Új privát üzeneted érkezett!

Számítástechnikából a következő tanévben kell majd szakdolgozatot írnom és levizsgáznom. Azt sem tudom,hogy azt mikor fogom megcsinálni. Erre most rögtön másra is bejelentkezem. Azt sem tudom,milyen módszerrel fogunk tanulni,lesznek-e köztes vizsgáink is.Nem tudom. Csak azt, hogy nagyon követelik már mindenütt a számítástechnikai tudást és az idegen nyelvet is. Meg azt is tudom,hogy egyre több osztályt meg iskolát zárnak be. Nekem pedig dolgoznom kell. Számítástechnikávalés angollal jobbak az esélyeim az elhelyezkedésre. Bár itt most jelenleg stabil helyem van. De sose lehet tudni,mit hoz a jövő.

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok

Megpróbáltam visszaolvasni és fel is fogni a mo9ndatok értelmét... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Benó

Remélem nem túl komoly a baj, hogy eddig nem jelentkezel...:(
Gyógyulj meg hamar, szükségünk van rád!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

 
 

Szilzi

Akkor is menj el dokihoz ha megjött, mert valami tutira nem jó....!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Zsuzska

Az a lényeg hogy gyógyul a sebed...
Sajna durva orvossal már én is találkoztam, volt olyan nőgyógyász, hogy a citológia levétele és egy sima vizsgálat után bőgve jöttem ki tőle...:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Flóra....

Ilyen kedves tanitónénitől én is nehezen váltam volna meg annak idején...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Timi mért nem jön napok óta??????????

Ugye nincs semmi baja és a baba is jól van!!!!!!!!!!!!!!!!!

Timi kérlek jelentkezz!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Köszi szépen a lelki támogatást!!!

Sajna tényleg megedzett már az élet, de mindig nehéz visszatérni a pofonok után...:(

A kocsi már a ház előtt áll,holnap pakolás és irány el!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Remélem 1-2 napon belül már ott is lesz netem....

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Holnap megyek egy nagyon szép szekrénysort megnézni...
A neten találtam, használt, de szerintem nem látni rajta...

www.tesz-vesz.hu

Baloldalt felül a keresőbe irjátok be:386631639 :arrow: keresés...

Kiváncsi vagyok a véleményetekre...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tancsu, ez gyönyörű!!!!!!! Én is elfogadnám, tetszik!

Kép
muzsuzska
 
 


Timi nem nyaralni ment?????????????

Kép
muzsuzska
 
 


Sziasztok

A cuccok 80%-a már autóban...
Lassan szedjük szét a gépet is, gondoltam előtte irok még...

Jó hétvégét mindenkinek!!!

Cupp...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Sziasztok!

Szép szombatot mindenkinek! Kép
Tancsu, a bútor nagyon tetszik. Én is elfogadnám és igazán jó az ára,mivel elég hosszú butorsorról van szó és amint látom, szekrény is van hozzá.Nagyon megkíméltnek néz ki, szerintem elég új lehet. Nem nagyon használhatták.

Kép
flóra 11
 
 


Timivel nem tudom,mi van. Nem emlékszem, hogy nyaralni mentek-e. Utánanézek.

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok Csajok,

bocs, hogy tegnap este nem jöttem, nem volt valami jó kedvem.

Az orvosnál minden ok volt, kell mennem hormonvizsgálatra nekem is, az A-nak is felkell keresni egy dokit. A késést szerinte hormonális gond okozta, mert megultrahangozott és nem látott semmit! Nem volt kellemes így, hogy megjött, gondolhatjátok! :(
Mondta, hogy lát tüszőt, illetve mutatta is, amiből én őszintén, nem tudom, hogy láttam e valamit! Tehát , ahogy mondta, van mit stimulálni, ami jó! :)

Kezdem az utat én is! :( Remélem nem lesz semmi gond!
szilzi
 
 


Benó! Még mindig beteg vagy? Ez már szörnyű! Már komolyan aggódik érted az egész topik. Ilyet még sose csináltál, hogy nem jelentkezel egyáltalán. :shock: Kislány,szedd össze magad!

Kép
flóra 11
 
 


Helló Szilzi! De ezek nem olyan rossz hírek,ne légy elkeseredve. Gondoltuk rögtön,hogy hormonális alapon van a késés.De ezt rendebe lehet szedni,ha bent minden rendben,ne aggódj. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Ma dolgozol, Szilvi?

Kép
flóra 11
 
 


Flóra, tudtuk mi, hogy aranyos tanító néni vagy, nem hiába kaptad a sok virágot! :wink: Most viszont már tessék pihenni! :wink:

Zsuzska, kár, hogy már menned kell dolgozni! :( De örülök, hogy rendben van a pocakod és nem horroroskodsz már! :wink: Picit sem vágysz vissza dolgozni? Vagy találkozni kollégákkal? Ha nem, elég nagy erőszak lesz ez a munka! :(
szilzi
 
 


Igen dolgozom Flóra! Holnap viszont pihi van megint! :D

Nem vagyok elkeseredve, érdekes, hogy akkor sem nagyon voltam, mikor megjött. Inkább az izgatott, hogy mitől késett ennyit! :shock:

Neked mikor lesz pajzsmirigyes eredményed?
szilzi
 
 


Tancsu, szerintem jó helyen lesztek a nagyid lakásában! Remélem minden ok volt, mikor elindultatok a kocsival! Ökör egy anyósod van Neked, örülj, hogy nem vagy már ott! :wink: Párodnak biztos rossz, hisz mégis csak az anyja :(
szilzi
 
 


Nekem 29-ére van eredetileg időpontom,de majd telefonálok és ha megvan az eredmény kérek egy hamarabbi időpontot.

Kép
flóra 11
 
 


Köszönöm a bókokat,lányok. Ilyenkor év végén látom,hogy volt értelme a sok munkának,a kínlódásnak, valamit csak megtanultak a gyerekek. Az évzáróra bejött az osztályba néhány szülő,amihez nem vagyok hozzászokva. Eddig ilyen nem volt, kicsit furcsállottam is.De azt mondták a kollégák,hogy itt ez a szokás. Hát jó. Jövőre már fogom tudni.
Kaptam a szülőktől is ajándékot, üvegből két darab mécsestartót illatosított mécsesekkel. És még pár gyerek külön is hozott apró ajándékokat, nagyon aranyosak voltak. Végül már velük sírtam én is.

Kép
flóra 11
 
 


Megnéztem. Timi a 220-dik oldalon jelentkezett be utoljára. Annyit írt, hogy menie kell, de holnap jön... Azóta nem jött. Nem tudom mi az oka. :(

Kép
flóra 11
 
 


Visszanéztem a hsz-eit is. Nem írt olyasmit,hogy mennek mostanában nyaralni.Június 20-ika óta nem lépett be.

Kép
flóra 11
 
 


Lányokén a vonalzómrólmost teljesen megfeledkeztem. Most nézem,hogy holnaplenne pé-m. De persze felesleges is figyelni,hiszen úgyis tudjuk, hogy nincs pé-m.Sajna, és magától nem is lesz. Már a hőmet is elfelejtem mérni.

Kép
flóra 11
 
 


TANCSU!!!!


Sok sikert aköltözködéshez. Reméljük,hogy mindenki jól van és minden simán lezajlik. Elég korán keltetek ma, ha ilyen korán be is pakoltatok. Természetesen gondolom neked nem volt annyi cuccod,mint a párodnak. Innen valami bútort is visztek? Tudom van a hintazéked meg az asztal a székekkel, amit a múltkor vettetek. De ezen kívül.

Remélem hamarosan tudsz valahonnan jelentkezni. Ügyesek legyetek!

Kép
flóra 11
 
 


Hát nem tudom a Timivel mi lehet! Remélem nincs semmi probléma!

Nekem Évi is nagyon hiányzik, azért néha jöhetne! :(

Aug. 29? Az még jó sokára van, Flóra! Nálam örült az orvos, hogy mérem a hőmet! :D

Most átkell osztanom a beosztást, ami tuti jól sikerült! :( A vérvételek miatt nem tudom hogy megyek szabira, mert pont akkor mikor menni kéne, én Füreden lettem volna! :( Végre lett volna egy egész hetem otthon :cry: :cry:
szilzi
 
 


Új vonalzó?

Kép
szilzi
 
 


Hűűűűűű de szép lett! :D

Ötöt hozzáadtam a 33-hoz, tíz napot késett, úgyhogy ez így pont valaminek :lol: a közepe! :D

Kép
szilzi
 
 


Nem baj, Szilvi. Még lesz alkalmad sok időt otthon tölteni. A picikédet majd úgyis ott neveled fel,gondolom. Most a fontos,hogy megállapítsák a bibit és legyen babád. Kitartás. Lemondások hosszú sora az anyaság. :D

Kép
flóra 11
 
 


Flóra most olvastam a tanulási terveidet! Az igaz, hogy az angol és a szám.tech. nagyon jó, de mikor lesz időd rá? :shock:

Kép
szilzi
 
 


A vonalzód gyönyörű lett!!!

Viszont látod milyen hosszú a ciklusod. Ilyen hosszú ciklussal nem lehet babásodni. Ezt tényleg rendbe kell hozni.

Kép
flóra 11
 
 


Ja, Szilvi! Valami könnyebbet kérdezz tőlem,kérlek. Ne ilyet,amire én magam sem tudom a választ. Idő? Nem tudom. Majd lopok magamtól. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Tudod az egyetemet is munka mellett és a három gyerek melett végeztem, akkor sem tudom,hogy mikor tanultam. Általában éjjel. Én olyan vagyok, ha valamit meg kell csinálnom,akkor arra találok időt,persze mindig valaminek a rovására. És ez általában az alvás. Talán ezért van ebben ekkora gyakorlatom. Mármint a nemalvásban. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


A számtechbőlmár csak egy évem van hátra.Ez már lefaragódik,bár a neheze pont most jön majd. De majd nyáron előkészítem a szakdolgozatot,amennyire tudom, megírom, hogy ne az utolsó pillanatban kelljen kapkodnom. A tanulás úgy is akkorra marad.

Kép
flóra 11
 
 


A fiam pedig megígérte, hogy az angollal segít. Azt mondta, hogy nyaranta két hét intenzív angol, év közben pedig hétvégénként. :D

Kép
flóra 11
 
 


Komolyan mondom,mintha Benót láttam volna a tévében a TV2-őn!!!!

Kép
flóra 11
 
 


Megnéztem jobban, nem a Benó, csak hasonlított rá első látásra.

Kép
flóra 11
 
 


Benó csak nem megy úgy a tv-be, hogy ne szólna! :wink:

Kép
szilzi
 
 


A mostani ciklusom 43-44 nap volt! :evil: Hát remélem megijed a dokitól és helyreáll és megszáll egy baba és és és és :lol:

Kép
szilzi
 
 


Igen, szerintem is. Csak reméltem, hogy ő az és akkor már jobban van. Aggasztó, hogy be sem jelentkezik.

Mennyi mindenki miatt kell most aggódnunk. :(

Kép
flóra 11
 
 


Szilvi,nyugodj meg. Még fiatal vagy, egészséges a szervezeted. Az a baba előbb utóbb ott lesz. Talán kell hozzá némi segítség,de igazán csak kevés.

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok. Hiányoztam?
Bocs, hogy igy eltüntem, de most annyi minden összejött, hogy nem volt idöm benézni.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


úr isten, milyen sokat irtatok. megpróbálok közben vissza olvasni, amig nem jelentkezik vissza valaki.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Timi, ne olvass! Itt vagyok. Most írj!

Kép
flóra 11
 
 


hát, rengeteget összeirtatok. nagyon régen már nem voltam itt. 1 oldalt már sikerült. mi lett a hisztis anyuka történet vége? megirta a kiscsaj az igazgatói kilépöt?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Itt vagyok Timi, csak valahogy leállt a net.

Megírta igen, négyesre. Aztán az igazgatónő azt mondta,hogy még jó jegyet kap. Tehát maradt a biziben a hármas.

Kép
flóra 11
 
 


és az anyuka akkor is nekiállt hisztizni, vagy végre felfogta, hogy mi van? az én netem is szórakozik most.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?