Új privát üzeneted érkezett!

Bnandi!

Sajnos a nyaralás után lesz az igazi kupi, mert a fürdőszobára akkor kerül sor. :(

Tapi!
SOK BOLDOGSÁGOT!

Tea!
Jó hajókázást!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Cherry!

Én is DVD-ről nyomom a tornát. Igaz , még csak most kezdtem, és sajnos a műtött térdeim miatt nem is tudok minden gyakorlatot megcsinálni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Hello Mindenkinek!


Tea!
Jó időt kívánok a nyaraláshoz! A Tisza-tó tök jó, mi is ott voltunk tavaly egy hétig. Mondjuk akkor volt pont a legis-legmelegebb! Hát az sem jó ha nagyon meleg van. Ki sem tudtunk mozdulni csak este. Akkor meg rengeteg volt a szúnyog, úgyhogy ...Remélem több szerencsétek lesz ilyen téren.

Mi a Balcsihoz készülünk (egy ideje), remélem idén már összejön.
Jövőre már inkább gyesen lennék itthon :)

Mindenkinek kellemes hétvégét!

Kép
kissedi
 
 

 
 

Sziasztok !

Tapi: Hatalmas Gratula!!!!!!!

Kép
tea77
 
 


Először is - megjött! :evil: - Ezen a héten nics hajókázás.... :roll:

Amúgy csak napközben futok majd le a kolléganőmmel hajókázni és sütkérezni. Ha jönnek a szúnyogok, majd megmenekülök... :lol:

Tegnap két munkatásnőmmel elutaztunk akciós papucsokat vásárolni....nem is kell mondanom, reggel 9-töl délután 5-ig lejártuk a lábainakt és akkora szatyrokkal tértünk haza, hogy cipelni is nehéz volt..... :lol: :lol: :lol: Hazafelé végig azon vihogtunk hogy túl drága volt a papucsvásárlás.... :lol:
tea77
 
 


Sziasztok!

Megint itt a hétfő! De hál' istennek most már rövidített nyitvatartásunk van.


Tapi!
Gyere és számolj be a hétvégéről!

Tea!
Sajnálom a pirit. Dokkerhez mikor mentek?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!
:D
Bumi - Most hívtam a dokit. A múltkor két féle laborvizsgát ajánlott, de kiderült hogy az egy és ugyanaz. Felhívtam, hogy most akkor melyiket?! Az egyik egyszerűbb, beutalóval elvégezhető és nem annyira részletes. A másikat magánúton kell megcsináltatni, de sokkal precízebb. - Ez utóbbit ajánlotta.
Felhívtam a magánlabort. Az eredményre egy hónapot kell várni!
Na, most ettől jól kiborúltam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :cry:

Mi a sz..rt csinálnak vele egy hónapig?!!!!!
tea77
 
 


Na, ezt én sem tudom.
Mondjuk az is igaz, hogy a nyár egyébként se tesz jót a spermiumoknak, szóval nem is baj, hogy nem most kezditek a lombikot.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Erről már én is hallottam, de nagyon türelmetlen vagyok.

Nálatok most hogy alakulnak a dolgok? Eldöntötted a lapart?
Párocskád hol tart? Küldték még kivizsgálásokra?

Úgy utálom, hogy múlik az idő..... + még néhány ősz hajszálat is találtam ma és ettől be is gurultam rendesen!!!!
tea77
 
 


Holnap megyeka dokkerhez valszeg és akkor kiderül, hogy mikor lesz lapar.
A párocskámmal egyelőre nincs semmi, lehet elmegyünk Nyíregyre egy dokihoz. De ugye úgyis a lapartól függ minden. Lehet, hogy egyből lombikra küldenek, mert el vaygok záródva.
Néhány ősz hajszál meg nekem is van.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Arra, hogy jöttek rá hogy el vagy záródva??? :shock:
tea77
 
 


Nem tudom, hogy el vagyok e záródva. Ezt csak azért írtam, hogy ha ez derülne ki, akkor rögtön lombik. Bocs, ha félreérthető voltam.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Bumi :D

Én is még csak 2 hete tornázok, de nagyon sok pozitív változást vettem észre magamon.

