Új privát üzeneted érkezett!

Na Flóra mivel kb egyforma pocónk van , ézért írtam hogy lapos! Tehát a topicból te vagy az egyetlen aki el tudja képzelni a hol vágták fel és milyen rossz helyen van!!!!!!!! :D :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Ó,kibírom,Zsuzsi! Tudod,engem a munka éltet. Csak az idén valahogy sok belőle,meg sok a változás, cseszegetés. Ha nem is engem csesznek, akkor is rossz hallgatni ezeket a gyűlésen.

Kép
flóra 11
 
 


fincsi tökfözeléket főztem meg egy rakás fasírtot hozzá. Vettem dinnyét, igaz egy felet de nagyon fini!

Kép
muzsuzska
 
 

 
 

Értettem én, Zsuzsi,perszehogy. Pontosan tudom,hol vágtak. Azt is tudom,hogyan le tud izzadni az a hely. Hmm... ilyenek vagyunk. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Flóra mit fogsz csinálni a sok lüke kolléga és gyerek nélkül szeptemberig??? :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Hú,micsoda lehűlést jelentettek! Éjjelre még jégesőt is.

Kép
flóra 11
 
 


Tegnap én is fasírtot sütöttem,de egészben a sütőben.

Kép
flóra 11
 
 


Még holnapra van gyógyszerem, aztán piri vagy nem! Ki tudja?
Pénteken délelőtt megyek dokihoz, gondolom akkor kiír dolgozni mert megy nyaralni. ha megjön a piri akkor a 21. napon kell vérvételre mennem-hormonmérés.

Kép
muzsuzska
 
 


Hogy mit csinálok? Bepakolom a gyerekeimet és küldöm őket nyaralni én pedig kezdem a szokásos nyári festést és utána nagytakarítást.

Kép
flóra 11
 
 


Na most elköszönök mert kell a tv (még lusták voltunk szerelőhőz vinni) 9 után jövök ha valaki itt lesz!

Kép
muzsuzska
 
 


Te Zsuzsi,ez érdekes.Általában 3x szoktak hormont mérni egy ciklusban. A 3-dik napon, valahogy a közepén és a ciklus második felében. Neked csak egyszer kell menned?

Kép
flóra 11
 
 


Nem tudom Zsuzsi, mert tegnap olyan későn jött meg a párom,hogy már nem tudtuk összeszerelni a cipősszekrényeket. Ma még mindig nincs itthon a párom,nem tudom,mikor jön. De ha még időben,akkor gondolom szerelünk. Majd meglátom.

Kép
flóra 11
 
 


Lányok, a párom még mindig nincs itthon és nem is jelentkezett telefonon sem. Remélem minden rendben. Szerelés ebből ma sem lesz. :(

Kép
flóra 11
 
 


A párocskám még csak most van úton hazafele. De látom itt ma semmi mozgás.

Kép
flóra 11
 
 


Dög mekleg van. Most kezd megint villámlani és dörögni.

Kép
flóra 11
 
 


Vagyis meleg. Bocs, de már írni sem tudok.

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok

Bocsika hogy eltüntem, de nem sok kedvem van mostanában kommunikálni....:(

A helyzet egyre rosszabb.......
A nagy cirkusz után a család kerül minket és fontosabb téma hogy fehér vagy piros cipő legyen a menyecskeruhához, mint az hogy miből lesz lakás... :twisted: :twisted: :twisted:

Jövőhéten le kell tennem 1 milla előleget, ami meg is van, csak a járulékos dolgokra nincs meg a maradék 5-600ezer...:(
Igy nem tudom miből fizetem ki az ügyvédet, a hitelügyintézőt, stb...

Arról nem is beszélve hogy a gyereknek még kell pár dolog, a dokinak pénz, stb.....

Szóval mostanában sirva fekszek, sirva kelek....:(:(:(

Amint kicsit összeszedtem magam, jelentkezek....

Cupp mindenkinek....

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


ÚrIsten, Tancsu!
Borzasztó lehet neked, nagyon sajnálom,hogy ilyen hülye helyzetbe kerültetek. De kérlek ne sírj! Mindig adódik valamilyen megoldás. A pénz nagy úr,tudom,de végső esetben nézzetek körül,hol kapnátok valami normális hitelt. Ma már rengeteg lehetőség van. Tudom, aztán részleteket kell fizetni,törlezteni,de végső esetben még ez is jobb, mint ilyen családdal lakni.

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok!

Tancsu, nagyon sajnálom! A drága anyós megdobhatna a lakodalom árával benneteket is, mivel nektek nem tartott! Ennyit igazán segíthetne! Tudom könnyű ezt mondani. az én apám is ilyen!

Benó remélem túlélted a vírust! Hol vagy??????

Flóra, ma mazoista voltam, elmentem turiba,cipő-ruha. Nagyon jó cuccok voltak, de minden ruha kicsi volt rám. A cipők nagyon szép bőr topánkák szandálok,volt amin még a német árcédula is rajta volt, de mindnek magassabb sarka volt! Lennék 190cm, de én ezekben egyet tudok lépnio a második a bokatörés lenne!
A ruháknál megint ledőbbentem, lehet hogy kövér vagyok, de nem akarok éhezni!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Jelentem még mindig rohadt meleg van.

Kép
muzsuzska
 
 


Sziasztok....

A helyzet megoldódott....
Holnap csomagolunk és költözünk...
Remélem pár napon belül tudok majd ide is jönni...

Gondoljatok majd ránk....

Cupp mindenkinek...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Hú, Tancsu. Ez gyors volt. De legalább megoldódott. Látod,mondtam,hogy mindenre van megoldás. Bár még nem tudom,hogyan oldottátok meg,de fő,hogy legyetek rendben és el onnan! Igazatok is van,hogy most rögtön,ha van rá mód. Ebben a környezetben már csak ártanál magadnak,a babának és a kapcsolatotoknak sem tenne jót.
Kibírjuk, amíg nem tudsz jelentkezni,bár nehezen.De amint tudsz,gyere! Kíváncsiak vagyunk a részletekre is. Kép

Kép
flóra 11
 
 


Benó, egy vírusnak így megadtad magad? :shock: tessék meggyógyulni! Nahát! Milyen dolog ez,hogy amikor kezdődne a szabid,akkor betegszel meg? Kép

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzsi, tegnap én is megnéztem pár ruhát a turiban. Érdekes, sose szoktam ott vásárolni, nem is tudom,hogyan akadt az utamba és miért mentem be. Voltak igazán szépek dolgok is, de nem értem, hogy miért ilyen drágák,ha nem is újak. És persze a mi méretünk,főleg az enyém, az még dupla annyiba került. Így szépen kijöttem vásárlás nélkül.
Na a magassarkú az számomra is kínzás lenne. Útálom! Holnap biziosztásra felveszem a nyári kosztümkémet,ehhez van egy vajszínű táskám és cipőm is, ami még nem az a túl magasés nem tűsarkú,hanem kocka. De holnap nem ezt a cipőt veszem fel hozzá,mert akkor harisnyanadrág is kellene,abba pedig most belesülnék. Van egy bőr belépőm szintén vajszínű,na ezt veszem fel hozzá. Az eleje teljesen olyan,mint egy cipő,szép és kényelmes.

Kép
flóra 11
 
 


Lányok, tegnap őrült vihar volt nálunk. Ömlött a víz minden szobában be, az ablak alatt,felett, a plafonról csepegett le a víz. Éjfélkor még futkároztunk fel alá a rongyokkal. Rengeteg fa dőlt ki, ágak törtek le.

Most megint kezdődik, már fúj a szél és villámlik. Jön a vihar. Tehát megyek. Szerintem nemsokára hozzátok is elér,pár óra.

Na pá. Megyek viharlesbe. Készítem a rongyokat. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok!

Hát Flóra nem semmi vihar lehetett! Itt még előszele sincs!

Kép
muzsuzska
 
 


Tancsu, ez gyors költözés lesz! Kiváncsian várom mi történt!
Csak kérlek vigyázz magadra és Gergőre!

Kép
muzsuzska
 
 


Benó!! Kezdek aggódni, Te nem szoktál csak úgy eltűnni! Mi van veled?

Kép
muzsuzska
 
 


Szivi, holnap orvos? Én is megyek!

Kép
muzsuzska
 
 


Cupp Zsuzska...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Milyen dokihoz mész?
Bocsi, de eléggé szétszórt vagyok...:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Mindenkitől elnézést kérek,hogy most nem tudok koncentrálni semmire...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Timivel mi lehet?
Pár napja nem járt erre...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szia Tancsu!!!!!!!!!! Nyugi!!!!!!!!!!! Nem kell koncentrálni, csak zúdíts ránk ami a szíved nyomja!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


2 nap lapitás anyósék részértől történő lapitás után a párom ma rákérdezett megint a pénzre, hogy mizujs vele, mert kell a lakásra...

Olyan vita lette belőll, hogy anyós üvöltötte, hogy menjünk ahova akarunk!!!!!!

Párom a fejéhez vágta hogy szarik az első lehendő unokájára is....

Szóval ma eljutottunk odáig, hogy csomagolunk holnap vagy holnapután és többé hátra se nézünk...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szombaton beszélek nagyimmal pénzről...

Anya emlitette, hogy van eltéve pénze, kérdezzek rá....
De mondta hogy tuti ideadja, pedig ő a temetésére meg hasonlókra kuporgatja....

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tegnap a párom elmesélt 1-2 részletet az egyik kolléganőjének...
Ma a főnöke azzal fogadta, hogy bármi történjen a csapatra számithatunk, ha nagyon gáz van, akkor ők nem hagyják elúszni a lakást..
A cég számlájáról leemelik a fél millát és ha megvan a hitel, akkor visszafizetjük...

Teszem hozzá:még 1 éve sem dolizik ott a párom!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ez nagyon jó hir, de borzalmasan elszomoritó, hogy úgymond idegen emberek hamarabb állnak mellénk, mint a saját családja...:(:(:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Rohadjon el az anyósód, és pusszancs a párodnak amiért melleted áll és félt!!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Igazi férj!!!!!!!!
Boccs de anyósókat nem szeretem, kívételt nem nagyon ismerek!
Nagyon vigyázz magadra, nehogy megemeld magad, vagy túl ideges légy és meginduljon a szülés!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Amikor nekem kellett pénz egy kolléga adott kölcsön és még meg se engedte hálálni, a kamatokat ki akartam fizetni, .és írtam elismervényt hogy átvettem de összetépte.
Szóval vannak jó emberek!

Kép
muzsuzska
 
 


Vannak előnyei:
1. anyós nem fogja dajkálni Gergőt!!!!!!!!!
2. nem kell látnod ha nem akarod többé!
3. Saját lakásotok lesz!!!!!Magatok urai lesztek!!!!!!!
4: Ezek után nem kell lakodalomba menni!!!!
Hurrrrrrrrrrrrrrá!

Kép
muzsuzska
 
 


Hát a lakodalomhoz amúgy sem lenne kedvem....:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Olyan kár hogy nem vagyok közelebb , úgy segítenék nektek!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Most mindenből pénzt csinálunk...
Párom eladja a féltve őrzött motorját, én meghirdetem a sosem használt menyasszonyi ruhámat....
Ha csak pár tizes is jön, de most nagyon szükség van rá...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nem lehet több kölcsönt kérni??????

Kép
muzsuzska
 
 


A ruhát a párom nem nagyon akarja hogy eladjam.....

Mondtam neki hogy jobb igy, majd 10 év múlva elvesz rendesen is, akkorra hátha lesz lagzira pénzünk...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


De lehetne....

A bank 13 milláig ad...
De nem tudok havi 40-től többet kiszoritani....
Ez meg 7 milla hitelnek felel meg....
Igy is 7.5-öt kell felvennünk....ez plusz teher lesz...
De majd csak megoldjuk...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Albérleten nem gondolkodtatok amig megkapjátok a hitelt???????

Kép
muzsuzska
 
 


Akkor rögtön költözhettek a saját leendő lakásba?

Kép
muzsuzska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?