Új privát üzeneted érkezett!

LÁnyok nagyon nagyon megvisel a meleg! fáj a fejem is.. lehet elgondolkodok ezen a hétvégi hazautazáson... :roll: pedig de jó lenne hazamenni...meg ott mégse a betondzsungelben vagyok....


Fanni alulmért?
:wink: akkor égimeszelő...

vovanda jobbulást!
Vendég
 


Baba :P
Igen, köszi. Csak már sok a keményedés és szinte folyamatos a hátfájásom... na meg a meleg... de pénteken doki... és talán már tényleg szülök is... meglátjuk 8)

Boni :P
Ahogy érzed. Nekem a hideg zuhany jön be nagyon, irtó jól esik!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Köszi petefészek-szakértők! :wink:

Boni! Jó hír a kosaras zsiga, Hannának kell a magas vőlegény!

Kép
zölddisznó
 
 

 
 

Zs

Kép
zölddisznó
 
 


Coca :P
Tehát Hanna :D Szép név :D

Ki vagyok akadva a meccsen. XXI. században nincs kép :shock:

Jó éjt, Lányok!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! Most éppen Hanna :lol:
...már csak egy nyugalmas éjszakád lesz! Használd ki! :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi, ha mán a lányom neve nem lehet Hanna, a menyemé legyen :wink:

FAnni a zuhany nekem is bejön...de éjjel ez a kis vihar nagyon jól jött


Hát basszus tényleg elég gáz, hogy lemaradtunk egy gólról....

Véda, FAnni már csak 1 nap!
Vendég
 


Coca :P Boni :P
Bárcsak úgy lenne! Holnap reggel 7.30 ctg, ha éjszaka el nem indulnak a fiúk :D Aztán vizsgálat és könyörgés a dokinak, ha még mindig minden zárt :lol:

Boni :P
A vihart én most annyira nem élveztem, mert hozzánk hajnalban jött és be kellett csukjam az ablakokat :? 2x is felkeltem emiatt...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


hát hozzánk is kb 1 órakor jött..nálunk is persze én keltem fel csukódni, de persze nálunk ez csak 2 ablakot jelentett....

jaj ha hazamegyek ott valószinű lesz net...így Véda nyugodtam üzenhetsz nekem is :lol:
Vendég
 


Pozitív lett a streptococcusom :(
A minta viszont kevés, úgyhogy rezisztenciát nem tudtak nézni... :?
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :cry: viszont még jó, hogy megnézték bacca meg... így tudnak kezelni téfged, vagy fiúknak adni gyógyszert...
Vendég
 


Boni :P
Rendben :wink:

Lányok :P
Izgi, de Apa elment kicsit messzebb dolgozni... Eddig azért dolgozott a szemközti házban, hogy ha bármi lenne, csak szólok, és már otthon is terem. No, a munka elfogyott. Vagy itthon marad, és néz engem, hogy na mikor (ennél nincs rosszabb), vagy megy oda, ahol épp van munka. Most egy tőlünk 20-30 percre lévő ház felújítását vállalta be. Így még azért hazaér időben, megnyugtattam. De izgi... Valahol a sors iróniája lenne, ha eddig nem indult be, most, hogy Apa elment messzebbre, most elindulna :lol: :lol: :lol:

Fanni :P
Én speciel nem érzek semmit. Olykor jó erőseket keményedek, de nem rendszeresen, és sosem megy át fájásba. Csabus jól van. Tegnap a meccs közben bent focizott, és legalább annyi gólt rúgott, mint a németek :lol: Szóval kicsit hihetetlennek tűnik a holnap, bár az eszemmel tudom, hogy akármikor elkaphat a gépszíj. Csak tényleg nehéz elhinni, hogy holnap :roll:

Véda
Vendég
 


Fanni :(
Sajnálom... Annyian hordozzuk :? 1000 fertőzött anyából 3 adja át az újszülöttjének - kezelés nélkül. Ha kapsz vénásan antib-t a vajúdás ideje alatt, akkor minimálisra csökken a fertőzés veszélye. Ettől függetlenül sok helyen preventive kezelik a Strepto + anyák babáit. Most, hogy tudod, már nem lehet baj! Jó, hogy ilyen figyelmesen utána jártatok!!!

