimintát kellett venni és a nővér nagyon helyretett, mert nem sikerült az első két zacsiba pisit gyűjtenem. Közölte, hogy azért, mert a gyerek forgolódik és elmozdul a zacskó, és a minta kell, úgyhogy most lerögzíti a gyereket. Na, ezt nem hagytam. Vittem magammal pisigyűjtő zacsit, mondtam, hogy azt ragassza fel (az övékén volt valami szivacsgyűrű, de annyira izzadt a gyerek, meg hát igen, nem maradt egy helyben, hogy az azon nyomban leesett, ahogy felrakták). Na, felragasztotta a saját zacsit, mi (anyósom is megérkezett) meg megpróbáltuk hanyattfekve tartani a gyereket, bár biztos voltam benne, hogy így nem fog pisilni. Én sem tudnék... 3 órát feküdt a gyerek a hátán, anyóssal-apóssal felváltva énekeltünk neki, meg próbáltuk itatni, majd anyósék el, ekkor már majdnem este 10 volt. És akkor Ancsi (nem tudom honnan szedte az erőt) kitépte magát a kezemből és felállt, ééééés megjött a várva várt pisi. Én mondtam, hogy hanyattfekve nem lehet tőle mintát venni :)
Na, az éjszaka jó volt, arra kellett csak figyelnem, hogyha megfordult, akkor kiszabadítsam a csövet alóla.
Másnap délig kapta az infúziót, miután leszedték róla és már csak a branül volt a kezében, teljesen felélénkült, akkor meg már azért volt nehéz. Este kiszedték a branült is, na, ennek nagyon örült, éjjel hamar elaludt, de a vihar miatt felébredt és 3 órán át csak ücsörgött az ágyban, nem aludtunk semmit. Szerencsére reggel elengedtek minket, bár még nem gyógyult, csak gyógyuló félben van.
Még mindig nem iszik (de eddig sem ivott ugye).
Azért volt néhány furcsaság - pl reggel fél hatkor jött a nővér, hogy mérjem meg a gyerek lázát és pakoljam össze a nyugágyat amin aludtam, mert jön a vizit. NA, a vizit 8 után jött, a főnővér hamarabb, úgy fél 8 körül. Hogy minek kellett ezért 2 órával hamarabb összepakolni és felébreszteni?
A másik, hogy így szólítottak: "Anya". Nem anyuka, anya. Ezt bénának éreztem.
Ja, és a dülöngélés-kóválygás valószínű a germicid c-től volt. Érzékeny rá.
A lényeg, hogy túl vagyunk rajta és reméljük nem kell visszamenni.


Hát bocs csajok, ez hosszú lett :(

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus!

Hú erre az anyázásra én is emlékszem a falnak tudtam volna menni tőle.Úgy látszik ez valami előírás :lol:
örülök,hogy kijöttetek.

Szandra is tud ám fótozni csajok :lol: tök jók lettek! :lol:
ilgya1
 
 


Ildi,
előbb, előbb egyszer csak elmentél pakolni :roll: na majd legközelebb :D

Katus,
örülök, hogy ennyit írtál, de főleg annak, hogy itthon vagytok egészségben :!: :!: :lol:

Anikó, Szandra
tudtok nagyon, de ennyi szép gyerekről nem is nehéz képet csinálni :wink:

Jó éjszakát Mindenkinek!

Anita
putyu
 
 


Katus,
De jó, hogy írtál! Jól érzem, hogy már jobb a lelked?
Az anyára én is emlékszem, bár engem nem zavart annyira, mert jól esett, hogy Maját mindig a nevén szólították. Jó persze mindig megnézték a lázlapon mielőtt bejöttek a kórterembe. De legalább megnézték :wink: A pisizacskóval mi is szenvedtünk :shock: Kb. a 3. zacsiba sikerült kellő mennyiségű produktumot összehozni. Velem is veszekedtek, de inkább csak azért, mert ha X ideig nem sikerül pisit leküldeni a laborba, akkor csúszik a hazamenetel. Szóval az én érdekem is volt, csak hát nem mindig tálalják a megfelelő hangnemben :evil:
Hétfőn hozod Ancsit? Vagy még nem mered közösségbe vinni?

