Új privát üzeneted érkezett!

köszi, kata
palástfű teát is lehet venni DM-ben.
cickát ott szoktam venni, de palástfüvet még soha nem vettem.
k.vanda
 
 


DM-ben?? :lol:
k.vanda
 
 


Akszinya,
nagyon sajnálom a nega tesztet!
Ja,és hagyd abba nyugodtan az utrót.

Vanda,
én ezeket a teákat Herbáriában szoktam venni. DM-ben még nem figyeltem.

i.kata
 
 

 
 

Sziasztok Lányok


Ma beszéltem a dokimmal csináltam azért még reggel egy tesztet a csik még erősebb lett ugyhogy újságoltam neki a jó hirt. Jövöhét pénteken megnéz aszonta addig is egyem a proklatin hormont és no stressz.


Köszike csajok a hozzászólásokat, nagyon fogok vigyázni rá és mindent kerülök messziről ami árthat neki. Nagyon régóta vágytam rá, és nagyon drukkolok hogy minden ok legyen!



Puszi nektek és szép Napot
:D :lol:

Zsuzska

Kép
pgsuska
 
 


Vanda!
Üdv közöttünk!


Akszinya!
Nagyon sajnálom.
Nekem az első inszemnél utro mellett is megjött, de a 2.-nál és 3.-nál már nem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szépséges szép reggelt!

Annyira de annyira jó volt ez a hosszú hétvége... teljesen el voltam kényeztetve, feláltva locsoltak vizzel, mint egy partra vetett bálnát, akit meg kell menteni..árnyékban pihenztem, de voltam napon is, persze poci betakarva.,. férjem kiszörfözte magát... és ecsetelte milyen jó is lesz ha majd Zsigi megkapja az első szörf felszerelést t és elkezd tanulni... hát ha belegondoltam már elérzékenyültem :lol:
Grilleztünk, este nyugágyban feküdve néztük a meccseket, de mondhatom a hosszabbításoktól már a falat kapartam :lol:

Szóval naggyon örülök, hoyg lementünk.

MIndjárt visszaolvasok...
Vendég
 


VANDA
Kép

Majdnem teljesen egyforma a "babás előéletünk" annyi a különbség, hogy mi már több mint két éve próbálkozunk. (és hogy 6 évvel idősebb nálad :cry: )
Cickát én is a DM-ben szerzem be de annyira utálom az ízét, hogy már inkább málnalevelet iszom, és a pétől palástot, de azt DM-ben még nem láttam eddig.
Mielőbbi babásodást kívánok Neked!

KATA
Egy találjon be ez a lényeg. Legalább most nem zavarodnak meg, hogy melyik petét vegyék célba, mert csak egy van. Ez a 10,5 Millió elkezdi ostromolni a petécskédet és ha elég kitartó (miért ne lenne az) akkor két hét múlva te leszel a következő kismamink! :wink:

BONI
Örülök, hogy jól érezted magad. Vasárnap MAJDNEM követtelek, mert apa pecázni szeretett volna Akarattyán, de én annyira félek attól, hogy visszakapok valami fertőzést, hogy inkább otthon dolgoztam. Az idén nyáron sztem a pancsis élményektől mentes leszek! :cry:

AKSZINYA
Sajnálom nagyon! Talán a családi tragédia miatt nem jött létre a pocakosodás, de majd a következő! Ne add fel! Ölellek!

dita75
 
 


Boni,
örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Már ahogy leírtad is tényleg nagyon szuper volt.:-)

Dta,
köszi a bíztatást, azért nagyon reménykedem a sikerünkben :wink:

i.kata
 
 


Vanda: Üdv itt!

Én ma is "ledolgoztam" a két órámat... :) Most várom a párom, hogy hazaérjen, és tudjuk tovább csinálni a pakolászást. Még legalább négy óra. Addig még egy kis szieszta is belefér a napomba :)

AKszinya: Szerintem is abbahagyhatod az utrot, de ha nem jön meg, azért lőjj el még egy tesztet 3-4 nap mulva...

hofeherke
 
 


Mara
Én most talán még jobban irigyellek mint a kismamáinkat.
Annyira nem kívántam ma a munkát semmilyen formában. Már tengap egy undor fogott el, hogy ebben a hőségben itt kell majd nyomulnom 9 órát. Napi 2 órával én is kibékülnék. :wink:
Ráadásul délután még fel kell mennem a központba is, postára meg boltba.

