Új privát üzeneted érkezett!

Aztán elfogadta a tényt és bocsánatot kért.

Mi volt a sok minden, ami összejött nálatok? Nagy baj nincs, ugye?

Kép
flóra 11
 
 


Akkor azért egy pici inteligencia szorult bele. nem, semmi komoly. megcsinéltam a nagytakaritást, mosást, vasalást, 3 nap is voltak vendégeink, én voltam a barátnömnél infókért, végre másfél hónap utánn elkészült a lagzis dvd. ezt néztem, másoltam, osztogattam.
szóval ilyenek voltak.
a legroszabb a csütörtöki napom volt. el kellett mennem orvoshoz a táppénzes papiromért. kb. 40km-re van tölem. délután 1-kor indultam /csak déltöl rendel/ 4-re értem haza. az orvosnál csak 5percet voltam, de oda-vissza kifogtam az összes sorompót, piros szemafort, na meg a nagy városi dugót. a 1,5l-es ásványviz el is fogyott amit magammal vittem, mert a kocsiba biztos volt vagy 100fok és mindig a napon kellett várakoznom. szóval SZÖRNYÜ NAPOM VOLT!

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Szisztok!!!!

Kép
muzsuzska
 
 

 
 

Szilvi, úgy örülők hogy elmentél. Látod semmi komoly és a dokid is aranyos!

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Timi, szia Zsuzsi! :D

Kép
szilzi
 
 


Helló Zsuzsi!!!

Kép
flóra 11
 
 


Szegény Timi! Ennyi kínlódás egy pár perces vizsgálatért! Igazán bosszantó. :twisted: :twisted:

Kép
flóra 11
 
 


Lusti napot tartottam Királyfival délelőtt , most alszik.
Várom a pirimet, gyógyszer után!!??

Kép
muzsuzska
 
 


Azt hiszem csinálok gyorsan egy kávét,mert szerintem elalszom nélküle. Kép

Kép
flóra 11
 
 


Hát jó fársztó napod volt Timi, de minden rendben veletek? Babó jól bírja a meleget?

Kép
szilzi
 
 


látom összejövünk. közben olvastam:
benó: én sem szeretem a macskákat. föleg a betegségek miatt, amiket össze lehet tölük szedni.
muzsuzska: én is szeretem a dr.houst-t, csak a drágám nem csipi, de én akkor is megnézem!Megszerzem a távirányitót.
Hivj meg engem az iwiwenre LÉTSZI!!!!!!!!!!!!!!!!!
LÁTTAM JÖTTÖK HOZZÁM! SZERETETTEL VÁROK MINDENKIT!! 4 szobás házba 2-en vagyunk, szóval jut hely mindenkinek :D :D

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Zsuzsi, már ma? A vonalzód szerint még van egy heted. Mikor kezdted szedni?

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzska használd ki a lustálkodást, úgyis mindjárt indul a munka! :wink:
Már most várod, hogy megjöjjön??? :shock:

Kép
szilzi
 
 


Nem is volt vizsgálat. kijött a növérke, meglátott a rendelöbe, megkérdezte, hogy csak táppénzes papir lesz? mondtam igen,elment, kiiratta. dokit nem is láttam!!!!

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Most nézem a freemailt, kaptam levelet ingyen nyaralás ! Húha!
Ez már a 3. a héten. :evil: :evil: :evil:
Kitöltök egy kérdőlapot és nyerek, nem töltök! :evil:

Kép
muzsuzska
 
 


Persze Zsuzska, én is így nyertem volna, aztán valahogy mégsem :evil:

Kép
szilzi
 
 


Ez a legbosszantóbb Timi. Akkor igazán elmehetett volna a papírért más is.

Kép
flóra 11
 
 


jé!szilzi új vonalzód van!? nagyon szép!
Törpe jól viselkedik. öt nem zavarja a kánikula. de a tegnapi leves utánn egy hatalmassat rúgott, biztos túl forró volt neki. ez a tegnapi volt az elsö ilyen erös rúgás. ma meg semmi. kis lusta!!!

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


hát igen. de azért havonta 1x valahogy kibirom.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Szilvi, én se értem. Egy hét volt a bogyó, most elvonás van és kitisztul méhem, abba már reménykedni se merek hogy esetleg megtapadhatott volna!

Lesz új vonalzóm! Legfeljebb!

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzska, nekem ilyen ajánlatokkalhetente telefonálnak,hogy ezt meg azt nyertem, csak egy előadást kell meghallgatnom, meghívnommég két párt stb. Mindig megköszönöm,mondom,hogy nem érdekel és leteszem a telefont. :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Timi, lehet hogy lemaradtam, mondtad már hogy hogy fiú vagy lány lesz???????

Kép
muzsuzska
 
 


Timi még nem tudja,hogy mi lesz. Azt hiszem. Talán a 4d után.

Kép
flóra 11
 
 


Szilvi! Tegnap este kipróbáltam a nyantázó csíkot a bajuszkára, majdenm beszartam, most meg még ráadásul be is van dagadva!
Ezt bikinivonalra, olyan mintha elevenen nyúznának!!!!!!!!!!
na de kipróbáltam!

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzsi, nem kéne Benóra rácsörögni? A franc tudja,mi baja lehet.

Kép
flóra 11
 
 


Szilvi! Nem kéne küldeni Benónak egy smst hogy él e még???????

Kép
muzsuzska
 
 


:D :D :D :D :D :D helló másik felem!

Kép
muzsuzska
 
 


Atya világ! Micsoda kínzásoknak teszitek ki magatokat!Kép

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzska, a bajszodnál kifeszítetted a bőrt? Mert ez a bedagadást nem igazán értem! :shock: Nekemis piros szokott lenni, de sosem dagadt be! Neogranormont kenjél rá, az jó! Bikinivonalon egyedül meg ne próbáld, az nagyon gáz!!!

Kép
szilzi
 
 


Már megint egyszerre gondolkodunk, Zsuzsi? Kép

Kép
flóra 11
 
 


Flóra én csak megpróbáltam, egyik este a többiek olyan lelkessen mesélték hogy szépültek, én most inkább csúnyulok!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Szerdán 12.30-ra megyek 4D ultrahangra. szurkoljatok, hogy megmutassa magát! majd este feljövök újságolni, mert csütörtökön már utazunk és csak hétfön jövünk haza! már alig várom!!

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Szilvi, neked ki szokta lehúzni a bikinivonalon, kozmetikus?

Kép
flóra 11
 
 


Hová is utaztok, Timi?

Kép
flóra 11
 
 


Persze, szorítunk majd neked a 4D-re. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Hát én Zsuzsi így sem vagyok világszépe,így inkább már nem akarok tovább csúnyulni sem,maradok szőrös,kövér, stb...

Kép
flóra 11
 
 


feszítettem, de amikor húztam akkor elengettem ! A végén jöttem rá hogy kellett volna! A lábamra van epiláló gép, A bikini vonalat és hónaljat leborotválom ennyi épp elég. Hál istennek nincs sok szőrőcske rajtam.

Kép
muzsuzska
 
 


Én max a borotvához nyúlok, de ilyen gyantacsodáktól nagyon irtózom. Bár egyszer talán kipróbálom a bajuszra én is. :)

Kép
flóra 11
 
 


Flóra azt mondta az anyukám olyan kövér nőket látott a balcsin bikiniben, hogy mellette barbi babák lehetünk! :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Flóra ne tedd!!!!!!!!!!!!!! Nagyon csúnyán fogsz káromkodni, ha tudsz! :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Hát én ebben sem vagyok szerencsés Zsuzsi. Egyre több szőr jön ki rajtam. De ez nálunk családi vonás. Az unokatesóm is ilyen.

Kép
flóra 11
 
 


Timi!!!!!!!!!! Hová utaztok?????????????

Kép
muzsuzska
 
 


Azért kérdeztem , mert nálunk is egy tanitónéni viszi a gyerekeket elsőskoruktól a negyedikig.

Kép
muzsuzska
 
 


Na, nem kell félni Zsuzsi! Káromkodni nem tudok, így nem is fogok. :lol:
Hirtelen azt is elfelejtettem, hogy mit szoktam mérgemben mondani. Meg kellett kérdeznem a fiamtól. Először ő sem tudta,aztán eszébe jutott.

Az istállóját! :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Szilvi, legalább 10 szőrszál helyén viszkedő pici pattanásszerű nőtt! Marha jól néz ki!

Kép
muzsuzska
 
 


Tátrába. Friss, hüvös levegö, gyönyörü táj /habár fából a viharok végett egyre kevesebb van/, imádom. Poprád mellé Strbára.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Az előző munkahelyemen én vezettem be ezt a szokást. Az igazgatónak nagyon nem tetszett, de nem hagytam magam és az osztályomat sem. Megmagyaráztam neki,hogy mi ezt így tanultuk az egyetemen,hogy pszichológiai szempontok alapján ez a legjobb a gyerknek. Egyébként tényleg ezt tanultuk.

Kép
flóra 11
 
 


sejtettem, egy jó tanítónéni ilyent nem tesz!!! :oops: :oops: :oops:

Kép
muzsuzska
 
 


én is a héten borotváltam a lábam, hónaljamat, és fodrásznál is voltam lenyirakozni, mert már szörnyen néztem ki.
/a gyantázástól rettegek!/ :?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


szép lehet! Viharkor meg úgyse sétáltok az erdőben!

Kép
muzsuzska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?