Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Encike: szerintem jókor voltatok együtt. Drukk, hogy baba legyen belőle ;)

Nita: BOLDOG SZÜLINAPOT!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Virág!
Remélem lesz eredménye!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Melcsi: Hogy nekünk milyen egyforma tüneteink vannak, illetve neked csak voltak! :lol: :lol: :lol:
Hát egy darabig én is a férjemre bízom a vásárlást, már meg is beszéltem vele! :lol:

Nita:[/b] BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!! :lol: :lol:

Virág: Gratulálok a laptetőhöz!!!!! :wink: :lol: :lol: :lol:

Ma felhívtam a védőnőmet, megszereztem a számát, kedden nem tud fogadni a rendelési idejébe csak szerdán! De tök rendesnek tűnt, legalábbis a telefonon keresztül! :lol:
Mondta, hogy egy háromnegyed órára számoljak, mire minden adatot átbeszélünk, meg kitölt! :)
zsu83
 
 

 
 

köszönöm hgy gondoltatok rám! :lol:
zsu általában fél óra amíg kitöltetek minden papaírt,akkor több ha még nekiáll mondokázni! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kiriki, jobbulást kívánok, gyógyulj meg hamar! Ilyt még nem is hallottam, hogy a mandula helye gyullad be, nem nőtt véletlenül vissza?

Nita, Isten éltessen szülinapod alkalmából!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


datolya köszönöm szépen!
Hogy vagytok? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



köszi vera!!!!!!!!!
mostmár jössz többet? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



igen értem! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Ha én is elkezdek kérdezgetni még lesz egy óra is! :lol: :lol:

Vera, Datolya: Hogy vagytok?
zsu83
 
 


zsu kérdezgess nyugodtan! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hello Vera!
Lakással hogy álltok, elköltöztetek már?
encike 2
 
 


jóéjt lányok! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Áááááá dehogy. még elíndítva sincsen mert a férjem melóhelye ráült a papírra. De amúgy tegnap mondta egy barinőm hogy sajna szinte minden bank most nagyon korlátozta a vevés utáni eladást. Azaz lehet hogy én nem adhatom el 10 évig. De ezt majd megérdeklődőm mert nekem lényegébe véve az lenne a jó ha átvihetném a másikra de ez nekünk egy két max 3 évig jó. utána már tutira kicsi lesz mert 4!!!!!! sulisom lesz és jó lenne különrakni őket.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sok jo ember kis helyen is elfér!!!

Most néztem a hőm 16.cn-ra tette pét. De aznap nem voltunk együtt. Hát nem tudom!!!????
encike 2
 
 


encike sikerűlni fog!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita: Kérdezgetek!!!! :lol: :lol: :lol:

Enci: Ne add fel! Sikerülni fog! :lol: :lol: :lol:
zsu83
 
 


Ma is voltunk d.u. együtt, hátha még jot adtunk!
encike 2
 
 


Megy a drukk neked ezerrel Encike! :lol: :lol: :lol:
zsu83
 
 


Sziasztok!

Nita! Boldog Szülinapot! Mit mondott a doki?

Encike! Biztos jókor voltatok együtt, s most összejött a babóca.

Zsu! Sajnálom a rosszulléteket. Most a férjecskédre hárul egy kicsit több feladat. Remélem hamar elmúlik ez az időszak. Kitartás!

Datolya! Nem nőtt vissza, mindegyik doki, aki a torkomba nézett eddig, kapásból mondta, hogy kivették a mandulámat.

Viri! Hogy vagy? Kende hogy bírja a meleget?

Melcsi! Milyen jó nektek, hogy ilyen közel a Balcsi. Én úgy szeretem a vizet. Picurkádról mikor látunk képet? A Hanna milyen nagy lány már, s milyen helyes.

