Új privát üzeneted érkezett!

Dita!

Hát nevetésben nálunk sem volt hiány :lol: Neki nem volt más vizsgálat,csak az anyagot kellett leadni :lol: Azt mondta szerinte keveset produkált :lol: Ennél több szokott neki lenni,de gondolta csak annyit ad amennyit meg tudnak vizsgálni :lol: :lol: De a lényeg hogy minden oké nála.

Akkor nálatok volt vmi gond?Csak hogy most inszem lesz neked.Lehet már írtad,csak lemaradtam :oops:

annus11
 
 


Tegnap egy társaságba voltunk, ahol téma volt a gyerek. Van egy pár akiknél az apánál van gond, anyuka makk egészséges. 2 év után mentek vizsgálatokra.
A fiut megmetszették ugy vettek tőle cuccot, mert simán nem tud adni. Az anyuka kaáki intézetben volt, ahol beültették. Elsőre sikerült nekik. Azota a kislány 3 éves.
Volt még egy proba nekik tavaly, de az nem sikerült. Most megint gondolkoznak, de a fiunak fájdalmas, de belemegy ismét.
encike 2
 
 


Annus!

Kép De ne röhögj!

Kép ő a barátnőm, 2 hét mulva szül
encike 2
 
 

 
 

Encike
Pont ilyen vörös démonnak képzeltelek el. :lol:

Irigylésreméltó pocak! :wink:

dita75
 
 


A pocakban egy 3. kislány!

Akkor te egy "boszi" vagy!!! :lol:
Josold meg lesz most babám???? :D
encike 2
 
 


Encike!
Anyámtól örököltem a főboszitól, de nála többszörösen működik.
Mivel annyira még nem ismerlek, mert nemrég költöztem be ide is, így még nincsenek megérzéseim.
Most megnyugodtam, mert nagyon vártam a topictársam hcg eredményét, annyira megérdemli (persze mindenki más is) és most a saját holnapi tesztemre koncentrálok!
Bocsi, ha van vmi "sugallatom" majd szólok! :wink:

Mindenkinek további szép hétvégét.

dita75
 
 


A topicban ahol rendszeresen lakom az elmúlt hetekben 5-en lettek babások, és ebből már kettőnél tudni is lehet, hogy ikrek! :wink:
Olyan izgi, lassan eljön a mi időnk is! :wink:

Csak kapkodom a fejem, ma két helyről is jöttek + eredmények! 8)

dita75
 
 


és melyik topik ez?

Ma kiszámoltattam hogy 2 gyerek után 85 nap szabim van. Ez 4 honap. Namost visszamennék még 2 honapra, akkor meglenne a fél évem. De minimállal vagyok bejelentve. Szerintetek érdemes visszamennem, jelentene több gyedet?

Jo éjt!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Most értem haza munlából, hát elég rendesen elfáradtam.
Mivel ügyeletbe kell lennem, még így van egy kis időm.

Hát nállunk semmi változás, még nem jött meg, 27.-én kellett volna, majd csak megjön, tesztet nem csinálok, mert úgyis "érezné" az első 2 nél is megéreztem, fájt a mellem, meg ilyenek, most semmi, így csak valamért késik, az LH teszt is vagy 3-4 nappal lett dupla csíkos...Így biztos valami hormonzavar lehet nállam, hogy tényleg nem jön meg időben.

Huncutka, majd nekem is lekk LH teszt, ha megjön írom mennyi ok?

Encike: Tudtommal úgy van vagy az előző év átlagkereset, vagy 180 nap a szülés előtti átlag.

Lányok a hormonvizsgálattol vérvételel kapcsolatosan mire számítsak? Jó ez valamire?
Jó éjszakát
Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


SZiasztok
helyzetjelentés
mai hőm 36,9
tesztem nega
Kép
marad az inszem!

Most indulunk a SzuCsaMoTa-ra a hungaroringre, remélem sikerül kiszórakoznom magam! :roll:

Aztán indulnak a stimuk, és az inszem AZ FOG SIKERÜLNI!
Több mint két éve várok a babára!

Ja a topic az inszemes topic! :wink:

További kellemes hétvégét mindenkinek!

dita75
 
 


sziasztok, de jó, hogy Rátok találtam.
először is dita, fel a fejjel én is két éve küzdök....

viszont nézzétek már meg kérlek az aconos tesztjeimet, meg két orákelt.
ilyet még nem produkáltam, és egy hülye kérdés, ha mártás után az lh hozzáért a hcg-hez az okozhat fals pozitivitást?
azt mondanom kell, hogy már sokszor volt szellemcsikos, vagy ki tudja milyen csikos tesztem, de a 10 es acon még soha nem volt ilyen szép.
köszönöm ha irtok, puszi Kép Kép

Veramama
veramami4
 
 


ezt most csináltam, ez még nekem is egyértelmű :)
Kép

Veramama
veramami4
 
 


Enci!

Köszi a képet!!!Én is ilyen medencét szeretnék a nappaliba :lol: :lol:

Veramami!
Ez biza ++++ gratulálok!!!!

Deta!

Neked sok sikert az inszemhez!!!2 év...hát ahhoz képest jól bírod!Nekem ez a 4.hónap...de hát még van erőm :lol: :lol: Vagyis úgy érzem! :wink:


Enci!
Sajna nem tom a gyes/gyed mitől is függ pontosan,vagyis hogy nálad mit jelentene....

Na délutánra lesznek képek a festésről!De megint csak 1 szobávl végeztünk...remélem a jövőhéten elkészül a 3.szoba is :roll:

annus11
 
 


http://www.weddings.hu/blog/annus11/blog.php?id=39

Na itt vannak képek a szobáról!

annus11
 
 


Dorka!

Igen,a hormonvizsgálat az jó!Mert sok minden kiderül belőle!A többségét lehet kezelni gyógyszerrel.
Ha vmelyik hormon nem megfelelő,akkor az gátolhatja a teherbeesést,vagy nehezíti vagy ha sikerül akkor meg nem marad meg...pl ha alacsony a progi és nem pótolják!Én a helyedben elmennék és megnézetném.Tb állja,csak 1-2 vérvétel!!!

annus11
 
 


Vera!
Gratula!
Sztem egyértelmű! :wink:

Jól kibuliztam magam a SzuCsaMoTa-n.
Néhány képet tettem fel az első inszemre készülünk topicba 327. oldal.
Egy király tetkót csináltattam azt is lefotoztam.
Jó koncertek voltak, a többi nem nagyon érdekelt, mert kocsik motorok zaj, füst nem az én világom, de hát a fiúk jól érezték magukat.

Nem keseredtem el!
Annus első babára gyúrtok? 4 hónap még semmi, én 5 éve nem védekezem!
Remélem nálatok erre nem kerül sor, mert hamarosan babás leszel!

Jóéjt!

dita75
 
 


Igen,első baba...de már történelem lesz lassan...
Szóval tavaly augusztus óta nem védekezünk,rögtön terhes is lettem,de sajna nem maradt meg a baba....okt 30án volt a műszeres befejezésem.És aztán várni kellett stb,most újra próbálkozunk!
Igazság szerint télleg csak ráérő időnknek kéne lenni....de azzal mindig szűken vagyunk!
Tavaly könnyű volt...esküvő után,nászút....szóval szabin voltunk :wink: :lol:
Reméljük a másik topic babaesőjéből hoztál át nekünk is! :wink:



Zsu,Huncutka????

Tán lebabásodtatok? :lol:

annus11
 
 


Annus!
Remélem ragadós, és akkor elkezdem terjeszteni.
Nekem elvileg ma gyakorlatilag holnap nem kéne megjönnie, de ha nincs baba akkor inkább jöjjön, mert vv-re kell mennem, és a 3. naptól merionalt szúrkodni.

Jól eltünt a topic inditója, pedig kéne nekem néhány jóképű teszt. :roll:

dita75
 
 


Hát sziasztok kedveskéim!
Bocs az eltűnésért, de múlt héten is leltároztam. Most már leszek rendesen. Igyekszem visszaolvasni és reagálni mindenre.
Puszi mindenkinek!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Tegnap tök jo volt Bogács, a gyerekek élvezték. Jo idő is volt.

