Új privát üzeneted érkezett!

Andi!

Én azért csinálnék tesztet a helyedben, hogy bizonyos legyek. Ha ugyanis biztosan tudnám, hogy baba van a pociban, nem emelgetném annyit Beni, és talán jobban kímélném magam. (Na meg Apa is engem. :D ) De nekem Benivel is kímélnem kellett magam a terhesség alatt. Akkor ez még könnyebben ment. :)
Vendég
 


Cat!
Igen és tudom... :roll:
Andi kérdezte, hol járok.
nekem még van időm. És várok türelmesen.
És nem gondolkodom még teszten..
Nagyon nem. 8)
picimami
 
 


Most enyém a laptető! :D :D :D :D :D :D :D :D
Vendég
 

 
 

Cat!
És te mikor tesztelsz??
szabályos a ciklsod?
picimami
 
 


Nem igazán szabályos.

Terhesség után hónapokig 28 napos volt, majd egyszer csak kettő 21 napos, utána 30 körüli. De most ennél is több...
Vendég
 


Cat!
Ez nagyon szuper! :D :D :D
Akkor neked már nagyon valószínű...
De jóóóóóóóóó

Szorítok.
Meddig vársz??

Remélem nekünk is sikeres lesz a hónapunk. :oops: :oops:
picimami
 
 


Még kilenc napig várok. De minimum egy hetet. Azelőtt ugyanis nincs esélye egy tesztnek sem. Pé után minimum 12 napnak el kell telnie, ha minden szabnályosan történik. Tehát legkorábban jövő hét szerda... :roll:
Vendég
 


Türelmesnek tűnsz nagyon!
:D

Ma nncs jó kedved? Olyan másnak érezlek. Mi a baj?
picimami
 
 


Csajok!

Ki mit tud arról, hogy az LH tesztet lehet használni terhességi jóstesztként is!? Az csak a reggeli első pisiből jó??
Mert én most csináltam és ott van rajta mindkét csík!
Teszek fel képet, bár szerintem ebből nem láttok semmit, hiszen webkamerával készült és elég homályos. Ha tudok, majd teszek másikat is, csak most gyorsan......

Kép

Vélemény????

Kép
oriandy
 
 


én úgy tudom hogy a reggeli lh teszt lehet jósteszt és én igy is látom azt a két csíkot szerintem csinálj rendes tesztet is hiszen már egy napja meg kellett volna jönnie a vonalzód szerint.

cat,picimami: türelem babát terem :):):):):) drukkolok:) én mostanában ugrok apára de ez a meleg nagyon nem van a fogamra semmihez sincs kedvem stb :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Andi!
Itt egy link...


http://babatervezok.otthona.net/josteszt.shtml

Mónika!
Igyekszem türelmes lenni.

Te pedig jegeld egy picit magad, és apára fel :wink: [/url]
picimami
 
 


Sziasztok!

Csak most sikerült újra géphez jutnom...

Picimami!

Nem volt semmi baj délelőtt. Csupán annyi történt, hogy Apa a betört ablakú kocsival nem ment el dolgozni reggel, így megkaparintotta magának a laptopot. (Az asztali gépen nincs net jelenleg.) Csak olyankor tudtam pár percre leülni mellé, ha kegyesen megengedte nekem. :roll:
De már megcsináltattuk, így holnap leszek. :D Péntek reggel viszont elmegyünk pihenni, és ott nem lesz gép és net. Tehát utána csak vasárnap este leszek újra. De ne szaladjunk annyira előre!

Nem vagyok türelmes, csakmost reálisan látom, hogy jelenleg csak negatív lehetne a teszt! Ha nem mértem volna a hőmet, akkor már túl lennék minimum 3 terhességi teszten, hiszen akkor nem tudnám, hogy 11 nappal később volt pém. :oops: :roll:

Nika!

Apára fel! Ne törődj a meleggel!

Andi!

HCG tesztet csinálj!
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Cat!
Így már értem. Aggódtam, mi lehet a baj!

Beni jól van?
És te hogy érzed magadat?
Van valami tüneted?

Sztem én beteg leszek. Ma reggel a hőm, 37.8 volt. És majd szét szakad a fejem.
De még két nap meló...

És ha minden igaz. ma végre kiválaszjuk az eljegyzési gyűrűinket. :D
picimami
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Picimami!

Beni jól van, azt leszámítva, hogy tegnap este nem akart elaludni. Már majdenm 11 óra volt, amikor sikerült. :shock:

Tünetem semmi. Hacsak a mindjártmegjön érzést nem tekintjük annak. Tehát bármi lehet. Bár én a babát szeretném.

Betegség nem jó! Gondolja meg magát és távozzon tőled! :twisted: :twisted: :twisted: Szerintem inkább menj haza pihenni, ha teheted!

Milyen gyűrűt szeretnél/szeretnétek? Hol veszitek meg? Egerben?
Vendég
 


Cat!
Ebben a melegben nem is csoda!
Szörnyű... :roll:

Sajna nem mehetek haza. :(
De már jobb. Ittam egy jó forró teát, és kekszet mellé.
Csak ne émelyegnék, más nem számít.
Ki fogom bírni.

Remélem baba van a pocidban.
:wink:

Még nem tudom, valami különlegeset szeretnék.Van egy fehér arany karikagyűrű, ami pár éve kaptam. Az egy picit széles, olyan mint régen a szüleimnek volt.

Budapestre megyünk ma.

Nagyon szeretem a Varga Miklós tervzete egyedi ékszereket.
Oda szeretnénk fölmenni
picimami
 
 


Jó reggelt Lányok!!

Tegnap Balatonakalit 4 óra alatt jártuk meg, de legalább már velünk van a pici lányunk. :P :twisted: Szerintünk nagyon jó helyen voltak!!!!

Picimami, Cat
ezerrel megy a drukkkkkkkkkkkkk!+++++++++++++++bébi+++bébi++++bébi :P :P :P :P

Sajna nekem még nem lehet pedig lassan akciózhatnák a párommal :twisted: :oops:

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Picimami!

Még nem hallottam Varga Miklós ékszereiről. :oops: De most megnéztem és nagyon tetszik. :D :D :D
Bár én a karikagyűrűvel úgy voltam, hogy a legegyszerűbb karikát szeretném mindenféle díszítés nélkül. Hogy valóban azt szimbolizálja amiről szól: végtelen és töretlen szerelem és egymáshoz tartozás. :)
Na jó, én sem így kezdtem. Nagyon sokat megnéztünk, nagyon sokat felpróbáltam, és végezetül lyukadtam ki ide. :roll:

Gabi!

Miért nem lehet még?

Vivien már jól érzi magát?
Vendég
 


Gabi!
Aranyos vagy!
Köszi a drukkot.

Neked miért nem lehet még?? Valami baj van?

Cat!

Én is egyszerűt szeretnék, de valami egyedi legyen bennem...
Majd elválik.
Majd küldök róla fotó, ha már megvan.

Ma mi jót csináltok Benivel?

Hogy áll az autó intézése?
picimami
 
 


Picimami!

Beni még alszik. Remélem még minimum két órán keresztül.
Ha nagy meleg lesz, ki sem mozdulunk délutánig a házból. Úgyis mosnom kell. :roll:

Autó kész van! :D :D :D
Vendég
 


Cat!

Örülök, hogy sikerül gyorsan megjavítattni. :D
Irány a Börzsöny. :D :D

Szép időnk lesz ma is.
itt éjszaka esett, és jó friss a levegő.

Már sokkal jobban vagyok. :roll:

És kezd alakulni a kedvem is.
Neked is szép napot!
picimami
 
 


Hát mi csak augusztus szeptemberbe akciózhatunk, tudjátok a máricusi császárom miatt :twisted: (terhes voltam már rémlik valami :P :P :P )

Kép
Kép
minimano74
 
 


Szép napot Neked is, Picimami!

Azt el is felejtettem, hogy tegnap sikerült vennünk 50x50 cm-es járdalapot! :D :D :D Fel is állítottuk a napernyőt, de éjjel 1 órakor leküldtem a férjemet, hogy szedje már szét nehogy valami baja legyen, olyan nagy vihar volt.
Vendég
 


Gabi!

Rémlik... :oops: :P De ha előbb jönne a baba, az nagy gáz lenne? Nekem nem volt császárom, így nem tudom miért kell ennyit várni. A varratok miatt? Vagy egyszerűen csak mert beteg volt a baba? Vagy a lelkiek miatt? Vagy MIÉRT?
Úgy látom kicsit szét vagyok csúszva ma... :oops:
Vendég
 


Hát inkább csak a varratok miatt, és igazából nem merek kockáztatni valahogy kibírom ezt az egy bő hónapot. :P

Kép
Kép
minimano74
 
 


Gabi!

Akkor: TÜRELEM! :D :D :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Úgy hallom Beni ébredezik.
Most egy ideig nem leszek... :wink:
Vendég
 


én úgy tudom hogy a legjobb ha egy évet vár az ember császár után nekem legalábbis ezt mondták csaszival szültem.

cat, picimami: mennek a drukkok.én tegnap estére úgy elfáradtam hogy apával megbeszéltük hogy elnapoljuk az együttlétet:) mára vagy holnapra még úgyis időben vagyunk nincs pém még eddig :)

nika70
Salgótarján
 
 


Mónika!

Köszi, hogy drukkolsz.
Nagyon ránk fér. :wink: :D

Megértelek. nagyon meleg van.
és majd megy minden spontán, ahogy kell.

Puszi neked. És szép napot.
Meli
picimami
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát.... Nincs jó kedvem!!!
Ma reggel csináltam egy tesztet és az eredmény:
Kép

Valahogy nem ezt vártam, nem erre számítottam! Hiszen minden összevágott ebben a hónapban: elcsíptük Jónáskát, 2 naponta volt akció, sőt az LH tesztem 3 napig volt erősen pozitív! Vagyis peteérésem is volt tutira. És mégis.....
Eleinte meg akartam magyarázni magamnak, hogy lehet csak azért negatív, mert 25-ös erősségű csak a teszt és még biztosan korai, de nem hiszem, mert ugye már 3 napja meg kellett volna jönnie!

Eléggé magam alatt vagyok.....
Majd még jövök, ha lesz erőm!

Andy

Kép
oriandy
 
 


Nika!

Arra gondolj, hogy az elnapolás miatt erősödnek a kiskatonák! :D Ez csak jó lehet!

Andi!

Ne keseredj el! A vonalzódon úgy látom, hogy ez az első nap... Meg is érkezett piri, vagy csak a negatív teszt miatt? Mikor volt a péd?
Vendég
 


andy: ne add fel amig nem jön piri és a 25-ös teszt tényleg nem biztos hogy kimutatja a 3. késéses napon főleg ha nem középidőben volt esetleg a pé:) ne add fel

jaja kiskatonák csak erősödjenek :)

nika70
Salgótarján
 
 


Cat!
Még nincs piri! Csak a vonalzómat addig nem akarom levenni vagy átírni, amíg meg nem jön!
Peteérésem elméletileg a 19. ciklusnapon, azaz 06.08.-án volt, és most vagyok a 37 napon vagyis Pé utáni 18.-on. Én nem tudom már mi van!!!
Este elmegyek a dokimhoz, mert idegesít, hogy nincs baba mégis késik a mensim, ráadásul lassan 1 hete rosszul is vagyok!

Kép
oriandy
 
 


Ja és a bogarat beletetted a fülembe, ugyanis pajzsmirigy funkció zavarban nem lehet szedni a Clostit!!!!!

Kép
oriandy
 
 


szaiasztok!
csak bekukk mert tesómék itt vannak.
Andi!Nem akarlak lelombozni,nekem május 9-én volt utolsó pé-m és 20-án már látszott halványan.Ugyan ezt a tesztet csináltam mint te. De ez nem jelent semmit, mert olt olyan ismerősöm akinek ikreket nem akart semmilyen teszt kimutatni. Már 8napja késett a piri mire egy halvány pozitív tesztje lett. pedig ikrek voltak.
szóval ez is változó. Én is azt mondom, hogy amíg piri nincs addig van remény! :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Andi!

Ilyenkor ismét szembesülnöm kell azzal, hogy nem, vagyok orvos. Talán nem is kellene akkor tanácsokat osztogatnom és véleményeket írnom? :oops: :roll:
Ha Clostyt ír fel az orvos, akkor nem kellene előtte vérvételt csiálni és a pajzsmirigyre vonatkozó értékeket is megnézni? Nekem ez lenne a logikus, ha a kettő nem fér össze...
Este kérünk jelentést, hogy mi volt a dokinál! De ne holnap délelőtt, mert akkor én már csak vasárnap este tudom meg! Az pedig olyan messze van!

Asiye!

Akkor a te kedvedért én lehet hogy már kedden csinálok egy tesztet. Vagy csak szerdán? Miért kell mindig döntéseket hozni?

Tesódék vigyáznak egy kicsit a fiúkra? Tudsz pihenni?

Úgy sajnáltam tegnap a törököket! Nekik szurkoltam. :(
Vendég
 


Andy,

Sajnálom, hogy negativ lett a teszt, de hátha igazuk van a többieknek és mégis ott a bébi. Jelentkezz ha tudsz valami addig is megy a drukk!!!!!!!!!!!!!!

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Mónika,

nekem a doki mondta hogy elég az 5-6 hónap, én a lányomat is császárral szültem, meg most is, de a doki állítólag mással varrt belulról mit szoktak. (valami inszalaggal vagy ilyesmivel és azt mondta hogy ez így jó erős lesz!!!na ezt most jól leirtam :P )

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Cat!
Hát, látod ezek szerint az én dokimank ez nem jutott az eszébe, merthogy nekem egyik vérvételemkor sem kért pajzsmirigy hormon vizsgálatot.
de ma mégis hogy mondjam ezt meg neki??? Hogy ne tűnjön okoskodásnak......

Kép
oriandy
 
 


andy: biztos nem volt? tsh a neve a pajzsmirigynek. apunak alacsony ezért tudom meg ha alacsony akkor nem tudsz fogyni álmos vagy érdektelen stb
de remélem nem lesz ez a gond és csak a teszt nem annyira érzékeny este kérjük az infót:)

nika70
Salgótarján
 
 


Andi!

Fogd ránk a dolgot! Mondd azt, hogy ismerősid kérdezték nincs-e gond a pajzsmirigyeddel, és Te nem tudtál mit válaszolni.
Én egyébként úgy tudom, hogy háromféle dolgot szoktak nézni. Bár most nem tudom megmondani mi az a három. Csak onnan vannan infóim, hogy pár éve én is voltam orvosnál a pajzsmirigyemmel. Háromszor ismételték meg a vérvételt, volt izotópos vizsgálat is és vettek biopsziát a nyakamból. Na most a vérvételnél az egyik érték pajzsmirigy alulműködésre, a másik túlműködésre utalt, míg a harmadik normális volt. Nem is tudott mit kezdeni velem a doki. Hazaküldött, hogy egy év múlva menjek vissza. Mondjuk azóta sem láttam... :oops: Pedig állítólag jó neve van a szakmában, a jános kórházban volt akkoriban oszályvezető főorvos.
Vendég
 


Picimami!

Nagyon elűntél! Vagy most már a gyűrűket válogatod?

És a többiek?
Zsuzska?
Nócika?
Arwen?
Kislibus?
Csucsu?
Encike?
Vendég
 


apu is odajárt a jánosba lehet ugyanahoz a dokihoz :):):):) de nem ismerem én :) de már nem kell odamennie mert azt hizsem a rendelőben is megcsoinálják már neki meg felírják a gyógyit :):):):)

ja többiek tényleg merre vagytok? hűsititek magatokat a vízparton? mert akkor igazolt a hiányzás :):):):) ha meg nem akkor meg biztosan van valami más dolgotok :):D:D:D:D

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Igazából csak azért jöttem, hogy megmondjam nektek: sem testi sem lelki erőmnem volt elmenni orvoshoz. Tudom, most így marad a nagy tudatlanság...
Vagyis nem! Inkább a nagy "belesz...rok" időszak jött el! Elég volt! Most egy pár napra "lejegelenem magam"! Majd jövök, ha lenyugodtam!
Mindenkinek szép hétvégét és akinek most kell szorítani, annak mennek a drukkok ezerrel!!!!

Kép
oriandy
 
 


Ja és Cat!
Igaz a bogarat a fülembe tetted, de utánanéztem a dolgoknak! :wink:
Pajzsmirigy funkció zavarban ugye elhízás van, vagy nem sikerül a fogyás. na, akkor ez már nálam itt nem stimmel, hiszen a 04.22-én kezdtem a 90 napos diétát és azzal már 6.5 kg-ot fogytam. Vagyis sikerült fogynom, az 1-1 napos aluszékonyságomat pedig a kánikulának tudtam be, annyira azért nem vészes! :wink: :lol:
Szóval talán ezzel nincs bajom, de természetesen 1 vérvételt megér (amúgy is esedékes lesz a suli miatt), így 2 legyet 1 csapásra....
Én a mostani sikertelenséget talán annak tudom be, hogy a Closti még nem érte el kellő hatását, vagyis ugyan segített a peteérésben, de annyira nem volt hatásos, hogy baba is legyen belőle. Majd talán a 2. vagy a 3. hónapban!
Komolyan csak ebben bízok! A dokim azt mondta, hogy nincs olyan nagy baj nálam, így a 3 hónap alatt azért össze kell jönnie. Csak valószínűleg én voltam nagyon türelmetlen és mindjárt az első hónapban vártam a csodát. De be kell látnom, hogy : A TÜRELEM BABÁT TEREM! :D :wink:

Kép
oriandy
 
 


Andi!

Pihenj és élvezd a hétvégét!
Lehet, hogy csak a Closty tolta ki így a ciklusod. Még van két lehetőséged! Így gondolkodj szerintem! Akkor sokkal könnyebb lesz, mintha azonnal akarnád a sikert.
Majd jelentkezz, ha újra lesz kedved! De ne tűnj el nagyon! :wink:

Egyébként én sem tudom mi van velem. Hasam fájdolgál, a hőm ma még fenn volt... Már ötödik napja 37,1°C. :) Piri mentes időszakot akarok jó pár hónapig!!! Mégis ott motoszkál az agyam egy elrejtett zugában, hogy meg fog jönni. :(
De Apa nagyon aranyos. Reggel már nincs itthon amikor mérem a hőmet, és fel szokott hívni miatta, hogy ugye még mindig fenn van? :D :D :D Elsőre megértette miről van szó. :)
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Éjszaka olyan nagy vihar volt nálunk, hogy még Beni is felébredt. Igaz, annyira közel csapkodtak a villámok, hogy az hittem egyszer a mi házunkba fog becsapni. :shock:

Elköszönni jöttem, most nem leszek vasárnap estig.
Mindenkinek hasonlóan jó hétvégét kívánok, mint amilyen a miénk lesz!

Búcsúzóul a görbém, amitől még mindig ilyennek érzem magam: :D :D :D
http://www.fertilityfriend.com/home/2079f9
Vendég
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Andi Jó pihenést kívánok neked. És ne add fel.
Szorítunk!!

Cat!
Nem vesztem el, csak sok melóm volt. Utána apával gyűrű mustra útra indultunk.
http://www.splendor.hu/html/KKaGyuruk.htm
Itt találtunk párat ami megtetszett. Még megvitatjuk, és ha újból lesz időnk, megrendeljük.. :D
De szép délutánunk volt.
Sétáltunk, vacsiztunk.

Szép hétvégét neked.
És piri mentes 9 hónapot.
Puszi
picimami
 
 


Cat!
A hőd alapján ott a baba!!!
HUrrá. Úgy is legyen :D :D
Én ma reggel olyan szédüléssel ébredtem, alig bírtam kimenni mosdóba...
Mint aki részeg. Nem tudom mi lehet. :? :?
Apa nagyon édes volt, simogatta a pocimat... ő is várja már, hogy ott legyen a picurka. :wink:
picimami
 
 


Mónika!
Ma már hüvösebb van!! :wink:
Használd ki gyorsan.
Apára fel. :D
Szép napot neked
picimami
 
 


Sziasztok,

Jó reggelt mindenkinek.

Cat, jó pihenést a hétvégére és vigyáz magadra hátha ott a BÉBIIIIIIIIIIII.

Hát nálunk is nagyon-nagy vihar volt, nem is tudtam aludni igazán mindig azt vártam, hogy mikor dörög vilámlik :twisted: :twisted:

Picimami,
biztos nagyon szépek azok a gyűrűk ez olyan jó dolog. :P :P

Andy,
kitartás, türelem :P :P

Mindenkinek jó hétvégét előre is.


Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?