Véda
Vendég
 


Véda,
Gyönyörű pocakod van :D

Fanni,
Streptot sajnálom, de nem lesz semmi baj, majd kapsz antib-t. Nálam is ez volt, nem lett baja Dórinak.

Ctg: Nem tudom, szerintem nem sokat ér. Amikor 36 hetesen megcsinálták, 5 percenként mutatta a 80-as méhtevékenységet. Pont arra jött egy másik szülésznő és mondta, hogy ez nagyon szép, hány hetes vagyok? Mondom 36. Akkor kicsit kerekedett a szeme,mert azt hitte szülni jövök. Még az orvosom is megnézett gyorsan, de persze nem szültem :lol: És utána se, meg utána se... A ctg-m meg mindig ilyen volt. Szombaton amikor megindult a szülés, este még voltam ctg-n, és akkor lett a leglaposabb a görbém a 10 ctg eredmény közül :wink: Sejthettem volna, hogy akkor szülök meg :lol: Persze arra jó, hogy a babát megfigyeljék!!
Vendég
 


Véda :P Pandus :P
Köszi!
Azért kicsit elszontyolodtam, mert nekem a rákszűrésem mindig I-es szokott lenni, mint a szűzeknek 8) A dokik mindig csodálkoznak is rajta... s akkor most itt ez az izé :?
Na persze ez legyen a legnagyobb bajom...
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Véda :P
Pontosan olyasmit érzek, mint amit írsz. Sokat keményedek, fáj is már sokszor, de ez nem fájás, mert annál sokkal tovább tart. Azt nem tudom, miért, de ilyenkor ha pisilek -bocsánat- egyet, akkor jobb lesz :shock:
Fiúk tegnap nagyon csendben voltak, de ma megint mocorgás van. A melegtől lelassulnak a drágáim.
Ha ilyen közel van férjecskéd, akkor nálatok jó a helyzet. Én már felkészültem rá, hogy egyedül mentőzöm és ott találkozunk.
Tegnap megkaptam, hogy én a holnapot biztosra ígértem :shock: , úgyhogy holnapra szabadnapot vett ki Kedvesem, szombat ügyelet és jövő héten szerda kivételével minden nap műtét van. Így a holnaphoz kaptam szerdára egy esőnapot. Nem rossz, mi? :roll:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni édes a férjed.. de remélem fiúk alkalmazkodnak :wink:
Vendég
 


Boni :P
Én is remélem :lol:
A vicc az, hogy ebben a hónapban alig volt munkája és most sorra jönnek a betegek...
Mentek végül a szülőkhöz, vagy még nem döntöttél?

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szerintem megyünk..apa 12-13 körül elszabadul, oszt hazajön, megebédeltetem és irány a szülőkhöz.. meg legalább elhozzuk abölcsőt meg a kisruhákat otthonról!

most beszéltem volt osztálytársaimmal..velük is talizunk.. de jó lesz

:lol:
Vendég
 


Boni :P
Szuper, akkor jó kikapcsolódást nektek!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Strepto-mra Augmentint kell szedjek.
Véda :!: Neked vajon miért nem kell gyógyszert szedni, ha tudott a streptococcusod? :shock:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Megvolt az uh :) Kis drágáim már akkorák, mint egy-egy jól fejlett szőlőszem, 13 és 14 mm. Szívük szépen ver, dokinénim szerint egyelőre minden rendben velük.

Fanni!

Nekem se kellett a kókuszra gyógyszert szednem, csak szülés előtt kaptam az antibiotikumot. Lehet, hogy neked azért kell, mert tuti nem fogsz vajúdni a császár miatt?

Zöldi!

A Hanna gyönyörű név :) Az én Dórim is kis híján Hanna lett :)

Boni!

Jó szórakozást hétvégére!

Véda, Fanni!

Nem leszek hétvégén, mi is a szüleinkhez utazunk, de anyóséktól be tudok majd nézni, és drukkolok, hogy minden úgy alakuljon, ahogy szeretnétek! Drukkokat küldök majd a távolból :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


FAnni sztem az augmentimet nem kifejezetten a sztreptóra szeded...az augmentim duo általános baciölő arra adják 5 napig hogy ha van valami fertőzés akkor kúráljanak vele vagy pl valamiért kevés a szívhang mármint alacsony és nem tudni miért akkor feltehetően anya valamit összeszedett akkor 5 napig adják az augmentimet.

látom már nem ünneplem a fiaiddal a szülinapom, de sebaj majd akkor Zöldivel és Bellával lesz egy közös napunk... :lol:
Vendég
 


Lafi :P
Köszi, nincs más gond, csak a strepto. Erre kaptam a bogyókat. De Évinek igaza lehet, talán azért, mert nem biztos, hogy fogok vajúdni...

Évi :P
Nagy gratula! Emlékszem még az én kis pöttyeimre is, ahogy ugrált a kis szívük. Fantasztikus élmény!
Dórika mit szól, hogy lesz 2 tesó? Én csak azért drukkolok, hogy nálad ne legyen olyan, mint ami nálam volt kb. 6 hétig, hogy olyan fáradékony voltam, hogy a lépcsőn sem tudtam egyedül felmenni... mert akkor Dórikának azért nagyon nem lenne jó... Szóval sok vitamin, zöldség, gyümölcs és még mázlista is vagy, mert a nagy meleget megúszod kisterhesen :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Heló mindenkinek!

Sajnos 2 hete nincs gépem,azóta nem tudtam benézni!

Fanni drága!
Nagyon örülök,hogy még mindig egyben vagy!

Nem tudom,hogy mikor tudok legközelebb jönni,priviben megírom a számomat,dobj egy sms-t légyszi,ha jönnek a fiúk!

Ölelés!

Andi
Kép
aanda
 
 


Andi :P
Aranyos vagy, köszönöm.
De nem kaptam ám privit :(

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Röff!

Évi! Nekünk meg a másik név, ami versenyben van, a Dorina. :lol:
Éljenek a kis - bocs, nagy - szőlőszemek!

Fanni! A mi kórházunkban hány napos anyakönyvi kivonatot kérnek?

Kép
zölddisznó
 
 


Fanni :P
Van, ahol az a gyakorlat, hogy várandósan is kell szedni antib-t a Strepto miatt, de miután 95%, hogy visszatér a fertőzés a szülés napjára (főleg, ha jóval előbb kapja a kismama), ezért szokták az utolsó pillanatra, azaz a vajúdásra időzíteni. Én meg ugye, tutira fogok valamennyit vajúdni :wink:
(Ami nem bánnám, ha ma éjjel elkezdődne...)

Boni :P
Jó utazást, és nagyizást!!!
Vendég
 


Véda+++++++++++++++++++++++

(((((Fannni)))))

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Évi :P
Neked még lemaradt: GRATULÁLOK a 2 kis szőlőszemhez!!!

Baba :P
Köszi, és neked is++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Véda
Vendég
 


Coca :P
300

Véda :P
Köszi, hogy írod. 7 napig kell szedni az Augmentint, addig már csak megszülök :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! Véda!!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vagy Fanni akkor most neked kell a drukk holnapra vagy nem? :shock: :lol: Ha a srácok még maradni akarnak akkor, az jó nem?

Évi gratulálok, szuper hírek! :wink:

Kép
katica_75
 
 


Katica :P
Kell :lol: Végülis ha az antibiotikum csak miattam van és nekik nem oszt vagy szoroz a császár miatt, akkor bizony jöhetnek holnap. Beszélgettem velük... meglátjuk!

Jó éjt, Lányok!
Bárcsak holnap csak sms híreim lehetnének :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni
akkor szép utolsó álmokat kettecskén! :P Várjuk az sms-t! :lol:

Kép
katica_75
 
 


Fanni!

örülök, hogy még egyben! Azért jó az minél tovább vannak benn. De már annyira akarsz szülni, hogy a végén kihordod őket 40 hétig. :)

Augmentint én is szedtem, a tocolízis alatt. szerintem azt minden fertőzésveszélyre adják. Ártani nem használ.

Drukkolok!

katyerina
 
 


Fanni,
húúúúúú de izgi!!! drukkolok Nektek mára (vagy ha nem ma az elkövetkezendő napokra), hogy láthasd és kezedbe tarthasd a Ti kicsikéiteket :P (ma elutazunk Galyatetőre hétvégézni, vasárnap ha hazajövünk kivi vagyok, hogy a kicsik kibújtak-e)

Véda,
neked is drukkolok, hogy a kiskirályfi kibújjon :P

Évi,
szívből gratulálok a két pici szőlőszemecskéknek :D

KépKép
tobi
 
 


Fanni! :D
"Eredményekben" gazdag pénteket kívánok!!
Nagynagynagy kalappal :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lányok :P
Még egyben...
Pedig tegnap este nagyon izgi helyzet alakult ki. 8-tóé éjfélig figyeltem az órát, mert rendszeres 10 perces erős keményedéseim voltak. De nem fájások! Tehát még tudtam közben beszélgetni, másra figyelni, és ebből tudtam, hogy ez még nem AZ. Ezért éjfélkor úgy döntöttünk, megpróbálok elaludni. Ha sikerül, akkor ez nem AZ volt, ha nem, mert erősödnek, agy csak nem múlnak el, akkor lassan indulunk. Hú, már nagyon beleéltem magam. Az idő is olyan jól lehűlt, és tudtam, hogy a megálmodott 27. is valóra válna 8)
De nem :? Olyan jót aludtam :roll:
Csaba királyfi tökéletesen érzi magát odabent...

Fanni :P
Várom felőled a híreket!!! Nem ér nélkülem szülnöd! Tessék szépen megvárni!!!

Véda
Vendég
 


jó reggelt!szülőktől jelen picikét

Véda tegnap tartotta Csabi a főpróbát! :lol:

FAnni én remélem hogy nem húzod a 40.hétig :roll:

Zöldi köszi,hogy rákérdeztéla kivonatra,bocs, hogy nem hívtalak utána...

akkor megyek kikérem ma a kivonatot.. drukkolok nagyon Védának, Fanninak..itt iolyan vihar volt az éjjel :?

pussssz
Vendég
 


Véda,
Drukkolok, még lehet belőle 27 :wink:
Vendég
 


Lányok :P
Köszi! Aranyosak vagytok! Olyan jól esik, hogy így figyeltek ránk :D

Véda
Vendég
 


Lányok :P
Ezek a kisfickók úgy bevackolták magukat, hogy nem akarnak kijönni. Nagyon valószínű, hogy 07.07-én programozott császár lesz. A dokim szerint és szerintem sem fognak maguktól elindulni, ugyanis oldal/farkefvésben vannak, így nincs mivel kinyissák a méhszájam. Szóval nekem anyapróbáló 10 nappal és éjszaka következik.
Jövő szerdán UH. Időpont már nem volt, de azt mondták, hogy ekkora hassal már nem is kell kérni. Jöjjek és kész. Aztán vasárnap befekszem és hétfő reggel császár. Ja és Apa nem jöhet be :( De ahogy megszültem, neki is odaadják a babákat :) És egy puszira én is megkapom őket :D
Látni elvileg nem láthatom az egészet, de azt mondta a dokim, ha akarom, lebontja a paravánt és nézhetem 8) Huhh, hát egyedül szerintem jól be leszek rezelve, úgyhogy ezen még gondolkodom...

Szóval Véda :P ne is aggódj, nem előzlek be, bármennyire is szerettem volna :wink:

Köszönöm a drukkokat!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Meleg van!És tegnap este szakadt az eső,és villámlott is!
Csajok!Menjetek szülni!!!!!!!!!!!!!!!!!

És itt lakunk az uj házban,a szomszédaimnak nincsenek gyerekeik,így bulikat tartanak,és két kutya is beköltözött akik ugatnak egész éjjej,szóval kivagyok,annyira beszolnék mindenkinek.

bocsi,ez nem ide tartozott,csak le kellett hogy írjam.


Fanni édes!
Apa miért nem mehet be??????????????(Ő mégis csak szakmabeli)

Lebontják a paravánt?Ha ezt én kérhettem volna..........

na majd a következőnél!

Véda!Csabi is szórakozik veletek.Kihasználja minden pillanatát a pocidnak,oda már ugysem tud visszabujni később.


Hanna?????????????????
Pihenjél,de adj valami jelet hogy vagytok!!!!!!!!???????????????


És Nyuszika merre van??????????????????????????