Én már kicsit jobban vagyok, de az antibiotikum nem hozta meg a várt eredményt. Már több mint a felét beszedtem, s a jobb oldalon még mindig nagyon fáj, alig tudok nyelni. Tegnap este végső elkeseredésemben pálinkát ittam. Azt hittem tüzet okádok, úgy marta, de ma reggelre már kicsit jobb lett. Azt hiszem, ma este is kúrálom magam.

Férjem megint éjszakázik. :cry: Nem szeretek egyedül aludni.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki: Köszi, aranyos vagy! Amikor már nagyon elvagyok kenődve, mindig arra gondolok, hogy a babánk már itt növekszik a pocimban! :lol:
Szegénykém, neked se lehet most könnyű!
A pálinkáról már hallottam, hogy nagyon jó torokra, meg fertőtlenítő hatású! Én egyszer fogfájásra alkalmaztam, de azóta rá se bírok nézni a pálinkára! :)
Nagyid hogy van?
Szombaton és vasárnap nekem is éjszakás a férjem! :cry:
De már nem sokáig vállal éjszakákat, inkább itthon akar velem lenni éjszaka! :lol:
zsu83
 
 


Sziasztok!

Enci: a ferti szerintem a vonalat az ovu idejére teszi, amikor kipattan a pete. Mivel előtte való nap voltatok együtt, szerintem okés lehet. Mert a kiskatincsok elélnek 24-48 órát is a méhbe.

Kiriki: már kicsit összeszedtem magam. Igyekszem nem letörni, mert akkor csak depis leszek és akkor meg azé nem jön a babó. Úgyhogy próbálok előre nézni. Kende meg nehezen viseli a meleget. Nem nagyon tud aludni rendesen, így elég sokat nyügi szegény. De hát majd csak jön az enyhülés és jobb napok lesznek.
Az antibiotikumot végig kell szedni és menetközben egyszercsak meglesz a hatása. De a pálesz se rossz ;) Nekem is ma éjszakás apa. És én se szeretek egyedül aludni. Néha ilyenkor Kendét magam mellé veszem. :)

Nita: várjuk a híreket!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Pár kép
Kép Huncut Dori

Kép Kis kacago

Kép én

Kép Niki
encike 2
 
 


Sziasztok!

Virág: BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK KENDÉNEK!!! :lol: :lol: :lol:

Encike: De aranyosak a lányaid! Látom Dóri szeret fényképezkedni! :lol:

Délelőtt fagyizni voltunk, megettem három gombócot! :lol:
zsu83
 
 


Hello Lányok!

Zsu! Köszi, mamám megvan. Tegnap este végre felfogta, hogy az anyukája és az apukája már nem él. Azt mondta, hogy ő még testben itt van, de a lelke már az anyukájánál van. Ma délelőtt alig akart hazaengedni, csak úgy engedett el, hogy később még visszamegyek. Estefelé újra meglátogatom. Férjecském szerencsére csak két napot éjszakázott, ma viszont délutánra ment. Szerintem ez abszolút szabálytalan, hiszen reggel 6-ig dolgozott, 2-re pedig ment. Hol van meg a pihenőideje? :evil:

Viri! Kendének boldog szülinapot! Lesz nagy buli vagy csak szűk körben tartjátok a szülinapot? Igazad, van nem szabad sokáig letörni, össze kell magunkat szedni, mert aztán akkor még annyira sem fog jönni a babóca.

Encike! Milyen szép lányaid vannak. Dóri hogy pózol a fényképezőgép előtt!

Kép

Kép
kiriki
 
 


Köszi csajok!
Dorina még, hogy "pozolni", de táncolni is imád.

Olyan lassan fog eltelni tesztelésig ez a 2 hét. Ugye tesztelnem kell majd, nem a pirit várnom. :D :D :D :D :D :D :D :D :D
encike 2
 
 


Szóval nem vagyok terhes minden oké,20 ,mm-es a nyálkahártyám,már lelökődő félben van!
augusztus 20.-a után jön vissza a szülésznőm szabiról és akkor lesz egy teljes kivizsgálás.szeptembertől pedig jöhet a baba!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kiriki: Ez szerintem is szabálytalan! :evil:
Hihetetlen, hogy mit meg nem engednek egyes munkáltatók! :evil:
Már egyedül vagyok, férjem dolgozik! :cry:

Encike: Szerintem 2 hét múlva lesz egy szép pozítív teszted! :lol: :lol: :lol:

Nita: Örülök hogy minden ok! :lol: :lol: :lol: Ezek szerint a szervezetednek kellett egy kis idő, míg helyre áll!
Nemsoká itt lesz a szeptember, addig pedig élvezzétek a nyarat! :lol:
zsu83
 
 


Jaj Zsu, ezt honnan tudod ilyen biztosra???

Ma kiszámoltattam, hogy a 2 gyerek után 85 nap szabim jár. Minimállal vagyok bejelentve. Ugy gondoltam, hogy a 4 ho szabi után 2 honapra visszamennék melozni. Szerintetek igy több gyedet kapnék? Tudtok ebben segiteni, hogy járnék jobban?

Nita!
Nemsoká itt a szept.!!!
encike 2
 
 


Encike: Csak az optimizmus beszélt belőlem! :lol:
Meglátod sikerülni fog! :lol:
Hát a gyedhez nem értek! Én meg munkanélküli vagyok, de most lehet hogy az egyik ismerősünk bejelent minimálbérre! Nem tudom mi lesz! :roll:
zsu83
 
 


Az is jo, hogy bejelent.

Holnap Bogácsra megyünk a fürdöbe.

Jo éjt!
encike 2
 
 


igen mindjárt itt a szeptember!már várom! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Encike, jó pancsolást holnapra! :lol:

Jó éjt!
zsu83
 
 


jóéjt mindenkinek!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Enci: nagyon ari Dóri és Niki. Milyen nagyok már. És milyen kis huncut tényleg Dóri.
Hű az tuti ennyi szabit kapnál? Mert az is le van szabályozva ám, hogy csak gyed időre jár a szabi, gyesre már nem! De ha tényleg megvan 4 hónapnyi szabid és 2 hónapot mennél melózni akkor meglenne a 180 nap biztosítási időd. Szóval szerintem ezzel így jól járnál. De szerintem kérdezz erre rá egy tb ügyintézőnél, vagy könyvelőnél, mert azért ezek nagyon bonyolult dolgok. Mindig elveszek valahol a törvényekben.

Kiriki, Zsu: köszönjük a köszöntést.

Kiriki: sajnálom, hogy ilyen állapotban van a mamád. Kitartást nektek, és jobbulást neki!
Hű a férjednek igencsak nem adták ki a pihi idejét. Máskor se adják ki neki?

Nita: örülök, hogy minden okés. Sajnálom, hogy nem baba hírrel jöttél, de azért az is megnyugtató, hogy minden rendben van.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


zsu: a lényeg az egészben hogy szülés előtt két év alatt meg kell elnnie 180 nap biztositott időnek és munkaviszony alatt menj szülni akkor kapsz mindent nekem hiába volt meg a 180 nap de nem munkaviszonyból mentem hanem segélyről igy csak gyest kapok mióta megszületett gege

Nita: tényleg jó hogy minden rendben és hidd el hipp-hopp és itt lesz a szeptember :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: Hát most talán összejön hogy bejelent egy ismerős! :roll:
Munkát már nem keresek, mert tuti hogy nem vennének fel!
zsu83
 
 


Sziasztok!

Encike! Drukk, hogy piri kerüljön el. Én is úgy tudom, hogy 6 hónap munkaviszonynak meg kell lenni, különben nincs gyed.

Viri! A férjemnél most volt először ilyen. Szegény totál ki volt purcanva. Nem tudom, hogy csinálhatták. Arra volt már példa, hogy délelőttös volt, s megkérték, hogy éjszakára menjen vissza. Akkor csak hajnali kettőre mehetett, hogy meglegyen a 12 óra pihenőideje.

