Új privát üzeneted érkezett!

Ja,Líviának tényleg nagyon szép haja van a képen! :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Na jó reggelt!
10 perces fájásaimbúl gyorsan 8,majd rendszeres 7 percesek lettek!Felhívtam a szülésznőt fél 11-kor,de azt mondta ő is várjuk meg az 5 perceseket!
Az meg nem következett be! :cry: :cry: :cry: Hajnali 1-ig bírtam ébren,és fájásokkal feküldtem le,de volt 10 meg 7 perces sőt 5 perces is köztük,csak akkor már rendszertelen!!!!
Hajnalban is felkeltem 1-2 kósza fájásra,de sajna baba nem lett!!!
Talán ma! :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Patrícia!
Remélem Levente nem fog velem így "szórakozni", hogy fájok egy ideig, aztán mégse. Ez totál kiborítana.
Én most azt gondoltam ki, hogy pénteken, júni 27-én szülök. Úgyhogy most szugerálom Leventét.

Kép
Kép
deako
 
 

 
 

Sziasztok4

Még mindig egyben vagyunk, de ezek a jóslófájások totál kikészítenek. A doki szerint gyorsabban tágulok majd, ha ilyen erős fájásaim vannak!
Levi mérete: 4250 g (de csak eddig mért a mérleg, vagyis az uh!!!) :D , az orvos már nem mondott semmit, hogy szerinte mikor, mert meghazudtolom az eddigi pályafutását. A feje teljesen lent van a szülőcsatornában, de a méhszáj még mindig zárt. A feje viszont összement, csak 36,5 cm körben!
Azért azt látom magam körül, hogy akinek Levente lesz, vagy lett a kisfia, az mind óriásbébiként jött világra!

Deako: a Te Levid milyen méretekkel bír most?

Szly
Mégsem szültünk együtt!
Hatalmas GRATULA Jázminhoz, és sok-sok tejcsit a kicsi lánynak!

Kép

Évi
Legyetek nagyon boldogok Vince babával! Gratulálunk!

Kép

Kép
Kép
hannablanka
 
 


És rólam még egy (talán utolsó) pocifotó! Kép

Kép
Kép
hannablanka
 
 


Deako,
hétfőn kérdezz rá, mikor kezdi a szabit az Edit. Meg egyáltalán, kinek ad át majd. Én már a rendelőbe nem megyek többet, megkértem őket, hagy járjak ctg-re a kórházba, az sokkal közelebb van nekem (Kispest), és kedden vizsgálni és uh-zni is ott fog, én majd akkor faggatom ki.

Patrícia,
remélem már babázol!

Hannablanka,
mekkora pociiiiiiiiii! :shock: :D


Nekem csak ekkora Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hannablanka:HÁt ezek a Leventék!!!!!! Nekem csak annyit mondott a dokinő egy hónapja, hogy 4 kg tuti lesz, de inkább fölötte :shock: Hétfőn megyek ctg-re, akkor megbeszéljük mikor lesz vizsgálat, meg UH.
Ma valahogy kényelmesebb volt a pocakom, mint idáig - ez jelent valamit?? Most kivételesen remélem, hogy nem, mert ma Balcsira utazott a férjem, és anyukámék is vidéken vannak, szóval csak ma ne!

Kép
Kép
deako
 
 


Sziasztok!
Még egyben!Fájás sehol...! Ma kimentünk a Törpivel meg a sógornőmmel és az ő kisfiával a strandra.Jól telet a nap,imádom a nyarat!
Deako!
Neked azért drukkolunk,hogy ne ma,Noéminak azért,hogy minél hamarabb,Gabuskának,hogy 7-e előtt ne!Mindenkinek van valami "gyíkja"! :lol: :lol:
Na meg mekkora pocakok! :shock: Bár az enyém se piskóta! :lol: Csak úgy néztek ma az emberek a strandon! :shock:
Ezek szerint a név (Levente) tényleg kötelez!!!!
Márk is ilyen-jógyerek Márkot még nem láttam!De nyugodtam megcáfolhattok! :lol:
Jó éjt mindenkinek!Hátha holnapra osztódunk...

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Nem tudom mi volt a babanettel, hogy nem tudtam belépni... Vártam az sms-t Patriciától, s hát ő maga írt :) Drukkolok és várom a híradást!
A többieknek is jó éjt!

KépKép
Kép
el..né
 
 


Még mindig egyben! Azt hiszem ma is kemegyünk a strandra,ki kell használni az utolsó napokat!
Reggel hívtam a férjem,közöltem vele,hogy gyermekünk mától "rák jegyű"!
-Válasz: -Nekem mindegy,csak ne oroszlán legyen!!!!
-Hát remélhetőleg oroszlánig már nem húzom ki (úlius 23-tól) :lol: :lol: :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Patrícia
Jól bírod így, az utolsó napokban! A strandról én csak áhítozok, én örülök, ha a wc-ig elmegyek! :D

Gabuska
Azért a Te pocid sem semmi!

Rakok egyet oldalról is!
Kép

Azért nem egy nyertes kép a 6XL-es melegítőben, de csak ez jön rám!
Amit Bencussal hordtam a legvégén kismamagatyákat, egyik se jó, fel akartam venni a héten, amikor hűvös volt! Röhejes!

Kindertojat
ELtűntél!!!

Deako
Lehet, hogy lejjebb ment a pocid, azért kényelmesebb. Bár azt nem írtad, hogy hol! Fent, vagy lent a jobb?

Most van egy újabb elméletem: Levinek 26-án kell születnie, mert akkor született a leendő keresztapja is! Jó lenne! Én a keresztanyámmal születtem egy napon, csak 16 év különbséggel!

Jó hétvégét mindenkinek! Pusz!

Kép
Kép
hannablanka
 
 


Üdv mindenkinek!

Látom csak a terhes kismamák jönnek, a gyerekeseknek nincs idejük...
Az én fiamnak még mindig hámlik a bőre, pedig már kéthetes. Tegnap pedig apró piros kiütések jelentek meg a szeme és orra körül.Talán a melegtől vannak, hát nem takarom be azóta, 24-25 fok van állandóan. Ma kivittük, de lehet, ha túl meleg van, hamar be kellett hozni, mert nagyon sírt.
Várlak benneteket, írjatok, hogy vannak babócák?
Pocakosok, továbbra is együttérzek veletek, még nem felejtettem el, milyen volt két hete:) Várom a híreket!

KépKép
Kép
el..né
 
 


Helloka!
Mi továbbra is egyben!Ha éjjel sem lesz semmi,holnap megint dokihoz vagyok hivatalos!Most furán érzem magam,fájdogálok,de nagyon lent. :shock: Inkább olyan nyilallgatások,de elég gyakran!Nem tudom...
Ma végülis eljutottunk strandra,jó volt,csak az emberek ahogy néztek!!! :shock: :shock: :shock: -kb így!Valaki meg is kérdezte mennyi van még hátra,mondom elvileg 4 nap:
-És még így a strandon?
Hát nem ki kell használni? Egy ideig úgysem jutunk el a csöppséggel! :wink:
Jó éjt mindenkinek!
Babások tényleg el vagytok tűnve!!!Egyedül Joli tartja a frontot közületek! :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Dobok egy mai képet:
Kép

Kép
Kép
deako
 
 


Sziasztok!
Mindenekelőtt gratulálok a babákhoz! Szépen gyarapodik a banda :-)
Másrészről, elnézést kérek az eltünedezésért, de eleinte nem engedett belépni a babanet, majd én nem értem rá... ugyanis nagynéni lettem tegnapelőtt! Bátyámék kismanója megszületett, azóta babázik az egész család :-)
Velünk minden rendben, manóka nyüzsizik sokat, jövő hétfőn meg meg is fogjuk nézni, mit csinál őkelme :-) Ez lesz az első ctg-s vizsgálat...
Megpróbálok majd valamikor fotót feltölteni a manókról (az unokaöcsémről - te jó ég... - és a bentlakóról hasastól... ugyanis nagyjából olyan légies az alakom, mint a willendorfi vénusnak :-) pedig eddig kb 5 kilót gömbölyödtem magamra...) hátha nem száll el...
Puszi mindenkinek!

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Deako,
múlt hétfőn még nem volt ilyen rövid a hajad, ugye?
Jól áll! :wink:

(Amúgy teljesen más vagy élőben, mint fotón, ha nem tudnám, hogy Te vagy, fel sem ismernélek.) :shock:

Kindertojás,
gratulálok az unokaöcsédhez! :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Csajok,nagyon édik a gyerkőcök,és olyan szépek! :)
Naszóval: méhszáj bő 2 ujjnyi! Holnap szülünk! :shock: Ha éjjel nem indul be magától (remélem beindul) akkor reggel fél 8-kor indítja a doki! Kicsit furi,hogy tudom,hogy holnap már babázok,de nagyon várom,csak kicist izgulok!
Mióta megvizsgált a doki,folyamatosan fájdogálok,remélem lesz valami....
Szorítsatok légyszi! :wink:
Mindenkinek szép napot!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Patrícia,
nagyon drukkolok!!!
Szép szülést kívánok! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hú, Pat, nagyon forró már a helyzet! Én azért drukkolok, hogy természetes úton induljon be! Ha nem, akkor reggel mész be a kórházba?
Gabuska, tünemény az a lány :)
Kindertojás, gratula az unokaöcsédhez! Milyen jó, hogy majd együtt nőnek fel a te gyerekeddel! Nekem is születik unokaöcsém decemberben, de sajnos sok száz kilométerre tőlünk.
Deako, szépek vagytok a pociddal és Csengével :)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!!

Mi is vagyunk, élünk....bár nagyon nem hiányoltatok :lol: de ez van...

Nem mondanám, hogy egyszerűek a napjaink 2 gyerkőccel :shock:
Dalmi csak kicsit féltékeny, azt nem szereti ha pl épp szopi van és valamit nagyon akar én meg nem tudom teljesiteni. Igy ha 3an vagyunk itthon az ...hát rémálom :? De majd csak belejövünk.
Bendi szépen fejlődik, már 1 kilót hizott... :shock: Kis zabagép. Órát lehetne igazitani hozzá. 10-11 között adok neki kaját, mikor lefekszünk , után mindig 3kor majd 6kor kel enni. Nem bánnám ha kicsit többet is kibirna kajcsi nélkül éjjel (tudom lehet sokat várok tőle,,,???)
Azért a pocakosokat sem irigylem ilyen nagy melegben. Meg háát ooolyan jó háton aluni végre :lol:

Gabuska,
nagyon tündéri Livi !!! Kis popsis :D :lol: :lol:

Patricia,
aztaaa, hát akkor hajrááá!!! De van egy olyan érzésem babád nem várja meg a holnapi inditást,,,, :wink:

Kindertoji,
húúú akkor unakaöcsin már gyakorolhatsz :D Fura nem, hogy pár hét és neked is lesz egy ilyen kis csöpped...
5 kiló....hát nem tudom hogy csináltad, de le a kalappal!!!!!

Deako,
nagyon arik vagytok a lányoddal!! Kb annyi korkülönbség lesz nálatok,mint nálunk :D Kivácsi vagyok nálatok lesz e féltékenység. Én abban reménykedtem, hogy annyira kicsi még Dalmi is , hogy ne lesz...de azért csak van... :?

el..né,
nálunk is vannak ilyen kiütések, bizti a meleg.... szegények nehezen viselik. NAgytesó mit szól a picihez? Milyen baba Csanád? Hogy telik egy napotok??? Van tejcid?

hannablanka,
aztaaa mekkor pocak :shock: :shock: Jó nagy babód lesz az tuti :D
Vendég
 


Sziasztok!
Még egyben,köszönöm a drukkokat,számítok ám rájuk a továbbiakban is! :lol:
6 és fél 7 között megyek be,így beszéltük meg a szülésznőmmel,a doki fél 8-ra jön,addigra kész kell hogy legyek! :) Nem mondanám,hogy izgulok,inkább csak furán érzem magam.2 éve Márk is kedden született,de ő magától indult be,és én még most is ebben reménykedem! :) Azt sajnálom,hogy kiorábban nem került szóba,hogy akinek van nagyobb gyerkőce,bement-e a kórházba! :roll: A napokban többen is azt mondták,inkább ne hozzák be Márkot,mert mivel még az apukáját sem látja mostanában méginkább anyás lett,és az rosszabb neki.Meg nekem is ha ő pl. sír utánam! :cry: Csak nekem is hiányozni fog.Az elmúlt 22 hónapban 2x1 éjjel nem aludt velem,de másnap már láttam!
Bacilivi!
Természetesen hiányolunk minden friss anyukát,ennek tegnap 2-en is hangot adtunk,de tisztában vagyunk vele,hogy az első hetekben nem a fórumírás a legfontosabb!Örülünk,hogy jól vagytok,és hogy Bendi szépen gyarapodik! :shock: A kezdeti féltékenység meg érthető,hisz eddig csak Dalmi volt!!!!
Mindenkinek minden jót!Vigyázzatok magatokra pocisok,és babáitokra anyukák!
Nekem meg szorítsatok ezerrel! :lol: :lol: Köszi,jó éjt!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Pat, gondolunk rátok! Zűrmentes, szép szülést-születést kívánunk! És várjuk a híreket!

Bacilivi, kitartás! és ha belefér, küldj nekünk képeket a két csibészről!

Az öt kiló egyébként lehet, hogy már hat, dagadok rendesen... ebben a melegben mondjuk nem is csoda. A recept, hogy miért ennyi egyszerű: légy kövér, mint a disznó, utána meg minden kajálás előtt kérdezd meg magadtól: erre a csokira/sütire/plusz tányér lecsóra nekem/kismanómnak van szükségem vagy fölösben termelném be? (Súgok, a lecsót be szoktam nyomni) majd cselekedj eszerint. :roll: Ja, és mozogj amennyit bírsz. (ez már egyre gázabb, kezdem tisztelni a pocakos pasikat, milyen könnyedén kötik be a cipőjüket :P és milyen fitten húznak fel egy alsógatyát :wink: )

Unokaöcskös haláli fazon, nyugis, barátságos. A nagyanyjára kb 15 percesen vigyorgott rá, (persze az egész család ott dekkolt a folyosón, mint egy rahedli veréb a drótokon), másnap meg mikor én fogtam meg, összedugták e feneküket Máté babával :P (A tenyerem alatt elindult egy kis púp, majd megállt a kezemben tartott csöppség feneke alatt, szóval már csak én álltam útjában a barátkozásnak... Mit fog ez a két csibész művelni, ha totyákolni kezdenek... :twisted: nem is merek belegondolni)

Más: szerintetek lehetséges, hogy elkezdtem jóslózgatni? Esetenként nőrületszerűen görcsölgetek... Nem korai ez? Most léptem bele a 36. hétbe... (a vonalzóm nem pontos, valahogy ez a kalkulátor nem azt hozta ki, amit papíron, meg más kalkulátorokkal kiszámoltam) Szombaton meg teljesen berezeltünk: este megszabadultam valami gyanús lötyitől, ami szerintem nyákdugasz lehetett... no azért nem kár, termelődik a legvégéig.. Azóta semmi trutymuty, nem a fejvíz volt, manó meg akciózgat ezerrel. Kezdek betojni...

Kinderbetojgli...

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Pat, gondolunk rátok! Zűrmentes, szép szülést-születést kívánunk! És várjuk a híreket!

Bacilivi, kitartás! és ha belefér, küldj nekünk képeket a két csibészről!

Az öt kiló egyébként lehet, hogy már hat, dagadok rendesen... ebben a melegben mondjuk nem is csoda. A recept, hogy miért ennyi egyszerű: légy kövér, mint a disznó, utána meg minden kajálás előtt kérdezd meg magadtól: erre a csokira/sütire/plusz tányér lecsóra nekem/kismanómnak van szükségem vagy fölösben termelném be? (Súgok, a lecsót be szoktam nyomni) majd cselekedj eszerint. :roll: Ja, és mozogj amennyit bírsz. (ez már egyre gázabb, kezdem tisztelni a pocakos pasikat, milyen könnyedén kötik be a cipőjüket :P és milyen fitten húznak fel egy alsógatyát :wink: )

Unokaöcskös haláli fazon, nyugis, barátságos. A nagyanyjára kb 15 percesen vigyorgott rá, (persze az egész család ott dekkolt a folyosón, mint egy rahedli veréb a drótokon), másnap meg mikor én fogtam meg, összedugták e feneküket Máté babával :P (A tenyerem alatt elindult egy kis púp, majd megállt a kezemben tartott csöppség feneke alatt, szóval már csak én álltam útjában a barátkozásnak... Mit fog ez a két csibész művelni, ha totyákolni kezdenek... :twisted: nem is merek belegondolni)

Más: szerintetek lehetséges, hogy elkezdtem jóslózgatni? Esetenként nőrületszerűen görcsölgetek... Nem korai ez? Most léptem bele a 36. hétbe... (a vonalzóm nem pontos, valahogy ez a kalkulátor nem azt hozta ki, amit papíron, meg más kalkulátorokkal kiszámoltam) Szombaton meg teljesen berezeltünk: este megszabadultam valami gyanús lötyitől, ami szerintem nyákdugasz lehetett... no azért nem kár, termelődik a legvégéig.. Azóta semmi trutymuty, nem a fejvíz volt, manó meg akciózgat ezerrel. Kezdek betojni...

Kinderbetojgli...

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Sziasztok!

Hűha, akkor már Patrícia is a kezében tarthatja a manócskáját!!!

Mindenesetre én nem cserélnék már a pocakosokkal :oops: ! Bár még használjátok ki ezt a kis időt. Én azt sajnálom, hogy nem igazán tudtam kiélvezni a pocakos létet. Kitűztem magam elé, hogy a 36. hétig nem szülhetek (addig végig cidriztem), erre 36+1 naposan megszültem :? .

Bogi baba egy kis tündér, eszik, alszik. Ha éhes, akkor is csak nyüszizik, még a hangját nem is igazán hallottam. Nem ébreszti fel éjszaka a családot 8) .

No most éppen nyüszi van, mennem kell
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Patrícia írt: Hajnalban beindultaka fájások, 5 óra 55 kor burokrepesztés és pontban 7-kor ki is bújt Mira baba, 3400g 54 cm. Köszi mindenkinek a drukkot Puszi Patrícia!

Kép
szly27
 
 


Magunkról: Tegnap haza jöttünk. Jázmin nagyon jó baba, eszik alszik. viszonylag én is jól vagyok, bár a hátsóm eléggé fáj. Volt gátmetszés, de az semmi az aranyeremhez képest. Még tükörrel is alig találtam meg a lyukat, hogy feltegyem a kúpot. (bocsi)

Tejcsi van bőven. Tegnap má több mint egy deci ment a fagyóba.

A szülés jó élményként maradt meg, majd leírom részleteebben, ha kicsit jobban tudok ülni.

Pár kép:

Kép Kép Kép

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!
Én Deako barátnője vagyok.
Tegnap este megszületett a kisfia, Levente András.
Igencsak viharos szülés volt, és mindketten remekül vannak. :)
A pici 3610g, 55 cm.

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Bacivili, ne vedd zokon, hogy nem szólítottunk néven, hogy merre vagy, bevallom, én még nem igazodok el köztettek :oops: Mindenki jöjjön és írjon, mert szívesen olvassuk, idővel aztán igazi csapattá fejlődünk :)Köszi a kérdésed, jól vagyunk, mert Csanád éjszaka 4,5-5,5 órát alszik :) Van tejem is, de azért mindennap aggódok érte, méregetem a melleimet, hogy elég nehezek-e. A nagyfiúk nincsenek itthon, telefon meg szokták, mit csinál csanád, aztán bármit mondok, csak azt hajtogatják, hogy de édi :lol:
Az a kis féltékenység természetes Dalmitól :) bár biztosan nem könnyű neked.
Egyelőre csak neked írtam, mert csak téged olvastalak :) De ha mindig ezt csinálnám, akkor hetekkel lennék lemaradva a topikon. Talán sikerül még jönnöm...

KépKép
Kép
el..né
 
 


Pat, nagy-nagy gratula!! Örülök, hogy hatott a sok drukk és magától indult be a szülés :)

Deako, gratula neked is Leventéhez! Cas, kösz az infót!

Szly, aranyos hajasbaba Jázmin, kösz, hogy hoztál róla képeket :)

"Kinderbetojgli" olyan mullattatóan írsz, hogy csak vigyorgok magamban a gép előtt, pedig mérges vagyok, mert Csanád már megint csuklik :( Minden nap ezt csinálja, sokszor kétszer is és nagyon sajnálom :( Van, hogy pár csepp citromlétől elmúlik, devan, hogy nem. Remélem nem bújik ki idő előtt a Manókád!

Csilla, örülök, hogy hagy aludni a csöppség téged is. Ne bánkódj azon, ami elmúlt, itt van, egészséges, kell ennél több!? :)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Gratulálok Patrícia!!! Szuper! :D :D :D

Deakonak sikerült személyesen is gratulálnom, ugyanis ctg-re mentem a kórházba, és kit láttam a folyosón üldögélni, poci nélkül? Sajnos a picurit nem láttam, de pár mondatot tudtunk váltani, meg utána a doktornénink is pletykált, hogy éjjel volt egy gyors szülése. Mondom, hihi, tudom. :wink:

Most csak ennyi, még visszaolvasni is csak felületesen tudtam. :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja! Cgt, uh szerint nem fogok mostanában szülni szerencsére, gép 3200 grammra becsülte, de dokinéni szerint valójában 2,7 körül lehet. És Livi 2,5-tel született, így tökéletesen elégedett vagyok. Nem lesz óriásbébi, és túl pici sem. :)

Nem semmi Jázmin, ahogy kacérkodik a kamerával az utolsó képen! :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Nem cgt, hanem ctg, bocs.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


U.i.: Bocs, de egy képet azért küldök a trónörökösről!!!

Csaba Kép Deák Levente András

Kép
Kép
deako
 
 


Sziasztok!

Egy kis beszámoló egy apa tollából:

Tegnap voltunk délben ctg-n. Akkor már két centire nyitva volt a méhszáj, de a doki szerint még volt egy kis időnk. Ors egész nap érzett egy kis fájást, de nem szülési jellegűeket. Tompa, szinte folyamatosat. Este fél kilenc körül változott, akkor már úgy érezte, hogy elindult! Én persze focizni voltam...
Fél tízre értem haza, akor már itt volt apósom. Ors telefonált a dokinknak, megbeszélték, hogy bemegyünk. Fél 11-re értünk be. A szülésznőnk öt perccel, a dokink 10 perccel utánunk érkezett.
Iszonyúan gyorsan tötént minden. 22-55-re már kint is volt Levi. 3610 gramm és 55 centi. A válla elég széles volt. Amikor az jött ki egy ici-picit megszakadt Ors. Mindössze egy öltéssel kellet "rendbetenni". Levi nyelt egy kis magzatvizet, azt leszívták, de minden rendben volt. Az értékei jók voltak.
Ezek után rövid próbálkozás után sikerült Orsinak megszopiztatnia.
Utána Levi irány az újszülöttosztály, mi pedig a kórterem. Sajna Ors eléggé vérzett ( az ügyeletes szerint nem volt veszélyes, szerintem pedig "vérfürdő" volt.... :( Emiatt eléggé gyenge volt + szédült Ors. Visszahozták Levit, megszopiztatta megint ( még nincs igazából teje ). Utána visszavittem az újszülött-osztályra kettő körül, hogy tudjon pihengetni kicsit Ors.
Sajnos a gyors szülés miatt Levi nem tudott alkalmazkodni teljesen az új környezethez. Emiatt egy kis keringési zavara van/sűrű a vére ( ??? ). Hajnali kettő óta inkubátorban van, valami vér-higító infúziót kap Szomorú . Vettek tőle vért, minden rendben van a vérképével. Szegény Ors nehezen viseli, hogy nem foghatja, szopiztathatja + az esti vérvesztesége miatt eléggé gyenge még.
Viszont délután óta már kiadják Levit három óránként szopizni!!! :)

Mostanra ennyit! Ha kérdésetek lenne, csak nyugodtan! Ha lesz egy kis időm válaszolgatok szivesen.

Sziasztok:
Csaba a nagyon boldog apa :lol:

Kép
Kép
deako
 
 


Csaba,
neked is gratulálok, mindkét gyermekhez, Csenge egy tündér kiscsaj! :)

Köszi a beszámolót, a képet meg főleg! Szép, nagy baba! Ez a vérhigítás nem hosszadalmas, ugye? Nem kell emiatt tovább bent lenniük?

Orsin nem látszódott egyáltalán, hogy nemrég szült. :) Csenge hogy viszonyul a történésekhez? Úgy értem ahhoz, hogy anya most nincs otthon. Tesót látta már? :)

Mondtam Orsinak, hogy irígylem, hogy túl van rajta, én már alig vonszoltam fel magam az emeletre. És szuperjó, hogy hamar meglett a törpike, nem kínozta meg nagyon anyukáját. :) 8)

Hány ágyas kórteremben vannak?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska, Deako, picit szabad irigykednem, amiért ti már személyesen ismeritek egymást ? :) De örülök is nektek!
Kedves Apuka, köszi a beszámolót :) Ilyet még úgysem olvastunk :) Sok boldogságot kívánunk a családnak!

