Új privát üzeneted érkezett!

Szia, Zsuzsi!
Szia, Tancsu!
Kép

KépKép
benó
 
 


Már azt hittem megsértődtél az éjjel!

Kép
muzsuzska
 
 


Na akkor ezt a hatalmas nagy problémámat is sikeresen megoldottam...:)
Köszike a segitséget...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

 
 

Köszöntem én az előbb, ha arra gondolsz. :lol: Helló, csajszik, vagy valami ilyesmit írtam. Ezt meg kétszer küldtem el, ezt a bokrosat. Bocsi.
Nem sértődtem meg, végül is örülök neki, hogy megbeszéltük, legalább tudjuk, ki milyen kirándulást szeretne. Azon viszont sajnálkozom, hogy úgy látom, nem fogunk tudni találkozni nyáron így együtt. Sajnos, ezt ki kell mondanom. Kép

KépKép
benó
 
 


Szív. :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Nem tudtok olyan lepényreceptet, amit csak úgy a parázson meg lehetne sütni (grillrácson)? Az tök buli lenne, ha lenne ilyen.

KépKép
benó
 
 


Ja, Zsuzsi, meg most akkor én tényleg azt kérdezem tőled, hogy ti nem bánjátok, ha mi csak néhány napra megyünk oda? Aztán majd jöttök hozzánk Battára, amikor meguntátok Velencét. Útközben pedig bekukkantunk a telekre. Így már jó, ugye? A lányok taliját pedig igazatok van, sajnos, nem fogjuk tudni megoldani, főleg, hogy Tancsu és Timi nem hajlandóak egy helyen lakni. :lol:
Zsuzsi, én megértem, hogy nincs kedved falun, tanyán stb. helyen nyaralni, nem gondoltam bele a helyzetedbe. De megértem így már, ha belegondolok. Mindenkinek mást szeret, ezt is meg kell értenem. Az erőszakosságom meg a szakmámból ered. Azért le kell lőni. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Na, hun vagytok? Én itt abbahagyom a drága jegyzést ( :roll: :roll: :roll: ), ti meg mostok vagy mit csináltok.

KépKép
benó
 
 


Én ha minden jól megy akkor költözök Miskolcra....:P
Az már 25 km-rel közelebb van mint Edelény..... :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nem mosok, csöndbe vagyok hogy G, ki tudja aludni az éjszakás műszakját!

Kép
muzsuzska
 
 


Délután nekem is szépitkeznem kell kicsit.....
Kezd szúrni a lábam...:P

Ma meg menek tornára és befekszem a kozmtikus kezei közé egy kis szemöldökigazitásra....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Sütök nektek, hátha visszajöttök, tessék: Kép

KépKép
benó
 
 


Segitség.....mentsetek meg!!!

Itt a csoki előttem és bűűűűűűnözök ezerrel....!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na, jól van, ha nem mostok. :lol:

KépKép
benó
 
 


Add azt, amit én sütöttem. :D Az nem hizlal. :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Edd

KépKép
benó
 
 


Benó a három műszak után az ember nyaralni, pihenni szeretne. sajnos az úgy nem megy hogy naponta levezet 200km -ert!
Mi mindenképp elmegyünk a tóra, szeretnénk pihenni, fürődni, kikapcsolodni, kicsit szétnézni!
Mehettünk volna a tengerre is, de mi benneteket választottunk, eddig!
erre te az éjjel közlöd, hogy nem érdekel a tó benneteket. Sajnálom!

Kép
muzsuzska
 
 


Na, hát a tó maga nem is érdekel, sose érdekelt. :lol: :lol: :lol: Jó, úgy érdekel, hogy szép, aranyos, de tudod, hogy nekünk tök mindegy, hogy hol vagyunk, így értettem. Tehát mi (ha van wc, sátor vagy kocsi) elalszunk, elnyaralunk akárhol. Veletek szeretnénk lenni, nem Velencén. Ennyi. :D

KépKép
benó
 
 


Egyébként részemről totál tökmindegy, hogy hol, hány napig, én a táborokig időmből ráérek bárhová menni. Csak próbáltam összehozni, hogy nektek is jó legyen, maradjon is esetleg más útra is napotok, ha úgy terveztétek volna, meg hogy a Gy.-nak is meg tudjam mondani, mikor vegyen ki szabadságot. Én annyira rugalmas vagyok, az osztálykirándulás se szokott izgatni, hogy hol lesz, előtte való nap megkérdezem (ha nem én szervezem), aztán megyek. Én mindenhol jól tudom érezni magam, ha van pókmentes wc, Gyurika, könyv. :D

KépKép
benó
 
 


A Gy. azt mondta, hogy nagy bunkó vagyok, bocsánat, ha bunkónak éreztél te is. De hát egyszer meg kell beszélnünk, hogy hogy legyen, és akkor azt legjobb őszintén, egyenesen. Ha ez bántó volt, akkor bocsánatot kérek érte.

