Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Megszületett a tesóm kisfia!Nagyon gyönyörű olyan édes!Nagy szemecskéivel csak figyelt minket nem is sírdogált.Szép nagy fekete haja van meg tudtam vólna enni olyan édi!

Kép
rena85
 
 


Timi!Mensi?

Kép
rena85
 
 


Rena gratulálok, akkor babázhatsz. Igaz nem a tied, de azért jó babázni.
Mensinek ma kell megjönnie, de még semmi. Most lesz a születésnapot ugye? Csak a szülinapodon nem tud megfoganni a baba. Vagy azért van rá esély?
timejka
 
 

 
 

Timi!Remélem nem lesz mensid,de ha mégis az inszemmel remélem összejön a baba!Sokat fogok babázni már alig várom,hogy hazajöjjenek!Igen vasárnap lesz a szülinapom,de sajna már nem tudunk próbálkozni mert a kezelés alatt védekezni kell! :(

Kép
rena85
 
 


Szia Batsy! Gyönyörü a kicsi fiad! Kép Kép Ők az én csemetéim:Tomi Réka Kinga! Üdv:Kriszti

Kép
flacsikriszti
 
 


Kriszti!Büszke lehetsz a gyerekekre nagyon szépek!

Kép
rena85
 
 


Kriszti irigyellek.

Megjött ma a bajom.
timejka
 
 


Timejka!
És ez rossz?

Mi babát látogattunk tegnap, uncsitesomé. Kép
encike 2
 
 


Encike persze, hogy rossz, gyereket szeretnék. Nem kell megjönnie a bajomnak, de most már mindegy.
timejka
 
 


Timi!
Akkor tényleg sajnálom!
De fel a fejjel!!!
encike 2
 
 


Sziasztok!
Timi!Nagyon sajnálom,hogy megjött! :(

Kép
rena85
 
 


Remélem azért egyszer valamikor sikerül. persze mindenkinek!
timejka
 
 


Sziasztok lányok!Köszi szépen a dícséreteket,jól esett!Látom,hogy sajna megint nincs babátok,együtt érzek veletek,hisz én is megtapasztaltam,hogy milyen hónapokat várni a babára!De fel a fejjel,nem szabad feladni :!: :!: :!: Üdv mindenkinek:Kriszti

Kép
flacsikriszti
 
 


Most van apém, ugyhogy ki is használjuk. Jo lenne, ha már sikerülne!!!
encike 2
 
 


Az egyiknek sikerül, a másiknak nem ..... (ismeritek ezt a nótát?

Megőrültem ma azt hiszem, nem sikerül semmi sem.

A férjem nem nagyon akar hallani az inszemről, mert sok pénz és ikrek lesznek és ha akar jönni a baba, akkor jön magától stb. Majdnem idegbajt kaptam tegnap, amikor mondta.

Most nem tudom mit csináljak. Hagyjam a fenébe az egészet, vagy már ne.

Encike kapd el apát rendesen!

Tesóm sógornője is most akar 2. babát. Azt mondta a férje, hogy érzi, hogy most megcsináltuk. Hát ez nem jött be, mert jött a csajnak a baja.

Úgyhogy Encike jól csináljátok meg. A babát.
timejka
 
 


Timejka!
Ma is csináltuk, de nemcsak rajtunk mulik. Ott vannak a petécskék meg katonák, nem tudom miért nem tetszenek egymásnak???? :D :D :D
encike 2
 
 


Encike tudom, hogy nem csak rajtunk múlik. Én se tudom, hogy mi a baj, hogy nem jön a baba.

Rena hol vagy? Már te is eltűnsz?
timejka
 
 


Timi!Minden nap benézek hozzátok csak nem mindíg van időm írni !Figyelem,hogy mi történik veled hátha valami jó hírt írsz!A párod még nem tudtad meggyőzni az inszemről?Remélem észhez tér és vállalja az inszemet!

Kép
rena85
 
 


Rena már úgy néz ki, hogy megy az inszem. Attól függ, hogy a szervezetem mit produkál.
timejka
 
 


Párod belement?
encike 2
 
 


Encike azt mondta, hogy csak egyet, ha nem sikerül, akkor majd jön a baba ha akar. Ez is valami. Most már csak abban kell reménykedni, hogy legyen tüsző, mnyh.
timejka
 
 


Akkor szurkolok, hogy minden simán menjen!
encike 2
 
 


Timi!Ez nagyszerü!Nagyon szorítok! :wink:

Kép
rena85
 
 


Timi!Én is drukkolok :lol: :lol: :lol:

Kép
flacsikriszti
 
 


Timi!
Látod mindőnk csak jot akar neketek!
Hajrá!
encike 2
 
 


Ma kaptam egy rosszt hírt a dokimről és nem tudom, hogy menjek-e hozzá inszemre.
CSajnak majdnem ki kellett pakolni a méhét a doki miatt. Elhalt a baba, adott gyógyszert, amitől rosszul lett, és időbe ért be a kórházba.

Lehet, hogy elhalasztom az inszemet.
timejka
 
 


Hol vagytok?

Rena boldog születésnapot!
timejka
 
 


Timi!Köszönöm szépen!Aranyos vagy,hogy gondoltál rám!Hogy döntöttél az inszemmel kapcsolatban?

Kép
rena85
 
 


Rena nem lesz inszem, lugosítani fogok. Iszok zöld trutyit. Kettő csajról tudok most, hogy évekig nem jött a baba, itták a lugosítót és 1 hónap után terhes mind a kettő, most én is rendeltem ilyen port aztán majd meglátjuk.

Nektek most szünet van még igaz? Még meddig, 2 hónap?
timejka
 
 


Timi!Remélem beválik neked a lugosítás!Még nem hallottam erről,hogy lugosítot ivott vólna valaki.Mi ez a lugosító?
Igen még 2 hónap szünet vár ránk,annyira lassan megy az idő!

Kép
rena85
 
 


Ez egy por, amit vízbe kell feloldani és meginni. Ezt állítólag akkor kell csinálni, ha valaki nagyon savas. Na én mint azt írtam már, nagyon savas vagyok. Egyébként gyógyszertárba, gyógynövényesbe lehet kapni ilyen tesztet, amit láttam az 3000 Ft volt.

Így lassúnak tűnik az idő, de egyébként meg gyorsan mey, már másfél éve kínlódunk a gyerekkel, öregszem.
timejka
 
 


Mindig tanul az ember.

Tegnap megszült a barátnőm, kislány 3,70kg 61cm. Ma voltunk látogatni, majd rakok fel képet.

Ma vok a 10. dpon. Hát lassan kiviből tesztelnem kéne.
encike 2
 
 


Encike szép nagyo baba, az én kicsi fiam elbújhatott volna mellette. Ahogy érzed, ha kivcsáni vagyo tesztelj. mi bajod lehet?
timejka
 
 


Kép Csenge

még nem teszteltem. Nem akarok csalodni.
encike 2
 
 


Encike tegnap milyen hibásan írtam.

Nagyon nagy a baba, születése után készült egyből igaz, mert nagyon látszik, hogy nagyon újszülött és ilyenkor kicsit csúnyácskák. Olyan mintha már lenne 1 hónapos.
timejka
 
 


Ő 1 napos ujszülött. Tegnap fotoztam. Élőben persze sokkal szebb!
encike 2
 
 


Encike!Szép kislány!

Kép
rena85
 
 


Kép Dorina, Niki
Kép én
Kép Dorcsika
Kép Csak igy lehet birni a meleget
Kép Nikike
Kép Apa
encike 2
 
 


Encike!Gratulálok a szép családodhoz!Büszke lehetsz rá!Remélem,hogy mihamarabb bővülni fog a családotok!Abarátnőd kicsi lánya igazán nagyon aranyos!Nekem a Kingus megszületésekor úgy nézett ki,mint az ET :lol: :lol: Kicsit pihent agyu vagyok,de ráfogom a melegre :oops: :lol: :lol: Üdv mindenkinek:Kriszti

Kép
flacsikriszti
 
 


Köszönöm.
Nekem nincs ilyen ET-s tapasztalatom.
encike 2
 
 


negyedszer kezdem el az írnivalót, mert ez a hüle gép mndig kilép innét. Szóval én nem azt mondtam,hogy tök csúnya a kislányt, de valljuk be, hogy minden újszülött egy kicsit nem szép még, de pár óra, vay 1 nap és megszépülnek. Az én kicsi fiamra azt mondtam, amikor kibújt, hogy ázott kismacska. Tényleg nem bántásból írtam.
Encike a meleget valóban csak így lehet kibírni.
timejka
 
 


Én haragudtam meg amit irtál, nehogy azt hidd.

ázott kismacska. HIHIHI. Szegény ha ezt hallaná!!!
encike 2
 
 


Encike!Szép családod van!

Kép
rena85
 
 


sziasztok!

Itt vagyok újra. Levizsgáztam végre. Sajnos szinte levegőt venni sem volt időm, nemhogy szórakozásból a géphez ülni.

De szomorúan olvastalak benneteket vissza. Hát hol vannak azok a várva várt babák?

Rena! Milyen kezelést kapsz? Ezt nem olvastam. Lehet, hogy már régen írtad, és annyit már nem olvastam vissza. :oops:

Encike! Szépek vagytok!!!!
Kriszti! Ti is szépek vagytok! Mit tud már a kisasszony? Az enyém még nem fordul meg teljesen, csak majdnem. (már nem sok kell neki) Viszont kuncog akkorákat, és gőgicsél. Majd megeszem a drága husikáját. Majd csinálok róla képet, de most nincs itthon a gép.

Kép
tulipán75
 
 


Sziasztok!

Marika!De jó,hogy újra itt vagy!Már nagyon hiányoztál!Örülök,hogy sikerültek a vizsgáid!Jól vagytok?
Endometriózisom van és erre kapok 3 havi kezelést,ez 3 szurit jelent és ez leállítja a ciklusom teljesen.Vagyis klimaxos vagyok,már vannak hőhullámaim de nem vészes!

Kép
rena85
 
 


Marika gratulálok a vizsgáidhoz. Örülök, hogy előkerültél. Kíváncsian várom a képeket.

Basiconak hívják ezt a port Rena. állítólag a szövetekbe lerakódott (vagy hogy kell mondani) savat és egyéb nem oda illőt feloldja. Most tegnap óta szedem, aztán majd meglátjuk mi lesz.
timejka
 
 


Szia Marika :!: :!: :!: GRATULÁLOK A VIZSGÁIDHOZ :lol: :lol: Az én kislányomhoz képest a bucsus körhinta kutyafüle,annyit forgolódik össe-vissza.Körbe-körbe,hátáról a hasára,(pillanatok alatt)és vissza is!Most ott tartunk,hogy a kiságy rácsaiba kapasztkodva próbálja magát felhúzni.Mosolyog,kacag,és már most nagyon rafinált :lol: :lol: (Elvégre nőböl van :lol: )Várom a képeket!Üdv mindenkinek:Kriszti

Kép
flacsikriszti
 
 


Sziasztok!

De jo, hogy már forgolodik a babád.

Marika!
Miből vizsgáztál?
encike 2
 
 


Timi!Megkérdezem majd a gyógyszertárban,hogy tudnak e nekem ilyen papírt adni amivel kiderül,hogy savas vagyok e.Ha már érzel valami változást írd majd meg!Remélem beválik és hamarosan babás leszel! :wink:

Kép
rena85
 
 


Holnap tesztelek!
encike 2
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?