Tökkellemes idő van :P
Bár gondolom a nyaralók nem örülnek :? Du-ra már 28 fokot mondanak.
Viszont ha ilyen enyhe idő lesz végre kimegyünk a gyerekszigetre. Eddig minden évben voltunk, de ebben a 30 fokban nem volt kedvünk pácolódni.

Megpróbálom feltenni a többi képet, hátha most gyorsabb a Babanet.

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Csak elköszönök, nemsokára indulunk. Apa már pakol az autóba, irány Balcsi!!!!!!!! Kicsit sok a cucc :roll: pedig nagyon szűkén pakoltam így is :wink: . Sokat szeretnék olvasni mire hazaérünk, bár lehet, hogy onnan is be tudok majd kuksizni, hogy rendesen viselkedtek e!!!! :wink: :)


Anikó!
Szuperek a képek.

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Most csak röviden, aztán ha visszaolvasom majd rendesen az elmúlt napok giga termését :lol: (most csak átfutottam) talán engedi a FŐNÖK, hogy hosszabban is írjak :wink:

Katus!

Nagyon örülök, hogy már itthon vagytok :P ! Remélem már minden o.k. Ancsival!

Lányok!

Olyan sokat beszéltetek/írtatok a kávéról,...hogy erről jut eszembe:

Anikó!

Neked milyen kávéfőződ van? Mert én most tervezek venni vmilyen normálisabbat, ami kávét és kapuccsínót is készít...és ha az emlékezetem nem csal nálad nagyon finit ittam...ó, milyen rég volt már :roll: ! Mondjuk nem iszunk túl sok kávét, de gondoltam ha mégis sor kerül rá, akkor legalább finom legyen!

Anett!

A te kávéd is nagyon jól néz ki :wink: ...biztos finom is :!:

Ibolya!


Nagyon köszi a hiányolást, csak látogatók jönnek-mennek...meg aztán a kedvem sem mindig a legjobb...nem értem miért :roll: :?

Sztem én kb. ugyanilyen gyerek voltam mint az Encsi...na, remélem ezzel most nem ijesztettelek meg :shock:

Judit!

Nem árultad el nekem, hogy a múlt hét előtti szombaton tényleg a Zorkát láttam-e a piacon :roll:

Anita!


Szavadon foglak ám és jelentkezem majd mákdarálás ügyben...és akkor kávézhatunk is együtt talán... :roll: :P Én még mindig semmit nem tudok arról a titkos munkáról amit végül is nem vállaltál el...pedig nagyon fúrja a kíváncsiság az oldalamat :oops: :oops: :oops:

Gyöngyi!

Szülinapodra kinéztem neked egy jó képeslapot, de nem mertem azt felrakni...gondoltam hátha benéz a Zurad...és akkor engem tuti megöl ha legközelebb összefutunk valahol...azért majd egy óvatlan/alkalommentes időben feldobom :wink:

Andi, Ildi, Kata, Szandra!/remélem nem hagytam ki senkit :roll: /

Nektek nagyon jó pihenést :!:

Anikó, Ildi, Szandra!/remélem itt sem.../
Mi is Sóstóra szoktunk járni :D ...anyósék kb. 30 percre laknak onnan :wink:

Na, most ennyi, ahogy ígértem: ha tudok még jövök!

Puszi mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi,
Na most már lassan össze kéne hozni egy Sóstói Babanet talit is :D
Nekem DeLonghi kávé és kapucsínó készítő gépem van. Imádom és szerintem tökfinom kávét csinál :P
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki elment nyaralni :wink:
Nyaralósok! Érezzétek jól magatokat!!!

Katus,
mi újság, hogy vagytok?

Anikó,
úgy tünik rég voltam nálatok..micsoda virágfejű lepkaszárnyú zümid van :wink:
Sóstót én is szeretem, bár már rég voltam, még a gimis jófej osztálytársaimmal :D
Szigetet én is megpróbálom beépíteni a hétvégénkbe, de vasárnap valamikor eljönnek anyósomék, meg még anyut is meg kell látogatni, elvileg hétfőn hazaengedik. De jó lenne elmenni :roll:
Péntek van, remélem van még Beugró...