Holnap délután meg ezerrel tűznöm kell a fogászatra, mert kiesett egy tömésem, és le is tört a fogam fele, sztem ki fogják húzni! :cry:

dita75
 
 


KÖSZÖNÖM a kedves fogadtatást:)

dita, szóval akkor kb.hasonló cipőben járunk.
most voltam DM-ben cickát tudtam venni, palást valóban ott nincs.
de most nem is kell,hiszen ma csak a 2. napon vagyok.
Ti miket szoktatok még inni, szedni.??

én elevitet és cickát.
párom is szed néha különféle vitaminokat.
nekem annyira nem gáz a cicka íze, mézet is szoktam hozzá tenni
k.vanda
 
 


Vanda,
a kismamik tapasztalata, hogy az Elevitnél jobb a Gravida. Én nem szedem egyiket sem, külön szedem a folsavat.

i.kata
 
 


Dita: Mire haraptál rá ennyire?

hofeherke
 
 


Mara
Ropira! :wink:

Vanda!
Méhpempő a méhnyálkahártya vastagítására, és az immunrendszer erősítésére. Kiváló cucc! :wink:
Az elevittől székrekedése van sokmindenkinek a Gravida tuti!
Az inszem után már "ne fürggyé le" csak zuhany.
Nagyjából ennyi jutott most eszembe!

dita75
 
 


Vanda!
Igy visszaolvasva kicsit félreérthető, tehát a ciklus első felében lehet fürdeni módjával nem túl forró vízben, de a peteéréstől számítva kerüld az ülőfürdőt, helyette zuhanyozz! A párodnak is nagyon káros a meleg fürdővíz. A fiúknak szoktak még javasolni felturbózásra MACA VIBE-t (DM-ben kapható! :wink: )
A méhpempőt is pé-ig esszük, de volt aki végig szedte.
A popsi alá párna kex közben, lehet, hogy már nem is lesz szükség az inszemre! :wink:

dita75
 
 


Éltek még?????????

Küldök egy kis hűvöset:

Kép

dita75
 
 


én már alig élek....
azért nekünk nőknek jobb, én az irodában lebegtetem a szoknyámat, holnap bugyit se veszek :oops:

dita, köszi a tanácsokat, cickát ma este elkezdem inni.
annak nagyon örülök, hogy mostanában legalább normális a ciklusom, szörnyű amikor nem jön a baba és közben még maratoni ciklusa is van az embernek.
így legalább gyorsabban jön az újabb esély.

egyébként párommal minden fortélyt bevetünk, szex után a lábaimat magasba emeli, és még jobban belém rázza :lol:

fürdéssel nincs gond, amúgy is zuhanyozós típus vagyok, meg a párom is.
dita,ahogy elnézem ,ha nem jön most spontán össze kb. egyszerre megyünk inszemre.
k.vanda
 
 


Sziasztok!

Dita!

Szuperül néz ki a házatok :) Nagyon tetszik a színe :)

Ancsi!

Drukk holnapra!

Vanda!

Üdv itt, és mielőbbi babásodást!

Kata!

Nagyon drukkolok! Elég, ha egy srác célba ér :wink:

Akszinya!

Sajnálom... :cry: :cry: :cry:

Boni!

Irigylem a szupi hétvégédet :) De jó lehetett :)

Mi esküvőre megyünk szombaton, a sógornőm megy férjhez. Végre elmondjuk a jó hírt a szülőknek is :) Lesz nagy meglepetés :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Vanda!
Nem csak az előtörténet, hanem a Mókamikiség is egyforma! :wink: :lol:
Elképzeltem ahogy bugyi nélkül lengeted a szoknyádat, az összes pasas meg ott legyeskedik körülötted. Ez a belerázós dolog ez sem semmi. Én egyszer próbáltam meg a párom segítségével gyertyát csinálni, de még rosszabb lett, mert kinevettem az egészet. :oops: Tehát maradt a párnán való pihenés fél óráig.

Az hogy lehet? :?: :?: :?:
Nekem július közepére fog esni az első és egyben utolsó :wink: inszemem!

dita75
 
 


igen igazad van, nekem ha nem sikerül a spontán hónap (ugye ma vagyok a 2.napon., )akkor kb. július végén lenne az első és utolsó inszem. :wink:

én már többször eljátszottam ezt a bugyi nélküli dolgot, csak úgy izgatott, meg a páromat is :lol:

a július végi inszem a nyaralás miatt nem az igazi ,de még nincs semmi lefoglalva, így hát majd az inszemhez igazítunk mindent.

egyébként mennyire időigényes dolog?
többször kell szurira menni?
páromnak csak egyszer, amikor spermát ad az inszem napján?
k.vanda
 
 


Évi!
Meghiszem azt! (szülős bejelentés) :wink:

