Új privát üzeneted érkezett!

Niki! Hogy telik a szabi?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Zsuzska! Hogy sikerült a vizsgád? Drukkolok ezerrel.

Kép

Kép
kiriki
 
 


szia Kiriki!

Nem lehet hogy babás vagy és azért vannak ezek a tünetek?
Mer ta jelek olyanok!!! :lol:
Teszteltél már?

Egyébként köszi a szabim jól telik sőt túl jól mer tmég 2 nap és megint mehetek dolgozni!!!! :twisted:
Ma elmentünk megnézni a Bodies kiállítást és nagyon állat volt! Kicsit morbid de állat!
Aztán elmentünk a Wetend-be shoppingolni (ma ilye ncsajos nap volt mer tmindenhova a tesómmal mentünk+ az ő barinője is csatlakozott) és a mai nap termése lett:
tesómnak 1 cipő+1 ruha
nekem 1 cipő.

Szóval tartalmas volt a nap!
Ja és holnap pedig megyünk szülinapi partyra! :lol:


De ettől függetlenül semmi kedvem hétfőn dolgozni menni

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
pamilla
 
 

 
 

Csa kannak örülök hogy egyre közelebb kerülök a szerdához amikor is jöhet a teszt!!!!!


Zsu!

Vizsga hogy sikerült!
Ment a drukk 100000000000-rel :lol:

Kép
pamilla
 
 


Most más tuti, hogy nem vagyok babás. Piri teljes gőzzel megérkezett. Úgy görcsöltem, hogy egész délelőtt feküdtem. Most már jobb.

Niki! Nekem sincs kedvem hétfőn dolgozni menni. Olyan gyorsan elment ez a hét. Ráadásul hétfőn reggel mehetek vérvételre. Jól indul a hetem. Én egyébként egyre jobban azt gyanítom, hogy a progiszintem nem jó, ezért barnázgatok mensi előtt. Drukkolok a szerdai teszthez.

Zsuzska! Hogy sikerült a vizsgád? Ha jól tudom, te már voltál progis vérvételen. Nekem egybe adtak papírt a prolaktinra és a progira. A 21. napon kell mennem progira. Akkor milyen papírral fogok menni, mert gondolom hétfőn ezt elveszik?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat, 4-es lett a szigorlatom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Niki!
Jó szabizást neked :!: :!: :!: :!: :!:

Kiri!
Sajnálom pirit, igazán lemondhatna már :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Voltam már egy párszor vérvételen, igen. Az Intézetben úgy van, hogy náluk vannak a leletek és nem adják oda. Szóval azért konzin mindig elmondja a dokim, hogy mik lettek az eredmények :lol: :lol: :lol: :lol: Meg össze is hasonlítják mindig az előzőekkel.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska! Köszi. Majd holnap reggel kiderül, hogy csinálják. Én sztk-ba megyek. Tényleg hogy sikerült a vizsgád? Te szoktál hőmérőzni ugye? Segítenél nekem. Nem csökkent le a hőm a mensi miatt, sőt emelkedik. Ma reggel 36,9 volt, pedig egy órával később mértem. Mitől van ez?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Szia Kiri!

4-esre szigorlatoztam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Igen, hőmérőzöm én is. Ezt nem értem, hogy mért megy felfelé a hőd, amikor már lent kellene lennie?? És rendesen meg van piri??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok Lányok!
Bocsika, hogy eltüntem , rengeteg dolog van még hátra az esküvőíg, és úgy érzem, valami kimarad.....Jönnek a gondok,sokat veszekszünk, pedig most nem kéne...Idegesek vagyunk, és sajnos még heti 5 napot is dolgozom...
De soká lesz még 1.-e, amikor szabira mehetek:)

Niki!
Szabin vagy???De jó Neked!Na, most kicist irigy birigy vagyok :wink: :wink:

Zsu!
Gratula a szigorlathoz!!!!Ügye s vagy!!!!

Kiri!
A fene essen a piribe!!!!!Jó lenne ha ez lenne az utolsó.


Na, lépek is, nemrég értem haza, és reggel ismét kelek:(Hétvéégn itt voltak a keresztlányomék, nagyon lefárasztott, de egy élmény volt!
Szép estét mindenkinek!

morzsa
morzsa25
 
 


Sziasztok!

Zsuzska! Gratulálok, ügyes voltál! Akkor most jöhet az édes pihenés. Munkahelyet még nem változtatsz? Most jól kijössz a kolléganőddel? Hétfő reggelre már leesett a hőm, s piri megvan rendesen. Még most is kínoz. :evil:

Morzsa! Hamar eljön az elseje. Szerintem ez természetes, hogy feszültebbek vagytok, s az pedig hozza magával a veszekedéseket. Mi is így voltunk előtte. Főleg én voltam feszült. A férjem pedig idegesítően nyugodt volt. Aztán az esküvő előtti nap átfordult. Engem megszállt a nyugalom, csak röhögni tudtam, ő pedig halálra volt rémülve egészen a templomi esküvő végéig. Neki az többet jelentett. Utána viszont nagyon laza lett. Aztán egy szuper lagzival fejeztük be a napot (s kezdtük a másnapot, fél 8-ig).

