Új privát üzeneted érkezett!

Emesó
A PHBB-s kódsort kell bemásolni....
Vendég
 


Gigaboszi!!

Na azért ennyire nem értek hozzá!!Mi a fene a PHBB?????
:oops: :oops:

mesó

Kép
emesó
 
 


Emesó
Beírod az dátumot, a ciklus hosszát... háttér, figura kiválasztása
Ovulációs vonalzó készítése feliratra katt...akkor kapsz két kódsort, onnan a PHPBB-set kell az aláíráshoz bemásolni...
Vendég
 

 
 

Gigi!!!

Köszi!!!! :lol:

mesó

Kép
emesó
 
 


sziasztok!

emeso! ugyes vagy, szep a vonalzod

arnika! megint ugyi vagy a vizsgakal!

jo lehet nektek holnap talizni! jo szorakozast!

kincs! talan holnap sikerul pocak fotot fel tenni, tegnap csinaltunk uj fotokat, csak ma a ferjem meg most sem jot haza a melobol, valami problema es o tudja le szedni a fotokat a geprol, eleg draga volt es nem nyulok hozza

en magyabbol be fejeztem (meg az erkejt lehetne jobban...) a takaritast es vegre lehet nyugodtan le ulni, mert amig nem volt kesz meg az sem eset jol

en is strandolnek, de egyedul nem megy, potlaskent ha nincs ujab problema a ferjem munkahelyen penteken megyunk a tengere vasarnapig es remelem jol le husolom magam

na puszika

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok!
Csak bejelentkezem, irdatlan beteg vagyok, meg a gyerkőc is....

Szmet!
Ha B. viszi egyedül a két rendelést, akkor sokat kell várni. Pörgeti, nem tököl feleslegesen, de egy embernek sok a kettő. Gondold végig, mit akarsz megkérdezni és írd össze. Nálam nagyon díjazta. Válaszol mindenre, de neki te vagy a sok ezredik betege, a nagyon egyértelmű dolgokat nem mindig mondja. Kérdezni kell.
vovanda
 
 


vovanda: Köszi annyira sok kérdésem nincs így fejben tartom. Megkérdezem hogy mi a véleménye a vérvételről és megmutatom neki amiket én mértem és persze arra is kíváncsi leszek hogy elmúlt e a ciszta. Majd holnap este jelenkezem délután kettőre megyek
szmet
 
 


Akkor holnap nincs tali! :( Mi megyünk 11 után,de úgy látom senki sem ér rá!Már beszéltem Kincsel is.
Remélem B.majd ráér pár percre.

Na megyek is készülök az útra!Puszi mindenkinek!
Majd bepótoljuk remélem!

Kép
ani0227
 
 


Vanda
Jobbulást!

Tali :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Szmet
http://www.labtestonline.hu/A1c.html
(az informátorom belgyógyász, klinikai laboratóriumi szakorvos... :wink: )

Mesó
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok

Ani, Kincs, Gigi sajnálom a talit :( pedig már úgy beleéltem magam

Mesó ügyi vagy, akkor már ha jól látom nemsoká itt az akció :wink:

Gigi azaz oldal nagyon jó!!!én köszi :lol:

Móni tenger óóóóóóó de irigyellek ebben a melegben :mrgreen: :lol: jó mulatást nektek

Ani nektek is jó kirándulást :)

szép estét

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok!

Vovanda!!
Jobbulást nektek!!!

demonig!!
Húúúú, de irigyellek a tenger miatt!!!Jó kikapcsolódást! :lol:

ani!
Ti is kettő óra körül jössztök????

Szép estét !!!

mesó

Kép
emesó
 
 


Emesó!
Nem,mi délelőtt megyünk.Éppen ezért nem sikerül a csajokkal talizni. :( :( De majd úgyis megyünk még Vandát meglátogatni.

Kép
ani0227
 
 


Nemsokára indulunk Debrecenbe majd este jövök és mindenről beszámolok. Drukkoljatok hogy ne legyen cisztám.
szmet
 
 


szmet! megy a drukk ezzerel!

meg nem 100% a tenger a ferjem munkaja miatt, tegnap is 13 orat dolgozot a szegeny, remelem ma minden ok lesz es mehetunk

puszika

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok!

Árnika, szuperül mennek a vizsgák, gratulálok :wink: Hány van még?

Vanda, mit szedtetek össze? Gyors gyógyulást nektek.

