Új privát üzeneted érkezett!

Snufi! Cocának mindkettő jó!

Kép
zölddisznó
 
 


Bonika 12.e :lol: kizárólagosan. :wink:

semmi bej Tesó..első a család :wink:
Vendég
 


Többieknek jó a 12.-e?????

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 

 
 

Cocinak király!

Kép
zölddisznó
 
 


nekem vitorlás versenyem van akkor, de nektek jó szórakozást!
sonjus
 
 


SZiasztok!

Júl.12-ről van szó? Nekem eddig jónak tűnik, aztán ki tudja.

Rólam:tegnap óta mensi-féle sötétbarna izé, mai teszt negatív.Reménykedünk, hogy ez most jó hír.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jeeeee!

Kép
zölddisznó
 
 


Babim reménykedem veled együtt.... :lol:
Vendég
 


Babim: remélem ez mensi lesz!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Édesek vagytok.Lehet, hogy ez már az is, csak nagyon kevés és a színe gyászos.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babi,
az lesz, meglásd!!! Hasad?

Snufi
és Mindenki! Nagyon jó bulizást Nektek 12-re! Gondolok majd Rátok, de akkor épp Párizsban leszünk :D -Disneyland :lol:
Snufi, Nálautok Mizu?

Coci,
megszűnt a fejfájás?

Pusszancs, Till

tillidian
 
 


Sziasztok!

Ma 3.45-kor nagynéni lettem megint! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Szép nap a mai... :D

Pusssssz

Kép
Kép
ancsa81
 
 


JAj lányok enge,m annyira feldobott a Tesókáméknál lévő esetleges tali gondolata! trillárom haj!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ma megyek dokihoz megnézetem méhszáj zárt e, lepénykém hun e tapad e... mert holnap szerenénk lemenni Siófokra hétvégére... kéretik drukkolni....

Ancsa gratulálok !

Zöldi azonnal tedd fel a pocakképet és a Röfiképet!

:lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, hátha ti jobban értetek hozzá... :roll: Most újra elkezdtem hőmérőzni, és annyira össze-vissza lett a görbém, hogy semmit nem tudok kiolvasni belőle, vagy csak elszoktam már tőle. :lol: Igaz volt egy nap amikor annyira rosszul voltam, hogy arra sem volt időm, hogy mérjek, mert rohannom kellett... :oops: :oops: Felrakom nektek:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 33600_.png

Még annyi, hogy amikor régebben mértem, akkor az alap hőmérsékletem 36 körül volt, de akkor hüvelyben mértem. Most szájban és a hőm a béka feneke alatt van. Várom már pár napja, hogy mikor szökik fel, régen 36.9re is felment ovu után, most meg még a 36ot is ritkán éri el. Ez szerintetek lehet amiatt, hogy máshol mérem?

Előre is köszi a segítséget!

Kép
Kép
tabati
 
 


Ancsa! Gratulálunk a tesódnak!

Boni! Nemmmmmmm!
Szurokszurokszurok!

Tabi! Ez nagyon kevés adat ahhoz, hogy értékeljük...szerintem. :cry:

Én ma véremet adtam AFP-hez, aztán parkoztam-olvastam, most henye.

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok megjöttem!

majd 1 órás várakozás után egy nagyon tündéri doktorbácsi vizsgált meg..mondtam neki, hogy enyim doki szabin van és szeretnénk lemenni balcsira megvizsgálna -e? .. kérdezte ki a dokim.. mondtam neki erre még kedvesebb lett, és mondta adjam át üdvözletét...kicis a világ.

:lol: :lol: asszisztens nem volt kedves. beszólt, hogy nincs helyettes dokija a dokimnak? :twisted: nem is reagáltam rája!

a lényeg hogy zárt méhszáj, és a lepénykém is feljebb vándorolt.. Zsebi Zsigi feje közelebb van méhszájhoz, mint lepényem, így nyugodtan mehetek balcsira... :lol: de jóóóóóóóóóóóóóó :lol: :lol:

Zöldi sebaj, én mindkettőt láttam! :wink:
Vendég
 


Zölddisznó!

Azért, mert nem mértem az elejétől, vagy azért mert még nincs vége? :lol: Csak mert nekem kábé a középtájékon van az ovum, még a régebbi mérések alapján, ezért nem tartottam fontosnak a mensi alatt mérni, a vége meg csak most jön majd, de én már szerettem volna tudni, hogy vajon volt e már az ovum, bagy még nem és sz@rakodik a szervezetem... :roll:

No mindegy azért köszi!

Ja! És szerinted annyira más eredmény jön ki ha a szájban mérem, mint amikor a hüvelyben mértem? Lehet ekkora különbség?

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabi! Az a lényeg, hogy egy ciklusban egy helyen mérd. A változás számít, nem az abszolut hő.
Szerintem a mensi alatti is fontos, hogy milyen mértékben, mennyi idő alatt honnan emelkedik feljebb.
De a lényeg, hogy huncutkodjatok 2 naponta, és meglesz az eredmény!
Előéleted?

Kép
zölddisznó
 
 


Már valamelyik topicban találkoztunk, de biztos nem emlékszel rám! :lol: A méhen kívüli terhességről osztottam az észt. :lol: Szóval mi november óta próbálkozunk, januárban volt egy méhen kívülim, de szerencsére nem kellett műtét, mert magától megoldódott a dolog. Utána mintha mi sem történt volna (ahogy abbamaradt a vetélés miatti vérzés, rá két napra) megjött a soron következő mensim. Akkor orvosi tanácsra még egyet vártunk, és azóta próbálkozunk újra, eddig még sikertelenül. Eddig mi is kétnaponta együtt voltunk, volt amikor kipróbáltuk a peteérésnél a mindennapos együttlétet, de az sem volt hatásos. Most kedvem lett újra hőmérőzni. (még a kórház előtt hőmérőztem utoljára, akkor bevált, csak szegénykém nem volt jó helyen) Remélem most is beválik. Akkor a következő mensitől már rendesen mérem, hátha... Mindjárt megpróbálom felrakni a régi hőgörbémet, anno még azt mondták, hogy nagyon szabályos. Kíváncsi vagyok...

Kép
Kép
tabati
 
 


No, itt a legelső görbém, ekkor még nem próbálkoztunk, csak kíváncsiságból mértem. Ez tényleg jó szerinted? Szabályos?

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 33600_.png

Szépen felugrott az ovunál, a mensinél meg szépen leesett. :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tényleg nem emlékszem rád, de tudd be ezt éltes korom miatti szenilitásomnak. :lol:
Hogyhogy megúsztad a méhen kívülit műtét nélkül? Hol ágyazódott be a zigótád?

Kép
zölddisznó
 
 


A jobb petevezetőmben, de nem is gondoltam, hogy terhes vagyok. Rendesen megjött, csak nem akart abbamaradni a vérzés. Nem fájt, meg semmi. Elmentem a dokihoz, aki folyadékot látott a hasamban, rögtön elküldött a kórházba, ahol vért vettek ami pozitív volt. Benn is tartottak, de két napra rá már csökkent a hcg szint, amit gondoltak is a vérzés miatt, meg hogy nem görcsöltem. De még benn kellett maradnom, mert bizonyos szint alá kellett csökkeni a hcgnek, meg azt mondta a doki, hogy így, hogy vetélés volt is lehet baj, lehet, hogy ki kell szedni, de ne aggódjak, a petevezetékem megmarad, csak egy kis vágást ejtenek rajta. Aztán végül nem lett semmi szerencsére, a vér is szépen szívódott fel a hasamból, meg egy hétig voltam benn (plusz még előtte egy csomót véreztem otthon), úgyhogy szépen ürültem magamtól, a végén még szó volt róla, hogy kikaparnak, de aztán az uh-n látták, hogy szép vékony már a méhnyálkahártya, úgyhogy még ez sem kellett. Az egy hetes kontrolon meg a zigóta is felszívódott. De annyira pici volt még, hogy nem is úgy írták a papíromra, hogy felszívódó zigóta, hanem felszívódó pete. Meg a doki is néha úgy mondta, hogy méhenkívüli, de másik dokinka azt a kifejezést is használta, hogy méhkürti vetélés. Úgyhogy szerintem talán nem is ágyazódott még be, előbb volt a vetélés szerencsére.

Kép
Kép
tabati
 
 


Aha! Így már értem. Hát hajrá!

Kép
zölddisznó
 
 


Hát sziasztok!
Újra itt. Három napig leltároztunk. Tökre kész vagyok :evil: :evil: :evil:

Till!
Szia :lol:

Andi!
Utólag is nagyon boldog szülinapot Neked :!: :!: :!:

Szezso!
Micsoda görbicsek :lol: :lol: :lol: :lol:

Zöldi!
Boldog 16. hetet :!: :!: :!:
Beírnád, hogy Closty+palástfű:idea:

Katica!
Gratu a félévedhez :wink: :wink: :lol: :lol: 8) 8)

Ancsa!
Gtarula a nagynéniséghez :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Csak bekukk, megnéztem, jól vagytok-e! :)
Látom, igen! :D

Tabati,
hogy bírod hüvelyben mérni??? :shock: (El is törnám, az tuti!!!) Én ciklusonként vagy hónalj, vagy szopcsizás...(múltkor annyira aludtam, hogy majdnem elharaptam :? )

Ancsa,
boldog nagynéniséget!!! :D

tillidian
 
 


Tilli!

Már nem ott mérem, mert félek a fertőzésektől, hiába fertőtlenítem le mindig. Amúgy csak mensi alatt volt kellemetlen, de csak agyilag, mégiscsak véreztem... :roll: De azt leszámítva kényelmesebb volt, mint a szájban. Én sem nagyon tudom félálomban, hogy hova is birizgáljam a nyelvemmel. :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Lányok elköszönök hétvégére, mert holnap indulunk a balcsira és csak hétfőn jövünk vissza

Mindenkinek pusssz :lol: :lol:
Vendég
 


Tabi! Miért lenne fertőzőbb egy lázmérő, mint a férjed kukikája? :lol:

Kellemetes pancsolást Bonicsalád!

Kép
zölddisznó
 
 


Boni!
Kellemes pancsolást nektek! Holnap mi is követünk benneteket a Balcsira :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Előtte azért beiktatunk még egy medencés kerti party-t is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Az amcsi, a francia és a cigány beszélgetnek a feleségeikrol
Mondja az amcsi:
- Amikor az én drága Jennym lovagol, a lábait a földön húzza. Na persze
nem azért, mert olyan kicsi lova van, hanem mert olyan szép hosszúak a lábai.
A francia:
- Reggel a tenyereimmel átölelem a kedvesem derekát, felemelem, megpuszilom,
leteszem és elmegyek dolgozni.
No persze nem azért, mert olyan nagy lapátkezeim vannak, hanem mert
a kedvesemnek oly karcsú a dereka.
A cigány:
- Amikor reggel elmegyek dolgozni, ráütök a feleségem seggére, a segge
megrázódik, de amikor hazajövök munkából, a segge még mindig rezeg.
No persze nem azért mert olyan nagy a segge, hanem mert olyan gyorsan
hazajövök a munkából...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zölddisznó!

Azért, mert a párom megmossa a kukikáját :lol: ! De mondom, hogy a lázmérőt is lemosom, de amikor volt a terhességem, még ha kevés ideig is tartott, rögtön hüvelygombám lett utána, és nagyon nehezen ment kikezelni. Úgyhogy akkor mániákus lettem. Csak otthon ültem le a wcre, pamutbugyi vasalva, intim mosakodógél (ebben nem vagyok biztos, hogy jó az állandó használat, eltérnek a vélemények) orvosi javaslatra hei egy génia kúp, külön törölköző a kényes helyre, tampon elfelejtve, ülőfürdő elfelejtve stb. Azóta már alábbhagyott ez a mániám, de azért most már belémrögződött jó pár dolog, pl. hogy idegen dolgot ha nem muszáj nem dugunk a nuniba! :lol: Na ezért mérem én a számban! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabi! Megértem, én pont ilyen könnyen kapok be mindenfélét.
De a másik említett dolgot azt azért - alapos mosás után - azért jó helyre dugjátok! :lol: :wink:
Jajj, nemsokára esküvőőőőőőőőő!

Zsuzsi! Neked is kellemes ázást!
(Én jövő héten követlek benneteket!)

Holnap én is eltűnök, családi hétvége lesz Sopron mellett a hegyekben. Szintén medencés kerti party. Jeeeee!

Azé' ma még tessék ám írni!

Kép
zölddisznó
 
 


Hát én fogok, meg hozok még vicceket is :lol: :lol: :lol: :lol:
Kaptam mostanában egy párat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Neked is szép hosszú hétvégéd lesz csupa jó programmal :wink: :lol: 8)

Azért pihizz sokat :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


sziasztok!

baba: ölelést küldök neked.

boni: örülök, hogy minden oké.

ancsa: gratulálok :lol:

zsuzsa: köszi :wink: neked féléved?

tabati: üdv köztünk.

coca: jó családi hétvégét!

rólam: ma ledtam a klinikán a papírokat az altatáshoz, kedden hisztero :shock:

kati
katica30
 
 


Szia Katica!
Hát nekem sikerült mindenem :lol: Egy 3-asom lett, de java részt négyes és a szigorlatom is négyes lett.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


NAgyon drukkolok a hiszterodhoz, hogy minden rendben menjen.
++++++++++++++++++++

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsuzsi: gratulálok. ügyes vagy! köszi a drukkot.

kati
katica30
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te sem panaszkodhatsz. Mennyiidős a sulid?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Már hány éves?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csavargyári Snufi bekukk! :lol:

Nekem ma volt a diplomaosztóm , virágokat az öltözőbe küldjétek legyetek szívesek! :lol: Este megint buliba megyek, ezúttal lánybúcsúra.

A nyaralóknak, pihenőknek, bulizóknak, összejöveteleseknek jó murit és láblógatást: Snufi

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Óóóóó, gratulálok! Aztán este jól búcsúztassátok el azt a lyányt!

Kép
zölddisznó
 
 


Snufi!!!

Hatalmas gartulációm a diplomádhoz :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Snufi!!!

Hatalmas gartulációm a diplomádhoz :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Jó bulizást estére, rugjátok ki a ház oldalát :wink: :lol: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Egy idos hölgy rettegésben tartotta a diliházat. Olyan gyorsan száguldozott a szobák között a motoros kerekesszékével, hogy bedolt a kanyarban. Egy ápoló megállította és azt kérdezte tole:
- Van Önnek jogosítványa erre a jármure?
- Természetesen van - válaszolta a hölgy, és egy csokipapírt adott a férfinak.
- Rendben, de vezessen óvatosan - felelte az.
Továbbrobogott, keresztül a hallon, de nem sokára egy másik ápoló állította meg.
- Van Önnek érvényes forgalmi engedélye erre a jármure?
- Természetesen van. - válaszolta és egy rágógumipapírt adott oda.
- Rendben, vezessen óvatosan!
A no tovább gurult, befordult a folyosóra, és a folyosó végén meglátott egy férfi beteget, tök pucéran, álló farokkal. Hirtelen lefékezett, és bosszankodva szólt:
- A fene egye meg, már megint a szonda...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A friss házasok első hete:

Férj: Ez volt minden álmom!!
Feleség: Szeretnéd, ha elhagynálak?
Férj: Dehogy. Ezt mégegyszer meg ne halljam!
Feleség: Szeretsz engem?
Férj: Még jó hogy!
Feleség: Képes lennél engem valaha is elhagyni?
Férj: Soha. Képtelen lennék rá!
Feleség: Megcsókolnál szerelmem?
Férj: Igen. Az arcod, a tested; mindenütt...
Feleség: Képes lennél engem valaha megütni?
Férj: Soha!! Én nem olyan férfi vagyok!
Feleség: Bízhatok benned?
Férj: Igen...
Feleség: Oh, Kedvesem!

Hét évvel később: (olvasd alulról felfelé) :)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A no bemegy a patikába és mérget kér. A patikus meglepodik:

-Asszonyom, miért van szüksége méregre?

- Megölöm a férjemet.

-Nagyon sajnálom, de nem adhatok el önnek mérget azért, hogy megöljön
valakit!

A no erre kitesz az asztalra egy fotót, amely az o férjét és a
patikus feleségét ábrázolja félreérthetetlen helyzetben. A patikus nagyot
nyel és rábólint:

- Elnézést, nem tudtam, hogy van
receptje

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jájjjjjj!

Kép
zölddisznó
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Bocsánatért esedezem, hogy eltűntem, de megvan rá az okom. Házat vettünk hirtelen május 20.-án és azzal vagyunk nagyon elfoglalva. Remélhetőleg július közepén költözés, de egy csomó mindent kellett intézni és még mi vár ránk, hajjjjjaj. De megéri mert kettecskén leszünk Férjecskémmel!!! :D :wink:

De amiért jöttem:Fontos!!!
Tanácsot szeretnék kérni, hogy szerintetek ez most meg mifene? Kihűlök vagy miszösz??? :shock: Annyit hozzátennék, hogy a 24.cn óta azaz 25 napja szedem a Premens nevezetű gyogyit próbaként ciklusrendezésre. Cicijeim érdekesen feszülnek kb 1 hete és néha gyötör hányinger reggelenként, napközben és esténként is. Terhesség kizárt ilyen hővel az tuti. :? Lehet hogy most kezd hatni a Premens??? Kép

hajni...
Budaörs
 
 


zsuzsi: 5 éves, még kb. 2 év van hátra. de mióta kreditrendszer van, azóta magam sem tudom, hogy hogy állok. jók a viccek nagyon :lol:

snufi: gratulálok a diplomádhoz! ügyes vagy!

hajni: nagyon hosszú a ciklusod. szerintem a gyógyszer hat már.

kati
katica30
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?