Új privát üzeneted érkezett!

Kincs!

Igen, legalábbis a doki azt mondta, hogy egy baba az tuti, a másik meg vagy csak egy ismeretlen eredetű folt, vagy az is baba?! Hát nem tudom! Majd jövő hét kedden tud valamennyivel biztosabbat mondani!

Üdv.!
kjaja
 
 


Árnika!

Merre vagy?
kjaja
 
 


Kincs!
Kb. egy év, mire a szüéás előtti önmagadat látod a tükörben. A súlyod viszonylag hamar visszaáll, ha szoptatsz, de nekem 10 hónap után is húzódtak a helyükre a dolgok (pocak, csípő stb). Jelzem, én olyat kaptam egy nagymamától, akinek 100 kilós lánya volt, hogy biztos végigkoplaltam a terhességet, ha ilyen vékony vagyok 2 hónapos babával és tuti, hogy nem szoptatok. Szóval a szoptatás szépen leviszi a kilókat, 2-3 kiló meg nem a világ vége.
Mi megvagyunk, pihizek meg émelygek... Barna még van, de csökkenő tendenciát mutat. Remélem, hamar elmúlik.
vovanda
 
 

 
 

Vanda!

Akkor már jobban vagy! Ennek örülök! Én már nem is tudom, hogy hogy vagyok. Mármint kicsit émelygek, meg most fájdogál a pocim, de most máshogy, nem is tudom leírni! Nem mestruációs fájdalmak, hanem mások! Ez vajon mi lehet?

Te nem parázol az ikrektől?
kjaja
 
 


kincs: Lesznek új vizsgálatok mert hát rögtön uhra megyek és ha ciszta van úgyis észerveszik és persze nem fogják engedi a dolgokat amíg el nem múlik. Jobbnak láttam hogy itt nézetem meg magam mint Miskolcon.
Vérvételt kértek ujjat és már voltam is de az eredmény még nincs meg.
szmet
 
 


Kész van a vérvétel eredménye. Holnap megyek is érte. Remélem nem lesz sok eltérésem. Fél évvel ezelőtt egy darab sem volt. :D :D :D
szmet
 
 


Sziasztok!!!

Régen irtam már hozzátok!!!nagyon jó kis csapat vagytok, ha tehetem szoktalak benneteket olvasni.
Én is Debrecenbe járok B.B dokihoz.Sajnos már régi motoros vagyok 2004-ben kezdtük a lombikot.Volt már 4 beültetésem, amiből kettő sikeres lett, de valójában mégsem, mert a 8. héten be kellett fejezni őket. Lelkileg nagyon nehezen tudtam talpraállni.Egy év telt el és most indulok fagyasztott beültetésre.Szereték segitséget kérni, hogy volt-e valakinek már ilyen fagyis akciója, hogyan zajlik?????Már voltam B.B-nél megbeszéltük hogy a ciklus 7 napján kell mennem uh-ra!!!!

Szmet!!!
Ha jól emlékszem te is Miskolci vagy igaz???Senkivel ne foglalkozz!!!!!!Nagyon is jó, hogy ennyire aktiv vagy!!!Hidd el meglesz az eredménye!!!!!!!!

mesó

Kép
emesó
 
 


Kjaja!
Tágul a méhed, nyúlnak a tartószalagok. Fájhat, nyugi, nem jelent semmi rosszat.

Emesó!
Valahol itt babaneten láttam olyan topikot, hogy fagyibabák (vagy ilyesmi). Szerintem ott próbáld, lehet, hogy többet tudnak segíteni, mint mi.
vovanda
 
 


helloka!

vanda, ani, kincs! koszi a nyugtatasokat a sujomal kapcsolatban, tegnep sem kaptam ki a dokinotol, aszt mondta hogy meg benne vagyok a normalis kg-ba, de nem lenne ok egy 20 kg-ot felszedni, majd meg latyuk, meg attol is fugg menyire viszem elore a babakat. maskulonben nem attol felek hogy rajtam marad par kilo hanem hogy ne legyen nagy a cukrom vagy a vernyomas, ezek nem tesznek jot a babaknak sem es ikreknel nagyob erre a lehetoseg

timi! nagyon drukolok, azert lehetnek jo hirek is akkor is ha nincsenek erzeseid, nem mindekinel egyforma

kjaja! ha ket baba van, ne izgulj majd meg oldjatok es akor bizti nem kel majd egy ujabb programba bele vagni hogy legyen kisteso

vanda! pihiz tovabbra is, meg latod ott maradnak a babak ahol vannak, bizti mas ez a terheseg mint ami manoval volt, de fontos az hogy mind a 3-an jol legyetek

emeso! udv es sok sikert a programhoz, remelem te is mint a tobbi hamarosan kismamak lesztek

nagyon jo volt tegnap latni a babakat, minden rendben es nagyon jol novekednek, a helyzet picit mas mint altalaban, most a kislany picit nagyob mint a fiu es most o kapot ki a tesojatol, a kis "csendes" kisfiu most ugy velte hogy osze nyomja es rugdosa a kislanyt ez bizti boszu volt... es persze miutan ki tombolta magat le tette magat szunyalni es sehogy sem lehetet felebreszteni, de valahogy sikerult a dokinonek le merni. a szep az volt az egeszben hogy veszed eszre hogy nem egyformak, a fejuk formaja, a homlokuk kulombozoek. A fiucska 434 gr es a kiscsajsi pedig 466 gr, a novesuk nagyon jo ahoz kepes hogy ketten vannak es hogy hany hetesek.
egy apukatol aki most ment elso uh-ra a felesegevel azt kaptam hogy mar csak 2-3 het van a vegeig, ugye? erre ra vagtam hogy most kezden a 6-ik honapot telyesen el pirult, de a ferjem buszken oda szolt neki hogy nalunk 2 egeseges baba van, oljan edi mikor buszkelkedik a babakal...

na puszt mindenkinek

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Vanda!

Köszi a nyugtatást! Nem akarok hisztis picsának tűnni, csak mivel még nem voltam terhes, nem tudom, hogy ezek a fájások jók, vagy nem! Pláne, hogy ilyen beavatkozás után sikerült teherbe esnem! Még egyszer nem akarok rinyálni, csak érted?!

Moni!

Köszi neked is!

Üdv mindenkinek!
kjaja
 
 


moni. Örülök neki hogy minden rendeben van. Csak így tovább. MÁr alig várom hogy rakj fel képeket a picikről :D :D

Emesó: Igen én miskolci vagyok. Köszi a bíztató szavakat. Te jártál a miskolci Kaáliba?Ha igen mi a véleményed?
Sajnálom ami tőrtént.

MIndenki Bodnár doki dícsérgeti. Én Tándorhoz fogok járni, bizti ő is jó nem? Nyugi lányok egyáltalán nem aggódom ez csak egy általános normális kérdés. :D :D
szmet
 
 


Szmet!

Mi Tándor dokihoz járunk! :)
kjaja
 
 


Sziasztok!!
Köszönöm a fogadtatást!!!! :D

Szmet!
igen jártam, járok!
Én Molnárhoz szoktam menni. Meg vagyok vele elégedve.Nagyon dicsérik ám Leskót is.
Inszem terén nem tudom, mert nekünk kimaradt.Mi szoktuk B.B-vel csinálni, , hogy nála kezdem a szurit és nem járok le Debibe, hanem csak ide a Kaáliba megyek vérszivásokra+uh-ra.Mindig letelefonálnak neki és ő mondja a további lépéseket.
Miskolc melyik részén laksz???Jöhet pü-ben is!!!!

mesó

Kép
emesó
 
 


Szmet!!

Lemaradt, hogy nekem nagyon szimpi Tándor is.Volt már nála punkcióm.Szerintem mindketten ügyesek!! :wink:

mesó

Kép
emesó
 
 


Sziasztok mindenki :)


Kjaja huhú ez jó ikrek :lol: tele lesz a topik babákkal
:lol: :lol: örülök neked nagyon

Kincs, Ani én csak sajna szerda érek rá de akkor tutira!! Nekem akkor elvileg mindegy mikor. :)

Emesó üdv itt. Nekem már volt fagyisom. Drukkolok neked. Mond mennyien vannak sítáborba, és hány sejtesek voltak??
Ált. spontán honapban UH követés után , középidőben helyezik vissza őket. Minél több sejtesek, annál nagyobb esély van a felolvasztásnak.

Vanda pihi!!!!!

Móni annyira tetszett amit írtál róluk :lol: egyíébként UH elött ha esztek csokit, akkor felébrednek és aktívabbak a babák. képet!!!!

Timi drukkolok :D

Kincs vizsgálatokról teljesen egyetértek veled, :( ezt inkább neked érteném Szmet!

a szakdolim áll. 4-es :lol: örülök neki, de akkor már inkább lehetett volna ötös
holnap vizsgázom megint számvitelből, voltam terhelésesen er :jövőhéten.

Írjatok nekem Török Olgáról , kell hozzá beutaló?? gondolom beszélgetés?? egyszer voltam vmilyen léleklátónak mondott dokinál, de brutálisan felkavart, kellett egy hét mire összekapartam magam :evil:
A bőbeszédű Gigi válaszát is várom :lol:

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Emesó még tőled szerettem volna megkérdezni ha nem gond, miért kellett befejezni a terhességet??

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Szmet
T. doktor szuper... és gyönyörű gyerekeket tud összehozni... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Referencia-anyag a fotóalbumomban megtekinthető :lol: :wink:
Alapos, mindenre kiterjedő kivizsgálás után szabad csak nekikezdeni a lombiknak!

Mesó
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Árnika
Török Olga a genetikus, hozzá szerintem kell beutaló :wink:
Török Zsuzsa meg a pszichológus...

Kiskukisom vándorolt hajnalban a kiságyban... és átfordult a hasáról a hátára... :lol: és 4780g, 57 cm :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Móni!
Gratula a babákhoz, nagyon szépen fejlődnek! Kérünk pocakfotót!!!

Kjaja!
nem veszem nyavajgásnak, az elsővel én se tudtam. A tesómat hívtam állandóan. Egy aranyszabály van: amíg nem vérzel és nincsenek rendszeres mensiszerű görcseid, addig nincs baj.

Szmet!
Én hallottam Tándorról hideget-meleget. Olyat is, (ezt többektől) hogy valaki sírva jött ki tőle. Én semmiért nem adnám B.B-t (doki bá, ezt nem tetszett olvasni!!! :P )

Árnika!
Gratula!!! Ügyes vagy! Nyugi, jó kislány vagyok és pihenek. Pasi már kifejtette, hogy akar szülész-nőgyógyász diplomát,hátha akkor neki is ennyire szót fogadok majd. :P
Török Zsuzsához nem kell beutaló. Holnap küldöm a számát priviben (a tavalyi naptáramban van). Bele fog piszkálni kellemetlen dolgokba is, de segít végiggondolni azt is, amit magadtól nem nagyon akarnál. Szóval kikotorja a szőnyeg alá söpört problémákat is. Ez lehet kellemeteln, de megéri.
vovanda
 
 


Árnika
Zsuzsához háziorvos vagy szülész-nőgyógyász beutalójával lehet jelentkezni munkanapokon 8-16 óráig előzetes telefonos egyeztetés
után a 06-52-417-144/55638-as melléken.

Én pl. B.B-hez nem megyek... :oops: :evil:
Kiráz a stílusától a hideg...

Látszik, hogy nem vagyunk egyformák... :wink:
Vendég
 


Köszi lányok az infókat.
Emeso írtam neked privit. És remélem hamarosan válaszolsz.
szmet
 
 


Hali!

Móni nagyon szépen növögetnek a pocaklakóid! :D

Gigi ti meg óriásléptekkel nőttök! :shock: :D
Nem semmi mi 6kilók vagyunk

Árnika nekünk jó a szerda.
szakdolidhoz GRATULA! :wink:

Én is találkoztam már orvosilag T-vel de B.B. nekem is szimpibb :P

jó éjt
Vendég
 


Szerintem Tándor doki is aranyos,és szimpi is,de én Bodnár dokibá táborát bővítem!

Kép
ani0227
 
 


Gigi!
Most néztem, hogy egymásra írtunk. :lol: Szépen gömbölyödtök, és ügyesedtek!
vovanda
 
 


Dől belőlem a pozitívizmus :D :D
Ma megyek a vérvételért remélem nem lesz rajta eltérés. :!:
Remélem minden oks lesz és a ciszta már sehol sincs. Már csak T. dokit kell majd rábeszélenm arra hogy MIskolcon nézegessenek és csak a punkcióra kelljen felmenni mert sajna a férjemet tuti nem engedik el kétnaponta.

Gigaboszi: Bocsi nem emlékszem te hol is laksz? Azért kérdezem mert érdekelne hogy T. doki mennyire rugalmas

Még egy kérdés a punkciókor saját hálóing kell vagy saját ruha. Nem tudom ezeket léci írjátok már le hogy mit kell majd vinnem.
szmet
 
 


Sziasztok!!!!

gigaboszi!
Ez nem ér, most lebuktam!!! :oops:

árnika!!!

Köszi a leirást.Én eddig úgy tudtam, hogy adnak valami kis rásegitést, de B.B nekem sem adott most semmit. :roll:
3 fagyikám van.Igazából nem tudom, hogy hány sejtesek, mert nem mondták és talán a 2. nap lettek lefagyasztva.
Elég kicsi az esélye, hogy mind a három felébred igaz???
Az első befejezés 8. héten történt . Már nem volt szivhang :cry:
a másodiknál pedig csak a petezsák látszódott.Nem láttak benne
egyértelmű embrikét. :cry:

Szmet!!
Válaszoltam!!

mesó

Kép
emesó
 
 


Sziasztok!

Üdv. Mesó!

Tudom hülye kérdés, meg lehet nem tartozik rám, ránk, de hogy lehet az, hogy egyszer csak nem lesz a babának szívhangja?! Nálatok amúgy mi a baj?

Üdv.!

Ha nem akarsz, akkor nem kell válaszolni!
kjaja
 
 


Gigi!
Van valami titkod,hogy így fejlődik a pici?? :D

Szmet!
Saját hálóinget kell vinni!

Kép
ani0227
 
 


Szmet!
Ezer és egy dolog okozhatja, hogy elhal az embrió. Spontán terhességek esetében 20-30% végződik a 12. hétig spontán vetéléssel, vagy valami miatt műtéttel kell befejezni. Lombiknál ez az arány kb. 10%-kal magasabb. Az esetek többségében nem nagyon tudnak rá magyarázatot adni. Valami miatt életképtelennek bizonyul a magzat vagy nem megfelelő a tápanyag-ellátása.
vovanda
 
 


ani: Annyira édik a gyerkőcök hogy az hihetelen. Én is ilyen babókat AKAROK
szmet
 
 


Sziasztok!

Ani a babanapló tök jó!!
A gyerekek szépek! Várom hogy élőben is megcsodálhassam őket!
Milyen cumitok van?
Nekünk sima cseresznye vagy mi, elalváshoz használjuk csak, de lehet vmi normálisabb kellene, olyanokat lehet olvasni a cumiról :shock: néha bánom,hogy adom neki...
De a szopinál is ez van, van aki azt írja bármikor etetheted ,van aki az időpontokhoz ragaszkodik én kipróbáltam mindkettőt sztem jobb ha van napirend amit persze a baba alakít , azt vettem észre nyugisabb mióta betartom megint a kajálás alvás szokást.
Mi is szeretnénk néha, hogy reggel velünk durmoljon de nem akart,eddig csak nézelődött de ha nagyobb lesz biztosan bepótolja :lol:
Kaptok egy képet is..

Vanda hogy vagytok? Semmi barna?

Szmet ha lesz véreredményed beírod ide?
Kiváncsi vagyok

Kép
Vendég
 


Csajok!(Kincs és Árnika)
Rossz hírem van!Az előbb telefonált a férjem,hogy elvették tőle a szerdai szabadnapot,és áttették csütörtökre.Valami oktatás miatt.Nagyon bánatos vagyok.Lehet elindulok egyedül a gyerkőcökkel.

Kép
ani0227
 
 


kincs: Csak csütörtökön lesz eredményem mert annyi a melóm hogy nem tudok elszabadulni még most is a gép előtt ülök.
Majd mielőtt megyünk Debrecenbe akkor megyek az eredményért.
Csütörtökön nekem jó a tali de mi délután kettőre megyünk T. dokihoz.
szmet
 
 


egvan a vérvételem.
Egy kicsit megdöbbenve olvasgattam
A HbA1c értéknél + jelem van a normál érték 4,3-6,1 nekem meg 10. Után olvastam és ez a cukorral összefügg. Soha életemben nem volt ilyen értékem lehet ez a hormonoktól van? Tudtok erről valamit.Az előző értékeim mindig 5 körül voltak.
szmet
 
 


Kincs!

Tegnap este meg ma délelőtt semmi, aztán 11 körül vér... Teljesen kész vagyok. Kimentünk B.B.-hez, megnézett, akkor még mindkét petezsák a helyén volt. Látott egy kicsi foltot, azt mondta, talán egy hematóma és az okozza a vérzést. És hogy "jó" helyen van, mármint olyan szempontból, hogy a "kijárathoz" közel, az embrikék alatt, tehát ha kiürül, akkor nem sodorja magával a babókat is. Plusz jó hír, hogy azóta nem rosszabodott a helyzet. Kikészít a tehetetlenség. Várni... Ez a legszörnyűbb.

Amúgy Kiskincs gyönyörű, nagyon szépennövöget.

Ani!
Gyertekl!
vovanda
 
 


Szmet
Ha lassan megyek, akkor 10 percnyire lakunk a klinikától :wink:
HbA1c... a vérvételt megelőző időszak (8 hét) anyagcsereállapotáról ad felvilágosítást!
Érdemes utána járni! Cukorterhelés, napi étkezés melletti cukorprofil (inzulinszintekkel)....

Mesó
Spontán ciklusban is lehet fagyizni... ha van peteérésed... akkor általában UH követés van... és annyi nappal tüszőrepedés után adják vissza a babikat, amennyivel le lettek fagyasztva...
(egy nagyon kedves fórumos ismerős vár most fagyibabát :wink: )

Kincs
Kiskincs se törpe... :lol:
Én is napirendhez igazodom...
Vendég
 


Sziasztok

Anikám szomi vagyok miatta, :( de én azt mondom egyedül ne indulj el babókkal, Apa is had büszkélkedjen utódokról B.B.-nek, no és csak megterhelő lenne neked is.
Gyertek esetleg csütörtökön. Ügyi vagy, jó a blogod. és olyan tündérek a babáid. :)

Lányok köszi infót a dokiról, Gigi utána esett le hogy kettő Török van :) azt hiszem megpróbálkozom vele vizsga után.

Szmet Kincs ezért írta neked a kivizsgálást, nem sima vv-re és UH-ra gondoltunk.
Szerintem is nézess egy IR-t, amit a kaáliba nem kérnek egyébként, egyszerű és hasznos nagyon. Sok múli rajta, tanulj az én esetemből :(

Emesó mi az hogy kicsi az esély :evil: igenis bízni kell, és én bátorítottam őket, hogy anyánál lesz jó meleg kitartás. :lol: Általában kettő naposan fagyasztanak , nekem egyedül egy kis Divigelt adott doki, ami nagyon jó mert csak a pocira kell kenni. Ha esetleg szükséged lesz rá , szivesen elküldöm, én mostanában biztos nem használom el.
Tudom hogy kevés, de biztasson hogy tudsz terhes lenni,!! nekem még ez sem sikerült egyszer sem :(


Kincs ez a nézés olyan beszédes :lol:

Vanda ne izgulj, tudom könnyű mondani, de próbálj sokat pihizni !!!! mert különben beiskolázom Pasit!!!! :wink: :lol:
Egyébként Pasi merre jár?? :roll: büntibe van?

Timi merre vagy????? :roll:

Móni képekkkkkkkkkkkkk :roll: :roll: :roll:

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


sziasztok!

nemrég jöttem a dokitól.sajna nem vagyok terhes.a fogyástól a hormonok bezavarodtak,és leálltam.de a doki mondta,hogy jó úton járok és így tovább,a fogyással.kicsit rossz lelkileg,de nem baj,majd szeptemberben megyünk lombikra.addig meg diéta és fogyás továbbra is.köszi,hogy velem izgultatok.aranyosak vagytok.remélem szeptemberre helyre jövök.ha nem akkor még várunk,ami prsze a legnehezebb.mindenkinek szép estét!puszi!

Kép
timé&tati
 
 


A férjem nem enged egyedül.Megigérte,hogy csütörtökön ott leszünk.Dél körül érnénk oda,nem tudom kinek jó.De tudom Árnika nem ér rá :( ,attól függetlenűl Kincsel talizatok.Sajnos én nem tudok szerdán menni.

Vanda!
Hát ez teljesen idegörlő,nem csoda hogy kivagy teljesen...veletek vagyunk...minden rendben lesz!Kitartás!

Kincs!
Jó bekavartam,mi?Ne haragudj!
Mi avent cumit használunk.Elég jól bevált.(Vanda ajánlotta)Ezelőtt nuk volt.

Timi!Ez a hír sziven ütött engem. :( De majd szeptemberben!

Kép
ani0227
 
 


Ani!
Nekünk bármikor jó. Én itthon vagyok, Pasi meg legfeljebb meglóg kicsit. Annyi kötöttség van csütörtökön, hogy pasi fél 5-re megy Laurához.

Timi!
Sajnálom.

Árnika!
Pihenek, amennyit csak tudok, ennél többet nem tehetek. Ez a legrosszabb.

A jó hír: tegnap estére már "csak" barna volt megint és kevesebb. De nem merek neki örülni...
vovanda
 
 


Na most már depressziós vagyok. Tegnap vettünk vércukorszint mérő készüléket este 2.4 ma reggel pedig 9.3. Soha életemben nem votl rosszabb 5.6 nál. Így aztán semmi nem fog összejönni. Volt valkinek ilyen problémája. Szerintetek lehet a gonaltól? Nagyon kész vagyok. Nem is merek enni semmit.
szmet
 
 


Timi
:cry:

Szmet
Ez nem a Gonaltól van...
Kérjél a háziorvosodtól beutalót terheléses cukor-vizsgálatra, úgy hogy ne csak vércukrot, hanem inzulinszintet is nézzenek!
(a HbA1c rosszul beállított cukorbetegeknél szokott magas lenni)
Lehet, hogy nálad is valami cukoranyagcsere-zavar van, amit gyógyszeres kezeléssel rendbe lehet hozni... és ez a baba szempontjából is fontos... a nem megfelelő cukoranyagcsere gátolhatja az embrió beágyazódását!
Ezt vizsgáltasd ki, kezeltessed a lombik előtt!!!!

http://www.pco-szindroma.hu/
Itt vannak infók...



Csütörtökön 1/2 1-re megyek a fogászatra :wink:
(és a fogászat a Kaálival szemben van)
Vendég
 


Szió!

Ani úgy gondolom jó a csütörtök is nekünk,de még beszélünk. :wink:

Timi :cry: :cry: :cry: :cry:
az a lényeg hogy van javulás!!haladsz a cél felé

Szmet ahogy írták a lányok én is csak azt tudom mondani, tényleg nézzetek meg lombik előtt mindent, nem kicsi dologról van szó sem anyagilag sem lelkileg! A +hozzáállás kell csak nem minden! A szervezeted összetett és mint ahogy látot picike gubancok is bekavarhatnak! Itt többen kinlódtunk az inmzulinunkkal (én pl 15hónapig szedtem gyógyszert mire terhes lettem) És ha vmi a referencia tartományon belül van nem jelenti azt hogy jó is....pl TSH 4-ig jó érték a labor szerint de teherbeeséshez 1.5 az ideális! Ezt a kaáliban nem nézik!

szép napot,már meleg van :shock:
Vendég
 


szisztok!

bocsi hogy nem voltam a napokban, de ma hoza fogunk a festesnek es pakolgatam amit tudtam, meg uritettem a szobat, semmi nehezre nem tettem a kezem, csak nyugisan azert megy eleg lassan, kepeket pocaklakokrol es pocakrol amint tudok teszek fel, igerem

ja es koszi a dicsereteket!

vanda! sajnalom hogy nem tudsz tenni semmit ami borzaszto, de fontos az hogy jobban vagy es akkor a babak is jol vanak, kitartas es pihizes!

timi! nagyon sajnalom, de drukkolok tovabra a fogyashoz ami bizti fel siker szeptemberre

arnika! ugyi vagy, szoritok a vizsgara is

kincs! olyan edi kiskincs, mintha soha semmi baja nem lenne...

szmet! sajnalom az eredmenyedet, de bizti tovab kel vizsgaltasad magad es jobb ha most baba elot rendbe teszed magad, mert a terhesegel nohetnek a cukor szintek ami nagyon nem jo a babanak... :cry:

emeso! pozitivnak kel lenni, akinek azt mondtak hogy 5-18% a lehetoseg elsore babara (en) 2 lett egybol, nalad is minden benne van a pakliban :wink:

na megyek dolgozgatni, remelem nem egy honapig fogyuk csinalni :roll:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok!

Vanda, Kjaja
Drukk!

Szmet
Igazuk van a lányoknak. Vizsgáltasd ki magad alaposan, mielőtt elkezditek a lombikot!
Mi csak a 4. ET előtt csináltattunk meg egy csomó vizsgálatot... magunktól... doktor csak legyintett, hogy túl sokat olvasok... :oops: :cry:
A végeredmény minket igazol :lol:
Vendég
 


Emesó
Nekem volt fagyis beültetésem.
3. naptól szedtem Clostit, 13. napon Ovitrell, 16. naptól Utro, 18. napon transzfer
Vendég
 


pappilau: MIlyen vizsgálatokat javasolsz? Egyenlőre minden reggel nézem a cukorszintem és ha egy hét múlva is magas megyek dokihoz.
Olyan érdekes még vérem sincs mert alig akarja mérni ez a kügyű midig lo ír ki.
Na mindegy.
Bocsi lányok hogy egy kicsit hanyagoltalak titeket de a férjemnek ma van a szülinapja és jönnek a rokonok még sehol sem tartok.

Jut eszembe tudja valaki milyena pajzsmirigy vizsgálat?
szmet
 
 


Szmet
Ha már vércukorszintet méregetsz, akkor úgy, hogy étkezés előtt... felírod azt is, hogy mit, mennyit eszel (szénhidrát-tartalom kiszámolható táblázatok segítségével)... és étkezés után 2 órával megint cukormérés...
(ha nem szúrod meg eléggé az ujjad, nem tudsz elég vért a tesztcsíkra pöttyinteni, nem igazán valós értéket fogsz kapni...)

Pajzsmirigy-vizsgálat... első körben vérvétel, hormonmeghatározás (TSH, FT4, FT3)
Vendég
 


Sziasztok!!

Vovanda!!!!
A francba ezzel a hematómával.Tessék pihenni sokat !!!Általában tényleg felszivódik.Elég sok embernél jelentkezik a terhesség elején.Drukkolok nagyon!!

Árnika!
Ja, aranyos vagy, hogy biztatsz, nagyon rámfér.Sajnos én már csak akkor leszek megnyugodva, ha a karjaimban fogom tartani a picimet. :cry:

kjaja!
Nagyon sok dolog kavarhat be sajna.Igazából nem tudnak mit mondani az orvosok, hogy miért áll meg a baba.nekem azt mondta Bodi, hogy valszinű táplálási gond lehetett.Az első befejezés után derült ki nálam, hogy trombózisra való hajlamom van, ami azt jelenti, hogy szurnom kell végig a fraxyparint (Vérhigitó)
Eddig kis adagot szurtam, hogy a dokim megemelte nagyobbra.

Szmet!!
Igazuk van a lányoknak abban hogy vizsgáltasd ki a cukrot és az inzulint.Én sajnos a 2. Befejezés után mentem el, és egekben volt az inzulinom.Azonnal Molnár felirta a meforal tablettát.!!azt mondta, hogy nem is csodálkozzak, hogy elvetéltem!!! :oops: Azt azért nem értem, hogy miért nem tartozik ez az alapvizsgálatokhoz!!nekem sem volt soha gondom a cukorral, de utánaolvastam, és például a szteroidok, mint a medrol is, okozhatnak cukoranyagcsere felbomlást.Pláne ha van valakinek cs hajlama rá.Én kb 8 hónapja szedem és ellenőrzések alakalmával nagyon jók lettek az értékeim.És fogytam 8 kg-ot!!!!!!!
Ha gondolod tudm ajánlani a Miskolci dokinőmet aki segitett nekem is.Ha érdekel irj!!!!!

Szép hétvégét mindenkinek!!

mesó

Kép
emesó
 
 


[quote="emesó"]S írta:emesóziasztok!!

Vovanda!!!!
A francba ezzel a hematómával.Tessék pihenni sokat !!!Általában tényleg felszivódik.Elég sok embernél jelentkezik a terhesség elején.Drukkolok nagyon!!

Árnika!
Ja, aranyos vagy, hogy biztatsz, nagyon rámfér.Sajnos én már csak akkor leszek megnyugodva, ha a karjaimban fogom tartani a picimet. :cry:

kjaja!
Nagyon sok dolog kavarhat be sajna.Igazából nem tudnak mit mondani az orvosok, hogy miért áll meg a baba.nekem azt mondta Bodi, hogy valszinű táplálási gond lehetett.Az első befejezés után derült ki nálam, hogy trombózisra való hajlamom van, ami azt jelenti, hogy szurnom kell végig a fraxyparint (Vérhigitó)
Eddig kis adagot szurtam, most a dokim megemelte nagyobbra.

Szmet!!
Igazuk van a lányoknak abban hogy vizsgáltasd ki a cukrot és az inzulint.Én sajnos a 2. Befejezés után mentem el, és egekben volt az inzulinom.Azonnal Molnár felirta a meforal tablettát.!!azt mondta, hogy nem is csodálkozzak, hogy elvetéltem!!! :oops: Azt azért nem értem, hogy miért nem tartozik ez az alapvizsgálatokhoz!!nekem sem volt soha gondom a cukorral, de utánaolvastam, és például a szteroidok, mint a medrol is, okozhatnak cukoranyagcsere felbomlást.Pláne ha van valakinek cs hajlama rá.Én kb 8 hónapja szedem és ellenőrzések alakalmával nagyon jók lettek az értékeim.És fogytam 8 kg-ot!!!!!!!
Ha gondolod tudm ajánlani a Miskolci dokinőmet aki segitett nekem is.Ha érdekel irj!!!!!

Szép hétvégét mindenkinek!!

mesó

Kép
emesó
 
 


emesó: Igen érdekel kihez jársz? Délután kaja után 2 órával megmértem és 6.2 lett ez már szerintem aránylag jó. Holnap reggel is megmérem és remélem jó érték lesz.
szmet
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?