Móni, irigykedem én is... Tenger... De vigyázz a nagy melegben, s a tűző nappal!

Kép
mazsi02
 
 


Sziasztok

Remélem mindenki hűsöl a szobába :)

Lányok én most viszont nagyon szomorú lettem :cry: megjött az eredményem. Kincs adj nekem tanácsot!!!
Az inzulinom : 0 perces 6,6 ez még jó de a 120 perces 61,5 !!!! :cry: :cry: :cry:
Még rosszabb lett mint met előtt :shock: sejtettem hogy nem lesz valami hejde fényes, de hogy ilyen rossz legyen. Éreztem a súlyomon is, hogy vmi nincs rendben. ááááá

A jó dolog az egészben a TSH ami 2,22 az egész jó , de ezen még fogunk alakítani. :wink:
A progim 6,2 de 19. nap. A 21. napit nem tudtam összehozni. Bár nem tudom milyen mértékben nő naponta , de szerintem ovura utal. :roll:
Majd a dokinő hétfőn mondja a továbbiakat, de szokott vkinek az IR romlani a 6 hónapos kontrollon??
Na jó befejezem,

bocsi lányok de most tiszta zazu lettem :oops: :cry:

Mazsi még ezután jön vizsgákon a java, holnap lesz egy jog vizsgám, hallod Vanda!! kedden írásbelizek, köv. héten szóbeli utána meg babázok :) :wink: bárcsak ne álom lenne

Vanda gyógyulgatsz remélem, ne légy ennyire csendben nem szeressem.

Mesó neked volt már IR kontrollod??

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok!!!!

árnika!!!!
nekem nem szoktak nézni csak 0 perces inzulint.Az a legutóbb 11, 1 lett.Határ esett.Én azért nem tudom, hogy ez mennyire rossz vagy jó mert mikor nekem leveték az első inzulin akkor az eredményem 52 lett.Én még senkinek nem hallottam , hogy ilyen magas lett volna.Felhivtam a labort és kérdeztem, hogy ez éhgyomri, vagy terheléses, de nem tudták megmondani.A papiromon nem volt feltüntetve,sem az hogy hány perces sem az hogy éhgyomri vagy sem.Az a helyzet, hogy ekkor volt a terheléses cukrom is, és arra gondoltam, hogy esetleg a terhelésesen nézték meg.
Azóta a Kontroll inzulinok mind 11, 1- 11,2.

Voltam ma Bodinál!!!Mi fél 3-ra értünk oda, de nagyon sokan voltak még!!!Tuti tulórázott ma a dokibá!!!!!
A nyhártyám 8, 5 volt ma.Remélem még szépen növekszik.Hétfőn újra uh. :lol:

mesó

Kép
emesó
 
 


Emesó
Én 1/2 3- 3/4 3 körül jöttem ki a fogászatról...
Hallottam magasabb inzulinokról is... :cry:
Hétfőn mikor mentek?

Árnika
Van, akinek nem a met, hanem más gyógyszer jön be... (pl.: Avandia, Avandamet)... ezt sajnos ki kell kisérletezni, hogy kinél mi válik be...
Diétázol? Mozogsz eleget mellette?
Vendég
 


Gigi!
Hétfőn reggel 8-ra megyünk.A punkciók előtt megnéz!!!
Mi volt a fogdokinál???

mesó

Kép
emesó
 
 


Megjöttem még mindig van ciszta 14mm. Azt mondta B. hogy így is meglehet a tüszőnövelést csinálni és majd lefagyasztják és ha elmúlik akkor lesznek a továbbiak, hát ennyi a lényeg.

Ani neked mekkora volt a ciszta?
szmet
 
 


Emesó
Fogorvos... minimális mennyiségű fogkövet szedett le... inkább csak az ellenőrzés miatt járok oda...

Szmet
Ha ilyen makacs cisztám + emelkedett HbA1c-m lenne :arrow: inzulinszintet biztosan nézetnék...
Vendég
 


Gigi az avandaról már hallottam, de azt hittem hogyha a három hónapos kontrollon az értékeim nagyon szépek, akkor késöbb , ha kicsit is de az inzulinom is jobb lesz. :(
A diéta mióta suliba járok azóta nem nagyon megy, a mozgás pedig leredukálódott arra, hogy nem kocsival közlekedem hanem gyalog :wink: az viszont elég jó kis km is tud lenni.
De ez is tuti kevés :( Én nem bánnám ha maradhatnék ennél a gyógyinál, csak esetleg emelt adagban, és vizsgák után szigorú diéta!!

Mesó no ezt most nem értettem, :roll: szerintem neked tuti hogy volt terheléses, és ez a magas érték is terheléses, hiszen gondolj bele hogyha ez a 0 perces akkor mennyi lenne a 120 perces. Azt meg gondolom tudod hogy terheltek-e :) és akkor tuti nézték az inzulinod is!!!
Azóta te nem voltál kontrollon??

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok!

Csak bekukkantok. Szarul vagyok. Hánytam, meg volt egy kis vérzés. Talán annyi sem volt, mint a múltkori, de valahogy besokalltam. Iszonyatosan elegem van. Nem tudom, hogy fogom ezt idegekkel bírni. Manó mától itthon van, igaz, mára még Pasit is hazarendeltem, mert tegnap felkelni se bírtam. Elegem van mindenből. Hiába teszek meg mindent, valahogy minden ellenem dolgozik. Betegség, kevés pihenés (legalábbis több kéne vagy a t..köm se tudja).
vovanda
 
 


árnika!

Leirtam neked pü-ben .Remélem érhetőbb???? :lol: :D
Voltam diabetológusnál vele!!Egy csomó minden vizsgált nálam.Akkor is csak a 0 inzulint percest nézték!!!! :cry:

mesó

Kép
emesó
 
 


vanda! tarcs ki, muszalj hogy acelbol legyenek az idegeid mostanaban es minden rendben lesz

arnika! sajnalom az inzulin eredmenyedet, majd hetfon biztos mondanak ra valami okosat, sok sikert a vizsgakhoz

szmet! mit mondot a doki az eredmenyeidre??? gondolom nem csinalod most a tusziket, talan fagyasztva nem 100%-ak, de ez csak az en velemenyem...

puszika mindenkinek!

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Szióó!

A talit én is sajnálom, de így alakult.. egyszer hátha :wink:

Ani milyen volt gyere mesélj!

Vanda kitartás, nem egyszerű de csak a jóra lehet ilyenkor gondolni, és jobbulást!

Árnika várom a dokinő utáni jelentkezésed
az inzulinod sajna tényleg magas, ahogy Gigi írta a bogyók között is lehet válogatni és az avandametet is kipróbálják sokan

szép napot
Vendég
 


moni: Még soha nem volt cisztám így nem tudom mennyi idő még elmúlik. B. doki javasolta a fagyasztott tüszőket, hát gondolom tudja mit csinál bízom benne. Remélem ha megmarad akkor amikor lesz a leszívás azt is leszívja.
Türelemes vagyok és majd meglátjuk mi lesz.
B. nem kért semmilyen eredményt csak a három inszem papírját adtam neki oda, Majd még csináltatok vérvétel a következő hónapban is.
Mostmár erősen a mellett vagyok hogy B. hez fogunk járni :D :D Nekem nagyon szimpi de persze T is. B.nél sokkal jobban megértettük a dolgokat.
szmet
 
 


Sziasztok!!

Szmet!!
szokott B. ilyet csinálni, hogy leszivja a cisztákat!!! :lol:
Miért kell a tüszőket lefagyasztani???akkor már miért nem embrióként fagyasztják őket???? :shock:
Látom eltökélted magad B. mellett!!! :lol:

Vovanda!
jobban vagytok már????gyógyulást :!:

ani!
Mit szólt a dokibá a gyerkőcökhöz???

szép napot!

mesó

Kép
emesó
 
 


Sziasztok!
Még élek, kicsit jobban vagyok. Majd jövök még, próbálok pihenni.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Árnika, sajnálom én is az inzulin eredményt, kíváncsi vagyok hétfőn a dokinő mit fog mondani.

Ani, mi volt tegnap?

Móni? Tenger?

Szmet, tüszőket ill. petesejteket úgy tudom nem fagyasztanak. B. B. embriókat mondhatott, ahogy Emesó is írta.


Jó hétvégét mindenkinek!

Kép
mazsi02
 
 


sziasztok!
én is itt avgyok, aláírom a jelenlétit, csak lusta vagyok megnyilatkozni....
akinek szükséges, annak drukk, a többieknek is:-)
1szálpasi
 
 



Sziasztok!
Nagyon örült mindenki nekünk.Szegény B.teljesen el volt havazva,de jött nagy örömmel.Büszke volt magára,hogy jól sikerültek a babák!Kép

Kép
ani0227
 
 


ani: Nagy ari a kép! B. bizti büszke volt. És azért is tisztelem mert még ilyenekre is rá lehet venni, hogy rengeteg a betege és mégis kijön és megnézi a babákat. :D :D :D
szmet
 
 


Sziasztok

Vanda Balunak nagyon SOK BOLDOG SZÜLINAPOT
Remélem már jobban vagytok mindketten, és tudtatok kicsit ünnepelni. :P

Ani szuper a kép B.B.-vel. Megnéztem a többit is, olyan édesek mindketten :) a kedvencem a beájulós.

Gigi ez egy dokinak biztos szuper anyag , Én volt amit kétszer olvastam át, hogy megértsem. :oops: :lol:
Mindenestre vannak benne jó dolgok, de holnap már többet tudok. :wink:

Móni remélem kipihizted magad a tengernél, gondoltam rád itt a dög melegben a szobában :lol:

Timi nagyon eltüntél, írj!! :roll:

Emesó már értelek, így már leesett. a 120 percesed 52 az tuti, és a 0 perces a 11.
A cukrod jó??
Drukkolok holnapra!!

szép estét mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Ani!
Doki báról nem lehet igazán jó képet csinálni, ha tujda, hogy fotózzák. Bár a neten lévőkhöz képest ez nagyon jó. :D

Árnika!
Köszi!! :D
Volt szülinap, bár nem egészen úgy, ahogy terveztük. Tesómékkal lett volna közös buli (náluk két névnap és egy szülinap van júniusban), de sajnos a kislányuk beteg lett. Nem akartunk vírusokat keverni.
Holnap UH, remélem, B. mond valami jót.
vovanda
 
 


Sziasztok!!!

ani!!
De ééééédesek a babák!!!!!Milyen aranyos a dokibá velük!!!! :lol:

árnika!!
Ügye akkor szerinted is a 120 perces lehet az 52.Azért o percesnek nagyon -nagyon sok????? :?: :?:
A cukrom határeset volt mindig.A diabetiológus egy hónapig mérette velem minden étkezés előtt és étketés után 1 1/2 órával.Vezetnem kellett naplót.A mettől az is nagyon jó lett!
Lehet hogy hülyét kérdezek, de én mindig éhes vagyok.Általában 11/2 -2 óránként ennem kell.Nálad van ilyen?????
Diétával hogy állsz???

csajok!!!!!Úgy érzem, hogy most hamarabb volt ovulációm!!!!Ilyenkor számit ez????vagy nem, csak a nyálkahártya?????

szép estét mindenkinek!

mesó

Kép
emesó
 
 


Csendes a topic nagyon!
Vanda!Gondolok rád holnap!Ugye dobsz egy sms-t?

Szmet!
Nekem a cisztám azt hiszem 17-20mm volt.De úgy volt,hogy B.kiszúrja,de elmaradt.
Mikor indultok kb?Elküldöm privibe a telefonszámom,ha bármi kérdésed van,és esetleg tudok segíteni a protokoll alatt,nyugodtan hívj! :wink:

Igyekeztünk csütörtökön nem a "csúcsforgalomba" odaérni B.hez,de még délben is rengetegen voltak.De tényleg rendes,hogy kijött.A nővérek is nagyon rendesek voltak.Még a biológusok is kijöttek.Elvégre nekik is közük van a dologhoz.(Olyan hülyén éreztem magam,hogy nekik nem vittem semmit.)

ÉS AMI A LÉNYEG!Nem fogjátok elhinni!Én sem hittem.Tegnap reggel óta a kislányom ciciből eszik!!!!3 hónaposan értük ezt meg.De még tegnapelőtt nem kellett neki.Olyan hihetetlen!Azt mondták,ha egyből az elején nem evett így,nem is fog.Minden esetre néha meg-meg próbáltam szúrópróba szerűen,és semmi.Tegnap pedig rácuppant! :D :D :D :D :D :D

Kép
ani0227
 
 


ani:Július 10-én megyünk uhra. És majd ott meglátjuk hogy mi lesz. Azt mondta B. hogy elvileg így is el lehet kezdeni és majd lefagyasztják. De ha veled várt 7 hónapot velem is fog.
Majd írok, hogy mi volt addig végülis semmi nem tőrténik.
szmet
 
 


sziasztok!

ani!annyira édesek a babák! :D B. kezében pedig olyan jól áll a kis Jázmin.bár szerintem neki minden baba akinek a létrejöttében segített jól mutat. :D

szmet!reméljük minden rendben lesz azzal a cisztával,és eltünik a sunyiba. :wink:

kincs?gigi?hogy vagytok?babócák?

mazsi!csini kismami vagy.az orvos fogadásával hogy állsz? :roll:

móni!jó lehetett a tengernél.írígyellek.de ennyi pihenés mindenkinek jár.remélem jól vagytok? :wink:

vanda!sok boldog szülinapot Balunak! :D remélem jól vagy.?várjuk az ultrahangos beszámolót. :wink:

mesó!akkor a te 0 perces inzulinod szuper.a 120 perces kicsit magas,de az enyémhez képest alacsony.ugyanis amikor először mérték nekem a 0 perces is magas volt a 120 pedig oltárian magas.de mostmár egész jól lement.a dokinő is megdícsért,hogy ennyi idő alatt mennyit javultam.bár most nem tudom,hogy hol álluk,mert a 6 hónapos kontrollra nem kért terhelést,csak hormonokat.hát kíváncsi leszek. :roll:

árnika!itt vagyok én,csak inkább olvasgatok.semmi különös nem történik velem.diéta,torna megy tovább,igaz amióta voltunk a dokinőnél azóta eddig még csak 5kg-t fogytam.így összesen eddig14 kg ment le.még szeretnék egy pár kilót és akkor szupi lenne.a lombikot is csak akkor kezdjük,ha a dokinő engedi,és a súlyom is jó lesz.a vérvételem eredményéért a héten megyek,mert azt mondták 1 hét múlva lesz kész.kicsit csodálkoztam,mert neked hamar kész lett.na mindegy.11. pedig a 21 ciklusnapira megyek.és aztán a dokinőhöz.jajj.tényleg te ma mész.írj amint tudsz,hogy mi volt!?pusszancs!

mindenkinek szép napot!

Kép
timé&tati
 
 


sziasztok!

meg jottunk, jo volt a tengeren, gondoltam am ratok is, erztetek? le vagyunk sulve mint 2 kis malacka, de sebaj majd elmulik... :lol:

ani! nagyon edesek vagytok es dokiba is nagyon jo pofa, orulok hogy jol ment a kirucanas

arnika! meleg volt nalatok a hetvegen? na ne mond? azert ne kuldj el melegeb eghajlatokra, csak cukkolak :wink:

szmet! orulok hogy tetszet B doki, nekem olyan 10 eve volt cisztam kb 4,5 cm (nem mm) es tobb mint masfel evig szedtem a fogamzasgatlot, de nalad nem ilyen nagy, ha sikerulne valahogy B-nek le szivni jo lenne es akor talan indulhatnak az embrikek, meg majd kerdez ra

mazsi! hogy vagy? birod a meleget? en mar 9 kg-nal tartok es fel jonni a 3-ikra lift nelkul valahogy mar nehezeb, azon gondolkoztam hogy el menek uszodaba terhes noknek hogy legyen egy kis mozgas napjaimban

vanda! remelem meg otthon vagy, ird majd meg hogy mit mondot B, jobbulast es ha kesve is Boldog Szulinapot Manonak!

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


na most kaptok pocak fotot

Kép pocak 23-ik het vegen +9 kg

Kép pocak 23+1 a tengeren

Kép pocak 23+1 a tengeren

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


móni!örülök,hogy jól éreztétek magatokat.jóóóóóóó nagy pocid van!csini kismami vagy.de jó lehetett a hullámok közt pancsizni...hmmm...én is akarok...de majd megyek én is csak nem a tengerre.sajna.bár nekem a strand is nagyon jó... :wink:

Kép
timé&tati
 
 


Sziasztok

Móni naaaaagyon sokat nött a pocid :) szerintem hatalmas lesz a végére, most nagyon beindult.
A hétvégén éreztem egy enyhe fuvallatot, az Te lettél volna :roll: :lol: még mindig jobb ha, ez csap meg, mint a 220 :wink:

Vanda :roll: ????menetközben beszéltünk, pusz :P

Emesó neked a 0 perces inzulinod is magas!! Diéta :roll: most nagyon rá kell állnom, mert elhanyagoltam, és ha fogynék akkor tökéletes lenne minden eredményem.
Nem tudom neked hogy van megszabva, de nekem 160 CH lehet ennem, próbáld azt tartani.


Voltam ma a dokinőnél, azt nem mondom hogy megdícsért, de nem olyan tragikus a helyzet. A cukrom és a 0 perces inzulinom azt mondta, hogy nagyon jól helyrejött, a diéta +mozgással helyrejön azt mondta a 120 perces is, és felemelte a metet, és a letroxot is.
A progim nem igazán tetszett neki (keveselte) :( , de vszinű a gyógyikkal az is javul.
Úgyhogy most egy kicsivel kerekebb lett a világ :) szerinte nagyon jól haladok :lol:

várlak benneteket a hírekkel

drukk mindenkinek akinek szüksége van rá

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


timi! tenyleg jo volt a tengeren, remelem mindenkinek lesz egy kis husoles a nyaron, akar strandon, balcsin, ki hova megy

arnika! 220 az nem kuldok, de egy kis frisules mindenkinek jol esik, az ejel picit eset az eso es jol aludtam tole, persze mar semmi sem erzodik belole, de legalab egy egyszaka jo volt, a pocim tenyleg nagyon nagy, amint lathatod mar +9 kg-nal tartok, talaltma egy linket ahol azt irja hogy ikreknel fel megy egy 18-20 kg, ugy hogy talan meg benne vagyok, igaz a 9 kg-ot a 24 hetre irtak ki es en a 24-ik vegere bizti +10 leszek, na de inkab jol legyenek a babak es fejlodjenek a pociban mint inkubatorban, orulok hogy jobban vagy es hogy jok a kilatasok, talan ha be fejezed a sulit jobban tudsz koncentralni a dietara es tornara, szoritok

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok!
UH szerint a babák 11 és 12 mm-esek. Eddig minden rendben, legközelebb 2 hét múlva kell menni.

Majd jövök bővebben, csak nem vagyok valami jó formában, nincs türelmem írni.
vovanda
 
 


moni: Nagyon jók a képek. Csak így tovább gömbölyödj :lol: :lol: :lol:
szmet
 
 


Vanda mégegyszer pirinyóknak hurrá hurrá hurrá!!! :lol:
Barna pedig MONNYON LE!!!!! :evil:

Kincsi merre vagy?? :roll:

Kjaja mizujs , írj!!!!???

Emesó veled helyzet, sítáborosok mikor melegednek???

Csajok és lusta Pasi Én úúúúúúúúúgy be vagyok sz....va, holnap irásbelizek, már teljes a káosz a ki9s pöttöm agyamban, drukkoljatok nekem :!: :oops: :? :)

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


)Sziasztok!

Ani nagyon jó kép dokibával!
mi nem csináltunk :cry:
szopihoz grat!!!

Árnika szuper,hogy végül a dokinőnk javulást diagnosztizált :wink:
(a pco bulin volt ugyan pesten? még nem tudattam vele,hogy kiskincs megszületett :oops: )
Holnapra hipermegadrukk és nagy kalap k@ki :wink: olyan ügyi leszel ahogy eddig :!: :!: :!:

Móni pocakod nagyon szép!!! olyan jó a kismamikat látni,sokat mocorognak? Vásárlással hogy haladtok?

Vanda nekektek is puszi a két mazsolka méretéhez gratulálok!

Timi azért nézz be gyakrabban, mesélhetsz bármiről!

Itt rohannak a napok, az elalvásunk egészen jól megy alig sír csak ha nagyon álmos lesz. 6kilót átléptük és a héten kapunk szurit :(
ma délután 3órát aludt :D én kettőt :lol:

jó éjt
Vendég
 


Hú Kincs!Ez nem semmi!Ügyesek vagytok!Nekem 10 perc-negyed óra sikerül délután,jelzem HA sikerül. :(

Szmet!
Nekem a ciszta bevérzett volt,és ezért nem lehetett vele mit kezdeni.Ebben az esetben nem tudják kiszúrni,mert úgy viselkedik a tű hegyére a ciszta mintha olajfoltot szertnél kilyukasztani.Minél jobban közeledsz,annál jobban távolodik.B.ezért nem mert hozzányúlni.El tudod képzelni mit művelt volna bennem ha megpróbálja....Maradt a gyógyszeres kisérletezgetés.Nálad lehet megpróbálja.

Vanda!Mégegyszer:Nagyon örülök neketek!!!!

Timi!Kitartás!Téged is megedz az élet.

Móni!
Nagyon ari kismami vagy! :D

Árnika!
Szurkolok a vizsgádhoz!Mikor lesz vége ennek a sok stressznek?Mi leszel ha nagy leszel?

Kép
ani0227
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?