Új privát üzeneted érkezett!

Látom Benó,már megint keresgéltél a neten. :D
De jópofa dolgokat találtál.

Kép
flóra 11
 
 


Na még ez is megbolondult...!!!!

Azt hiszem elvonulok az északi-sarkra.....:P

Holnap jövök...

Remélem tudunk majd aludni is ebben a hőségben...

Sziasztok

Cupp....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Helló Tancsu! Végre tudok valakivel beszélgetni. Bár sokáig nem maradhatok,mert akkor megint éjszakázás lesz belőle.

Kép
flóra 11
 
 

 
 

Máris elmész? Hát engem ma mindenki itthagy? :cry:

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzsi,látom kerestél. Sajna ma megint egy ilyen napom van.

De a jó hír, hogy megérkeztek a cipősszekrények,amiket a máltkor rendelt a Flórián. Holnap mehetünk érte. :D Végre lesz elég hely a cipőkre.

Kép
flóra 11
 
 


Ez a film tök jó. Miért nem nézhetem még ezt sem? :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Na, megyek, befejezem a munkát,mert itt ragadok a tévé előtt. Majd később még jövök.

Kép
flóra 11
 
 


Na, itt vagyok. Befejeztem. Most még holnapra kell tervet írnom és reggel leadnom.Holnap ugye az a hülye napunk lesz. Tudjátok, az a gyakorlatozás. Errekell valami ökör tervet írni,hogy mit fogunk csinálni.

Kép
flóra 11
 
 


Mindent megcsináltam. Még meg kell locsolnom a virágokat,aztán zuhanyozom és végre visszaolvasok.

Kép
flóra 11
 
 


Á,Tancsu! Olvasom a jó híreket!
Nagyszerű! Tehát kocsiügy letudva, és berendezkedhetsz a babára.Szuppi!!! :D

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzsi,olyan aranyos vagy,hogy így aggódsz. Legalább valaki észreveszi,hogy alig alszomés dolgozom. De tudod,mondtam,hogy ez a hetem még ilyen lesz. Aztán délig alszom naponta. :lol:
Persze, tudod mikor. Ha nyáron fagy. Na, de azért tényleg nyáron majd pihenek.

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu. Szerintem vedd meg a komódot.Nagyon jó hasznát veszed örökre. Egy pelenkázóval meg csak gond lenne később,hogy hová tedd.
Szerintem egyáltalán nem bak,ha a kiságy fehér. Tudsz varrni, ha zavar,esetleg csinálhatsz rá körbe függönykét,ezzelellensúlyozod a különbséget. Egyébként a kiságyat csak pár évig használod majd és ez alatt sem lesz végig a szobátokban. Tehát egyáltalán nemaz ő színéhez kell alkalmazkodnod. De még át is lehet festeni esetleg.

Kép
flóra 11
 
 


Nekem egyébként fordítva volt, a háló fehér és a kiságy volt bükk... :D

Kép
flóra 11
 
 


Ja,és sok komódom van,mindet nagyon szeretem. És a babaholminak nincs jobb bútordarab.

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzsi,köszike, aranyos vagy. A port.huén is ismerem,néha megnézem,milyen műsor lesz,de csakritkán.Aztán találomra kersgélek a műsorok közt. :)

Kép
flóra 11
 
 


Szilvi,tök jó, hogy kaptál péntekre időpontot. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Benó,minden receptedet elraktam. Már csak meg kell őket sütni. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Nos, csajok a hőségtől elpilledtem nagyon.Megyek locsolni és a zuhany alá. Meg persze bedőlök az ágyba.

Pápá!!!

Kép
flóra 11
 
 


Benó,megnéztelek a jamaicai kislánnyal.Nagyon tündéri akis morci pofijával. :D

Kép
flóra 11
 
 


Kép

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok!
Látom ma pang a topicunk!

Kép
muzsuzska
 
 


Nem bírom ezt a rohadt meleget!
Alig tudok aludni, csak pár órát!

Kép
muzsuzska
 
 


Lemegyek a virágboltba, megnézem van e aloe vera növényke. Megpróbálom mert a sebem nem hogy szebb lenne még rondább. Sajna rossz helyen van és ott is izzadok. Szereztem olyan kötést rá amit a kórházban adtak.
A melleim kezdenek lufihoz hasonlítani. megnéztem a tabi nem okoz álmatlanságot, tehát a meleg miatt vagyok holtkorós. Jó volt a séta a Dunára 1 kor értem haza, a fél város ott sétált a parton, de ott is dög meleg volt. Hulla fáradtan értem haza, reméltem végre tudok aludni, de hajnali 5kor kialudtam.

Kép
muzsuzska
 
 


Sziasztok

Flóra:Te hogy birod hogy sosem alszol?????Én is keveset, na de TEEEE!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Zsuzska

Én is nehezen birom....hát még Gergő...:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Egyébként csak bekukk volt...
Menek fogdokihoz, városba, stb....

Holnap is menek, majd napközben bejelentkezek...

Sziasztok

Cupp...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Sziasztok lányok.
Ma sokáig voltam munkában,csak ötkor értem haza. De megírtam mindent. Vagyis kijavítottam a biziket,amiket rosszul nyomtattak ki, megírtam az okleveleket, jutalomkönyveket, befejeztem és lezártam az osztálykönyvet, leadtam a segédeszközöket. Tehát érdemes volt ottmaradnom, mert sok mindent elintéztem. :D

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu, nem tudom,hogyan bírom. Reggel elég gáz felkelni,de aztán már nem vagyok álmos.
Tegnap, amikor lefeküdtem olyan vihar volt itt! Volt nagy csinnadratta, villámlás, égzörgés,jó nagy zuhé. Még féltem is kicsit,aztán csak bújtam a páromhoz,ő meg ölelgetett.
:D Aztán csak sikerült elaludnom.

Kép
flóra 11
 
 


Ma viszont döglesztő meleg volt. A gyerekekkel kint voltunk egész nap,jól le is sültek a karjaim,mert ujjatlanban voltam.
Most viszont megint zuhog az eső, villámlik,zörög az ég. De nagyon jó,legalább kicsit felfrissül a levegő.

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzsi, én nem tudom,mit csinálj a sebbeddel. De az biztos,hogy annak már be kellett volna gyógyulnia. Orvoshoz mikor mész vele megint?

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzsi,és a cicijeid mitől duzzadnak? Ez a Duphaston mellékhatása? Vagy most másképp termelődnek a hormonjaid,hogy nincs cisztád és attól?Vagy mitől? :shock:

Kép
flóra 11
 
 


Lassan eláll az eső. Még üzletbe kell mennem, csak vártam,hogy legyen vége a zuhénak.

Kép
flóra 11
 
 


Úgy látom,teljesen elállt az eső.Mentem bevásárolni. Sajna nekem kell,apárocskám még nincs itthon. És közben megjöttek a cipősszekrények is,tehát szerintem ha hazajön,szerelni fog.
Mentem.

Kép
flóra 11
 
 


Na,mi van ma veletek? Hogy hogy nem volt itt senki? Hát ilyen még nem volt.
Most ilyen komolyan veszitek a szentiváni éjszakát? Mindenki meztelenül szedi a gyógynövényeket? Vagy szüzeknek képzelitek magatokat és táncot lejtetek a tűz körül? Vagy beleheveredtetek a kenderbe? Esetleg sorban mindent kipróbáltok? :D

Kép
flóra 11
 
 


Tudjátok én mivel fogom tölteni ezt az éjszakát? Bármilyen hihetetlen,de aludni fogok. :wink: Ilyen is van. Úgy gondoltam,hogy ma korábban lefekszem. Rám fér,ugye?

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok.
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok!
Hát az éjjel kialudtam magam! 10 kor bezuhantam az ágyba és aludtam reggel 4 ig. Végre ! Persze este hűvős szél fújt és lehült alváshoz a lakás!
Reggel kitakarítottam , elmosogattam, zuhanyoztam, hajatmostam, 7re lent voltam anyukámnál, majd piac és délelőtt anyázás.
Külső hőmérő 35fokot mutat.

Flóra a cicik, piri előtti duzzadó-fájó stádiumban vannak!
A sebemet ragasztom , előtte vastagon lefedem gézzel, így felszívja a váladékozást és az izzadságot is!
Mert ugye Flóra nekünk lapos feszes hasunk van, az a kis hájas hurkácska ami alatt van a vágás a doki hibája , igazán leplasztikázhatott volna egy kis zsírt belőle! :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Tancsu-Gergő hogy vagytok ????

Benó! Várom a velencei nyaralást!

Szegény Szilvi anyósnál! Küldöm az energiát, Szilvit erősítjük, anyóst gyegítjük!

Kép
muzsuzska
 
 


Helló csajok!
Most én is csak bekukk, mint Tancsu szokott.
Tegnap egész nap hányingerem volt, van valami vírus, és hánytam is, tehát marha jó volt az érettségi és szakmai vizsgák kellős közepén, aztán vert a víz, fájtak a csontjaim, ma is nagyon kótyagos, szédülős stb. vagyok. Úgyhogy nagyon húz az ágy.
Kitartás mindenkinek ebben a nagy melegben.
Zsuzsi, vigyázz a sebeidre! Én is várom a nyaralást!
Flóra, pihenj, most már sokat dolgoztál tényleg! Már csak 2 nap!
Tancsu, Gergő, bocsánat, hogy nem küldtem a tudnivalókat, majd holnap elküldöm őket, rendben?
Timi, mi van veled?
Szilzi, kitartást anyóshoz. 10-én tali.
Puszi mindenkinek, majd jövök.

KépKép
benó
 
 


Sziasztok.
Ma megint későn jöttem haza munkából. Megint gyűlésünk volt.Már őrület, ami itt van. Hétfőn osztályzó konferencia, tegnap is sokáig bennmaradtam,ma megint gyűlés.... De még jó,hogy tegnap bennmaradtam,mert a mai gyűlésen mindenkit lecsesztek,aki tegnap nem maradt benn. Pedig én is csak azért maradtam,mert munkám volt. Persze mindenkinek volt, sokan haza vitték. De volt olyan is, aki ma bement az osztályába, a gyerekeknek adott valami munkát és akkor dolgozott. Na erre nagyon dühös volt ma az igazgatónő, szerintem joggal.Mert hogyan lehete úgy pontosan dolgozni, hogy körülöttem egy millió gyerek van.

Kép
flóra 11
 
 


Aztán a másik dolog az, hogy az igazgatónő felolvasta a munkaköri kötelességeinket és igaza van,hogy nem szabad az adminisztrációs munkákat tanítási óra alatt elvégezni,még ilyenkor év végén sem, ha már laza napok vannak (a gyerekeknek laza). Én nem is tudnám a gyerekek között megcsinálni ezeket a dolgokat.Világ életemben útáltam a papírmunkát, a pedagógiában is ez az a munka,amit nagyon nem szeretek. A tanítás az megy és az a dolog szép oldala.Ezek a bürökratív dolgok a hátulütők.

Kép
flóra 11
 
 


Pedig még ma is sok a munkám,deremélem,hogy holnap már a maradékot is leadom és holnap végre már a háztartással és a családdal foglalkozhatom.

Kép
flóra 11
 
 


A fiúknak is be kell vásárolnom és be kell csomagolni is nekik lassan. Elsején mennek,idén Bulgária a célpont.

Kép
flóra 11
 
 


Hát jól elvagyok itt magamban.
Benó,remélem meggyógyulsz,mert valakivel jólenne már beszélgetni. Zsuzsival és Tancsuval is állandóan elkerüljük egymást. De ugye ez az én hibám,mert mostanában állandóan csak éjjel tudok jönni. :(

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzsi, most már értem a ciciket. Nem tudtam mitől duzzadtak meg. Nekem is szoktak ilyet csinálni,de csak enyhébben. Ennyire nem. Csak picit fájdogálni szoktak.

Kép
flóra 11
 
 


És tényleg, Zsuzsi. Kaptál aloe verát? Lehet ezt kapni patikában is gél formájában, vagy gyógynövény szaküzletben. Vagy olyat nem akarsz,csak növényt?

Kép
flóra 11
 
 


Benó jobbulást kívánok! Épp elég ez a dög meleg nem még egy vírus is!

Kép
muzsuzska
 
 


Marha jópofa vagy Zsuzsi. Én és a lapos hasam. Kép
Kb.ilyen a hasam,mint ennek a szmájlinak. Vagy majdnem,mint Tancsunak, csak nekem nem lakik benne senki.

Kép
flóra 11
 
 


Flóra kitartás már csak két nap!!!!!!!!
Nem kaptam aloe verát, máskor úgy vágják a fejemhez, már untam hogy mindig minden boltban akciózzák! Most mikor ÉN akartam sehol, nembaj mert gyógyúlgat!

Kép
muzsuzska
 
 


Helló Zsuzsi tesó! Na végre! Csak irogattam addig,míg jött valaki! :wink:

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?