Új privát üzeneted érkezett!

Fanni,
Vagy így vagy úgy de lesz 7-es a születésnapban!
Kitartás, ahogy az eddigi hetek elröppentek úgy ez a 9-10 nap is sity-suty elmegy.
Farkasok
farkasok
 
 


Csipi :P
Mert 2 dudás egy csárdában… de nagyon nem tiltakozott és én sem. A dokim megnyugtatott, hogy ő viszont végig ott lesz :lol: és közben beszélgetünk. Nem leszek egyedül és nincs mitől féljek. Azt mondta, ha én férjecském operálná az ő feleségét, akkor sem jönne be… és teljesen igaza van…

Zsebi :P Donika :P
Köszi, aranyosak vagytok! Szerintem nálam is marad a paraván… bár sokmindent láttam már, a lényeg a végeredmény, akiket pedig úgyis megmutatnak :lol:

Viri :P
Jót nevettem. Nincs időm irogatni és akkor egy fél oldalt írtál :lol: De tartsd meg jó szokásod. Úgyis jól fog esni „dicsekedni” :wink:
A kérdéseidre már válaszoltam, s nagyon örültem is, hogy többet tudok rólad. Sokat jártál a fejemben a napokban.
De azért a leendő ikreseknek:
36+4 hetesen 118 cm poci, +17 kg. Jó lenne a 10 nap alatt már nem hízni, de ez csak hiú ábránd. Nem a kilók érdekelnek, hanem a hátamat húzza már borzasztóan a súly. A hasam is sokat fáj sajna és az aranyerem :?
Döbbenetes, hogy 3 kg körüli gyerekekre számíthatok! Bizony szívesen átvállaltam volna a 36+1-et szülési időpontra :wink:
Édesen szundiznak a lányok. Majd közeli arcképeket is kérünk szépen. Olyan kis helyesek. Ja és a fiaimnak is el kell tegyem :lol: Éjszaka is egy ágyban alszanak? A teraszon miben alszanak?

Farkasok :P
Igen, köszi, minden percben igyekszem a"sitty-sutty"-ra gondolni… :shock: :roll:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!

Akkor 7-re megy a drukk!

Hidd el, jó az, ha még picit maradhatnak benn. Tényleg sokunk irigyel érte, hogy te eddig benn tudtad tartani őket! Bár ilyenkor már nagyon nehéz tényleg. A kiló meg nem fog fenn maradni, én + 20 voltam és +6 maradt rajtam a kórházból kijövet. A hátaddal meg nem akarlak elkeseríteni, de ha kijönnek akkor lesz az igazi megpróbáltatás. Nekem a szoptatás és a hajolgatás, emelgetés teljesen taccsra tette...

katyerina
 
 

 
 

Boni, szivi! Jó "anyázást"! :lol:

Véda! jeeee!

Fanni! Hát, akkor kitartás! De biztos jót tesz a pasiknak, ha még bennmaradhatnak. Tudod, sitty-sutty!

Csipi! ...hát szóóójjjáááá be!

Doni! Kellemes pancsizást nektek!

Viri! Óóóóóóóóóóóóóóó, de édesek! Nagyon tetszik a szoba is!

Kép
zölddisznó
 
 


Fanni :P
Látom, már egy új vonalzót is készítettél :D
Azért én a spontán burokrepedés esélyét nem zárnám ki. Az ugye a baba fekvésétől függetlenül bekövetkezhet. De max. július 7... Ez tényleg jól hangzik!
Sajnálom, hogy így fáj a hátad, derekad. És nem is csodálom. Ekkora súlyt cipelni a vékony testalkatoddal :roll:

Viri :P
Köszi a kh-as tapsztalataidat! Már nagyon kórházaznék, ám!!! Percről percre, és egyre jobban :lol: :lol: :lol:
A kiscsajszik gyönyörűek, és a szoba is nagyon ízléses lett. Képeket bámikor tegyél még fel róluk, rólatok! Olyan jó nézegetni!!!

