Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Emesó te is jól megkaptad az élettől, IR plusz trombozishajlam :( de az már jó hogy kezelnek.
Mennyit szedsz a meforalból??? Nagyon magas volt az IR?? Diétázol???
Igazad van, én is első körben már megcsináltatnám mindkét vizsgálatot mindenkivel, ezt egyébként úgy tudom a pesti kaáliban kérik is sikertelenség esetén.
EZt a trombo vizsgálatot is megakarom csináltatni, mielött tovább lépek.

Szmet hallgass Gigire. A TSH a pajzsmirigy hormon. Ezeket a vizsgálatok egy huzamban letudhatod a terhelésessel.


Anikám én csütörtök délután (mostmég) úgy néz ki ráérek :lol: Gyertek,. gyertek, gyertek.
Huhúúú annyi baba fog körülvenni :D No és Vanda akarok pocidhoz dörzsizni :wink: :oops:

Pasi merre vagy?? :roll:

Timikém sajnálom :( , de ne kettyenj nagyon le!!! Összehozzuk mi is azt a babát.
Egyébként sokmindenkinél hallottam átmeneti leállást a javulásban.
Mégiscsak jobb lett volna ha eljössz kontrollra. Én is kiváncsi leszek enyémre, most kicsit szar lett a közérzetem lötyi után, érdekes mert az elözőnékl nem voltam carul.

Kincs azona képen ha még a középső ujját is felemelné Kiskincs :lol: :lol: :lol:

megint szalma leszek jövőhéten, így még indokom se lesz hogy miért nem tanulok. Úgy utálom mikor el kell mennie :( így még gyermeket se lehet összehozni, hacsak nem száll meg a szentlélek

szép estét

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika
Trombózis-vizsgálat... II. belklinikán van hemosztázis szakrendelés... :wink:
Vendég
 


Árnika
Trombózis-vizsgálat... II. belklinikán van hemosztázis szakrendelés... :wink:
Vendég
 

 
 

5.2 :D :D Úgy néz ki helyreáll. Hát nem tehetek róla de imádom az édességet.
szmet
 
 


Szmet
Nem azon múlik, hogy szereted az édességet...
(ha normálisan működik az anyagcseréd, nem tudsz annyi csokit megenni, hogy jelentősen befolyásolná a vércukor-szintedet....)

Én akkor is azt mondom, hogy vizsgáltasd ki magad!
Vendég
 


olvassátok el:http://index.hu/politika/belfold/lombikharc06/?main&rnd=848

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


No mégegyszer:::http://index.hu/politika/belfold/lombikharc06/?main&rnd=848

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 



"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika
http://www.hetivalasz.hu/cikk/0803/klinikai_eset/3

Én már semmin se csodálkozom... :cry:

(néhány hónapja egy maszek társaságban már ezt kitárgyaltuk... BB, TZ, KT társaságában... )
Vendég
 


Egyébként Debrecenben indult egy új labor, ahol akár beutaló nélkül (fizetősen) lehet bizonyos vizsgálatokat elvégeztetni...
4024 Debrecen, Dósa Nádor tér 6.
Tel.: 06-70/3632-793
www.plabor.hu
Vendég
 


Sziasztok!!!

árnika!!!
Én is a II Belre járok Debrecenbe a trombózisos dolgommal..Imádom az ottani dokimat. :lol:
Igen tényleg kijutott nekem minden jóból.Remélem azért ezek orvosolható dolgok és hamarosan nekem is lesz már egy kis bébim.
Nagyon magas volt az inzulinom egészen pontosan 52.A ref legmasabb értéke 24.
Engem kiröhögött a doki, mikor kértem , hogy nézzék meg az inzulinomat.Azt válaszolta, hogy egy csinos nő vagyok , biztos, hogy nincs IR-m.
Mikor meglett az eredmény akkor meg majd kiesett a doki szeme, hogy hogyan ilyen magas.Ezért ajánlottam Szmet a kegyes hazugságot!!!!!!