A 10-es erösségü Hcg hányadik Dpo- n mutat terhességet?

Vera!
Üdv és már egyből gratulálok is!

Annus!
Máris nézem a képeket, csak még átolvastam.
encike 2
 
 


Encike!
Miért kérded? Ugye nem akarsz már tesztelni!
Feleslegesen ne okozz magadnak szomorúságot, várj még egy picit! Sztem az én tesztem is korai volt még!
Bár én is elég jót használok, medilabosat!

dita75
 
 


Annus!
Nagyon ügyik vagytok!!!
Ez bérház vagy társas ill. kertes?
Szép menyasszony voltál!!!!
encike 2
 
 


dita!
Jaj nem csak kérdeztem, hogy mégis mennyire hamar mutathatna bármit is!!!
Ez még 6. dpo, persze, hogy korai lenne.
encike 2
 
 


Annus!
Főző kurzus????? Hol???? Szabad kérdezni, hogy mennyiért? Engem is érdekelne
Szupi, hogy népszámlálásnál mindenrendben volt

Encike!

Nagyon jók a fürdőzős képek

Dita!
Hát itt Csepelen sem nagyon árulnak zebrás teszteket sajna, pedig már próbálkoztam párszor velük, de az istennek sem olyat kaptam…. Egyenlőre….

Veramami!
Egyértelműen ott van mindegyiken a dupla csík Gratula hozzá!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Annus!
Szerinted lehet megint pé-m :?: :shock: :?: :shock:
Délelőtt két percenként jártam pisilni, és hullámoban nyilallik a jobb petefészkem és ettől zsibbad a medencémtől a térdemig :shock: :shock: :shock: Mi lehet ez :?: :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna!
Már láttalak másik topicokban! :wink:
Te vagy a vicckirálynő, nemde?

Ami késik nem múlik, nemsokára Csepelen is kaphatóak a zebrás tesztek!

Előtörténeted?

A hőd csúcsszuperül alakul, mintha a 19. napon lett volna a beágyazódás! ++++++++++++++++++++++++++++++
Drukkhegységeket küldök!

dita75
 
 


Enci!

Kb a 10.dpon már mutatja!Sok sikert!!!!

Zsu!
nem tudom mért ilyen a hőd...érdekes,télleg olyan mintha lenne még egy péd......

annus11
 
 


Na szerdán doki,kíváncsi avgyok mi lesz...

annus11
 
 


Állítólag lehet több pé is egy ciklus alatt!
A másik topicban volt egy lánynak, de inkább beágyazódás legyen az a leesés és utána megint megugrás! :wink:

dita75
 
 


Dita!
Köszi a drukkokat :lol: :lol: :lol: Aranyos vagy :wink:

Előtörténetem röviden dióhéjban:

Két éve nem szedek fogibogyót. Tavaly szeptemberben kiderült, hogy magas a prolactinszintem. Erre kaptam gyogyót, de következő hónapban a dokimleállított róla,kaptam helyette mást, mert jóval magasabb lett az értékem. Aztán két hónapig spontánkodtunk. Februárban dokit váltottam. Márciusban már szedtem a Bromocriptint. Ez le is vitte a hormonomat rendesen. Aztán áprilisban kontroll vérvételek. Májusban szintén kontrollok. Június elején megvolt az átjárhatóságim. Ebben a hónapban kaptam először a Bromo mellett Clostylbegilt nevű peteérés serkentő bogyót is. Ezt még jövő hónapban kell szednem, ha addig nem leszek babás. Ha augusztusig sem leszek babás, akkor vissza megbeszélésre és jöhet az inszem. Szóval most azért gondoltam a mádosik pé-re, mert lehet, hogy a Clostytól most van :?: :?: :?: A fene tudja :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Egy mérnök, egy könyvelő, egy patikus, egy informatikus és egy köztisztviselő el akarja dönteni, hogy melyikük kutyája bír a legkülönlegesebb képességekkel.


Elsőként a mérnök hívja magához a kutyáját: "Derékszög, mutasd be, mit tudsz!"
A kutya elkocog egy fekete táblához, gyorsan felrajzol egy négyzetet, egy kört és egy háromszöget.


Ezután a könyvelő is odaszólítja a kutyáját: "Aktívpasszív, na mutasd csak be te is, amit tudsz!"
A kutya kimegy a konyhába, visszajön tizenkét sütivel, majd elrendezi azokat négyesével 3 oszlopba.

A patikus erre azt állítja, hogy az ő kutyája még ennél is jobbat tud:
"Hőmérő, add elő a számod!"
A kutya kinyitja a hűtőt, kivesz egy liter tejet, elővesz egy 10 cl-es poharat és beleönt pontosan 8 cl tejet úgy, hogy egy csepp sem megy mellé.

Az informatikus szerint ez semmi, az ő kutyája ezt simán lepipálja.
"Keménylemez, nyűgözz le minket!"
A kutya leül a számítógép elé, bekapcsolja, lefuttat egy anti-vírus programot, elküld egy e-mail-t, letölt egy új játékot.


A négy ember a köztisztviselő felé fordul és megkérdezi: "Na és a te kutyád mire képes?"
"Kávészünet, mutasd csak meg nekünk a köztisztviselők képességeit!"
A kutya feltápászkodik, megeszi a sütiket, megissza a tejet, mindent letöröl a számítógépről, megdugja a mérnök kutyáját, azt mondja, hogy közben megsérült a háta, kiállít egy jegyzőkönyvet a munkabalesetről és elmegy hat hónap betegszabadságra.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna!

Hasonló a történetem a tiédhez!

A vicc:
Kép

dita75
 
 


Nagyon édes ez a lányka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna!
Valami ilyesmit képzeltem magamnak! :wink: :lol:

dita75
 
 


Akkor lehet 4 nap mulva tesztelek, mert van Hcg-m, de csak akkor, ha fenn marad a hőm.

Jo éjt!
encike 2
 
 


Encike!
Remélem együtt babásodunk!
Drukk a teszthez, hogy neked már az első + legyen.
Én lehet, hogy holnap reggel ellövök mégegyet, bár a pocimban már érzem a nyomást amit mensi előtt szoktam. :roll:
Kiváncsi vagyok a holnapi hőmre!

Jó éjt mindenkinek!

dita75
 
 


Sziasztok!
Én is megjöttem!
Holnap mindenkinek írok, a rendeléseket is teljesítem. Egy kicsit kurvultam a múlt héten, nyaralgattunk és nem volt net a környéken. Elvonási tüneteim voltak. Titkon azt reméltem, hogy valaki megkezdi végre a sort és sorra elkezdünk zebrásodni.
Veramami4! Gratulálok! ez pozitív teszt.
Én is jártam már úgy, hogy "megferőződött" az lh-tól a hcg-m.
Nálam ma 4. nap van. Talán ez a hónap........remélem.
Jó éjt!

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


sziasztok, szia Huncutka, jó, hogy visszajöttél, hogy érted azt, hogy nálad is volt, hogy megfertőzödött a hcg az lh-tól? és ilyen volt pont és nem volt baba?

különben ezt ma csináltam, kezdek reménykedni :wink: Kép Kép

Veramama
veramami4
 
 


Szia huncutka!!!

Huuu de jó,nyaralás...a netfüggőséget pedig át tudom érezni!Maminál nincs net...és van hogy több hétig is nála vagyunk....szóval ha eltűnnék az azért van...persze elötte jövök könnyes búcsút venni :lol:

Vera!

Szerintem ez már nem az lhtól van,nyugi!!
Akkor most hány hetes vagy?4-5?

annus11
 
 


most lehetek 4 hetes plusz 1 napos :)
juni 2-án volt az utsó mensi

Veramama
veramami4
 
 


Vera
Még egyszer gratula, ez bizony már + lesz vagy 8 hónapig! :wink:

Huncutka
Örülök, hogy jól sikerült a kikapcsolódás, és hogy itt vagy, mert szeretnék rendelni teszteket.

Többieknek üdv.

dita75
 
 


Sziasztok!
Én reggel óta nagytakarítok. Ablakmosás, függönymosás, stb., stb....
Kicsit pihenek, mert leszakad a derekam.