Zsu! Az uncsitesóm felesége is így volt, nem dolgozott, amikor kiderült, hogy terhes. Elment egy gyárba könnyített munkára. Szegény végigkínlódta a 6 hónapot, hogy kapjon gyedet. Hogy bírtad az éjszakát?

Nika! Hú, nem lehet könnyű, hogy már másfél éve csak gyest kapsz.

Nita! Örülök, hogy minden rendben. Hamar itt lesz a szeptember, aztán mindent bele!

Mi ma kertben voltunk, természetesen anyóssal. Olyan meleg volt, jól lebarnultam, s egy kicsit le is égtem. Képzeljétek hónaljban. Azért jó volt, csak úgy kiszívott a nap.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki: Nehezen bírtam, és ma is egyedül vagyok! :cry: És most néztem a beosztását jövőhét után megint lesz két éjszakája! :cry:
Még nézegetek adminisztrációs munkákat 4 órába, hátha összejön valami! :roll:
Nem lehetett könnyű uncsitesód feleségének! :(
Én is napoztam egy kicsit az erkélyen, persze a pocimat óvtam! :)
zsu83
 
 


sziasztok!
igen szeptembertől mindent bele,és jön a baba! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita jó az új vonalzód:):):)

Kiriki: hát apa elég jól keres ha dolgozik ha nem akkor vagyunk bajban :):):):) hála istennek nem vagyunk nagy igényüek nem szállunk el de egyenlőre félretenni sincs pénzünk éppen elég hogy mindenünk meglegyen :)

nika70
Salgótarján
 
 


Én megint gyedet kapnék, mivel van munkaviszonyom. De nem mindegy, hogy mennyit. Azért kérdeztem tudtok e tippet adni, hogy járnék jobban?
Igaz minimállal vagyok, de a 3. babánál az előző év lenne az alap, vagyis a minimál 2*-e és ennek a 30-ad része, de ha 180 nap lenne, akkor ennek a 70%-a. A szabi is munkaviszonynak számit + 2 ho. Én igy gondoltam és igy lenne 180 biztositott napom.
Jol megbonyolitom.

Jo volt Bogács, szép idónk volt.
Apa most állitja fel a vizforgatos medencét.
encike 2
 
 


mi is tegnap felállítottuk a vízforgatós medencét!!!!!!!!!!! :lol:

nika örülök,hogy tetszik az uj vonalzom! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita. Az jó holnaptól lehet akkor fürdeni mert meleg is lesz a viz:)

Én úg yjártam hogy hétvégén kicsit sokat fürcsiztem meg a melegtől sok hideg űditőt ittam persze jéggel. és most kicsit szipogok gyengéden de náthás vagyok. Jó mi nyáron???
Na majd kordában tartom magam legközelebb.

Kép
csucsu05
 
 


én is ugy iszok mindent,hogy minimum 4 db jégkockát rakok a pohárba jó hideg vizet még rá,érzem is a torkom,de ha így esik jól mit tegyek!?
Ma megnéztük a medence vizét még elég hideg! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Holnaptól jó időt mond. Kánikulát és hétvégéig az is lesz. Szombattól lesz egy kis lehűlés . De addig az még változhat.

Kép
csucsu05
 
 


remélem is hogy nem lesz rosszidő szombaton mert akkor nagyon mérges leszek ha elmarad a balcsi! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nika: Nálunk is ez a helyzet, a férjem jól keres, de nem mindig van ez így! Jobb lenne, ha nekem is lenne jövedelmem! :)

Csucsu: Jobbulást neked! Én is mindig jégkockázok! :lol:

Nita: Szuper az új vonalzód! :lol: :lol: :lol:
zsu83
 
 


zsu köszi!
remélem szeptemberbe vagy októberbe már babás vonalzó lesz kint?!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?