KépKép
Kép
el..né
 
 


Joli,
és már hónapok óta "ismerjük" egymást a rendelőből, csak nem tudtuk. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Gratulálok az újabb kismanókhoz! Annyira cukik.

Teszek fel én is képet Bogátáról.
3 naposan:
Kép

Hazafelé:
Kép

Jó éjt
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


gabuska: Ez a vérhigítás nem hosszadalmas, ugye? Nem kell emiatt tovább bent lenniük?
Ma hajalban már kivették az inkubátorból, nem kap már infúziót sem. :)


gabuska: Csenge hogy viszonyul a történésekhez? Úgy értem ahhoz, hogy anya most nincs otthon. Tesót látta már?
Amikor bennt voltam vele, még inkubátorban volt. Így nem találkoztak még...

gabuska: Hány ágyas kórteremben vannak?
A 101-esben.

Ma egész nap aludt Levente. Sajnos még szopizni sem tudjuk felketeni... :(
Emellett Ors bimbója már megint hólyagos. Nem tudjuk még, hogy mit tudunk csinálni vele...

Mostanra ennyi:
Csaba

Kép
Kép
deako
 
 


Mellbimbóra nagyon jó maga az anyatej. Be kell kenni vele.
És a csecsemősöket is érdemes megkérdezni, tuti ismernek valami gyógymódot rá.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gyönyörűek ezek a babák! Gratula az összes mamáknak, papáknak!

Csaba, külön köszi, hogy beszálltál! Orsinak meg drukkolunk, hogy minél hamarabb profin menjen az etetés - hólyagok és nehézségek nélkül. Levibaba meg nem sokára le sem tud majd szokni a ciciről! (Bátyáméknál ez úgy nézett ki -bő 3 napja-, hogy a napon felejtett csokoládé állagú atya rávigyorgott a manóra és közölte a legénnyel: itt az idő rácuppanni anyád melleire. Én is rájuk vagyok indulva már egy ideje :-), majd a gyermek szót fogadott... :P Azóta is profin szopizik, órák hosszat, aztán meg alszik egy nagyot és csendesen tölti a pelusokat :lol:)

Betojásilag meg megnyugodtam: tegnap elszaladtam egy extra ctg-re: babó olyan klassz szívhangokat produkált, hogy öröm volt hallgatni, és bár épp egyáltalán nem görcsöltem, szép négyszögjeleket hozott ki a ctg... (elég kicsiket, de jókat), szóval tényleg jóslózok, de minden oké. :oops: Rendesen meg majd hétfőn néznek meg... addig meg innentől tudok aludni. MInden esetre a nehéz cuccokat innentől még annyira sem emelgetem mint eddig :-) Virágok átültetése c. programpont törölve...
Puszi mindenkinek!

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Sziasztok!

Végre van egy kis időm, nagyon el vagyok havazva!

Hétfőn, elég későn, fél 6 fele hazajöhettünk. Vince nagyon jó baba, csak mivel még kap antibiotikumot, azt gondolom, attól fáj kicsit a pocakja. Egyelőre kétóránként eszik, ma először 3 óránként! 80-100 ml-eket eszik meg!!!!, szerencsére van tejem elég!
Violka lassan helyrerázódik, kedden volt egy nagy hiszti, nagyon oda kell rá figyelnem, amikor a pici alszik, csak vele foglalkozom, háztartásban anyukám segít.

Születéstörténet: szerdán hajnalban elkezdtem görcsölni, akkor már tudtam, hogy aznap megszületik! Terv szerint aznap NST-re kellett mennem, felhívtam a dokimat, hogy most mi legyen. Azt mondta, menjek be az ambulanciára, vizsgáljanak meg, ő most vidéken van, de tartja a kapcsolatot a kollégával! Bementem, méhszájam még változatlan volt, ráadásul telt ház volt, viccesen közölték, hogy matracot is hozzak, mert tele van a szülőszoba! Hazajöttem akkor. (Aznap volt a hidegfront, később megtudtam, 9 szülés volt szerdán!) Délre volt időpontom NST-re, elmentem, bár már erősebb fájásaim voltak, onnan még hazamentem, de fél kettőre már újra az ambulancián voltam 4 perces fájásokkal! Irány a szülőszoba, előkészítés, majd 2 felé már 2 perces fájásokkal, két ujjnyi méhszájjal burkot repesztett a dokim. Végülis 16:15-kor született meg Vince, a kitolási szak 15 perc volt kb. Csak sajnos nagy baba lévén, ráadásul a fejecskéje mellett volt az egyik kis keze is, és úgy jött, vágni kellett, és még repedtem is!

Ma voltam varratszedésen, ülni még nehezen tudok, de már sokat javult a helyzet!

Végszóra felébredt Vince, most megetetem, és majd próbálok képet is feltölteni róla!

Igyekszem visszaolvasni is, remélem sikerül!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Közben visszaolvastam, minden új babának és anyukájának nagy-nagy gratula! Pocakosoknak kitartás!

Kép
Kép

Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Évi, a képekről úgy tűnik, hogy Violka nagyon büszke a kistesóra :) Sajnálom, hogy ennyire elhúzódik a vágásod gyógyulása :(
Kindertojás, kitartás !
Csilla, nem tudom, miért hasonlítom Bogátát Csanádhoz :)
Csaba, kösz az infókat!
Tegnap este 9 után vittük ki Csanádot, hogy ne legyen nagyon meleg, de úgy sem hallgatott 10 percnél tovább. Ma apa vitte ki kenguruban, de így sem tetszett neki odakint sokáig :(

KépKép
Kép
el..né
 
 


Orsi!
Nagyon-nagyon gratulálok Levi babához, jól időzítettetek és gyorsak voltatok! Remélem, hamar felépültök mindketten, összeszoktok a szopizásban (megbeszéltük, hogy másodjára nem szívunk ezzel a szopival!!!! :wink: ) és semmi akadálya nem lesz a tervezett nyaralásnak.

Jó egészséget és kellemes pihenést!

Többieknek is nagy gratula, nagyon szépek a babák!
Kata
Vendég
 


Sziasztok!

Bigsister, üdv! Sajnos nem emlékszek rád, de ha jössz többször, akkor megismerlek :)

A fiam az éjjel is reggel hétig aludt az éjféli szopizás után :) Jó alvókája van, csak meg is maradjon!
Ma rászántuk magunkat és elmentük reggel nyolckor útlevelet csináltatni. Csanád babakocsiban-az apja ki nem adta a kezéből semmi pénzért- uutánna én és az unokahúgom, ha lett volna kiskutyánk, azt is vittük volna :) Kengurut vittünk a biztonság kedvéért, de nem volt rá szükség. Csanád megszokta, hogy délelőtt alszik, hát aludt, Majdnem egy óráig, amíg hazaértünk, igaz akkor 120 grammot szopizott :) A képkészítéskor felvertük, meg is van az eredménye, nem lett nagyon vidám:) De legalább tudjuk, hogy ki lehet vinni, nincs baja a kinti levegővel, csak eddig nem jókor próbálkoztunk.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Kép

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Joli! De jó neked! Csanád ügyesen alszik. Én sem panaszkodhatom, de nekem Jázmin betartja éjjel a három órákat. Visszaalszik rögtön, de felkel 3 óránként.

Évi! Nagyon aranyos Vince! Nálunk is voltak fennakadások Rolival kapcsolatban, de már kezdi megszokni a helyzetet.

Kindertojás! Örülök, hogy megnyugodtál! Mostmár aztán tessék pihenni!

Csillala! Bogi gyönyörű! Megérte a sok fekvés!

Csaba! köszi, hogy informáltál minket! Remélemmihamarabb hazajöhetnek a kórházból!

Gabuska! Örülök, hogy jó méretű a babó! Akkor ezen már nem kell izgulnod!

Rólunk! Jázmin eszik alszik. Nagyon kis tündér! Lány létére viszont nagyokat szopizik. Tegnap már 100-at evett. Szerencsére tejcsi van bőven. Voltunk tegnap sétálni. Rendezvény van Karcagon, három napos, tegnap mi is felnéztünk. Jázmin nagyon jól viselkedett, végig aludt. Ma délután is felnézünk egy kicsit. Nekem kezd javulni az aranyerem. Már egész jól érzem magam.
Én már nem vagy csak alig alig vérzek. Többiek? Normális ez? Rolival sokkal tovább tartott!

Évi! Vince miért kapott antibiotikumot?

Kép
szly27
 
 


Jó a császár és a sima szülések aránya! :lol:

Kép
szly27
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?