KépKép
benó
 
 


Na, most már ezt megbeszéltük, Zsuzsi? Kép

KépKép
benó
 
 


Írjad nyugodtan, hogy mit gondolsz. :D

KépKép
benó
 
 


Na én kicsit elvonulok tv elé pihizni....

Délután újra leszek...cupp....
És nem összeveszni ám...!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szerintem nem fogunk ezen összeveszni, meg tudjuk beszélni. :D Ügyes lányok vagyunk. :D

KépKép
benó
 
 


Tápai krumplis lepény

Tészta:

40 dkg lisztből 3 dl tejjel, pici sóval, 6 dkg cukorral, 1 és fél dkg felfuttatott élesztővel kelt tésztát készítünk. 10 dkg zsírt, vagy 12 dkg vajat felolvasztva hozzádolgozunk. Kelesztjük, nyújtjuk és kb. 25X40 cm-es zsírozott tepsibe helyezzük.

Töltelék:

5 db, (kb. 40 dkg) közepes nagyságú (öreg) krumplit megfőzünk, áttörjük 10 dkg vajjal, 3 dl jó minőségű tejföllel, 2 db tojással, 1 kanál liszttel, vagy +1 tojással és kevéske sóval ízesítve, simára keverjük .

A tepsibe is kelt pihentetett tésztára tesszük, majd közepes hőmérsékletű sütőben süssük.

Lehet édesre sütni, akkor a töltelékbe ízlés szerint cukrot teszünk.

Szokás a kisült lepényt cukrozva is fogyasztani.

KépKép
benó
 
 


Sziasztok! :D
szilzi
 
 


Anyukám telefonált ,hazajöttek Tihanyból. Kiáztatta magát a Balatonba! de irigylem!

Kép
muzsuzska
 
 


Helló, helló, Szilzi! :D

KépKép
benó
 
 


Helló Szilvi!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Anyám mondta hogy nincs tumultus a Balcsin se, szoba pedig minden házba van kiadó.

Kép
muzsuzska
 
 


Jó idejük volt. :D
Reakció rám?

KépKép
benó
 
 


Igen ez a hét elég nyugis volt a Balcsin, anyuék is mondták! Ez a hét már elég húzósnak ígérkezik! :roll: Mármint nekik, mert Ők dolgoznak ott! :?
szilzi
 
 


Még biztos nincs szezon.

KépKép
benó
 
 


Benó nincs reakció!

Kép
muzsuzska
 
 


És szállást is adnak? Azt nem, ugye?

KépKép
benó
 
 


Kép

KépKép
benó
 
 


Miért? :wink:

KépKép
benó
 
 


Lehet hogy főzők egy sajtkrémlevest fokhamyás piritóssal!

Kép
muzsuzska
 
 


Na, jó, ha nem, hát nem.

Akkor ejtsük a témát.

Sokan utaznak ma, Szilzi?
Ma is be van kapcsolva a légkondi?
Piri?

KépKép
benó
 
 


Lemegyek a spárba, körülnézek és megálmodom!

Kép
muzsuzska
 
 


Elmentem! Jók legyetek!

Kép
muzsuzska
 
 


Jó vásárlást! Kép

KépKép
benó
 
 


Szilzi, írjál már valamit, ha ráérsz.

KépKép
benó
 
 


Ma elég sok pepecselős munka van és sok túúúúúúúúúúl okos emberke, de ma nagyon jól bírom! :D
szilzi
 
 


Hát akkor nagyon ügyi vagy! Kép

KépKép
benó
 
 


Te ma jegyzősködsz okosan, ügyesen?

Milyen komoly felelős személy vagy Te! És nekem ilyen barátom, sőőőt párom van! :lol:
szilzi
 
 


Piri nincs, orvost háromkor hívom! Még jó, hogy nem kell elmondani miért jelentkezel be! :lol:
szilzi
 
 


Holnap megyünk csak Starjánba! :D Kíváncsi vagyo lesz e valami program! Megyek megnézem :D
szilzi
 
 


Én is örülök, hogy ilyen párom van. :D
Na, lesz valami program Salgótarjában? :D :D :D
Ez király, hogy nem ma kell menni! Este Szent Iván éj-Battán? Jó, nem, oké, bocsi. Ha igen, akkor meg tök jó!

KépKép
benó
 
 


Kíváncsi vagyok a pirid hiányának okára. Először természetesen arra, hogy mikorra kapsz időpontot. :D

KépKép
benó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?