Kép
csiperke
 
 


Sziasztok Csajszik! :P

Lent vagyunk a Balcsin, csak Fanni miatt benéztem, de látom még egyben vagy! Kitartás!!!!!!!!!4 Szurkolok, hogy meginduljin magától! Nagyon jól érzik magukat a srácik! :lol: :lol: :lol:

A strepto miatt sztem se izgulj, nekem meg sem csinálta a dokim, mert azt mondta, lehet, hogy épp negatív, de mondjuk 5 nap múlva meg már pozitív. Persze jobb megcsináltatni, mert akkor időben kezelni tudják. Kapni fogsz sztem infúzióban is antibiotikumot, én kaptam az esetleges fertőzés miatt.

Kép

Kép
donika
 
 


Fanni!
Pont most godoltam rád gondoltam megnézem hátha van valami hír. :) Inkább sokáig legyenek mint korábban jöttek volna. :)
A SOTE II-n valóban nem lehet az apukának bejönni a császár alatt de egész az ajtóig kísérhet majd és ahogy kitolnak rögtön láthatod is (bár lehet ő a babákkal lesz nekem úgye a PIC-re vitték őket így apa rámért :))
Az egyedülléttől meg ne félj mindenki kedves és segítőkész nekem aki a spinálist adta végig fogta a kezem és szólt hogy most veszik ki az egyik babámat meg miko nem mutatták meg mert ugye baj volt velük akkor is ment és kérdezett és azonnal tájékoztatott hogy miért nem láthatom a babákat.
Időd nem lesz akkor már félni mert olyan gyrosan mennek az események hogy mire észbe kap az ember lánya már üres a pocakja és tolják az őrzőbe. :):)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Fanni!
Az én dokim azt mondta, hogy a saját gyerekének a császáros műtétjére nem ment be, biztos van benne vmi! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok Lányok!

dobok fel pár képet. Tegnap írtam a másik gépről, azt is mellékelem hamarosan.
jelenleg a picik kint alszanak a teraszon. Imádnak odakinn lenni :lol: A szobáról is készítettem pár fotót.
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
viri8
 
 


Viri!
Tüneményesek a lányok :) és a szobájuk is nagyon szép lett. :)

Fanni!
Én sem néztem volna végig a saját császáromat bár azt gondolom ha felvették volna videora azt sem nézném meg max ahogy a gyerekek kijöttek :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Lányok,

Nincs nagyon időm írogatni, de megpróbálom követni a fórumot.

Fanni,

Gratula a 36. héthez!!!!!!!!!!Hihetetlen vagy! A végén a fiúk várnak a 38. hétig, ahogy én szerettem volna. De nem bánom ám egy pillanatig sem, hogy így alakult.
Mekkora apocakod? +Kilókkal hogy állsz?
Rajtam már csak +4kg van! El sem hiszem :shock: A pocim is elég jól visszament már. Szerintem neked is hasonlóan alakul majd.

Véda!

39 hét!!!!Számon tartom ám, hogy holnap 27.! Nagyon szorítok értetek.
A kórházban fogadtunk csecsemőst is, így mindenki nagyon kedves volt. Vannak nagyon mogorva csecsemősök is :? A kórház tiszta , a dokik kedvesek. Nekem még a kaja is megfelelt, bár én igazán nem vagyok válogatós. Szobatársam első nap volt, aztán egyedül voltam két napot, ami annyira nem volt szerencsés, picit sírdogáltam is, hogy haza akarok menni :oops: Utána eg ynagyon kedves vegyészmérnököt kaptam társaságnak. Szerintem figyelnek, amennyire lehet, hogy kiket raknak egy szobába.

Zsebi,

Köszike, bár nem ezeket a képeket terveztem feltenni, de hát két leányzó mellett, nem vagyok teljesen összeszedett.

Kép
viri8
 
 


Évi,

Gratula az ikrekhez!Neked azért izgalmas lesz a kislányod mellett :shock: Nagyon boldog babavárást!

Zöldi,

Jó kis nevet találtatok!

Katica, Boni,

Hogy vagytok? Gondolom megvisel benneteket is ez a hőség!

Donika,

Balcsi.......De jó nektek! Én még álmodozhatok egy darabig egy jó kis csobbanásról. Na de nem panasz ez, csak jóindulatú irigység :lol:

Kép
viri8
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: