Új privát üzeneted érkezett!

Holnap lesz Szentiván éj! Miért ma lesz nálatok program??? Tarjánba semmit nem találok! :roll:
szilzi
 
 


De szerintem már olvashatod a Lelki köldökzsinór - Beszélgetek a kisbabámmal c. könyvet.

KépKép
benó
 
 


Ezen az éjszakán van program nálunk. Este 8-tól. Gyönyörű anyagból készült szívecskék lógnak a plafonról, már szombaton fel volt díszítve. Már alig várom! :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 

 
 

6-kor otthon vagyok már, vagy lehet, hogy 5-kor is. Jöhetsz. Este meg hazamentek, ha úgy gondoljátok. Jó, nem erőszakoskodom, tanultam a hibámból.

KépKép
benó
 
 


Erőszakoskodhatsz :D , de én ma nyolcig dolgozom, tehát... Kitelepüljek az irodával? :lol: :lol:
szilzi
 
 


Egyébként tervezem, hogy az általam aláhúzott részek közül írok nektek a Beszélgetek a kisbabámmal c. könyvből. Nekem nagyon tetszik, én biztosan el fogok menni néhány alkalommal ilyen kapcsolatanalízisre, ahol lehet találkozni a kisbabával meditációban.

KépKép
benó
 
 


8 után? Vicc volt. :D

KépKép
benó
 
 


Hát annál jobban nem lehetsz kíváncsi, mint amilyen én vagyok! Nem akarok arról álmodozni, hogy terhes vagyok, úgyhogy nem olvasok semmit! De ennyire nem tarthatunk össze, hogy nekem is valami cisztás, hormonfenés bajom lehet :shock: Összenövünk lassan? :shock:
szilzi
 
 


Csak nincs. :wink:
Hányadik nap ez?
Én olvasom a könyvet, tojok rá, hogy nincs babám. :evil:

KépKép
benó
 
 


40. nap, egy hete késik

Most olvastam egy cikket erről, a baj az, hogy nagyon drágág ezek az alkalmak. 15-20e Ft

Küld a könyvből részleteket, engem érdekel! :P
szilzi
 
 


Te tegnap vetted be az utolsó gyógyszert, ugye?
szilzi
 
 


Majd küldök otthonról, természetesen, most nincs itt. Ez a 7. nap? Na, azt hiszem, ennyit nekem nem késett még, csak 5-6 napot.
Sajnos, nagyon drága, tényleg. :cry:

KépKép
benó
 
 


Igen, tegnap.

KépKép
benó
 
 


Hát ennyit nekem sem késett még! De majd kiderül, most van egy pici megjön érzésem! Lehet, hogy anyós kihozza belőlem! :lol:


Most mit fog tenni veled a doki? (Erre nem emlékszem, de arra igen, hogy tegnap kellett lejárnia! :? :lol: :lol: :lol: :lol: )
szilzi
 
 


Közeben nem találtam programot, de lesz a Somoskői Várfesztivál! Az sincs messze és sok program lesz! :wink:
szilzi
 
 


Semmit. :wink:
Ha megint megjön, akkor megint gyógyszer.
Ha azután is megjön, megint gyógyszer.
Ha azután is megjön, átfújás.
Ez lesz. :wink:

KépKép
benó
 
 


Na, legalább nem kell a négy fal között bámulni az anyóst! :D

KépKép
benó
 
 


Csak várj, lehet, hogy lebeszéli a kicsi fiát, hogy inkább ne menjünk sehova. :roll:

Benó nekem is rossz lett a közérzetem! Átadtad nekem. Teljesen nyomi lettem :(

Elmegyek ebédelni!
szilzi
 
 


Jó étvágyat! Kép Ne legyél nyomi! :cry: :cry: :cry:

KépKép
benó
 
 


Flóra!!!!!!!!!
Ez egy oldal ami nálunk is be van állítva és állandóan látható hogy épp melyik műsor megy melyik csatornán!
Azonkívűl mindenféle programot meg lehet nézni!

www.port.hu/pls/tv/tv.prog

Kép
muzsuzska
 
 


Voltam a spárba, szép lassan sétáltam a polcok között és élveztem a hűvős levegőt! Amikor meg kijöttem majd elájultam a melegtől!

Kész a sajtkrém leves, márcsk a fokhagymás piritóst kell frissen legyártanom. Királyfinál bekapcsoltam a ventilátor, csoda hogy tud aludni olyan meleg van!

Kép
muzsuzska
 
 


Kép

KépKép
benó
 
 


Kép

KépKép
benó
 
 


Illusztráció Zsuzsihoz. :D (a fentiek)

KépKép
benó
 
 


Megebédeltem és jobban is lettem tőle! Most gondolkodtam, hogy délelőtt nem is volt időm enni!

Zsuzska, ez ismerős, most én is kimentem kicsit, hát majdnem visszaájultam már az ajtóból! Nem hiszem el, hogy a klímát ne lehetne szabályozni vmi normális módon! :evil:
szilzi
 
 


Örülök, hogy jobban vagy. :D
Zsuzsi, otthon milyen az idő?

KépKép
benó
 
 


Pénteken fél öter kaptam időpontot! :wink:
szilzi
 
 


Na, az tök jó, az mindjárt itt van! Akkor mégse kell két hétig várnod, szerencsére! Kép

KépKép
benó
 
 


Kép

KépKép
benó
 
 


Mi ez a pók Benó? :shock: Te nem szereted őket, nem?

Most kezdek parázni! Nem akarok feleslegesen menni, bár ha meg is jön ez már akkor sem normális :roll:
szilzi
 
 


Na megjöttem én is...:)

Dög meleg van, hivtam a sógornőmet, hogy jöjjön értem kocsival , mert elájulok mire hazaérek...:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Az tényleg nagyon gáz lenne, ha itt a mi fórumonkon mindenkinek vlami baja lenne! :shock: Átok? :lol: :lol: Benó ma tegyél valamit a topik érdekében a szentiván éjen! Rajtad a világ szeme! :lol: :lol:
szilzi
 
 


Szia Tancsu! Hogy bírtad a tornát?
szilzi
 
 


Torna után elkutyagoltam az egyetlen ajándékboltba, erre pont most van szabin..
Apósnak meg ma van a szülinapja.....
Egyetlen üveg bort tudtam eddig venni, még akartunk mellé valami apróságot....de igy....ehh...!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Bár ha belegondolok az én 1!!!!!! szál rózsámba, amivel elém állt a szülinapomon, akkor én igy is túlteljesitettem magam...:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


CuupppSzilzi...
Cuupp Benó....

Elég vacakul....szinte csak beszélgettünk, na meg kicsit mozogtunk, de nem vittük túlzásba ma...
Mondta hogy ha ilyen pokol marad, akkor ne menjek csütörtökön, nehogy rosszul legyek...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szilzi...

Sztem akkor sem mész feleslegesen ha megjön addig, mert 1 hét a semmiért nem tolódik el...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


[quote]m írta:ert 1 hét a semmiért nem tolódik el...


Na ezt aztán jól megfogalmaztam...:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Teszek valamit a topic érdekében! Kép Kép
A pók az én büntetésem, amiért a Zsuzsit megbántottam. De most már béküljünk ki, jó? Mert ezt nem bírom! Kép
Tancsu, zuhanyozzál le! Kép
Szilzi, ne parázz, és ha megjön, akkor is menjél el! Azért ne parázz, mert nincsen olyan bajod (ha van bajod), amin nem lehet segíteni! Ez 100%! Kép

KépKép
benó
 
 


Hahóóó...

Itt van még valaki?????

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tancsu, küldök egy normális képet:
Kép

KépKép
benó
 
 


Szilzit biztos ellepték a ferdeszemü túristák..:P:P:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Húúúú...
Na most szivesen uszikálnék én is...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ott a képen te úszkálsz ám.... :lol: :lol: :lol: Vagyis ti, a Gergővel! :lol:

KépKép
benó
 
 


Timivel mi lehet?????????????

Remélem semmi baja nincs neki és a babának sem.... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Biztos nincs, lehet, hogy kirándulnak. :D

KépKép
benó
 
 


Na ő most is úszkál, csak a mamája nem... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na ő most is úszkál, csak a mamája nem... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szerintetek meg merjek kockáztatni egy uszodát???
Nagyon hiányzik egy kis pancsi már... :oops:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szerintem azt szabad. De inkább kérdezd meg a dokit. Mikor kell menned? Holnap van a 30. hét? Az tök jó. Kép

KépKép
benó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?