Laparra én is szeretnék menni, de nem tudom eldönteni, hogy mostanság megcsináltassam-e vagy várjak még egy néhány hónapot, hogy apának az eredményei is javuljanak. Szerintetek?

Hőjelentés:
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Cherry!
Én nem kapkodnám el a helyedben. Feleslegesen minek műtesse magát az ember. Ha a párod eredménye javul, és utána sem jön össze néhány hónap alatt a baba, na akkor ráérsz kés alá feküdni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!
Szeretnék hozzátok csatlakozni.
Rólunk:
Kb. 1 éve próbálkozunk, eredménytelenül. Júniusban elkezdtük a kivizsgálásokat, ahol egyből kiderült, hogy a férjemnek nem jók a kiskatonái. A mennyisége, minősége, és mozgása sem. Sőt enyhe fokú herevisszere is van.
Tudnátok segíteni abban, hogyan lehetne ezeket javítani?
A vizsgálatok tovább fognak folytatódni. Most a ciklusom 3. napján megyek a köv. vérvételre, és újabb spermavizsgálat lesz.
A stressz, idegeskedés befolyásolhatja a katonákat? Esetleg a még márciusi forró fürdők és ülésfűtés?
Meg még egy dolgon gondolkoztam: Szerintetek ha csak a pé körül van hancúr, és utána a köv. pé-ig nem (kb. 3 hét) befolyásoló tényező-e.
Amúgy teljesen kivagyok, hogy úgy néz ki, nekünk nem lehet spontán gyerekünk, de az eredmények összefoglalása június 21-én lesz, ahol remélem fognak nekünk mondani valami bíztatót.

Kép
p__lilla
 
 


Szia Lilla!!! Üdv a csipet-csapatban!

Először is jó lenne tudni hogy mennyi az annyi....lehet hogy nem is olyan vészes. Vagyunk itt minden fajta gondokkal - Hereviszér, minőség, mennyiség és mozgás problémákkal is, biztosan tudunk segíteni.
A hereviszérről átadom a témát a többieknek, nekünk azzal nics gond.
Viszont abban segíthetek, hogy:
Meleg ülés, fürdő, forróság nagyon befolyásolja a spermatermelést, de nem annyira hogy az eredményt katasztrofálissá tegye. Akinek van bőven, annak marad is elég. Ugyanez a helyzet a stresszel is. Ezért lenne jó tudni a párod eredményeit.
A hancúrozás annyiban befolyásolhatja, hogy kb. 10 nap után elhalnak, felszívódnak a szervezetben a kiskatonák. Ezért ajánlák mintavétel előtt a mx. 5 nap karantént. Nem tudom a párod ekkor hogy tartotta ezt be. A speriumok 1-2 nap alatt érnek be és ekkor a legfürgébbek... ha nagyon rossz az eredmény, érdemes két napos karanténnal is mintát adni a laborba, ez az eredmény általában jobb.
A pé körüli hancúrozás rosszabb spremaképpel kétnaponta ajánlott. ( Pé után már úgyis mindegy....)
Én személy szerint azonnal mindenkinek a meddőségit ajánlom, ott szakemberek dolgoznak, együttműködnek és nem lökdösnek annyit ide-oda...főleg ha nálad is akadnak gondok. Gyakran van eltérés a nőgyógyás és az urológus véleménye között, ezért is jobb ha a meddőségiben együtt kezelnek benneteket.

Egyelőre ennyit tudtam írni kaptából. Többet, ha majd tudjuk a párod eredményét. - Ja, ....és egy eredmény nem eredmény!!!! Mindenképpen kell legalább kettő ahhoz hogy megállapítsák a tényleges helyzetet.

