Új privát üzeneted érkezett!

Timcike: nekem megfelel a 16, mert majd ha megvan az időpont utána csinálunk programot magunknak. :wink: Többiek?
Aziznak is ilyen napszemcsije van, kékben. Biztos jó, mikor épp elviseli magán... :roll: Csak picit nyomja az orránál, lehet, hogy vehettünk volna nagyobbat. Anyum 4900 körül vette Kecsón, ha jól emlékszem.

Lilypie Maternity tickers


Én 4200-ért láttam, de Dana azt nem tűrte meg, így maradt a Chicco féle. Vettem rá sportpántot, és haláli vele. Na mindjárt megmutatom.
Vendég
 


Timci: Ha a többieknek megfelel, nekem is! Természetesen!
Én Ennn miatt gondoltam a hétvégi napot, mert ugye neki végképp macerás.
De lehet be tudja vállalni a hétköznapot is.
Gondolom a többieknek jó a hétköznap!
Vendég
 

 
 

Lányok, nekem tényleg mindegy! :D Ha a többieknek jó a 16, nekem megfelel, nem muszáj a hétvége sem, mert gondolom akkor több embernek van családi program...

Hát, ha választhatok, nem biztos, hogy én is ezt vettem volna, mert olyan picike is rá... Amit Danáról tettél képet, jóval nagyobbnak látszik. Bár az én gyerekem elég nagyfejű ám... :roll: Sajnos ebben az apjára ütött. :lol:

Lilypie Maternity tickers


Na aztán van itt kalamajka bőven.Nekünk a hétvége nem jó,mert csak akkor lehetünk Attilával,így kihasználjuk azokat a napokat.És csak vasárnap szabad. :cry: Nekünk csak hétköznap lenne jó sajnos...és a 16 főként. :lol:

kriszti-én a 2-5 éves korig levőt rendeltem,hátha ez is jó lesz,hisz én hosszú távra gondoltam,remélem tűrni fogja és kényelmes lesz neki.
:roll:

KépKép Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Ja, tényleg asszem 4200-ért vette anya is, abban a boltban amit Te javasoltál a Batthyányn! Hú, ezt asszem nem így kell leírni! :oops:

Lilypie Maternity tickers


Kép Laza vagyok! Kép Így aludtam reggel! Kép Tabda! (ezt ő mondja már rá)
Vendég
 


Brigi-mi van a kis combiján? :shock:Húúúúú nagyon betyár eben a szemcsiben.Nagyon birom.

KépKép Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kriszta: Azaz! Most is annyi! De nekünk a pánt a legkisebbre állítva is leesett a gyerek fejéről, meg azonnal le is kapta. Ezt a fajtát meg nem, és ez még ráadásul hajlékony is! Meg lehet szinte tekergetni! :lol:

Na szerintem várjuk meg a többiek véleményét! Úgyis a többség dönt! :wink:
Vendég
 


Timcike: na ezt jól tetted, nekünk 0-2 éves korig van!

Igen, nagy a kalamajka, pedig még csak hárman beszélünk róla, mi lesz ha jönnek a többiek is??? :shock: :lol:
De sajnos nem hiszem, hogy találunk olyan időpontot ami mindenkinek megfelelne, mert ahhoz túl sokan vagyunk... :roll:

De akkor eddig mindenkinek jó a 16.

Lilypie Maternity tickers


Szerintem a papírpelus vmelyik része! Apa volt vele az este, és ebbe csomagolta! Lehet reggelre már el izegte-mozogta vhogy! :lol:
Vendég
 


Kriszta: Részünkről oké!
Vendég
 


Nagyon édes! Tündéri a napszemüvegében! :)
Tényleg, akkor ez az első szava? :D Vagy mond már mást is?
Bennünket ismételni szokott. Meg van egy pár fix, és ami érdekes, hogy az egyik amit mindig mond, az arabul van. Nem gondoltam, mert azt talán nem hallja annyit. Azt mondja, táááji (tále-gyere), de még a hangsúly is tisztára stimmel. Olyan cukika. :D

Lilypie Maternity tickers


Nagyon édes lehet!
Nem semmi, hogy arabul mondja! Ez igen. Kis okos, 3 nyelven fog kapásból folyékonyan beszélni!

:lol: Olyan jó mikor már szövegelnek!

Dani az nagyon nyomja az utóbbi pár napban. Dádá, apa, Bence=Tete, de hangsúlyozva, és hát anyát is mondja úgy hogy Ana!
Szövegláda, akárcsak a bátyja! :lol:
Vendég
 


Kriszta: nekünk is jó a 16-a! És apa nélkül megyünk, ő nem rajong z ilyen babatalálkozókért, meg hétköznap dolgozik is.

Kép

Kép
falevel2
 
 


brigi-Atticy is pont igy alszik,csak neki kilóg az egyik lábacskája. :lol: Húúú,már megijedtem,h.van egy bibi a combiján.De örülök,h.semmi. :lol:

Atticy azt mondja,h.víz,annnnnnnnnnyaa(anya),vavau,baba.Még ennyit fedeztem fel. :lol: Meg fojton mondja,h.yes meg já já,az nem tudom,h.mi lehet... :roll: :oops: :lol: Meg fojton kiabál,és visit.He he.

Azizka már beszéli a nyelvet? :shock: Nem semmi gyerek. :wink:


KépKép Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Na de jóóóóóóóó,akkor már 3munknak megfelel a 16.Hátha hátha... :roll:

KépKép Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Közben csináltam egy piskótát! :D

Falevél: okés, örülök, hogy Nektek is jó! Úgy látom ez is apamentes tali lesz, de talán jobb is így! :lol:

Timci: az túlzás, hogy beszél már arabul, csak ezt úgy látszik jó sokat hallotta, és tetszik neki. :) Akkor Atticy is próbálkozik a nyelvekkel! Yes! :))))

Nagbri: Dani jó korán kezdi a beszédet, bár úgy hallottam ez normális a második babáknál, hiszen annyit hall a tesótól! :D Nekünk mondták, hogy később fog elkezdeni beszélni, mert azért meg van zavarodva belülről, és csak engem hall magyarul, de ahhoz képest próbálkozik már. Most elkezdett nagyon hablatyolni, olyan jókat röhögünk rajta, ahogy tök komolyan néz ránk, és mondja a magáét! :lol: :lol: Babnbabn a kedvence.

Lilypie Maternity tickers


kocsisandi: remélem jobban van Petike!!

Noémi: Ti merre jártok? :wink:

Azt hiszem lassan mennem kell, és ki fogom kapcsolni a gépet, úgyhogy ha nem leszek megint, akkor a laptop miatt van.
Addig Ti egyezzetek meg a dátumban! :lol:

Lilypie Maternity tickers


Hát... mi pont 16-20 -ig nyaralunk!
De sebaj majd Krisztával összehozunk egy minitalit!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Brigi: de édes Dani!
Apának pont ilyen vukkos párnahúzatja volt kiskorában!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mogyo: Igen, ez is még régi, nagynéném adta, az ő gyerekeié volt!

Kriszta:
Na igen, bár nem gondoltam, hogy Dana is ilyen szövegláda lesz, az elején nem így tűnt!
Bence másfél évesen folyékonyan beszélt, és mondta a hinta-palinta mondókát!
Lehet volt kitől örökölni! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Tali: mi 19-én szombaton lent leszünk kecskeméten. Házavató lesz unokatesóméknál . ha előtte v utána nap lenne az nekünk jó lenne. De csak miattunk ne módosítsatok.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Kaptok még pár képet, csakhogy nehogy megunjatok! :lol:
Bocsi, de szerintem olyan édesek! Kép Megeszlek te virág! Kép Téged is ott!
Kép Arthúr, hogy te beléd milyen jól lehet kapaszkodni! Kép Randalírozom a bratyónál! (nincs itthon)
Vendég
 


Szép estét mindenkinek!

16.-án nekünk is jó! Egyébként mi is csak hétközben érünk rá! Apa hétközben dolgozik, tehát csak 3-an mennénk.

Andi! Jobban vagytok már???????????????

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Szia Erika!