Évi,
munka: területi képviselő lettem volna, rugalmas munkaidő, és elég rövid, autó, tankolókártya, telefon, jó fizú, sokat kellett volna vezetnem, és nem volt titkos :wink: De örülök, hogy van még elég időm a gyerekekre :lol:
Hogy telnek a napjaitok? Milyen a főnök? :wink:

Andi, a Te Lacidnak is Boldog Névnapot!

Kellemes hétvégét Mindenkinek :!:
Holnap lesz az utolsó kézi edzés, ha nem jön közbe semmi, megyünk.

Anita
putyu
 
 


Évi,

De, írtam valahol, hogy láthattad Zorkát a piacon, mert apjával volt kint. :)

Most csak ennyi, majd írok holnap.

Jó éjt mindenkinek
Vendég
 


Sziasztok,
nagyon ki vagyok merülve, de a lelkem alakul, bár ez a kis banya nem és nem hajlandó enni-inni. Délelőtt csak az volt a jó, ha hurcibáltam magammal, Fél héttől Fél 11-ig, leszkadt a hátam. Aztán jött anyukám és ,egkönnyebbültem, kiganalyoztam a lakást. Hulla vagyok :)

Anikó, Szandra, szuper képek! Az, ahol Geri a falnál áll, gyönyörű. És Tami meg Maja, jajj, Anyám, szépségesek. Meg a többiek is!

GYöngyi,
Boldog-boldog, még legalább 3X ennyit!

Évikém,
gyere át, ha úgy érzed kell egy kis lelkisegély. És ne aggódj, van az úgy, hogy nem rózsaszín a világ. Van, akinek korábban jön, van akinek később, olyan is van, akinek egyáltaán nincs ilyen és olyan is, akire rá-rátör. Na, ez vagyok én :)
Lassan gyűlnek Neked az üvegek!

NYARALÓKNAK JÓ PIHENÉST!!!!

Fűűűű, elfáradtam. Megyek aludni.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sárpakolást csináltak amúltkor a gyerekek :lol:
Kép Kép

Anita
putyu
 
 


Katus,
szólj bátran, szívesen segítek bármiben :!:

Anita
putyu
 
 


Anita Drága,
nagyon imádlak! És szólni fogok hidd el :) Tegnap kerestelek egyébként telefonon, csak lefogyott a rendes számos telómról a keret, ezért névtelenül csörögtem. De most küldök pü-t, mert bizonyos mosással kapcsolatos segítségre van szükségem ;)
JA és még egy! Olyan felmosó cuccot, mint amilyet Te használsz, hol vehetek? Tegnap a tecsóban volt nyél, de nem volt veder. Na, veder nélkül nem buli a cucc :) Hmmm?
Két hete nem voltam gyógytornán, na, ma 4-kor ébredtem arra, hogy mozdulni sem bírok. Asszem beszélnem kell édes Botimmal, hátha egy jó kis iszappakolás helyrehozna. Van szabad időpontja a napokban a mesternek???? :lol: :lol: :lol: :lol:

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Csekkolok-csekkolok :wink: .

Mindenkinek millió puszi innen a Balcsiról. Kívánok innen sok jókedvet nektek.

Mi jól érezzük magunkat, az idő hál istennek nem túl forró így sokkal jobb mert a csajokat sem szívja ki annyira a nap. Pancsiztunk sokat, egy csomó képet csináltam a csajokról amikor pacsáltak, búvárbékák :wink: :lol: .

Na megyek "pihenni" :wink: :lol: .

Szandra

szandrakiss
 
 


Szandra,
Na és hol vannak azok a képek :?:
Szuper időtök van! Tényleg jobb ez, mint a nagy meleg :P
A víz már múlt hétvégén is finom volt, most meg már gondolom ki se akartok jönni :D

Anita,
Valóban rég voltál nálunk :( Van virág és méhecske (mi más lenne :roll: ) forgónk. Botinak is biztos tetszene :D
Akkor most már tényleg alakul a sóstói csapat :lol:
Már nincs Beugró :evil: :evil: :evil: Kevés emilt küldtünk :cry:
Mi végül most se jutunk ki a szigetre, úgy néz ki :? Jövő hétvégén meg ha minden igaz megint megyek igénytelenkedni Nekézsenybe a csajokkal :lol: Aztán meg nincs több sziget :cry:
Ezek a képek szenzációsak. Tuti nem lesznek reumásak :lol:
Voltatok kézin? Mi totál elfelejtettük, csak mikor olvastalak jutott eszembe.
Anyukád hogy van?

Katus,
Sikerült pihenned? Hogy vagytok?
Szerintem is jó lett Geriről az a mosolygós kép, pedig jó messze voltam. De tán ezért mert mosolyogni :D
Hétfőn mész gyógytornára?

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Ugyan a kézit elfelejtettem :oops: :x , de azért sportoltunk ma eleget :lol:

Kép Kép Kép Kép Kép


Jó éjszakát Mindenkinek!
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok Csajok!

Sehol senki :?: Gondolom mindenki strandol, pihen családozik... :roll: Mi is voltunk Adriékkal a gyömrői strandon...ha nem maradok lusta lekicsinyítem és feltöltöm a képeket :wink:

Ma jutott eszembe, hogy az Ibolyáék is elutaztak...nekik meg nem is kívántam jó pihit... :oops: :oops: :oops: ...remélem azért jól érezték magukat :roll: :D


Anikó!


Pontosítást kérek :!: ...még a vecsési kis tesco-ban is 5 fajta deLonghi kávéfőző volt tegnap :D ...akartalak is hívni, hogy típusszámot -vagy mit- is mondj nekem...akkor jöttem rá, hogy nem is tudom a számodat :roll: :oops: :(

Mi benne vagyunk egy sóstói taliban :wink: ...sztem kb. egy időben leszünk arra :roll:

Nagyon jók ismét a képek! Gerinek csuda jó dolga van, hogy ennyi szép lányka veszi körül...van választék :wink:

Tök jó Maja görkorija...látom neki is bejön!

Jól látom a képeken, hogy lecseréltétek az ülőgarnitúrátokat bőrre/textil bőrre :roll: ?


Judit!

Na, akkor meg már nem csak feledékeny, lusta, de még vakegér is vagyok :shock: :(
:oops: Amúgy csak azért forszíroztam a választ, mert néha már kezdem azt hinni, hogy képzelődök :oops: :P

Katus!


Remélem Ancsival már minden o.k....és van már ét- és itvágya is :wink:
Köszi a felajánlást, de remélem nem csak azért megyünk majd hozzátok, hogy lelekisegélyt nyújts :roll: :) Amúgy nincs kimondottan depis hangulatom, csak úgy érzem "illene" boldogabbnak éreznem magam, mint amilyen vagyok... :roll: :oops: :? Aztán lehet, hogy ismét túl nagyok az elvárásaim magammal szemben :roll: ...

Üvegeket köszi! Most úgy érzem kezd egyre több tejem lenni...pedig lusta módon csak este fejek :oops: ...max. reggel picit, de ez ritka 8)

Gyöngyi!

Hol vagy? Lehet, hogy tegnap este 8 körül titeket láttalak a Halmy játszón? (na, tessék már megint mintha láttam volna valakit...úgy látszik ez kezd már a mániámmá válni :shock: )

Anita!

Én is, én is olyan iszappakolást :!: A FŐNÖK több mint 5.5 kilós seggének cipelésétől gyakran fáj a hátam...és Ő ugye egyre nehezebb lesz :P Be tudsz engem is szorítani Boti sűrű programjába :wink: :?:

Na, én is majd valami ilyesmi melót tudok elképzelni gyerek/gyerekek mellett...bár nálam hátrány, ha sokat kell vezetni...rém béna vagyok hozzá :oops: 8)
Ja és képzeljétek tegnap vettem észre, hogy lejárt a jogsim :? ...most intézhetem gyorsan azt is :evil: Remélem hamar megvan...Van esetleg valakinek időközeli tapasztalata ez ügyben?
És szabad kérdezni miért nem jött össze a meló? Visszaléptél, vagy a cég variált?
Főnök hozza szokásos formáját: az elmúlt napokban /pláne csütörtökön és pénteken/ olyan sokat aludt, hogy már paráztunk, hogy beteg :shock: :oops: ...pedig csüt-ön 2 barátnőm is itt volt és az Ő 3 lányuk...szóval lett volna társasága :wink: Szerencsére ettől még éjszaka is alszik...általában reggel 7-ig...na, mondjuk ma épp 6-kor kelt, de átvittem a mi ágyunkba szopizni és így 10 körül keltünk igazán :oops: :lol: Ja, és már annyit dumál...reggel az első szopi után szabályos kis legalább negyedórás előadást tart...majd napközben is vannak rövidebb etapok...aztán este fürcsi előtt újra egy hosszabb dumapartit szoktunk csinálni :wink:

Na, most mennem is kell, mert sztem mindjárt kéri az első vacsiját :wink: :P

Puszi mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Katus!

Örülünk hogy Ancsi jobban van!

Szandra!
További jó balcsizást, várjuk a képeket!

Ildi!

Megbeszéltük, gyertek le a Lellére, majd egyeztetünk :lol:

Gyöngyi!

Boldogszületésnapot!
Kép

Ma, hétvégi phenésként leszedtem közel 60 kg meggyet és mindet el is tettem. Na jó 20 kg átadtam a mamának a többbit kimagozva fagyasztottam.
Jöhet ezerrel a meggyespite!

Anett!

A kávédnak szinte érzem az ízét és illatát. :roll: hhmm

Kata!
Marcival nem lehet betelni!
Édes ahogy a pihenőszékben mosolyog.

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Ildi, Judit, Szandra!

megjött a folttisztító... :P

most csak ennyi... :(

anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Kriszti,
fini meggy, hmmm. A munkát vele nem irígylem, de a végeredmény tuti kárpótolni fog! Köszi, a csaj mára teljesen jól van. De fogyott, úgyhogy a bűvös 8 kg-t még mindig nem értük el, nem úgy, mint a szomszédasszonkám 2,5 hós MArcija, aki már túl is haladt rajta :shock:

Évi,
hidd el, tudom miről beszélsz. És normális. :)

HIVATALI KÖZLEMÉNY!
Kedden nálunk 10 körültől várok mindenkit, aki ráér, és kedve van, egy kis éneklős-gitározós-mondókás összejövetelre, hogy enyhítsük gyermekeink Cinielvonási tüneteit. Megjelenés abban a tudatban, hogy nem vagyok egy Móni és a repertoárom is hagy kívánnivalót maga után, de Anikó megígérte, hogy támogat :) Mit szóltok ehhez? Ja, és ez a picibabásoknak is szól! /Max kávézás és babázás lesz a program/.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Ja, és még egy, ha röhögni akartok, keressétek a videót Atti tegnapi bejegyzésében, itt!!!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Hú Katus!

...és tökre örülök.... ott leszünk...

anett
kállai
 
 


Katus!

Hol vettétek a homokozó felé azt a kis sátrat?

Örülök, hogy Ancsi jól van!!!!!!!

a.
kállai
 
 


Anett,

Tesco, 4000 pénz. Szuper darab szerintem :)

És örülök, hogy jöttök :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus!
Ott a helyünk!!! :lol: :lol: :lol: persze ha ócson számoljátok:) :lol: :lol: :lol: és ha olyan kávét kapunk,mint az Anettnál kaptunk volna,ha oda mentünk volna:) :lol: :wink: :wink:



Kriszti!
Ok.

Anett!
köszke.


Évi!
Mostmár aztán már tényleg kiváncsiak vagyunk Zétire! :lol: de azért a fótókat is várjuk a strandolásról.

Anita!
Csúcs ez a sárzos kép:)

Anikó!
Maja kész sportember:)

Szandra!
Képeket akarunk!!! :lol: :lol: milyen a víz Sóstónál? :wink: legközlebb minitali:) :lol: :lol: :lol:



Nekünk is jó hétvégénk volt :wink: :lol: :lol: :lol: csajszik tűnemények voltak Doresz is ,Szabus is. NA jó Réku is és az egyszem Dávid is:) :lol:

Ildikó
ilgya1
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?