Puszi, ne aggódj sokféle megoldás van...lesz babátok!
tea77
 
 


Cherry - Igaza van Buminak.....! Ne kapkodd el ha nem muszály! Ez rád is vonatkozik Bumi :wink:

Tegnap egy szatyor vitamint vásároltam.
Újra megvettem az adag E vitamint, propolisz és echinacea tinktúrát, 250mg-os szibériai ginszenget, C-vitamint.
Mivel most egy hónapig nem tudunk semmit ( várjuk az eredményt), gondoltam egy kis tisztítássa és természetes antibiotikumokkal lehetne folytatni a kúrát.
Tegnap rátaláltam a graipfruit mag cseppekre és mindenhol csodatevőként írják. Felkerestem a forgalmazót...nem túl drága, de ennyi kütyü után ... :shock: , még átgongolom.

Szóval három hónap rendszeres fogyasztás egy hét pihenő után újra indult a vitaminkúra.....
tea77
 
 


Lilla!
Üdv közöttünk. Minden úgy van, ahogy Tea írta. A herevisszérről annyit, hogy meg kéne tudni, hogy vweled minden okés e. Ha veled minden okés, akkor érdemes belevágni a műtétbe, mert sokat javulhat a spermakép utána(lásd Gröni). De persze az is lehet, hogy nem(lásd a férjem). Ha meg esetleg veled is van valami bibi, akkor nem olyan sürgős a műtét. Azt tudni kell, hogyha aműtét mellett döntötök, az fél év kiesés a babaprojectből, mert kb ennyi kell a gyógyuláshoz és a spermakép javulásához.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Tea!
3 sikertelen inszem után már épp itt az ideje annak a laparnak. De délután kiderül, mit mond a dokker.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Igazad van egyébként, én is így tennék a helyedben. Jobb tudni mi történik odabenn....
tea77
 
 


Sziasztok lányok!
Újra itt vagyok jól megérdemelt egy hét szabim után.
Üdvözlök mindenkit!
Nálunk semmi új hír nincsen baba téren.
Az előbbiekhez, az ősz hajszálaim száma nekem is csak gyarapodik. Bár anyukám erre azt szokta mondani, nem fáj az fiam. :) Így én is igyekszem ennyiben letudni ezt a dolgot. :)

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Szia Katerina!

Hogy telt a nyaralás? Remélem volt sok unga-bunga apával... :lol: lehet szurkolni a spontán-babának.... :wink: :lol:
tea77
 
 


Na megint nem sikerült semmit se intéznem, mert nem volt rendelés a meddőségin. majd holnap futok még egy kört.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szia katerina!
Milyen volt a nyaralás?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Köszi az érdeklődést. Nagyon ránk fért ez a kis pihenő. Mindketten úgy megnyugodtunk. Kellett már egy kis elvonulás kettesben. Párom azt mondja, ő már nem is akar többet társas nyaralásokra menni csak velem. Nem édes?! Hááát a babaprojectnek biztos jót tesz, hogy visszanyertük a lelki egyensúlyunkat, de spontán baba most nem hiszem, hogy jön. Már peteérés után voltunk, most épp nálam jár Miki bácsi :(.
Egyébként úgy érzem teli vagyok pozitív energiával, küldök nektek is! :))

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Jöjjenek csak azok a pozitív energiák! Nálam most egy szem sincs belőle. Épp most kezd megjönni. Akkor a holnapi az első nap, ugye?
Így pénteken kéne mennünk a következő mintát vinni + tőlem leveszik a második adag vért. Amúgy meddőségibe voltunk vizsgálaton, mert erre felén máshol nincs andrológia. És egyből engem is befogtak. :)

A férjem eredményei:
menny: 4,8 ml
ph: 7,4
küllem: norm
elfolyósodás: norm
szín: norm
szag: norm
szám: 5 M/ml
moz.g: 40%
intenzívek aránya: 1/7
mérsékelten mozgó: 4/7
alig haladók aránya: 2/7
norm.szerkezete: 10%
Natív készítmény: Kerek sejt: 2-3 LT
Háttér: kissé törm

Radiológiai vizsgálatok: Hólyag UH: kp vizelet, ép konturú
Here UH: norm echoszerkezetűek, bo-on néhány tágabb véna látható
Prostata UH: norm echoszerkezetű és méretű
A genitális adottságok bo-on GI-II-es Varicokele említnedő.