Vanda!
Otthon is szúrkodhatod magad, én is azt fogom tenni! :? :roll:
Az inszem maga kb. 5 perc. Ultrahang lesz valamikor a középídő előtt és akkor mondják meg mikor lesz az inszem.

dita75
 
 



aranyos vagy dita, nagyon jó ez a tájékoztató.
kb. ezeket mondta el az orvosom, de így nagyon jó egyben leírva.
itt pécsen annyiban más, hogy a férfiaknak helyben kell a spermát produkálni, egy kis szobában..
a párom már járt ott, hiszen ott végezték a sperma vizsgálatot is.

azért nem semmi, előtte egy kis fiatal asszisztns nő kérdéseket tett fel, olyan kérdőív szerű,,
mióta próbálkozunk, lett már valaki tőle terhes, dohányzik-e, hányszor szexelünk, meg ilyenek.

aztán ad egy kis üvegcsét, és elkísérte a szobáig amit kulcsra lehet zárni ,és vannak szex-újságok.
majd ha végzett a kis üvegcsét át kellett adni...
szép móka:)
k.vanda
 
 


sziasztok lanyok,

csak gyors bekoszonok!
remelem mindenki jol van!!!
most nem is akarok senkit kiemelni, de remelem meg Pocak Lacko meg bent van, es a lombikosaink most mar ikres kismamik.....

mi jol vagyunk, rendben megerkeztunk. az ut nagyon faraszto volt, de megerte.
itt vagyunk a foldi paradicsomban.

udv mindenkinek, es remelem csupa jo es poz hirre fogok hazaerni.

pusz mindenkinek!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Ha nyaralás alatt kell épp szurkálnotok magatokat, akkor olyan helyre menjetek, ahol van hűtő (minibár) a szobában, mert a szurit ott kell tartani. :)

hofeherke
 
 


Babit jkérdeztem, hogy mit tud Vikiről: jól vannak, megérkezett a kiságy. Kedden megy dokihoz.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bár 30 napot kibír szobahőmérsékleten is. Legalábbis a Puregonra az van írva.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Csibike,
nem vagy semmi, még a nászutadon is gondolsz ránk :lol:

i.kata
 
 


Csibi!
Édi-bédi vagy! További kellemes nyaralást!

Vanda!
Mi kétszer adtunk le katonákat. Én bementem apának segíteni, marha vicces volt az első. A párom egyből azt kérdezte a szobában, hogy hol a video, vagy sexlap mint a filmeken, mert ő egész úton erre gyúrt, hogy milyen jó lesz neki, elnézegeti a bögyös macákat. Mondtam neki, hogy be kell érje VELEM! Erre ő lemondóan: Na jó, ha nincs ló!!!!!!!!!!!!!
:shock:

A vizsgálatra természetesen nem mentem be, de hazafelé végig ezzel szórakoztatott, amikor a prosztatáját meg a heréit vizsgálta a doktor, azt hittem megpusztulok a nevetéstől. Tiszta dilis a párom! :lol: :lol: :lol:

Vikinek millió puszi!

dita75
 
 


Sziasztok,
csak gyorsan egy kis életjel... nem nagyon olvastam vissza, csak ezt az oldalt átfutottam, mert volt ma egy kis fennforgás...
Telefonáltak az oviból de. 10-kor, hogy Lili hány meg lázas. Na most én Pesten, férjem Pesten, nagyszülők dolgoznak, főnököm elment, telefonja kikapcsolva, szóval logisztikáztunk egy kicsit, mire hozzám került Lili, és elmehettünk orvoshoz. Tüszösmandula gyulladása van. Na ilyen sem volt még...
Most meg viszem be a tesómékhoz, ott fog aludni. Egyrészt a férjem meghívott vacsizni, másrészt meg a tesóm holnap szabadnapos, tud vigyázni Lilire. Azért annyira nem szeretem, hogy betegen nincs itthon, de remélem nem lesz semmi gond.

Akszinya,
sajnálom a negatív tesztet. Majd jövő hónapban Katával és Ditával együtt, jó?

Vanda,
én is üdvözöllek.

Csibi,
jó nyaralást nektek, ha még jársz netkávézó közelében!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linacska!
Lilinek gyógypuszi, mihamarabb gyógyuljon meg!

Monic!
Még nem értetek haza?

dita75
 
 


Sziasztok!

4-kor értünk haza, de nagyon elfáradtam, úgyhogy eddig feküdtem. Kezdek lassan magamra találni, dög meleg volt ma.
És még csak egyszer olvastam el a holnapi vizsgára a tételeket, úgyhogy nem tudom mi lesz velem, ráadásul a testvérem elintézte, hogy én legyek az első vizsgázó, hogy utána jöhessek haza pihenni. :roll:

Akszinya,

sajnálom a nega tesztet :cry:

Kata,

továbbra is mennek a drukkok az inszemhez és a kaki a holnapi vizsgádhoz! :wink:

Évi,

biztos megható lesz a bejelentés, kíváncsi vagyok, hogy mit szólnak majd az ikrekhez :lol: :lol:

Dita,

itt vagyok, köszi a hiányolást,csak most bírtalak visszaolvasni titeket. És itt is nagyon meleg van. Éjszaka is az volt, alig bírtam aludni.

Czinki,

nagyon szépen köszönjük a bejelentkezést, érezzétek nagyon jól magatokat!

Vanda,

üdv közöttünk! :wink:

Linácska,

jobbulást a kis betegnek, remélem mielőbb átvészelitek...

Mara,

nagyon szorgosak vagytok a férjeddel, biztos nagyon szép lesz a szoba, én nagoyn szeretem a könyveket, bár pakolgatni és porolni nem annyira :?

Zsuzska,

gratulálok a még erősebb teszthez, biztos minden rendben lesz pénteken, vigyázz nagyon magatokra :wink:

Ancsi,

ne légy elpittyenve,fel a fejjel, biztos kaptál vagy kapsz valami gyógyszert a gombára és jól megszabadulsz tőle. És hidd el, hogy a babázás is nemsokára eljön.

Azt hiszem, hogy neki kell fognom tanulni... :? :? :roll: :evil:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic: A pakolást porolást én se szeretem, főleg ilyen melegben nem. Holnap vigyázz magadra a vizsgán! Pontosabban magatokra :)

hofeherke
 
 


Mara,

igyekszem, a vigyázást már most elkezdtem azzal, hogy nem is idegesít, hogy még nem tanultam, egyszerűen nem vagyok hajlandó emiatt idegeskedni. Valami úgyis lesz velem, majdcsak hebegek-habogok valamit. Bármit húzok ki majd arról beszélek amit tudok. Nem érdekel a jegy sem csak görbüljön és legyek túl rajta...
:roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic: Helyes hozzáállás! :lol:

hofeherke
 
 


Mara,

sajnos nem látom a vonalzód mert egy X van csak a helyén. Mikor kell menned dokihoz? Holnap? Vagy holnapután? Nem tudom, hogy jól emlékszem-e... :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic: Holnap, így lehet, hogy Vikivel is összefutok :) A vonim szolgáltatója ma bemundta az unalmast, de nincs kedvem másikat csinálni, maíg a doki nem mond valamit. :)

hofeherke
 
 


Egyébként tök jó esett, hogy emlékeztél rá.... :) Bár nekem lenne ilyen memóriám :)

hofeherke
 
 


Mara,

én itthon pihengetve jobban ráérek az ilyesmire mint te s sok érettségiző gyerek mellett. :wink:
Nagyon drukkolok neked a dokihoz holnap,remélem minden rendben lesz.
A testvérem pont ma volt dokinál mert neki meg 20 napja nem akar elmúlni a mensije, és a doki ki volt akadva, hogy 15 mm a mnyh-ja, nagyon vastagnak találta. Most elgondolkodtam, hogy akkor mennyi az ideális? :roll: Kapott Duphastont 10 napig aztán meg kell hogy jöjjön rendesen a mensije de ha nem akkor gyógykaparást kell nála csinálni. Úgy sajnáltam szegényt, kétségbe van esve, itt sírdolált nálam... :cry:

Én meg az előbb kinyitottam a villanyszámlát és dobtam egy hátast: 42.000,- FT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! És nincs is klímánk! De ezek után nem is lesz..... Nem semmi parafenomének vagyunk a párommal, napok óta a klímáról beszélünk, hogy milyen jó is lenne, klíma még nincs, de a villanyszámlánk már olyan mintha lenne....

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic!
Mi a túrót csináltatok egy hónap alatt 42.000?????????????? :shock: :D
Az bazi sok! Mi amikor 40 gépet (betonkeverő, flex, stb.) üzemeltettünk egyszerre és villanybojlerünk volt akkor sem fogyasztottunk ennyit!!!!!!!!!!!!!!!!

Nagy drukk a holnap vizsgázóknak! +++++++++++++++++++++++++++

Elcsábítottam apát! (a Tuskó Gazdaságosba! :lol: :wink: )
Vettem egy 12 kilós tököt! (mi igy hívjuk a dinnyét), meg egy valag ásványvizet.
A vízpótlás már tutira be van szerezve. Alig várom hogy lehüljön a tök!

dita75
 
 


Monic: Ez aztán szép összeg... :) Nincs valmilyen gépetek elromolva, mondjuk hűtő???
Én norcolutot fogok kapni, legalábbis szerintem...

Ilyen lett a szobánk. A másik feléről még hiányoznak az új polcok, így csak a kész oldalát kaptam le :)


Kép
Kép

hofeherke
 
 


Dita: Voltál fogorvosnál?

hofeherke
 
 


Monic!
Bocsi! :oops:
Tesódnak mielőbbi jobbulást kívánok! Remélem nincs nagy baj!

dita75
 
 


Mara,
csini lett a szoba,bár nem nagyon értem így a kép alapján, hogy hogy van az a polc az ablak előtt?

Monic,
én teljesen be vagyok tojva a holnapi vizsgától. Baromi sok, kidolgozva majdnem 200 oldal és még nem olvastam el 2x-sem... :oops:

i.kata
 
 


Mara
Szupi szoba! :wink:
Holnap munka után loholok a kínzókamrába! :twisted: :roll:

Most mutatták a sztáranyukákat a fókuszban, édi babók voltak.
A reklám után meg egy cseh nőt mutatnak, aki a gyerekeit kínozta és még videora is vette! NA EZ AZ AMIT NEM NÉZEK MEG, MERT ILYENKOR TOMBOLOK!!!!!!!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

AZ ILYET ÉLETE VÉGÉIG KÍNOZNÁM SZÁZFÉLE MÓDSZERREL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dita75
 
 


Mara,

nagyon barátságos a szoba, szeretem az ilyen meleg otthonos helyeket. Érdekes, hogy világoskék ami hideg szín, de mégis meleg, otthonos és barátságos.

Dita,

biztos finom lehet a tök! :wink: Amikor elkezdtelek olvasni azt hittem, hogy apát az ágyba csábítottad el :lol: :lol: :lol: :lol:
A drukkok holnapra nagyon jól jönnek majd, mert tényleg csak egyszer olvastam el és semmit nem fogtam fel belőle. De ilyen melegben szerintem nem is lehet :?

Második nekifutásra megnéztem a számlát, és 2007 júniusától nézett elszámoló számla. De akkor is sok. Az ember örül, hogy nyáron nem kell a fűtést fizetni, erre fizethetjük a villanyt. :?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Köszi, a dícséreteket :)

A polcok egy áthidaló előtt vannak, kb másfél méterrel az ablak előtt :) Egymástól átlósan eltolva. Csak kicsit rádolgoztunk az érzéki csalódásra :)

hofeherke
 
 


Kata,

nekem nem olyan vészes, mert kb 40-50 oldal az egész, de nagyon hülyeségnek tartom, ahogy az egész sulit is, már nagyon bánom, hogy egyáltalán belefogtam.

Dita,

én is bízom benne, hogy nincs akkora baj, holnap mennie kell hüvely uh-ra és elkísérem,hogy bátorítsam egy kicsit.
Furcsa az élet, hogy ő izgul, mert életében talán ha kétszer volt hüvelyuh-n, én meg már 50-szer biztos ha nem többször...Én aztán már egyáltalán nem izgulok tőle, már nagoyn nagy rutinom van benne. Sajnos...

A mai hőség miatt szétrobban a fejem annyira fáj. Nem merek rá gyógyit bevenni, egy alvás biztos segítene, de még legalább kétszer el kell olvasnom a tételeket. Úgy utálok első vizsgázó lenni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! De muszáj, mert jönnöm kell haza pihenni.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Az más! Nekünk tavaly elszámoláskor 97.000 jött ki! :shock:
Pont a fent említett géphasználatok miatt!
A felújítás ezzel jár sajnos!

Ez volt a célom, hogy azt higgyétek az ágyba csaltam.
De az már tegnap megvolt, és akkor is ömlött rólam a víz, most inkább kihagyom, mert teljesen ki vok tikkadva. Apa tegnap zokniban szeretkezett velem.
(annyira édi, nem vette le a parton a zokniját és a lábszára gyönyörű barna a zokni helyén meg hófehérke, olyan mintha fehér zokniba lenne)
:lol: :lol: :lol:
de ez még mind semmi éjjel könnyen megtalálom mert világít a feneke a sötétben!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Monic: Hát igen, ha néhány éve meséltek volna arról mi minden vár ránk, csak nézünk mint a moziban.... Én is a mulkor az unokatesómnak magyaráztam, hogy UH után folyásom van, ő meg csak nézett, hogy a kettőnek mi köze egymáshoz... Nekem le sem esett már, hogy ő még sesem volt hüvelyi UHn Drukk a tesódnak is! Biztos minden rendben lesz!

hofeherke
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: