Új privát üzeneted érkezett!

Ibi, sztem lehet kérni hogy veled legyen már első este is. Nekem sztem azért nem hozták be mert hajnali 2-kor vittek be a szobába és gondolták inkább pihiznék. Egy szemhunyásnyit nem aludtam, olyan hihetetlen volt hogy túl is vagyunk rajat és folyamatossan leforgott az egész szülés a fejemben. Utána már végig veled lesz (kivéve ha kéred hogy vigyázzanak rá)
Ja és nem jól írtam az elöbb, az orrát és a torkát még akkor leszívják amiután kibújt, a köldökzsinor vágása elött.

madiani
 
 


Ani!
Csak azért kéreztem mert a védönő azt mondta, hogy egyből kiteszik a picit mellém!De az jó ha lehet választani! :)

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Enikö!
Jó tanulást! :) Drukkolok juli. 1-re!!!Biztos sikerül! :D
Amúgy láttam a vonalzomat! :P

Kép
Kép
nibcsike
 
 

 
 

Sziasztok!

Szeretnétek babátoknak egy igazán nélkülözhetelen kelléket?
Egy olyan takarót amit nem rúg le a sétánál, az autósülésben vagy alváskor?

Ami jó ha kéznél van vendégségben. Használható takarónak, hempergőzőnek vagy ágytakarónak.

Sőt! Te állíthatod össze, hogy milyen színű legyen milyen minta legyen rajt és még a babád neve is szerepel rajta?

Mi készítjük ezeket a névre szóló takarókat. Ölelni valóan puha, polár anyagból szimplán, duplán és egy különleges polár - pamut kétoldalú kombinációban.

Gyertek a www.gportal.hu/babatakaro oldalra és rendeljetek most 10% kedvezménnyel.

Üdvözlettel:Rempi
rempi
 
 


Enikő,
drukk elsejére!!! Biztos sikerülni fog, lelkiismeretes vagy, addig szépen fogsz tanulni!! Kitartás!!!

Ibi,
hát, én izgulok veled rendesen!!!! amióta a vajúdóban voltam, minden olyan közelinek tűnik és megérint :shock:

Ani,
annyira meghatóak és érzékiek voltak a képek, azért pityeregtem majdnem :oops:

Köszönöm az infókat, örülök, ha nem teszik sokáig inkubátorba a babákat! Szeretném, ha minél többet velünk lehetne az elején :P . Valami miatt nem szívesen hagyom egyedül. Ha kiraknak az osztályra elvileg - ha nappal van - mikor viszik utánad??

Gabi,
nagyon sajnálom Noelt és az újabb problémát. Reméljük, hogy tényleg csak a gyógyszertől van!!! A kedve jobb egyébként? És lehet, hogy ennyi nap után jön csak ki az allergia??? Remélem hamarosan rendbe jön és makk egészséges lesz!!!!
Vendég
 


Sziasztok

Enikő
Én is drukkolok 1-re,de bizti sikerülni fog,ügyi vagy.

Nati
én délután fél 4-kor szültem,de csak másnap hajnalban kaptam meg Noelt.Addig bent volt a szülézseten az inkubátorban,de csak mert előbb jött.Este már én is tűkön ültem,mert semmit nem tudtam róla-nagyon rossz érzés volt.De aztán Schwarczi jött és utánanézett és meghnyugtatott,hogy minden rendben van.

Noelen a pöttyök azért csak most jöttek ki,mert most telítődött a szervezete a gyógyszerrel.Köszike az érdeklődést, már nagyon jó kedve van.és mióta jobban van be nem áll a szája,egész nap gagyorászik-nagyon cuki.Ma néztem a fogacskáját és már fehéren látni is lehet,hogy ott van,de még mindig nem tört át.

Jó éjszakát mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!
fáj a bal cicim.. :cry: éjjel kezdődött, nagyon durván kemény volt, azt hittem sok idő telt el a szopi óta és azért, de szopi után se múlt el az érzés. Próbáltam kifejni, de semmi nem jött belőle (Atimanó viszont sokat evett) egész éjjel nem aludtam :? :cry: Mit csináljak vele?
köszi előre is...
Vendég
 


Márti
Semiképp ne tegyél rá hideget,attól elapadhat a tej.Próbáld finoman körkörösen kifele a melbimbó fele masszírozni akár zuhany alatt.Sajna mást nem tudok írni.
Jobbulást
Vendég
 


Gabi, isten vagy!!! olyan jólesett... :D
Vendég
 


Gabi,
hát ez duplán jó hír!!!! Noel is jobban van és a fogacska is látszik!!! Ez igen!!!! Nagyon örülök nektek!!!
A tábliban nem láttam, hogy Te és Andesz pontosan mennyi időre szültetek... Megírod?? Köszi!!!!
Elhiszem, hogy aggódtál, hol van Noel, nagyon fura, hogy ilyenkor senki nem mond semmit, te meg pánikolsz, hogy mi a fene történik a kisfiaddal... Remélem nálunk nem lesz ilyen...


Márti,
jó masszirozgatást, remélem mihamarább rendbe jössz!!!! Kitartás!!!

Kellemes hétvégét nektek!!
Vendég
 


Márti
Örülök,ha segíthettem,remélem hamar jobban lesz a cickód!

Nati
Igen,ha lesz egy kis időm,akkor megírom és frissítek táblit.Holnap apa nem lesz itthon,legalábbis délelőtt és ha Noel is engedi akkor holnap dobok táblit.Amúgy az én számításaim szerint én 36+1-n szültem a doki szerint pedig 35+7-en-ha jól emlékszem.

Na most megyek,grillezünk.

Puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttünk. Épségben, egészségben. Jól éreztem magam. Két napig hideg volt(20-25fok),esett is, főként délelőtt, de aztán befűtött a napocska. Mikor jöttünk haza, már 39fokban párolódtunk.
Teszek fel majd képet mindjárt. Legalább lesz pocakfotó.
Fürödni nem mertem, mert hidegnak találtam a vizet, de azért combig bemerészkedtem. A napozással meg óvakodtam. De azért így is sokkal barnább lettem.

Van viszont egy rossz: pénteken vettem először észre, hogy elkezdett a lábam asszem vizesedni. bedagadt a bokám, meg a lábfejem. Ezzel mi a teendő? Azon kívül, hogy kedden mondom majd Schwarczinak. Szóljak a védőnőnek is?
Éjszakánként leapad szépen, de nap végére olyan kis csúnyácska.

És a képek: Silo-ban voltunk(Krk sziget)
Van ám pocakfotó. :) a fejem ne nézzétek, meg a 14kg plusszomat se.

Kép Kép Kép Kép
n.k.ildi
 
 


Nati! Örülök, hogy iotthon vagy, és jól! Gyönyörű lett a szobácska!

Ani! Neked is gratula a sikeres vizsgádhoz!

Ibi! Nemsokára meglátod a kis gyönyörűséged!

Csak nagyjából futottam át amit írtatok, majd du. jobban lesz időm.

Chrissy! Martin baba csúcs, ahogy ott alszik az etetőszékben.

Judy Barbikája is gyönyörűség.

Enikő! Mennek a drukkok július elsejére!

Gabi! Noelnek mielőbbi gyógyulást!!

Valaki írta a Kovács dokit(gyerekorvos). Ő a mi ovinknak a dokija. Fiatal pasi. Szereti a gyerekeket nagyon. Meg a fiatala anyukákat is.
n.k.ildi
 
 


Sziasztok! :D
Azta, :shock: Ildi,hatalmas pocakod van :shock: :lol: !
Örülök,hogy jól érteztétek Magatokat! :D
A vizesedéssel,sajna nem sok mindent tudsz csinálni,majd mondd a dokinak,aztán ír fel gyogyit,ha vészesnek látja!
De a légyek sokat pihenj,polcold fel a lábad magasra,és egyél sok almát,mert az vízhajtó hatású!
Nati!
Nagyon szupi lett Bencus szobája! :D
Hogy vagy? :roll: :)
Én 37+4 en szültem!
Nibcsike!
Még 2in1-be? :roll:
Enikő!
Drukk 1-ére! :wink:
Márti!
Remélem már meggyógyult a cickód! :)
Vikike,Vicuska,Krixta? :roll:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Bencus pár napja elég nyügi,ha kimegyek a szobából keservessen sír utánam :?
Nemsok mindent tudok Tőle csinálni,és itt vagyunk a kupi közepén,mert ugye kisszobába bepakolni kéne,a másikból meg ki! :?
Szóval tegnap elég szar napom volt,kétszer is eltörött nálam a mécses :cry:
Mindegy,majdcsak készen leszünk egyszer 8)

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk, nemsokára lemegyünk Siófokra.

Ani
Nagyon jó volt nézegetni a képeiteket. Roni baba gyögyörű!
Én is épp írni akartam, hogy hiányolom a szüléstörténeted, de Nati megelőzött. :lol: :lol: csak nyugodtan szedd össze a gondolataid, megvárjuk. :wink: :lol:

Nati
Szuper lett Bence szobája. Az a szekrény meg nagyon szép, nagyon tetszik. Csináltattátok?
Én köszi, jól vagyok. Sok pihenéssel és házimunkával elmegy a nap hamar. :D

Judy
Nagyon sokat nőtt Barbika és csodaszép kislány!

Andesz
Sajnálom, hogy Bencus gyügi. Tegyél majd képet az új babakocsiról. A régi eladó?

Nibcsike
Még egyben? Szorítok, hogy neked is olyan gyors és könnyű szülésed legyen, mint Aninak. :wink: :D

Gabi
Most aztán már minden előjött szegény Noelnél :( Remélem, hamar elmúlnak a pöttyök és most már teljesen rendbe jön. :wink:

Ildi
Szép helyen voltatok! A pocid meg hatalmas és szép formás :wink: :D

Pénteken voltunk RL-nél, megkértem, hogy legyen ott a szülésnél, és Mariannak is mondtam, hogy szeretném, ha szülésznőm lenne.
A hétfői UH-on rossz volt, hogy nem láttam a babót, de most bepótolhattuk, mert moziztunk :lol: :lol: Járt keze lába, volt, hogy az arcát dörzsölte a kis kezeivel.
Rakok fel egy képet, ahol épp kinyújtózik, így sikerült is lemérni tetőtől talpig, így 11cm :lol: :lol:
bessy76
 
 


A kép meg lemaradt :oops: :D Kép
bessy76
 
 


Sziasztok!
Igen még 2in1-ben vagyunk még! :D Már várjuk nagyon!Nehezen viselem ezt a meleget!Meg szerintem a pici is mert kevesebbet mocorog! :)

Bessy!
Jó lett az Uh-s kép!

Ildi!
Szép helyen voltatok! :D Biztos jó volt!!! :) :) :) Szépen nő a pocid! :P

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Jaj Bessy!
Nagyon cuki ez a kép,és 11cm :D olyan hihetetlen :D
Ja,a másik kocsit nem adom még el,mert még használjuk,csak ebben könnyebben ül Bencus!
Na dobok pár képet! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Bocsi,a második kép már régebbi,nem ezt akartam :oops:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Kép

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Jó meleg lett.... Hogy bírjátok?

Enikő, mennek a drukkok 1-re!

Ibi, már csak 5 nap, huha...

Nati, :)

Márti, remélem már jól van a cickód. Nekem is a maszírozás vált be! :) Hideget tényleg nem szabad rátenni.

Ildi, nagyon csini vagy. Nagyon szép helyen voltatok, biztos jól éreztétek magatokat. Köszi a gratulációt. Hogy érted hogy Kovács doki szereti a fiatal anyukákat? Vizesedére, feltétlen mond a dokinak és a védőnőnek is, figyelni kell rá, a felpolcolás nekem bevált.

Andesz, szuperek a képek. Milyen gyönyörű Bence, nagyon szupi a medencés kép is Patrikról. :)

Bessy, köszi szépen. Hu már 11 cm? Nagyon szuperül látszik a képen a kis prücsök. A nemét véletlenül még nem láttátok (bár még talán korai az)?

madiani
 
 


Tegnap Vikiék telkén bográcsoztunk, rakok pár képet. Nagyon jól éreztük magunkat, fincsi lett a gulyás is.

Viki jönni fog majd és mesél nektek, de beszart a gépe, na meg ebbe a melegbe sokat medencéznek Levivel. Jól vannak. És képzeljétek tegnap már én is éreztem a kis pincuri mozgását. Olyan jó volt nosztalgiázni. :)

Nya akkor pár kép:

Kép Tappancs
Kép Lazulós
Kép Sapis
Kép Levi a fő-fő kostoló
Kép Balett csipetkével a gúlyás fölött

madiani
 
 


Ildi,
hű, mekkora pocakod van!!!! Nagyon klasszak a képek!!!! A vizesedést tényleg mondd, nehogy később problémát okozzon!

Andesz,
még egy kicsi kitartás és jobb lesz, hidd el!!! Bencus nagyon husi, gyönyörűséges baba! A medencés kép is szuper Patrikról!!!!

Ani,
nagyon tetszenek a képek!!! Leginkább a tappancsocska!!! :P :wink: Vikike is jól néz ki!!!!!

Ibi,
nem csodálom, hogy nehezen viseled a meleget... Őrítő hőség van!!!! A mi Bencénk is kevesett mozgott ma :shock:

Bessy,
több napra mentek Siófokra?? Nagyon édes a kis 11 cm-esed!!! Mekkora csoda ez!!!! :P

Gabi,
köszi a számokat, akkor neked végül is sikerült kihúznod a kritikus határig... Nem is lett koraszülött!!! Gyönyörű újszülött volt Noel is!!

Hát, lányok, nálunk nem tudom mit hoz az éjszaka :shock: Tegnap éjjel is begörcsöltem, de a homeos görcsoldó és a pipolphen hatott, bár reggel se voltam túl jól. Aztán elmúlt minden, majd délutántól megint fájdogál és feszül a hasam :shock: Még legalább 9 nap van hátra, nagyon-nagyon boldog lennék, ha sikerülne kihúznunk...
Ha bármi történik, értesítelek Benneteket, de én lennék a legboldogabb, ha reggelente még írni is tudnék :P :P Bár én valahogy úgy érzem, hogy kihúzzuk és BB-nél fogunk szülni :P ÚGY LEGYEN!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Ani! Nagyön örülök, hogy találkoztunk és végre láthattam élőben Ronit. Nagyon szép baba és te is jól nézel ki. Jók a képek, Vikike is csini!

Ildi! Azta mindenit mekkora pocid van, széééééééép! És szép helyen voltatok!

Enikő! Tőlünk is megy a drukk 1-re. Ügyes legyél!

Bessy! Hogy rohan az idő! Nagyon kis cuki babócátok van!

Gabi! Remélem Noel jobban van már!

Andesz! Nagyon jók a képek a srácokról!

Ibi! Kitartás ehhez a nagy meleghez. Remélem hamarosan babázhatsz már, napok kérdése.

Nati! Nagyon sokat gondolok rád/rátok! Drukkolok, hogy Bence még maradjon bent és várja meg BB-t.

Kriszta?????? Adj valami életjelet magadról, nagyon eltűntél! Minden rendben?

Rólunk: elmentek a vendégek, apa éjszakás. A gyerekek nagyon jól elvoltak. Hétfőtől sógorék voltak itt ,nekik 10 hónapos a kisfiúk, szombaton mentek haza, viszont szombaton már jöttek a barátnőmék, nekik elmúlt 11hónapos a kislányuk. A három lurkó olyan aranyosan játszott. A kislány nagyon bújós, és állandóan szeretgette a fiúkat. Este együtt fürödtek Martinnal. Ma elvoltunk csónakázni. Látni kellett volna, hogy Martin hogy élvezte. Ki kellett venni a babyhordóból és csüngött a csónak oldalán és csapkodta a vizet. Nagyon aranyos volt.
Pár kép róluk, remélem nem haragszotok érte!



Pusziszkodás: Kép

Együtt pancsizás: Kép

Martin élvezi a Velencei-tavat: Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok! Jó reggelt!

Nati kedves megint jól a frászt hoztad rám. Remélem jól vagy és semmi görcsölgetés nincs még. Gondolom pihizel sokat (ha nem: irgum-burgum). Azértha tudsz, adj életjelet lécci!

Chrissy, fantasztikusak a képek. Nagyon jó lehettet a Velencei tónál. Köszönjük a dícséretet.

madiani
 
 



Jó reggelt csajok!

Martin 2x is fent volt az éjjel és már 7 után fel is kelt. Nem tudom mi van vele, nem szokott ilyet csinálni. Majdnem 5-ig szokott aludni, utána még vissza is szokott aludni, most meg felkelt 1-kor is és 3/4 5 körül is, aztán alig akart visszaaludni.

