Új privát üzeneted érkezett!

Dita nagyon jó a kép.

Nekem is álmodja meg valaki, hogy végre terhes leszek most.
Az egyik barátnőm (igazából nem annyira barátnőm) terhes, és amikor megtudtam, nagyon nem örültem neki. Féltékenység, irigység lett rajtam úrrá! (milyen szépen fogalmaztam).
timejka
 
 


Timejka!
Ez (sajnos) normális jelenség! :shock:
Remélem hamarosan ránk irigykedhetnek mások! :wink:

Arra gondoltam, hogy péntek-szombat 36,8 volt a hőm, vasárnap 36,6 ma megint 36,8 de király is lenne, ha az a két tized fok azért esett volna le mert épp akkor kezdett a babóka beágyazódni!
Akkor nem kéne szúrkodnom magam, kellemetlenségeken keresztülmenni..... stb. ééééééééés ha megkérdezi a gyerekem, hogy anno hogyan fogant, nem azt kell felvezetnem elé, hogy apuka leadta doktornál a mintát, és azt később anyába vezették egy katéteren keresztül. :roll:

Milyen álmodozó tipus is vagyok én, hogy még hiszek a csodákban!
De gondoltam HÁTHA! :roll:

dita75
 
 


Dita: Mert szerinted én mit mondok majd Popinak, hogy fogant? :lol: :lol: :lol: Hidd el, a lényeg ugyanaz. Apa és anya magocskája találkozott stb stb.....hogy hogy találkozott és mit csináltunk, hogy találkozzon, azt fedje kamaszkorig homály. :lol: :lol: :lol: :lol:
jaimee1
 
 

 
 

Ha kamaszkora után se tudja meg, akkor sincs semmi. Te szülted. Az már egy más dolog, hogy hogyan került a pociba, az a lényeg, hogy bekerült (illetve bekerül) és kijön és itt van és az tök jó.

Most volt 1-2 hónap, hogy belenyugodtam a sorsomba, de most nem tudom mi történt, mert tiszta kuka vagyok. Nem is tudom milyen érzés jött rám. Olyan, hogy most azonnal legyen a hasamba a baba. Ebbe a hónapba terhesnek kell lennem úgy döntöttem.
timejka
 
 


Lányok!
Hát ez legyen a legkevesebb! Csak úgy hangosan gondolkoztam, és nem mellesleg bízom még így az UTOLSÓ SPONTÁN CIKLUS sikerében!

Timejka!
Ismerem ezt az érzést!

Jaimee!
Én tiszta hülye vagyok, keverednek a topicok "lakói" a fejemben.
Én szentül meg voltam eddig győződve, hogy Popi spontán baba! :oops: Azt hiszem elejétől kell elolvasnom a naplódat, mert eddig csak kiragadtam részeket belőle! :oops:

dita75
 
 


túl vagyok a vérvételen hála istennek nagyon jól levette a nő futószalagon ment az egész de a kismamikat előrevették hála istennek. Monic: már nem sok van és kiderül mi lesz reméljük ott kapaszkodnak azok a babók :lol: dita: mindjárt inszem már nem sok van hogy telnek a napok?? :D
erzsebet0312
 
 


túl vagyok a vérvételen hála istennek nagyon jól levette a nő futószalagon ment az egész de a kismamikat előrevették hála istennek. Monic: már nem sok van és kiderül mi lesz reméljük ott kapaszkodnak azok a babók :lol: dita: mindjárt inszem már nem sok van hogy telnek a napok?? :D
erzsebet0312
 
 


túl vagyok a vérvételen hála istennek nagyon jól levette a nő futószalagon ment az egész de a kismamikat előrevették hála istennek. Monic: már nem sok van és kiderül mi lesz reméljük ott kapaszkodnak azok a babók :lol: dita: mindjárt inszem már nem sok van hogy telnek a napok?? :D
erzsebet0312
 
 


túl vagyok a vérvételen hála istennek nagyon jól levette a nő futószalagon ment az egész de a kismamikat előrevették hála istennek. Monic: már nem sok van és kiderül mi lesz reméljük ott kapaszkodnak azok a babók :lol: dita: mindjárt inszem már nem sok van hogy telnek a napok?? :D
erzsebet0312
 
 


Erszebet!
Másodállásban elmehetnél papagálynak! :wink:

Most miért vettek vért tőled? Mit vizsgálnak? Mikor lesz eredmény?

Nekem nehezen telnek a napok, mivel várakozni kell, de tény, hogy már csak kb. 3 hét. Te mértél hőt mielőtt megfogant a baba?

dita75
 
 


papagáj :oops: ( helyesen )

dita75
 
 


Dita: Spontán baba. :D Pont azért írtam, amit. :D

[quote] írta:éééééééés ha megkérdezi a gyerekem, hogy anno hogyan fogant, nem azt kell felvezetnem elé, hogy apuka leadta doktornál a mintát, és azt később anyába vezették egy katéteren keresztül.


Én erre reagáltam. Ha Popi megkérdezi majd, hogy hogyan fogant, neki sem kezdem elmondani, hogy....na, tudjátok. :oops: :oops: Anya és apa nagyon szerette egymást és izé....De tök mindegy. A lombikos, inszemes szülők büszkék lehetnek magukra, hogy annyira vágytam babára, hogy minden elképzelhetőt elkövettek. Mert a lombikot sem vállalja mindenki...


[quote]M írta:ásodállásban elmehetnél papagálynak!

:lol: :lol: :lol:
jaimee1
 
 


vágytam=vágytakkkk :oops: :roll: :roll:
jaimee1
 
 


JAIMEE

Ahaaaaa! Már éééééééértem! :wink: :lol:

Nemrég kihúzták a jobb alsó négyesemet (asszem) úgyhogy most megpróbálok szusszanni egyet. Nem szeretnék ébren lenni amikor kimegy az érzéstelenítő, és elkezd fájni a "luksi"!

dita75
 
 


sziasztok,

hát én sem tudom, hogy hogyan mondom majd el az ikreimnek, hogy lombikban fogantak, lehet, majd az élet hozza valahogy...

Erzsebet,

örülök, hogy szerencsésen túlestél a vv-en!
Hát nem érzek semmit amiből babára tudnék következtetni... TEgnap hajnal 1-kor annyira begörcsölt a hasam, hogy azt hittem itt a vég de aztán elmúlt. Ezt sem tudom, hogy mit jelenthet, de nem is töröm rajta feleslegesen a fejem.

Jaimee,

lehet, hogy majd a virággal és a méhecskékkel kell kezdened Popinál a történetet :lol: :lol: :lol:

Dita,

szívből kívánom neked, hogy a hőd leesésse a beágyazódást jelentse, annyira megérdemelnéd. És hát a főboszi is megmondta :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic

Azt mondod nem érzel semmit, de ugyanabban a sorban közlöd, hogy nagy görcsöd volt, az semmi?
Sztem ez akár jót is jelenthet, de most már tényleg csak pár nap!
:wink:

A fene fényképeztek és nem mosolyogtam! Baromi nagyot villámlott! :shock:

dita75
 
 


Dita,

[quote]A írta: fene fényképeztek és nem mosolyogtam! Baromi nagyot villámlott!


:lol: :lol: :lol: :lol:

Nagyon vicces és pozitív vagy ma a foghúzás ellenére! Lehet, hogy a méregfogadtól szabadítottak meg?
:wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic
Már fél éve ismersz!
Emlékeid szerint hányszor voltam mérges??? :wink:

dita75
 
 


Monic: A görcs tényleg jó jel. De ezt halkam mondom. :wink:

Dita: Jaaaj, foghúzás???? Jaaaaj....
jaimee1
 
 


Dita,

hát egy két ügyefogyott kollégára már voltál berágva, de ránk még nem. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


JAIMEE
Most épp öblögetek (egy kis fagyival) :wink:

MONIC
ami késik nem múlik.....
ha nekem negatív lesz a vv-d akkor baromi mérges leszek!
és ezt veheted fenyegetésnek! :twisted:

dita75
 
 


Ugye erzsébetm, hogy túl lehet élni a vérvételt?

Képzeljétek el, tegnap kiejtettem a számon az inszemet, az én párom olyan ideges lett, mint az állat. Nem akar ikreket, meg jöjjön rendesen, minek iszem, ikrek lesznek. Elmondtam neki, hogy kicsit natgyobb az esélye az inszemtől a teherbe esésre, meg a lombiknál lehet inkább iker. Azt mondta, hgoy jól van, de ha nem sikerül, akkor több inszem nem lesz. Majd megkérdezte, hogy mennyi és még jobban ideges lett. Ezt már nem hiszem el! Hogy lehet valaki ilyen beszari, anyagias, nem normális?
Tegnap azt mondtam, hogy oké legyen inszem. Ma azt mondom leszarom az egészet, nem járok orvoshoz, nem szedek gyógyszert, lesz, ami lesz. Hát nem tudom.
timejka
 
 


Hali!

Hűűűűűű, de meleg van. :?

Monic: Hogy is lesz? Szombaton tesztelsz csak? Akkor van vérvétel is?

Timejka: Ezt honnan vette, hogy ha inszem, akkor ikrek? :shock: Írtam már egy párszor, de az én uram is ilyen...... :? Azért ne add ilyen "könnyen"! Hajrá inszem!

Gioia: Ha olvasol minket: Cupp!
jaimee1
 
 


Timejka!
Mond már meg a kedves férjednek, hogy spontán is úgyanúgy lehetnek ikreid.
Igaz az inszemmel nagyobb az esélye, de azért nagyobb arányban csak egy tapad meg.
Azt tudom, hogy ha három tapad meg akkor egyet leszívnak, mert a három baba fejlődése már egymás rovására megy. Meg kell kérdezned még arról a dokidat, hogy ha esetleg ikrek lesznek, van-e rá lehetőség, hogy az egyiket leszívják.
A férjed úgy csinál, mintha neki kéne majd őket megszülni, szoptatni, stb.
Ja és még egy a mai világban semmi sincs ingyen! Én üzenem!

Érdekes nálunk is van már egy gyerek (igaz nem közös) de az én párom már nagyon várja, hogy meglegyen az inszem végre, mert ő is bízik a sikerben mint én, és nem mellesleg szeretné ha tökéletesen boldog lehetnék végre, mert tudja, hogy nekem egy bébivel lehet csak teljes az életem.
Szóval már csak ezért is. A múltkor megkérdeztem tőle, hogy biztos akarja a babát, mert most már nagyon közel vagyunk hozzá, hogy legyen (remélem) és akkor azt mondta, hogy "Te kukamadár, tudod milyen jó egy gyereket felnevelni? hogy kérdezhetsz ilyet! "

dita75
 
 


Jaimee

Itt is gatyarohasztó!
Ma itthon vagyok, mert tegnap nálunk akkor szélvihar volt este......... és valami vagy valaki beleszált a szemembe. Reggelre mintha összevarrták volna a szemem, úgy össze volt ragadva nem tudtam kinyitni.
Persze a szemészeten kismillióan voltak, ömlött be a váróba a meleg, és iszonyú kényelmetlen székek voltak, két perc alatt ki is jöttem onnan, majd ha nem javul holnap reggel KORÁN visszamegyek!

Elkezdtem csinálni gyümölcslevest meg túrózsemlét.
Mazsolát direkt nem vettem mert arra emlékeztem, hogy van idehaza.
Felforgattam az egész szekrényt, és sehol.
Kicangáztam a boltba venni. Nem volt túl kellemes ebben az időben. Elkezdtem a túrót összeállítani a hozzávalókkal,
Elővettem a dobozt amiben a vaniliás cukrot, sütőport, rumaromát, és hasonlókat tartok ..... na mit láttak szemeim (javítok: csak szemem) na mit?

EGY CSOMAG MAZSOLÁT!!!!!!!!!!!! [/size][/size]
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

dita75
 
 


Jaimee,

szombaton lesz a vérvétel, tesztet csinálni szerintem nem sok értelme lenne, mert szombaton még csak a 12. dpo-n leszek és akkor a tesztek még nem igazán szoktak semmit kimutatni, nem akarom magam feleslegesen idegesíteni.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


bocsi lányok hogy négyszer tettem fel de annyira lassú volt azthittem , hogy fel sem teszi vv teljes vérkép ilyenkor a 9. hétben meg vércsoport meghatározás :roll: monic: a görcs nagyon jót jelenthet sőt nálam ugyan így kezdődött görcsök szupi :lol:
erzsebet0312
 
 


Dita én mondtam neki, hogy spontán is lehetnek ikreink. Mint már írtam neki minden a pénz körül forog és attól fosik (már bocsánat) hogy miből fogunk élni.
Igazából ő el lenne 1 gyerekkel is, de szerintem nagyon kell a tesó. Milyen jó az, amikor a drága szülők nincsenek már, hogy van egy tesója. Ezt pofázom ennek a lököttnek.
timejka
 
 


Timejka,

nem lehet, hogy nálatok a baba azért nem sikerül mert a férjed fafejű hozzáállása a tesóhoz téged bestresszel?
Nem semmi nehéz eset férjed van, de már az is valami, hogy beleegyezett egy inszembe, mert az úgyis sikerülni fog és jöhet a kistesó :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Timejka
Hát nem tom mit lehetne mást tenni, vagy mondani.... viszont amondó vagyok mint Monic, hogy ha már beleegyezett akkor nehogy visszamondjátok!!! Hátha sikerül.
A kisfiad hogy áll a tesókérdéshez?

dita75
 
 


Köszi Monic! Amíg nem olvastalak, addig úgy gondoltam, hogy legyen megint igaza és nem lesz inszem, ha jön a tesó jön, ha nem, nem. De most felbátorodtam és nekivágunk.

A Bence már évek óta nyúz a tesóval. Most 1 hónapja nem említette, de előtte 2 naponta és tök rossz, hogy nem tudom megadni a tesót, addig amíg élvezhetné. Mert ha már akkora lesz a tesó, hogy játszhatna vele a Bence, addigra a Bence már haverokkal fog bandázni.

Egyébként Monic biztos, hogy a fafejű viselkedése miatt stresszelem magam és közrejátszik.
timejka
 
 


Timejka,

örülök, hogy ezt a döntést hoztad, meglátod, hogy sikerülni fog. Inszem után légy nyugodt, ne stresszelj, és a párod is nyugodjon meg, nem mindenkinek lesznek ikrei az inszem után.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Timejka, ez az, hajrá! Csak semmi stressz!
jaimee1
 
 


Jaimee,

én bevallom, hogy Popipopi blog függő lettem, és amikor hétvégén nem írtál akkor elvonási tüneteim kezdtek lenni :wink: :oops:
De ma jó sokat olvashattam :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Helló!

Dita!

válaszoltam a másik topikban! :lol:

Ha pontosan érdekel a bromó mellékhatása akkor leírom priviben csak szólj!

Ó igen én is már túl vagyok 1 csomó mindenen!
Volt gynevac kúrám, lugosítottam, szedem a bromót a magas prolaktin ellen, ügyi megvolt az átjárhatóságim és most túl vagyok 1 sikertelen inszemen!

De most 1 hónap szünet (gondolom)!
De majd jövő héten a viszgálat után fog kiderülni minden! Hogy hogyan tovább pontosan és hogy mikor kezdhetjük el a lombikot!!!

Be vagyok ám sózva rendesen!!!
:oops: :lol:

Mondtam is Monicnak hogy én mögötte vagyok 1 lépéssel! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Timejka!

Gratula hogy férjed meg tudtad győzni az inszemről!

HAJRÁ!!!!!!!!!

Most már bizti amar jönni fog a tesó!!!

Niki

Kép
pamilla
 
 


Niki,

tényleg egyetlen egy lépésseévagy csak mögöttem, remélem, rövid időn belül mindketten babásak leszünk :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Hello!

Niki
Köszi a választ elolvastam! Arra gondoltam, hogy én inkább a mastodynon-t fogom kipróbálni a bromo helyett, mert ha még ennél is fáradtabb leszek mint amilyen most vagyok, akkor még nagyágyúval sem fognak tudni reggelente felébreszteni.
Arról a szerről van vmi infód?
Két hete a kórházban találkoztam egy kismamival, és mondta, hogy neki is magas volt a prolactinja, 2-3 hónapig szedte a bromot amivel rendbejött és ott volt a hatalmas eredmény. ÓRiási pocija volt, pedig azt mondta, hogy még legalább egy hónap míg megszül. :wink:

Timejka
Akkor durrbelebumm az inszemen, meg utána apácskával még otthon. Lehet, hogy együtt babásodunk? :wink:
Kép

dita75
 
 


Jó reggelt!

Nálam itt van a piri, 1. cn, de ide jöhet még egy pár évig. 8)

Dita: Én szedtem Mastodynont. Az eredményről nem tudok beszámolni, mert közben dokit váltottam, aki nem hitt a homeos cuccokban. Mindenesetre a nyálkahártyám az új dokinál mindig oké volt, szerinte azelőtt is az volt, csak a régi dokim rosszul látta. :shock: :shock:

A magas prolaktint nagyon jól kezelik ma már, ez nem gond.

Pamilla: Gyere gyakrabban!!!
jaimee1
 
 


Jaimee!
Nálad valóban nem gond a piranyó ha csak fél év múlva szeretnél tesóbabát. :wink:

A doki is mondta, hogy gyors javulást eredményez a kezelés, de azért bízom benne, hogy csak véletlen volt ez a magas szint.
Mivel:
- Ciklus második felében csináltattam, állitólag elsőben kell.
- Ettem előtte pár falatot, állítólag éhgyomorra kell.
- Tiszta ideg voltam előtte, állítólag sztresszementes állapotban kell elvégezni. Viszont ezt már csak utána néztem meg. Most hogy már ilyen Okoska Törp vagyok a témában, talán nem lesz gubanc! :?

dita75
 
 


Dita: Jaaaaa....a prolaktin szint nem magasabb amúgy is a ciklus 2. felében? Úgy rémlik....Nem véletlenül nézik a prolaktint ciklus elején, a progeszterolt (vagy mit) pedig a végén.....Szóval ha így van, akkor az az eredményed semmit nem jelent. Egy 3. cn-i lelet kellene.
jaimee1
 
 


[quote]J írta:aimee,

én bevallom, hogy Popipopi blog függő lettem, és amikor hétvégén nem írtál akkor elvonási tüneteim kezdtek lenni
De ma jó sokat olvashattam


Monic: Aranyos vagy nagyon!
jaimee1
 
 


JAIMEE
Van 3. cn-es is, és először azt mondta rá, hogy jó.
Végül amikor megkaptam a 21. napit akkor már a 3. napira is azt mondta, hogy az is magas kicsit. PEdig határon belül volt.
:roll:

Mindegy megcsináltatok még egy 3. cn-est, lesz ami lesz.
Feltéve ha lesz 3. cn-em! :wink:
Vasárnap tesztelek, mert egy egész napos banzájra megyünk pestre és ha esetleg valami csoda folytán + akkor nem izzasztom magam egész nap a betontengerben, meg az autók benzingőzében a hungaroringen. :roll:

dita75
 
 


Jaimee,

pedig így van, nagyon jó olvasni a soraidat. Amit ma olvastam az is nagyon tetszett, és a fénykép segítségével végre megláttam, hogy milyen is az a kisház aminek az ajtaját mostmár ügyesen nyitogatja Popi. Addig nem igazán tudtam elképelni, mondjuk a baba dolgokban egyáltalán nem vagyok otthon. :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita: Ezekkel a hormonos cuccokkal nem szakorvoshoz kéne menni? Endokrinológus, vagy hogy a frászba hívják...Mert sok nőgyógyász nem ért a meddőséghez, és a hormonokhoz....Nem mondom, hogy a tiéd nem ért hozzá, de mégiscsak ez egy külön szakág.

Mi lesz a Hungaroringen? :shock: Máris Forma 1? :shock:

Monic: Pussz!
jaimee1
 
 


JAIMEE!

Hát nem tom, majd meglátjuk!
Sztem rossz időpontot fogtam ki a múltkor, mert baromi fáradt volt a doki, de végülis mindegy mikor zavarom, mert mindig nagyon elfoglalt és fáradt, iszonyat sokat dolgozik.
Az inszem előtt még egyszer áttekintjük az eredményeket, régieket és újakat, sőt úgy tudom, hogy a legutóbb a főorvos is megnézte a leleteimet, mert neki kellett engedélyeznie egy bizottság előtt, hogy mehessek inszemre. :shock:

A hungaroringen SzuCsaMoTa lesz! :wink:

(Suzuki Családi Motoros és Autós találkozó) :lol:

dita75
 
 


Dita már jó lenne babásodni, mindenki egyszerre. Remélem + tesztet csinálsz.

Niki akkor tényleg kövesd Monicot.

Úgy döntöttem, hogy nem stresszelem magam a párom miatt.

Dita jó ez a SzuCsaMoTa név. Jó szórakozást ha netán menned kell. (értem ezt arra, hogy - teszt lesz) De pozitiv legyen.
timejka
 
 


Timejka
Remélem + lesz, már csak azért is mert nincs is igazán kedvem menni! :oops:

dita75
 
 


Dita úgy legyen, én mindenkinek nagyon-nagyon szorítok. Úgy várom a szombatot, mintha nekem kellene tesztelnem, pedig a Monicnak.

Az iwiw teljesen meghülyüt. Rajta vagytok az iwiwen?
timejka
 
 


Timejka
Hamarosan eljön az az idő is, hogy ámuldozva nézed a zebrás tesztedet. :wink:
Rajta vagyunk.
Megírom a nevem priviben, megjelölsz?

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?