Akkor végre megismerlek titeket is!
És Bencusnak lesz kivel játszania! :wink:
Vendég
 


Nagbri!
Valóban nagyon arik!!!!!!!!!! :)
Jó lenne, ha egy időben tudnánk menni, hátha, Brigi meg Bence "egymásra találna" és tudna együtt játszani. Ennyi kisbabával biztos nem tud majd mit kezdeni. De ha van hasonló korú (Bence 1 évvel idősebb), akkor talán ő is jól érezné magát. Idegenek közt nehezen oldódik, na de hátha mégis...

Kriszta! Anyukádnál vannak játékok, amivel a nagyobbak is tudnak játszani, pl. labda, építő kocka... ha nincs, vihetek?

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Nagbri!

Egyre gondoltunk, csak amíg filmet néztem és közben írtam, addig te megelőztél. :)

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Erika: Bence mindenkivel megtalálja a hangot, legalábbis eddig így volt! A kicsikkel is tök jól elvan, legalábbis eddig még nem volt ebből gond!
De én is remélem hogy egy hasonló korúval sokkal jobban leköti magát.
Az unokahúga 3 éves lesz szeptemberben, de nem tudd meg mit tudnak ketten lezavarni!
Majd gyorsan ráveszi Brigittát, hogy játszanak kapósat = fogócska, vagy vmi hasonlót! :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!

Itt vagyok, tegnap valahogy nem tudtam géphez jutni.

Igen, itt is irtózatos nagy vihar volt, volt, hogy egyszerre 4-5 villám csapott le. Szinte nappali világosság volt azokban a pillanatokban. Izgultam, h el ne vigye a szél a gombamedencét.

Jelentem, nekünk jó a 16-a!!! 95%-os biztonsággal pedig ki merem jelenteni, hogy Norriéknak is jó lehet!!!

Gyereknapszemüveg kérdés: Miután Bálint még a sapkát is nehezen tűri /feltétlenül olyat kell vennem, amint kötő van, vagy varrni rá/, ezért én ezzel nem is próbálkozom. Majd ha nagyobb lesz és vagánykodni akar! :-)))

Kriszta!
Remek ötlet, h ott találkozzunk!!! Mit vigyünk majd? Batthyányt jól írtad! :-D

Mogyo!
Cukik vagytok a páros képen, tényleg remek a hajad!!! És nagyon jók a konyhás képek is. Én a konyhában egyébként engedem, h néha kipakoljon. :-) Van egy "őszekrénye". :-)))

Falevél!
Ok, semmi gond. Csak nem akartam magamban tartani.

Timci!
Nagyon köszönöm, h intézed az izzadásgátlót! Ne haragudj, de nem küldték a GYED-et tegnap egész nap. Szoktam róla smst kapni, minden egyes sms hanghoz ugrottam, de semmi. Hétfőn biztosan küldik és akkor rögtön utalok! A főtéri tali rendben. Ági is oda jön majd?

Brigi!
Ilyenkor tényleg jobban rááll az ember szeme az ilyen dolgokra. Aztán majd elmúlik!! Én is jobban láttam az ilyen híreket akkor, meg hogy ki terhes a hírességek közül, utcán meg ilyenek.
Tabda? :-)))))))))))))))))))))))))))))) ÉDES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ági!
20. hét körül!? Istenem! Ez szörnyű! Tavaly egy volt osztálytársam járt így. Neki is meg kellett szülnie.

Erika!
Gyönyörű szép az a virág!!!!!!!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Manó, Andi!

Jobban vannak a legények?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


nóémi-nem írta még meg Ági,h.jó-e neki a főtér.De szerintem csakigen. :lol: Nagyon szivesen,ne aggodj,amikor lesz utalsz.Nem harapom le a fejed,ha egy héttel késöbb utalod. :wink: Még nem jeleztek vissza,h.mi a hejzet.


Ugy látom mindenkinek megfelel eddig a 16.Ez cool.Már nagyon várom!


KépKép Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Noémi: De jó, akkor tutira talizunk veletek is! Szuper! De gondolom azért addig még fogunk amúgy is! :D

Igen, ezt mondja, de majd akkor elviszem ezt a kis golflabdiját, mert erre van teljesen ráizgulva! :lol:

Andi: Hogy van Petike???

Manó: Megint elvesztél???
Vendég
 


Sziasztok!
Szerintem nekünk is jó a 16.a.

Timci:mehetünk veled? Most tényleg megyünk!!!!!

Annyit írtatok,hogy még nem győztem elolvasni,de majd pótolom.

Kriszta:köszönöm,hogy megnézed a kendőt,aranyos vagy! Aziz jól van?

Kép
Kép
kisildi
 
 


ök happy vagyok: nemsokára lesz a szülinapom és a névnapom és a férjemtől egy 18 alkalmas aerobik-spinracing bérletet kértem ajándékba meg egy sportcipőt és ma meg is kaptam őket. Igaz hogy egy kicsit hamarabb, de a fitnessbérlet most volt akciós és így kaptunk hozzá ajándékba 2 élményfürdőbelépőt is...

Ja és mikor mentem a bérletet kiváltani, akkor a csaj kitöltötte a számlát, de nem kérte el a pénzt... én nekem meg amikor kiértem a házból akkor esett le, hogy nem is fizettem... viszont a számlát meg odaadta a csaj, meg regisztrált is, csak közben még egy csomót kérdeztem, így a fizetés kimaradt... persze rohantam vissza, ő meg nem győzte megköszönni, hogy ilyen becsületes voltam... 12000 forintról volt szó... :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


Nóri: nagyon rendes vagy!
Futhattak volna apénzük után hisz nem is tudták volna ,hogy mi van!

Láttalak titeket a Malomban !
Csak nem birtam már utánnatok szólni!
Néztük a táncosokat!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Bocsi csajok, most nincs erőm visszaolvasni teljesen.

Timci, Noémi: mikor is lenne az a találka a főtéren? (12-én megyünk esküvőre Pestre, akkor már jó lenne kipróbálni.)

És a tali: ez Kecskeméten lenne? Nekünk elvileg jó az időpont. Délelőtt vagy délután?

Most ennyire futotta, majd holnap jövök-talán......
Vendég
 


Ági-még nem tudom,h.mikor lesz az átadás napja,mert még vissza se jeleztek.De szerintem 12-én tuti abba fogtok utazni.De amint megjön a cucc értesítelek.
A babatali az Kecskeméten lesz,a hejszint én sem tudom,és szerintem inkáb délelött,meg reggel lesz. :wink:


KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Ildi-én elviszlek,de nem élem bele magam,mert sose jönnek úgy össze mostanába a dolgok,mint ahogy megbeszéljük...Majd szolsz,ha jöttök. :wink:

Falevél-te nagyon becsületes vagy! :wink:


KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szinte elfelejtettem.Képzeljétek a ball mellemből elapadt a tejcsi.A jobba még van,de nagyon szomorú vagyok.Másfél éves koráig szerettem volna szopiztatni. :cry:

KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci:ne bánkódj, nagyon szuper dolog, hogy több, mint egy évig tudtad szoptatni Atticy-t!

Kép

Kép
falevel2
 
 


Nóri: Nagyon klassz ajándékot kaptál! Jó fej a férjed! Mondjuk kellesz persze hozzá te is, hogy ezt akard csinálni! De biztosan nagyon klassz lehet!
Amúgy honnan akarsz fogyni????
Vendég
 


Jó reggelt!

Most nézem, már 10óra, ez a köszönés már nem is aktuális, de hát még csak most keltem fel. Apa el volt gyerekekkel, én meg lustizhattam. :)

Nóri! Hát szerintem, sokan nem mentek volna vissza. :? Nagyon rendes tőled. Ilyenkor azért adhatnának valami pluszt, mert ha nem vitted volna vissza, neki kellett volna pótolni a hiányt. Tudom, hogy nem ezért csináltad.

Timci! Vigasztaljon, (ha ez vigasz) hogy sokan, ennyi ideig sem tuják szoptatni babájukat. Ez is nagyon szép idő!!!!!!!!!!
Én amikor először észre vettem magamon az apadást, bőgtem. :oops:

Most voltak itt a démásztól, kicserélik a vezetékeket. Utcáról a villanyóráig. Vezetékek már régiek, és veszélyesek lehetnek... nekünk nem kell fizetni semmit. :)

na megyek, ezer a dolgom...

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Sára alszik, de én nem tudok,pedig nagyon fáradt vagyok,mert pocsék éjszakánk volt. Sára félóránként felébredt és bármit csináltam nem nyugodott meg hosszan... úgyhogy nagyon keveset aludtam... valószínűleg a foga miatt volt,mert az alsó ínye eléggé meg van duzzadva...

Na, de azért én is takarítottam ma, meg sétáltunk is reggel és találkoztunk Manófalvival is a városban. Bende olyan édes, kis mosolygós legényke! :D

Erika: nem azért csináltam, hogy kapja kérte valamit, egyszerűen hatalmas lelkiismeretfurdalásom lett volna, ha lenyúlom azt a pénzt. Férjem azt mondta nevetve,hogy ezért nem leszünk mi sosem gazdagok... :lol:

Kép

Kép
falevel2
 
 


Hello!

Nagyon boldog hófordulót Ágikának!

Mi is rosszul aludtunk, éjféltől kettőig olyan aktív volt Botond, hogy ha hagytam volna, simán játszott volna. :shock:
Biztos meleg is volt, kapott vizet, meg szerintem fogacska is jön alul, én azért próbálkoztam az altatással.
Kettőkor feladtam és beraktam a nagyágyba, hát nem rögtön bealudt a kis kópé!

Mano: meggyógyultatok?

Andi: remélem Dorka nem kapta el...

Falevél: sajnálom, hogy nektek is húzós éjszakátok volt, csak kibújik hamar az a fog!

Kriszta: mi ha megyünk a talira, Apával megyünk, nem baj?

Noémi: most is strandoltok?

Nagbri: mikor jöttök legközelebb Vadkertre?

Erika: egy ilyen lustit én is bevállalnék.... Jövő héten Apa letudja a maradék egy vizsgáját is, utána én is el leszek kényeztetve egy kicsit.
Most is sátorban aludtatok?
Nekem is nagyon tetszett a virágcsokor! :!:
Vendég
 


Sziasztok!!

Ágikának nagyon boldog hófordulót kivánunk!!!

Most nem tudok tovább maradni mert Bence nyűgös,lehet a fogacskák mert egyre többet ilyen.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Ági: Ha minden igaz, jövő héten szombaton megyünk újra Vadkertre. Már nagyon készülünk, remélem semmi nem jön közbe, és az idő is jó lesz!

Ágikának nagyon boldog hófordulót! Kép
Vendég
 


Lányok, lehet az időtől is, hogy ők érzékenyebbek ezekre a frontokra. Dani is nyűgösebb volt, hajnalig, mint az utóbbi napokban.

Ma bevittem a dokihoz az ekcémájával, szépen gyógyul, oda kell rá figyelni, kenegetni, csak a gyógyszertári kencét használni fürdésre.
Na meg azt mondta, házi szappannal mossam a bodykat.
Hát ezt lehet nem fogom megcsinálni, inkább veszek sensitiv öblítőt, és meglátjuk. Ha akkor is előjön, akkor bevállalom a szappannal való mosást, de ez elég macerás, mert ugye az is vegyszer, szóval azt kiöblíteni, kézzel? Hát nem tudom.
De amúgy se diétáztatni, se bőrgyógyászhoz vinni nem kell. :?
Vendég
 


Köszi szépen a köszöntést! :lol:

Brigi: akkor jó ha alakul az ekcémai!
Reméljük elmúlik örökre!

Hát akkor nem semmi lesz ez a mosogatás!

Vadkert én is emlitettem már apának ,hogy le kellene menni nekünk is!

Nállnuk meg most aludt jól a csaj szinte meg sem mozdult!
Előtte éjszka meg egy olyan sirást vert le ,hogy csak na alig birtuk megvigasztalni meg bekentem dentinox-géllel és jobban volt!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mogyo: Remélem tényleg elmúlik, de azt nem hinném, hogy örökre!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?