Nati! Sokat gondoltam rád, remélem minden rendben van veletek. Ha tudsz adj életjelet. Pihenj minél többet és nagyon vigyázz magatokra!!!

Ani! Mi is köszönjük a dícséretet. Nagyon jó volt a tónál. Végre úszhattam egy jó nagyot, már régóta nem úsztam(2 éve). Martin itt áll mellettem, berreg, meg mondja, hogy baba. Apa meg alszik a másik szobába.
Vendég
 


Ani, én ittvagyok. :D
Vendég
 


Szia Chrissy :)

Nem tudsz valami homeós tejserkentőt? Vagyis igazándiból mindegy csak ne a tea legyen mert már nagyon unom az ízét.

madiani
 
 


Van homeos tejserkentő, csak nem tudom a nevét, de ha bemész a gyógyszertárba, ott ők tudják. Mondjad nekik, hogy tejserkentéshez kell. Amúgy a tojásleves is az. Hirtelen most más nem jut eszembe, de gondolkozom még.
Vendég
 


sziasztok,
ismét köszi a drukkokat, jelentem átvészeltük az éjszakát :P Éjszaka megint fájdogált a pocim, de ez most semmi nem volt a szombat éjszakaihoz képest :shock: . Most már reggel este szedem a pipolphent, a kórházban is így volt, hátha az segít... Nagyon nem akarok befeküdni.....

Kriszti,
milyen édesek ezek a babák és Martinka ahogy pancsolt a vízben!!!! Tündéri!!! És nagyon jól nézel ki!!!!!!!!! Martinkát is beleengedtétek a vízbe? Nagyon jó az az ülőke a fürdőkádban, így legalább nyugodtan pancsolhat ott is!!!!

Ani
Urtica urens CH5 vagy D4, napi 3x5 golyócska, egészen addig, amíg nem indul be (kb 4 napig) - ezt nekem a beindításhoz javasolták, de lehet, hogy alkalmazható egyébként is. Úgy tudom, van még egy, Kata biztos tudja, mert azt hiszem ő szedte is...
Ma egyedül vagy otthon? Gondolom ott is tombol a hőség...
Én is magányomban vagyok, de azt hiszem mindjárt bealszom ettől a gyogyitól :shock:

Majd még jövök, addig is kitartás nektek Anyukák!!!!
Vendég
 


Ani,
megtaláltam: Ricinus communis CH5 - ez is és az utrica is elősegíti a tejtermelést, megnéztem egy könyvben :P :P
Most legalább kiszabadulhatsz egy kicsit :wink: Irány a patika, aztán szopogassad őket és legyen jó sok tejcsid!!!!!!
Vendég
 


Ja és ez mindenkinek szól!!!! Az én homeopatás orvosom telefonos homeopátiás orvosi szolgálatot is csinál:
0670-376-06-06 Dr Farkas Orsolya

Ha kérdésetek van, hívjátok nyugodtan, nagyon kedves, 3 gyermekes anyuka, orvos és homeopata egyben. Én nagyon kedvelem, mi a kritikus időben (vajúdó, kórház, stb) is többször beszéltem vele és mindig tudott segíteni!

Ani, szeritem csörögj rá és kérdezd meg, hogy a kettő közül melyiket szedd!! Én őt talán hitelesebbnek vélem mint a patikusokat, akik bár szerencsére ismerik a szereket, de nem annyira a gyakorlatban!!!

Kalappal!!!
Vendég
 


Az kimaradt, hogy 10-17 óráig lehet őt hívni!
Vendég
 


Oh nagyon köszike a gyors válaszokat. 10 körül kell egyen a drágám, aztán megyünk a gyógyiba. Igaz ami igaz ma nem akartam kimozdulni mert nagyon magas az UVB sugárzás, de a gyógyi közel van, max fél óra allat megfordulunk. Amúgy itthon tespedünk már most 25 fok van a lakásba.

Nati, köszike a számot. Nagyon drukkolok nektek hogy Bence maradjon még odabenn.

Chrissy, uuuuttttálom a tojáslevest, de remélem a bogyesz bevállik.

Amúgy még elégnek érzem a tejem, bár igaz hogy teáztam eddig. Megelőzném a hiányt, inkább több legyen mint kevés.

madiani
 
 


Szia Nati! De örülök, hogy jelentkeztél. Nem győztem frissíteni. Örülök, hogy átvészeltétek az éjszakát. Martint nem engedtük bele a vízbe, csak a csónak széléről pancsolt, neki még hideg. Az az ülőke tényleg jó, még nem jött rá, hogyan kell kimászni belőle, így ott is tudom rövid időre hagyni(míg elmegyek wc-re pl.), de vele szoktam fürdeni, így együtt le van tudva. Köszönjük a dícséreteket.
Vendég
 


Ani! Sajnálom a tojáslevest, én sem szerettem, de apa csinált nekem és ízlett és azóta eszem én is.
Vendég
 


Chrissy, nekem is csinált écsanyám, de nagyon nem izlett. Tény hogy finomabb volt mint a menzás, de mégse jött be.

Valaki régebben kérdezte hogy hogy jut időm főzni is. Nagyon eccerű, nem főzök. Eddig anyukám főzött ránk, de mától kipróbáljuk a házhozszállítást. Most a food expresstől rendeltem, majd meglátjuk milyen.

madiani
 
 


Sziasztok
Csak önzően megint pár sor magunkról,aztán,ha megcsináltam a levest akkor jövök és írok mindenkinek :wink:

Ani,ha ráérsz dobhatsz Te is táblit :wink: nem haragszom meg.Csinálhatjuk együtt is:ha ráér vmelyikőnk akkor tesz fel egyet.

Szóval:most jöttünk a védőből.Noel hízott és nőtt is,így most 7470 gr és 68 cm :D
Teljesen rendbejött :D .
Tegnap pedig képzeljétek kocogott a kanál=szóval kibújt a fogacska :D :D :D -ez volt a 7 hónapos ajándék.
Tegnap délután lent voltunk a Balcsin is (Akarattyán).Előszőr vaciláltam,hogy be merjem-e vinni,de végül bevittem a vízbe.Hát láttátok volna mennyire élvezte :D .Előszőr picit félt,de aztán hamar megszokta a helyzetet.Na és akkor vigyorgott,járt keze-lába.Nagyon jó volt :D :D :D Nem gondoltam volna,hogy ennyire tetszeni fog neki!Majd rakok képeket is.

Most pusza,nemsokára jövök és írok mindenkinek!
Vendég
 


Gabi drága!

Már írni akartam hogy vissza veszem a táblikat, most még van időm hisz csak alszik eszik a drágám. Nagyon köszönöm a kisegítést!

madiani
 
 


Nati, neked meg küldöm ám a masszőr számát, csak fejből nem tudom, majd apácska haza jön felírom. Már megbeszéltem vele és mondtam neki hogy majd csak késöbb tudod igénybe venni mert most Bencéd az első. Úgye jól gondolom.

madiani
 
 


Szió Mindenkinek! :D
Chrissy,Ani!
Nagyon szupik a képek! :D
Chrissy!Hol vetted ezt az ülőkét?
Nati!
Nagyon szorítok Nektek,hogy minden oké legyen! :D
Kata,láttam itt vagy! :D
Veletek mizu?Hogy bírja Geri ezt a meleget? :roll:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Andesz! Kaptuk azt is, de majd megkérdezem, hogy hol vették.
Vendég
 


Chrissy!
Szerintem Martinkát is ez a meleg viseli meg,Bence is nagyon jól alszik éjjel,de pár napja Ő is meg-megébred!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Pedig ujjatlanba alszik és be sincs takarva. És még hol a nyár vége!!! De ő rendesen megébredt, szopizott de nehezen aludt vissza.
Vendég
 


Gabi! Picit megkésve boldog hófordulót Noelnek és gratulálok a fogacskához. Irigyellek!
Vendég
 



Sziasztok!

Nati
Nagyon vigyázz magadra! Ebben a hőségben jól tennéd, ha csak a hűvös szobában mardnál, nehogy Bence baba kikívánkozzon!

Nibcsike
Bírod még? Hogy viseled ezt a meleget?

Ildi
Nagyon szép helyen jártatok, csak irigykedni tudok!

Ani
Jók a képek!

Chrissy
Olyan édi Martinka a csónakban!

Rólunk: Gréti is nehezen viseli a meleget, elég sokszor megébredt az éjszaka. Mondjuk most anyuéknál aludtunk, és a tetőtér nagyon meleg. Majd ma hazamenyünk, talán ott nincs ilyen meleg!

Kép
tand
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?