Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Virág: A mai vérvétel sem volt vészes! Inkább a várakozás volt idegesítő! :?
Boldog évfordulót kívánok nektek! :lol:

Melcsi: Milyen nagy lány már Szonja baba! :lol:
Mégegyszer jó pihenést és boldog évfordulót nektek! :lol:
zsu83
 
 


Laptető! :o
zsu83
 
 


Zsu: laptető a te esetedben már tutti biztos:)

Kép
csucsu05
 
 

 
 

melcsi nagyon szép baba már most a szonja! :lol:
csucsu mindent bele,sok sikert a kistesóhoz! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk. A nagyimnál sokat nem változott a helyzet. Állandóan azt mondogatja, hogy nem megy ő már sehova, meg hogy nagyon hívják, és fáradt. Ma és tegnap legalább evett valamennyit, inni viszont nem akar.

Én a bromot már másfél éve szedem. Nem babás téma miatt kezdtem el szedni. Állandóan kell szedni, nem szabad kihagyni egy napot sem. Én volt, hogy az elején véletlenül elfelejtettem bevenni egy adagot, s amikor másnap bevettem, nagyon rosszul voltam. Szerencsére nekem csak este kell 1 szemet beszednem, ez is helyrerakta a szintem.

Most voltam vérvételen, elég jó lett az eredmény, a vasam is 17,2, ami nálam rekordnak számít. Csak a vörösvérsejtszámom és a monocyták magasabbak, egy pár tizeddel a határérték felett vannak.

Bocs, de most nem tudok többet írni. Mindenkinek sok puszi, s drukkolok a mielőbbi babásodáshoz, a babásoknak pedig jó egészséget!

Kép

Kép
kiriki
 
 


kiriki sok gyógypuszit küldök a nagyidnak! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kiriki: Jobbulást kívánok a nagyidnak! Neked meg sok erőt és kitartást! :lol:

Jól bedinnyéztem az előbb, de úgy kívántam! :lol:
Ma egész jól éreztem magam, étvágyam is volt! :lol:
zsu83
 
 


én is ennék dinnyé de sajnos olyan rosszak általában,nem mézédesek ahogy mondják,hanem ízizűek! :? :evil:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


én is ennék dinnyé de sajnos olyan rosszak általában,nem mézédesek ahogy mondják,hanem vízizűek! :? :evil:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Mi múlt szombaton ettünk dinnyét. nem is tudom magyar volt e de olyan volt mint a cukor. Isteni ize volt. Pedig én nem is vagyok oda a dinnyéért. A zöldségesnél az ovoda utcájában vettük. Próbáld meg ott megnézni.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Ma megjött. :( Ennyit erről a hónapról. Most egy kicsit kiborultam. Már ezer éve nem bőgtem a mensi miatt, de ma kitört belőlem. :( Ez van. Most elég gáz vagyok lelkileg, de majd átlendülök rajta.

Zsu: köszi a jókívánságot.

Kiriki: köszi a választ. Akkor szedem tovább. Neked sok erőt és kitartást!!! A nagyidnak jobbulást. Az jó, ha eszik.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

A mi dinnyénk is finom volt, mézédes! :) Pedig azt hittem, ilyenkor még nincs is jó dinnye!

Virág: Úgy sajnálom ezt a fránya pirit! :cry: :?
Elhiszem hogy magad alatt vagy!
De mi itt vagyunk veled! :lol:

Képzeljétek, tegnap a férjem kitalálta hogy tojásrántottát akar enni este, nekem még a gondolatától is felfordult a gyomrom! De amikor megéreztem a szagát, nahát az volt a gáz.... :? Rókakoma nem kímélt! :(
Szegény férjem meg emésztette magát, hogy milyen rosszullétet okozott nekem!
zsu83
 
 


Kisvirág: Tudom ez nem könnyű de hidd el előbb utóbb az a fránya piri nem fog megjönni. És akkor nagy lesz az öröm. Kitartást kivánok!! És egy nagy ölelést most neked!
Bizzunk akkor a következő hónapban jó?

Kép
csucsu05
 
 


csucsu halgatok rád és meg fogom nézni ahol mondtad,nagyon vágyom egy jó mézédes hideg dinnyére! :lol:

kisvirág ne add fel hamarosan nagy lesz az örömöd hidd el!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sajna Virág a piriért, de tudod uj honap, uj remény! Én is elölről kezdtem mindent, pedig azt mondtam elég!

Kiriki!
Kitartást, a mamidnak jobbulást!

Tegnap babát voltunk látogatni, uncsitesomé, 2 napos, olyan édike Kép
encike 2
 
 


encike nagyon édes babája van az uncsitesódnak! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Milyen édes baba! :lol: Hogy hívják?
zsu83
 
 


tényleg mi a neve a babónak???? :lol: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Viri: az a fránya piri de ahogy mondják új hónap új remények ne törj le bár könnyű ezt mondani :) én is nagyon szeretném már hogy aki réggebben próbálkozik mint mi annak előbb is sikerüljön :) össze fog jönni kitartás :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Köszi a vigasztaló szavakat aranyosak vagytok! Most úgy érzem nagyon besokalltam. Ráadásul a férjemmel is mosolyszünet van. Ez még dobott egyet a lelkemnek. Úgyhogy most egyenlőre nem is tudom hogy tegyem helyre a fejembe a dolgokat. Nehéz ügy, de valahogy megoldjuk.

Zsu: A férjed ne eméssze magát, hisz ő csak kajolni akart egy jót. Annak idején én dettó így jártam a túróstésztával. A párom szalonnával szereti és mire azt megpirítottam és leültünk kajálni én mentem a wc-e. Azóta se tudok ránézni a túrostésztára. :)

Enci: cuki ez a babóca! Bárcsak már én is tarthatnék a karomba egy saját kis picurit.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


köszi a dicséretet4 Biankának hivják.
Nemsoká MI is ilyen babocát tarthatunk a kezünkbe!

Jo meleg van!!!
encike 2
 
 


Sziasztok Lányok!

Virág: Hát egy darabig én se fogok tojásrántottázni, az bizti! :)
Mindig én is akkor kaptam össze a férjemmel, amikor a mensi miatt magam alatt voltam, aztán persze gyorsan kibékültünk! :)
Remélem már köztetek is minden ok! :lol: :wink:
És ne feledd, mi mindig itt vagyunk neked, ha ki akarod önteni a szíved! :)

Encike: De szép neve van a babónak! :lol: Nálunk ha lány lesz, akkor Fanni lesz! :lol: Fiúnévről még lövésünk sincs!

Tegnap pudingoztunk egy finomat férjemmel! :oops: :lol:
Ma megyünk délután szülőkhöz, elmondjuk az örömhírt! :lol: :lol:
zsu83
 
 


de jó nektek zsu,hogy van egy örömhír a nagyszülők számára!

virág remélem már nincs mosolyszünet a pároddal????????? :lol:

ma megmértem a hőm és 36.6 vol menzi még mindíg sehol továbbra is krémes folyás van.szerintetek mi lehet ez? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Mikor is mész dokihoz?

Zsu!
Hogy fogadták a mamik a jo hirt?

Á, de meleg volt ma, csak viz mellett lehetett birni!
encike 2
 
 


encike holnap hív a szülésznőm és megmondja mikor van a dokim!
de elméletileg pénteken megyek! :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Levizsgáztam, így próbálok újra bekapcsolódni a társalgásba.

Kiriki, nagyidat sajnálom!

Encike, örülök, visszajöttél!

Virág, drukkolok, hogy mielőbb sikerüljön a kistesó!

Nita, miért mész megint dokihoz? Valamiről lemaradtam?

Zsu, hogy fogadták a szülők az örömhírt? Gondolom örülnek, hogy nagyszülők lesznek. Mi nem akarjuk egyenlőre elmondani, csak július végén (gondolom akkorra már látszani is fog), amikor hazaértünk az első nyaralásos körből. A másik dilemmám az, hogy a munkahelyemen mikor mondjam el, de csak eszembe jut valami okos dolog ezzel kapcsolatban is.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Sziasztok!

Tegnapi nap: Szép gondosan becsomagoltam a tesztet, és odaadtuk ajándékba! :) Hát amikor meglátták, elakadt a szavuk! :lol: :lol: :lol: De mindenki nagyon örült! :lol: :lol: :lol:
Anyósom már megjósolta, hogy fiam lesz, ha ilyen hányós vagyok, és mindig rosszul vagyok! Mondjuk én ezekbe nem hiszek, a Melcsi is milyen rosszul volt az elején, és nem fia, hanem kislánya lesz!

Nita: Remélem hamarosan beáll a szervezeted, lehet hogy mégis érdemes kivárni a szeptembert a próbálkozással! :roll:

Datolya: Gratulálok a vizsgáidhoz! :lol:
Hogy vagy? Rosszullétek elkerülnek? Sajnos engem nem kímélnek, de anyósom szerint az a jó, ha rosszul vagyok! :roll:
Nagyszülők, már most odavannak az unokáért! :lol: :lol:
Voltál már orvosnál?
Hát nekem nem kell rajta gondolkodnom, hogy mikor mondjam meg a melóhelyen, mert nem dolgozom! :roll:
zsu83
 
 


zsu én várok de lehet hülyeség de az is lehet hogy bekaptam a horgot,ha egyáltalán lehet műtét után! :roll:
datolya nem megint megyek dokihoz hanem majd csak most fogok tudni menni végre! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát nem tudom Nita! :roll:
zsu83
 
 


Sziasztok!

Hát igazán nagy vitánk nem volt apával, csak olyan kisebb szócsata. Lehet én is érzékenyebb vagyok, de szerintem már ő is el van szomorodva, hogy még nem jött össze a baba. Egyébként tegnap már normálisan beszéltünk egymással. Úgyhogy remélem ennyi volt a mosolyszünet. Bár nálunk ez nem szokott nagyon sokáig tartani.

Zsu: hú gondolom milyen boldog a szülők. :) Jópofán mondtátok el. :) Én is hánytam sokáig és fiam lett :) Bár én se hiszek ilyenekben.

Nita: nem tudom mitől lehet ez a krémes folyás neked. Nekem néha mensi előtt szokott ilyen lenni, de hát neked már jó pár napja ez van.

Datolya: grat a vizsgáidhoz! Ügyi vagy! És hogy érzed magad?

Most csak ennyi. Irtó meleg van és még standra se tudunk menni a hülye mensi miatt :(

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Virág: Örülök, hogy már békülőben vagytok! :lol:
Már nagyon kivagyok ettől a hányástól, alig tudok enni mindentől rosszul vagyok! :cry:
zsu83
 
 


Sziasztok Lányok!

Isteni volt a nyaralás!Olyan meleg volt,de hála égnak ott volt a Balcsi 200m-re :D Csak egy negatívumról tudok beszámolni,méghozzá arról,hogy elkezdett bedagadni a bokám! :( Elég korán!Pénteken megyek tanácsadásra és ott megkérdezem,hogy mit csináljak!Nektek van vmi ötletetek?

Viri: Sajna a pirit! :(

Datolya: Gratula a vizsgáidhoz!Szépen nőttök Ti is :D

Zsu: Egy hamar túl leszel rajta!Kitartás!

Én most DINNYÉT akarok!Egész hétvégén zabáltam!Kíváncsi vagyok mennyit mutat majd a mérleg,főleg így,hogy vizesedek is :? :shock:
Rakok fel pár képet a hétvégéről! Kép Kép Kép
Nagyobbik tesómmal a Hannácskám!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Zsu: megnyugtatlak én a fiammal a huszonsokadik hétig hánytam ;) Kitartást! ;)

Melcsi: hú de jó volt nektek! Szupi időt fogtatok ki! Nagyon helyes Hanna és most nézem milyen nagy lány már. És mekkora pocid van. :) Hú látom apa palacsintát süt, két serpenyőbe egyszerre :) Egyébként nálunk is apa süti. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Szasztok Leányok!

Csak életjelet szeretnék adni magamról. Very Happy

Jelentem a gödörből már kifelé tartok, de még nem vagyok túl rajta, de küzdök. Hogy mi a baj? Hát gyakorlatilag minden.
Anya:
A jövő hét után kezdődik a kemoterápiás kezelése. Most ott tartunk,hogy nem múlik el nap keserves zokogás és sírás nélkül. Egyszerűen nem akar küzdeni. Olyanokat mond, hogy nekem már úgysincs szükségem rá, mert már megállok a lábamon meg ilyesmik. Próbálok erős lenni, de ez borzalmas nehéz... Hiába is mondanám,hogy "anyám nem vagy normális, hogy ilyeneket mondasz" teljesen lepereg róla. Mondom neki küzdeni kell, mert nem adják könnyen a gyógyulást, hát küzdjünk együtt, de ez sem használ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad már nem tudom mit csináljak! Kitaláltam, hogy naponta felhívom valami hülyeséggel, hogy érezze már,hogy mennyire szükségem van rá, és egyáltalán nincs még itt az ideje, hogy elváljunk egymástól. Sajnos édesapámat öt éve vesztettem el, abba is majd belezakkantam, hát ha most még anyu is elmegy ráadásul úgy, hogy ő sem láthatja az unokáját (aki sajnos még útban sincs!!! Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad ) abba biztosan beleőrülök!
Munka:
Tiszta dedó! Természetesen mindenért - még azért is, hogy levegőt veszek - én vagyok a hibás. Persze a nagy kapkodás miatt hibát, hibára halmozunk, s ez persze rontja az imázst! Két hete nagy beszélgetésre hívott a főnököm, hogy azonnal mondja meg, hogy mi bajom az új kolléganőimmel, mire közöltem, hogy csupán annyi,hogy nem akarnak dolgozni. Erre jól leszidta a kolléganőket, és részéről a fáklyás menet.
Baba:
Hááát ez nagyon nem akar összejönni nekem. Crying or Very sad kb egy hete voltam dokinál, s amellett, hogy kiderült rosszul szedtem a gyógyszert - ezt most hosszú elmagyaráznom, de a lényeg,hogy kevesebbet vettem be, mint kellett volna - csupán egyetlen egy petécske érett meg, a mi a 11. napon még csak 12mm volt, a 14. pedig már 22,5mm. Ez mind szép és jó, csak az a baj, hogy valamiért nem termékenyül meg. Na jó, ezt a hónapot azért még nem írom le, mivel jövő hét után kellene nem megjönnie. A doki viszont azzal "fenyeget", hogy ha őszig nem jön magától, akkor jöhet az inszem. Egy gondom van, már attól is félek, hogy az sem fog összejönni... Tudom-tudom hülye vagyok, hogy ilyeneket gondolok, de ez van.

No, amíg ezeket a dolgokat nem tisztázom magamban, addig csak ritkán leszek. Mért? Mert borzalmasan negatívan tudok néha gondolkodni, és nem venném a lelkemre, hogy bárkinek is elvegyem a kedvét még az élettől is! De ígérem,hogy amint úgy érzem, hogy minden rendben jelentkezem!

Addig is legyetek jók, nagyon vigyázzatok magatokra, és a babákra!

Millió ölelés:
Anda Very Happy

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!

Melcsi: Örülök hogy jól sikerült a nyaralás!!!! :lol: :lol:
Nálunk is a férjem a palacsintafelelős! :lol: Milyen aranyos a Hanna! :lol: :lol: Még nem is láttam róla képet! És milyen nagy pocid van! :lol:
A dinnyét én is nagyon kívánom, már ettem is múlthéten!
Köszi a bíztatást, csak azért vagyok oda, hogy ennyire nem kívánok enni! :cry: Hogy fog így fejlődni a babóm! :roll:

Virág: Neked is köszi a bíztatást! :lol:

Anda: Nagyon sajnálom anyukádat! :cry: :cry: De nem szabad feladnia, neki is kűzdeni kell a gyógyulásért!
Én nagyon drukkolok neked, hogy most baba legyen a pocakodba! :lol:
zsu83
 
 


kisvirág már kb 2-3 hete ilyen krémes folyás van!
melcsi szép nagy pocakod van 18.hétben!
Jól kinyaraltátok magatokat akor!?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melcsi: nagyon szép és formás a pocid. És látszik, hogy boldog vagy. Olyan jó rád nézni:)
A párod meg igazi konyhatündér:) Palacsintát süt egyszerre 2serpenyőben:) Profi ahogy látom:)Jó dolgod volt:)

Anda: ne feledd a rossz után a jó jön. meglátod minden helyre kerül. Anyud meggyógyul hidd el. Neked a legnehezebb mert a lelket is önteni kell belé miközben te is magad alatt vagy. Nem könnyű de hidd el sikerül!
A baba pedig akkor jön mikor nem is várod. De őszig össze jön a babó hidd el mert megijedt a dokitól:) nem kell inszemre menni.
Anyudnak hatalmas puszi:)

Kép
csucsu05
 
 


Anda, örülök, hogy hallok rólad! Kár, hogy nem egy kicsit jobbak a híreid, de majd lesz jobb is! Örülök, hogy próbálod tartani anyukádban a lelket, bár ebben a helyzetben nem tudom, mi a jobb. Én 17 évesen veszítettem el apukámat, ő is rákos volt, de egyáltalán nem volt hajlandó beszélni a betegségéről. Remélem anyukád elmegy a kezelésekre és meggyógyul (a nagymamámnak sikerült)!
Mondanám, hogy a kolleganőddel ne foglalkozz (vannak most sokkal fontosabb dolgok az életedben (anyukád, tervezett kisbabád), ha nem neked kéne az ő munkáját is elvégezned.
Sok erőt és kitartást kívánok Neked!

Zsu, voltam már dokinál, minden rendben van, legközelebb július közepén megyek. Szerencsére rosszul csak néhanapján vagyok, mindig olyankor amikor már azt hiszem, hogy nálam az émelygés és hányás ezúttal elmarad. Sajnos hányni nem tudok (csak kétszer sikerült), pedig biztos megkönnyebbülnék tőle.

Melcsi, azta mekkora pocó! :lol: Annyira jól néz ki! Látom mertél fürdeni a Balcsiba! Én még megkérdezem az orvosomat, mert sajnos alapból van egy bakteriális fertőzésem, ami időről-időre kiújul, nem tudom, hogy mit szólna a fürdőzéshez.
Palacsintát nálunk is a férjem süti.

Melcsi, Zsu, Virág, kösz a gratulációt!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Juj, de sokrol lemaradtam.

Melcsi!
Mekorra pocid van, de nagyon formás. Hanna milyen nagy csajszi.

Zsu!
Én is 20. hét környékéig hánytam, iszonyat rossz volt! És lányom lett. Anno nekem is azt mondta a védőnő, hogy fiu, de nem jött be.

Anda!
Itt is sajnálom a történetet, de kitartás és minden jora fordul, hidd el!

Csucsu!
Ti hogy álltok a projecttel?

Nekem pés időszak van, elméletileg ugyhogy apázok.
encike 2
 
 


Melcsi nagyon csini kismami vagy :)

Datolya: gratula a vizsgádhoz:)

Anda: ne add fel tuti lesz babó és hamar kilábalsz a gödörből gyere amennyire csak tudsz hátha tudunk neked egy kis frissitő erőt adni

nika70
Salgótarján
 
 


anda tényleg nagyon erősnek kell lenned akármilyen nehéz is és hamarosan jöni fog a babó!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Encike: Most múlt el a második mensim a műtét óta. Egy hónap pihit ajánlott a dokim. Most már kettő is eltelt . a ciklusom normális. Mostantól az égiekre bizzuk a dolgot. Nem Lh tesztezek nem mérek hőt nem figyelek semmit. Szeretjük egymást és ha jönni akar a kistesó akkor jönni is fog. :)

Kép
csucsu05
 
 


lányok csucsu mondja jól,nem kell semmit mérni figyelni,ha akar ugyis jön az a baba! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Datolya: Örülök hogy minden ok veletek, és hogy a rosszullétek nem olyan durvák mint nálam! Én is megkérdezem a strandolásról a dokimat, úgy mennék már! :roll:

Enci: Azért remélem nekem nem tart a 20. hétig! De azt olvasom egy csomó helyen, hogy az a jó ha vannak rosszullétek!
Megy a drukk neked!+++++++ Apára fel! :wink: :lol: :lol: :lol:

Csucsu: Neked is mielőbbi babásodást kívánok! :lol: :lol: :lol:

Megvannak a labor eredményeim! Minden ok! :lol:
Ma elmentünk megnézni a védőnőt is, de kiderült hogy rossz helyen járunk, mi máshova tartozunk! De megadták a védőnő nevét és címét! De csak egy héten egyszer rendel, kedden, ma meg már nem értünk oda, mert csak 11-ig volt! Szóval megint várhatok egy hetet! :?
Őrület, hogy milyen meleg van kinnt! :?
zsu83
 
 


tényleg örűlt meleg van!
itt nálunk most beborult az ég,remélem esni is fog,és jobb lesz tőle!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nálunk is kezd borulni, drukkolok én is az esőnek! :lol:
zsu83
 
 


Sziasztok!

Egy gyorst bekukk.

Anda! Sajnálom, ami most veled történik. Tudom, hogy milyen rossz lehet neked, jó nagy lelkierő kell hozzá, s hidd el sikerülni fog, s anyukád meggyógyul. Kimásztok mindketten a gödörből.

Datolya! örülök, hogy minden rendben veled. Gratula a vizsgákhoz.

Viri! Ne keseredj el, előbb utóbb jönni fog a kistesó.

Encike! Apára fel!

Melcsi! Milyen szép pocid van. Látszik, hogy jól éreztétek magatokat. A dinnyét én is nagyon szeretem, ma éppen sárgadinnyét ettem. Nagyon fini volt, jó hideg.

Nitácska! Még mindig nincs piri? Folyás is megvan? Nem te írtad anno, hogy a terhességed alatt fehér folyásod volt? Ha rosszul emlékszem, akkor bocs. Én azért drukkolok.

Nika! Ti hogy álltok? Nem lubickoltatok valamerre?

Irigyellek bennetek lányok. Nekem a férjem, még egy rántottát sem tud megsütni.

Rólam. A mamám megvan. Hol jobban, hol rosszabbul. A napokban az édesanyját emlegeti nagyon, s mondjuk neki, hogy már sajna nem él, akkor elkezd kiabálni, s utána egy szót sem szól. Ezért inkább ráhagyjuk. Amúgy egész jól elbeszélget. Tegnap úgy megríkatott. Mondta,hogy nagyon vigyázzunk magunkra, az utcán meg mindenhol, mert neki csak mi vagyunk, mása sincsen. Ne mászkáljak egyedül a sötétben, mert ő nagyon szeret, s aggódik értem.

Nekem tüszős mandulagyullladásom van, helyesbítve csak a helye, mert mandulám már nincs. Piszkosul fáj, alig tudok nyelni, mindent nem is tudok enni, ami persze nem baj, mert egy kicsit legalább fogyok. A sógornőm fertőzött meg, neki két hete volt 39 fokos lázzal. A magas lázat én szerencsére megúsztam, csak 2 napig volt este hőemelkedésem, de ez a fájdalom is elég. Kaptam jó nagy gyógyszert, alig bírom lenyelni. Aki ezt gyártotta, biztos nem próbálta gyulladt torokkal lenyelni. :evil:

Csucsunak igaza van, most én sem foglalkozom nagyon a baba kérdéssel, nincs hozzá hangulatom, nem lhzok, nem görcsölök a babán. Most még pudingozni sincs kedvem.

Mindenkinek drukkolok, amint tudok, jövök. Puszpusz

Kép

Kép
kiriki
 
 


gyerünk eső hajrá!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsu! Bocsi, kihagytalak, de nem azért, mert nem vagy fontos, csak olyan sokat kellett visszaolvasnom. Ötletesen jelentettétek be a szülőknek. Milyen nagy öröm is lehet ez. Remélem, rókakoma hamar elkerül. Vigyázz magatokra. Szép neve lesz a babócádnak, ha kislány lesz.

Kép

Kép
kiriki
 
 


kiriki mindegyik terhességemnél volt ilyen folyás jól emlékszel!

egy oldalon azt javasolták vegyek tesztet,hogy ne a dokinál csalódjak!szerintetek is vegyek? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?