Dita!
Én is hasonló szép lánykát szeretnék :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Veramami!
Gratula a szép csíkos tesztekhez :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Ezek biza már így maradnak :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Ha lesz időm végigolvasom, de segítenétek, ha újra leírnátok, hogy kinek mi kellene.
Vera! Én úgy jártam, hogy csináltam jósként lh-t és mellette hcg-t is, a pohárban összeért a szélük, és a hcg széle zebrás lett. Ne izgulj, mert a tied a babótól zebrás :wink: :D

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Huncutka
Priviben elküldtem a rendelést és a címemet!
Köszi előre is!

dita75
 
 


Ma vok a 7. dpo-n. Szerintetek mikor érdemes tesztelnem?

Vera!
Szeretnék utánad menni!!!!
encike 2
 
 


Encike!
Szerintem még legalább 5 napot várj még a teszttel!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Az este apuci azt álmodta, hogy kislánya született. azt mondta olyan jo álom volt, bárcsak valora válna!!!
encike 2
 
 


Encike!
Tudtam én, hogy türelmetlen vagy! :wink: :lol:
Én mivel baromi fostos vagyok ilyen szempontból, ma sem mertem tesztelni, mert fáj az egy csíkot látni, ezért mindig arra a napra terveztem eddig a tesztelés idejét amikorra a pirit "nem" vártam! Sztem az a tuti!
Türelem babát terem, és az álom egyszer valóra válik, bár gondolom édesmindegy hogy fiú lesz-e vagy lány, a lényeg, hogy legyen és egészséges legyen!
Drukkolok neked! :wink:

dita75
 
 


Fiatal pár nászéjszakáját tölti, de az ifjú férj nem igazán aktivizálja magát, konkrétan befordul és buzgó horkolásba kezd. Az asszonyka tipródik, hogy mivel vívhatná ki férje figyelmét és gondoskodását, hisz neki egyáltalán nem az alváson jár az esze. Így szól:
- Te, Józsi! Nagyon fázom!
- Akkor takarózz be! - hangzik a cseppet sem "kielégítő" válasz és alszik tovább. A nő nem bírja tovább öt percnél, újra próbálkozik:
- Te, Józsi! Én még mindig fázom! Gyere feküdj rám!
Józsi kelletlenül bár, de megteszi, amit kér, de hortyog tovább. Az asszony kisvártatva újra megszólal:
- Te Józsi! A lábam között van egy lyuk...
- Na látod?! Ott megy be a hideg!


- Kisfiam, van már barátnőd?
- Van. - feleli a fiú bátran.
- És adtál már neki puszit?
- Igen.
- És mit szólt hozzá?
- Nem hallottam, a combjaival összeszorította a füleimet...


Fickó a fehérnemű boltban:
- Melltartót szeretnék a feleségemnek!
- És milyen formájú a kedves neje melle? Tán görögdinnye?
- Nem mondanám...
- Netán sárgadinnye?
- Az sem igazán...
- Akkor almácskák?
- Az sem...
- Hát miféle?
- Olyan... vizslafül...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Egy alak a kasszánál áll a kígyózó sor végén. A mellette lévő sorból rá-rá pislant, mosolyog, nevetget egy szőke bombázó. A fickó nem bírja tovább, és kedvesen hozzászól:
- Nem ismerjük mi egymást valahonnan?
- Nem vagyok benne biztos, de szerintem az egyik gyerekem apja lehet.
A fickónak eszébe jut az egyetlen eset, amikor hűtlen volt:
- Úr Isten! Ön az a sztriptíztáncosnő, akit a legénybúcsún a csocsó-asztalon dugtam meg a haverjaim szeme láttára, miközben a te
barátnőid nedves zellerlevéllel vertek és egy uborkát dugtak a seggembe?
- Nem. Én a fia angoltanárnője vagyok.


Két barátnő beszélget. Az egyik büszkén mondja:
- Képzeld, a múlt hónapban nagyobb melleket csináltattam magamnak!
- Aha - méri végig a másik - És miért nem hordod?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?