Új privát üzeneted érkezett!

Igazad is van. :D Én már ezen szerencsére túlvagyok, már csak bizit, törzslapot, naplót stb. kell írnom, de inkább hagyjuk is a témát. :D

KépKép
benó
 
 


Mi már tiszta hülyék vagyunk! :lol: Szinte már csak azt nem tudjuk, ki mikor megy wc-re! :lol:
szilzi
 
 


Jaj,jó szívű vagyok, ez a bajom. Sajnálom a gyerekeket teleszórni rossz jegyekkel. De meg kell maradni a realitásnál.

Kép
flóra 11
 
 

 
 

Bizit nálunk számítógépen írnak, szerencsére. De törzslap, meg hasonló még rám is vár.

Kép
flóra 11
 
 


Én is pont erre a wc-re gondoltam ma. Meg arra, hogy ha terhesek leszünk, valószínűleg már ezt is meg fogjuk beszélni. Ja, tényleg, a Zsuzsiról már ezt is megbeszéltük! Most jut eszembe! Állati jó fejek vagyunk!
Tök égő, hogy pl. lementem a teremből a tanáriba, és be kellett kapcsolni a gépet az érettségi miatt, és erre én rögtön megnyitottalak benneteket is. Kb. 5 percet töltöttem lent, és arra az időre is bekapcsolom. Ciki. :oops: De király! Kép

KépKép
benó
 
 


Na, lejárt a munkaidőd, látod, ezt is tudjuk. :D Menj haza békével, és irány a teszt! Ha negatív, no para, majd legközelebb. Kíváncsi vagyok. :D

KépKép
benó
 
 


Laptetőm se lett, mit várhatok? :lol:
szilzi
 
 


Ó, ha ezen múlna! :lol:

KépKép
benó
 
 


Na megyek haza! Majd jövök, jó? Pusssz!
szilzi
 
 


A www.funsmileys.com-ról le lehet tölteni jó kis smájlikat.
Ja, az is tök égő volt, amikor pl. egy kolléganőm ült mellettem a tanáriban a gépnél, és mutattam neki, aszta, milyen király szmájlit találtam! Hát nem dedós egy kicsit? De baromira élvezem! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Kép

KépKép
benó
 
 


Ma nagyon sokat írtunk ám! :lol: Észrevettétek? :lol:

KépKép
benó
 
 


Megjöttem!!!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Helló, Zsuzsi!
Kép

KépKép
benó
 
 


Mesélj! :shock:

KépKép
benó
 
 


Gyors helyzetjelentés:

Méhnyálkahártyám 8.0mm vastag , holnap kezdek el egy gyógyszert amivel meghozza a vérzést. Egy hét múlva vérzés, aztán a 21. napon hormonmérés.
Táppénzen maradok még egy hétig amig begyógyúl a seb!

Kép
muzsuzska
 
 


Na, hála Istennek, hogy mégis otthon maradhatsz! :D Mondtad már a munkahelyeden? :wink: Akkor menstruálás szempontjából kb. ugyanaz van nálad, mint a Flóránál, nem igaz? Neki is csinált vérzése van.

KépKép
benó
 
 


van a műtét helyén némi folyadéh a hasban ami még szivárog kifelé a maradék meg majd felszívódik

Kép
muzsuzska
 
 


Holnap reggel kell bemennem a kóürházba a táppénzes papírért, utána kimegyek a gyárba leadni és beszélek főnőkeimmel.

Kép
muzsuzska
 
 


Helló Zsuzsi!!!

Micsoda jó hírekkel jöttél!!! Nagyon frankó! Kép

Kép
flóra 11
 
 


Örülök, hogy minden jól alakul. :lol:

http://smileys.sur-la-toile.com/ Itt nagyon király képek vannak! :lol:

KépKép
benó
 
 


Akkor ez a doki jó fej, ugye? Most is rendes volt? Ez a főorvos, ugye?

KépKép
benó
 
 


Örülök,hogy még otthon tudsz maradni.

Ja,az én vérzésem nagyon fura lányok. Ugye először volt a barna,meg a folyadék. Másnapra véres lett, éjjelre elált,tegnap gyenge volt egész nap, éjjel semmi, ma pedig csak kevés barna. Szal alig volt valami. Szerintem csak a ciszta ment ki.

Kép
flóra 11
 
 


Mennem kell, megyünk locsolni. Puszi nektek. Mindenképp visszajövök még. :D

KépKép
benó
 
 


Rendben. Várok! Kép

Kép
flóra 11
 
 


majd valamikor holnap jövök, lehet hogy csak este, a délelőttőm a kórházban töltöm, utána párom anyukájánál leszünk!

Flóra azért kérdeztem délután nem akarsz pihizni mert 1 kor éjjel még fent voltál és reggel 6kor keltél, tehát marha sokat aludtál!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


na megyek mert párom a tv-re vár!!!!!!!!!
Flóra tesssék előbb lefeküdni aludni!
Puszi mindenkinek!
Szilvi! csak szólj és jól helybenhagyjuk a videóst!!!!! babanetes pofont még ugyse kapott!!!!!!!!!Ne hagyd magad!

Kép
muzsuzska
 
 


Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Igazad van Zsuzsi,de tegnap felhúzott az anyám.Nem tudtam aludni. Kettőkor feküdtem le. Ma pedig még sok a dolgom.

De jelentem, minden doga kijavítva, a jegyeket beírtam az osztályzóívbe. Megyek lezárni a jegyeket.

Kép
flóra 11
 
 


Hol vagy Szilzi? 8)

Kép
flóra 11
 
 


Üdv itthonról!

Már csinálom is a tesztet!
szilzi
 
 


Nos, még egy halvány második csík sincsen! :(
szilzi
 
 


Siettem vissza. :cry: A francba. Hányadik nap ez?

KépKép
benó
 
 


Jó éjt, Zsuzsi! :D Annyira bírom, hogy ilyen jól tudsz figyelni mindenkire, ilyen figyelmes vagy, hogy ki, mikor fekszik, kel, mit csinál. Szép dolog. :D

Szilzi? Itt vagy?

KépKép
benó
 
 


Na, nehogy elkeseredj ám! :roll: Ez még nem jelent semmit. :wink:

KépKép
benó
 
 


A 36.
Azért rossz, ám!
szilzi
 
 


Jaj, Szilzi, sajnálom! Kép

Viszont akkor menj minél hamarabb dokihoz, mert valami oka van, hogy nem jött meg.

Kép
flóra 11
 
 


Na, alig bírtam visszajönni, nem engedett a net.


Tudom, hogy rossz!!!!! És annyira sajnálom!!!!!! :cry: :cry: :cry: A .......! ........! .........!

Szóval akkor hány napja késik? 33 szokott lenni? Vagy mennyi?

KépKép
benó
 
 


Bár ha a 36. nap,akkor még várhatsz kicsit. Még megjöhet. Vagy pedig még lehet belőle második csík. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Igen, 33 szokott lenni. De tudod én mértem a hőt és nem mutatott pé-t. Ezért nem is reménykedtem. Hát ez van! De akkor miért nem jön meg? A hőm, pedig most magas.??????????????
szilzi
 
 


Igaza van a Flórának. Ez még nem sok késés szerintem se, ha 32-33 nappal számolunk.

KépKép
benó
 
 


Na ne keseredj Szilzi! Milyen dolog ez! Még csak most mentél férjhez. Hát minden az ölünkbe hulljon? Meg is kell kicsit dolgozni az eredményért,nem? Én,mint tanító néni most munkára buzdítalak, hogy a jó eredményért dolgozz meg. Kép

Kép
flóra 11
 
 


Szilzi, mennyit emelkedett a hőd a normálistól?

Kép
flóra 11
 
 


Nem vagyok elkeseredve!!! Tényleg ám!!!
szilzi
 
 


A hőmérséklet mérése szerintem humbug. Attól még lehet pé-d. :wink:

KépKép
benó
 
 


Most 37, 2, reggel 36,9. Eddig a max ebben a hónapban 36, 3 volt. kedves Doktornéni! :lol:
szilzi
 
 


Na, ez már más beszéd. Azért! Kép

Kép
flóra 11
 
 


Akkor most ez mit jelent, csajok? :roll:

KépKép
benó
 
 


És most hirtelen felugrott? Vagy hány napja van fenn?

Kép
flóra 11
 
 


Jaj, írd már Szilzi! Meg akarom fejteni a dolgokat. Kép

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?