Napközben keveset keményedtem, és nem jöttek úgy, mint este. Azért szugerálom magam, hátha. Na, és vége a kímélő életmódnak. Olyan lendületben vagyok ma, mint általában akkor, ha nem vagyok kismama :roll: Eddig pakoltam, teregettem, most készülök felmosni - nagy lendülettel -, utána pedig ágyneműt akarok még cserélni :oops: Rámjött a dili, ennyi az egész :lol: :lol: :lol:

Véda
Vendég
 


Sziasztok!
Fanniék miatt ugrottam be, úgy látom, kezdődik a visszaszámlálás. A 7-es nagyon nyerő szám, csak kitartás!
Viri, annyira szépek a lányok, és hogy megy az idő...! A szoba is nagyon izléses, épp a napokban gondolkodtam azon, hogy lenne jó a két kiságy nálunk, egymás mellett, vagy egymás végében, de a ti megoldásotok nagyon tetszik!
Zöldike! Neked volt már genetika, úgy tudom. Ha lesz időd, írj pár sort róla! Rögtön megvan az eredmény még aznap? Kétszer kell-e csináltatni, 12. és 16. héten, vagy elég a 12.-en és onnantól minden rendben? Köszike előre is!
szöcske
 
 


Véda! Esetleg apa "segítségét" is bevethetnéd! :wink:

Hú, szöcske, több variáció is lehetséges. Szerintem nézd meg az Istenhegyi Géndiagnosztikai Centrum honlapján, ott pontosan le van írva minden!

Kép
zölddisznó
 
 


Véda :P
Most ezt a 10 napot igyekszem tudatilag befogadni, aztán ha előbb jönnek, az csak jó 8)
Ha Csabi nem akar kibújni időre, meddig várnak? Vagy erről még nem beszéltetek?

Szöcske :P
Köszi!

Katyerina :P
Igen, tudom, hogy jó, ha 38. hétig bent vannak, ezért is uralkodom magamon, de az egész napos fájdalom eléggé kikészít. Ma pont brutál erős... biztos a mai kórházasditól... Remélem, jobb lesz holnap és az elkövetkező napokban. A kilók nem érdekelnek, csak a hátam miatt! Tudom, hogy simán le fognak menni! Az emelgetés... én azért megtanultam gerincbetegként, hogyan kell, attól nem félek. S most lehet, még naív vagyok, de a 3 vagy akár a 8 kg nem ugyanaz, mint a 17... Így most nincs választásom, cipelem a +17 kg-t... talán majd 18-19-et? amivel ráadásul lehetetlen "okosan" hajolgatni...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Zöldi :P
Apa épp tegnap javasolta 2 kemény keményedés között, hogy ő nagyon szívesen... De azokban a percekben úgy éreztem, megy ez a dolog magától is :roll: Ma lehet, máshogy állok hozzá :oops:

Fanni :P
Semmiképpen nem indítanak, amég mindketten jól vagyunk :wink:

Véda
Vendég
 


Sziasztok,

Viri,
nagyon szépségesek a csajok!

Fanni, Véda
hajrá, sokat gondolok rátok!
Vendég
 


Bella :P
Köszi!

Lányok :P
Micsoda pocisoknak való reggeli időjárás van :lol:
Babának :P hála, hogy ezt a Paramaxot egyszer írta, Apával hozattam tegnap délután, mert már a falat kapartam a hátfájásommal. Mindent próbáltunk, masszázs, kádban víz alatt (na ez barokkos túlzás volt, mert az én hasamat nem lehet elmeríteni egy kád vízben) pihentetés, a fekvés és az ülés minden formája. Remek találmányok jutottak közben eszembe. Falra szerelhető felfüggesztő, ami a kismamák karja alá nyúl, úgy tartja és persze az egész lakás bejárható vele, cicinél és pocinál lyukas ágy, ami tartja is az említett testrészeket, hátra szerelhető, növelhető súlyú "púp" vagy "has", ami kiegyensúlyozza a kismamát, bérelhető súlytalanság szimulátor... s egyebek.
Aztán mire a hátfájás enyhült végre, olyan gyomorgörcsöt kaptam -lehet, hogy az Augmentin és a Paramax nem szerették egymást?-, hogy újabb szenvedés jött. Erre már nem vettem be semmit... Rennie-n kívül... de piszkosul kikészültem...gyorsan le is feküdtem, viszont nyilván a sok fájdalomtól valamivel jobban aludtam, mint szoktam 8)

Véda :P
Hogy vagy ma?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
nem irigyellek. Kitartás, mondom én könnyen.

Véda???

Úgy izgulok, mintha legalább én szülnék.
Vendég
 


Fanni :P
Hogy te milyen kreatív vagy :lol: Hát, igen, a hosszú ideig tartó fájdalom sok mindent kihoz az emberből...
Köszi, jól vagyok! Túl jól :?
Zöldi javaslatával nem tudtam élni, mert tegnap fél 9-kor beájultam, és reggelig húztam a lóbőrt :roll:
Keményedés még annyi sincs, mint tegnapelőtt. Most azt a teóriát gyártottuk Liluval, hogy ő egy igazi királyfi, aki akkor érkezik, amikorra várják, és nem napokkal előbb. A királyfik nem csinálnak olyat! De nem is késnek, remélem...) Szóval belőttük a július 1-jét. Végülis az már csak 3 nap :D :D :D

Véda
Vendég
 


Véda :D
Csabika várat magára... akárcsak az én kisfiaim 8)
Kívánom Neked a július 1-jét... de nem csodálkoznék, ha végül tényleg együtt szülnénk 7-én...
Kitartás mindkettőnknek :wink: Ja és Lilunak is :)

Bella :P
Mondhatnánk, hogy ezt a 9 napot már guggolva is, de azért ez nem igaz :lol: Mindenesetre tegnap óta már eltelet egy nap :roll:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :P
Köszi!!!
Július 7 :shock: Az nekem már 40+6 lenne...
Kitartunk, kitartunk, kitartunk! Olyan jó kis erős keményedéseket szeretnék, mint csütörtökön! Ja, és most, ma, akár pillanatokon belül :D (Lilu tényleg nagyon türelmetlen már :? Viszont mozog a foga, azt nekem még ki kell húznom mielőtt szülök :lol: :lol: :lol: )

Véda
Vendég
 


Hajrá Pockok! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Akinek még nincs szopis hálóinge...és szeretne, 4000 pénz!
http://bababolt.com/index.php?option=co ... &Itemid=75

Kép
zölddisznó
 
 


Úgy megörültem az előbb! Volt 3 erős keményedés 8 perc különbséggel, és kis mensis fájdalom is párosult hozzá, majd WC-re kellett mennem-bocs :oops:
Egyelőre szünet van, de izgi 8)
Most megyek teregetek, meg pakolok kicsit hátha segít!

Véda
Vendég
 


zölddisznó írta:Akinek még nincs szopis hálóinge...és szeretne, 4000 pénz!
http://bababolt.com/index.php?option=co ... &Itemid=75

tényleg tapasztalat érdekelne, nem kötekedem :oops:
van aki használt ilyet?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Én asszem nem is fogok, mert úúúúúútálom a hálóinget.
De többen keresték itt - Bonira emlékszem - ezért raktam csak fel.
Meg hogy kötekedj! :lol: :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


zölddisznó írta:Meg hogy kötekedj! :lol: :wink:

köszi :wink: :lol: :lol:

(konkrétan ennek a ruhadarabnak az értelmére én még nem jöttem rá, ahogy a kórházban "kötelező" hálóing-köntös kombó elterjedésére sem.... szerintem vicces :lol:)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


:lol: :lol: :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Én szeretem a hálóinget... de ehhez még az anyaga sincs odaírva és nekem nem is tetszik
Nekem van egy ilyen:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=32
S majd megmondom, Orsi :P , hogy jó-e használni :D Mindenesetre nekem nagyon tetszik :lol:

Véda :P
Drukkolok nagyon!!!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Nekem egyik sem tetszik.

Véda! Hajrá!

Kép
zölddisznó
 
 


Én használtam hasonló hálóinget a kórházban, csini rózsaszín volt, és nagyon szerettem. Jó volt benne szoptatni, az elején otthon is ebben aludtam éjszaka.

Véda,
Remélem azóta brutális fájásaid vannak :lol: Ha szabad ilyet kívánni :wink:
Vendég
 


Fanni,

Nem egyszerű már az életed.....És napról-napra rosszabb :( Reméltem, hogy ez a 10 nap felhőtlen várakozással fog telni, nem pedig visszaszámlálással :? Eddig olyan profin csináltad, szorítok, hogy ki tudd pihenni magad a srácok érkezéséig.

Véda,

Izgalmasak a napjaid! Igen, igen, egy királyfi csak időben érkezhet, esetleg késhet picit :lol: Én egész terhességem alatt arra vártam, hogy ez a bizonyos pakolás- és takarításhév utólérjen. nem sikerült :?

Kép
viri8
 
 


Szopis hálóingem nekem is van egy, bár kicsit más fazon, mint a fentiek. A kórházban nem hordtam, amint fel tudtam állni, tréningben korzóztam :lol: Mióta hazajöttünk ez a kedvenc hálóingem. Nekem nagyon bejött az éjszakai szopik alkalmával, bár eddig utáltam a hálóingeket.

Kép
viri8
 
 


Panda :P
Igen, igen, brutális fájásokat kívánni nekem most nagyon hízelgő :wink:

Köszi, lányok!!!
Most jöttünk meg Szigethalomról (sikerült egy kiságyra szerelhető forgóra licitálni, és nyerni). Pár keményedés volt útközben, de ismét abbamaradt :( Apa nagyon rákészült az estére :roll: :oops: Háááát... Majd meglátjuk!

Hálóing: nekem az ujjatlan felső rövidnadrággal (nyári pizsi) jön be leginkább. Abban érzem magam a legjobban. Köntöst ebben a melegben ki vesz fel? Én betettem, de nem fogom használni, szinte biztos.

Véda
Vendég
 


Fanni!
Lehet hülye kérdés de megkérezem. Nekem is programozott császár lett volna ha x ideig nem bújnak ki mert keresztben feküdtek ahogy a te babáid is. De én annyira vágytam rá hogy ne indítsák a szülést hanem legalább az egyik babám akarjon onnan kibújni. (Így is lett Balázs megrepesztette a burkát várhatott volna még de valahogy így nekem jobb volt. :))

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


ja kéréds örülnél ha magától indulna a szülés ?

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Véda,
Akkor csapjanak le rád olyan fájások, hogy a szemed is keresztbe álljon :lol: Ohh, de kedves vagyok :D

Fanni,
Neked is hasonló kedvességeket kívánok. Olyan rossz az, amikor az ember már nagyon akar szülni, de nem jön.
Vendég
 


Zsebi :P
Egyáltalán nem hülye kérdés. Azt hiszem, hogy NEM. :oops: Engem pont az nyugtatna meg, ha kapkodás nélkül előző nap, Apával kéz a kézben besétálhatnánk a kórházba, tudnám, mikor hagyjam abba a heparint, már tudnám, hogy lecsengett-e a streptococcusom, s másnap szépen, előkészítve megszületnének a fiúk. Hmmm, az én bak agyam sokkal jobban szereti a tervezhető és kiszámítható dolgokat. S miután nálam a császár úgyis adott... nekem azt hiszem, így jobb lenne.
Bár hozzáteszem, hogy jövő kedden dolgozik Apa utoljára, szerdától velem lesz, így azért ez a véleményem megváltozhat... de szerdáig biztosan nem fog változni... a fiúk meg majd döntenek, hogy akarják 8)

Véda :P
Én is tettem be köntöst, de szerintem én sem fogom felvenni :D

Viri :P
Köszönöm szépen, aranyos vagy!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!
:) Akkor egyet kívánok minden eztán is alakuljon úgy ahogy TE szeretnéd. :):) Nagyon ügyesen végigcsináltad eddig is ezt a terhességet és a fiúknak külön jó hogy eddig bent tudtak lenni. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Fanni,


A kérdésekre nem válaszoltam :oops: Már nem alszanak egy kiságyban, mert nagyon mozgékonyak és folyton felkeltették egymást. A kórházban egy kocsiban voltk, amiben szerintem nem fértek el, és ezért raktuk az első három éjszaka őket egy kiságyba. De azt hiszem jó döntés volt a különalvás, mert így valóban alszanak :lol:
A teraszon a babakocsi mózesében vannak. Nagyon imádják, nem is gondoltam volna. Igaz még csak a délelőtti alvásra merem kitenni őket. Délután mi is velük alszom, így nyugodtabb vagyok, ha bent vannak velünk. Este pedig már túl sok a bogár, szúnyog stb.
A párom annyira imádja a lányait, hogy éjszaka is minden ébredésnél fenn van velünk!Szerinte nem tud eleget tenni a csajokért, így pótol! Nem tudom, hogy fogja bírni, ha dolgozni kezd jövő héten....

Véda,

Mi volt az éjszaka?

Kép
viri8
 
 


Viri! De édes a párod!

Viri-pocok! Szülj! Most! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


jó reggelt! még mindig vidéken vagyunk... kicsit sokat mentem, így a lábaim extramódon bedagadtak..de majd hétfőtől újból fekvés..

Fanni drága kitartás 7.éig!

Viri de édesek lehetnek lán ykáid, majd friss képet kérünk

Véda naaaaaaaaaaaaaaaa? úgy váropm már az sms-t!

mindekit puszilok
Vendég
 


Boni,

Jó pihenést vidéken! Na de a sok járkálás már nem neked való! Vigyázz magadra!

Kép
viri8
 
 


Szép jó reggelt!!
Én is nagyon drukk!!!! Nem hiába egy királyfi az királyfi!!!!! :P

Fanni
én is bak(duplán) így teljesen megértelek... akkor hajrá 07.07.!

Viri
nagyon jó fej apa. A tréninggel jó ötletet adtál, a köntös hálóingtől nekem olyan betegség-feeling-em van.Igen képet légyszi!!

Nekem jelentem szivárog a tejem. :shock: először azt hittem kiszáradt a melbimbóm, és hámlik.Furcsállotam, mert olajjal kenem reggel este, de mostmár asszem ? biztos h. rászáradt tej... leszedem és újra jön :roll: nem korai ez még?

Kép
katica_75
 
 


Katica,
Nem. Nekem már 4 hónaposan volt előtejem, teljesen normális.

Véda,
???

Fanni,
Akkor bocsi, neked nem kívánok fájásokat :oops:
Vendég
 


Viri :P
Kérdésedre a válasz: alvás. Ismét elájultam 9 körül...

Hú, nagyon aranyosak vagytok, hogy minkdenki így izgul értünk. De hát ez az emrioglue, amit mostanában minden embrike kap a Kaáliban, úgy látszik valóban jól odatapsztja őket :lol: :lol: :lol: (Mostanában nem nagyon volt itt koraszülés, szint minden anyuci 38. hét után szült, sőt!)

Fanni :P
Hogy vagy ma??? Már csak 8 8)

Lányok :P
Éjjel 3X ébredtem erős fájásra - nem keményedésre - fájásra. Úgy, de úgy örültem, és kívántam, hogy igen, így, csak még jobban, fájjon, fájjon, fájjon. Tiszta mazochista lettem :roll: Aztán azon kaptam magam , hogy visszalaudtam. És mindezt 3X az éjjel, de nem tudom milyen időközönként... Bízom benne, hogy ismétlődik a dolog, és sűrűsödik, és akkor beindul a folyamat.

Boni :P
Hú, de küldeném már azt az SMS-t!

Véda
Vendég
 


Ismét elájultam 9 körül...

...na szegény apa megint póruljárt! :wink:

Véda! Akkor a varázsszó: MÚKODJ![/quote]

Kép
zölddisznó
 
 


Viri-pocok! Szülj! Most! :lol:[/quote]

Ezt hogy érted, Zöldi???

Véda
Vendég
 


Működjek? :lol: :lol: :lol:
Igenis!!!

Véda
Vendég
 


Hali Csajok!

Véda!!!!!!!!!!!
Most már aztán tessék szülni menni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Egy királyfira ennyit várni azért..............
Randin is csak 5 perc a megengedett nem?????

Fanni édes!Legyen úgy ahogy te akarod.Ezt kívánom,és nagyon nagyon örülök,hogy napok kérdése,és Te is Anya leszel,mert ezt már nagyon megérdemelted.

Cocika!Mesélj magatokról.Érzed már a kiccsajt?

Boni!Pihi............

Viri!Csuda édesek a lányok,és elhiszem hogy Apa oda van értük.

Kép
csiperke
 
 


Viri :P
Apa egy tündér :D Igen, ha már dolgozni fog, egyszerűen muszáj lesz változtatni... de figyelned kell rá, nehogy "túl lelkiismeretes" legyen, mert akkor mégjobban ki fog dőlni, mint Te!
Csináljatok sok-sok-sok fotót. Nem miattunk :D hanem a kicsik és magatok miatt! Olyan gyorsan elszaladnak a nagyon baba hónapok!

Boni :P
Te kis sajtkukac! Nem vagy az a pihenős fajta :D de már nagy Zsigi, többet nem aggódom miattatok :wink:

Katica :P
Köszi! Nekem azt mondták, hogy a cicimet semmivel se kenjem. Igaz, nekem nincs is előtejem...

Pandus :P
Semmi gond. Ha jönnek a fájások, akkor jönnek. Én teljesen kiengedtem agyilag, mióta a dokim visszajött :D

Véda :P
Bizony, ezen a topikon -Virit kivéve- mindenki inkább túlhord. De ez a jobbik eset amúgy is :wink:
Csabi meg kedden fog jönni, júliiusi baba akar lenni és pontos, mint a királyok. Hiszen már meg is beszéltétek Liluval 8)

Cocám :P , Viri már megszült :lol: de szerintem szívesen szül majd még egyet, csak adj neki pár évet :lol:

Én teljesen jól vagyok. Éjszaka keményedek a legtöbbet, de én már hónapok óta, szóval ez nálam nem mérvadó. Szerintem kitartunk még 8 napig :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


zölddisznó írta:Véda! Akkor a varázsszó: MÚKODJ!

itt fetrengek a röhögéstől :lol: :lol: :lol: :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Viri=Véda! Bocsi! :oops:

Csipi! Még nem érzem...asszem.

Nekem azt mondták, hogy a cicimet semmivel se kenjem
Mééé ne?

Orsi! Fetrengj csak, az a jóóóóóó! Lili kendője nagyon oké! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Coca :P
Mert felpuhul és szoptatásnál hamar kisebesedik!
Én már 18. hetet is betöltöttem, mikor éreztem a 2 Manót!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Normál esetben szerintem sem kell kenni, de ha valakinek kiszáradós/repedős, akkor muszáj, nem?

Akkor naggggyon türelmesen várom a mocorgás-érzést. :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


zölddisznó írta:Normál esetben szerintem sem kell kenni, de ha valakinek kiszáradós/repedős, akkor muszáj, nem?

én nem sok "normál" esettel találkoztam.
A mell bőrének hozzá kell szoknia az igénybevételhez, és 2 ember kivételével nem tudok olyat, akinek ez nem repedéssel, vérzéssel,fájdalommal járt volna.
Akkor is, ha jól van mellen a gyerek, akkor is, ha profin szopik, akkor is, ha rövid ideig van mellen... stb... stb.

szerintem krém kell :lol: nekem a medela purelan vált be, le sem kell mosni.

Én mindenkivel megkínlódtam az első 2-3 hetet (repedés, seb, csillaglátás), utána megedződött a bőr és soha semmi gondom nem volt. Kenni is csak addig kentem.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: