Új privát üzeneted érkezett!

nekünk is van erkélyünk de a tűző nap miatt a redőny le van húzva, és a mosott párás ruhák még jobban fűtenek!

Üdv kismamink! Végül is nappal pihenj ,éjjel élj mikor hűvősebb van!

Kép
muzsuzska
 
 


Most ezek a percek a pihenés,amit veletek töltök.
Délután a kicsi fiamat kell összepakolnom,mert most ő megy osztálykirándulásra.

Kép
flóra 11
 
 


mennem kell!!!!!!
Vigyázzatok magatokra!!!

Kép
muzsuzska
 
 

 
 

Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzsi, a pé-dhez laptető! Kép

Kép
flóra 11
 
 


Szia Zsuzsi! Érezd magad jól!
Pussz! Kép

Kép
flóra 11
 
 


Szia Zsuzska, majd gyere!

Hová megy kirándulni a "kicsi" fiad?
szilzi
 
 


Vagyok újra....

Közben levittük a kutyát a Bódva-patakhoz...csak 300 méterre van tőlönk...nagyon élvezte...
A párom úszott vele vagy negyed órát, én meg ültem a parton és hütöttem a lábam a vizben...:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Légy jó Zsuzska, pihengess azért néha Te is..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Flóra

Benned meg tuti Duracell elem van...:P:P:P
Néha azért ki tudsz kapcsolni???? :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ebéd után beülünk az autóba és elmegyünk Miskolcra, vagyis mellé, Lillafüredre....

Hüvös erdő, patak, stb....isteni hely...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szilzi

Neked tök jó lehet a klimában, bár az nem jó hogy vasárnap is dolizol... :cry:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na menek letusolok, meg kimosom a hajam, azzal is hütöm magam...:)
Utánna lassan készülünk és indulunk...:)

Este visszanézek.....cupp...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na,itt vagyok. Közben teregettem. Meg a párocskámmal dumálgattam,most elment a szüleihez. Ott ebédel.

Kép
flóra 11
 
 


Jó kirándulást Tancsu, Lillafüredet nagyon szeretem, csodálatos hely! :D


Én nem bírom ezt a hideget!!! :evil: Lefagy a lábam! Komolyan!
szilzi
 
 


De jó nektek! Mindenki kirándulgat,én meg itt senyvedek! Az újsággal bíbelődöm. Mindent elfelejtettem,régen használtam ezt a tördelő programot. Lassan megy. :(

Kép
flóra 11
 
 


Flóra, nem vagy egyedül, én is este hétig itt ülök, bár gondolom ez nem vigasztal! :(
szilzi
 
 


Hát Szilvi,meg tudlak érteni. A lábam nekem is fázik. És tudjátok mit! Tegnap rájöttem,hogy attól fájtak az izületeim,hogy mióta jó idő van, nem volt rajtam zokni.Marhára fájtak már tegnap a lábaim,aztán már fáztak is. Húztam vastag frotté zoknit és láss csodát,csillapodott a fájdalom. :)

Kép
flóra 11
 
 


Igen,mi ketten vagyunk a szorgalmas méhecskék. Nekem sajna még csak nem is fizetnek ezért a munkáért. De ha nem csinálom meg,akkor majd a holnapi gyűlésen az lesz moindva,hogy nem lett teljesítve. :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu, a Duracell is egyszer kifogy, aztán annyi. Tudod. A különbség, hogy az egyszerű elem lassan száll el a duracell meg egyszeriben puff és kész.

Kép
flóra 11
 
 


Épp ma azon agyaltam,hogy én is kifogtam a legjobb örökséget. Pénzt azt sose fogok egy fillért sem örökölni, helyette viszont látom,hogy a család lehető betegségeit sorra mind örököltem. Az apunak vannak problémái az ereivel. Többször műtötték is,hogy megmentsék a lábait,mert rossz a vérkeringése. Nos,látom,az én lábaim is ezért fáznakés fájnak.Rosszak az ereim. Tőlem vért is alig tudnak venni, szinte nincsenek ereim,olyan vékonyak.

Kép
flóra 11
 
 


Hát igen Flóra, olyan nincs, hogy valaki mindig pörög! Megkéne tanulnod kikapcsolni, mert ezt nem lehet bírni örökké! Valamilyen relaxáció vagy jóga vagy valami ami pihentet, nagyon kellene neked!
szilzi
 
 


Igen ez ismerős, én is sok nyűgöt örököltem a családtól! :roll: De az érfalakat lehet erősíteni nem? Annyi féle vitamin van, szerintem ezen sokat lehetne javítani, bár az érszűkület elég komoly dolog!
szilzi
 
 


Az apu folyamatosan ginkót iszik. Azt mondja, az használ. Talán nekem is rá kell állnom erre a teára.

Kép
flóra 11
 
 


Képzeljétek! Ez a pofátlan anyuka már megint rámcsörgött. 2x is. De csak csörgetett és letette. Hát mit gondol,hogy még hívjam is vissza, hogy ne az ő pénze fogyjon? Már igazán szemtelen! Mit akar még? Mondtam már neki, hogy csak az iskolában beszélgetek vele. :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Na Flóra, akkor jó nyugis vasárnapod van! Tényleg jó pofátlan, nem is tudom, hogy képzeli! :evil: Remélem azóta már békén hagyott!
szilzi
 
 


Én sikeresen megcsináltam mindenféle könyvelési dolgomat! :D Olyan ügyes vagyok! :lol:
szilzi
 
 


Sziasztok...

Hazaértem!!!!!!

A patakban áztattam a lábam, de mivel hegyi patakocska, olyan hideg, hogy még most is libabőrös a talpam... :wink:

Aztán megebédeltünk egy kinaiban, de a múltkori esetből tanulva csak pizzát mertem enni...:)

Legvégül bementünk a tesco-ba vásárolni...

Azt hiszem lefáradtam...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szilzi...

Még mindig kitartás!!!

Este megint 8-ig dolizol???

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Flóra

Ilyen nyavalyákat én is örököltem jó párat...:(
Van ami már kimutatható, de van ami lappang bennem és nem tudom mikor tör ki rajtam...

Volt idő, amikor azt mondtam hogy sosem szülök, mert nem akarok ilyen örökséget hagyni a gyerekeimre..:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szia Lábáztató! :D Nem ám Grgő megfázik a hűs hegyi pataktól!

Hétig vagyok ma, de holnap is egész nap! Ez van! Ja, és kiderült, hogy a drága mama mégiscsak otthon lesz mikor mi megyünk! :x
szilzi
 
 


Nos lányok, az újsággal lassan elkészülök. De még hol a többi munka? Pedig ma még a tévét sem kapcsoltam be! :roll:

Kép
flóra 11
 
 


Üdv itthonról :D

Jön ma este valaki?
szilzi
 
 


Én jövök! :lol: :lol: :lol: Csak visszaolvasok. Mi van a teszttel? :shock: :shock: :shock:

KépKép
benó
 
 


A teszt negatív, a hőm emelkedett! Holnap kérek időpontot, de az kb két hét.
szilzi
 
 


szilzi
 
 


vagyok !!!!!!!! Királyfi negyedóra múlva dolgozni megy! Ráérek!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Helló, csajok! :D
Szilzi, eljössz hozzánk 30-án? Mert akkorra tudnék időpontot kérni (remélem) a dokihoz, akihez én járok. Holnap megkérdezem neked. Én is akkor szeretnék menni hozzá. Nagyon aranyos, és van uh-ja is. Az tök izgi lenne. Együtt menni. :D

KépKép
benó
 
 


Beszarás! Szilvi nem semmi a dokid!!!!! Akkor egy vagyonba kerül nála egy szülés vagy kezelés! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Még nem biztos, hogy nem vagy babás, lehet, hogy csak a teszt nem mutatja. Hány napja késik? A doki azt mondta nekem a múltkor, hogy ha nem jön meg, azután kb. egy hetet várjak a vizsgálattal, mert addig nem lát semmit. Annyi már letelik addigra. De ha nem akarsz persze az enyémhez menni, a két hét várakozás se gáz ilyen szempontból, csak hát te addig bizonytalanságban leszel. :wink:

KépKép
benó
 
 


Én is megnézem a dokidat.

KépKép
benó
 
 


Biztos nagyon okos ember. :D

KépKép
benó
 
 


Zsuzska, nem olyan gáz, 8000 egy vizsgálat, de szülni én már Veszprémben szeretnék. A 8e az sok?
szilzi
 
 


Benó vágyom a velencei tóra!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Lassan mennem kell fürdeni, meg Gy.-nak megígértem, hogy mosogatok :evil: , de jönnék ide is.
Elmentünk ma reggel a telekre, szerencsére jött a Peti is, a Gy. tesója, mert én olyan gázul voltam már megint (hányingeres fejfájás, erőtlenség, kegyetlen álmosság, nem bírtam tartani a fejem), hogy feküdtem a hátsó ülésen, semmit se segítettem, nem érdeklődtem semmi iránt stb. Még most is fáj egy kicsit a fejem, de már minimális. A telekről szerencsére hamar hazajöttünk, és mentünk anyuékhoz, ahol van medence, és kerti zuhanyzó, én csak az utóbbit mertem használni, nekem még a medence hideg. :roll: Ott a gyerekek gyorsan meggyógyítottak. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Benó 30-án én dolgozom :( De! Megcsináltam a beosztást és a 10 vagy 11-e nekem jó lenne! :D
szilzi
 
 


Végül is ha úgy vesszük én 5000et fizettem a főorvosnak, akkor nem sok.

Kép
muzsuzska
 
 


Benó ne mosogass!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Megvár, kérlek!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Rendben, jöhetsz mindkét nap. :lol: :lol: :lol: :lol: Itt alszol, jó? :D :D :D :D Elenged a férjed? :D :D :D

Zsuzsi, végül mikor jöttök, mikor vegyen ki a Gy. szabit? Elhiszem, hogy már vágysz rá! :D :D :D

A 8 e Ft nem tudom, sok-e, akkor nem sok, ha ritkán kell menni, szerintem, viszont ha baromi gyakran (mint ahogy pl. Zsuzsi, Flóra, én), akkor igen.

Akkor sajnos, nincs mit tenned, Szilzi, meg kell várnod a te dokid időpontját. :roll:

KépKép
benó
 
 


Én Pesten ilyen 10-12 e-t hallottam. Őt úgy találtam, hogy mikor felköltöztem, már nem akartam Veszprémbe menni, mert ugye ha valami gáz van, akkor nem tudok visszamenni. És az egyik barátnőmnek 19 évesem méhrákja volt és Ő gyógyította meg, de sajnos babája nem lehet :( Agyon dícsérte és tényleg igaz, még a kacsát is előmelegíti :oops:
szilzi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?