Lehet, hogy kicsit ritkábban jövök, mert a nagymamám rosszul van. Korábban írtam már, hogy agyi infarktust kapott áprilisban. Kezdett jobban lenni, aztán szombat óta sokkal rosszabb lett. Még rosszabb állapotban van, mint amikor hazahoztuk a kórházból. Ma reggel még anyukámat sem ismerte fel, pedig ő ápolja. A doki szerint már nem soká lesz velünk. Szerintem feladta, ő azt mondja, hogy hívja az Isten. Ezért próbálok minél többet vele lenni. Borzasztó így látni, nagyon közel állunk egymáshoz.

Bocsi, ha kicsit hosszú lettem. Puszi mindenkinek, amikor tudok, jövök. Addig is jó pudingozást! :wink:

Kép

Kép
kiriki
 
 


sziasztok!

Morzsa!

Nekünk is ilye nhangulatban telt az esküvő előtti időszak! :lol:
Sőt mi még a polgári előtt is vitatkoztunk mer takkor már az amúgy nyugotnak számító férjem is kikelt önmagából és tiszta ideg volt!
De mi már a templominál teljesen nyugodtak voltunk. Igaz én a készülődésnél lettem nem kicsit ideges mer t1,5 óra késésben voltam!
Képzeld a szitut: a fényképész+kamerás ott csücsült anyuméknál én meg sehol. arról nem is beszélek hogy a férjem is késett még többet mint én!
De így volt vicces és szép! :lol: :lol: :lol: :lol:

Én ha lehetne még 100x végig csinálnám az egészet!

Leszámítva azt a rész amikor anyósom (aki mos tmár jó fej) bunkózott velem és csak akkor hegyta abba amikor a párom bekeményített!

De egyébként CSODÁLATOS volt az egész nap!

Hidd el neked is gyönyörű és felejthetetlen lesz és utólag erre nem is fogtok emlékezni :lol:
Ja és olya ngyorsa neljön 1-je észre se mfogod venni! :lol:

Kép
pamilla
 
 


Zsu!

Grat a vizsgádhoz!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mi újsá inszem ügyben?
Hogy állsz?
Mikor mész stb...

Kiriki!

A nyagyidnak jobbulást! Neked pedig kitartást!

Lehet pont most fog sikerülni a baba,mer tteljesen más dolgokon jár az agyad :wink:


Még mindíg mindenkinek drukk 1000000000000000

Niki

Kép
pamilla
 
 


Morzsa!
Nálunk szerencsére nem volt ilyen veszekedés. Mondjuk mi már 3/4-ed évvel előtte el kezdtük szervezni az esküvőnket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kiri!
Nagyon sajnálom mamádat. Abszolúte megértem, hogy vele szeretnéd most tölteni minden szabad idődet. Kitartást az egész családnak :!: :!: :!:

Niki!
Hát dokihoz majd legközelebb szeptemberben szándészom vissza menni. Még egy Clostys hónapunk van, aztán meg szept. eéején megyünk Horvátba. Előtte majd kérek időpontot. Aztán majd kiderül, hogyan tovább. Most pihi és pihi. Nincs is más dolgunk :lol: :lol: :lol:

Te hogy vagy? Pocid??? Teszt???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Az amcsi, a francia és a cigány beszélgetnek a feleségeikrol
Mondja az amcsi:
- Amikor az én drága Jennym lovagol, a lábait a földön húzza. Na persze
nem azért, mert olyan kicsi lova van, hanem mert olyan szép hosszúak a lábai.
A francia:
- Reggel a tenyereimmel átölelem a kedvesem derekát, felemelem, megpuszilom,
leteszem és elmegyek dolgozni.
No persze nem azért, mert olyan nagy lapátkezeim vannak, hanem mert
a kedvesemnek oly karcsú a dereka.
A cigány:
- Amikor reggel elmegyek dolgozni, ráütök a feleségem seggére, a segge
megrázódik, de amikor hazajövök munkából, a segge még mindig rezeg.
No persze nem azért mert olyan nagy a segge, hanem mert olyan gyorsan
hazajövök a munkából...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Egy idos hölgy rettegésben tartotta a diliházat. Olyan gyorsan száguldozott a szobák között a motoros kerekesszékével, hogy bedolt a kanyarban. Egy ápoló megállította és azt kérdezte tole:
- Van Önnek jogosítványa erre a jármure?
- Természetesen van - válaszolta a hölgy, és egy csokipapírt adott a férfinak.
- Rendben, de vezessen óvatosan - felelte az.
Továbbrobogott, keresztül a hallon, de nem sokára egy másik ápoló állította meg.
- Van Önnek érvényes forgalmi engedélye erre a jármure?
- Természetesen van. - válaszolta és egy rágógumipapírt adott oda.
- Rendben, vezessen óvatosan!
A no tovább gurult, befordult a folyosóra, és a folyosó végén meglátott egy férfi beteget, tök pucéran, álló farokkal. Hirtelen lefékezett, és bosszankodva szólt:
- A fene egye meg, már megint a szonda...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A friss házasok első hete:

Férj: Ez volt minden álmom!!
Feleség: Szeretnéd, ha elhagynálak?
Férj: Dehogy. Ezt mégegyszer meg ne halljam!
Feleség: Szeretsz engem?
Férj: Még jó hogy!
Feleség: Képes lennél engem valaha is elhagyni?
Férj: Soha. Képtelen lennék rá!
Feleség: Megcsókolnál szerelmem?
Férj: Igen. Az arcod, a tested; mindenütt...
Feleség: Képes lennél engem valaha megütni?
Férj: Soha!! Én nem olyan férfi vagyok!
Feleség: Bízhatok benned?
Férj: Igen...
Feleség: Oh, Kedvesem!

Hét évvel később: (olvasd alulról felfelé) :)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A no bemegy a patikába és mérget kér. A patikus meglepodik:

-Asszonyom, miért van szüksége méregre?

- Megölöm a férjemet.

-Nagyon sajnálom, de nem adhatok el önnek mérget azért, hogy megöljön valakit!

A no erre kitesz az asztalra egy fotót, amely az o férjét és a
patikus feleségét ábrázolja félreérthetetlen helyzetben. A patikus nagyot nyel és rábólint:

- Elnézést, nem tudtam, hogy van receptje.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Helló csajszik!

Bocsi hogy ilyen sokái gnme jelentkeztem de eléggé kiborultam a héten :oops:

Szerdán kellett tesztelnem és sajnos negatív lett (pedig anniyra bíztam a sikerben)!!!
Persze mondanom sem kell hogy kicsinált a dolog teljesen most próbálom magam helyre rázni!

Ja ma is kellett még 1 tesztet csinálni hátha de természetesen az is nega lett!

Így mos taz a helyzet állt elő hogy elkezdtünk (tesóm+én) másik dokit keresni. Ne mazér tmer taz előzővel nme volta mmegelégedve, hanem az anyagi dolgok miatt!

Nem szertnék 1 olyan dolog miatt fizetni amit máshol a tb támogat!
Ill szertnék ha olyan jól állnék anyagilag hogy nem zavarna.

Mit ad Isten kiderült hogy a tesóm 1 nagyon régi ismerősének az apukája nőgyógyász és benne van a lombik programmbna!
Szóval most hozzá fogok menni jövő héte nkedden!

Talán ez 1 kicsit feldob!
Bár ez se mvolt könnyű eldönteni,de a szükség nagy úr!
Meg attól is féltem hogy ha az inszem ennyi (mer tezt még kibírnám) akkor mennyi les za lombik ha esetleg eljutok odáig!

Hát ezeken agyaltam eddig!

De nem fársztok senkit pláne nem akarok senkit lehúzni hangulatilag!

Kép
pamilla
 
 


Zsu!

Jók a viccek!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Ja a mensis vonalzóm abszolút nem jó de még nme jött meg piri és ezér tnem tudok újat gyártani!

:shock: :shock: :shock: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
pamilla
 
 


ki mi jót csinál hétvégén?

Kiriki!

Nagyid hogy van? Reméle mjobban!


Morzsa!

Csitultak már a kedéjek?

niki

Kép
pamilla
 
 


Sziasztok,

Niki,

úgy örülök, hogy látlak, olvasok ill. hallok rólad. Sajnálom a nega teszteket, hányadik dpo-n vagy? Nem volt korai a teszt? Neked mindig pontos szokott lenni a mensid nem? Hátha egy baba bujkál a dolog mögött! Annyira örülnék neki!
Nagyon sokat gondoltam ám rád, és nagyon de nagyon megérdemled, hogy sikerüljön az inszem!

Többiektől elnézést kérek a bepofátlankodásért :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Helló lányok!
Holnap dobok nektek emailon képet, tegnap fotóztunk! Volt ruha, és hajpróba.

Köszi a megnyugtatást, már a kedélyek csitultak, rájöttünk, csak az esküvő volt a gond......Amiatt vagyunk idegesek.


Kiri!
Sajnálom a nagyidat...Nehéz ellfogadni :cry: :cry:

Pami!
Sajnálom nálad is a fránya nega tesztet...Szorítottam nagyon, de majd most az új doki, új remények!!!!!Én is váltottam, sokkal bizakodóbb lettem, és tudom, hamarosan sikerül! :lol: Hajrá!

Zsu!
Hát, ismét megnevetettél! :lol: :lol: :lol:

Mint az időből gondolhatjátok, ismét éjszakás vagyok.Már csak 4 műszak, és szabi!!!!!!!!Jól fog esni! :lol:

Szép álmokat Nektek!Megyek beveszem a gyógyszerem(a tegnap estit, ismét elfelejtettem) :lol: :lol:

morzsa
morzsa25
 
 


Sziasztok!
Én egész nap a medencében csücsöltem és ettem és ittam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Holnap Balcsi és csak hétfőn jövünk haza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Morzsa!
Már megint nem vetted be :?: :?: :?: :?: :?: Csajszi, csajszi :shock: :shock: :lol: :lol: 8) 8) 8) 8) Mingyá szabi :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Niki!
Annyira sajnálom, hogy nega lett a teszted. Biztos nem lesz babó a dologban :?: :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Helló Lányok!

Zsú!

Hát Te hallod tudsz élni! Medence , Balcsi, kaja, pia...
Hát nem mondom hogy 1 picit nem irigyellek!!!!:)
De igazad van csak így tovább! Kell a kikapcsolódás!


NÁlam a helyzet az hogy ma teljes erőbedobással bejelentkezett piri!:(
De anniy jó társu la dologhoz hogy legalább majd elkezdhetem szedni a clostyt!
De az hihetetlen hogy 5 napot késett!
Szóval most csúszott 1 kicsit!

Holnap megyünk a másik Új dokihoz!!!!
Nagy reményekkel érkezem majd oda. Reméle mne mfog lelombozni. Mer taz inszemből nem engede, vissza már nem lépek csak előre!
Ha pl felajánlaná a lombikot... nem kéne sokat gondolkodnom hogy bele vágnék e!

Ti hogy vagytok ezzel?

Hát T itényleg el vagytok mostanság foglalva!!!!

Alig írtok vmit! Semmit nem tudok rólatok!
Írjatok hogy kivel mi van!!!!!


Niki

Kép
pamilla
 
 


Morzsa!

Gyógyszer tnem elfelejteni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fontos!

Régen nekem sem ment a rendszeres beszedés de mos thogy valóban fontos dolgo miatt kell szednem már nem felejtem el :lol:

Bizti benőtt a fejem lágya :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink:

Esküvő napja nagyon közeleg!
Már csak 1 hét és itt a várva várt 1-je! És mehetsz Szabira és utánna lagzira :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


NIki

Kép
pamilla
 
 


Sziasztok!

Niki! Sajnálom, hogy nem sikerült az első inszem. Ne csüggedj, majd a következő eredményesebb lesz. Megértem, hogy dokit váltottál, nem mindegy, hogy az ember mennyit fizet az egyik helyen ugyanazért a "kezelésért"/vizsgálatért. Mit mondott az új doki?

Zsuzska! Hogy telt a hétvége? Már szabizol? Új állással mi újság?

Morzsa! Már ketyeg az óra, mindjárt itt a nagy nap. Már csak pár nap, s szabizhatsz. Addig még bírd ki valahogy. Örülök, hogy rendeződtek kettőtök között a dolgok.

Köszönöm, a mamám megvan. Hol jobban, hol rosszabbul. A napokban az édesanyját emlegeti nagyon, s mondjuk neki, hogy már sajna nem él, akkor elkezd kiabálni, s utána egy szót sem szól. Ezért inkább ráhagyjuk. Amúgy egész jól elbeszélget. Tegnap úgy megríkatott. Mondta,hogy nagyon vigyázzunk magunkra, az utcán meg mindenhol, mert neki csak mi vagyunk, mása sincsen. Ne mászkáljak egyedül a sötétben, mert ő nagyon szeret, s aggódik értem.

Nekem tüszős mandulagyullladásom van, helyesbítve csak a helye, mert mandulám már nincs. Piszkosul fáj, alig tudok nyelni, mindent nem is tudok enni, ami persze nem baj, mert egy kicsit legalább fogyok. A sógornőm fertőzött meg, neki két hete volt 39 fokos lázzal. A magas lázat én szerencsére megúsztam, csak 2 napig volt este hőemelkedésem, de ez a fájdalom is elég. Kaptam jó nagy gyógyszert, alig bírom lenyelni. Aki ezt gyártotta, biztos nem próbálta gyulladt torokkal lenyelni. :evil:

Mindenkinek drukkolok, amint tudok, jelentkezem. Puszpusz

Kép

Kép
kiriki
 
 


sziasztok

A mai napom tök jól sikerült az új dokinál!
szóval azt mondta hogy szerinte ha az első inszem nem sikerült ezek mellett a jó eredmények mellett akkor kicsi az esély arra hogy a többisikerülni fog!
ÉS!!!!!!
azt mondta hogy be tud tenni 1 lombik programba aminek nagoyn jó eredményei vannak a babásodás arányában!
Csa ksajna nem tudott megvizsgálni mer ta fránya piri késett 5 napot és pont most kellett mennem hozzá!

szóval azt leszámítva hogy ez 1 kicsit ciki volt a benyomásom nagyon jó volt!
Jövő héten megint megyek hozzá akkor fog megvizsgálni na akkor leszek majd még okosabb!
Remélem jövő hónapbna már mehet a lombik esetleg!!!!
Ja és a bromót leszámítva nem szedhetek semmit!
Pihentetni kell a szervezetem!

niki

Kép
pamilla
 
 


Kiriki!

Örülök hogy a mamád jobban van!
De annak nem hogy te lebetegedtél!
Gyógyulj meg hamar! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A babóca egészséges mamábna érzi jól magát! :wink:
Urad remélem ápol rendesen és persze kényeztet:)

Még 1x jobbulást!


Niki

Kép
pamilla
 
 


Bocsika hogy belekotty.... sziasztok!

Niki
Ez csodálatos!
Hajrá lombik! Tuti lesz a siker sztem!
:wink:

Nem is tudtam, hogy te szedsz bromot. Lehet, hgoy nekem is kelleni fog, mert magas volt a prolactinom. Azt hallottam nagyon erős ez a gyogyi. Milyen mellékhatásai vannak?

Puszi
Dituli

dita75
 
 


Helló lányok!
Tök jó, hogy van ez a topik, legalább minden nap eszembe jut, hogy be kell venni a gyógyszert!Most is beléptem, belém hasított a tudat, hogfy be kell venni, ki is mentem, nincs beteg, volt időm:)

Niki!
Hú, teljesen szétszórt vagyok :lol: :lol: A gyogyit lassan 5 hónapja szedem, de nincs benne semmi taktika, hogyan lehetne megoldani.Volt már telefoncsörgés, lenyomtam, "majd mindjárt beveszem", felkiáltással, és már abban a pillanatban el is felejtettem :oops: :lol: :lol: :lol: HIába, öregszem :lol: :lol:
Sajnálom, hogy piri megérkezett...Én is várom a napokban, múlt hónapban 22 napra jött.Jól meg is kínzott, Prága nem járt sikerrel:(
Priviben írd meg légyszi hova mentetek!!!!!Örülök neki,hogy nem rabolják az időtöket, és nem mennek el felesleges hónapok!!!Drukkolok nagyon!

Kiri!
Tüszős mandulagyulladás(helye), mondjon le!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: Gyógyulj meg minél előbb!

Zsu!
Merre jártál ma? Furcsa, hogy Te nem jelentkeztél....Milyen volt a balcsi?????

Lányok!
Akartam küldeni fotót, de az iwiw.-en nem lehet.
No, sebaj, ide nem akarom feltenni, nehogy felismerjenek, és babonából nem is szabad küldeni, azt mondták....Így majd 5.-e után mutatom meg magam :lol: :lol: Már csak 2 műszak, és szabi!!!!!! :roll: :lol:

Szép éjszakát Nektek, álmodjatok helyettem is!

morzsa
morzsa25
 
 


Sziasztok!

Dita!

Üdv itt közöttünk!
szóval éna a bromót január óta szedem és addig kell amíg nme jön össze a baba és nem teli kel a kritikus 12 hét!
Mellékhatása nagyon sok lehet itt volt aki jobban bírta volt akit teljesen kicsinált!
Nekem pl. az első pár napbna fájt a fejem tőle mint állat de ennyi!
Azóta semmi extra dolog nincs!
Viszont lehetsz fáradékony (vna aki el is ájult állítólag), vna aki rosszul van tőle kinek milyen a szervezete!
Ha részletesebben érdekel elküldhetem priviben a mellékhatásokat amik fel vannak sorolva a kezelési útmutatón! :lol:

Puszi
niki

Kép
pamilla
 
 


Morzsa!

Nagyon sajnálom hogy a párgai bevetés nem járt sikerrel :cry:

Küldöm a privit! :wink:

Pusz
niki

Kép
pamilla
 
 


Sziasztok!

Köszi az aggódást, már kicsit jobban vagyok. Igaz, a gyógszer nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, már több mint felét beszedtem a doboznak, s még a jobb oldalon mindig nagyon fáj. Ezért tegnap este (végső elkeseredésemben) leöblítetem egy kis házipálesszal. Hát, azt hittem tüzet okádok, irtózatosan csípett. De mára jobb lett. Így ma este is folytatom a kúrát.

Niki! Örülök, hogy jó híreket kaptál. Ez a doki nem fog tétlenkedni.

Morzsa! A bromóra nagyon figyelj oda, nem lehet össze-vissza szedni. Sajnálom, hogy Prága nem jött össze, nem lett + eredménye, de majd a nászút. Már nem sok van az utolsó műszakodig, aztán felpörögnek az események. Biztos szuper jó buli lesz.

Zsuzska! Merre vagy?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem jelentkeztem, de leltározni voltam egy hétig és hát estére már alig láttam ki a szememen.

Niki!
A lombikot nekem sem kéne kétszer mondani :wink:
De jó, hogy pozitív volt a benyomásod az új dokiról.

Kiri!
Sajna új állás lefújva, mást szánnak oda.
Torkod hogy van :?: :?: :?: :?: Jobbulást :!: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol: Lehet, hogy lombik :?: :?: :?: :?: :?: De jó lenne :lol: :lol: :lol: :lol:

Szia Dita!
Mellékhatósok: hányinger, álmosság, szédülés. De szervezete válogatja.