A meforalból 2×850-et szedek!!!!Diéta????Jaj..........jaj, na az nem megy!!!!!!Viszont a gyógyitól nem kivánom annyira az édességet , és heti 3-4 alkalommal sportolok.egy ideig kalkuláltam, ahogyan megmutatták, de valamit nagyon nem jól csináltam mert mindig éhes voltam!!! :oops: igy felhagytam vele.Eszek mindent mértékkel!!!!

Szmet !!Válaszoltam!!!!
Holnap megyek B.B -hez!!!

További szép estét!!!

mesó

Kép
emesó
 
 


emeso: Válaszoltam.
szmet
 
 


ez igen....doki bácsink elég tökös ahhoz is, hogy a széllel szembe pisiljen....mi kitartunk mellette:-)))
1szálpasi
 
 


Hú!Nem semmi a dokibá!Tökös legény!Köszi Géza!

Kép
ani0227
 
 


Ja!
Valaki kérdezte,hogy mivel kell kenni a pocit a csíkok ellen.Tök mindegy!Ha hajlamos vagy rá bármit rákenhetsz(szerintem)!Én baba testápolót kentem,de nem szakadt meg a bőröm.

Kép
ani0227
 
 


Jó reggelt!
Pocakcsíkok: tényleg mindegy. Viszont rendszeres kenegetéssel a későbbi javulást is lehet segíteni. Nekem anno Avon kencém volt (elvileg kimondottan csíkokra) nekem bevált.

És: HAJRÁ DOKI BÁ!!!
vovanda
 
 


Sziasztok!

Timi :( Kitartás, és hajrá szeptember (vagy hamarabb..)

Ani, egyszerűen gyönyörűek, tökéletesek, ennivalóak.... és folytathatnám a picik

Vanda? Fekszel? Helyzet?

Emesó, pozitivizmus és hajrá!!!

Dokibá tényleg tökös!

Köszi a csíkok elleni tippeket.

Kép
mazsi02
 
 


Mazsi!

Pihenek sokat, de azért próbálok kicsit aktivizálódni. Most minden rendben, remélem, így is marad.
vovanda
 
 


Helyreállt a cukrom.Csak vak lárma volt. Ma reggel 5.2 lett. :D
Ha tudnátok mennyire várom a csütörtököt érzek esélyt arra hogy elkezdjük az elsőt :D :D
szmet
 
 


Hali!

Szmet neharagudj de sztem nagy butaság belekezdeni a lombikba.......................

Mindenkinek puszi!
Mi két nap álom alvás után ismét szokatunk, szörnyűűű :cry: úgy sajnálom ha sír de mivel következetes akarok lenni nem veszem ki csak simogatom és puszilom. Azt nehéz még eltalálnom mikor rakjam kiságyba, a cicin szinte alszik,ásít és cumizna mikor berakom az ágyba vigyorog hogy vegyem ki is játszunk eddig ez a legnehezebb feladat :cry:
Vendég
 


Kincs!

Kitartás. Nagyon nehéz az alvásigényüket eltalálni, nekünk sem ment könnyen. Jelzem, Manó a mai napig úgy alszik el, hogy odafekszem mellé (már rendes ágya van), összebújunk, mesélünk. A bölcsiben nincs vele gond, elalszik magának.

Szmet!
VIZSGÁLTASD KI A CUKRODAT MEG AZ INZULINODAT!!!! Ez nem játék.
vovanda
 
 


Sziasztok!!!

Szmet!!!

Jól emlékszem, hogy csütörtökön mész a Kaáliba??nem lesz T. doki, csak B.B. Azért irom, hogy nem érjen csalódás!!!!
Hány órára van időpontod??Én is megyek és hátha személyesen is talizhatnánk!!!!! :lol:

Kismamik!!
Hogyan birjátok ezt a meleget????

mazsi02!!
Köszi :wink:

árnika!!!
Bocsi, hogy nem vagyok képben, de te most hol tartasz?????


kitartást mindenkinek ebben a nagy hőségben!!!

mesó

Kép
emesó
 
 


Sziasztok

Ugye mondtam hogy imádom a dokinkat :lol: :lol: viszont a cikkeken nagyon mérges lettem, ez már nem rólunk emberekről szól, hanem keményen üzlet és politika :(

Ani , Kincs akkor csütörtök???olan jóóóó lenne :) :)
beszélgetni veletek és csodálni babákat

Vanda kitartás :)

Emesó rólam dec. derült ki hogy pcos vagyok, v. az IR akkor 49 volt, utána kiderült hogy pajzsmirigy alulmüködésem van, ezekre itt a topikon a lányok segítettek ( Kincs sokat, puszi érte) és én is füllentettem hogy kivizsgáljanak, egyébként soha nem derül ki, merta hormonok kivéve a prolaktint, jók voltak
ÉN most várom hogy meggyógyuljak, most kapom meg a kontroll IRt, és még megyek amin te voltál, plusz megyek laparra és ha minden tökéletes akkor újra lombik, ha addig nem sikerül spontán :wink:

Gigi neked is köszi :)

Még vmi ez egyenlő a leiden mutáció előszűrőjével ugye?? és erre szúrod Te a heparint.
Egyébként a másikon Emesó ez neked szól bíztatásnak :) vannak lányok akiknek így sikerült, hogy szúrják magukat. Kitartás :)

Mazsi nincs kedved dobni egy pocakfotót :wink: és eltünt Mónink Te is, ne pakolássz túl sokat!!!

Lányok, régiek nem tudom ki emlékszik Kabócabogárra, nem tudtok róla valamit???

pusz

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


sziasztok!

hajrá dokibá!mi önnel vagyunk!!!!! :D

nos:pénteken voltam dokinál,és szombaton délelőtt megjött...szóval a kimaradás a fogyás miatt volt.ma voltam hormon-vérvételen.majd még mennem kell a ciklus 21. napján is.és utánna megyek a doktornőhöz.és ami a legfontosabb,hogy megint fogytam.szóval haladok a cél felé.

szmet!mindenképpen vizsgáltasd ki magad.látod nekem is sikerült az első lombik,de sajna nagyon magas volt az inzulinom(amiről nem is tudtam)és el is ment a baba.és a pco-t bizony kezelni kell.árnikával már lassan 8 hónapja küzdünk,hogy javuljon az eredményünk,és mehessünk lombikra.szóval csak azért írom,hogy nehogy felesleges legyen a lombikotok.mind lelkileg és anyagilag.

árnika!köszi!majd csak július 11-én megyek a ciklus 21. napján a vérvételre,és annak eredményével tudok menni a doktornőhöz.ha megvársz mehetünk együtt!de ha előbb mennél megértem.csak jó lett volna látni,és beszélgetni egy jót. :wink:

anyucik!kincs!gigi!ani!hogy vagytok?babucik?biztosan nagyon gyönyörűek,és szépen fejlődnek. :D

kismamik?vanda?hogy vagy?hematóma:olvastam egy hihetetlen törénetet róla.a www.hoxa.hu oldalon.nem lesz semmi baj,és a fő,hogy a babucikat nem fenyegeti,mert nem ott van a fránya hematóma.pihengess! :wink:

mazsi!pocakfotót akarunk! :D
móni!szintén! :D

emesó! :D :wink: :D

kjaja??????

Kép
timé&tati
 
 


Árnika, ha már így megkérdezted, van kedvem a kedvedért :wink: :)

23+5: Kép

Meleg :evil: :twisted: Nehezen viselem, és még csak június van... Tegnap pár percig voltam napon, s meg is kapta a tarkóm (ott elfelejtettem bekenni)...

Kép
mazsi02
 
 


Szmet
Önmagadat csapod be... :cry:
És ha nincs igazán rendben az anyagcseréd (és nincs, mert ezt mutatja a magas HbA1c), veszélyezteted önmagadat (nem egy ember láttam emiatt megvakulni, veseelégtelenség miatt művese-kezelésre járni) és ha sikerül is a babásodás... veszélyezteted a babádat is...

Emesó
Kihez jársz? BZ vagy PGY?
(nagyon szerettem mindegyikkel dolgozni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )
Vendég
 


Mazsi a fütyised jó hegyesre nyomja pocid :lol: olyan szép poci, köszi pusz :lol: :lol:

Timi hajrá, drukkolok hogy minden ok legyen! Én jövőhét hétfőn megyek dokinőhöz. jelentkezz be mikor már gondolod hogy meglesznek eredményeid, mert egyre hosszabb a várólista nála is.
Akkor Te már csini csajszi vagy nagyon :)

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Mazsi!

Szép a pocid.

Árnika!

Kabóca irtó régen nem írt. Sőt Ebba meg Remegős is totál eltűnt.
VIZSGA??????
vovanda
 
 


Sziasztok!!!

Mazsi!!
Szép a pocakod!!!csini kismami vagy!!! :D

gigaboszi!
PGy-hez járok!!!Imádom.Ilyen doki nagyon ritka, aki mindig képben van mindenkivel.Minden apró dologra emlékszik , és mindig azt érzem, hogy" a beteg "vagyok a sok közül!!!!te ott dolgozol??? :shock:

árnika!!
Hú, neked is van akkor mit kezelgetni???Az én Ir-em is ilyen magas volt.Mennyi gyógyit szedsz rá?????
Azért vigasztaljon, hogy neked is kezelhető dolgok ezek.És már jó úton jársz!!!!! :lol:
A trombofilia vizsgálattal (egy vérvétel)megnézik, hogy a trombózis bármelyik fajtájára hajlamos vagy -e .Nekem pl a Mthfr mutációm van.Igen erre kapom a heparint.

Szmet!????????

Kismamik!Vigyázzatok magatokra ebben a melegben!!

jó éjt mindenkinek!!

mesó

Kép
emesó
 
 


Már én is várom nagyon a csütörtököt!habár félek ettől a nagy melegtől.De bízom az autónkban,hogy kellemes időt varázsol nekünk az utazás alatt. :D
Szegény B.!Csütörtökön akkor jól el lesz havazva!És még mi is odaállítunk!

Vanda!Ugye minden oké?

Mazsi!
Nagyon formás a pocid! :D (néha még hiányzik nekem is)

Kép
ani0227
 
 


Ani!
Tegnap napkozben nem volt semmi, még egy pötty sem. Már majdnem elkezdtem örülni. Aztán éjjel mentem a szokásos "körutamra", na akkor volt egy kis vér, meg azóta némi barna. Tele a tö..m. :?
vovanda
 
 


emesó: Csütörtökön délután 2re megyek. Ez jó hogy Bodnár lesz legalább megismerem.
majd meglátjuk mit mond Bodnár de határozott javulás van nálam. Csajok ez tuti a sok édességtől volt azóta még 7 se volt.

Emesó: Írd meg te mikor mész? Mi már egy kicsit hamarabb ott leszünk mert a Plázában fogunk ebédelni.

Ani: Köszi hogy hiányolsz. Most nincs semmi különös. Megvagyok. Már nagyon várom a csütörtököt.
Úgy vagyok vele ha az első lombik nem sikerül akkor megnézetem ezt a cukornyavaját. De szerintem nem volt ilyennel sose bajom.
szmet
 
 


ani: Hány órára fogtok B.hez menni ? Mi kettőre? Ha akkor lesztek ott amikor mi akkor tuti megismerelek :D :D
szmet
 
 


Szmet!
"Csak úgy" a sok édességtől nem megy az egekbe a cukrod. De persze te tudod.
vovanda
 
 


Lányok, köszönjük a dicséreteket :) :oops:

Vanda, hidd el, nem lesz baj! Lassan eltűnik az a vérömleny!Nekem ugyanez volt, a baba alatt egy pici haematoma. Kb. egy hónapig volt barna folyásom ennek okán, s úgyanúgy mint neked, előfordult, hogy napokig semmi, aztán hírtelen bő folyás... Féltem WC-re menni, hogy mi van betéten... Nyugi, neked is lent van, a "kijárathoz" közel, a babóktól távol. Ugye otthon vagy? Pihi, fekvés ezerrel!

Kép
mazsi02
 
 


Mazsi!
Itthon vagyok,a héten még megy a fekvés, a jövő héttől viszont Manó itthon lesz, kitör a bölcsiben a nyári szünet. Majd meglátjuk, hogy bírjuk.
Meg persze (tényleg nagyon lájtosan) próbálom rendbe tenni a papírmunkámat. Más nem tudja megcsinálni helyettem (tényleg nem).

Az osztályvezetőm meg jól kihúzta a gyufát ma. Az aktáim a legnagyobb gondja, annyira sem futotta, hogy a pénteki sztori után a páromat megkérdezze, hogy mi volt. Pénteken ugyanis Pasi egyszerűen elrohant a munkahelyünkről azzal, hogy baj van... No comment. :twisted:
vovanda
 
 


sziasztok!

arnika! igazad van hogy minden a penz korul forog meg + politica... meg jo hogy vannak kivetelek is... (nem mondok neveket), ne izgulj nem viszem tulzasba az itthoni munkat

azert persze nem is ugy haladok ahogy szeretnem, de mar eleg jol alunk, tobb mint a fele kesz van, most neki alok takaritani es majd a konyhat es a nappalit maskor csinaljuk, kicsit ki farasztotam szegeny ferjemet, festes es meg takaritani is segitett, most inkab az aprocska dolgokat kel at mosam meg helyukre pakoljam, de leg kesob holnap be felyezem.

itt is nagyon meleg van, eleg roszul tudok e miatt aludni es delben sem szoktam csinalni semmit, anyira meleg van, nekunk van leg kondi is de nem szeretyuk

vanda! el fog mulni, beszeltem en vele es aszt mondta hogy egy kicsit meg csinalja az eszet de nem soka el tunik veglegesen :lol:

szmet! ha mesz a kaaliba okvetlenul mond meg hogy miljen eredmenyeid voltak, szerintem nem az edeseg miatt volt, biztos lehet nagyon sok oka, aztan hataroz csak ha most kezded a lombikot

kincs! gondolom milyen rosz lehet hagyni sirni a babat, de az o erdekeben teszed, ha sikerul szepen el aludnia az biztos jo neki, marmint konyebben alszik, gondolom en, de majd ki derul nalunk is milyen lesz....

mazsi! olyan edi a pocid, formas es csini vagy nagyon

timi! ugyes vagy a fogyassal kapcsolatban, csak igy tovabb, remelem jok lesznek az eredmenyeid es meg dicsernek a dokik is

na puszika mindenkinek, megyek dolgozgatni

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Emesó
Igen, ott dolgozom (igaz, most 2005 novembere óta nem...)

Szmet
Úgy látom struccpolitikát folytatsz... homokba dugod a fejed.... :cry:
Vendég
 


Sziasztok

Csajok várom a csütörtököt, csak nem tudom mikor és hol??? :roll:
Írjatok, vagy hívjatok.

Vanda tudom hogy nagyon rossz neked a tétlenség, de kitartás!!!

Emesó én is 2*850-et szedek meforalt, a három hónapos kontrollon a hormonokat teljesen helyrehozta, most nézik az IR is , no erre nagyon kiváncsi leszek. Viszont fogyni most egy ideje semmit nem, az egyetem büféje nem diétázoknak van kitalálva :wink:
Ha valamiről írok akár neked akár másnak azért teszem mert tapasztaltam sajnos a saját bőrömön. Én most úgy érzem hogy mident meg kell nézetnem, mert sajnos a lehetőségeim nagyon korlátozottak, no és anyagilag sem mindegy egy lombik. :(

Szmet nekem se volt SOHA gondom a cukorral, sőt oda vissza a családomban sem fordul elő hírből sem ez a betegség!!!!! :!:

egyébként eddig sikerült jól miden vizsgám, csak már szégyenlem írni :oops:

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Már nagyon várom a csütörtököt. B.-hez sokat kell várni igaz? Mert amikor januárban voltunk annyian ültek az ajtaja előtt hogy az csak na.
Majd meglátjuk ő mit mond. Viszek minden leletet és az én értékeimet is.
szmet
 
 


Én is a Kaáli környékén leszek csütörtökön!!!!!!!

Árnika
Ügyes vagy a vizsgákkal :lol: :lol: :lol: :lol:
Én is mindent kivizsgáltattam a lombik előtt... pedig én spontán is teherbe tudtam esni (kétszer is), csak sajnos méhen kívüliek voltak...
(mondjuk, nekem könnyű labort intéznem... :oops:.... komoly szerepem volt abban is, hogy a DOTE-n bekerült a HCG-meghatározás az ügyeleti panelbe /0-24 óráig végezhető vizsgálatok sora/) :oops: :lol: :wink:
Vendég
 


Sziasztok Mindenki

Mi ez a nagy csend :shock: remélem elmentetek strandolni :lol:

Gigi Én benne vagyok, de lányoktól is függ :wink:

Kjaja olvastalak, húúúúúúúú értelek, megértelek :shock:

Többiek???

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!

Köszi! És veled mi a helyzet!?
kjaja
 
 


Nálam semmi különös.

Ki UH-ot?? Mikor kell menned újra??

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok!!!

Csak beköszönök , én itt vagyok!!!! :lol:

mesó

Kép
emesó
 
 


Árnika!

T. doki volt, legközelebb jövő héten csütörtökön megyünk, de akkor úgy tudom, hogy nem lesz csak B. doki?
kjaja
 
 


Szió!

Ani meddig lesztek debiben és hol tudnánk talizni?
a férjem dolgozik és lehamarabb is 14-re tudunk odaérni...nektek jó?
Lányok akik még jönnek hol lehetne a tali?

Szia emesó :lol:

Kjaja nektek lombik volt? alig tudom követni az eseményeket :oops: mekkora a baba/babák?

Móni pocifotó?

Mazsi szépen kerekedik a pocid! (úgy szerettem kismami lenni, akarok akarok én is)

Gigi nagylegény? ugye veletek is találkozhatunk??
a magánlabor tök jóóó, én néha egy progi vagy alaphormon vérvételért vért izzadtam, nem tudom egy nőgyógyi clostis ciklusoknál miért nem nézet..alig tudtam kirimánkodni
Vendég
 


Kjaja én azt hiszem ezen a héten helyettesít B.B. De a lányok helyesbítenek ha nem jól értettem valamit.
Gondolom most sok-sok érzés kavarog benned, kitartás. Engem tudod bármikor hívhatsz, írhatsz. :)

Kincs helyszín passz. :? Én azaz igazság elhalasztanám szivem szerint :oops: mert Vanda nem érzi jól magát :( , de persze ezt Ő és Ti döntitek el. Én tudok alkalmazkodni.
Helyszinről gondolkozzatok, és javaslatokat priviben pleas!!!!!!

Emesó nem csinálsz vonalzót?? Olyan nehéz így , hogy ki hol tart.
Mikor várható a beülti??

Anikám jelentkezz!!!!!! :roll:

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Kincs!

Inszem volt, és elsőre sikerült! Holnap leszek 1 hónapos!

Árnika!

Na az biztos, hogy mindenfajta érzés kavarog bennem!!!! Még össze se tudom szedni a gondolataimat, hogy milyenek! :) :oops:
kjaja
 
 


Sziasztok!!

árnika!!

Csináltam vonalzót, de nem jelenik meg.Rámentem a tiédre és ott csináltam egyet.Bemásoltam és mégsem jelenik meg!!!!A profilban az aláiráshoz másoltam!!Jól csináltam?? :cry:
valaki segitsen!!!!

mesó

Kép
emesó
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?