Szóval elég szar, akkor ebből nem tudunk várat építeni.
Kb. 1,5 hónapja kezdtünk multivitamint szedni, meg maca-t, meg ginsenget.
Mit szóltok az eredményekhez?


Tea
Nektek ezeket a vitaminokat doki ajánlotta?

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!
Még a mozgékonyság nem is olyan rossz, viszont morfológiánál kevés a 10%.
Ha a multivitaminban van mindenből elég, akkor nem is nagyon kell mást szedni.Esetleg egy kis E-vitamint. A Macát is próbálhatjátok, ártani biztos nem árt.
Nekünk eddig semmiféle csodaszerr nem vált be, de vannak akiknál igen.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Lilla!

A mennyiség, az jó. De a további értékek elég alacsonyak. Egyes dokik szerint elég az inszemhez. A 40%-ék mozgó ebben a nem rossz, de a 10%-os normál szekezet az nagyon kevés. 40 milla mozgónak a 10%-a, az csak 400 000 épp kiskatona. Én már ennek az eredménynek is nagyon örülnék, de ez még mindig elég rossz eredmény. A szerkezetük javításán sokat segíthet a C-vitamin és az E vitamin is. Ne aggódj, délután beírok néhány liket és tenyészbikát csinálunk a párodból!
Örülök hogy a meddőségiben már jártatok, jó úton haladtok!!!!
Ha a párocskád hajlik a további kivizsgálásokra, hamar meglesz az első inszem és már nől is a pocakod!!! Vagy jöhet a spontán!

Katerina - Köszi az energiát, elkel....én egyelőre sütőben színlelem a tengeri feelinget, ( tengeri halat készítek) ami mindjárt odaég.... :lol: és rettentő hőséget csináltam a konyhában.... :lol:
tea77
 
 


Bumi!!!! - ugyanazt írtuk...., :lol:
tea77
 
 


Szerintem a multivitaminos készítményekben nagyon alacsony a vitamintartalom. Tegnap néztem a spradynt is....hát van benne vagy 25mg. E-vitamin. Ezesetben pedig a 400mg. is jól jön.
A legjobb szerintem külön vásárolni. Bár az a tény a multivitaminok mellett szól, hogy több minden megtalálható bennük.
Alapnak jó. Másra nemigen.
tea77
 
 


Leírom a mi vitaminjainkat:

Multivitaminban:
E vitamin: 10 mg
C vitamin: 75 mg
Cink: 5 mg

Fokhagyma+ginseng kapszula:
E vitamin: 10 mg
Panax ginseng: 2,5 mg

A maca nem tudom mit tartalmaz.
Hát Tea ezek a ti vitaminadagaitokhoz képest nullák. Azt hiszem bevásárolok külön-külön. Ezek a nagy dózisok nem fognak ártani a párocskámnak? Vagy pár hónap után szünetet kell tartani?
Mire jó a propolisz és az echinacea tinktúra?

A linkeket megköszönném.

Kép
p__lilla
 
 


Tea
Most számoltam ki, hogy a férjemnek 5 M/ml x 4,8 (mert ugye ennyit produkált) = 24 Millió
Ha a 10% jó, akkor 2,4 millió tökéletes katonája van összesen.

Kép
p__lilla
 
 


Írnátok egy kicsit magatokról, hogy megismerhesselek titeket. Olyan sok ez a 95 oldal, nem tudom végigolvasni.

Kép
p__lilla
 
 


tea77
 
 


Igazad van Lilla.... :oops: Én össznek vettem az 5 millát!
Így mindjárt jobban hangzik... :oops: :lol:

Az E-vitaminnak nincs mellékhatása és nem lehet túladagolni. De én úgy gondolom, időnként a jóból is megárt a sok. Mi most tartottunk 1 hét szünetet vele. Nem sok, de egy picit kiürült. Az E- vitamin egyébként nagyon gyorsan kiürül a szervezetből..
Te azért ne szedj ekkora adagokat...sejtszaporító hatása miatt ( gröni orvosa szerint cisztákat produkálhat). Én hetente lopok a páromtol egy két bogyót...
A C-vitaminból 1000mg lassú felszívódásút kellene szednie. Nekem azt mondta egy védőnő, hogy egyszerre nem tesz jót ekkora adag C vitamin a női szervezetnek, de 2x500mg-ost lehet szedni (nem lassú felszívódásút ).

A cink és a ginseng is jó a kiskatonáknak. Ha vesztek még vitaminokat, a multivitamint is szedheti mellette ( ezek tényleg nem nagy adagok...)

A propolisz és az echinacea temészetes antibiotikumok. Párom most azokat szedte, egy hónapot kell várni azonban az eredményre. Gondoltam folytatjuk a kúrát természetes antibiotikumokkal. Emelett szevezettisztító hatásunk is van. Ártani nem árt. Gömbaölő is, ami most az azntibiotikumkúra után megelőzésnek kiválló.
tea77
 
 


Tea

Köszi az infókat, a cikk is nagyon jó. Sokat meg lehet belőle tudni.
Felállítottam egy listát, amit be fogok szerezni a páromnak:
C vitamin 1000 mg, cink 60 mg, E vitamin 200 NE, Q10, szelén, ginzeng, meg még folytatni fogja a maca-t. Ezeket mind megveszem külön. De lehet a multivitamint is folytatni fogja. Arginint nem veszek, mert herpeszeseknek nem javasolják. Néha-néha ki szokott neki jönni.
Az a baj, hogy ő nem eszik sok zöldséget, meg gyümölcsöt. Inkább a hús megy nála, abba meg nincs vitamin.
Szerinted ezeket elkezdjem etetni vele most, vagy várjuk meg a július 21-ét, ugyanis akkor megyünk eredményösszesítésre. Csak hát az idő addig is megy, mi meg mielőbb szeretnénk babát.
Én nem fogok ennyi vitamint szedni, csak a multit, meg a maca-t. Az utóbbi nekem nagyon helyrerakta a ciklusomat. Amióta szedem, a hőgörbém tök szép szabályos, és a dpo-m is 14 nap lett, előtte meg csak 12.

Jajj, úgy örülök, hogy rátok találtam. Már most annyit segítettetek nekem. Kezdem kicsit optimistábban látni a jövőt, hátha segítenek ezek a vitaminok.

Kép
p__lilla
 
 


Íme a görbém:
Kép

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Lilla :D
Üdv neked!
Nálunk áprilisban volt herevisszér-műtét ugyanezen okokból kifolyólag, nálunk sokkal rosszabbak voltak az eredmények. Tapasztalatokról még nem tudok beszámolni a műtét eredménye tekintetében. Most várakozóban vagyunk. A stressz többet árt, mint gondolnád!!! A forró ülőfürdő szinte teljesen megöli a spermiumokat, ha ennyire alacsony a spermaszám. Egyetlen rossz eredmény miatt ne legyél elkeseredve, én mindenképpen megismételtetném a vizsgálatot.
Ilyen esetben érdemes 2 naponta együttlenni, az egy kicsit segít a helyzeten, de mindenképpen vizsgáltasd ki magadat is.


Én ma voltam egy sztk-s rendelésen, csak egy 21. napi hormonvizsgálati vérvételhez kértem (volna) beutalót. De úgy kidobott, hogy a lábam nem érte a földet és akkora marhaságokat hordott össze, hogy csak úgy kerekedett a szemem. Közölte velem a doki, hogy nem indokolt a vizsgálat és egyébként is drága! Nagyon mérges vagyok. :evil:
Vendég
 


Lilla!

A görbéd tényleg szép szabályos! Iskolapélda! :wink: Lesz itt baba, már látom. :!: :!: :!: :!: Az én párocskám is kevés gyümölcsöt és zöldéget fogyaszt. Kezetrázhatnak! :lol: :lol: :lol: :lol: Ma is félretolta a tányéron a spenótot, meg csak beletrutymált a saliba. :? :?
Szedheti a vitamint, ha azt elfogadja már most. Kárba nem veszik. Addig sem múlik az idő tétlenül....
Amiket gondolsz vásárolni, szerintem oké...én is féltem egy kicsit a nagy adagoktól az elejében, de párom hívta fel a figyelmemet hogy jó a közérzete és már nem is olyan fáradékony. Ha nem hoz nagy sikert, akkor sem rontott.... :roll: Nem sokan esküszünk a vitaminokra sem, nem hallottunk még csodákat róluk, de biztos ami biztos...sosem tudni kinél hozhat meglepetést... :wink:
tea77
 
 


Cherry! Szió! :)

Nem értem, miért ilyenek :x :x :x :x :x ! Nagyon kiborító, hogy ilyesmivel küszködünk és még beleszólnak, kirígnak, félvállról beszélnek velünk. Nem kell hogy sajnáljanak, de egy kicsit több figyelmességet és együttérzést kellene tanúsítaniuk! :evil:
Most mit csinálsz? Magánúton nem lehet megoldani? Ha számodra fontos, lehet hogy ez egy megoldás... :roll: :roll:

Cherrynek is mindenben igaza van. Ha kevés a spermiumszám, már jobban kell óvakodni a forró fürdőtől, a szük gyatyóktól, a stressztöl....stb :!: :!:
tea77
 
 


Kép
tea77
 
 


Tea :D
Nem tudom. Ennek a hónapnak már mindegy, azt hiszem.
Megpróbálom a másik kórházban, de végszükség esetén kifizetem a progiszint-mérést, csak elég drága.
Vendég
 


Jajjj, de drága!!!!! Kis tünemény!!!!!
Vendég
 


Remélem a másik kórházban emerségesebbek lesznek és nem kell pénztárcát-üríteni :!: Fúúú, néha olyan kiborítóak! De tényleg!

Hamarosan indulunk vendégségbe...lépek!

Cupp

Kép
tea77
 
 


De aranyos ez a kis szőrmók!

Én most nagyon bízom a vitaminokba. Na meg a 2. spermavizsgálatba, hogy azért ennél jobb lesz. A párom belemegy a sok vitaminba, nem tiltakozik ellene. (Nincs más választása :lol: ) Remélem ártani nem árt.

Cherry
A herevisszér műtéttől a párom hallani sem akar. Azt mondja ne is emlegessem neki, mert mindjárt rosszul lesz. Remélem azért megússzuk.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok lányok!
Örülök, hogy egyre többen vagyunk.
Olyan jó lenne ha már végre valakinek sikerülne előrelépni a dologban, mert egy kicsit elkeserítő, hogy nem igen történik semmi. Más topikokat olasva csak ámulok és bámulok a sok "zebrájukon" mi meg csak topogunk egyhelyben.

Üdv Lilla!
A hereviszér műtét igaz, hogy ijesztően hangzik, de a párom szerint nem olyan szörnyű. Szegénykém már 2x is átesett rajta , nem igazán jártak sikerrel, de a cél érdekében mindent.

Drága Cherry!
Sajnálom, hogy bunkókba futottál a rendelésen, de ne keserítsen el, bunkók mindig is voltak és lesznek is sajnos, de te sokkal többet érsz mint, hogy kiborítsanak az ilyen alakok. Próbálj más helyre menni, ha lehet. Ha más nem akkor fizetős helyre menj, igaz drága de mindennél többet ér ha nem törik össze az ember lelkét ami amúgy sincs éppen a legjobb állapotban.