Morzsa!
Már csak pár nap és itt a nagy nap :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Egy mérnök, egy könyvelő, egy patikus, egy informatikus és egy köztisztviselő el akarja dönteni, hogy melyikük kutyája bír a legkülönlegesebb képességekkel.


Elsőként a mérnök hívja magához a kutyáját: "Derékszög, mutasd be, mit tudsz!"
A kutya elkocog egy fekete táblához, gyorsan felrajzol egy négyzetet, egy kört és egy háromszöget.


Ezután a könyvelő is odaszólítja a kutyáját: "Aktívpasszív, na mutasd csak be te is, amit tudsz!"
A kutya kimegy a konyhába, visszajön tizenkét sütivel, majd elrendezi azokat négyesével 3 oszlopba.

A patikus erre azt állítja, hogy az ő kutyája még ennél is jobbat tud:
"Hőmérő, add elő a számod!"
A kutya kinyitja a hűtőt, kivesz egy liter tejet, elővesz egy 10 cl-es poharat és beleönt pontosan 8 cl tejet úgy, hogy egy csepp sem megy mellé.

Az informatikus szerint ez semmi, az ő kutyája ezt simán lepipálja.
"Keménylemez, nyűgözz le minket!"
A kutya leül a számítógép elé, bekapcsolja, lefuttat egy anti-vírus programot, elküld egy e-mail-t, letölt egy új játékot.


A négy ember a köztisztviselő felé fordul és megkérdezi: "Na és a te kutyád mire képes?"
"Kávészünet, mutasd csak meg nekünk a köztisztviselők képességeit!"
A kutya feltápászkodik, megeszi a sütiket, megissza a tejet, mindent letöröl a számítógépről, megdugja a mérnök kutyáját, azt mondja, hogy közben megsérült a háta, kiállít egy jegyzőkönyvet a munkabalesetről és elmegy hat hónap betegszabadságra.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Afrikai küldöttség látogat Oroszországba.

A vendéglátók megmutatják az orosz rulettet: valaki a halántékához tart egy forgótáras pisztolyt és elsüti.
- És mi ebben a rulett? -kérdezik az afrikaiak.
- A hat golyó közül az egyik igazi.
Nem sokkal késôbb az oroszok mennek vendégségbe.
- Nekünk is van ám rulettünk! - dicsekszenek az afrikaiak.
- Tényleg? És milyen az?
Erre behívnak hat csinos, teljesen meztelen színesbôru nôt és
letérdepeltetik ôket körben.
- Uraim, parancsoljanak! A hölgyek franciásan, furulyázva szeretik..
- Rendben, ez nekünk jó, de mi ebben a rulett?
- Hogy az egyikük kannibál...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Fiatal pár nászéjszakáját tölti, de az ifjú férj nem igazán aktivizálja magát, konkrétan befordul és buzgó horkolásba kezd. Az asszonyka tipródik, hogy mivel vívhatná ki férje figyelmét és gondoskodását, hisz neki egyáltalán nem az alváson jár az esze. Így szól:
- Te, Józsi! Nagyon fázom!
- Akkor takarózz be! - hangzik a cseppet sem "kielégítő" válasz és alszik tovább. A nő nem bírja tovább öt percnél, újra próbálkozik:
- Te, Józsi! Én még mindig fázom! Gyere feküdj rám!
Józsi kelletlenül bár, de megteszi, amit kér, de hortyog tovább. Az asszony kisvártatva újra megszólal:
- Te Józsi! A lábam között van egy lyuk...
- Na látod?! Ott megy be a hideg!


- Kisfiam, van már barátnőd?
- Van. - feleli a fiú bátran.
- És adtál már neki puszit?
- Igen.
- És mit szólt hozzá?
- Nem hallottam, a combjaival összeszorította a füleimet...


Fickó a fehérnemű boltban:
- Melltartót szeretnék a feleségemnek!
- És milyen formájú a kedves neje melle? Tán görögdinnye?
- Nem mondanám...
- Netán sárgadinnye?
- Az sem igazán...
- Akkor almácskák?
- Az sem...
- Hát miféle?
- Olyan... vizslafül...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Egy alak a kasszánál áll a kígyózó sor végén. A mellette lévő sorból rá-rá pislant, mosolyog, nevetget egy szőke bombázó. A fickó nem bírja tovább, és kedvesen hozzászól:
- Nem ismerjük mi egymást valahonnan?
- Nem vagyok benne biztos, de szerintem az egyik gyerekem apja lehet.
A fickónak eszébe jut az egyetlen eset, amikor hűtlen volt:
- Úr Isten! Ön az a sztriptíztáncosnő, akit a legénybúcsún a csocsó-asztalon dugtam meg a haverjaim szeme láttára, miközben a te
barátnőid nedves zellerlevéllel vertek és egy uborkát dugtak a seggembe?
- Nem. Én a fia angoltanárnője vagyok.


Két barátnő beszélget. Az egyik büszkén mondja:
- Képzeld, a múlt hónapban nagyobb melleket csináltattam magamnak!
- Aha - méri végig a másik - És miért nem hordod?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A férfi és nő ül egymás mellett a repülőn. Egyszer csak tüsszent a nő, majd elővesz egy pzs-t, és gyengéden megtörölgeti a lába közötti területet. A fickó értetlenül néz, azt gondolja, hogy rosszul látott. A nő pár perc múlva megint tüsszent, megint elővesz egy zsepit, megint megtörli a nevezett területet. A férfi továbbra is meglepetten, csendben figyel, de már alig tudja magát türtőztetni. Pár perc múlva megint tüsszentés, megint törlés...
A pasi már nem bír magával, és megkérdezi:
- Bocsánat, de ön 3-szor tüsszentett, és mindhárom után megtörölte a p-ját. Meg tudná ezt nekem magyarázni?
- Sajnálom, hogy megzavartam ezzel. Tudja, olyan betegségben "szenvedek", hogy valahányszor tüsszentek, orgazmusom van...
- Ooooh, nagyon sajnálom, hogy kellemetlenkedtem. De szed valamit erre a problémára?
- Aha, borsot!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kedves Péter!

Örömmel értesítelek, hogy szerelmünk gyümölcse, a kis Péter, megszületett.
Sajnos anyatejem nem lévén szoptató-dajkát kellett alkalmaznom.
Õ kubai származású, így a tejétõl gyermekünk bõre szinte teljesen fekete lett.
Errõl ugyebár én abszolúte nem tehetek...

A te szeretõ Anitád

*********************************
Drága édesanyám!

Az imént vettem kézhez Anita levelét, melyben értesít, hogy kisfiúnk született.
Mivel nincs elég anyateje dajka segítségére szorul, aki színesbõrû, és a tejétõl
kisunokád bõre is csaknem fekete lett, amirõl persze az én drágám
egyáltalán nem tehet.
Remélem te is együtt örülsz velünk

Ölel fiad, Péter

**************************************
Édes fiam!

A te születésedkor én pontosan ugyanúgy jártam, mint most a te Anitád.
Elapadt a tejem, ezért téged tehéntejjel kellett tápláljalak.
Valószínûleg ettõl lettél te ekkora marha...
Amirõl persze én egyáltalán nem tehetek.

Csókol Anyád

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sok mindennel tisztában vagyok, de van amit még mindig nem értek

- Miért nyomjuk erősebben a távirányító gombjait, amikor az elem kifogyóban van?
- Hogy lehet, hogy a téves szám sose foglalt?
- Mit teszel, ha látod, hogy egy védett állat eszik egy védett növényt?
- Hogy kerülnek a "Fűre lépni tilos!" táblák a gyep közepére?
- Az analfabétáknak ugyanúgy ízlik a betűtésztával készült leves?
- Miért nem ütötte agyon Noé a két szúnyogot?
- Miért nincs egér ízesítésű macskaeledel?
- Miért nem fekete dobozból van az egész repülőgép?
- Miért van a 24 órán át nyitva tartó bolton zár?
- Miért kell felébreszteni a másikat, hogy megkérdezd, hogy aludt e?
- Milyen színű a tükör?
- Mér nincs a csapon langyosvíz engedő gomb?
- A Coca-Colás Napocskán miért van napszemüveg? Mi süt a szemébe?
- Hogy nézne ki egy szék, ha a térdünk a másik irányba hajlana?
- A ragasztó miért nem ragad bele az üvegbe?
- Amikor az autó megy, a kerekeiben forog a levegő vagy helyben áll?
- A termosz nyáron hidegen tartja az italt, télen melegen. Honnan
tudja, hogy mikor van nyár és mikor tél?
- Ha nincsen minden veszve, akkor hol van?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Helló Mindenki!

Csajok Ti is eltűntetek vagy mi a fene?

Senki nem írta majdnem 1 hete semmit??????

Ügye nem fogtok eltűnni és ez a topik is megy majd tovább, mer tilyenkor 1 kicsit megilyedek hogy mi lesz!!!!!

Mert nekem nagyon fontos itt mindenki!És nagyon rosszul érintene a dolgo :cry:

Szóval légyszi írjatok hogy kivel mi van!

Bár az is igaz hogy én sem voltam! :oops: :oops: :oops:

Merthát ugye az a fránya meló! Utánna pedig a rohanós szabadnap amikor is mindent ek kell intézni :shock:

Na mindegy!

De most már vagyok! :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Képzeljétek el múlt héten ugye voltam a dokimnál és ő továbbküldött 1 dokihoz aki lombikspecialista!
De pechemre pont múl héten ment ele szabira :twisted:

szóval most várnom kell mindennel! DE jövő héten mehetek a magánrendelésére és gondolom akkor mindent megbeszélünk!

HÁt nagyon kíváncsi vagyok mit mond Ő!
Elvileg a János Kórházbna dolgozik a meddőségi központban és még annak idején a Forgéccsal volt 1 helyen!

Szóval ezek történtek?

Veletek mi van?
Kivel mi történt?
Jó hírek?

Puszi
Niki

Kép
pamilla
 
 


Halihó!

Én itt voltam, de azért magammal nem volt kedvem beszélgetni :roll: :lol: 8)

Velem semmi különös. Túl vagyok az első Clostys hónapomon,most kezdem majd (csütörtökön a másodikat). Pont ma jött meg pont.

Na de majd augusztusban :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Légy jó és ne dolgozz sokat, vigyázz magadra!!!!!

azért jelentkezz :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


szija Zsú!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


De örülök!

Nagyon sajnálom hogy nme sikerült, de igazad van majd augusztusban!!!!
a zlesz a Mi hónapunk!


Meló milyen? Kolléganőd visszavett a "tökéletes kis stílusából?
Neked a closty mellett néznek uh-ot?
Tüszőrepi vagy vmi?
Azt mondta a doki hogy hány hónapig kell szedned ha esetleg (persze ami kizárt) nme sikerül most sem?

Nekem ez a hónap csak bromós!
Még az is lehet hogy a köv ciklus is az lesz!
Úgy felpörgetném az eseményeket, hogy már ott legyek és megcsinálják és visszakapjam a gyerkőcöket:)

De hát várni kell!
Asszem ebben fogok 1x kikészülni ez a sok várakozás!
De a végcél lebeg a szemeim előtt!

Mikor is mentek szabira?

Niki

Kép
pamilla
 
 


Drága Morzsa!

Még nemis gratuláltam házasságkötésetek alkalmából!!!!!
Legyetek nagyon boldogok!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Morzsa!


Nagyon SOK BOLDOGSÁGOT Kívánok Nektek!

Gyönyörűek voltatok!

VÁrunk nagyon ide hogy olvashassuk az élménybeszámolód!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Niki

Kép
pamilla
 
 


Sziasztok!

Bocsi, én is kicsit eltűntem. Hát, nálam semmi jó újság nincs. Tegnap beköszöntött piri.

Először is Morzsa! GRATULÁLOK, S NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK NEKTEK. Hogy sikerült a nagy nap?

Zsu! Sajnálom, majd az augusztus a te hónapod lesz. Kár, hogy a meló nem jött össze. Kolléganőddel most hogy jössz ki? Én egyelőre még nem megyek lombikba. Köszi, a torkom rendbe jött, használt a pálinkás kúra. :wink:

Niki! Olyan rossz a várakozás, de talán nem kell várnod a jövő hónapig. A jövő héten legalább már kicsit többet fogsz tudni. Kívánom, hogy elsőre sikerüljön.

Én is dolgozom ezerrel, egyedül vagyok a melóhelyen egy hónapig, helyesbítve már csak két hétig. Aztán szabi!!!!! Már nagyon várom. Megyünk hosszú hétvégézni a Velencei-tóhoz. Az idén csak erre futja, de remélem, ez is jó lesz.

Időközben voltam vérvételen, a prolaktinom 321. Ha jól emlékszem ez jó, mintha a doki azt mondta volna, hogy 400 alatt kell lenni. Progit is néztek, de annak még nem tudom az eredményét. Kíváncsi leszek. Még mindig rövidebb a ciklusom, lassan ott tartok, mint a tinik, hogy nem tudom előre kiszámolni, mikor fog beköszönteni piri.

Mamim hol jól van, hol rosszabbul. Ez a fránya időjárás is kicsit megzavarja. Tegnap még 18 fok volt, hétvégére pedig már 35 fok lesz.

Szombaton tartunk egy csajos napot. Az egyik barátnőméknek van egy nyaralójuk, oda megyünk már reggel, sütögetünk, eszegetünk, iszogatunk, fürdünk, dumcsizunk. Jót fog tenni egy kis kikapcsolódás. Kicsit fura lesz a férjem nélkül, én nem nagyon csinálok ilyen egész napos különprogramot.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!

Kiriki!

Jó hallani felőled!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Sajna nagyon hogy az a fránya piri meglátogatott :twisted:
De majd hanarosan itt lesz a mi időnk :lol: :lol: :lol: :lol:

KÉpzeljétek!

Hétfőn kijött vmi kórság a hónom alján, de csak az egyiken :twisted:
Tegnap voltam bőrgyogyesznál, aki azt mondta hogy vagy bakteriális fertőzés (vasárnapi strand ajándéka) vagy ekcéma!
Szóval mos tnapközben le van ragasztva mert amúgy szétmarja az izzadság, mivel izz. gátlót nem használhatok :oops: :x

Szóval mos t2féle gyógyszert szedek és külön fürdőtejet kell használni stb...
Nálam ez volt a hét eddigi "csodálatos" élménye!

Tiszta vicc hogy velem mindíg van vmi!

Kép
pamilla
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?