Új privát üzeneted érkezett!

Különben is ha te kérnéd meg akkor biztos visszautasítana! Tényleg a te párod, elnézést, férjed mit dolgozik?

Kép
muzsuzska
 
 


Jó éjt Benó!!!!!!! Álmodban ne gondolkodj!!! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Az én párom autokat ad-vesz, mostanában kevesebb sikerrel. :(
szilzi
 
 

 
 

Én miért tudnám? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Ez a hőmérsékletmérés engem egyáltalán nem izgat. Egy nagy baromság. Össze-vissza mutat mindent a hőmérő, én nem fogok ezzel szórakozni.

KépKép
benó
 
 


Jó éjt Benó, számolni se számolj! :D
szilzi
 
 


saját cég vagy alkalmazott?

Kép
muzsuzska
 
 


Egyébként természetesen neked elhiszem, hogy hogy kell csinálni, csak a Szilzinek a te tanácsodon túl egyéb praktikát nem tudtam javasolni, azért írtam, hogy nem tudom. Tetszel érteni? Én még álmomban is dumálok. :lol:

KépKép
benó
 
 


Nekem is azt mondta a doki hohgy mióta vérből nézik a hormont, nem hőmérőznek mert nem megbízható!

Kép
muzsuzska
 
 


Saját kiscég, csak 5-7 autóval mindig! De jó lesz ha megint beindul, mert így nem lesz jó!
szilzi
 
 


Csúnyák vagytok. :cry: Megbüntetlek benneteket, és itt maradok, és fárasztalak benneteket reggelig. :evil:
Nem igaz ám.
Megyek a sunyiba. Még mindig nem vagyok a helyzet magaslatán fejileg (nem úgy értem, hogy nem tudnék GONDOLKODNI vagy SZÁMOLNI). Na, jó, tényleg megyek, Gy. is vár.

Jó éjt nektek!
Kép

KépKép
benó
 
 


Értelek Benó, csak néha fel nem foghatom!

Hát sajna minden segre ült ebben az országban, főleg hogy autó hegyek vannak.

Kép
muzsuzska
 
 


Hát remélem azért alakul valami! Egyenlőre még nincs gáz!
szilzi
 
 


na én is elköszönök és álmomban uszom egyett a velencei tóban, vagy az adriai tengerben, még nem tudom

Kép
muzsuzska
 
 


Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Jó éjszakát Mindenkinek!
szilzi
 
 


Jó csobbanást! :) Elkísérlek, jó?
szilzi
 
 


Sziasztok lányok!
Hát hogy micsoda parti volt itt és én lemaradtam róla a buta munka miatt!!! :evil:
Megpróbálok visszaolvasni és reagálni így utólag.

Kép
flóra 11
 
 


Benó, micsoda párosítást ötlöttél ki! Hát még ilyet! De jó,tényleg megtaláltad a hasonlóságot a párok közt. Nyolcan vagyunk topiktársak? Eddig nem is figyeltem erre fel. Kép

Kép
flóra 11
 
 


Itt ma mindenki szépítkezett csak én nem. Én ebből is kimaradtam. Habár én szépítkezhetek bármennyit,akkor is csak csúnya maradok és kövér.

A l
bamat és a hónom alját borotválni szoktam,most is kellene,talán reggel gyorsan lekapom. Bajusz meg az állon pár szálaz a csipesz dolga. Viszont szemöldököt én nem szedek. Pedig elég vastag, na azért Kiszel Tünde nem vagyok. Kép

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu,nagyon költözhetnéked van, hogy már a Tescoba is beköltöznél, ráadásul 3x is elküldte a net, csak már ne legyél anyóséknál. Nagyon jó! Elképzeltelek,mint Al Bandyékat,amint ülsz a napozóágyon a Tesco közepén,szürcsölgeted a hűtött üdítőt. Talán még reklámozhatnának is veled, mondjuk kettő az egyben akciót. :wink:
Remélem nem sértődsz meg.

Kép
flóra 11
 
 


Örülök, hogy tetszett, amit küldtem. Néha olyan jó dolgokat kapok. A múltkorin, amit küldtél Zsuzsi, azon halálra nevettem magam.
Dr. Houset én is imádom. Azon mérgelődtem a múltkor, hogy már nem adják. Pedig több csatornán is ment a sorozat, aztán néha elcsíptem, mert ugye sose tudom mikor honnan mi van,mert nem vásárolunk TV műsort.

Kép
flóra 11
 
 


Én az előbb mostam hajat, már szárad. Most én sem pazarolom rá a villanyt, legalább hűt. De hogy reggelre hogy fogok kinézni, azt ne akarjátok látni!
Majd kicsit benedvesítem és kifújom reggel. Kép

Kép
flóra 11
 
 


Lányok,már csak az utolsó oldalt kell elolvasnom. Haladok. :D

Kép
flóra 11
 
 


Na, a végére értem.Hát volt mit olvasnom! :D
Lányok,nekem még mindig az autótól függ a nyaram. Ha van autó, akkor nekem mindegy,hogy mikor megyek. A Flórián remélem tud majd jönni, de mivel szabija nincs, csak a hétvége jöhet számításba. De ez még a jövő titka.
Én elmennék vonattal is,de akkor itt kellene hagynom a Flóriánt és az valahogy hülyén jönne ki. Na, de remélem megoldódik a dolog.

Kép
flóra 11
 
 


Most viszont már én is kezdek álmos lenni. Szép álmokat továbbra is.Remélem tudtok aludni a hőségtől.
Pá.
Jó éjt.

Kép
flóra 11
 
 


Jó reggelt!!!!!!!!!!!!!!!

Borzalmasan aludtam ettől a melegtől....:(
Hajnali 3-kor arra keltem hogy egyedül vagyok az ágyban...a páromat a lenti hátsó teraszon találtam meg, édesen aludt a hűs kinti levegőn...:P:P:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ez a párositás tényleg nagyon jó Benó....
Teljesen eltaláltad ki-kihez tartozik jelképesen....

Csak a topicpáromat nem láttam 2 napja!!!

TIMI!!!!!!!!!!JELENTKEZZ!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Menetközben elinditottam egy adag fehér ruhát a gépben...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Jujj...még nem is meséltem!!!!

Vagy 4 napja anyós új autóval állitott haza...
Lecserélte a párom nevén lévő kocsit, igy egy teher lement a vállunkról...:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Pénteken meg a párom adott egy boritékot a nyári prémiumával....
Azt mondta most már nézzem ki az összes dolgot a babának ami még kell, mert ez mind Gergőre lesz költve...

Kezdek is nézelődni szekrény, matrac, stb után...:)
A héten remélem be tudom szerezni....

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Jó reggelt!

Tancsu, micsoda jó hírek! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Nincs időpont a bácsihoz mára. Jövő hét hétfőn megyek 8.45-re. Elég gáz a közérzetem, gyenge is vagyok, nem tudom, a gyógyszer az oka vagy sem.

KépKép
benó
 
 


KAPROS TÚRÓS LEPÉNY



Hozzávalók : 30 dkg finomliszt, 15 dkg vaj, 3 tojássárgája, csipet só: a töltelékhez 30 dkg tehéntúró, 3 tojásfehérje, 1 evőkanál olaj, 1 evőkanál búzadara, 1 nagy csokor összevagdalt kapor, só.

Elkészítése: Összegyúrjuk a lisztet 2 tojás sárgájával, a vajjal, és annyi sóval, hogy kellemesen sós íze legyen, és egy óráig (de még jobb, ha egy éjjelen át) pihentetjük. Kétharmad részét kinyújtjuk, és kibélelünk vele egy közepes nagyságú tepsit. A túrót áttörjük, hozzáadjuk a tojások kemény habbá vert fehérjét, az olajat, a búzadarát, és sóval, kaporral ízesítjük. A tésztára simítjuk, a maradék tésztából rácsokat sodrunk a tetejére, és megkenjük a maradék tojás sárgájával. Forró sütőbe toljuk, de öt perc múltán a tüzet mérsékeljük, úgy sütjük szép pirosra. Melegen-hidegen egyaránt kitűnő.

KépKép
benó
 
 


Benó! Ne izgulj a szentclosytól neem lehet rossz a közérzeted!
Szerintem a melegtől van!

Kép
muzsuzska
 
 


Tancsu nagyon örülök, és ezt el se mesélted nekünk rögtön!
Végre meg szabadultatok a kocsirészlettől!
Gergőnek is mindene meglesz! :D :D :D
Hurrá!!!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Benó

Szerintem is inkább a melegtől vagy rosszul....

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Flóra a jó isten áldjon meg! Ma éjjel már alig aludtál! :evil: :evil: :evil:

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Tancsu!!!!!
Párom alszik, de folyik róla a víz. Én már most izzadok! Én se aludtam se sokat se jót az éjjel!

Kép
muzsuzska
 
 


Szerintetek ha a már meglévő ajándék kiságy mellé nem rendes pelenkázószekrényt veszek, hanem 3 vagy 4 fiókos komódot, az nagyon gáz???
Annak a tetejére is tudom tenni a pelenkázólapot és később is tudom mint szekrényt használni...

Annyi hogy a kiságy fehér, ez meg bükk szinü lenne....
De a többi bútor is bükk szinü....

Na most mit csináljak????

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Helló, csajszik! Találtam megint egy jó gif-es oldalt. http://natloz.znet.hu/
Kép

KépKép
benó
 
 


Ha a többi is bükk színű, akkor csak külön szép, ha van egy kivétel, a kiságy. Szerintem. Kép

KépKép
benó
 
 


Szerintem jó az ötlet Tancsu! A pelenkázóra meg olyan huzatot teszel mint a kiságyba és szép lesz! Ráadásul lesz helyed pakolni is!

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Benó!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


A pelenkázólapom és a kiságyba az ágynemü is zöld mintás, bár nem ugyanaz a minta de mutatós...

A komód 15ezer, a pelenkázószekrény meg 23-25 ezer...
Azért nem mindegy... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Én már jobban vagyok, a kávé jót tett.

KépKép
benó
 
 


Abban a szobában csak a kiságy lesz, a komód, egy nagy 3 ajtós gardróbszekrény bükk szinnel és a mi franciaágyunk....
Mert eleinte együtt akarok lenni a babával, nem teszem köülön szobába...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nekem is eszembe jutott, hogy apelenkázó biztos drágább mint a komód!


Szia Benó!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Szerintem a gyerkőc nem fogja tudni, hogy az pelenkázóágy vagy komód. Kép

KépKép
benó
 
 


Benó nem nyertem a lottón és ezért nem tudok venni repülőt! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Szia, Zsuzsi!
Szia, Tancsu!
Kép

KépKép
benó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?