Katerina!
Örülök, hogy kipihentétek magatokat végre. A pozitív energia remélem sokáig kitart, az a kár, hogy csak 1 hét volt. Rövid a 7 nap, mert mire rááll a szervezet a nyugira már elmúlik 2-3 nap és egy-kettő vége is pihinek.


Bumi!
Neked ez a lepar valahogy nem akar összejönni. Az időhúzás a legrosszabb dolog, most meg itt a nyár is, szabadságok ideje, mire megvan ez egyik doki, eltűnik a másik. Szeptemberig elég nehéz összehangolni a dolgokat. Lehet, hogy jobb lenne neked is ha hagynád ezt a dolgot őszig és próbálnád elengedni magad. Túl sok rossz történt az utóbbi időben, néha le kell engedni ahoz, hogy erőt nyerj a harchoz és úgy érzem te nagy harcos vagy és sikerülni is fog, megnyered ezt a háborút.

Szép napot mindenkinek!

remeny
bnandi
 
 


Sziasztok!

Ilyen gyönyörű napot!!!! :D :D :D
Takarítok, mosok, terigetek.....tele vagyok energiával!!!
Küldök nektek is......most van böven!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
tea77
 
 


bnandi!

Igen, sajnos ezen a topicon ritkán van kismami. :? Én pl. csak grönit tudom, akinek sikerült. De neki már van egy nagyobb családja is és mindkettő spontán siker. Bele kellene húznunk!!! 8) 8) 8) 8) Bár kevesen is vagyunk...Na, majd most beindítjuk a lavinát! :wink:

:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

Kép
tea77
 
 


:idea: :idea: :idea: Lányok, tudna valaki olyan táblázatot csinálni mint amilyen a többi topicon van a csajoknak? Olyan jó lenne....könyjebb lenne kísérni is egymás történetét.... :roll: :roll:
tea77
 
 


Lilla!
Én csak annyit fűznék az eredményeitekhez, hogy de jó lenne, ha nekünk ennyi lenne. Én sem vagyok még olyan régen, de a többiek már tudják, hogy nálunk úgy indult a dolog, hogy az első spermavizsgálaton 1-2M/ml kiskatonánk volt. Akkor három hónap cinkkúra következett, attól szegény macim addig nem létező aranyere megmutatta magát, nagyon szenvedett tőle. Eredmény nem sok lett. Volt 6M/ml, aztán megint 2M. Akkor írta meg a doki a jelentést, nincs esélyünk csak ICSI-vel. Akkor ezen nagyon elkenődtünk, most meg annyira örülnénk ha megint ide jutnánk. A harmadik lombik előtt párom felkeresett egy barát által ajánlott urológust, aki adott neki egy tesztoszteron szurit és felírt napi egy proviron tablettát. Következő kontrollon 4M/ml körüli lett a spermaszám, de az összám 19M volt, a doki azt mondta bontsunk egy bort mert innen már csak javulhat a dolog, még inszem is lehet belőle, esetleg spontán baba. Megemelte az adagot két talettára. De a kontroll nulla lett, valami fertőzés. :evil: Aztán kezelés , újabb kontroll mindig nulla eredmény. Doki szerint a gyógyszerek. És harmadik kontroll, eredmény nulla, még elpusztult kiskatonák se nagyon. :( Szóval így jártunk, és csak reménykedünk, hogy valami változik jó irányban. Mert okot még nem találtak.De amit tudok azóta, kár hogy csak most, lehet spermát fagyasztatni spermabankokban. Részleteket nem tudok, de a kis katonaszámú mintákat össze tudják sűríteni, és akkor később felhasználhatók. Mi erről lemaradtunk. Szerintem aki teheti és előfordulhat, hogy még rosszabb lesz a spermaszám, kezeléstől,fertőzéstől akármitől, az érdeklődjön. Ne ezen múljon a saját kisbaba.!!!!
Nagyon bízom benne, hogy még nekünk is lesz újra esélyünk. Még tart bennem a pozitív energia. :D

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: